Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#13851 2013-05-30 00:32

Re: Blevyzgos™ II dalis

eNrr rašė:

Eikit su Gražuliu piketuot. Homofobija aukščiausio lygio. Apie tuos visus darželius, pasakas ir paradus sutinku, kad absurdas, bet čia jau kaip žvėrys ant jų pilat.

Net nežinau kokį pavyzdį pateikti, bet daleiskim. Įsivaizduokit kokį bernardinų.lt ar kokį forumą ir kur davatkos stumia, ant kiek degradavę žmonės, pisasi su prezervatyvais, oraliniai, analiniai seksai, masturbacijos, gi ne tam sutverti etc etc. Visi yra iškrypę, tik kiekvienas pasirenka savo lygį, o ar būti davatkom, ar jau eilute anksčiau nusistovėjusia norma, ar dar labiau iškrypusiais, tegu kiekvienas zyzzfanis renkasi, man netrukdo..

Tai tegu sau tyliai bado vieni kitiem subines, jei jiems tai tinka, o ne paradus rengia ir dar teisių reikalauja į vedybas ir vaikų auginimą. Ir svarbiausia, tegu tai daro TIK TARP SUAUGUSIŲJŲ, ir tada niekam jie neklius..

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2013-05-30 00:33)

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#13852 2013-05-30 00:34

Re: Blevyzgos™ II dalis

rubizzz rašė:

kiemas rašė:

rubizzz rašė:


Nesveikas tu.. eik gydykis..

Man gyditis nereikia, o tau tolerancijos butu ne pro sali smile

Išgamoms aš tolerancijos niekada neturėsiu

Nzn apie kokias isgamas tu kalbi, bet gejai taip isigime yra bet maziausei zalos daro jie gymdyti negali, ir mergu daugiau lieka smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#13853 2013-05-30 00:38

Re: Blevyzgos™ II dalis

kiemas rašė:

rubizzz rašė:

kiemas rašė:


Man gyditis nereikia, o tau tolerancijos butu ne pro sali smile

Išgamoms aš tolerancijos niekada neturėsiu

Nzn apie kokias isgamas tu kalbi, bet gejai taip isigime yra bet maziausei zalos daro jie gymdyti negali, ir mergu daugiau lieka smile

#13890
Nesikartosiu. Einu miegot..

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#13854 2013-05-30 00:41

Re: Blevyzgos™ II dalis

rubizzz rašė:

kiemas rašė:

rubizzz rašė:


Išgamoms aš tolerancijos niekada neturėsiu

Nzn apie kokias isgamas tu kalbi, bet gejai taip isigime yra bet maziausei zalos daro jie gymdyti negali, ir mergu daugiau lieka smile

#13890
Nesikartosiu. Einu miegot..

Teises turetu buti lygios ta pati alga, ta pati sedima vieta autobuse (ne kaip amerikoj juododzei galejo buti tik autobuso gale), teise tuoktis smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#13855 2013-05-30 01:21

Re: Blevyzgos™ II dalis

rubizzz rašė:

eNrr rašė:

Eikit su Gražuliu piketuot. Homofobija aukščiausio lygio. Apie tuos visus darželius, pasakas ir paradus sutinku, kad absurdas, bet čia jau kaip žvėrys ant jų pilat.

Net nežinau kokį pavyzdį pateikti, bet daleiskim. Įsivaizduokit kokį bernardinų.lt ar kokį forumą ir kur davatkos stumia, ant kiek degradavę žmonės, pisasi su prezervatyvais, oraliniai, analiniai seksai, masturbacijos, gi ne tam sutverti etc etc. Visi yra iškrypę, tik kiekvienas pasirenka savo lygį, o ar būti davatkom, ar jau eilute anksčiau nusistovėjusia norma, ar dar labiau iškrypusiais, tegu kiekvienas zyzzfanis renkasi, man netrukdo..

Tai tegu sau tyliai bado vieni kitiem subines, jei jiems tai tinka, o ne paradus rengia ir dar teisių reikalauja į vedybas ir vaikų auginimą. Ir svarbiausia, tegu tai daro TIK TARP SUAUGUSIŲJŲ, ir tada niekam jie neklius..

+ Cia taikliai smile

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#13856 2013-05-30 02:20

Re: Blevyzgos™ II dalis

kiemas rašė:

rubizzz rašė:

kiemas rašė:


Nzn apie kokias isgamas tu kalbi, bet gejai taip isigime yra bet maziausei zalos daro jie gymdyti negali, ir mergu daugiau lieka smile

#13890
Nesikartosiu. Einu miegot..

