Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

AVD
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-03
Žinutės: 697
Atsiliepimai: 1

#401 2016-01-07 07:39

Re: Sportas Klaipėdoje

zaliasss rašė:

Esu (tiksliau jau buvau) lojalus EOLA sporto klubo klientas daugiau nei 3 metus. Naturalu, kad sportuojant susidraugavau su ne vienu tame paciame klube sportuojanciu sportininku ir klubas bei jo nariai tapo tarsi antraisiais namais. Deja siandien buvau labai nemaloniai nustebintas. Buvau pasalintas is sporto klubo tik del to, kad esu senas klientas ir bendrauju su kitais ir, pasak sporto klubo administracijos, neva platinu maisto papildus siame klube (deja taip susikloste, kad turiu smulku versla ir nedidele maisto papildu parduotuvele Klaipedoje). Kaip jau minejau siandien administracijoje, pasikartosiu ir cia viesai, niekada, niekam prekiaujamos produkcijos klube nesiuliau. Sutinku, kad jeigu zmogus, su kuriuo sportuoji kasdien ir naturliai pradedi bendrauti, manes uzklausdavo kuo uzsiemu gyvenime, to neslepiau, kad dalis klientu sportuojanciu klube jau seniau buvo, sportuojant tapo mano klientais. Taciau ar tai priezastis negerbti lojalaus klubo nario ir ji tiesiogine ta zodzio prasme, be jokio ispejimo (butu keista, jeigu ispetu nebebendrauti, bet tikriausiai tokia klubo logika) ji isspirti lauk. Labai liudna, kad Lietuvos verslininkai nemato toliau savo darzo, kuris deja, ypac siuo atveju, tikrai nera tobulas dauguma aspektu. Nelinkiu jums nieko blogo ir pykcio stengsiuosi ilgai nelaikyti, bet tikiuosi, kad bent jau pinigus uz nesuteiktas paslaugas sugebesite grazinti (ko nepadarete, nors privalejote siandien). P.s. tikiuosi suprantate, kad si nuosirdu atsiliepima skiriu ne klubui, o tam, kas sugalvojo priimti toki nekorektiska sprendima ir, deja, puoseleja tokia “kultura” pacioje organizacijoje..

Nu jo.... siaip tu ne pirmas kuri draugiskai "ispraso" is sporto klubo ir EOLA kaip dbr suprantu neisimtis, o galvojau, kad jis vienas rimtesniu... Pazistu ir daugiau zmoniu kuriu sitaip atsikrate. Pasitaiko , kad ispraso ir del to , kad neva padedi sportuoti, patari kaip geriau atlikti koki pratima smile)

Neprisijungęs

 
AVD
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-03
Žinutės: 697
Atsiliepimai: 1

#402 2016-01-07 08:07

Re: Sportas Klaipėdoje

O as greitu metu i savicko sporto kluba pradesiu eit , gal kas lankot?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#403 2016-01-07 09:07

Re: Sportas Klaipėdoje

zaliasss rašė:

Esu (tiksliau jau buvau) lojalus EOLA sporto klubo klientas daugiau nei 3 metus. Naturalu, kad sportuojant susidraugavau su ne vienu tame paciame klube sportuojanciu sportininku ir klubas bei jo nariai tapo tarsi antraisiais namais. Deja siandien buvau labai nemaloniai nustebintas. Buvau pasalintas is sporto klubo tik del to, kad esu senas klientas ir bendrauju su kitais ir, pasak sporto klubo administracijos, neva platinu maisto papildus siame klube (deja taip susikloste, kad turiu smulku versla ir nedidele maisto papildu parduotuvele Klaipedoje). Kaip jau minejau siandien administracijoje, pasikartosiu ir cia viesai, niekada, niekam prekiaujamos produkcijos klube nesiuliau. Sutinku, kad jeigu zmogus, su kuriuo sportuoji kasdien ir naturliai pradedi bendrauti, manes uzklausdavo kuo uzsiemu gyvenime, to neslepiau, kad dalis klientu sportuojanciu klube jau seniau buvo, sportuojant tapo mano klientais. Taciau ar tai priezastis negerbti lojalaus klubo nario ir ji tiesiogine ta zodzio prasme, be jokio ispejimo (butu keista, jeigu ispetu nebebendrauti, bet tikriausiai tokia klubo logika) ji isspirti lauk. Labai liudna, kad Lietuvos verslininkai nemato toliau savo darzo, kuris deja, ypac siuo atveju, tikrai nera tobulas dauguma aspektu. Nelinkiu jums nieko blogo ir pykcio stengsiuosi ilgai nelaikyti, bet tikiuosi, kad bent jau pinigus uz nesuteiktas paslaugas sugebesite grazinti (ko nepadarete, nors privalejote siandien). P.s. tikiuosi suprantate, kad si nuosirdu atsiliepima skiriu ne klubui, o tam, kas sugalvojo priimti toki nekorektiska sprendima ir, deja, puoseleja tokia “kultura” pacioje organizacijoje..

