Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#26 2012-05-01 08:29

Re: Bandom sportuot

crank rašė:

tai tu pasidaryk 1 ar 2 dar serijas pries kiekviena pratima apsilimo, o x2 daryk jau darbines. presa geriau daryk ant suolo, pajusi daug geriau nei staklese.

nebutinai... wink))))))

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#27 2012-05-01 12:26

Re: Bandom sportuot

MrBurbulas rašė:

crank rašė:

tai tu pasidaryk 1 ar 2 dar serijas pries kiekviena pratima apsilimo, o x2 daryk jau darbines. presa geriau daryk ant suolo, pajusi daug geriau nei staklese.

nebutinai... wink))))))

na kaip kam, man geriau jauciasi ant suolo darant.

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#28 2012-05-03 08:36

Re: Bandom sportuot

Nesimuškit smile
Presas man ir taip ir taip jaučiasi, tiksliau jo nebuvimas wink

Vakar:
1) Stangos trauka iki preso 3x10  (kažkaip teisingai darėsi- pakėlė ūpą).
2) Spaudimas ant tiesaus suolo 3x8 (stabiliai vidutiniškai).
3) Hanteliu mostai salis stovint 3x8 (strigęs ant šito pratimo juodai, kokius du mėnesius svorio nepramušu).
4) Koju lenkimas 3x8 (smagiai, neskubant be pasiraitymų).
5) Blauzdos - pasistiebimai 3x-15 (čiurna vėl skaudėjo ir braškėjo- padariau staklėse atsisėdęs, nelabai sąžiningai gavosi).
6) Peciu gusciojimas laikant stanga... Ėėė čia šitas išvis reikalingas pratimas?- nepadariau  (nedaręs, o parodyt kaip daryt, kaip tik nebuvo kam).
7) Tricepsas - troso trauka žemyn 3x8 (kažkaip pradėjus daryt su standartiniu svoriu pasirodė lengva- pasididinau tai irgi nesunkiai suėjo, matyt reikėjo dar didint, jaučiu, kad spaudimas siaurai savo davė).
Dar presą pridėjau- ant suoliuko 4 x max

Kaip matot, priėjimų skaičių nuo 2 pakėliau iki 3. Man kažkodėl taip labiau patinko.
Dariau su gana mažais tarpais- susisukau maždaug per 40min...

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#29 2012-05-03 12:21

Re: Bandom sportuot

hanteliu mostu ir nesitikek iskart  + daug svorio pakelt. svarbu taisyklingai darai pradziai.
blauzdos stovint ir sedint truputi kiti raumenukai dirba. tai tikrai  turesi galvot kuo pakeist stovint  pasistiebimus smile
peciu gusciojimas riekalingas trapecijai auginti.

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#30 2012-05-22 10:41

Re: Bandom sportuot

Nelabai aš čia sąžinigai pildau big_smile

Naujienos ir įspūdžiai...

Fullbody  vasarą dalykas kvailokas aš jums pasakysiu.
Esmė, kad kiek sudėtinga pasistumdyt treniruotes.
Darant splitus kažkaip paprasčiau gaunasi, jei tarkim žinai, kad penktadinį teks po darbo iškart kažkur išvažiuot, tai tiesiog treniruotę pasidarai ketvirtadienį ir tiek žinių. Fullbody dvi dienas iš eilės daryt- ačiū nereikia!

Iš pradžių nervinausi, nes jautėsi,  jog nespėju atsistatyt (po pusantros savaitės jau buvo kilęs noras spjaut į tą fullbody), dabar apsipratau jau prie naujos rutinos.
Kartais atrodo, kad jau sekančią dieną štangas laužyt galėčiau.

Kiek apsileidau su mityba ir kardio... Blogai!   Labai blogai! 
Mirtinai reikia užsipirkt papildų, kad nors kiek kompensuoti mitybos spragas.

Kolkas rimčiau įvertinti fullbody negaliu, svėrimasis ir pasimatavimai mėnesio gale, tai dar savaitė ir kelios dienos.

Iš teigiamų dalykų pasijuto, jog kažkiek mažiau kenčia sąnariai.
Pramušė ant pritūpimų, su 30 dabar tupiu darbingai,  nors prieš tris savaites nesugebėjau baigti priėjimų.
Jaučiu, kad progresuoja krūtinė (matyt labai trūko spaudimo nuleistu kampu). Penktadienį reiks bandyt užsimest papildomo svorio.

