Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#26 2011-08-02 13:29

Re: Moterys...

AndrewM rašė:

metanis rašė:

karka rašė:

Nustebino viena pamineta fraze del imimo i burna.
Seis laikais dar yra tokiu kurios neima? smile))

nykstys jie papuole matyt big_smile bet realiai rimtai, kiek as susidures, kiek draugai pasipasakoja ispudzius, visos ima.

bunant kartu pora dienu, MAX savaite, tikrai ne visos smile o kaip jum poto, zjb buciuot ja, zinant kas jos burnoj ka tik buvo? lol man tai utiutiu, as iskart nebuciuoju

Kazkaip ir budavo nemalonu buciuot, ji sakydavo as nebeciulpsiu jei tau slykstu mane buciuot big_smile bet pagalvojus gi savas dzonis big_smile lol

Paskutinį kartą taisė metanis (2011-08-02 13:29)

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#27 2011-08-02 14:13

Re: Moterys...

buciuot motery kuri ciulpe, tas pats kas utiutiu ciulpt. cia mano nuomone.

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#28 2011-08-02 14:14

Re: Moterys...

tai bliot jei neplauni taij ir slykstu big_smile Savo ranka gali pabuciuot? Gali, tai kuo utiutiu nuplautas skiriasi nuo rankos? big_smile Beto dauguma sako, jama i burna o ka jus turite omeni? big_smile Pvz, tenkina oraliniu budu po to sexas, ar sexas ir gale oralinis su laiminga pabaiga i burna? big_smile Man realiai labiausia patinka pastarasis, kaip gale paima i burna tongue O dar jei nuryja taij is vis ownd big_smile

Ai prie to pacio, mergina seniau turejo kita drauga su kuriuo buciuodavosi, tai pala jei tu ja buciuosi reiskias tu gejus? Juk kazkada ja liete bernas... O cia kalbam apie savus penius big_smile Vnz nedaug mate biciukai dar big_smile Aisku ir kiekvieno iskrypimo lygiai skiriasi big_smile

Paskutinį kartą taisė GediminasJ (2011-08-02 14:15)

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#29 2011-08-02 14:16

Re: Moterys...

Jei tai vienos nakties nuotykis, tada aisku gali nesibuciuot poto su ja. Bet jai tai tavo mergina, ar galu gale zmona. Kiekviena kart paciulpus nesakysi gi eik dantu plautis. neutral

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#30 2011-08-02 14:17

Re: Moterys...

metanis rašė:

Jei tai vienos nakties nuotykis, tada aisku gali nesibuciuot poto su ja. Bet jai tai tavo mergina, ar galu gale zmona. Kiekviena kart paciulpus nesakysi gi eik dantu plautis. neutral

Bet kokie jus... big_smile Zeminat moteri, sakot nesibuciuosiu, tu ciulpei mano peni... TAI KAIP JAI JAUSTIS?! big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#31 2011-08-02 14:20

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

metanis rašė:

Jei tai vienos nakties nuotykis, tada aisku gali nesibuciuot poto su ja. Bet jai tai tavo mergina, ar galu gale zmona. Kiekviena kart paciulpus nesakysi gi eik dantu plautis. neutral

Bet kokie jus... big_smile Zeminat moteri, sakot nesibuciuosiu, tu ciulpei mano peni... TAI KAIP JAI JAUSTIS?! big_smilebig_smile

Juk sakau pries tas panas, su kuriom tik nakti praleidi tai man neidomu ka ji apie mane galvos. Galiu jai sakyt, ka tik noriu. Ir aplamai man pana jei per pirma pasimatyma pasiraso seksui, ir dar paciulpia tai man utiutiu jinai big_smile kurvas mes megstam, bet tik tam reikalui, daugiau niekam.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#32 2011-08-02 14:21

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

metanis rašė:

Jei tai vienos nakties nuotykis, tada aisku gali nesibuciuot poto su ja. Bet jai tai tavo mergina, ar galu gale zmona. Kiekviena kart paciulpus nesakysi gi eik dantu plautis. neutral

Bet kokie jus... big_smile Zeminat moteri, sakot nesibuciuosiu, tu ciulpei mano peni... TAI KAIP JAI JAUSTIS?! big_smilebig_smile

O tu nuleisdamas i burna, ryk sterva, nezemini panos? big_smile big_smile tikrai, kad owned buna, jei nuryja mad

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-08-02 14:22)

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#33 2011-08-02 14:23

Re: Moterys...

