Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mr. Dzoshas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-05-25
Žinutės: 487
Atsiliepimai: 2

#3826 2010-04-16 22:33

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

fredis1 rašė:

uzsimeciau 6 kg liesos mases,y savaite 4 kartus dariau kardio, nu kaip treneris sake...zinoma gal butu buve galima ir daugiau priaugt bet darbotvarke neleido pakankamai pavalgyt, bet ir tai gerai, po antro cikliuko dar 5 kg nesiskundziu per puse metu 11kg ir visi liko smile

Liesmasini per du menesius 6 kg nykstys ne visi su rimta xemija tiek liesos mases uzmeta, o tu matai su geineriu alah

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#3827 2010-04-16 22:39

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Mr. Dzoshas rašė:

fredis1 rašė:

uzsimeciau 6 kg liesos mases,y savaite 4 kartus dariau kardio, nu kaip treneris sake...zinoma gal butu buve galima ir daugiau priaugt bet darbotvarke neleido pakankamai pavalgyt, bet ir tai gerai, po antro cikliuko dar 5 kg nesiskundziu per puse metu 11kg ir visi liko smile

Liesmasini per du menesius 6 kg nykstys ne visi su rimta xemija tiek liesos mases uzmeta, o tu matai su geineriu alah

+1.
apie kokia liesa mase cia kalba ?..
Iliuziju pasaulyje gyevant.
jau ne ienam esu sakes.
ziuri MASE, ziuri BF ir tada darai ishvadas.Lismasei jus lismasei.
aisku bepigu kai sveri 70kg ir griauciai matosi su 7% tada gali drasiai kelt 6kg kad BF pakils iki 11% tai labai nepakenks

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#3828 2010-04-17 16:09

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3829 2010-04-17 16:16

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

eilinis normalus 60proc saponinu tribulusas, niekuom neipatingesnis nei tarkim sis: http://www.smcsport.lt/maisto-papildai/ … bulon.html

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#3830 2010-04-17 18:55

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

lexusrx rašė:

Mr. Dzoshas rašė:

fredis1 rašė:

uzsimeciau 6 kg liesos mases,y savaite 4 kartus dariau kardio, nu kaip treneris sake...zinoma gal butu buve galima ir daugiau priaugt bet darbotvarke neleido pakankamai pavalgyt, bet ir tai gerai, po antro cikliuko dar 5 kg nesiskundziu per puse metu 11kg ir visi liko smile

Liesmasini per du menesius 6 kg nykstys ne visi su rimta xemija tiek liesos mases uzmeta, o tu matai su geineriu alah

+1.
apie kokia liesa mase cia kalba ?..
Iliuziju pasaulyje gyevant.
jau ne ienam esu sakes.
ziuri MASE, ziuri BF ir tada darai ishvadas.Lismasei jus lismasei.
aisku bepigu kai sveri 70kg ir griauciai matosi su 7% tada gali drasiai kelt 6kg kad BF pakils iki 11% tai labai nepakenks

Ce baisiai daug 6kg per 2 menesius ? jei sveria 60 ir valgo kaip reikia+gaineris koks tai ce nieko keista.

Neprisijungęs

 
Mr. Dzoshas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-05-25
Žinutės: 487
Atsiliepimai: 2

#3831 2010-04-17 19:04

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

duglas rašė:

lexusrx rašė:

Mr. Dzoshas rašė:


Liesmasini per du menesius 6 kg nykstys ne visi su rimta xemija tiek liesos mases uzmeta, o tu matai su geineriu alah

+1.
apie kokia liesa mase cia kalba ?..
Iliuziju pasaulyje gyevant.
jau ne ienam esu sakes.
ziuri MASE, ziuri BF ir tada darai ishvadas.Lismasei jus lismasei.
aisku bepigu kai sveri 70kg ir griauciai matosi su 7% tada gali drasiai kelt 6kg kad BF pakils iki 11% tai labai nepakenks

Ce baisiai daug 6kg per 2 menesius ? jei sveria 60 ir valgo kaip reikia+gaineris koks tai ce nieko keista.

