Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#3776 2013-03-21 20:35

Re: Svorio metimas

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-20 17:57)

Neprisijungęs

 
DMSJ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 239
Atsiliepimai: 1

#3777 2013-03-21 21:19

Re: Svorio metimas

Auksiniai zodziai

Neprisijungęs

 
zaszaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#3778 2013-03-25 22:57

Re: Svorio metimas

Gal kas rimtesnis su tuo susidures pagelbetu.Sportuoju kovini sporta(jau gana senokai ir rimtai) ir siuo metu gan stipriai dirbu su stangom , aisku tiek daug neiseina , kadangi po treniruociu 90min ir taip daug laiko ir jegu nebelieka , bet bent jau bazinius pratimus.Esme tame , kad , kaip ir metu svori , bet tuo paciu ir bandau uzauginti raumenis , o ne ryskintis , kadangi man reikia koviniam sportui.Nuo rudens jau numeciau gal 8kg ~ ir tikiu , kad sudeginau raumens nemazai , kadangi mityba budavo skurdi(nors ir sveika , tik labai mazos porcijos , viskas kaip priklauso , koses , vistiena, kiausai ir t.t).Taigi klausimas toks , mazdaug ka tureciau valgyti vakare , gryzes po treniruotes , ir kelintom valandom +- , kad nepriaugciau nereikalingu riebalu , nes dabar gryzes suvalgau varskes 200-300g apie 7h ir viskas.Iki vakaro mityba gan gera + vartoju amynkes vitaminus omega 3 jei reikia.Dekui uz atsakymus...

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#3779 2013-03-26 01:12

Re: Svorio metimas

Sveikas, o koks tavo dabar svoris ir ugis?
Na matai, auginant raumenis, ir metant riebalus, organizme vyksta 2 skirtingos reakcijos t.y anabolizmas(auginant) ir katabolizmas(metant) abi jos - visiskai skirtingos. Tai ir auginti ir mesti tuo paciu nelabai imanomas dalykas, nebent turint labai dideli bf. cia panasiai kaip bandyti vaziuoti i prieki, imetus atbuline pavara. nes metant svori, reikia kaloriju deficito, o auginant reikia surinkti daugiau kaloriju nej ju sunaudoji.
siaip labai sunku pasakyt cia kazka, nes nezinom nei kiek kartu sportuoji kovini sporta per savaite ir ar liktu vietos stangom, o svarbiausia ar jos reikalingos butu ir ar nepakenktu. Nes sportuojant pvz 3x kovini sporta +3x einant kacialintis, tai labai letai progresuosi abiejose srityse. + darant bazinius pratimus po mazai pakartojimu, tai ir bus smugiai kaip pas robokopa, mediniai tokie.
as ir esu kovinio sporto atstovas, tai gera triesa padarius, i stangas ziureti negaliu..
Koviniam sporte, turedamas didelius raumenis, nebutinaj turesi stipria, o tuo labiau greita banke. dar ziurint prioritetus tavo - ar reikalingi dideli raumenys pries klasiokes pasirodyti, ar reikalingi greicio, itvermes, ir sprogstamos jegos igyjimuj - visiem siem dalykam vystyti yra atsikra kruva individualiu pratimu, juos panarses rasi sitame puslapyje http://realisavigyna.eu/
Kas del mitybos, tai jei treniruotes didelio intensyvumo, tai to riebalo gali nebijot. po trefkes valgyk mesos + ryziu. pries miega kokius 200varskes... (AISKU PRIKLAUSO KADA MIEGOT eisi..)
o seip jei jaunas esi nesivaikyk tu raumenu per daugiausiai. Dirbk savo kategorijoj, o ziurek su metais ir vienas kitas kilogramas ateis

Neprisijungęs

 
zaszaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#3780 2013-03-26 13:40

Re: Svorio metimas

Sveikas man 20metu , ugis 189 , svoris mazdaug 90~(kazkada pries 4metus sveriau 105).Na as galvojau , kad sumazinus kcal , padidinus baltymu kieki augs raumenys ir mazes bodyfatas , bet kaip matau klaidinga mano nuomone.I kovini sporta einu nuo 3dienu iki 6per savaite(su pertraukom 5metus) + 2kartus po treniruociu dirbu su stangom.As ir stengiuosi po treniruotes atrades jegu padaryti dar 4x5 spaudima , tupima ir mirties trauka , sprogstamai jegai ir taip gana daug pratimu darom ir ju zinau.Del to "robokopo" tai cia kulturistas atejas i sale gal taip ir judetu , bet kai mes tas rankas visad metom , judam daug + prasitampai ir t.t , tai nemanau , kad raumuo tiek sustangres ir suletes.Is po treniruotes gryztu mazdaug 19;30 miegot einu dazniausiai 24;00~.Ir nesakykit , kad ant popieriaus atrodo ,  kad 189 tinka prie 90 , pats matau , kad bodyfato dar yra uztektinai.Nebuvau tikras del angliu gryzus po treniruociu , bandysiu dabar uzkast vistienos kokios pries varske.

