Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2288
Atsiliepimai: 5

#1 2006-01-29 14:11

10 svarbių dalykų

http://www.kulturizmas.net/10-dalyku-si … ikslo/850/

Dabar yra daug priemonių kurios padeda užauginti masę, tačiau šie 10 patarimų yra pagrindiniai siekiant tikslo. Kitaip tariant, jie yra būtini tikslui pasiekti.

1. Svorių treniruotė

Svorių treniruotė apima irangą, kuri įgalina įvairiausius pasipriešinimus. „Pasipriešinimas” gali būti laisvųjų svorių (štanga, hanteliai), treniruokliai, kurie veikia torso arba skriemulio principu (padedantys pakelti svorį) ir kuno svorio pratimai tokie kaip prisitraukimai arba įtupstai.

Bet kuris, norintis užsiauginti raumenų masės privalo atlikti keletą dalykų. Pirma, treniruotis su dideliais svoriais. Dideliais svoriais aš sakau galvodamas apie svorius, kurie yra dideli TAU ! Standartinis vaikinas sporto saleje dažniausiai dirba su svoriais kuriuos jis gali pakelti 10-15+ pakartojimų. Masei priaugti tai yra per daug. Naudojant tinkamus svorius, turėtum atlikti 4-8 pakartojimus. Ir tai viskas ! Sistema dirbant su dideliais svoriais ir darant mažai pakartojimų daro raumenims ir nervų sistemai daug daugiau „streso“ nei treniruojantis su lengvesniais svoriais ir darant daug pakartojimų. Šis stresas įtraukia ir stimuliuoja raumenų skaidulas, priversdamas raumenis greitai augti.

Maksimaliam raumenų augimui, daugiausiai įtakos daro laisvųjų svorių pratimai. Ne treniruokliais ar kūno svorio pratimai. Aš nesakau, kad tu neturėtum naudotis treniruokliais ar kūno svorio pratimais, bet jie neturėtų būti dėmesio centre tavo treniruoteje. Kad būtų kuo efektyvesnė raumenis „žalojanti“ treniruotė, tu turi stimuliuoti kuo daugiau skaidulų, o treniruokliai to nedaro.

Pagrindinė priežastis tam yra stabilizuojančių ir kartu sąveikaujancių raumenų nevystimas. Stabilizuojantys ir kartu sąveikaujantys raumenys yra „padedantieji“ raumenys, kurie padeda pagrindiniam raumeniui atlikti sunkų kėlimą. Laisvųjų svorių pratimai, kaip suoliuko spaudimas, reikalauja daug stabilizuojančių ir kartu sąveikaujančių raumenų pagalbos atlikti šį pratimą. Kitaip tariant, fiksuotas suoliuko spaudimas beveik neįtrauks stabilizuojančių raumenų į darbą.

2. Valgyk daugiau kolorijų

Svarbiausias dalykas, kurio aš negaliu nepabrėžti turi valgyti, kad augtų svoris. Tu turi valgyt taip, kaip dar nesi niekada valgęs anksčiau. Jeigu tu nesuvalgai pakankamo kiekio kolorijų, tu NIEKADA nepriaugsi svorio, kad ir ką tu darysi. Norint užauginti raumenis, tu privalai valgyt daugiau kolorijų nei tavo kūnas sudegina, sukuriant kas yra vadinama – kolorijų perteklius. Auginant masę, tu turėtum stengtis suvalgyt maždaug 40-45 kartų daugiau tavo kūno svorio kolorijomis. Ekstra kolorijos bus naudojamos sutaisyti raumens audiniui, kuris sužalojamas per sunkias treniruotes ir statyti naujus raumenynus.

Dabar taip, kai aš sakau valgyt, aš neturiu omenyje bet ką. Visos kalorijos nėra sukurtos identiškai. Kitaip tariant, kai kurios kolorijos nėra tokios pačios svarbos auginant raumenyną. Pavyzdžiui, jeigu as pasakysiu kad tau reikia suvalgyti 2,000 koloriju per vieną dieną, kad priaugtum svorio ir tu suvalgysi 4 pakelius bulvių traškučių kasdien, ar tu tikrai manai, kad augs raumenynas ? Nemanau, didžioji dauguma tavo svorio būtų riebalai. Kodel? Todel, kad bulvių traškučiai kaip ir dauguma “atliekų maisto” beveik neturi naudingųjų kolorijų. Toks maistas neteikia kolorijų reikalingų raumens augimui.

