Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#1 2011-08-01 23:57

Moterys...

Laba, kulturistai, kadangi cia 99% vyrai, tai idomu paplepet apie tas keistas butybes moteris. Sedim uz nicku, uz ekranu anonimiskai, kodel nepamecius akmenu i ju puse?  smile
Siuo metu domina tik gero laiko praleidimas, gal nakti, gal menesi, bet isipareigojimams - ne. Pasitaiko bedu, kad pradedi pamilt pasilinksminimo priemone, kaip su tuo kovojat? Bandziau nesakyt nei vieno grazaus zodzio, efektinga, bet neidomu. Neimanoma patiket, bet paskutinis dvieju dienu nuotykis su pazistama kogero privede prie jausmu, sedziu gruza gaudau, nes galvojant PROTU ji man nereikalinga. O keliu dienu santykiai iki siol budavo pamirstami valandu begyje. Hand jobu ir kitu pievu bukim zmones nediskutuokim.
Mazdaug cia is tos serijos ,, kaip uzciesint pana, bet neuzsiciesint paciam? " big_smile kam to reik? O kas geriau numalsina stresa ir kitka, garo nuleidimas, kad nesprogt nuo kasdieniskumo smile
Moteru myletojai, gerbejai ir kiti neidomus, idomu nebent tie, kam taip pat moterys kolkas yra DAIKTAI, paemi poto numeti.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#2 2011-08-02 00:25

Re: Moterys...

p.s. Tekstas is interneto, buvo superine diskusija, galbut taip atsitiks ir cia
Daug zmoniu sake, kad neverta leist laiko vien del sekso, nes daeisi iki vestuviu, isimylesi, priprasi, prisirisi. Tad pirmas postas nori sneket apie tai, jog neimanoma yra imanoma.

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-08-02 00:27)

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#3 2011-08-02 00:32

Re: Moterys...

Kazkaip idomiai cia. Jei moteris gyvenime, kaip daiktas, tai del ko daugiau toki daikta turet, jei ne del sekso? Nebent aisku, kokios kambarines reikia dar big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#4 2011-08-02 00:37

Re: Moterys...

smile

Paskutinį kartą taisė 159159 (2011-08-02 01:17)

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#5 2011-08-02 00:38

Re: Moterys...

Na, tema gana aktuali, manau yra ka padiskutuot. Gal galima linka is originalios temos?

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#6 2011-08-02 00:40

Re: Moterys...

tokiu atveju as ieskausi merga ne is savo miesto, is kur nors toliau, kad reiketu vaziuot. ir tada, kai sprendi dilema ar ciesint kita ar pasilikt sita, galima labai lengvai ja mest, nes atstumas ale trugdo santykiams lol ir ji lengviau atsikabina ir pats kai primeti tai anfik man tiek vaziuot big_smile

Paskutinį kartą taisė Loading (2011-08-02 00:40)

Neprisijungęs

 
shotputer
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-12-19
Žinutės: 430
Atsiliepimai: 0

#7 2011-08-02 01:13

Re: Moterys...

mldc senei tokios temos reikejo apie garo nuleidima big_smile     alah

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#8 2011-08-02 01:19

Re: Moterys...

Tai cia betkuriuo atveju gali but toks suka, nesvarbu ar ta pana is to paties miesto ar ne. Svarbiausia neprisirist, o leist jai padaryt tai pirmai ir viskas tavo rankose big_smile Plius manau daug kas priklauso nuo isitikinimu, jei pries einant pas drauge ar pazistama nezinai ko tiketis is to, gali visko but, bet jei esi tvirtai nusiteikes, kad cia tik kazkoks zaidimas is kurio nieko nereikia tiketis ir kuri baigus viskas uzsimirs tada galbut truputi lengviau. smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#9 2011-08-02 11:19

Re: Moterys...