Nu seni, tave čia padarė. Aš nepatingėčiau, atspausdinčiau konkuruojančio sporto klubo reklaminių skrajučių ir prie įėjimo stovėčiau ir visiems įeinantiems reklamą dalinčiau. O tokia verslo praktika man labai panaši į rusų verslo etiką/mentalitetą.

Neprisijungęs

 
Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#404 2016-01-07 09:49

Re: Sportas Klaipėdoje

skylė ta Eola (Big'e)

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#405 2016-01-07 10:06

Re: Sportas Klaipėdoje

Jo,nesamones daro konkreciai. Reiks dabar i apelsina eit big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#406 2016-01-07 10:59

Re: Sportas Klaipėdoje

nu tai utiutiu stumdo miltus ju chatoj... treniroja zmones "draugus"... atima is ju kapeikas kame problema? big_smile

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#407 2016-01-07 11:34

Re: Sportas Klaipėdoje

Pelesis rašė:

nu tai utiutiu stumdo miltus ju chatoj... treniroja zmones "draugus"... atima is ju kapeikas kame problema? big_smile

siaubas tiesiog!

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#408 2016-01-07 13:28

Re: Sportas Klaipėdoje

Cirkas juodas ten su jais. Du treneriai dirbantys eoloj, per iseigines dirba papildu shope big_smile big_smile big_smile
Suprasciau kad as eiciau ir siulyciau ten tuos papildus ir t.t....
Esme kad klaipedoje gavau vieno sporto klubo net kvietima sportuoti, sako mums toks zmogus kaip tik gerai, paremtu varzybeles daromas ir t.t. smile
Nera to blogo kas neiseitu i gera.
Posto esme buvo kad kuo daugiau zmoniu pamatytu kaip yra elgiamasi su klientais. Zinau ir pats kad as nepirmas jau toks ,,pasalintas''. Ten juokingos ir graudzios istorijos visiskai smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#409 2016-01-07 13:30

Re: Sportas Klaipėdoje

pas mus vienam "klube" garsiau parekavus gali pasalint big_smile arba svorius pamecius ant grindu (gumu nenuperka) arba jei pisi prota kad neveikia koks dusas pusmeti... big_smile

Paskutinį kartą taisė Pelesis (2016-01-07 13:30)

Neprisijungęs

 
mantas3
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-23
Žinutės: 404
Atsiliepimai: 1

#410 2016-01-07 13:37

Re: Sportas Klaipėdoje

tai nespausk kokios "trenerės" per juosmenį taip stipriai - ji ir nerėkaus (gal kitiems nepatogu žiūrėti), o svorių nereikia mėtyti - įrangą reikia gerbti ir tausoti (gal reikės parduoti), o neveikiantis dušas - taupomas vanduo (ekonomija), galima panaudoti kaip valytojos sandėliuką. taip, kad viskas čia tvarkoj big_smile

Pelesis rašė:

pas mus vienam "klube" garsiau parekavus gali pasalint big_smile arba svorius pamecius ant grindu (gumu nenuperka) arba jei pisi prota kad neveikia koks dusas pusmeti... big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#411 2016-01-07 13:39

