Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#20701 2013-10-18 10:26

Re: Blevyzgos™ II dalis

grazi ta rusaite.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#20702 2013-10-18 10:28

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#20703 2013-10-18 10:28

Re: Blevyzgos™ II dalis

Mano galva dauguma tokiu pilieciu buna vaikystej tureje traumu netiesioginiu galbut net ir jie savo seksualini gyvenima is savo iskreiptos prizmes mato. Merga neveza tai susigalvoja kitu ismislu. . . Man asmeniskai atrodo, kad jie ligoniai tam tikros formos. Homoseksualizmas galbut irgi yra paveiktas traumu, bet tarkim juos skaitau kaip ale igymta reikala, gali jie ten duotis man tas pats. Tik mane jau pradeda biesinti kai jie nori kad is moketoju pinigu sau operacijas darytis (transveksualai) arba jiem paradus ar psichologines pagalbas ar integracijas i visuomene finansuotu ir taip praplautu pinigus. Manau, kad protingi zmones naudojasi ir tiesiog plauna pinigus pasitelkdami "mazumom". . Nors kartais pagalvoju, kodel manes nefinansuoja, juk as vaikus darysiu, o jie ne, as daugiau naudos atnesciau valstybei, bet kadangi valstybes valdymo aparate tokiu asmenu apstu, jie savo gerbuvi labai smarkiai gerina ir vienas kita prilaiko panasiai kaip zydas zyda. (Nieko izeisti nenorejau tiesiog apie pacia situacija kaip man atrodo parasiau).

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#20704 2013-10-18 10:29

Re: Blevyzgos™ II dalis

P0werman rašė:

wopper rašė:

Ignas87 rašė:


Eik tu utiutiu.. rimtai taip galvoji?? Tau utiutiu su galva negerai ar kas ? Pajibat dėl ko anas padarė.. utiutiu mane pasamdė žmogų nužudyt aš pinigų neturėjau tai sutikau, vieną nupisau gaidį ir jeigu mane kas nors kitas nupis kas pinigų turi tai jau viskas, tipo nesąžininga?? Lietuvoi iš vis įstatymai tai patyliu, visokių išgamų rojus.. Nupisa žmogų atsėdi tris metus ir vėl laisvas... Gerai kaip tik aš tik už kad va tokius lavonus žmonės patys sugaudytų ir padarytų kas priklauso.Žmogžudystė turi būt lygi žmogžudystei, o ne tokius dar maitint ir pastogę suteikt.. Kas vaikus tvirkina tai viešų darbų iki gyvenimo galo kad vaikui žalą mokėtų visą gyvenima tarkim 60% savo pajamų + iškastruot gaidy.

apie kokius saziningumus kalbi? jei tavo koki pazistama nusove kazkas tarkim,o tu kersydamas ana nusausi.kuris is jusu dvieju geresnis bus? abu de.bi.lai, kuriuos pacius reiktu sodint! kad bausmes per svelnios as pats parasiau,jei skaitei turejai matyt.mano viso rasto esme ta,kad tiek TEISE PAZEIDZIANTYS tiek KERSTAUJANTYS/LINCUOTOJAI patys VIENO KOTO, t.y VIENODAI LINKE DARYT NUSIKALTIMUS.

Tavo vaika isprievartautu, gautu sedet kelis metus. Tu sedetum ir dziaugtumeis, koks zmogiskumas pas tave didelis?

vaikus reikia priziuret visu pirma.o tu eitum zudyti?

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#20705 2013-10-18 10:31

Re: Blevyzgos™ II dalis

Human rašė:

Mano galva dauguma tokiu pilieciu buna vaikystej tureje traumu netiesioginiu galbut net ir jie savo seksualini gyvenima is savo iskreiptos prizmes mato. Merga neveza tai susigalvoja kitu ismislu. . . Man asmeniskai atrodo, kad jie ligoniai tam tikros formos. Homoseksualizmas galbut irgi yra paveiktas traumu, bet tarkim juos skaitau kaip ale igymta reikala, gali jie ten duotis man tas pats. Tik mane jau pradeda biesinti kai jie nori kad is moketoju pinigu sau operacijas darytis (transveksualai) arba jiem paradus ar psichologines pagalbas ar integracijas i visuomene finansuotu ir taip praplautu pinigus. Manau, kad protingi zmones naudojasi ir tiesiog plauna pinigus pasitelkdami "mazumom". . Nors kartais pagalvoju, kodel manes nefinansuoja, juk as vaikus darysiu, o jie ne, as daugiau naudos atnesciau valstybei, bet kadangi valstybes valdymo aparate tokiu asmenu apstu, jie savo gerbuvi labai smarkiai gerina ir vienas kita prilaiko panasiai kaip zydas zyda. (Nieko izeisti nenorejau tiesiog apie pacia situacija kaip man atrodo parasiau).

nes taip ir yra kaip parasei..pasiziuri, kas patvirtina tuos istatymus ir matai veida,kuris myli ne priesingos lyties atstovus , o..