Teises turetu buti lygios ta pati alga, ta pati sedima vieta autobuse (ne kaip amerikoj juododzei galejo buti tik autobuso gale), teise tuoktis smile

Pakeiskit sitam veikejui uzrasa virs avataro i gejukstis, o jei reikia tolerancijos tiks ir vaivorykstinis smile Tu turbut kaip sokoladinis jau ir nebepastebi, kad JIE, net nezinau kaip pavadint, kad neizeist, visus likusius ne tai, kad i autoso gala meta, bet ir visai is autobuso... Man jie tikrai netrukdo, lai tepliojasi kakuciais, bet kodel jie nori but tokiais isskirtiniais???? Kuo pimpaliuko badymas ir kakuti toks ypatingas? Jei mes jau tokie tolerantiski iteisinkim ir zoofilija ir jie nekalti, kad tokie gime, ane? smile Lai myli jonas margute, antanas zibute wink

P.s. nepasiduokint sokoladinuku provokacijai, nes daznai jie patys isprovokuoja neapykanta, veliau atspausdine kruva lapu is delfio komentaru ar forumu bega i teisma, tad apgavotai rinkites zodzius, nuojauta kuzda, kad vaivorykstinis jau priteri jungia. smile

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#13857 2013-05-30 02:44

Re: Blevyzgos™ II dalis

mindaugelis rašė:

kiemas rašė:

rubizzz rašė:


#13890
Nesikartosiu. Einu miegot..

Teises turetu buti lygios ta pati alga, ta pati sedima vieta autobuse (ne kaip amerikoj juododzei galejo buti tik autobuso gale), teise tuoktis smile

Pakeiskit sitam veikejui uzrasa virs avataro i gejukstis, o jei reikia tolerancijos tiks ir vaivorykstinis smile Tu turbut kaip sokoladinis jau ir nebepastebi, kad JIE, net nezinau kaip pavadint, kad neizeist, visus likusius ne tai, kad i autoso gala meta, bet ir visai is autobuso... Man jie tikrai netrukdo, lai tepliojasi kakuciais, bet kodel jie nori but tokiais isskirtiniais???? Kuo pimpaliuko badymas ir kakuti toks ypatingas? Jei mes jau tokie tolerantiski iteisinkim ir zoofilija ir jie nekalti, kad tokie gime, ane? smile Lai myli jonas margute, antanas zibute wink

P.s. nepasiduokint sokoladinuku provokacijai, nes daznai jie patys isprovokuoja neapykanta, veliau atspausdine kruva lapu is delfio komentaru ar forumu bega i teisma, tad apgavotai rinkites zodzius, nuojauta kuzda, kad vaivorykstinis jau priteri jungia. smile

Is kur tokios nuoskauduos, jei kada patyrei trauma tai sakyk mes suprasim, arba patirei arba is delfio islindai su tokeis komentarais, zargona naudoji gynai delfiniu lempiniu komentaru vaivorykstinis, sokolaninis ir taip toliau....
Jau savo nuomone isakiau nekartosiu viskas tuo ir baikta, tiesiok vieni protingai suvokia viska su protu, kiti rekia kaip laukinei tarsi jos pacius i sikna badytu big_smile

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#13858 2013-05-30 04:05

Re: Blevyzgos™ II dalis

kiemas rašė:

mindaugelis rašė:

kiemas rašė:


Teises turetu buti lygios ta pati alga, ta pati sedima vieta autobuse (ne kaip amerikoj juododzei galejo buti tik autobuso gale), teise tuoktis smile

Pakeiskit sitam veikejui uzrasa virs avataro i gejukstis, o jei reikia tolerancijos tiks ir vaivorykstinis smile Tu turbut kaip sokoladinis jau ir nebepastebi, kad JIE, net nezinau kaip pavadint, kad neizeist, visus likusius ne tai, kad i autoso gala meta, bet ir visai is autobuso... Man jie tikrai netrukdo, lai tepliojasi kakuciais, bet kodel jie nori but tokiais isskirtiniais???? Kuo pimpaliuko badymas ir kakuti toks ypatingas? Jei mes jau tokie tolerantiski iteisinkim ir zoofilija ir jie nekalti, kad tokie gime, ane? smile Lai myli jonas margute, antanas zibute wink

P.s. nepasiduokint sokoladinuku provokacijai, nes daznai jie patys isprovokuoja neapykanta, veliau atspausdine kruva lapu is delfio komentaru ar forumu bega i teisma, tad apgavotai rinkites zodzius, nuojauta kuzda, kad vaivorykstinis jau priteri jungia. smile

