Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Lia
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2015-09-05
Žinutės: 20
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#326 2015-09-10 16:34

Re: Griztu i jaunyste

Didziausias mano motyvatorius smile Mldc seni smile

Neprisijungęs

 
Lia
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2015-09-05
Žinutės: 20
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#327 2015-09-10 17:49

Re: Griztu i jaunyste

tikrai taip,galvojau,kad liga kokia zmogu eda,o jis pasirodo pats nebeeda smile)))

Neprisijungęs

 
Angel
buvusi Savana
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 750
Atsiliepimai: 1

#328 2016-04-27 09:49

Re: Griztu i jaunyste

.

Paskutinį kartą taisė Angel (2016-04-27 10:00)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#329 2016-04-27 10:01

Re: Griztu i jaunyste

Nors pratrynei bet buvo labaaaj miela smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#330 2016-04-27 10:04

Re: Griztu i jaunyste

sugrizo Angeles jausmai pelesiui? big_smile

Neprisijungęs

 
Angel
buvusi Savana
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 750
Atsiliepimai: 1

#331 2016-04-27 10:05

Re: Griztu i jaunyste

Zuikis13 rašė:

Nors pratrynei bet buvo labaaaj miela smile

ne tau skirta buvo taip kad big_smile tongue

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#332 2016-04-27 10:17

Re: Griztu i jaunyste

Ryt - man, poryt - neman. Jausmai yra nuo laiko kintanti funkcija smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#333 2016-04-27 10:31

Re: Griztu i jaunyste

Prisiminiau vieną nutikimą (aš ne seksistas. Tiesiog linksma istorija)

Lankiau May-Thai su tokius Serioga. Bičas 90'ais banditizmu užsiiminėjo. Realiai primena veikėją iš serialo "Fizruk". Pasakojo, kad jam naktį bratva paskambino, kad tak y siak, žodžiu - reikia važiuot. Jo panelė: "Serioga, niekur nevažiuok".
Jis (dėmesio - labai necenzūrška leksika): "Šiandien tu čiulpi bybį man, rytoj - Petrui, poryt - Antanui. Pyzdos keičiasi - chebra lieka".

p.s. čia tikrai jokių paralelių nebandau vesti. Tiesiog šitos citatos pabaiga vienu metu "hitu" buvo smile Nors susidariau įspūdį, kad vyrai kad ir kokie alfa patinais prisimeta, bet su panom lovoj ir miauksi ir visokiais gyvūnėlių vardais vieni kitus vadina.

p.s.2. Pelėsi, su gimtadieniu.
https://media.giphy.com/media/3o85xLi1NRxf96sh0s/giphy.gif

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#334 2016-04-27 10:37

Re: Griztu i jaunyste

zb du kart per metus db svesiu gimtadienius big_smile viena tikra viena forumini big_smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#335 2016-04-27 10:53

Re: Griztu i jaunyste

Zuikis13 rašė:

Prisiminiau vieną nutikimą (aš ne seksistas. Tiesiog linksma istorija)

Lankiau May-Thai su tokius Serioga. Bičas 90'ais banditizmu užsiiminėjo. Realiai primena veikėją iš serialo "Fizruk". Pasakojo, kad jam naktį bratva paskambino, kad tak y siak, žodžiu - reikia važiuot. Jo panelė: "Serioga, niekur nevažiuok".
Jis (dėmesio - labai necenzūrška leksika): "Šiandien tu čiulpi bybį man, rytoj - Petrui, poryt - Antanui. Pyzdos keičiasi - chebra lieka".

p.s. čia tikrai jokių paralelių nebandau vesti. Tiesiog šitos citatos pabaiga vienu metu "hitu" buvo smile Nors susidariau įspūdį, kad vyrai kad ir kokie alfa patinais prisimeta, bet su panom lovoj ir miauksi ir visokiais gyvūnėlių vardais vieni kitus vadina.

p.s.2. Pelėsi, su gimtadieniu.
https://media.giphy.com/media/3o85xLi1N … /giphy.gif

nu kartais kaip sauni tai dvejopi jausmai apima big_smile pirma pasigiri, kad lankei muai thai, nors tas faktas, niekaip nekorealiuoja su tolimesne istorija, poto kazkoks tariamas bratva draugelis, su ahujena gyvenimo logika, kurios pats nepalaikai, nes turi seima. Dabar sudvejojau, kam cia buvo skirta sita beprasme istorija .. big_smile nu bet supratama, reikia gi ivaizdi forume sudaryt, uzsikacialines boksininkas su mafijozais draugeliais big_smile sorry zuiki nesusilaikiau big_smile