Nezinau kaip jum, bet jei pana man ciulpia, tai baigt man beveik neimanoma, na nezinau bande ir 15-20min, bet nesigavo vistiek. O pajutes pizutes siluma iskart pareina big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#34 2011-08-02 14:24

Re: Moterys...

metanis rašė:

Nezinau kaip jum, bet jei pana man ciulpia, tai baigt man beveik neimanoma, na nezinau bande ir 15-20min, bet nesigavo vistiek. O pajutes pizutes siluma iskart pareina big_smile big_smile

Čiulpt nemoka, buvo ir man taip smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#35 2011-08-02 14:25

Re: Moterys...

AndrewM rašė:

GediminasJ rašė:

metanis rašė:

Jei tai vienos nakties nuotykis, tada aisku gali nesibuciuot poto su ja. Bet jai tai tavo mergina, ar galu gale zmona. Kiekviena kart paciulpus nesakysi gi eik dantu plautis. neutral

Bet kokie jus... big_smile Zeminat moteri, sakot nesibuciuosiu, tu ciulpei mano peni... TAI KAIP JAI JAUSTIS?! big_smilebig_smile

O tu nuleisdamas i burna, ryk sterva, nezemini panos? big_smile big_smile tikrai, kad owned buna, jei nuryja mad

P.S. As nevisada jos prasau, jai tai kartais patinka, dazniausia taij paima i burna ir isspjauta, nuryjus tik pora kart tera. bet ir siaip patinka blowjobas, karta kol gaiminau gaima per 1h 3 kartus blowjob with happy ending padare smile wnz uzteks cia, geriau apie santykius paplepam wink Kodel dauguma jusu nenori isipareigojanciu santykiu ?smile

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#36 2011-08-02 14:26

Re: Moterys...

AndrewM rašė:

metanis rašė:

Nezinau kaip jum, bet jei pana man ciulpia, tai baigt man beveik neimanoma, na nezinau bande ir 15-20min, bet nesigavo vistiek. O pajutes pizutes siluma iskart pareina big_smile big_smile

Čiulpt nemoka, buvo ir man taip smile

Na negaliu pasakyt moka ar nemoka. Bet pojuciu tokiu stipriu buna visokiu, pats malonumas geras, bet iki pergales dar truksta.

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#37 2011-08-02 14:26

Re: Moterys...

AndrewM rašė:

metanis rašė:

Nezinau kaip jum, bet jei pana man ciulpia, tai baigt man beveik neimanoma, na nezinau bande ir 15-20min, bet nesigavo vistiek. O pajutes pizutes siluma iskart pareina big_smile big_smile

Čiulpt nemoka, buvo ir man taip smile

Joa reiskias tau paciam pirmam ciulpia, man irgi taip buwo big_smile pradzioj ir su dantimis pabraizydavo ir t.t. bet vis del to COSMOPOLITAN daro stebuklus prisiskaite visko taij dabar ohohoh big_smilebig_smilebig_smile Svarbu ne kaip ciulpia o kaip juda su liezuviu burna ir t.t. smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#38 2011-08-02 14:28

Re: Moterys...

metanis rašė:

AndrewM rašė:

metanis rašė:

Nezinau kaip jum, bet jei pana man ciulpia, tai baigt man beveik neimanoma, na nezinau bande ir 15-20min, bet nesigavo vistiek. O pajutes pizutes siluma iskart pareina big_smile big_smile

Čiulpt nemoka, buvo ir man taip smile

Na negaliu pasakyt moka ar nemoka. Bet pojuciu tokiu stipriu buna visokiu, pats malonumas geras, bet iki pergales dar truksta.

Tai kai ciiulpia negalwok apie kulturizma kaip stangas lauzai... ziurek i ja, jos subine glamonek ir t.t. tongue jei nepadeda isivaizduok, kad borno zvaigzde pisi big_smile

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#39 2011-08-02 14:30

Re: Moterys...

Na reiks tada savajai cosmopolitan nupirkt big_smile big_smile o siaip kur ieskotes panu vienai nakciai? Bet vistiek jei buna man tokios, tai jos vistiek is seniau pazistamos yra, kazkada bendraudavom ir pns.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#40 2011-08-02 14:32

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

AndrewM rašė:

metanis rašė:

Nezinau kaip jum, bet jei pana man ciulpia, tai baigt man beveik neimanoma, na nezinau bande ir 15-20min, bet nesigavo vistiek. O pajutes pizutes siluma iskart pareina big_smile big_smile

Čiulpt nemoka, buvo ir man taip smile

Joa reiskias tau paciam pirmam ciulpia, man irgi taip buwo big_smile pradzioj ir su dantimis pabraizydavo ir t.t. bet vis del to COSMOPOLITAN daro stebuklus prisiskaite visko taij dabar ohohoh big_smilebig_smilebig_smile Svarbu ne kaip ciulpia o kaip juda su liezuviu burna ir t.t. smile

Turbut, kad pirmam, dantim uzkabinimo neprimink, norejau fetisa jai padaryt, spirt i galva uz toki prikola, nes tikrai NEMALONU big_smile

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-08-02 14:33)

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#41 2011-08-02 14:32

Re: Moterys...

metanis rašė:

Na reiks tada savajai cosmopolitan nupirkt big_smile big_smile o siaip kur ieskotes panu vienai nakciai? Bet vistiek jei buna man tokios, tai jos vistiek is seniau pazistamos yra, kazkada bendraudavom ir pns.