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#20706 2013-10-18 10:32

Re: Blevyzgos™ II dalis

wopper rašė:

P0werman rašė:

wopper rašė:


apie kokius saziningumus kalbi? jei tavo koki pazistama nusove kazkas tarkim,o tu kersydamas ana nusausi.kuris is jusu dvieju geresnis bus? abu de.bi.lai, kuriuos pacius reiktu sodint! kad bausmes per svelnios as pats parasiau,jei skaitei turejai matyt.mano viso rasto esme ta,kad tiek TEISE PAZEIDZIANTYS tiek KERSTAUJANTYS/LINCUOTOJAI patys VIENO KOTO, t.y VIENODAI LINKE DARYT NUSIKALTIMUS.

Tavo vaika isprievartautu, gautu sedet kelis metus. Tu sedetum ir dziaugtumeis, koks zmogiskumas pas tave didelis?

vaikus reikia priziuret visu pirma.o tu eitum zudyti?

Niekada nesakyk niekada. Netikiu as teisine sistema musu supuvusia. Zudyt cia lengviausia butu

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#20707 2013-10-18 10:35

Re: Blevyzgos™ II dalis

P0werman rašė:

wopper rašė:

P0werman rašė:


Tavo vaika isprievartautu, gautu sedet kelis metus. Tu sedetum ir dziaugtumeis, koks zmogiskumas pas tave didelis?

vaikus reikia priziuret visu pirma.o tu eitum zudyti?

Niekada nesakyk niekada. Netikiu as teisine sistema musu supuvusia. Zudyt cia lengviausia butu

niekur pasaulyje nera geros teisines sistemos, kodel visi tik LT teise taip smerkia?pas mus bent kalejimas kazkiek i kalejima panasus, o ne kaip Svedijoje atrodo, kad geriau kalejime gyvena nei puse Lietuvos kaimo zmoniu,ne vien kaimo..

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#20708 2013-10-18 10:39

Re: Blevyzgos™ II dalis

Eikit jūs lapsardokai,svaikstat čia beleka.Žudikai kerstojai big_smile
Nuotaika atsikėliau visai dienai paskatinęs jūsų postus.
Eis matai jie kersint jai jų draugą samdomas žudikas nužudys.  big_smile big_smile
Ant kiek atsilupusiam reikia būt kad tokie briedai galvoi suktusi big_smile

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2013-10-18 10:40)

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#20709 2013-10-18 11:06

Re: Blevyzgos™ II dalis

O ką pats darytum ? utiutiu išvertęs laimingas prie tv sėdėtum?..

Na amerikoi, afrikoi tai mirties bausmės kai kur yra, tai bent tiek gerai, duoda iki gyvos galvos bent o ne kaip lt 8metai už žmogžudystę, 10m jei iš maximos batoną pavogei. Apskritai teismai mūsų cirkas.

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#20710 2013-10-18 11:08

Re: Blevyzgos™ II dalis

Kad ir kaip skambetu, bet kai kuriose arabu salyse tikrai geriau atrodo istatymai. Nuzudei zmogu - mirties bausme, pavogei kazka - nukerta ranka, utiutiu,pedofilas ar pan. - mirties bausme.

Baime vienas is budu kontroliuoti

Paskutinį kartą taisė P0werman (2013-10-18 11:08)

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#20711 2013-10-18 11:09

Re: Blevyzgos™ II dalis

Quiz rašė:

Kad ir kokie tie pedofilai isgamos butu, bet man pvz ta video ziurint verkt norisi, gaila zmogaus. Galima atitinkamai, istatymu nustatyta tvarka bausti, o ne linco teisma daryti.. Ka ta merga ten? Zvengia?...

O man kaip tėvui, vien pagalvojus kad kada nors toks išgama galėtų prie mano vaiko lyst, pasidaro visai negaila.... taip, graudžiai jis ten atrodo, bet buvo už ką. Papulrų roks į mano rankas, ligoninėj atsidurtų..

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#20712 2013-10-18 11:12

Re: Blevyzgos™ II dalis

P0werman rašė:

Ir to negaila visiskai senio, cia dar jie per svelniai su juo. Baust istatymu numatyta tvarka? Gaus 5 metus pasedet ir toliau tvirkins vaikus. Mirties bausme tokiem iskart

Mano akimis kastracija tokiems turėtų būt taikoma

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#20713 2013-10-18 11:14

Re: Blevyzgos™ II dalis

rubizzz rašė:

P0werman rašė:

Ir to negaila visiskai senio, cia dar jie per svelniai su juo. Baust istatymu numatyta tvarka? Gaus 5 metus pasedet ir toliau tvirkins vaikus. Mirties bausme tokiem iskart

Mano akimis kastracija tokiems turėtų būt taikoma

Tai tada ir rankas nukirst reiketu, kad tikrai nieko negaletu padaryti. Net jei iskastruosi, nereiskia, kad netrauktu prie vaiku.

