Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#601 2015-01-29 22:47

Re: Svorio metimas

Reikia atsirinkti kokios tinka, jei naudoji visiskai neskaldytas su luobele ir pucia - naudot tas kurios pilnai apdirbtos ir atvirksciai.

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#602 2015-02-03 21:54

Re: Svorio metimas

Sveiki, klausimas, atkreipkit demesi, kad as nenaujokas forume big_smile

Mergina, 166cm ugis, 60kg svoris, fizinis aktyvumas zveriskas, visa diena vedamos ivairios treniruotes prie visu treniruociu ir sportas salej su svoriais prisideda. Mityba sutvarkyta, ryte avizine kose, pietus zuvis/vista grikiai, darzoves, kitas mealas labai panasus tik be kosiu. vakare varske be jokiu priedu. +vitaminai/mineralai ir omega3. Svoris kaip ikaltas, bendras vaizdas labai geras, bet va ties pilvo sritim, sonais, ant slaunu yra to riebaliuko ir jis niekaip nejuda.. Atrodytu su tokiu fiziniu aktyvumu ir rezimu turetu presas sviest, riebalo minimaliai but, bet viskas stovi vietoj..

Klausimas: Kas gali but netaip ? galbut per didelis fizinis kruvis ? ar kas cia gali but, visai pasimetes.. smile any ideas?

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#603 2015-02-03 21:56

Re: Svorio metimas

Kano rašė:

Sveiki, klausimas, atkreipkit demesi, kad as nenaujokas forume big_smile

Mergina, 166cm ugis, 60kg svoris, fizinis aktyvumas zveriskas, visa diena vedamos ivairios treniruotes prie visu treniruociu ir sportas salej su svoriais prisideda. Mityba sutvarkyta, ryte avizine kose, pietus zuvis/vista grikiai, darzoves, kitas mealas labai panasus tik be kosiu. vakare varske be jokiu priedu. +vitaminai/mineralai ir omega3. Svoris kaip ikaltas, bendras vaizdas labai geras, bet va ties pilvo sritim, sonais, ant slaunu yra to riebaliuko ir jis niekaip nejuda.. Atrodytu su tokiu fiziniu aktyvumu ir rezimu turetu presas sviest, riebalo minimaliai but, bet viskas stovi vietoj..

Klausimas: Kas gali but netaip ? galbut per didelis fizinis kruvis ? ar kas cia gali but, visai pasimetes.. smile any ideas?

kalorijas apskaiciave?
gali buti kad per daug uzsukta,ir organizmas soka gaves,kaupia atsargas.

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#604 2015-02-03 22:18

Re: Svorio metimas

HRS rašė:

Kano rašė:

Sveiki, klausimas, atkreipkit demesi, kad as nenaujokas forume big_smile

Mergina, 166cm ugis, 60kg svoris, fizinis aktyvumas zveriskas, visa diena vedamos ivairios treniruotes prie visu treniruociu ir sportas salej su svoriais prisideda. Mityba sutvarkyta, ryte avizine kose, pietus zuvis/vista grikiai, darzoves, kitas mealas labai panasus tik be kosiu. vakare varske be jokiu priedu. +vitaminai/mineralai ir omega3. Svoris kaip ikaltas, bendras vaizdas labai geras, bet va ties pilvo sritim, sonais, ant slaunu yra to riebaliuko ir jis niekaip nejuda.. Atrodytu su tokiu fiziniu aktyvumu ir rezimu turetu presas sviest, riebalo minimaliai but, bet viskas stovi vietoj..