Klausykit kazanovos, kiekvienas veidrodi matot save grazu bet ar taip yra istikruju, kad mergas "ale kabinat no problem" Visu pirma, reikia susirasti tokia pana su kuria tau butu gera, kurios pomegiai butu tokie kaip ir jusu ar bent jau i ta puse. Pvz mano drauge: palaiko mane sporte, einam kartu sportuoti, kartais pasaugo is galo kaip krutine darau ir panasiai... Einam i filmus, restoranus tik tada kada to norim, o ne is reikalo...  Reikia rasti bendra kalba, sarisi ir nereiks vienadieniu santykiu... kazkaip nesitiki kad pizutes pas visas skirtingos big_smile Aisku aistra gali buti ir titokia, bet tam gali pasitelkti ir vaizduote smile O jei jau jauti, kad moteris/panele tau ima patinkti, pamegink su ja uzmegsti ilgesni rysy ir paziuresi kas is to iseis. Laikas bega greit, vyrai sensta greiciau, ziurek ir nepastebesi, kad belakstydamas neturi antros puses, o jau trycat pet liet. O siaip man tie zodziai: kaip neprisiristi prie paneles tiesiog idijotiskai skamba.
And one more thing, drauge gryzta uz 2 men i Lietuva, zadu pasipirsti wink tongue

Paskutinį kartą taisė GediminasJ (2011-08-02 11:21)

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#10 2011-08-02 11:31

Re: Moterys...

eik tu, ka cia kliedi. as dar per jaunas kazkokiems ilgalaikiams santykiams, nesubrendes dar as ilgai bendraut su viena merga lol

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#11 2011-08-02 11:32

Re: Moterys...

Loading rašė:

eik tu, ka cia kliedi. as dar per jaunas kazkokiems ilgalaikiams santykiams, nesubrendes dar as ilgai bendraut su viena merga lol

Tai kiek metu paciam?smile ir ka tu laikai bendrawima? ban bendrawimas be sexo tas pats kas gumine dama wink

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#12 2011-08-02 11:47

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

Klausykit kazanovos, kiekvienas veidrodi matot save grazu bet ar taip yra istikruju, kad mergas "ale kabinat no problem" Visu pirma, reikia susirasti tokia pana su kuria tau butu gera, kurios pomegiai butu tokie kaip ir jusu ar bent jau i ta puse. Pvz mano drauge: palaiko mane sporte, einam kartu sportuoti, kartais pasaugo is galo kaip krutine darau ir panasiai... Einam i filmus, restoranus tik tada kada to norim, o ne is reikalo...  Reikia rasti bendra kalba, sarisi ir nereiks vienadieniu santykiu... kazkaip nesitiki kad pizutes pas visas skirtingos big_smile Aisku aistra gali buti ir titokia, bet tam gali pasitelkti ir vaizduote smile O jei jau jauti, kad moteris/panele tau ima patinkti, pamegink su ja uzmegsti ilgesni rysy ir paziuresi kas is to iseis. Laikas bega greit, vyrai sensta greiciau, ziurek ir nepastebesi, kad belakstydamas neturi antros puses, o jau trycat pet liet. O siaip man tie zodziai: kaip neprisiristi prie paneles tiesiog idijotiskai skamba.
And one more thing, drauge gryzta uz 2 men i Lietuva, zadu pasipirsti wink tongue

Is dalies sutinku su tavim, bet nepamirsk, kad ne visi vyrai tokia kaip tu (nekalbu apie save) turim mes tu gyvulisku instinktu ir daugelis megsta tuos  vienadienius nuotykius ar betkokius kitus ale kazkam nesuprantamus dalykus, kazkam moteris kaip kazkas sake tik daiktas, kazkam visas gyvenimas. Pats katik nudeges po draugystes, tai kolkas nieko ieskot nezadu, dabar pabusiu tokiu, kuriu niekas nemegsta, kol vel nepradesiu dairytis zmogaus rimtiems santykiams. smile

Beje, respect uz toki rimta zingsni tavo gyvenime.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#13 2011-08-02 12:03

Re: Moterys...