Neprisijungęs

 
Audrius_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-09
Žinutės: 41
Atsiliepimai: 0

#3781 2013-03-26 14:49

Re: Svorio metimas

Ką manot apie žele metant svorį?

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#3782 2013-03-26 14:51

Re: Svorio metimas

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-20 17:54)

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#3783 2013-03-26 14:52

Re: Svorio metimas

Artyi rašė:

Audrius_ rašė:

Ką manot apie žele metant svorį?

Zele yra gerai! Sanariams, kremzlem, sutepimam.
Bet ten dachrena cukraus, del to yra blogai

is kur ten cukrus?hmm zelatina ir kvapas kazkoks big_smile
EDIT: Maistinė vertė 100 g: baltymai 8,7 g,  riebalai 0,0 g, angliavandeniai 87,6 g.
jooo, cukraus tikrai nemazai..kai namie pats ja darausi, tai net neisivaizdavau, kad tose pirktinese tiek visko prigrusta smile

Neprisijungęs

 
Audrius_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-09
Žinutės: 41
Atsiliepimai: 0

#3784 2013-03-26 15:33

Re: Svorio metimas

O kaip patys gaminat ką dedat į želatiną, dėl skonio?

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#3785 2013-03-26 15:37

Re: Svorio metimas

Audrius_ rašė:

O kaip patys gaminat ką dedat į želatiną, dėl skonio?

xtend'a

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#3786 2013-03-26 15:42

Re: Svorio metimas

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-20 17:53)

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#3787 2013-03-26 15:49

Re: Svorio metimas

Artyi rašė:

lorenzo rašė:

Audrius_ rašė:

O kaip patys gaminat ką dedat į želatiną, dėl skonio?

xtend'a

Good idea! smile

As tai J-eloo is USA turiu 0 calories, geras reikalas:)

Imesk recpetuka kaip gamini su zelatina.

us'oj ten isvis gerybiu pilna, noreciau kad kada ir iki lietuvos jos atkeliautu hmm imesiu receptuka 4ieni-5ieni smile

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#3788 2013-03-26 15:51

Re: Svorio metimas

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-20 17:53)

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#3789 2013-03-26 15:54

Re: Svorio metimas

Artyi rašė:

lorenzo rašė:

Artyi rašė:


Good idea! smile

As tai J-eloo is USA turiu 0 calories, geras reikalas:)

Imesk recpetuka kaip gamini su zelatina.

us'oj ten isvis gerybiu pilna, noreciau kad kada ir iki lietuvos jos atkeliautu hmm imesiu receptuka 4ieni-5ieni smile

Ok, ir man butinai PM! smile

sutarta smile

Neprisijungęs

 
Situation
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-04
Žinutės: 19
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3790 2013-03-26 17:39

Re: Svorio metimas

Sveiki, zodziu turiu toki valgiarasti smile Zinau kritikos bus daug, bet lauksiu patarimu smile

Pirmas valgis :  Avizine kose + Vaisius,proteino kokteilis, saukstas semenu aliejaus, 2 tab. Fat burneriu, bei 1 mineralu ir vitaminu.
Antras valgis  :   2 Tab. Fat burneriu  , (po treniruotes) proteino kokteilis,avizine kose, ryziu paplotelis
Trecias valgis:   Pasuku puodelis, vaisius, ryziu paplotelis
Ketvirtas valgis: Proteino kokteilis (gaminu pats: liesas piena, liesa varske, saldytos uogos, pieno milteliai) , zemes riesutai (sauja)
Penktas valgis: Vistienos krutinele (puse) ,darzoves , saukstas semenu aliejaus
Sestas valgis:   Liesa varske

Per diena isgeriu apie 5 litrus vandens.
Jokio cukraus ir druskos.


Is anksto dekui uz kritika smile

Neprisijungęs

 
idijotaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#3791 2013-03-26 18:01

Re: Svorio metimas

1. Surašai maisto kiekius, suskaičiuoji kalorijas, angliavandenius, baltymus ir riebalus. Parašai savo svorį.
2.  Kiek čia tų proteino kokteilių.. geriau mėsą, žuvį, kiaušinius valgyk.
3. 5 litrai vandens.. Nu nežinau, mano nuomone toli gražu tiek nereikia. Tik į WC lakstysi pastoviai.