Neprisijungęs

 
Quiz
Išmestas
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 1

#20714 2013-10-18 11:18

Re: Blevyzgos™ II dalis

rubizzz rašė:

Quiz rašė:

Kad ir kokie tie pedofilai isgamos butu, bet man pvz ta video ziurint verkt norisi, gaila zmogaus. Galima atitinkamai, istatymu nustatyta tvarka bausti, o ne linco teisma daryti.. Ka ta merga ten? Zvengia?...

O man kaip tėvui, vien pagalvojus kad kada nors toks išgama galėtų prie mano vaiko lyst, pasidaro visai negaila.... taip, graudžiai jis ten atrodo, bet buvo už ką. Papulrų roks į mano rankas, ligoninėj atsidurtų..

As gal tiesiog per daug jautrus zmogus, tai mane kibina kartais kitu atvirai reiskiamos emocijos. Bet kokioj afekto busenoj, kad ir uz svetima vaika, nepasigaileciau... smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#20715 2013-10-18 11:25

Re: Blevyzgos™ II dalis

P0werman rašė:

rubizzz rašė:

P0werman rašė:

Ir to negaila visiskai senio, cia dar jie per svelniai su juo. Baust istatymu numatyta tvarka? Gaus 5 metus pasedet ir toliau tvirkins vaikus. Mirties bausme tokiem iskart

Mano akimis kastracija tokiems turėtų būt taikoma

Tai tada ir rankas nukirst reiketu, kad tikrai nieko negaletu padaryti. Net jei iskastruosi, nereiskia, kad netrauktu prie vaiku.

Yra tiesos, yra. Na čia kaip minimali pasėkmė turėtų būt. Jei kas nutiktų mano vaikui, tai neduok dieve kaltininkas į mano rankas papultų.. tikrai komoj pagulėtų.. kas turi vaikų turėtų suprast, o kas nesusidūrę su smurtu, tegu gyvena pasakų šaly rožinius akinius užsidėję ir tiki teisėsauga...

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#20716 2013-10-18 11:44

Re: Blevyzgos™ II dalis

http://i1.ytimg.com/vi/QSh7rmFEmsQ/hqdefault.jpg
Reziume situ kalbu

Neprisijungęs

 
vyriausias
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-12-15
Žinutės: 404
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#20717 2013-10-18 11:47

Re: Blevyzgos™ II dalis

http://www.pawbonito.com/compilation-of … -dogs-bed/   big_smile

Paskutinį kartą taisė vyriausias (2013-10-18 11:47)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#20718 2013-10-18 12:19

Re: Blevyzgos™ II dalis

vyriausias rašė:

http://www.pawbonito.com/compilation-of-cats-stealing-dogs-bed/   big_smile

musu suva db gyvena ir su kate tai per 5 sekundes savo lova atsiima big_smile o siaip tik parodo kokios kates sukos big_smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#20719 2013-10-18 12:26

Re: Blevyzgos™ II dalis

Ignas87 rašė:

O ką pats darytum ? utiutiu išvertęs laimingas prie tv sėdėtum?..

Na amerikoi, afrikoi tai mirties bausmės kai kur yra, tai bent tiek gerai, duoda iki gyvos galvos bent o ne kaip lt 8metai už žmogžudystę, 10m jei iš maximos batoną pavogei. Apskritai teismai mūsų cirkas.

tu isgeres ne tik saxafona pistum man atrodo... wink

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#20720 2013-10-18 12:32

Re: Blevyzgos™ II dalis

wopper rašė:

Ignas87 rašė:

O ką pats darytum ? utiutiu išvertęs laimingas prie tv sėdėtum?..

Na amerikoi, afrikoi tai mirties bausmės kai kur yra, tai bent tiek gerai, duoda iki gyvos galvos bent o ne kaip lt 8metai už žmogžudystę, 10m jei iš maximos batoną pavogei. Apskritai teismai mūsų cirkas.

tu isgeres ne tik saxafona pistum man atrodo... wink

Prie ko čia dabar šitas?

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#20721 2013-10-18 12:34

Re: Blevyzgos™ II dalis

Ignas87 rašė:

wopper rašė:

Ignas87 rašė:

O ką pats darytum ? utiutiu išvertęs laimingas prie tv sėdėtum?..