Spaudziu desine visiem, diskusija pajudejo mazdaug teisinga linkme. Nereik pyktis, spaust CITUOTI kazka ir irodineti savo kita nuomone, tiesiog laisvi komentarai visiem kartu, juk tokia tema! smile
Istikro tai paciam dabar 20 metu, jeigu rinktis panele kuri patiktu visom savo pusem, pomegiais ir pan., tinka mazdaug tik 20-22m. O tokia panele jau uz metu ir tuoktis noretu, ir rimti labai santykiai, man tevas pasakojo, kad lygiai taip pat panasaus amziaus metais vyresne paime SIAIP, ir ka galvojat, susituoke ir du vaikus turi, mano teciu yra big_smile Nes labai prisirisi, atrodo kitu geru paneliu nera ir viskas, taciau sake daug jautesi minusu, daug geriau jeii zmona jaunesne butu... Man dar mokytis tris metus liko, tai kokia dar seima, dabar ziuriu i vieninteli kriteriju - laisvo elgesio. Ne ne, ne shalava, o tiesiog atsipalaidavus, paselus tokia, greit dasileidzianti iki ko tik noriu smile Iki siolei viskas buvo gerai, pirma draugyste nusitese ilgai, kuri velgi buvo tik SIAIP, gal du metus, poto buvo ziauriai sunku issiskirt, bet kai isgasdino, jog gal laukiasi, pagalvojau tuoktis su tokia sterva vien gera lovoj kuri, daugiau nieko, tai begau kaip nuo velnio neatsigrezdamas lol Poto isvis trumpi santykiai, iki savaites, bet uztaikiau netycia ant auksto lygio paneles, kuri viska turi, yra AHUJENA ziurint tik isvaizda, pomegius, interesus ir t.t.. po triju dienu negalejau uzmigt, jog reik jau ja palikt.. ne veltui siaip sia tema nukopinau, atitinka ir man.
Ilgu santykiu bijau kaip velnio, nes jie itin pavojingi. Iprastai trumpi romanai, greiti, daug komplimentu etc pasiteisindavo, bet kadangi ju gavau ir pats daug, panele 8/10 balu, teko streso patirti daug skiriantis vien del savo kvailu isitikinimu, jog reikia, kam? siaip. Kad nenueit per toli.
Visur skamba tik atgarsiai kaip kas paliko, kokie vyrai kiaules, issiskyre, pasinaudojo, numete, maladec, bet kaip ramiai jiems taip pavyksta? Nekelti, neatrasyti, ignoruoti? Gal kokiu taktikeliu yra? big_smile Girdejau, jog melo detektoriu galima apgauti itikinant save, jog taip nera, galbut negalima sakyt panelei komplimentu ir pan., nes itikini save, jog ji tikrai gera?

Rusai sugalvojo vestuves, kad nereiktu moket uz seksa, bachurai sugalvojo draugyste, kad nereiktu moket uz seksa, tai va, tam ir reik draugaut, daugiau nieko. Beje, jeigu iprastai domintu issilavinus, idomi asmenybe, ju gyvenimas lovoje dazniausiai neidomus, atsargus, viskas letai ir t.t.. NEIDOMU. Tokios paneles neimtu gyvenime i burna, tai po galais, kam jos dabar tokios reikalingos?? big_smile Su paselusiom drasiom panelem tai vaizdu kaip filme buna, malonumas kogero kaip rojuje smile

Gediminai, kai bus laikas tuoktis, tai taip, tu teisus nykstys

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-08-02 12:10)

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#14 2011-08-02 12:15

Re: Moterys...

nu bet va gediminai, zmona uzsieni, ir 2men buni zmogum sauja, o jei turetum koke drauge kol zmona grys... pamastyk wink

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#15 2011-08-02 12:19

Re: Moterys...