Neprisijungęs

 
Angel
buvusi Savana
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 750
Atsiliepimai: 1

#336 2016-04-27 10:57

Re: Griztu i jaunyste

Kano rašė:

Zuikis13 rašė:

Prisiminiau vieną nutikimą (aš ne seksistas. Tiesiog linksma istorija)

Lankiau May-Thai su tokius Serioga. Bičas 90'ais banditizmu užsiiminėjo. Realiai primena veikėją iš serialo "Fizruk". Pasakojo, kad jam naktį bratva paskambino, kad tak y siak, žodžiu - reikia važiuot. Jo panelė: "Serioga, niekur nevažiuok".
Jis (dėmesio - labai necenzūrška leksika): "Šiandien tu čiulpi bybį man, rytoj - Petrui, poryt - Antanui. Pyzdos keičiasi - chebra lieka".

p.s. čia tikrai jokių paralelių nebandau vesti. Tiesiog šitos citatos pabaiga vienu metu "hitu" buvo smile Nors susidariau įspūdį, kad vyrai kad ir kokie alfa patinais prisimeta, bet su panom lovoj ir miauksi ir visokiais gyvūnėlių vardais vieni kitus vadina.

p.s.2. Pelėsi, su gimtadieniu.
https://media.giphy.com/media/3o85xLi1N … /giphy.gif

nu kartais kaip sauni tai dvejopi jausmai apima big_smile pirma pasigiri, kad lankei muai thai, nors tas faktas, niekaip nekorealiuoja su tolimesne istorija, poto kazkoks tariamas bratva draugelis, su ahujena gyvenimo logika, kurios pats nepalaikai, nes turi seima. Dabar sudvejojau, kam cia buvo skirta sita beprasme istorija .. big_smile nu bet supratama, reikia gi ivaizdi forume sudaryt, uzsikacialines boksininkas su mafijozais draugeliais big_smile  sorry zuiki nesusilaikiau big_smile

big_smile alaus

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#337 2016-04-27 11:12

Re: Griztu i jaunyste

Mauy-thai tam, kad neatrodytų, kad turiu tiesioginių ryšių su kriminaliniu pasauliu.
Istorija yra groteskiška, todėl įdomu pasidalinti patirtim, kokių įdomių žmonių yra pasaulyje.
Mano palaikymas ar nepalaikymas Seriogos neturi jokios įtakos. Jeigu nepalaikau, man ką - eiti pas psichoterapeuta, kad padėtų viską užmiršti ir .. nzn į bažnyčią man dabar eit? Manau pats, tamsta, įstrigai stereotipinio mąstymo rėmuose. Kaip sakė Jungas: kas esi tą ir matai.
O tas forumo įvazdis, tai ką aš žinau.. Labai norėčiau, tai bent apsimesčiau kokiu juodaodžiu kultūristu ir pasivadinčiau mėgstamiausio personažo iš Mortal Kombat vardu..

Neprisijungęs

 
TaiJo
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-09-06
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#338 2016-04-27 11:41

Re: Griztu i jaunyste

Kano rašė:

Zuikis13 rašė:

Prisiminiau vieną nutikimą (aš ne seksistas. Tiesiog linksma istorija)

Lankiau May-Thai su tokius Serioga. Bičas 90'ais banditizmu užsiiminėjo. Realiai primena veikėją iš serialo "Fizruk". Pasakojo, kad jam naktį bratva paskambino, kad tak y siak, žodžiu - reikia važiuot. Jo panelė: "Serioga, niekur nevažiuok".
Jis (dėmesio - labai necenzūrška leksika): "Šiandien tu čiulpi bybį man, rytoj - Petrui, poryt - Antanui. Pyzdos keičiasi - chebra lieka".

p.s. čia tikrai jokių paralelių nebandau vesti. Tiesiog šitos citatos pabaiga vienu metu "hitu" buvo smile Nors susidariau įspūdį, kad vyrai kad ir kokie alfa patinais prisimeta, bet su panom lovoj ir miauksi ir visokiais gyvūnėlių vardais vieni kitus vadina.

p.s.2. Pelėsi, su gimtadieniu.
https://media.giphy.com/media/3o85xLi1N … /giphy.gif

nu kartais kaip sauni tai dvejopi jausmai apima big_smile pirma pasigiri, kad lankei muai thai, nors tas faktas, niekaip nekorealiuoja su tolimesne istorija, poto kazkoks tariamas bratva draugelis, su ahujena gyvenimo logika, kurios pats nepalaikai, nes turi seima. Dabar sudvejojau, kam cia buvo skirta sita beprasme istorija .. big_smile nu bet supratama, reikia gi ivaizdi forume sudaryt, uzsikacialines boksininkas su mafijozais draugeliais big_smile sorry zuiki nesusilaikiau big_smile