Paskutinį kartą taisė idijotaz (2013-03-26 18:02)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3792 2013-03-26 18:04

Re: Svorio metimas

Tu cia sieki kazko su ta mityba? Seip skaitau: kose, kokteilis, kokteilis, kokteilis, vistiena, varske...6 valgymai hmm

Paskutinį kartą taisė samas (2013-03-26 18:05)

Neprisijungęs

 
Shniurkas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-30
Žinutės: 3
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3793 2013-03-30 14:15

Re: Svorio metimas

Sveiki, man 19 metų, ūgis ~180, o svoris ~85 kg. Taigi, su sportu ir sveika mityba neturėjau nieko bendro iki šiol.. Tiesiog jau nutariau normaliai atrodyt, atsibodo tas alaus pilvas hmm

Kai nutirps sniegas, planuoju pradėt bėgiot, bet kiek skaičiau, tai reikia ir mitybą suderint, kas man iki šiol yra svetimas dalykas. Valgiau kiek noriu, ką noriu. Tiesiog pas mane skrandis didelis ir niekada nepavalgydavau.. Būdavo ir tokių momentų, kai grįždavau iš kiemo ir iš viso batono sumuštinių prisidarydavau ir dar maža būdavo hmm Bet dabar jau kuris laikas stengiuosi nevalgyti tiek daug, vengiu traškučių ir saldumynų, bet kartais ir neprivengiu :s Šiaip maistui nesu išrankus labai, tik, kad kiaušinių nevalgau, o ten gi daugiausia baltymų yra..

Taigi, gal kas nepatingėtų ir sudarytų kokį planelį, kuris palengvintų mane keliais kilogramais?

P.s. O jei tik ant dietos būčiau, tarkim valgyčiau vieną kartą per dieną normalų maistą, o užkandžiams kokių vaisių ar vandens užgerčiau?

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#3794 2013-03-30 14:33

Re: Svorio metimas

Shniurkas rašė:

Sveiki, man 19 metų, ūgis ~180, o svoris ~85 kg. Taigi, su sportu ir sveika mityba neturėjau nieko bendro iki šiol.. Tiesiog jau nutariau normaliai atrodyt, atsibodo tas alaus pilvas hmm

Kai nutirps sniegas, planuoju pradėt bėgiot, bet kiek skaičiau, tai reikia ir mitybą suderint, kas man iki šiol yra svetimas dalykas. Valgiau kiek noriu, ką noriu. Tiesiog pas mane skrandis didelis ir niekada nepavalgydavau.. Būdavo ir tokių momentų, kai grįždavau iš kiemo ir iš viso batono sumuštinių prisidarydavau ir dar maža būdavo hmm Bet dabar jau kuris laikas stengiuosi nevalgyti tiek daug, vengiu traškučių ir saldumynų, bet kartais ir neprivengiu :s Šiaip maistui nesu išrankus labai, tik, kad kiaušinių nevalgau, o ten gi daugiausia baltymų yra..

Taigi, gal kas nepatingėtų ir sudarytų kokį planelį, kuris palengvintų mane keliais kilogramais?

P.s. O jei tik ant dietos būčiau, tarkim valgyčiau vieną kartą per dieną normalų maistą, o užkandžiams kokių vaisių ar vandens užgerčiau?

Nieks uz tave nieko nedarys, skaityk foruma, pilna mitybos pavyzdziu, sporto programu  ir kitos naudingos info.

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#3795 2013-03-30 14:45

Re: Svorio metimas

Shniurkas rašė:

Sveiki, man 19 metų, ūgis ~180, o svoris ~85 kg. Taigi, su sportu ir sveika mityba neturėjau nieko bendro iki šiol.. Tiesiog jau nutariau normaliai atrodyt, atsibodo tas alaus pilvas hmm

Kai nutirps sniegas, planuoju pradėt bėgiot, bet kiek skaičiau, tai reikia ir mitybą suderint, kas man iki šiol yra svetimas dalykas. Valgiau kiek noriu, ką noriu. Tiesiog pas mane skrandis didelis ir niekada nepavalgydavau.. Būdavo ir tokių momentų, kai grįždavau iš kiemo ir iš viso batono sumuštinių prisidarydavau ir dar maža būdavo hmm Bet dabar jau kuris laikas stengiuosi nevalgyti tiek daug, vengiu traškučių ir saldumynų, bet kartais ir neprivengiu :s Šiaip maistui nesu išrankus labai, tik, kad kiaušinių nevalgau, o ten gi daugiausia baltymų yra..