Sunku su štangos spaudimu pečiams, be priežiūros net nebandau daryt... 10kg ant štangos man  dabar dar sočiai, trečio prėjimo du paskutiniai pakyla tik su pagalba.

Ir ko man nieks nesakėt, kad maistas gali tiek kainuot, a jop tararai... Išlaidos maistui pakilę bent keturgubai, kaip prisidės papildai išvis bankrtutuosiuble... Reiks turbūt mest rūkyt, kad ant papildų pinigų būtų... big_smile

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#31 2012-05-22 11:44

Re: Bandom sportuot

Ir ko man nieks nesakėt, kad maistas gali tiek kainuot, a jop tararai... Išlaidos maistui pakilę bent keturgubai, kaip prisidės papildai išvis bankrtutuosiuble... Reiks turbūt mest rūkyt, kad ant papildų pinigų būtų... big_smile

Tai ka tu ten perki, kad 4 kartus daugiau iseina? Kai nuo picu, ledu, bandeliu ir alaus ir uzkandu susilaikau, ir salotas, vista, kalakuta, varske, ryzius, tuna, zuvi imu, sakyciau netgi maziau issileidzia pinigu...

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#32 2012-05-22 13:10

Re: Bandom sportuot

Kai maistas prieš  tai buvo vos ne žemiausios kokybės  nesamonės (o ir valgydavau kartą per dieną), tai maistui man gaudovasi labai nedaug pinigų. Tarkim šimtas su kapeikom. Aš alkoholiui trigubai tiek išleisdavau...

Dabar suma laikosi ties 5 šimtais kažkur...  Gal ir normalu padoriai maitinantis... Bet jei prie viso to dar pridėsiu visokius papildus, vitaminus, ir dar abonentas, tai...

Pliusas, kad lakalui nei šimto per mėnesį nebeišleidžiu.
Ir po truputį psichologiškai nusiteiknėju mest rūkyt. Rūkymas pradeda trukdyt- seniau to kažkaip nejausdavau. Dabar ima erzint, o ir brangu (taip arti 300 prarūkau), tuos pinigus būtų galima protingiau išleist.
Tiek kad rūkau kaip kaminas jau 12 metų ir vien pagalvojus apie metimą kažkokia nepaaiškinama baimė apima... Bet čia jau psichologinės bėdos, o psichologija nusiteikimo ir valios reikalas. 

Lėtų abarotų aš, sportuot ruošiausi turbūt du metus kol prisiruošiau (tiksliau bendradarbis du metus įkalbinėjo).
Apie metimą jau irgi kuris laikas mąstau, vat susigulės mintis kažkur makaulėj... Nu man paskui viskas natūraliai svaime gaunasi, tik turi susisluoksniuot kažkuriam žioplam smegenų vingyje...

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#33 2012-05-22 13:45

Re: Bandom sportuot

Maistas + papildai + sale = ~850lt/men ir neabejoju, kad yra daug cia esanciu, kurie isleidzia dar daugiau..  Vieniems tai jau gyvenimo budas, kitiems tikrai ne sis sportas skirtas wink

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#34 2012-05-22 13:52

Re: Bandom sportuot

Nu iš manęs jau sportininko nebus ir ant scenos vargu ar lipsiu, nu gal... veteranuose kada nors po 10 metų  smile
Iš esmės aš kažkaip jau ir susitaikiau, kad pigiai nebus...
Nu ir "chrien snym" gi dėl savęs wink
Reik tik žiūrėtis kaip išlaidas perskirstyt, kad kitos gyvenimo sritys nepablogėtų, o bendra gyvenimo kokybė net ir pagerėtų, o tai kitaip koks tikslas tiek art...

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#35 2012-05-22 14:56

Re: Bandom sportuot

Kykas rašė:

Kai maistas prieš  tai buvo vos ne žemiausios kokybės  nesamonės (o ir valgydavau kartą per dieną), tai maistui man gaudovasi labai nedaug pinigų. Tarkim šimtas su kapeikom. Aš alkoholiui trigubai tiek išleisdavau...

Dabar suma laikosi ties 5 šimtais kažkur...  Gal ir normalu padoriai maitinantis... Bet jei prie viso to dar pridėsiu visokius papildus, vitaminus, ir dar abonentas, tai...