Klausimas: Kas gali but netaip ? galbut per didelis fizinis kruvis ? ar kas cia gali but, visai pasimetes.. smile any ideas?

kalorijas apskaiciave?
gali buti kad per daug uzsukta,ir organizmas soka gaves,kaupia atsargas.

neapskaiciave. Anksciau buvo taip, kad fizinis kruvis buvo lygiai toks pats didelis, o maisto buvo labai mazai ir padrika viskas. svoris svyravo 57-58kg, vaizdas buvo lygiai toks pats. Man net istikruju keista buvo, kaip imanoma tiek mazai valgyt, toki kruvi atlaikyt ir gerai jaustis ir visa tai truko ne 2-3 men. o geru pora metu, savijauta super, bet vaizdas netenkina.. Pakelem anglis, taip normaliai, svoris pakilo iki 60kg, sako, kad vaizdas praktiskai nepakito, apimtys isliko tos pacios, bet ji nuo angliu jauciasi apsunkus, taip laikem 3men. turbut sekantis zingsnis ir bus viska tiksliai apsiskaiciuot ir ziuret kas ir kaip, bet kazkokia tai mistika vistiek man cia..

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#605 2015-02-03 22:27

Re: Svorio metimas

Kano rašė:

HRS rašė:

Kano rašė:

Sveiki, klausimas, atkreipkit demesi, kad as nenaujokas forume big_smile

Mergina, 166cm ugis, 60kg svoris, fizinis aktyvumas zveriskas, visa diena vedamos ivairios treniruotes prie visu treniruociu ir sportas salej su svoriais prisideda. Mityba sutvarkyta, ryte avizine kose, pietus zuvis/vista grikiai, darzoves, kitas mealas labai panasus tik be kosiu. vakare varske be jokiu priedu. +vitaminai/mineralai ir omega3. Svoris kaip ikaltas, bendras vaizdas labai geras, bet va ties pilvo sritim, sonais, ant slaunu yra to riebaliuko ir jis niekaip nejuda.. Atrodytu su tokiu fiziniu aktyvumu ir rezimu turetu presas sviest, riebalo minimaliai but, bet viskas stovi vietoj..

Klausimas: Kas gali but netaip ? galbut per didelis fizinis kruvis ? ar kas cia gali but, visai pasimetes.. smile any ideas?

kalorijas apskaiciave?
gali buti kad per daug uzsukta,ir organizmas soka gaves,kaupia atsargas.

neapskaiciave. Anksciau buvo taip, kad fizinis kruvis buvo lygiai toks pats didelis, o maisto buvo labai mazai ir padrika viskas. svoris svyravo 57-58kg, vaizdas buvo lygiai toks pats. Man net istikruju keista buvo, kaip imanoma tiek mazai valgyt, toki kruvi atlaikyt ir gerai jaustis ir visa tai truko ne 2-3 men. o geru pora metu, savijauta super, bet vaizdas netenkina.. Pakelem anglis, taip normaliai, svoris pakilo iki 60kg, sako, kad vaizdas praktiskai nepakito, apimtys isliko tos pacios, bet ji nuo angliu jauciasi apsunkus, taip laikem 3men. turbut sekantis zingsnis ir bus viska tiksliai apsiskaiciuot ir ziuret kas ir kaip, bet kazkokia tai mistika vistiek man cia..

gal organizmas jai kokiu angliu nepriema,del to ir tokia savijauta.apskaiciuok kalorijas,lai atsirenka kas jai tinka is angliu

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#606 2015-02-04 00:03

Re: Svorio metimas

o ta mergina skydliauke tyresi.?plesotes trevkej maistas ok ,o nedega.mistikos nebuna.

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#607 2015-02-04 09:55

Re: Svorio metimas

NATURAL1978 rašė:

o ta mergina skydliauke tyresi.?plesotes trevkej maistas ok ,o nedega.mistikos nebuna.

nesityre, bet jeigu butu problemu su skydliauke manau iskart pasijaustu, nera nei vieno pozymio, kad butu galima apie tai susimastyt..

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#608 2015-02-04 11:03

Re: Svorio metimas

Kano rašė:

NATURAL1978 rašė:

o ta mergina skydliauke tyresi.?plesotes trevkej maistas ok ,o nedega.mistikos nebuna.

nesityre, bet jeigu butu problemu su skydliauke manau iskart pasijaustu, nera nei vieno pozymio, kad butu galima apie tai susimastyt..

o kokius požymius tu žinai?