3. Valgyk daugiau baltymų

Be baltymų tavo kūnas paprasčiausiai negalės statyti raumenyno. Prieš daug metų, angliavandenių ir neriebaus maisto dieta buvo paskutinis mados klyksmas, rekomenduojamas profesionalių kultūristų ir trenerių. Jie tvirtino, kad tai vienintelis būdas norint užauginti raumenis. Nelaimei, vieninteliai žmones, kurie laikėsi tos dietos ir sugebėdavo užsiauginti raumenys buvo genetiškai apdovanoti. Kiti tiesiog sustorėdavo.
Angliavandeniai tarnauja suteikdami energija tavo kūnui, tuo tarpu baltymai aprūpina amino rūgštimis, reikalingomis raumenų statybai ir taisymui. Raumenų augimui angliavandeniai neturi tiek reikšmės, kiek baltymai ir riebalai. Aukštos kokybės baltymai, kuriuos organizmas suskaido į amino rūgštis, turėtų būti tavo valgymų pagrindas. Buvo atlikta daug tyrimų, kurie įrodė, kad intensyvūs pratimai padidina amino rūgščių poreikį, kurios stato ir taiso raumenyną. Norit užauginti raumenis, tu turetum gauti mažiausiai 2,2g baltymo vienam kūno kilogramui.
Nori tikėk, nori ne, bet faktai yra faktai : baltyminės dietos augina daugiau raumenų, kai jų laikomasi sportuojant intensyviai. Mažo baltymingumo dietos – NE ! Tik baltymai gali statyti raumens audinį. Angliavandeniai ir riebalai to negali.

4. Valgyk dažniau

Norit priaugti svorio, tu valgysi didelius kiekius kolorijų. Deja, tavo kunas gali absorbuoti tik tam tikra kiekį kolorijų vienu valgymu. Todel valgyti 3 kartus per dieną nenaudinga. Jeigu tau reikia suvalgyti 3,000 kolorijų per dieną, tu suvalgysi po 1,000 kiekvieno valgymo metu. Eilinis žmogus gali pasisavinti tik dalį tų kolorijų. Perteklius bus sukauptas kaip riebalai arba pašalintas iš kūno.

Priversti kūną tikrai pasisavinti ir panaudoti 3,000 kolorijų, kurias tu nuryji tu privalai sumažinti vieno valgymo dydį ir padidinti valgymų skaičių. Suskirstymas kolorijų i mažesnes, bet dažnesnes porcijas pagerins maisto pasisavinimą ir panaudojimą. Aš visada valgau 6 kartus per diena, tarp valgymų apytiksliai 3h laiko tarpai.

Mano tikslas – kūnas pilnas energijos visą dieną. Taigi jeigu organizmui prireikia maždaug 2.5h, kad suviškintų daugumą valgymų, kitas valgymas turi būti kai mano paskutinis maistas palieka skrandį. Aš taip darau, nes mano kūnas visada reikalauja medžiagų savo atstatymui. Aš padarau daug žalos treniruotes metu ir kūnas patiria stresą. Organizmas bando prisitaikyti prie streso, bet, kad jam pavyktų jam nuolat reikia pastovaus kuro.

Jeigu aš valgyčiau tik 3 kartus per dieną, mano kūnas būtų be reikalingų medžiagu maždaug 6h tarp valgymų. Tai nepriimtina liesiems vyrukams. Be maisto, tavo kūnas greit pradeda griauti raumens audinį, kad tik gautų energijos.

5. Valgyk daugiau riebalų

Jeigu nori priaugti raumenyno masės privalai valgyti pakankamai riebalų. Riebalai vaidina svarbia rolę hormonų gamyboje, kurie yra atsakingi dėl augimo ir jėgos. Aš niekada nepriaugau raumenų laikydamasis mažo riebalingumo dietos, tačiau daug žmonių vis dar tiki, kad riebalų valgymas pavers juos į storulius. Čia yra visiška nesąmonė. Tiesa pasakius yra labai populiari raumenų auginimo dieta, kuri egzistuoja jau ne pirmus metus, ji vadinama “anabolinė dieta”, kuri reikalauja valgyti tik riebalus! Sviestas, kiauliena ir kiti riebus maisto produktai yra toje dietoje. Nors ir skamba keistai, ši dieta tikrai veikia.