Re: Sportas Klaipėdoje

mantas3 rašė:

tai nespausk kokios "trenerės" per juosmenį taip stipriai - ji ir nerėkaus (gal kitiems nepatogu žiūrėti), o svorių nereikia mėtyti - įrangą reikia gerbti ir tausoti (gal reikės parduoti), o neveikiantis dušas - taupomas vanduo (ekonomija), galima panaudoti kaip valytojos sandėliuką. taip, kad viskas čia tvarkoj big_smile

Pelesis rašė:

pas mus vienam "klube" garsiau parekavus gali pasalint big_smile arba svorius pamecius ant grindu (gumu nenuperka) arba jei pisi prota kad neveikia koks dusas pusmeti... big_smile

tai kaina lai biski numeta koki 50proc ir nieks nepyks big_smile

Neprisijungęs

 
mantas3
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-23
Žinutės: 404
Atsiliepimai: 1

#412 2016-01-07 13:45

Re: Sportas Klaipėdoje

Lietuvoje kainų niekas nemeta.. nebent pieno supirkėjai smile

Pelesis rašė:

mantas3 rašė:

tai nespausk kokios "trenerės" per juosmenį taip stipriai - ji ir nerėkaus (gal kitiems nepatogu žiūrėti), o svorių nereikia mėtyti - įrangą reikia gerbti ir tausoti (gal reikės parduoti), o neveikiantis dušas - taupomas vanduo (ekonomija), galima panaudoti kaip valytojos sandėliuką. taip, kad viskas čia tvarkoj big_smile

Pelesis rašė:

pas mus vienam "klube" garsiau parekavus gali pasalint big_smile arba svorius pamecius ant grindu (gumu nenuperka) arba jei pisi prota kad neveikia koks dusas pusmeti... big_smile

tai kaina lai biski numeta koki 50proc ir nieks nepyks big_smile

Neprisijungęs

 
PRINCAS
Poetas
Vietovė: Renaissance
Registravosi: 2011-02-21
Žinutės: 134
Atsiliepimai: 1

#413 2016-01-07 14:09

Re: Sportas Klaipėdoje

Is Eolos pasikeles..
Mazas ZALIAS berniukelis..
Nuropojes nuo siukslyno:))
Kur toliau ropot-nezino:))

Mirkcioja..zaliom akelem
Dairosi..i didi kelia..
Zalios pievos..baltos ievos..
Saule danguje..kaip dievas!

Tai kodel lig siol..mes buvom
Ten kur dvokia..rugsta,puva?!smile)
Grisk, ZALIUK..cia mus Tevyne!smile)

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#414 2016-01-07 16:19

Re: Sportas Klaipėdoje

Pelesis rašė:

pas mus vienam "klube" garsiau parekavus gali pasalint big_smile arba svorius pamecius ant grindu (gumu nenuperka) arba jei pisi prota kad neveikia koks dusas pusmeti... big_smile

kuriam cia? nueik i azuola ten galesi svaidyti blynus:d

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#415 2016-01-07 23:31

Re: Sportas Klaipėdoje

zaliasss rašė:

