Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#501 2015-06-26 13:55

Re: Merginoms dėl papildų

Kam tau gerti papildus?

Neprisijungęs

 
kycca
Kalbus dalyvis
Vietovė: Aukštaitija
Registravosi: 2011-09-22
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#502 2015-06-26 14:15

Re: Merginoms dėl papildų

tumuxas rašė:

Kam tau gerti papildus?

Todel, kad sportavau ilga laika, dabar buvo nemaza pertrauka del nestumo.. vel ketinu pradeti sportuoti ir norisi kuo greiciau grysti i senas vezias, norisi pasiekti tokiu paciu ar geresniu rezultatu. Visada ejau jegos didinimo ir raumenu auginimo linkme smile Nenaudojant papildu vien mitybos ir sporto pagalba merginai pasiekti geru rezultatu labai sunku ir reikaluja dauk laiko... Tai vat sakau gal kokiu papildu pagalba butu paprasciau smile

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#503 2015-06-26 14:19

Re: Merginoms dėl papildų

Neišpusk tokio didelio burbulo iš papildų. Gera mityba jei pas tave bus, tai nereikės ir tų papildų. Vitaminai, mineralai galima sakyt yra nebent būtini.

Neprisijungęs

 
kycca
Kalbus dalyvis
Vietovė: Aukštaitija
Registravosi: 2011-09-22
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#504 2015-06-26 15:05

Re: Merginoms dėl papildų

tumuxas rašė:

Neišpusk tokio didelio burbulo iš papildų. Gera mityba jei pas tave bus, tai nereikės ir tų papildų. Vitaminai, mineralai galima sakyt yra nebent būtini.

Tai kodel praktiskai visi vyriskos lyties atstovai saleje papildus naudoja.. o moteriai turi uztekt mitybos ir sporto...

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#505 2015-06-26 15:11

Re: Merginoms dėl papildų

Nes visi yra marketingo aukos ir tikisi, kad nuo papildų juos išpūūūūūūs. Papildais reikia tik užklijuoti savo mitybos spragas, o pagrindas vistiek yra mityba. Šiais laikais daug jaunų fruktų galima sutikti, kurie išvis pamiršta, kad čia mitybą reikia papildyti papildais, o ne papildus mityba. Papildai nėra blogai, tik nereikia iš jų tikėtis kažko per daug ir dar kartą pasikartosiu, kad tau tikrai nereikia jokių papildų "masei". Tad eik į mitybos skiltį, ten apsiskaityk, susižinok kiek ko tau reikia rinkti iš maisto ir sėkmės smile

Neprisijungęs

 
kycca
Kalbus dalyvis
Vietovė: Aukštaitija
Registravosi: 2011-09-22
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#506 2015-06-26 15:16

Re: Merginoms dėl papildų

tumuxas rašė:

Nes visi yra marketingo aukos ir tikisi, kad nuo papildų juos išpūūūūūūs. Papildais reikia tik užklijuoti savo mitybos spragas, o pagrindas vistiek yra mityba. Šiais laikais daug jaunų fruktų galima sutikti, kurie išvis pamiršta, kad čia mitybą reikia papildyti papildais, o ne papildus mityba. Papildai nėra blogai, tik nereikia iš jų tikėtis kažko per daug ir dar kartą pasikartosiu, kad tau tikrai nereikia jokių papildų "masei". Tad eik į mitybos skiltį, ten apsiskaityk, susižinok kiek ko tau reikia rinkti iš maisto ir sėkmės smile

huh na gal

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#507 2015-08-07 16:26

Re: Merginoms dėl papildų

Kokoe geriausi papildai merginai? Naguciams, odai, plaukams ir t.t..?

Neprisijungęs

 
Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#508 2015-08-07 19:30

Re: Merginoms dėl papildų

AVlB rašė:

Kokoe geriausi papildai merginai? Naguciams, odai, plaukams ir t.t..?

sperma big_smile

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#509 2015-08-07 19:36

Re: Merginoms dėl papildų

Rojus rašė:

AVlB rašė:

Kokoe geriausi papildai merginai? Naguciams, odai, plaukams ir t.t..?

sperma big_smile

As apsales big_smile big_smile jei as mociutei perku gal...

Neprisijungęs

 
Motor
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2013-07-01
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#510 2015-08-07 23:29

Re: Merginoms dėl papildų

AVlB rašė:

Rojus rašė:

AVlB rašė:

Kokoe geriausi papildai merginai? Naguciams, odai, plaukams ir t.t..?

sperma big_smile

As apsales big_smile big_smile jei as mociutei perku gal...

Paziurek kazka is HOLLAND & BARRET. Produkcijos

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#511 2015-08-17 02:04

Re: Merginoms dėl papildų

merginoms geriausi papildai (ta prasme, kad juose didžiausia naudingų medžiagų koncentracija) yra papildai, skirti esamoms ir būsimoms mamytėms, pavyzdžiui šie: http://www.newnordic.lt/multivitaminai-nescioms-90
matyt yra ir kitų gamintojų..


AVlB rašė:

Kokoe geriausi papildai merginai? Naguciams, odai, plaukams ir t.t..?