Dauguma žmonių turi viršsvorį paprasčiausiai dėl dietos kurios pagrindas paprastieji angliavandeniai, o ne todėl, kad valgo riebalus. Jeigu tavo dieta nesuteikia pakankamo kiekio riebalų, tavo organizmas pradeda kaupti, bet kokius riebalus jis gauna, nes jis nežino kada jų gaus vėliau. Mažo riebalingumo dieta taip pat sumažins ir testosterono kiekį, ko mes tikrai nenorime stengdamiesi priaugti svorio. Tyrinėjimai įrodė, kad riebalai turi tiesioginį ryšį su testosterono gamyba. Padidinus gaunamų riebalų kiekį padidina ir testosterono kiekį. Priešingybė irgi tiesa. Sumažėjus riebalų kiekiui gaunamo iš maisto sumažina ir testosterono kiekį.

Kaip bebūtų, tu nenori padidinti prisotintų riebalų kiekio. Prisotinti riebalai sukelia ligas. Nors tu visad turėsi prisotintų riebalų savo dietoje, tavo pagrindinis tikslas būtų padidinti gaunamų esminių riebalų rūgščių kiekį.

Esminės riebalų rūgštys yra nesotieji riebalai, kurie yra reikalingi tūkstančiams funkcijų vykstančių kūne. Kadangi jos negali būti pagamintos mūsų kūno, jų turi gauti iš dietos. Šios riebiosios rūgštys ne tik padeda pakelti testosterono gamybą, bet jos ir gydo neleisdamos raumenims išsekti, padeda padidinti HDL lygį (geras cholesterolis) ir dalyvauja hormonų gamyboje. Gauti rekomenduojamą kiekį esminių riebalų rūgščių aš patariu praturtinti savo dietą arba Udo's Perfect Oil Blend arba Cold-Pressed Flaxseed.

6. Gerk daugiau vandens

Norint užtikrinti, kad tavo raumenys išliktu hidratuoti , tu privalai gerti daug vandens. Dehidratacija gali lengvai ištikti jeigu tu sunkiai treniruojiesi. Dehidratuotas raumuo ilgiau taisosi nei tas, kuris pakankamai hidratuotas.

Gėrimas pakankamo kiekio vandens ne tik padidina venų matomuma, bet taip pat padeda greitai pašalinti toksinus iš kūno. Baltymai išskiria metabolines šiukšles, kurios turi ištirpti vandenyje. Be pakankamo kiekio vandens inkstai negali veiksmingai pašalinti šias šiušles.

7. Gerk Multi-Vitaminus

Jeigu nori priaugti kokybiškos masės turi įsitikinti kad tau netrūksta vitaminų, mineralų, kurie yra būtini tavo organizmui. Aš pažįstu žmonių, kurie su manim nesutiktų, bet patikėkit manimi šiomis dienomis mes privalome papildyti savo dietą vitaminais ir mineralais. Žmonės, kurie yra prieš vitaminus sako, kad „valgyk subalansuotą dietą ir nieko netūks...“. tačiau šiandienos maistas dauguma atvejų yra beveik be vitaminų ir mineralų palyginus su tuo maistu, kuris buvo prieš šimtą metų. Dabar mes valgome beveik neturintį savyje vitaminų ir mineralų, daržovės auga nualintoje žemėje, kuri pertrešiama pesticidais.

Kaip sveika gali tai būti ? Jei nori gali ignoruoti šiuos faktus ir toliau svaičioti apie „subalansuotą dietą“, gerai. Tai tavo sprendimas. Bet aš valgydamas pagal subalansuotą dietą vis vien gersiu multi-vitaminus.

Dauguma multi-vitaminų gamintojų stengiasi sudėti „viską” į savo produktą, tačiau tai nėra būtina. Multi-vitaminai minimum turi turėti savyje rekomenduojamą kiekį vitaminų A, B-kompleksą, C, D, E, K ir mineralų Kalcis, Magnis, Cinkas, Jodas, Selenas ir Geležies (moterims). Vyrai turėtų susirasti multi-vitaminų be Geležies. Tu dažniausiai gauni daugiau nei reikia iš maisto. Papildomas Geležies kiekis reikalingas tik moterims sergančioms mėnesinėmis. Žinoma, multi-vitaminai turi turėti ir kitų svarbių elementų kaip biotinas, manganas, chromas, varis, molibdenas.