Hmmmmmmmmmmmm gerai perskaiciau tavo rasleva... Bet vel gi stringa bijau santykiu pavojinga ir t.t. Kas ten taip pavojingo? kad gali vaikas buti? p.s. Kontraceptikas... Drauge geria jas, tai ir ciklas susiderina ir baigi kada tik nori ir kur nori tongue Del to maziausiai sukciau galva. P.S. As pats jaunas dar 23metai man, bet pasipirsti, kad sutvirtinti santykius ir padaryti merginai diele staigmena, kodel gi ne? Pagal tradicijas per metus turi surengti vestuves, bet mano nuomone kitokia, vestuves rengsim tada kada bus is ko. Siaip man dar liko mokytis 2 metus, draugei 1 metai. Planuojam islekti u Danija, ten ir darbas sioks toks butu pradziai ir t.t. uzsidirbti pinigu minimalioms vestuvems, o kita dali pinigu skirti sau tai yra: medaus menesis realiai ta pacia vestuviu diena isskristi i kokia kita sali ir pasidaryti vestuves sau o ne kazkam kurie prapils skrandzius tukstanciais litu smile tai va toks mano planas, o kad tas zmogus taij as tikrai zinau... Nes norai, pomegiai, religijos ka zinau ir visa kita yra tiesiog saunu, idealu... Nesakau, kad nebuna pykciu, taip buna ir gan daaaaznai, bet kartais mums ir patinka pasipykti tongue kokia meile be pykciu tongue Na cia viskas apie pries vedybini gyvenima. O atsakyti i tavo klausima tai butu galima taip, arba ieskok nifomanes, arba susipazines su panele pasakyk, kad neieskai rimtu santykiu. Patikek tokiu yra nemazai kurioms rupi tik kaip nuciulpt dickuti wink

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#16 2011-08-02 12:20

Re: Moterys...

Loading rašė:

nu bet va gediminai, zmona uzsieni, ir 2men buni zmogum sauja, o jei turetum koke drauge kol zmona grys... pamastyk wink

O jei man jos laukimas tik stiprina potrauki? Ir man patinka kaip ji mane patenkina? tongue O jei jau ir beda, sake nevartoti to zodzio bet: Niekas, NIEKAS nepavarys geriau kaip Jusu pati geriausia drauge desine wink

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#17 2011-08-02 12:31

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

Loading rašė:

nu bet va gediminai, zmona uzsieni, ir 2men buni zmogum sauja, o jei turetum koke drauge kol zmona grys... pamastyk wink

O jei man jos laukimas tik stiprina potrauki? Ir man patinka kaip ji mane patenkina? tongue O jei jau ir beda, sake nevartoti to zodzio bet: Niekas, NIEKAS nepavarys geriau kaip Jusu pati geriausia drauge desine wink

http://www.insanely-great.com/img/facepalm.jpg

Nebandes geros meiluzes, kuri nebijotu ne tik ranka paimt, o ir i burna ir pati uzlipti ir taip ir kitaip, pamirstum vedybas big_smile geros mergaites taip nedaro wink

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-08-02 12:36)

Neprisijungęs

 
EVIP
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-03-24
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 1

#18 2011-08-02 12:40

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

Klausykit kazanovos, kiekvienas veidrodi matot save grazu bet ar taip yra istikruju, kad mergas "ale kabinat no problem" Visu pirma, reikia susirasti tokia pana su kuria tau butu gera, kurios pomegiai butu tokie kaip ir jusu ar bent jau i ta puse. Pvz mano drauge: palaiko mane sporte, einam kartu sportuoti, kartais pasaugo is galo kaip krutine darau ir panasiai... Einam i filmus, restoranus tik tada kada to norim, o ne is reikalo...  Reikia rasti bendra kalba, sarisi ir nereiks vienadieniu santykiu... kazkaip nesitiki kad pizutes pas visas skirtingos big_smile Aisku aistra gali buti ir titokia, bet tam gali pasitelkti ir vaizduote smile O jei jau jauti, kad moteris/panele tau ima patinkti, pamegink su ja uzmegsti ilgesni rysy ir paziuresi kas is to iseis. Laikas bega greit, vyrai sensta greiciau, ziurek ir nepastebesi, kad belakstydamas neturi antros puses, o jau trycat pet liet. O siaip man tie zodziai: kaip neprisiristi prie paneles tiesiog idijotiskai skamba.
And one more thing, drauge gryzta uz 2 men i Lietuva, zadu pasipirsti wink tongue

Sveikinu!!! alaus

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#19 2011-08-02 12:43

Re: Moterys...