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#609 2015-02-04 12:30

Re: Svorio metimas

Pries_miega rašė:

Kano rašė:

NATURAL1978 rašė:

o ta mergina skydliauke tyresi.?plesotes trevkej maistas ok ,o nedega.mistikos nebuna.

nesityre, bet jeigu butu problemu su skydliauke manau iskart pasijaustu, nera nei vieno pozymio, kad butu galima apie tai susimastyt..

o kokius požymius tu žinai?

nuovargis, silpnumas, nuotaikos pablogejimas, patines veidas, rankos, gali but sutrikes menesiniu ciklas, raumenu silpnumas, svorio augimas..

Nu tiesiog nera jokiu simptomu, visada gera nuotaika, pilna energijos, jokiu kitu simptomu nepasireiskia.. kazkaip sunku patiket, kad kazkas blogai su skydliauke ir jos hormonais, nu bet aisku be tyrimu atmest 100 proc irgi negalima..

Bet as kazkaip vis linkstu prie to, kad anksciau ilga laika buvo padrika mityba, mazai kcal, dabar tiesiog organizmas kaupia viska, nes per diena labai didelis fizinis kruvis. Reikes matyt tiksliai viska apsiskaiciuot ir kelt kcal bandyt.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#610 2015-02-04 12:38

Re: Svorio metimas

Sausėja ir šiurkštėja oda, tampa sausi plaukai, lūžinėja nagai, patinsta veidas. Vargina ir bendras silpnumas, nuovargis, sumažėja arterinis kraujo spaudimas, pulsas pasidaro retas. Kamuoja vidurių užkietėjimas, didėja kūno masė, užkimsta balsas, atsiranda šalčio netoleravimas.

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#611 2015-02-04 12:53

Re: Svorio metimas

bender rašė:

Sausėja ir šiurkštėja oda, tampa sausi plaukai, lūžinėja nagai, patinsta veidas. Vargina ir bendras silpnumas, nuovargis, sumažėja arterinis kraujo spaudimas, pulsas pasidaro retas. Kamuoja vidurių užkietėjimas, didėja kūno masė, užkimsta balsas, atsiranda šalčio netoleravimas.

siu simtomu nera.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#612 2015-02-04 13:18

Re: Svorio metimas

Man irgi pasirode, jog kcal stipriai prisuktos pagal tavo nupasakojama fizini aktyvuma. Pabandykit pasiskaiciuoti, manau cia ir bus problema.
O skydliauke pagrinde t3 reikia issitirti tai ten 10€ kokiu ir zinosit ar yra bedu ar ne.

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#613 2015-02-05 08:58

Re: Svorio metimas

Update: Pasirodo skydliauke tirta pries puse metu buvo, viskas idealiai.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#614 2015-02-05 12:54

Re: Svorio metimas

Kano rašė:

Update: Pasirodo skydliauke tirta pries puse metu buvo, viskas idealiai.

Skaiciuokit kcal tada.

Neprisijungęs

 
neverever
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-04
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#615 2015-03-04 01:58

Re: Svorio metimas

Sveiki, tai mano pirmoji žinutė, tai iškart atsiprašau, jeigu ne į tą temą.
Noriu pradėti sportuoti, derinti mitybą, bet nelabai žinau nuo ko pradėti.
Pirmas žingsnis, ko gero, turėtų būti nereikalingų riebalų atsikratymas. Šiaip mano svoris nedidelis (167cm; 50-51kg), bet jis pasiskirtęs gan neproporcingai: rankos ir viršutinė kūno dalis labai plonos, mažai riebalų, pilvo, užpakalio ir kojų srityje didesnės sankaupos, dėl ko, pvz., ant kojų ryškėja celiuliutas, dėl ko man labai  liūdna. Tai turbūt reikėtų užsiiminėti cardio? Namų sąlygomis kaip būtų galima ištirpdyti riebalą?
Su mityba irgi nelabai man. Seniai atsisakiusi čipsų, greito maisto, retkarčiais nebent koks burgeris, alus ir pan. Rytais stengiuosi valgyti košes (avižų, 5 grūdų), pietums pvz lašiša, vištiena kepta su ryžiais, vakare šiaip koks užkandis, sūreliai, dribsniai, nu ką randu šaldytuve.