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#512 2015-09-12 09:54

Re: Merginoms dėl papildų

tas rašė:

merginoms geriausi papildai (ta prasme, kad juose didžiausia naudingų medžiagų koncentracija) yra papildai, skirti esamoms ir būsimoms mamytėms, pavyzdžiui šie: http://www.newnordic.lt/multivitaminai-nescioms-90
matyt yra ir kitų gamintojų..


AVlB rašė:

Kokoe geriausi papildai merginai? Naguciams, odai, plaukams ir t.t..?

Cia yra idomus teiginys, be jokiu argumentu ar irodymu. Ir as netgi manau priesingai. Tiksliau yra priestaravimas tamstos teiginyje. 1. Geriausi papildai - nu ok cia daug plestis galima,kas isvis yra geriausi,kokie gerumo kriterijai ir tt.
2. Taciau tu paaiskini savo gerumo kriteriju - didziausia medziagu koncentracija. O sioje vietoje esu 100% tikras, kad papilduose nesciosioms ar esamoms mamytems tikrai nera didziausia koncentracija.
Todel geriau jau teigti,kad geriausi,nes geriausia kokybe ar pan (ko negalima taip lengvai irodyti palyginus sudeti).

Paskutinį kartą taisė SenasSportas (2015-09-12 09:56)

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#513 2016-10-05 11:21

Re: Merginoms dėl papildų

Sveiki, mano ugis 168, sveriu 55kg. Svorio mesti neplanuoju, kadangi esu virs 30 metu amziaus, noriu palaikyti kuno sudejima. Salėje susiduriau su problema, mano lb zemas spaudimas. Pasportavus intensiviau darosi negera. Patarkit prasau, kaip pakelti tonusa. Valgau mazai, bet versti save valgyt nenoriu.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#514 2016-10-05 11:40

Re: Merginoms dėl papildų

violuk rašė:

Sveiki, mano ugis 168, sveriu 55kg. Svorio mesti neplanuoju, kadangi esu virs 30 metu amziaus, noriu palaikyti kuno sudejima. Salėje susiduriau su problema, mano lb zemas spaudimas. Pasportavus intensiviau darosi negera. Patarkit prasau, kaip pakelti tonusa. Valgau mazai, bet versti save valgyt nenoriu.

Kiek tas valgai mazai? Yra kaikada, ne - noriu nenoriu, o tiesiog reikia. Jei pakankamai intensyviai sportuoji ir mazai valgai, tai nieko gero.

Prisijungęs

 
editukea
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-30
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#515 2016-10-05 11:41

Re: Merginoms dėl papildų

violuk rašė:

Sveiki, mano ugis 168, sveriu 55kg. Svorio mesti neplanuoju, kadangi esu virs 30 metu amziaus, noriu palaikyti kuno sudejima. Salėje susiduriau su problema, mano lb zemas spaudimas. Pasportavus intensiviau darosi negera. Patarkit prasau, kaip pakelti tonusa. Valgau mazai, bet versti save valgyt nenoriu.

Na tai valgyt daugiau. smile) kava pakelia spaudimą, o šiaip vanduo vanduo vanduo.

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#516 2016-10-05 11:50

Re: Merginoms dėl papildų

Buna visaip, dazniausiai valgau tik karta per diena, vakar duonos rieke, pomidora, agurka, avokada.neiseina prisiverst valgyt daugiau.  Bet ir siaip mano spaudimas visada vos 100 siekia, o pasportavus nukrenta iki 60. Gal yra papildu, kad atlaikyti treniruote? As raumenu neauginu, tik noriu, kad kunas nesubliukstu, butu tvirtas.

Neprisijungęs

 
editukea
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-30
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#517 2016-10-05 11:56

Re: Merginoms dėl papildų

Vajezau kas čia per maistas..... 😲😲jokie papildai negali būt maisto pakaitalu.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#518 2016-10-05 11:59

Re: Merginoms dėl papildų

violuk rašė:

Buna visaip, dazniausiai valgau tik karta per diena, vakar duonos rieke, pomidora, agurka, avokada.neiseina prisiverst valgyt daugiau.  Bet ir siaip mano spaudimas visada vos 100 siekia, o pasportavus nukrenta iki 60. Gal yra papildu, kad atlaikyti treniruote? As raumenu neauginu, tik noriu, kad kunas nesubliukstu, butu tvirtas.

dumbom Su tokiu kiekiu maisto reiktų stengtis visą dieną nejudėt ir neeikvot energijos net mirkčiojimui, dar ji sportuot sugalvojus. Valgyk pradėk moterie. Nes tuoj ne papildais, o lašelinėm maitins tave.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#519 2016-10-05 12:01

Re: Merginoms dėl papildų

violuk rašė:

Buna visaip, dazniausiai valgau tik karta per diena, vakar duonos rieke, pomidora, agurka, avokada.neiseina prisiverst valgyt daugiau.  Bet ir siaip mano spaudimas visada vos 100 siekia, o pasportavus nukrenta iki 60. Gal yra papildu, kad atlaikyti treniruote? As raumenu neauginu, tik noriu, kad kunas nesubliukstu, butu tvirtas.

cia tu gal simaxo zmona? kur is 250eur 4turiese gyvena?

pradzioj pradek valgyt, ir kreipkis i gyditojus... pas mane spaudimas buna 50/100 bet pasportavus lygtais nekrenta ir vikas norm buna...