Dar vienas smile atsakysiu dar karta, nes matau kazkurios vietos nesupranti. Liesos mases, kas lygu tokio pacio bf islaikymui ir tik raumenu prieaugio per du men 6 kg yra net labai daug, juolabiau kai vartojamas geineris, kuris augina bendra mase, o ne raumenu. Gali ir per menesi tuos 6kg uzsimest, nors naudos vargu ar bus dideles, nes nemanau kad pavyktu daugiau kaip 2kg per menesi liesos mases uzsimest. Jei manai kitaip, prasom pasidalinti patirtimi.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#3832 2010-04-17 19:23

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Mr. Dzoshas rašė:

duglas rašė:

lexusrx rašė:

+1.
apie kokia liesa mase cia kalba ?..
Iliuziju pasaulyje gyevant.
jau ne ienam esu sakes.
ziuri MASE, ziuri BF ir tada darai ishvadas.Lismasei jus lismasei.
aisku bepigu kai sveri 70kg ir griauciai matosi su 7% tada gali drasiai kelt 6kg kad BF pakils iki 11% tai labai nepakenks

Ce baisiai daug 6kg per 2 menesius ? jei sveria 60 ir valgo kaip reikia+gaineris koks tai ce nieko keista.

Dar vienas smile atsakysiu dar karta, nes matau kazkurios vietos nesupranti. Liesos mases, kas lygu tokio pacio bf islaikymui ir tik raumenu prieaugio per du men 6 kg yra net labai daug, juolabiau kai vartojamas geineris, kuris augina bendra mase, o ne raumenu. Gali ir per menesi tuos 6kg uzsimest, nors naudos vargu ar bus dideles, nes nemanau kad pavyktu daugiau kaip 2kg per menesi liesos mases uzsimest. Jei manai kitaip, prasom pasidalinti patirtimi.

Neimanoma užsimesti tik lean muscle. Vistiek kažkeik bus riebalo.
Ir čia vienu komentaru atgal: manai tie 6 kg labai mažai yra? kai iš 1600kcal pereina prie 2500+ lašiakas iškarto pradeda augt

Neprisijungęs

 
Gimine
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-19
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 10

#3833 2010-04-17 20:51

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Kiek esu skaites, tai 250 gr raumenu per savaite kaip ir lubos (be streoidu).

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#3834 2010-04-17 20:58

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Gimine rašė:

Kiek esu skaites, tai 250 gr raumenu per savaite kaip ir lubos (be streoidu).

Ir tai gali svyruoti

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#3835 2010-04-17 21:18

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Gimine rašė:

Kiek esu skaites, tai 250 gr raumenu per savaite kaip ir lubos (be streoidu).

Čia prie itin idealių sąlygų per mėnesi 0,7kg - 1kg nedaugiau smile

Neprisijungęs

 
nerkagordo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-03-23
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#3836 2010-04-18 20:45

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, susidomejau CELLMASS NT 30 PAC,ten raso kad 1p idiena po trenkes.
Sudetyje neraso kiek to kreatino turi,tai abiejoju ar uzteks 1p/d.
Gal kas ka zino ar bande ?Dekoju.

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#3837 2010-04-18 22:55

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

nerkagordo rašė:

Sveiki, susidomejau CELLMASS NT 30 PAC,ten raso kad 1p idiena po trenkes.
Sudetyje neraso kiek to kreatino turi,tai abiejoju ar uzteks 1p/d.
Gal kas ka zino ar bande ?Dekoju.

Manau tikrai prie jo vienos porcijos kokiu 10g kreatino gali prideti, mazai nebus.
Net ir pirmineje versijoje nebuvo itin daug to kreatino. Kogero bus panasus kiekis kiek ir anksciau apie 4g +-...
Naujasis kiek pagerintas is kitos puses, nuimti angliavandeniai ir vietoje ju tiesiog bcaa....
Bet jei normaliai sportuojant ir norint progresuoti ir gauti is kreatino gera efekta itkrai tu 4-5g is vienos porcijos manyciau mazoka.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#3838 2010-04-19 14:24

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Mr. Dzoshas rašė:

duglas rašė:

lexusrx rašė:


+1.
apie kokia liesa mase cia kalba ?..
Iliuziju pasaulyje gyevant.
jau ne ienam esu sakes.
ziuri MASE, ziuri BF ir tada darai ishvadas.Lismasei jus lismasei.
aisku bepigu kai sveri 70kg ir griauciai matosi su 7% tada gali drasiai kelt 6kg kad BF pakils iki 11% tai labai nepakenks

Ce baisiai daug 6kg per 2 menesius ? jei sveria 60 ir valgo kaip reikia+gaineris koks tai ce nieko keista.