Klubuose... bet utiutiu...Kazka i nimfomanes sunku surasti...Taip lengvai utiutiu jau negausi, geriau mokyk savo... apie kitas negalvojes.... gal del to ir nepareina, kad mazai jaudulio su savaja jauti nes apie kitas lervas galwoji wink

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#42 2011-08-02 14:33

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

metanis rašė:

AndrewM rašė:


Čiulpt nemoka, buvo ir man taip smile

Na negaliu pasakyt moka ar nemoka. Bet pojuciu tokiu stipriu buna visokiu, pats malonumas geras, bet iki pergales dar truksta.

Tai kai ciiulpia negalwok apie kulturizma kaip stangas lauzai... ziurek i ja, jos subine glamonek ir t.t. tongue jei nepadeda isivaizduok, kad borno zvaigzde pisi big_smile

lollol reiks pamegint nykstysalah Siaip tokiu bairiu yra buwe, turiu ziauriai grazia klasioke, ir yra nuotrauka klases ant stalo tai besimyledamas su savaja, ziurejau i ta klasioke ir isivaizdavau kad su ja big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#43 2011-08-02 14:35

Re: Moterys...

metanis rašė:

GediminasJ rašė:

metanis rašė:


Na negaliu pasakyt moka ar nemoka. Bet pojuciu tokiu stipriu buna visokiu, pats malonumas geras, bet iki pergales dar truksta.

Tai kai ciiulpia negalwok apie kulturizma kaip stangas lauzai... ziurek i ja, jos subine glamonek ir t.t. tongue jei nepadeda isivaizduok, kad borno zvaigzde pisi big_smile

lollol reiks pamegint nykstysalah Siaip tokiu bairiu yra buwe, turiu ziauriai grazia klasioke, ir yra nuotrauka klases ant stalo tai besimyledamas su savaja, ziurejau i ta klasioke ir isivaizdavau kad su ja big_smile big_smile

Labai nepropoguok to, nes po to is sexo metu nebepareis wink Po to prasides kitos problemos ir t.t. Stenkis savojoje izvelgti tai kas tave traukia... tongue As visad ziuriu i jos uzpakali big_smile Arba masazuoju klitori jos tongue

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#44 2011-08-02 14:37

Re: Moterys...

Nu jo pas merga man subine svarbiausia big_smile tai i ja ir ziuriu big_smile lol nykstys

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#45 2011-08-02 15:08

Re: Moterys...

metanis rašė:

Nu jo pas merga man subine svarbiausia big_smile tai i ja ir ziuriu big_smile lol nykstys

Po kiek laiko supranti, kad ne subinem, ne papai, o tarpusavio rysys smile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#46 2011-08-02 15:26

Re: Moterys...

kiek tau metu andrewM?  keistai tu cia kalbi apie oralini ir buciavima, kai uzaugsi suprasi

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#47 2011-08-02 15:47

Re: Moterys...

bleha cia reiktu sita tema, kaip nors uzslepti nuo merginu... visgi, kad ir sedi cia visi uz nicku ir t.t. taciau visgi bendras vaizdas apie musu gimine, tai....

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#48 2011-08-02 16:01

Re: Moterys...

zookyto rašė:

kiek tau metu andrewM?  keistai tu cia kalbi apie oralini ir buciavima, kai uzaugsi suprasi

+5

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#49 2011-08-02 16:17

Re: Moterys...

dar viena perlu gamykla vv forumui

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#50 2011-08-02 16:31

Re: Moterys...

kas cia sake kad siais laikasi laisvai pi.st negausi, norvegijoj naktiniam klube prikabint merga kaip du pirstus apmyzt, tik nereik sakyt kad is lietuvos... geriausiai tokios salys kaip belgija kuriu kalbu niekas nemoka... ir zinoma ne su nike kedukais ir adido treningu eit apsirengus. apsirengi kaip padorus vyras gera laikroduka skanius kvepalus ir nebijot sypsotis, nepersistengt su gerimais, o jei jau pamatei kad tam klube taves niekas akim nesekioja gali keist kluba, nebent nori nakty praleist vienas big_smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net