Esu (tiksliau jau buvau) lojalus EOLA sporto klubo klientas daugiau nei 3 metus. Naturalu, kad sportuojant susidraugavau su ne vienu tame paciame klube sportuojanciu sportininku ir klubas bei jo nariai tapo tarsi antraisiais namais. Deja siandien buvau labai nemaloniai nustebintas. Buvau pasalintas is sporto klubo tik del to, kad esu senas klientas ir bendrauju su kitais ir, pasak sporto klubo administracijos, neva platinu maisto papildus siame klube (deja taip susikloste, kad turiu smulku versla ir nedidele maisto papildu parduotuvele Klaipedoje). Kaip jau minejau siandien administracijoje, pasikartosiu ir cia viesai, niekada, niekam prekiaujamos produkcijos klube nesiuliau. Sutinku, kad jeigu zmogus, su kuriuo sportuoji kasdien ir naturliai pradedi bendrauti, manes uzklausdavo kuo uzsiemu gyvenime, to neslepiau, kad dalis klientu sportuojanciu klube jau seniau buvo, sportuojant tapo mano klientais. Taciau ar tai priezastis negerbti lojalaus klubo nario ir ji tiesiogine ta zodzio prasme, be jokio ispejimo (butu keista, jeigu ispetu nebebendrauti, bet tikriausiai tokia klubo logika) ji isspirti lauk. Labai liudna, kad Lietuvos verslininkai nemato toliau savo darzo, kuris deja, ypac siuo atveju, tikrai nera tobulas dauguma aspektu. Nelinkiu jums nieko blogo ir pykcio stengsiuosi ilgai nelaikyti, bet tikiuosi, kad bent jau pinigus uz nesuteiktas paslaugas sugebesite grazinti (ko nepadarete, nors privalejote siandien). P.s. tikiuosi suprantate, kad si nuosirdu atsiliepima skiriu ne klubui, o tam, kas sugalvojo priimti toki nekorektiska sprendima ir, deja, puoseleja tokia “kultura” pacioje organizacijoje..

Kliento ishmetimas be perspejimo yra kaip minimum necivilizuota civilizuotame pasaulyje
na o Budulyne tai traktuojama kaip *(&& YOIHJLKIU is cia UIHLGH
Kitaip sakant tu jiems esi nedaugiau nei UIGLGHB:"PO

Kas beko tai neturetu buti toleruojama.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#416 2016-01-10 05:05

Re: Sportas Klaipėdoje

.

Paskutinį kartą taisė ramas (2016-01-10 16:04)

Neprisijungęs

 
Arnoldas
buvęs ArnoldasWFF
Registravosi: 2009-04-21
Žinutės: 1647
Atsiliepimai: 4

#417 2016-01-10 10:05

Re: Sportas Klaipėdoje

ramas rašė:

Negana to,dar tvarius vaidina achujiena. Pyderaste pasuk,andriukas nr turi,nes matau,kad aukstakulnis pilnas jau.

kas cia dabar?big_smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#418 2016-01-10 10:24

Re: Sportas Klaipėdoje

:d

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#419 2016-01-10 10:40

Re: Sportas Klaipėdoje

Gangsta sh.it big_smile

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#420 2016-01-10 10:55

Re: Sportas Klaipėdoje

nu ramas kilogramas ipykes big_smile

Neprisijungęs

 
aFo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-02
Žinutės: 136
Atsiliepimai: 0

#421 2016-01-10 15:23

Re: Sportas Klaipėdoje

Tiomis rašė:

nu ramas kilogramas ipykes big_smile

Sakyciau labiau Ramukas Gramukas buvo cia https://www.facebook.com/audrius.bruzas … nref=story

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#422 2016-01-10 16:02

Re: Sportas Klaipėdoje

big_smile tai neturit ziuriu ka veikt,dar acc nulauzinejat kazkas big_smile

Neprisijungęs

 
Gambitas
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2016-01-18
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#423 2016-01-18 19:07

Re: Sportas Klaipėdoje

Sveiki, gal kas lankotes naujajame apelsine granduse? kokie butu atsiliepimai? Noriu pradeti sportuoti ir renkuosi tarp fitneso, sanso ir apelsino nes visi arti namu ir nzn kuri pasirinkti.

Neprisijungęs

 
Tešlainis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-16
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#424 2016-03-07 18:18

Re: Sportas Klaipėdoje

Apelsinas granduse, gal atsiliepimu bus?

Neprisijungęs

 
tigit
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-06-03
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#425 2016-03-08 07:35

Re: Sportas Klaipėdoje

Tešlainis rašė:

Apelsinas granduse, gal atsiliepimu bus?

Apelsina grandus istestavau...Salyte nieko,dirbasi smagiai ir neismetyta belekaip viskas smile bent kokia raumenu grupe gali prasukt ratu,nereik blaskytis.Del zmoniu srauto atsakyt nieko negaliu,nes rytais dirbau salej...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net