Is kur tokios nuoskauduos, jei kada patyrei trauma tai sakyk mes suprasim, arba patirei arba is delfio islindai su tokeis komentarais, zargona naudoji gynai delfiniu lempiniu komentaru vaivorykstinis, sokolaninis ir taip toliau....
Jau savo nuomone isakiau nekartosiu viskas tuo ir baikta, tiesiok vieni protingai suvokia viska su protu, kiti rekia kaip laukinei tarsi jos pacius i sikna badytu big_smile

klausyk, as dar karta pasikartosiu, tu tikrai lietuvis, ar siaip intelekto nesuzalotas? Sakiniai rislus, kaip pas musu kalbininka vitamina, apie gramatika net nekalbu, cia tau nuo badymosi i rudaja sitaip? O sakydamas mum, turi omeny, kad cia forume tu ne vienas sokolado kopinetojas?

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#13859 2013-05-30 08:53

Re: Blevyzgos™ II dalis

Va tie pyderai paskui ir reiškiasi, nes toki kaip jūs užsiveda tuoj pat. Jie kaip bobos - attention whores. Tai kuo daugiau žmonės panikuos ir verks ,tai tuo labiau jie  pasirodyt norės. Geriausia išgirdus žodį gėjus išvis patylėt, o ne kaip Gražuliui rodyti iš kišenės kyšančią plūgo rankeną

Neprisijungęs

 
jonas23
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-12-25
Žinutės: 186
Atsiliepimai: 0

#13860 2013-05-30 09:08

Re: Blevyzgos™ II dalis

rubizzz rašė:

kiemas rašė:

rubizzz rašė:


Nesveikas tu.. eik gydykis..

Man gyditis nereikia, o tau tolerancijos butu ne pro sali smile

Išgamoms aš tolerancijos niekada neturėsiu

pritariu 100%

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#13861 2013-05-30 09:17

Re: Blevyzgos™ II dalis

dekit kiemui nauja uzrasa.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#13862 2013-05-30 11:21

Re: Blevyzgos™ II dalis

Grazulis labai teisingai pasake- cia yra liga ir ja reikia gydyti !
tegu jie utiutiu ciupinejasi uz desru rusy kokiam uzsirakine,kad niekas nematytu,o ne paradus rengia,jie nenormalus,valdzioje kaip itariu irgi tokiu paciu nenormaliu belekek sedi ir laukia kada kas nors i sikna idurs,del to ir duoda leidimus rengti visokius paradus.atsimazindami pries viesuomene,kad reikia tolerancijos.
dejau ant ju ir ju tolerancijos sitiems urodams...

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#13863 2013-05-30 12:35

Re: Blevyzgos™ II dalis

Aizen rašė:

Va tie pyderai paskui ir reiškiasi, nes toki kaip jūs užsiveda tuoj pat. Jie kaip bobos - attention whores. Tai kuo daugiau žmonės panikuos ir verks ,tai tuo labiau jie  pasirodyt norės. Geriausia išgirdus žodį gėjus išvis patylėt, o ne kaip Gražuliui rodyti iš kišenės kyšančią plūgo rankeną

Aš tai palaikyčiau nuomonę prieš.. kas iš to, kad patylėsi? Jei tylėsi tai ir lips ant galvos ir visiem pasidarys normalu gėjai, niekas nesipriešins ir visi pripras..
Aš tai gražulį palaikyčiau, vienintelis seime dar normalus vyras nebijantis savo nuomonės išreikšt ir už ją kovoja.
Kiti tik sėdi sukandę dantis ir spaudinėja mygtuką "taip", kad tik išliktų seime ir jokio dėmesio neatkreiptų.
Aš irgi manau, kad tai yra liga, tik jau negimstama su ja, o manau daug kas priklauso nuo vaiko augimo, patirtų traumų.. Jų buvo visada, tik jie pasislėpę buvo, nes pasakydavo, kad gėjus ir užmušdavo tokius.
Dabar čia tik taip, kad demokratija, lygios teisės, tai pradėjo visi lyst iš tamsių urvų ir reikšt savo tiesą. Jeigu jau yra tokių, tai tegu sėdi ir nereiškia savo įsitikimų ir nežaloja kitų žmonių ar vaikų. smile

Paskutinį kartą taisė Cost (2013-05-30 12:43)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#13864 2013-05-30 12:41

Re: Blevyzgos™ II dalis

Kano rašė:

dekit kiemui nauja uzrasa.