Neprisijungęs

 
bacl
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-10-07
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#616 2015-03-04 08:09

Re: Svorio metimas

neverever rašė:

Sveiki, tai mano pirmoji žinutė, tai iškart atsiprašau, jeigu ne į tą temą.
Noriu pradėti sportuoti, derinti mitybą, bet nelabai žinau nuo ko pradėti.
Pirmas žingsnis, ko gero, turėtų būti nereikalingų riebalų atsikratymas. Šiaip mano svoris nedidelis (167cm; 50-51kg), bet jis pasiskirtęs gan neproporcingai: rankos ir viršutinė kūno dalis labai plonos, mažai riebalų, pilvo, užpakalio ir kojų srityje didesnės sankaupos, dėl ko, pvz., ant kojų ryškėja celiuliutas, dėl ko man labai  liūdna. Tai turbūt reikėtų užsiiminėti cardio? Namų sąlygomis kaip būtų galima ištirpdyti riebalą?
Su mityba irgi nelabai man. Seniai atsisakiusi čipsų, greito maisto, retkarčiais nebent koks burgeris, alus ir pan. Rytais stengiuosi valgyti košes (avižų, 5 grūdų), pietums pvz lašiša, vištiena kepta su ryžiais, vakare šiaip koks užkandis, sūreliai, dribsniai, nu ką randu šaldytuve.

Pradėk bėgioti. Pradėk nuo 10min bėgiojimo 3 kart per savaitę, jei nekris svoris didink bėgiojimo laiką ir skaičių (per savaitę). Tik neskubėk didint to intesyvumo, geriau po truputį, iki vasaros laiko yra smile. Vakare geriau varškės suvalgyk vietoj nesąmonių. Dar galėtum pasiskaičiuot kiek baltymų, angliavandenių ir riebalų per dieną suvalgai, būtų galima patikslinti mitybą.

Neprisijungęs

 
dolmantas.kibaras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-04
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#617 2015-03-04 20:46

Re: Svorio metimas

labai svarbu subalansuota mityba ir niekam nepatariu vartot kažkokių ,,stebuklingų'' piliulių

Neprisijungęs

 
neverever
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-04
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#618 2015-03-04 23:20

Re: Svorio metimas

bacl rašė:

neverever rašė:

Sveiki, tai mano pirmoji žinutė, tai iškart atsiprašau, jeigu ne į tą temą.
Noriu pradėti sportuoti, derinti mitybą, bet nelabai žinau nuo ko pradėti.
Pirmas žingsnis, ko gero, turėtų būti nereikalingų riebalų atsikratymas. Šiaip mano svoris nedidelis (167cm; 50-51kg), bet jis pasiskirtęs gan neproporcingai: rankos ir viršutinė kūno dalis labai plonos, mažai riebalų, pilvo, užpakalio ir kojų srityje didesnės sankaupos, dėl ko, pvz., ant kojų ryškėja celiuliutas, dėl ko man labai  liūdna. Tai turbūt reikėtų užsiiminėti cardio? Namų sąlygomis kaip būtų galima ištirpdyti riebalą?
Su mityba irgi nelabai man. Seniai atsisakiusi čipsų, greito maisto, retkarčiais nebent koks burgeris, alus ir pan. Rytais stengiuosi valgyti košes (avižų, 5 grūdų), pietums pvz lašiša, vištiena kepta su ryžiais, vakare šiaip koks užkandis, sūreliai, dribsniai, nu ką randu šaldytuve.

Pradėk bėgioti. Pradėk nuo 10min bėgiojimo 3 kart per savaitę, jei nekris svoris didink bėgiojimo laiką ir skaičių (per savaitę). Tik neskubėk didint to intesyvumo, geriau po truputį, iki vasaros laiko yra smile. Vakare geriau varškės suvalgyk vietoj nesąmonių. Dar galėtum pasiskaičiuot kiek baltymų, angliavandenių ir riebalų per dieną suvalgai, būtų galima patikslinti mitybą.