Taigi, gal kas nepatingėtų ir sudarytų kokį planelį, kuris palengvintų mane keliais kilogramais?

P.s. O jei tik ant dietos būčiau, tarkim valgyčiau vieną kartą per dieną normalų maistą, o užkandžiams kokių vaisių ar vandens užgerčiau?

Tu tik neprisigalvok nesamonių šitokių...

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#3796 2013-03-30 19:50

Re: Svorio metimas

Shniurkas rašė:

Sveiki, man 19 metų, ūgis ~180, o svoris ~85 kg. Taigi, su sportu ir sveika mityba neturėjau nieko bendro iki šiol.. Tiesiog jau nutariau normaliai atrodyt, atsibodo tas alaus pilvas hmm

Kai nutirps sniegas, planuoju pradėt bėgiot, bet kiek skaičiau, tai reikia ir mitybą suderint, kas man iki šiol yra svetimas dalykas. Valgiau kiek noriu, ką noriu. Tiesiog pas mane skrandis didelis ir niekada nepavalgydavau.. Būdavo ir tokių momentų, kai grįždavau iš kiemo ir iš viso batono sumuštinių prisidarydavau ir dar maža būdavo hmm Bet dabar jau kuris laikas stengiuosi nevalgyti tiek daug, vengiu traškučių ir saldumynų, bet kartais ir neprivengiu :s Šiaip maistui nesu išrankus labai, tik, kad kiaušinių nevalgau, o ten gi daugiausia baltymų yra..

Taigi, gal kas nepatingėtų ir sudarytų kokį planelį, kuris palengvintų mane keliais kilogramais?

P.s. O jei tik ant dietos būčiau, tarkim valgyčiau vieną kartą per dieną normalų maistą, o užkandžiams kokių vaisių ar vandens užgerčiau?

Trumpai tariant jei nori numest svorio pažiūrėk šitą video, jei darysi kaip pasakytą, tai svorį būtinai numesi, ir nereikia jokių badavimų.

Neprisijungęs

 
DMSJ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 239
Atsiliepimai: 1

#3797 2013-04-04 10:37

Re: Svorio metimas

Vat klausiau kartą jau apie strenghtcamp, niekas neatsakė, tai dabar matau kad isgi ne aš vienas žiūriu tuos vaizdelius.
Šitam būtent video metant svorį pataria vengti ir ryžių, tuomet jei aš savo mityboje pietus (vištienos krūtinėlė 250g, 125g rudųjų ryžių, ~100g daržovių) pakeisčiau į 250g vištienos krūtinėlė+300g daržovių,gaučiau geresnį rezultatą?

Neprisijungęs

 
DMSJ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 239
Atsiliepimai: 1

#3798 2013-04-05 01:13

Re: Svorio metimas

Galit kas pakomentuoti?

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#3799 2013-04-05 08:06

Re: Svorio metimas

DMSJ rašė:

Vat klausiau kartą jau apie strenghtcamp, niekas neatsakė, tai dabar matau kad isgi ne aš vienas žiūriu tuos vaizdelius.
Šitam būtent video metant svorį pataria vengti ir ryžių, tuomet jei aš savo mityboje pietus (vištienos krūtinėlė 250g, 125g rudųjų ryžių, ~100g daržovių) pakeisčiau į 250g vištienos krūtinėlė+300g daržovių,gaučiau geresnį rezultatą?

Kaip tau nedaeina, svarbu kaip bendram vaizde atrodys tavo maistas, + treniruotės ir t.t.

Neprisijungęs

 
DMSJ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 239
Atsiliepimai: 1

#3800 2013-04-05 09:33

Re: Svorio metimas

ATjr rašė:

DMSJ rašė:

Vat klausiau kartą jau apie strenghtcamp, niekas neatsakė, tai dabar matau kad isgi ne aš vienas žiūriu tuos vaizdelius.
Šitam būtent video metant svorį pataria vengti ir ryžių, tuomet jei aš savo mityboje pietus (vištienos krūtinėlė 250g, 125g rudųjų ryžių, ~100g daržovių) pakeisčiau į 250g vištienos krūtinėlė+300g daržovių,gaučiau geresnį rezultatą?

Kaip tau nedaeina, svarbu kaip bendram vaizde atrodys tavo maistas, + treniruotės ir t.t.

Gal tu į klausimą atsakytum geriau gumos netempęs?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net