Pliusas, kad lakalui nei šimto per mėnesį nebeišleidžiu.
Ir po truputį psichologiškai nusiteiknėju mest rūkyt. Rūkymas pradeda trukdyt- seniau to kažkaip nejausdavau. Dabar ima erzint, o ir brangu (taip arti 300 prarūkau), tuos pinigus būtų galima protingiau išleist.
Tiek kad rūkau kaip kaminas jau 12 metų ir vien pagalvojus apie metimą kažkokia nepaaiškinama baimė apima... Bet čia jau psichologinės bėdos, o psichologija nusiteikimo ir valios reikalas. 

Lėtų abarotų aš, sportuot ruošiausi turbūt du metus kol prisiruošiau (tiksliau bendradarbis du metus įkalbinėjo).
Apie metimą jau irgi kuris laikas mąstau, vat susigulės mintis kažkur makaulėj... Nu man paskui viskas natūraliai svaime gaunasi, tik turi susisluoksniuot kažkuriam žioplam smegenų vingyje...

Uz simta su kapeikom per menesi pragyvent - cia jau geras big_smile

As pats rukau, alko irgi nemetes vartoti. Prarukau panasiai, apie 250 per menesi, bet ant alkoholio tikrai gerokai maziau isleidziu, nors tikrai nesmaugiu saves - jei noriu, tai atsigeriu alaus. 100 per menesi ant alko jau daugokai (40 buteliu alaus?).. na nebent brangu viski mazais kiekiais vynioji wink

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#36 2012-05-22 15:19

Re: Bandom sportuot

Buvo laikų, kai 2-3 skarbonkės buvo norma... + Svaitgalį dar atbaliavoji... Nu mėgstu aš alų ;D 
Į viskį irgi nespjaunu... Tiek, kad kiekiai kritę radikaliai ir alkoholis dabar daugiau išimtis, nei taisyklė- gaila įdėto darbo...

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#37 2012-05-23 11:47

Re: Bandom sportuot

Aš va dabar sėdžiu ir galvoju...

Ką per pypt su tuo fullbody daryt. Nu šitą mėnesį damušiu, bet paskui jau nežinau.
Prasislinko man kažkaip savaitėj treniruočių dienos,  tai blyn dabar dvi treniruotes iš eilės gaunasi pritūpkės...
Realiai tarp tų treniruočių savaitgalis turi būt... Bet....
Dabar galvoju, ką čia daryt su šita situacija.

Ir išvis nervuotas aš šiandien.

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#38 2012-05-23 15:43

Re: Bandom sportuot

Nekreipk demesio i pasislinkimus treniruociu. Is esmes nera skirtumo ar sulenda i savaite pilna programa ar ne. Darai kas antra arba kas trecia diena (pagal galimybes ir raumenu skausmu lygi) paieliui treniruotes pagal programa ir nekreipi demesio pirmadienis ar sestadienis gaunasi tupimas, svarbu kad pakaitom trys pagrindiniai pratimai - trauka, tupimai ir spaudimas eitu.

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#39 2012-05-23 16:23

Re: Bandom sportuot

Tai aš emexo tą pradinukų darau:

A
1) Pritupimai su stanga 2x8-10
2) Stangos spaudimas pekeltu kampu 2x8-10
3) Prisitraukimai 2x8-10
4) Hanteliu mostai i salis pasilenkus 2x8-10
5) Tricepsas - spaudimas siaurai 2x8-10
6) Bicepsas su stanga 2x8-10
7) Presas - susirietimai 2x10-12

B
1) Stangos trauka iki preso 2x8-10
2) Spaudimas ant tiesaus suolo 2x8-10
3) Hanteliu mostai salis stovint / st. trauka link smakro 2x8-10
4) Koju lenkimas 2x8-10
5) Blauzdos - pasistiebimai 2x10-15
6) Peciu gusciojimas laikant stanga 2x8-10
7) Tricepsas - spaudimas staklese / hantelio kelimas virs galvos 2x8-10

C
1) Pritupimai su stanga 2x8-10
2) Atsispaudimai lygiagretese / st. spaudimas nuleistu kampu 2x8-10
3) Stangos spaudimas peciams 2x8-10
4) Hanteliu mostai salis stovint / st. trauka link smakro 2x8-10
5) Bicepsas su stanga atvirksciu paemimu 2x8-10
6) Presas - koju kelimas gulint 2x10-12
7) Nugara - atsilenkimai atgal 2x8-10

Nu tai pats pažiūrėk kas būna, pasislenka... ABC, tai tarp A ir C turi būt laivas savaitgalis, jei nėr tai gaunas dvi pritūpkių dienos iš eilės, o tai jau geruoju nesibaigs... Nors gal ir padarysiu- baisiai piktas aš šiandien....