+1 big_smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#339 2016-04-27 11:41

Re: Griztu i jaunyste

Pripažink Kano, Zuikis atsivarte dabar ir dar uzvarte:-D

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#340 2016-04-27 12:05

Re: Griztu i jaunyste

Zuikis13 rašė:

Mauy-thai tam, kad neatrodytų, kad turiu tiesioginių ryšių su kriminaliniu pasauliu.
Istorija yra groteskiška, todėl įdomu pasidalinti patirtim, kokių įdomių žmonių yra pasaulyje.
Mano palaikymas ar nepalaikymas Seriogos neturi jokios įtakos. Jeigu nepalaikau, man ką - eiti pas psichoterapeuta, kad padėtų viską užmiršti ir .. nzn į bažnyčią man dabar eit? Manau pats, tamsta, įstrigai stereotipinio mąstymo rėmuose. Kaip sakė Jungas: kas esi tą ir matai.
O tas forumo įvazdis, tai ką aš žinau.. Labai norėčiau, tai bent apsimesčiau kokiu juodaodžiu kultūristu ir pasivadinčiau mėgstamiausio personažo iš Mortal Kombat vardu..

galejai 100 kitokiu sugalvot, bet kazkodel pasirinkai butent muai thai. Idomiu zmoniu srsly ? big_smile nei as tau siulau kazkur eiti, nei tau reikia(greiciausiai) pas ka nors eiti, tiesiog nuskambejo viskas laaabai jau idomiai, aisku issivartyt gali desimcia budu, bet ne tame esme, svarbiausia ka ir kaip parasei. Stereotipinis mastymas tam tikrose situacijose nera blogai, netgi kartais labai gerai, nes gali susidaryti nuomone apie zmogu. Nu dabar paimkim tavo ir buldozerio situacija, tu gi jo net nepazisti, bet iskart klijuoji NEnaturalumo eitikete. Visi forume susikuria tam tikra ivaizdi, pas vienus jis arciau realybes, pas kitus toliau, galbut tu ir neturejai jokiu intenciju susiet saves su boksu ir kriminalinio pasaulio atstovais, o galbut kazkur pasamonej ir turejai, belieka kiekvienam skirtingai interpretuot. Nors is tavo kitu pasisakymu forume, as tuo abejociau ir buciau linkes tiket tavo atmazais, bet nuskambejo IDOMIAI big_smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#341 2016-04-27 12:07

Re: Griztu i jaunyste

ATjr rašė:

Pripažink Kano, Zuikis atsivarte dabar ir dar uzvarte:-D

nera cia ka pripazint, zmogus ispruses, tokiam nesunku polemizuot.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#342 2016-04-27 12:12

Re: Griztu i jaunyste

Kano rašė:

Zuikis13 rašė:

Mauy-thai tam, kad neatrodytų, kad turiu tiesioginių ryšių su kriminaliniu pasauliu.
Istorija yra groteskiška, todėl įdomu pasidalinti patirtim, kokių įdomių žmonių yra pasaulyje.
Mano palaikymas ar nepalaikymas Seriogos neturi jokios įtakos. Jeigu nepalaikau, man ką - eiti pas psichoterapeuta, kad padėtų viską užmiršti ir .. nzn į bažnyčią man dabar eit? Manau pats, tamsta, įstrigai stereotipinio mąstymo rėmuose. Kaip sakė Jungas: kas esi tą ir matai.
O tas forumo įvazdis, tai ką aš žinau.. Labai norėčiau, tai bent apsimesčiau kokiu juodaodžiu kultūristu ir pasivadinčiau mėgstamiausio personažo iš Mortal Kombat vardu..

galejai 100 kitokiu sugalvot, bet kazkodel pasirinkai butent muai thai. Idomiu zmoniu srsly ? big_smile nei as tau siulau kazkur eiti, nei tau reikia(greiciausiai) pas ka nors eiti, tiesiog nuskambejo viskas laaabai jau idomiai, aisku issivartyt gali desimcia budu, bet ne tame esme, svarbiausia ka ir kaip parasei. Stereotipinis mastymas tam tikrose situacijose nera blogai, netgi kartais labai gerai, nes gali susidaryti nuomone apie zmogu. Nu dabar paimkim tavo ir buldozerio situacija, tu gi jo net nepazisti, bet iskart klijuoji NEnaturalumo eitikete. Visi forume susikuria tam tikra ivaizdi, pas vienus jis arciau realybes, pas kitus toliau, galbut tu ir neturejai jokiu intenciju susiet saves su boksu ir kriminalinio pasaulio atstovais, o galbut kazkur pasamonej ir turejai, belieka kiekvienam skirtingai interpretuot. Nors is tavo kitu pasisakymu forume, as tuo abejociau ir buciau linkes tiket tavo atmazais, bet nuskambejo IDOMIAI big_smile

Stengiuosi per daug negalvoti kas ką pagalvos. Peace.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTeX3CvgW5uQNdfeK3sDud0atz1ich4clUrgcqMXr_S3JHVdz8l
P.S su bloodžiu nelabai supratau..