Magnis, cinkas ir kalcis varžosi dėl absorbcijos, kaip ir varis su cinku. Bet pagalvokime apie tai minutėlę. Juk tai lygiai tas pats kas valgyti skirtingą maistą, ką ir daro dauguma žmonių. Vitaminai ir mineralai juk ir maiste konkuruoja. Organizmas laukia “varžybų” ir su tuo kuo pujkiausiai susidoroja.

8. Gerk Antioksidantus

Antioksidantai Vitaminai A, C, E, Glutathionas, Gliutaminas ir Selenas yra svarbiausi elementai norint užkirsti kelią radikalų žalai, kuri paspartinama po svorių treniruotės. Antioksidantai oksiduodamiesi apsaugo kitas medžiagas.

9. Dažniau ilsėkis

Jeigu nesiilsėsi – neaugsi! Tavo kūnas stato raumenis kai ilsiesi , o ne kai treniruojiesi sporto salėje!

Sėkminga svorio auginimo formulė būtų : suvalgyti pakankamą kiekį kalorijų, sunkiai treniruotis ir ilsėtis. Dietos pakeitimai niekad neatstos poilsio trūkumo. Jei sunkiai dirbi sporto salėje tu turėtum leisti savo raumenims ilsėtis kuo daugiau. Jeigu tu jiems nesuteiksi laiko pailsėti ir susitaisyti, tu paprasčiausiai neaugsi!

10. Būk nuoseklus

Nori išgirsti paslaptį kaip greitai priaugti raumens masės ? Štai ji : NUOSEKLUMAS.

Tu gali turėti geriausią dietą, geriausią treniruočių sistemą, lankyti geriausią sporto klubą, tačiau be nuoseklumo visa tai - nieko verta.

Tu privalai būti ryžtingas ir nuosekliai žengti žingsnius vieną po kito siekiant tikslo. JEIGU NE DABAR TAI KADA ?

„Tu niekada nesužinosi ką TU gali padaryti, kol pabandai padaryti daugiau nei gali.“ – Tony Blauer

Paruošė Taboo

Neprisijungęs

 
Edvinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-02-09
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#2 2006-02-09 14:34

Re: 10 svarbių dalykų

Na viskas kaip ir butu normalu,bet vistiek sunku viska susikoplektuoti paciam ir dar ypac kaip treneriai dar nusiteikia nieko daug neaiskinti, o tik salyga tipo sumokek ir duosiu patarima sad
Na as jau sportuoju du menesius ir noreciau pasiekti rezultato kaip ir visi smile Tiesiog visko atrodo tiek daug kad net sunku atsirinkti butu manlonu jei kas padetu kokius tiksliai papildus tureciau nusipirkti ir vartoti ( amino rugstis ,angl. bei baltymus) wink Dekui jei kas atsakys!

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#3 2006-02-09 17:18

Re: 10 svarbių dalykų

Visą informaciją stenktis rinkti taip pat ir pats, svarbu netingėti, surasti tam laiko ir tada žinosi ko nors daugiau.
Jei sportuoji tik 2 mėnesius tai čia dar beveik tas pats kai nieko. Ir į papildus kaip į stebuklą pačioje sporto pradžioje žiūrėti tikrai nebūtina ir net nėra prasmes. Pačioje pradžioje viskas kuo puikiausiai eina su labai gerą mitybą, (ir žinoma taip pat prie to ir geru režimu), o jei sugalvosi ką nors užpirkinėti, tik mesi be reikalo į orą pinigus. Nebent dar galėtum nupirkti kokių nors vitaminų. Pabandyk sudaryti į dieną 5-6 maisto vartojimus, stenkis gerai ir ne ką papuolą valgyti ir tai bus tavo pats geriausias "papildas".