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#40 2012-05-23 16:48

Re: Bandom sportuot

Daryk ABCB, ABCB ir problemos nebera wink

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#41 2012-05-23 17:23

Re: Bandom sportuot

arba jei taip gaunasi tai viena stipria treniruote daryk kita lengva ir bedos kaip nebuta smile

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#42 2012-05-23 21:35

Re: Bandom sportuot

Ai atidirbau šiandien vis tiek, kaip už Tėvynę... Įskaitant pritūpkes.

Truputį nervinga treniruotė gavosi.
Kelinta diena skaudena tą žioplą sulūžusį stuburą...
Įtariu, kad štangos spaudimą pečiams organizmas nelabai kaip priima.
Reik nepamiršt fiksuot pojūčio po to pratimo.

Prie viso to, dar lomkės dėl rūkymo.
Vakar čia parašinėjau, pagalvojau, damušiau pakelį...

Taip išeina, kad dabar kažkur para kaip nerūkau.
Pirma para be dūmo per pastaruosius 12  metų.
Savijauta grynai fiziškai ne kažkokia. Paakiai patinę, energijos nėra.
Irzlokas, neišeina susikaupt. Aplinkiniai erzina juodai.

Po pietų buvo pora kritinių valandų, kai jau rodės nu i po... ui- niekam nieko nežadėjau, niekam nesipasakojau...
Didelis riebus plombyras paguodė big_smile

Būtų gerai, kad ryt vėl neužplauktų, nes tarkim dabar rūkyt norisi labai, bet nieko baisiai dramatiško, o va apie pietus buvo labai ne kažkas.

Ai- diedas aš ar boba galų gale big_smile

Atlaikysiu!

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#43 2012-05-23 21:35

Re: Bandom sportuot

cia dienorasti rasai?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#44 2012-05-23 22:13

Re: Bandom sportuot

Ptycka rašė:

cia dienorasti rasai?

is daleis lengviau jam apciam . matia kad lauzo  zmogu metus rukyt big_smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#45 2012-05-23 22:49

Re: Bandom sportuot

jam reik nusiteikt ne dienom bet savaitem istvert sita suda:) linkiu mest ta bruda

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#46 2012-05-25 15:54

Re: Bandom sportuot

Šiandien nusimato juokinga treniruotė.
Po trečiadienio dar skauda visus raumenis...
O nieko neveikiau, tik valgiau ir miegojau.
Įtariu, kad metus rūkyt, organizmas  dar nesupranta kas atsitiko...
Raumenys visiškai neatsistatė... sad

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#47 2012-05-25 17:17

Re: Bandom sportuot

Kykas rašė:

Šiandien nusimato juokinga treniruotė.
Po trečiadienio dar skauda visus raumenis...
O nieko neveikiau, tik valgiau ir miegojau.
Įtariu, kad metus rūkyt, organizmas  dar nesupranta kas atsitiko...
Raumenys visiškai neatsistatė... sad

Susidaryk normalia programa.

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#48 2012-05-25 19:08

Re: Bandom sportuot

Tai, kad paprastai spėju atsistatyt.
Dabar tik truputį it maišu trenktas.

Nuo kito mėnesio greičiausiai vėl pereisiu prie splitų, galėsit padėt susidaryt programą wink

Šiandien kaip ir įtariau treniruotė labai vidutinė.
Svorių didint nedrįsau, nors kai kur gal jau ir reikėtų (ai tiesa,  tricui plokštelę staklėse užmečiau- dabar su 10 darau).
Dariau B dieną šiandien, tik visko po 3 priėjimus. Pats pirmas pratimas sugadino nuotaiką.
Dariau su 20 kg ant štangos ir kažkaip sunkiai jaučiau raumenį- tai per daug, tai per mažai pasilenkiu...

Kaip oras Bergene- nelyja smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#49 2012-05-25 21:55

Re: Bandom sportuot

mldc ir neziurek taip pesimistiskai i viska smile valgyk daug ir sveikai , tavo vietoj dar pradeciau begiot lengvai jei nebegioji atgausi kvapa kitas zmogus busi po menesio wink

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#50 2012-05-27 00:04

Re: Bandom sportuot

Šiandien buvau varžybų Kaune pasižiūrėt.
Motyvacija tsakant wink


Pasibėgiot reikia, tuo labiau, kad kažkaip ir norisi.

PS.
Blyn kiek plaučiuose oro tilpt pradėjo big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net