Dar vienas smile atsakysiu dar karta, nes matau kazkurios vietos nesupranti. Liesos mases, kas lygu tokio pacio bf islaikymui ir tik raumenu prieaugio per du men 6 kg yra net labai daug, juolabiau kai vartojamas geineris, kuris augina bendra mase, o ne raumenu. Gali ir per menesi tuos 6kg uzsimest, nors naudos vargu ar bus dideles, nes nemanau kad pavyktu daugiau kaip 2kg per menesi liesos mases uzsimest. Jei manai kitaip, prasom pasidalinti patirtimi.

Sr, nesupratau tada, kalbejau apie 6kg, bet ne liesos raumenu, liesos raumenu tai beabejo daug...

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#3839 2010-04-19 15:39

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Fake'as rašė:

Gimine rašė:

Kiek esu skaites, tai 250 gr raumenu per savaite kaip ir lubos (be streoidu).

Čia prie itin idealių sąlygų per mėnesi 0,7kg - 1kg nedaugiau smile

Teisingiausias postas sia tema. Be steroidu ~700g per menesi yra daugiau maziau riba, ir tai reikia subalansuotos mitybos, normalaus poilsio, gerai pasirinktu papildu, vitaminu ir t.t.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#3840 2010-04-19 20:41

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

ishp3ra rašė:

Fake'as rašė:

Gimine rašė:

Kiek esu skaites, tai 250 gr raumenu per savaite kaip ir lubos (be streoidu).

Čia prie itin idealių sąlygų per mėnesi 0,7kg - 1kg nedaugiau smile

Teisingiausias postas sia tema. Be steroidu ~700g per menesi yra daugiau maziau riba, ir tai reikia subalansuotos mitybos, normalaus poilsio, gerai pasirinktu papildu, vitaminu ir t.t.

per pirmus, antrus, gal trecius metus tiek uzmesi, veliau net ir tiek be sansu+reiketu paminet amziu

Neprisijungęs

 
GranTTAs
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 153
Atsiliepimai: 0

#3841 2010-04-19 21:11

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Kai jaunas, organizmas greiciau auga, pats pradejau sportuot pries sukankant 16m. Per 2.5m atmetus priaugta riebala ir susikaiciavus BF , tai priaugau ~12kg. Primi sporto metai atnese 6kg raumens (per 6men auginimo), antri 4kg (5.5men), treti 2kg (4.5men + rebilitacija). Tad tendencija kaip ir leidziasi ir kuo toliau tuo sunkiau bus augintis + nevisa laika buna tiek valios mitybos pasilaikyt, tai nukrypsti..

Neprisijungęs

 
Scr
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3842 2010-04-19 21:59

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, esu nepatyres sioje srityje, todel noreciau truputi pasikonsultuot...
Tai va norejau nusipirkt Papildu roll bet esme nezinau ka... Esu girdejes kad reikia ir baltymu, ir kitu dalyku, man dar nelabai suprantami...
Sportuoju daugiau negu puse metu, nenaudojau nieko ir pajutau tikrai nedideli rezultata... sad tiek ant jegos , tiek ant kuno formos....
Esu gan aukstas ir turiu truputi virsSvorio... Pagalvojau ta svori man butu tikrai galima pavers raumenimis (bent kazkiek) Tai noreciau paklaust ka man butu geriausiai vartoti? Kreatina, proteina, Amino rugstis? ar kazka kita? Pabandymui, pasiulykit, kanors pigesnio, kad neissimestu i bala pinigai smile  nykstys buciau dekingas labai... alah

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#3843 2010-04-19 22:04

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Scr rašė:

Sveiki, esu nepatyres sioje srityje, todel noreciau truputi pasikonsultuot...
Tai va norejau nusipirkt Papildu roll bet esme nezinau ka... Esu girdejes kad reikia ir baltymu, ir kitu dalyku, man dar nelabai suprantami...
Sportuoju daugiau negu puse metu, nenaudojau nieko ir pajutau tikrai nedideli rezultata... sad tiek ant jegos , tiek ant kuno formos....
Esu gan aukstas ir turiu truputi virsSvorio... Pagalvojau ta svori man butu tikrai galima pavers raumenimis (bent kazkiek) Tai noreciau paklaust ka man butu geriausiai vartoti? Kreatina, proteina, Amino rugstis? ar kazka kita? Pabandymui, pasiulykit, kanors pigesnio, kad neissimestu i bala pinigai smile  nykstys buciau dekingas labai... alah

http://www.kulturizmas.net/forumas/f4-mityba-ir-dietos

http://www.kulturizmas.net/forumas/f5-maisto-papildai

Neprisijungęs

 
GranTTAs
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 153
Atsiliepimai: 0