Neprisijungęs

 
Edvinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-02-09
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#4 2006-02-10 21:23

Re: 10 svarbių dalykų

Na gal ir aisku.Tiesiog siandiena kalbejau su savo draugu kuris sportuoja tai jisai man parekomendavo Gain Fast pries treniruote 1.5 val ir creatine chews .Tai taip iseina man nieko papildomo nevartoti,jokiu papildu,o tai kada reikia jau nuspresti,kada man to reikes o gal tiesiog isvis nereikia?Na dar po treniruotes ,geros treniruotes,jautiesi siek tiek pavarges ir atrodytu,kad gal ir reiktu kazka papildomai vartoti,kad raumenys atsistatytu ar kazkas panasaus.
Ir dar kokius reiktu vitaminus naudoti?Vienus as geriu bet ar tureciau kazkokius specialius?Ar paprasciausius multivitaminus?Dekui labai uz atsakymus wink

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#5 2006-02-10 22:17

Re: 10 svarbių dalykų

Žinoma gali bandyti ir Gain fast, bet jis tikrai nėra koks nors stebuklas, ir gali būti kad net ir visai nesuteiks kokio nors rimtesnio poveikio (nėra garantijos nes vartojimas gali būti jaučiamas ne visiems vienodai)  ir dar tikrai yra neverta už jį tiek mokėti kiek jis kainuoja, tuo metu kai tavo "Gain fast" gali būti sudarytas (ta prasme vietoj jo) pagrinde iš didesnio įvairių angliavandenių kiekio vartojimo ir tt. Išlaidaut nematyčiau prasmes, geriau rimčiau žiūrėti mitybą. Creatine chews? Įdomu kodėl būtent chews, nes tame irgi tikrai ko nors ypatingo nebus (turiu omeny tokia kreatino formą, o ne bendrai kreatiną) O kainuoja irgi paliginus daugiau, ir tame irgi nėra prasmės. Kada reikia nuspręsti jog kažko jau reikėtų pavartoti? Čia individualus klausimas, turi pats save gerai stebėti, kaip eina progresas ir rezultatai, ir jei viskas eis gerai, tada kokia prasme užsipirkinėti daug ko nors papildomai? Vitaminai galėtų būti kokie nors "daily formula", ar "daily caps" (multivitaminai), bet jei vistiek kažką sakei ir turi, tai pagal sudėtį ir vitaminų kiekį gal tiktų kol kas ir tie

Neprisijungęs

 
Edvinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-02-09
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#6 2006-02-10 23:20

Re: 10 svarbių dalykų

Na dekui uz atsakyma.Na tada creatina as atidesiu velesniam laikui,bet manau proteinai tai tikrai nieko blogo nepadarys turiu omenyje Gain fasta wink (na as tai tikiuose ).

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#7 2006-02-10 23:43

Re: 10 svarbių dalykų

Gain fast nėra proteinas, o yra kitaip dar vadinamas "geineris", kuris yra skirtas masės auginimui. Blogo tikrai nepadarys, tik paprasčiausiai dar gali pagalvoti, ar tau tikrai bus verta išlaidauti

Neprisijungęs

 
sauliuz1692
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-03-27
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#8 2006-03-30 17:46

Re: 10 svarbių dalykų

kokia mase duoda geineris raumenine ar riebaline?

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#9 2006-03-30 18:21

Re: 10 svarbių dalykų

sauliuz1692 rašė:

kokia mase duoda geineris raumenine ar riebaline?

Žiūrėk visada į sudėtį, ir bus dažniausiai aišku. Gaineris savo sudėtyje turi daugiau angliavandenių nei baltymų, o jei jų daugiau, reiškia tai ir duos atitinkama masę, kuri bus labiau linkus į riebalą

Neprisijungęs

 
ukininkaSS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-21
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#10 2006-10-01 17:11

Re: 10 svarbių dalykų

O cia rimtai reikia daryt po 4-8 pakartojimus su maksimaliu svorio?
As tarkim darau 12-15 pakartojimu,tai cia man ne i nauda eina jei as auginu svori?roll

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#11 2006-10-01 19:42

Re: 10 svarbių dalykų

Masei reikia orientuotis nuo 6-7 iki 8-10 (tradiciškai buna 8-10)

Neprisijungęs

 
ukininkaSS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-21
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#12 2006-10-13 21:59

Re: 10 svarbių dalykų

sportuoju jau 3 savaites ir priaugau jau 3 kg:nykstys:nykstys

Neprisijungęs

 
fpsbaltas
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#13 2007-01-08 19:31

Re: 10 svarbių dalykų

ukininkaSS rašė:

O cia rimtai reikia daryt po 4-8 pakartojimus su maksimaliu svorio?
As tarkim darau 12-15 pakartojimu,tai cia man ne i nauda eina jei as auginu svori?roll

kas tie pakartojimai  ?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#14 2007-01-08 20:15

Re: 10 svarbių dalykų

Vienas pakartojimas yra kai iškeli svori ir gryžti į pradinį tašką.