Šiaip aš planuoju bėgiojimą derinti su sale. Didžiausias noras tai sutvirtinti rankas, sustangrinti pilvą, kojas, užpakalį. Bet tai nebus blogai tiek cardio? Gal tik salės užtektų?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#619 2015-03-05 06:16

Re: Svorio metimas

neverever rašė:

bacl rašė:

neverever rašė:

Sveiki,


tai mano pirmoji žinutė, tai iškart atsiprašau, jeigu ne į tą temą.
Noriu pradėti sportuoti, derinti mitybą, bet nelabai žinau nuo ko
pradėti.
Pirmas žingsnis, ko gero, turėtų būti nereikalingų riebalų atsikratymas.
Šiaip mano svoris nedidelis (167cm; 50-51kg), bet jis pasiskirtęs gan
neproporcingai: rankos ir viršutinė kūno dalis labai plonos, mažai
riebalų, pilvo, užpakalio ir kojų srityje didesnės sankaupos, dėl ko,
pvz., ant kojų ryškėja celiuliutas, dėl ko man labai  liūdna. Tai turbūt
reikėtų užsiiminėti cardio? Namų sąlygomis kaip būtų galima ištirpdyti
riebalą?
Su mityba irgi nelabai man. Seniai atsisakiusi čipsų, greito maisto,
retkarčiais nebent koks burgeris, alus ir pan. Rytais stengiuosi valgyti
košes (avižų, 5 grūdų), pietums pvz lašiša, vištiena kepta su ryžiais,
vakare šiaip koks užkandis, sūreliai, dribsniai, nu ką randu
šaldytuve.

Pradėk bėgioti. Pradėk nuo 10min bėgiojimo 3 kart per savaitę, jei
nekris svoris didink bėgiojimo laiką ir skaičių (per savaitę). Tik
neskubėk didint to intesyvumo, geriau po truputį, iki vasaros laiko yra
smile. Vakare geriau varškės suvalgyk vietoj nesąmonių. Dar galėtum
pasiskaičiuot kiek baltymų, angliavandenių ir riebalų per dieną
suvalgai, būtų galima patikslinti mitybą.

Šiaip aš planuoju bėgiojimą derinti su sale. Didžiausias noras tai
sutvirtinti rankas, sustangrinti pilvą, kojas, užpakalį. Bet tai nebus
blogai tiek cardio? Gal tik salės užtektų?

per akis tau sales ir subalansuotos mitybos.matau jau vaizda isbegsi
persalsi ir su vaistais 2 sav.niekas nepradeda begt tokioj zemoj
temp.palauk kol plius 10 bus.o siaip tai begimas  kenkia keliam ir
stuburui.reikia geru batu.nebent ant guminio treko begsi.tavo maistas
Tai 2 kart i d po 100g sausu grikiu.su darzovem ir 100g mesytes vakare
arba 2 kiausiniai.ir 100 g varskes pries miega.cia apie 1300ccal.istikro nesvarbu,orientuokis taip jei matysi kad per men nepagerejo reikalai ant koju visai,matuok metru,tada nuo kosiu nuimk po pora saukstu virtu grikiu

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2015-03-05 06:23)

Neprisijungęs

 
gabija@H
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#620 2015-03-23 22:43