O tu nenori užrašo?

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#13865 2013-05-30 12:45

Re: Blevyzgos™ II dalis

Jei toliau kalbant apie utiutiu, tai.. Nei jiem yra kažkokios netolerancijos, nei juos iš darbo mėto ir pan.
Yra visai kita bėda, kad jie visa tai propoguoja ir skatina. Va tame ir kyla priešiškumas prieš juos.
Niekam ten net nekliūtų ar jis gėjus ar ne, bet ir į normalius žmones, kurie viešai savo "jausmus" per visus kraštus rodo yra žiūrima kreivai.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#13866 2013-05-30 13:33

Re: Blevyzgos™ II dalis

kenis rašė:

Jei toliau kalbant apie utiutiu, tai.. Nei jiem yra kažkokios netolerancijos, nei juos iš darbo mėto ir pan.
Yra visai kita bėda, kad jie visa tai propoguoja ir skatina. Va tame ir kyla priešiškumas prieš juos.
Niekam ten net nekliūtų ar jis gėjus ar ne, bet ir į normalius žmones, kurie viešai savo "jausmus" per visus kraštus rodo yra žiūrima kreivai.

pagauna vyra su moterim masinoj kur nors miskeli,bauda suraso, o pagautu du gejus tai dabar del teisiu bijotu ir rasyt,nes iskart skustus diskriminacija. tavo postas siaip mano nuomone teisingas...

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#13867 2013-05-30 13:39

Re: Blevyzgos™ II dalis

kenis rašė:

Kano rašė:

dekit kiemui nauja uzrasa.

O tu nenori užrašo?

o tu nenori eit .... ?

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#13868 2013-05-30 13:43

Re: Blevyzgos™ II dalis

Teko man bendraut su gėjum. Ką aš žinau žmogus kaip žmogus, nei koks utiutiu nei ką.
Bet ir jis pats sakydavo, kad nesupranta tų demonstracijų visokių tikslo.
Jo nuomone- jo asmeninis reikalas su kuo jis dulkinasi ir nėra niekam jokio tolko to žinot.

Parodo karts nuo karto jį ir per teliką ir niekur niekas neskamba apie jo orientaciją.
Nors dirba tokioje srityje kur gėjiškumas karjeroje jam tikriausiai net padėtų

Netrukdo man tie gėjai, kol nepradeda nuskriaustų vaidint- nieks gi jų neskriaudžia.
Neįdomūs jie niekam.
Gyvena ir tegul sau gyvena tik tegul savo gyvesenos man nekiša ir propogandom neužsiima.

Esam tradicinė visuomenė ir man tai pamtinka.

PS. ir kas čia per žodis kažkoks "homofobas" čia tipo apie tuos, kurie žmonių bijo, kažkas panašaus kaip arachnofobija- vorų baimė?
Nes nu pagal žodžio sandarą tai taip gaunasi... Durnas žodis. Abejoju ar žmogus kuriam nepatinka gėjai, taip jau ima ir visų žmonių bijo...

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#13869 2013-05-30 14:49

Re: Blevyzgos™ II dalis

rubizzz rašė:

šiknon pasaulis ritasi... kas supranta rusiškai, pažiūrėkit visą, nepatingėkit paklausyt, verta



su tuom ir lietuvių šeima buvo susidūrusi (ir per tv tai rodė).. ir Breiviko istorija paliečiama (priverčia kitom akim į tai pažiūrėt).. ir tai tiesa, rusijoj šita istorija buvo ir pet tv viešinama.. pasidomėjus, galima ir kituose tinklalapiuose rast panašių istorijų iš žmonių, kurie visai nesusija su šituom video, ar konkrečiai šita istorija..žodžiu..

Tokiu paranojisku kliedesiu seniai neteko girdet.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#13870 2013-05-30 14:51

Re: Blevyzgos™ II dalis

Kykas rašė:

Teko man bendraut su gėjum. Ką aš žinau žmogus kaip žmogus, nei koks utiutiu nei ką.
Bet ir jis pats sakydavo, kad nesupranta tų demonstracijų visokių tikslo.
Jo nuomone- jo asmeninis reikalas su kuo jis dulkinasi ir nėra niekam jokio tolko to žinot.