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#520 2016-10-05 12:02

Re: Merginoms dėl papildų

violuk rašė:

Buna visaip, dazniausiai valgau tik karta per diena, vakar duonos rieke, pomidora, agurka, avokada.neiseina prisiverst valgyt daugiau.  Bet ir siaip mano spaudimas visada vos 100 siekia, o pasportavus nukrenta iki 60. Gal yra papildu, kad atlaikyti treniruote? As raumenu neauginu, tik noriu, kad kunas nesubliukstu, butu tvirtas.

Normaliai valgyk, moterie, susimildama. Nes ką darai dabar yra NENORMALU. Normaliai valgysi, eis normaliai sportuot. Yra čia viena moteris forume, ji kapoja 1800kcal ir viskas gerai, nes treniruotės padorios. 2016 metai, technologijų ir informacijos amžius, bet vis dar yra bobų, kurios galvoja,kad būti lieknai reikia badauti. Nuoširdžiai siūlyčiau paskaityt mitybos temas ir pasekti "jūsų didenybė" asmeninį treniruočių žurnalą. Gal net išsiųsti jai kelis AP su kausimais kaip nebūti badaujančia boba. Ačiū geros dienos smile

Paskutinį kartą taisė Aizen (2016-10-05 12:05)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#521 2016-10-05 12:03

Re: Merginoms dėl papildų

Pelesis rašė:

violuk rašė:

Buna visaip, dazniausiai valgau tik karta per diena, vakar duonos rieke, pomidora, agurka, avokada.neiseina prisiverst valgyt daugiau.  Bet ir siaip mano spaudimas visada vos 100 siekia, o pasportavus nukrenta iki 60. Gal yra papildu, kad atlaikyti treniruote? As raumenu neauginu, tik noriu, kad kunas nesubliukstu, butu tvirtas.

cia tu gal simaxo zmona? kur is 250eur 4turiese gyvena?

pradzioj pradek valgyt, ir kreipkis i gyditojus... pas mane spaudimas buna 50/100 bet pasportavus lygtais nekrenta ir vikas norm buna...

Tą patį pagalvojau big_smile

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#522 2016-10-05 12:13

Re: Merginoms dėl papildų

As nebadauju dėl svorio. Uzėjau patarimo, o ne kritikos ir izeidimu isklausyti

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#523 2016-10-05 12:14

Re: Merginoms dėl papildų

Aizen rašė:

violuk rašė:

Buna visaip, dazniausiai valgau tik karta per diena, vakar duonos rieke, pomidora, agurka, avokada.neiseina prisiverst valgyt daugiau.  Bet ir siaip mano spaudimas visada vos 100 siekia, o pasportavus nukrenta iki 60. Gal yra papildu, kad atlaikyti treniruote? As raumenu neauginu, tik noriu, kad kunas nesubliukstu, butu tvirtas.

Normaliai valgyk, moterie, susimildama. Nes ką darai dabar yra NENORMALU. Normaliai valgysi, eis normaliai sportuot. Yra čia viena moteris forume, ji kapoja 1800kcal ir viskas gerai, nes treniruotės padorios. 2016 metai, technologijų ir informacijos amžius, bet vis dar yra bobų, kurios galvoja,kad būti lieknai reikia badauti. Nuoširdžiai siūlyčiau paskaityt mitybos temas ir pasekti "jūsų didenybė" asmeninį treniruočių žurnalą. Gal net išsiųsti jai kelis AP su kausimais kaip nebūti badaujančia boba. Ačiū geros dienos smile

Bendradarbę turėjau storą tokią, tai per metus po kelis kartus šokdavo ant dietos nieko nevalgymo, ten 200 ar 300kcal sukapodavo per dieną. Sako jei žinau, kad gersiu vakare vyno, tai išvis nieko nevalgau, nes vynas turi kcal kažkiek.... Bandai žmogui paaiškint, kad ji yra kaušė, nes daro visiškas nesamones, bet vistiek nedaeina. Baigias "dieta" nes po mėnesio nebegali paeit praktiškai, tai išdrimba dar labiau iki kitos dietos...

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#524 2016-10-05 12:15

Re: Merginoms dėl papildų

Taip esu uzauginta nuo mazumės, valgau tiek kiek noriu ir nei sauksto daugiau. Jei ne ėdu kaip kiaulė, tai jau nenormali?

Neprisijungęs

 
violuk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-05
Žinutės: 467
Atsiliepimai: 4

#525 2016-10-05 12:17

Re: Merginoms dėl papildų

Kulturistam dar ir apie kultura reikia pasimokinti. Aciu uz patarimus. Esu kause, kvaila boba. Ka padarysi. Netrukdysiu jums bendrauti su protingais zmonėm.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net