Na amerikoi, afrikoi tai mirties bausmės kai kur yra, tai bent tiek gerai, duoda iki gyvos galvos bent o ne kaip lt 8metai už žmogžudystę, 10m jei iš maximos batoną pavogei. Apskritai teismai mūsų cirkas.

tu isgeres ne tik saxafona pistum man atrodo... wink

Prie ko čia dabar šitas?

prie to,kad proto pas tave isgerus nerasta,drasos per akis.o ir cia issireiskimai pacio tai ...jei visi taip gyventu kaip tu ir visi tokio mastymo,tai isvis vien kriminalus galetu per zinias rodyt,nors ir taip daug ju tose 15minuciu,ar kiek ten ju yra,ziniose.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#20722 2013-10-18 12:37

Re: Blevyzgos™ II dalis

wopper rašė:

Ignas87 rašė:

wopper rašė:


tu isgeres ne tik saxafona pistum man atrodo... wink

Prie ko čia dabar šitas?

prie to,kad proto pas tave isgerus nerasta,drasos per akis.o ir cia issireiskimai pacio tai ...jei visi taip gyventu kaip tu ir visi tokio mastymo,tai isvis vien kriminalus galetu per zinias rodyt,nors ir taip daug ju tose 15minuciu,ar kiek ten ju yra,ziniose.

Ką tu utiutiu šneki ar pats supranti?... 1. Proto daugiau pas mane nei pas tave 2. Negeriu aš jau du mėnesius 3. ar tik nebūsi jobanas tolerastas parade ėjęs ?

Jei nepastebėjai tai čia tu tik vienas tokio mąstymo.. čia tokia logika pas tave jei žmogų girtas prie vairo nudaužė tai "poniat' i prostit" ane?..

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#20723 2013-10-18 12:45

Re: Blevyzgos™ II dalis

Ignas87 rašė:

wopper rašė:

Ignas87 rašė:


Prie ko čia dabar šitas?

prie to,kad proto pas tave isgerus nerasta,drasos per akis.o ir cia issireiskimai pacio tai ...jei visi taip gyventu kaip tu ir visi tokio mastymo,tai isvis vien kriminalus galetu per zinias rodyt,nors ir taip daug ju tose 15minuciu,ar kiek ten ju yra,ziniose.

Ką tu utiutiu šneki ar pats supranti?... 1. Proto daugiau pas mane nei pas tave 2. Negeriu aš jau du mėnesius 3. ar tik nebūsi jobanas tolerastas parade ėjęs ?

Jei nepastebėjai tai čia tu tik vienas tokio mąstymo.. čia tokia logika pas tave jei žmogų girtas prie vairo nudaužė tai "poniat' i prostit" ane?..

Tai taip, tu ir daugiau proto turi, ir daugiau sportuoji nei kiti, ir daugiau keli nei kiti. Vienu zodziu, geriausias specas visu galu big_smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#20724 2013-10-18 13:03

Re: Blevyzgos™ II dalis

Ignas87 rašė:

wopper rašė:

Ignas87 rašė:


Prie ko čia dabar šitas?

prie to,kad proto pas tave isgerus nerasta,drasos per akis.o ir cia issireiskimai pacio tai ...jei visi taip gyventu kaip tu ir visi tokio mastymo,tai isvis vien kriminalus galetu per zinias rodyt,nors ir taip daug ju tose 15minuciu,ar kiek ten ju yra,ziniose.

Ką tu utiutiu šneki ar pats supranti?... 1. Proto daugiau pas mane nei pas tave 2. Negeriu aš jau du mėnesius 3. ar tik nebūsi jobanas tolerastas parade ėjęs ?

Jei nepastebėjai tai čia tu tik vienas tokio mąstymo.. čia tokia logika pas tave jei žmogų girtas prie vairo nudaužė tai "poniat' i prostit" ane?..

nemanau,kad tu protingesnis bent uz trecdali cia esanciu..bet ne apie tai kalba.du menesius? skaiciuot ismok.tolerastas as niekada nebusiu,nesibaimink.nu nudauze zmogu girtas,tai db ji uzmuzt?tau iki dabar nesuvokiama,kad jam atkersijes butum toks pats jo.ba.nas nusikaltelis kaip ir tie patys kurie zudo,vagia ir pan?

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3213
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#20725 2013-10-18 13:28

Re: Blevyzgos™ II dalis

Vat būtent, kad linčo  teismas turi būt legalus ir sveikintinas dalykas. Analogiška bausmė turi būt.  Jobani tik tiek kurie padaro ir atsakomybės bijo. Nebeturiu daugiau ką diskutuot su tavim.

ATjr - ten girtas buvau prišnekėjęs, bet dėl proto tai bent vaizdą susidarius kas kaip kalba tai už ne kai kuriuos tikrai galvoj raumenį kietesnį turiu

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net