#3844 2010-04-19 23:03

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Scr rašė:

Sveiki, esu nepatyres sioje srityje, todel noreciau truputi pasikonsultuot...
Tai va norejau nusipirkt Papildu roll bet esme nezinau ka... Esu girdejes kad reikia ir baltymu, ir kitu dalyku, man dar nelabai suprantami...
Sportuoju daugiau negu puse metu, nenaudojau nieko ir pajutau tikrai nedideli rezultata... sad tiek ant jegos , tiek ant kuno formos....
Esu gan aukstas ir turiu truputi virsSvorio... Pagalvojau ta svori man butu tikrai galima pavers raumenimis (bent kazkiek) Tai noreciau paklaust ka man butu geriausiai vartoti? Kreatina, proteina, Amino rugstis? ar kazka kita? Pabandymui, pasiulykit, kanors pigesnio, kad neissimestu i bala pinigai smile  nykstys buciau dekingas labai... alah

Mano manymu pirmiausia issiaiskink ka kiekvienas papildas daro, poto issiaiskinsi ko tau reikia smile Daugelio ir yra problema, kad vartoja, nes kazkas patare , kad tau to reikia, o pats nezinai, ka daro tas papildelis smile Aisku forumas ir yra tam, kad surastum atsakyma, bet paieskas pradek nuo info skaitymo, kurios maisto papildu skirelyje yra tikrai nemazai smile Pries pradedamas sportuot ir vartot papildus sedejau tikrai gera savaitele prie info skaitymo, kad nebuciau zalias ir tureciau bent kazkiek ziniu smile

Neprisijungęs

 
Naujokelis654
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-23
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#3845 2010-04-23 21:48

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, sportuoju jau 10 mėnesiu ir norėtusi šiek tiek geresnių rezultatų, ūgis 190 cm., o svoris 88 kg., taigi būtų klausimas kokius papildus reiktų vartoti norint padidinti raumeninę masę, nepriaugus riebalinės masės ?

Neprisijungęs

 
GranTTAs
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 153
Atsiliepimai: 0

#3846 2010-04-23 23:34

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Naujokelis654 rašė:

Sveiki, sportuoju jau 10 mėnesiu ir norėtusi šiek tiek geresnių rezultatų, ūgis 190 cm., o svoris 88 kg., taigi būtų klausimas kokius papildus reiktų vartoti norint padidinti raumeninę masę, nepriaugus riebalinės masės ?

Proteina. Raumenys auga nuo maisto, tad reikia ir mitybos masei augint normalios. Beto riebaliuko neisvengsi augindamas, o papildai tau raumenines mases nepriaugins, tik pades ja augint wink

Neprisijungęs

 
Dzionis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 96
Atsiliepimai: 0

#3847 2010-04-23 23:39

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

GranTTAs rašė:

papildai tau raumenines mases nepriaugins, tik pades ja augint wink

100% tiesa,deja tik su laiku zmones perpranta tai smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#3848 2010-04-24 13:07

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Dzionis rašė:

GranTTAs rašė:

papildai tau raumenines mases nepriaugins, tik pades ja augint wink

100% tiesa,deja tik su laiku zmones perpranta tai smile

ir tai nevisada

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#3849 2010-04-25 19:36

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Pradesiu po ~2 men petraukos vel sportuoti 2 kart i savaite i 2 kart sav begioti, kokius papildus vertetu vartoti kol kas turiu kreatino, ir vartoju  paprastus vitaminus

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#3850 2010-04-25 19:39

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sidaz rašė:

Pradesiu po ~2 men petraukos vel sportuoti 2 kart i savaite i 2 kart sav begioti, kokius papildus vertetu vartoti kol kas turiu kreatino, ir vartoju  paprastus vitaminus

Jei jau labai nori kažką vartot , gali proteiną

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net