AndrewM rašė:

GediminasJ rašė:

Loading rašė:

nu bet va gediminai, zmona uzsieni, ir 2men buni zmogum sauja, o jei turetum koke drauge kol zmona grys... pamastyk wink

O jei man jos laukimas tik stiprina potrauki? Ir man patinka kaip ji mane patenkina? tongue O jei jau ir beda, sake nevartoti to zodzio bet: Niekas, NIEKAS nepavarys geriau kaip Jusu pati geriausia drauge desine wink

http://www.insanely-great.com/img/facepalm.jpg

Nebandes geros meiluzes, kuri nebijotu ne tik ranka paimt, o ir i burna ir pati uzlipti ir taip ir kitaip, pamirstum vedybas big_smile geros mergaites taip nedaro wink

Manoji lowoj buna boga tongue patikek bandem viska ka tik imanoma big_smile Tavo vaizduote gal tiek nenestu dar big_smile

Neprisijungęs

 
karka
Išmestas
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 291
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#20 2011-08-02 13:04

Re: Moterys...

Nustebino viena pamineta fraze del imimo i burna.
Seis laikais dar yra tokiu kurios neima? smile))

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#21 2011-08-02 13:20

Re: Moterys...

karka rašė:

Nustebino viena pamineta fraze del imimo i burna.
Seis laikais dar yra tokiu kurios neima? smile))

Ir man uzkliuvo ;D anksciau ar veliau visos paima big_smile

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#22 2011-08-02 13:21

Re: Moterys...

karka rašė:

Nustebino viena pamineta fraze del imimo i burna.
Seis laikais dar yra tokiu kurios neima? smile))

nykstys jie papuole matyt big_smile bet realiai rimtai, kiek as susidures, kiek draugai pasipasakoja ispudzius, visos ima.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#23 2011-08-02 13:23

Re: Moterys...

tokia laida ispanijoj buvo "coloborantes" ar kazkas tokio ,tai ten kalusima uzdave
-kas yra meile ?
-ats;. meile ? vakar man kainavo €30 smile
-bet cia tai nemeile ?
-kaip tai nemeile ?!
-meile cia big_smile

to gediminas j,
moterys sensta anksciau ,jas labaiu veikia zemes trauka lol

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#24 2011-08-02 13:25

Re: Moterys...

metanis rašė:

karka rašė:

Nustebino viena pamineta fraze del imimo i burna.
Seis laikais dar yra tokiu kurios neima? smile))

nykstys jie papuole matyt big_smile bet realiai rimtai, kiek as susidures, kiek draugai pasipasakoja ispudzius, visos ima.

bunant kartu pora dienu, MAX savaite, tikrai ne visos smile o kaip jum poto, zjb buciuot ja, zinant kas jos burnoj ka tik buvo? lol man tai utiutiu, as iskart nebuciuoju

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-08-02 13:26)

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#25 2011-08-02 13:29

Re: Moterys...

Kadangi diskusija nera aktyvi, galima ir dar viena tema kabint iskart, kas apie ka tures ka pasakyt, tas tegul sneka. Pvz ka manot apie isdavystes? Uz ar pries? Zemini save ar tai tiesiog butina?
Manau tai tik islaiko santykius, svarbiausia visiskai slaptai atlikt tai ka nori, nes kitaip moteris greit atsibostu ir grestu skyrybos, pykciai smile

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-08-02 13:30)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net