Parodo karts nuo karto jį ir per teliką ir niekur niekas neskamba apie jo orientaciją.
Nors dirba tokioje srityje kur gėjiškumas karjeroje jam tikriausiai net padėtų

Netrukdo man tie gėjai, kol nepradeda nuskriaustų vaidint- nieks gi jų neskriaudžia.
Neįdomūs jie niekam.
Gyvena ir tegul sau gyvena tik tegul savo gyvesenos man nekiša ir propogandom neužsiima.

Esam tradicinė visuomenė ir man tai pamtinka.

PS. ir kas čia per žodis kažkoks "homofobas" čia tipo apie tuos, kurie žmonių bijo, kažkas panašaus kaip arachnofobija- vorų baimė?
Nes nu pagal žodžio sandarą tai taip gaunasi... Durnas žodis. Abejoju ar žmogus kuriam nepatinka gėjai, taip jau ima ir visų žmonių bijo...

http://lt.m.wikipedia.org/wiki/Homofobija

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#13871 2013-05-30 14:58

Re: Blevyzgos™ II dalis

Nenoriu pasirodyti paranojiku, bet vikipedia, tai toli grazu ne informacijos šaltinis. wink
O tai kaip tada verčiasi "homo sapiens" arba dar linksmiau - "homo erectus"?

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#13872 2013-05-30 15:07

Re: Blevyzgos™ II dalis

Tuščia čia su tavim kalba. Be to ir nenuotaika man šiand apie tai kalbėt. Vakar savo nuomonę pasakiau, kuri niekada niekada nesikeis... o dabar varysiu su dukra į mokyklos šventę, todėl nežadu gadintis nuotaikos per jūsų išvedžiojimus.. kai subręsit ir turėsit vailų, tada kitom akim visa tai pamatysit.. nebent patys prie tų pedikų priklausot, vienas jau apsišvietė, dabar galės keist niką....

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#13873 2013-05-30 15:25

Re: Blevyzgos™ II dalis

Kokia čia tuščia kalba. Nepatinka man irgi jie nu ir ką?
Tai nereiškia kad kaip gėjus taip automatiškai ir utiutiu.
Visokių debilų yra- visokių protingų yra.
Svarbu visi savo vietoj būtų.

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#13874 2013-05-30 15:53

Re: Blevyzgos™ II dalis

Va taip va, subreskit jus pirma

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#13875 2013-05-30 16:14

Re: Blevyzgos™ II dalis

mindaugelis rašė:

kiemas rašė:

mindaugelis rašė:

Pakeiskit sitam veikejui uzrasa virs avataro i gejukstis, o jei reikia tolerancijos tiks ir vaivorykstinis smile Tu turbut kaip sokoladinis jau ir nebepastebi, kad JIE, net nezinau kaip pavadint, kad neizeist, visus likusius ne tai, kad i autoso gala meta, bet ir visai is autobuso... Man jie tikrai netrukdo, lai tepliojasi kakuciais, bet kodel jie nori but tokiais isskirtiniais???? Kuo pimpaliuko badymas ir kakuti toks ypatingas? Jei mes jau tokie tolerantiski iteisinkim ir zoofilija ir jie nekalti, kad tokie gime, ane? smile Lai myli jonas margute, antanas zibute wink

P.s. nepasiduokint sokoladinuku provokacijai, nes daznai jie patys isprovokuoja neapykanta, veliau atspausdine kruva lapu is delfio komentaru ar forumu bega i teisma, tad apgavotai rinkites zodzius, nuojauta kuzda, kad vaivorykstinis jau priteri jungia. smile

Is kur tokios nuoskauduos, jei kada patyrei trauma tai sakyk mes suprasim, arba patirei arba is delfio islindai su tokeis komentarais, zargona naudoji gynai delfiniu lempiniu komentaru vaivorykstinis, sokolaninis ir taip toliau....
Jau savo nuomone isakiau nekartosiu viskas tuo ir baikta, tiesiok vieni protingai suvokia viska su protu, kiti rekia kaip laukinei tarsi jos pacius i sikna badytu big_smile

klausyk, as dar karta pasikartosiu, tu tikrai lietuvis, ar siaip intelekto nesuzalotas? Sakiniai rislus, kaip pas musu kalbininka vitamina, apie gramatika net nekalbu, cia tau nuo badymosi i rudaja sitaip? O sakydamas mum, turi omeny, kad cia forume tu ne vienas sokolado kopinetojas?

Tipinis lietuvis esi intelekto nepasizymintis, neturintis ka pasakyti tai prie rasimo prikimba, ka cia ir bediskutuosi su tokiu big_smile

Paskutinį kartą taisė kiemas (2013-05-30 17:05)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net