Neprisijungęs

 
saul0
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-02-04
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#15 2007-02-04 10:24

Re: 10 svarbių dalykų

sveiki gal galit padet???as vartoju hipermass5000 ar jis veiksmingas ????cia rasoma kaip maitintis bet turiu beda as neprisiverciu daug suvalgiti maisto!!kaip man priversti organizma kad suvartociau daugiau maisto?kai nenoriu valgiti pasidarau kokteiliuka su hipermass5000 tada apie maista net pagalvoti nebenoriu!!sad

Neprisijungęs

 
exnokiaex
Dažnas dalyvis
Vietovė: Plunge
Registravosi: 2006-08-17
Žinutės: 324
Atsiliepimai: 0

#16 2007-02-04 10:53

Re: 10 svarbių dalykų

nusipirk kokiu vitaminu kad kuo daugiau b6 butu gal ir pades

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#17 2007-02-04 11:39

Re: 10 svarbių dalykų

saul0 rašė:

sveiki gal galit padet???as vartoju hipermass5000 ar jis veiksmingas ????cia rasoma kaip maitintis bet turiu beda as neprisiverciu daug suvalgiti maisto!!kaip man priversti organizma kad suvartociau daugiau maisto?kai nenoriu valgiti pasidarau kokteiliuka su hipermass5000 tada apie maista net pagalvoti nebenoriu!!sad

O gal jau pakankamai suvalgai dėl to ir nesinori, pasiskaičiuok kiek gauni kalorijų per diena.

Neprisijungęs

 
Mafas666
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-05-21
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#18 2007-05-21 21:20

Re: 10 svarbių dalykų

O kiek reik isgert vandens per para ar ir svoris turi itakos litrams?

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#19 2007-05-21 21:51

Re: 10 svarbių dalykų

Mafas666 rašė:

O kiek reik isgert vandens per para ar ir svoris turi itakos litrams?

isgert reikia 2-3 litrus.
vasara aisku daug daugiau.

Neprisijungęs

 
Juluxas
Naujas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2007-12-04
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#20 2007-12-04 20:00

Re: 10 svarbių dalykų

As manau kad turi, juk visdelto stambesnis gali isgerti daugiau, nu tipo jam dugiau telpa negu smulkiasniam , as nenoriu nusisneketi, delto cia tik mano nuomone,
Tai geria butu gerti tiek kiek tau lenda, o poto stenktis kuo daugiau, pagal galimybes...

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šilalė
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#21 2007-12-04 21:29

Re: 10 svarbių dalykų

Juluxas rašė:

As manau kad turi, juk visdelto stambesnis gali isgerti daugiau, nu tipo jam dugiau telpa negu smulkiasniam , as nenoriu nusisneketi, delto cia tik mano nuomone,
Tai geria butu gerti tiek kiek tau lenda, o poto stenktis kuo daugiau, pagal galimybes...

vandens per dieną išgeriu 4 litrus turbūt smile nykstys kalbu apie čystą vandenį, neskaičiuojant kitko.

Neprisijungęs

 
dekas
Naujas dalyvis
Vietovė: Panevežys
Registravosi: 2008-01-19
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#22 2008-01-19 22:02

Re: 10 svarbių dalykų

bet tai ce sutais patarimais yra nesamone,as skaiciau gal 10 treneriu nuomeniu ir ju visu skirtinga,kiek galvu nuomoniu,

Neprisijungęs

 
Rimvydas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas-Alytus
Registravosi: 2007-08-09
Žinutės: 395
Atsiliepimai: 0

#23 2008-01-20 00:21

Re: 10 svarbių dalykų

Visur taip, vieni sneka vienaip kiti kitaip - turi pats isbandyt kas tau geriau tinka.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šilalė
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#24 2008-01-22 21:00

Re: 10 svarbių dalykų

dekas rašė:

bet tai ce sutais patarimais yra nesamone,as skaiciau gal 10 treneriu nuomeniu ir ju visu skirtinga,kiek galvu nuomoniu,

daugelis iš savo patirties kalba smile

Neprisijungęs

 
BenZaS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-24
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#25 2008-01-24 15:23

Re: 10 svarbių dalykų

Ačiū man labai padėjai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2018 Kulturizmas.net