Re: Svorio metimas

Sveikos merginos smile
Kaip ir visos, su ta pacia beda big_smile Tik biski kitokios aplinkybes smile Turiu virsvorio ir reiktu atsikratyt bent 5 kg minumum, bet siaip noreciau apie -8 kg pasiekt smile Metu svori jau nepirma karta, buvau seniau -13kg pasiekus, bet esme buvone JOJO efektas ar dietu minusai, bet sveikatos sutrikimai. Apie du metus viskas buvo super, svoris laikesi toks pat, iki kokio numeciau. Taciau sia vasara turejau operacija, kiausidese turejau nemaza cista. Po operacijos daktaras pasake, kad jei noriu tureti cikla, be kontraceptiku niekaip smile Taigi, pradejau juos gerti ir per 5menesius priaugau apie 6 kg.. Problema turiu ta, kad nutraukti vaistu negaliu, kadangi neturiu ciklo jau daugiau nei 5 metus smile) Ir pakeisti nieko negaliu..kai geriau seniau, taip pat priaugau daug, tuos 13 kg, kuriuos minejau...bet nutraukiau ir numeciau.. aisku, labai daug begiojau, plius geriau CLA 500 is Amway. Grizau ir vel i ta pati rezima, begioju, ziuriu maista, naudoju Chia Bia seklas prie visko, ka valgau, plius dirbu ir fizini darba smile Susiemus jau apie 2 savaites esu, o kilogramas dar nei vienas nenukrito..vaistu nutraukt irgi nelabai galiu.. Tiesiog kyla panika.. Gal kas kokiu patarimu turit, ar panasioj situacijoj esat buve? Aciu uz atsakymus smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#621 2015-03-23 23:51

Re: Svorio metimas

Mityboj kalorijas skaiciuoji?
Surasyk ka valgai,ugi svori,amziu
Plius pakalbek su daktarų gal vaistus kitokius galima,nuo kurių nenesios taves-jei is ties cia ju kalte

Paskutinį kartą taisė HRS (2015-03-24 00:05)

Neprisijungęs

 
arunass1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-20
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 1

#622 2015-03-23 23:55

Re: Svorio metimas

speju cia standartine problema bus, pasitaikanti panom. mano kad jom uztenka 800kcal i diena. organizmas i fat issaugojimo busena isejna ir vsio

Neprisijungęs

 
gabija@H
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#623 2015-03-24 22:25

Re: Svorio metimas

Neskaiciuoju kiekvienos kalorijos, taciau nevalgau nesveiko maisto. Jau kuri laika nevartoju bulviu, baltos duonos ir visu tokiu dalyku. Valgau pagrinde vistiena ir salotas, jogurtus ir panasiai. Saldumynu nelabai megstu.
Ugis apie 1.70, svoris 78, amzius 21.
O pas daktaru nueit nelabai iseis, nes gyvenu ne LT. O ir siaip daktaras pasake, kad mano tieiog toks organizmas, linkes saugoti viska, todel iseities neturiu..

Neprisijungęs

 
gabija@H
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-23
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#624 2015-03-24 22:28

Re: Svorio metimas

Tai, kad nealinu as saves nevalgymu, valgau ir dar vercia pavalgyti draugas, nes apetito neturiu visiskai. Tai siaip ne taip isivaziuoju po biski pavalgyt 3 kartus normaliai dienoj ir dar kokius 3 kazka uzkast, kaip obuoli ar jogurta.

arunass1 rašė:

speju cia standartine problema bus, pasitaikanti panom. mano kad jom uztenka 800kcal i diena. organizmas i fat issaugojimo busena isejna ir vsio

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#625 2015-03-24 22:39

Re: Svorio metimas

gabija@H rašė:

Neskaiciuoju kiekvienos kalorijos, taciau nevalgau nesveiko maisto. Jau kuri laika nevartoju bulviu, baltos duonos ir visu tokiu dalyku. Valgau pagrinde vistiena ir salotas, jogurtus ir panasiai. Saldumynu nelabai megstu.
Ugis apie 1.70, svoris 78, amzius 21.
O pas daktaru nueit nelabai iseis, nes gyvenu ne LT. O ir siaip daktaras pasake, kad mano tieiog toks organizmas, linkes saugoti viska, todel iseities neturiu..

Na čia pas daktarą reikia nueiti ir ne vien pas ginekologą, bet ir pas endokrinologą (jis galbūt patars kaip skydliaukę gyditi jei aplamai čia ir problema). Tie kontraceptikai "supiso" tavo endokrininę sistemą, dėl to ir suletėjo tavo medžiagų apykaita.

Pasiskaičiuok kalorijas su kuo mažesne paklaida ir pradėk laikytis rėžimo.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net