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#343 2016-04-27 12:27

Re: Griztu i jaunyste

Zuikis13 rašė:

Kano rašė:

Zuikis13 rašė:

Mauy-thai tam, kad neatrodytų, kad turiu tiesioginių ryšių su kriminaliniu pasauliu.
Istorija yra groteskiška, todėl įdomu pasidalinti patirtim, kokių įdomių žmonių yra pasaulyje.
Mano palaikymas ar nepalaikymas Seriogos neturi jokios įtakos. Jeigu nepalaikau, man ką - eiti pas psichoterapeuta, kad padėtų viską užmiršti ir .. nzn į bažnyčią man dabar eit? Manau pats, tamsta, įstrigai stereotipinio mąstymo rėmuose. Kaip sakė Jungas: kas esi tą ir matai.
O tas forumo įvazdis, tai ką aš žinau.. Labai norėčiau, tai bent apsimesčiau kokiu juodaodžiu kultūristu ir pasivadinčiau mėgstamiausio personažo iš Mortal Kombat vardu..

galejai 100 kitokiu sugalvot, bet kazkodel pasirinkai butent muai thai. Idomiu zmoniu srsly ? big_smile nei as tau siulau kazkur eiti, nei tau reikia(greiciausiai) pas ka nors eiti, tiesiog nuskambejo viskas laaabai jau idomiai, aisku issivartyt gali desimcia budu, bet ne tame esme, svarbiausia ka ir kaip parasei. Stereotipinis mastymas tam tikrose situacijose nera blogai, netgi kartais labai gerai, nes gali susidaryti nuomone apie zmogu. Nu dabar paimkim tavo ir buldozerio situacija, tu gi jo net nepazisti, bet iskart klijuoji NEnaturalumo eitikete. Visi forume susikuria tam tikra ivaizdi, pas vienus jis arciau realybes, pas kitus toliau, galbut tu ir neturejai jokiu intenciju susiet saves su boksu ir kriminalinio pasaulio atstovais, o galbut kazkur pasamonej ir turejai, belieka kiekvienam skirtingai interpretuot. Nors is tavo kitu pasisakymu forume, as tuo abejociau ir buciau linkes tiket tavo atmazais, bet nuskambejo IDOMIAI big_smile

Stengiuosi per daug negalvoti kas ką pagalvos. Peace.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag … _S3JHVdz8l
P.S su bloodžiu nelabai supratau..

nu as apie ta stereotipini mastyma, 100kg, neteslius,  benchas virs 160 = unnatural big_smile stereotipas ? stereotipas. ar daznai toks stereotipas buna tiesa ? taip.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#344 2016-04-27 12:29

Re: Griztu i jaunyste

Mano tai geriausias įvaizdis forume.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#345 2016-04-27 12:52

Re: Griztu i jaunyste

Aš sąmoningai daugiau neliesiu bloodžio klausimo. Manau, sveikai mąstantys individai turėjo susidėlioti taškus ant "i". Jeigu ne - reiškia jie yra labai trapios sielos ir gali palūžti išgirdę karčią tiesą... Palikim, kaip yra.
http://in1.ccio.co/47/j7/5A/162551867770495738j4f9BwuTc.jpg

Neprisijungęs

 
Motor
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2013-07-01
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#346 2016-04-27 12:54

Re: Griztu i jaunyste

Zuikis13 rašė:

Aš sąmoningai daugiau neliesiu bloodžio klausimo. Manau, sveikai mąstantys individai turėjo susidėlioti taškus ant "i". Jeigu ne - reiškia jie yra labai trapios sielos ir gali palūžti išgirdę karčią tiesą... Palikim, kaip yra.
http://in1.ccio.co/47/j7/5A/16255186777 … 9BwuTc.jpg

nykstys

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#347 2016-04-27 12:57

Re: Griztu i jaunyste

bleee zuikis kaip visad, mldc big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#348 2016-04-27 13:07

Re: Griztu i jaunyste

Zuiki, o tas serioga taip pat ir didelis dede megstantis gelezi ir tikrai nebloga forma padares? Plikas toks?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#349 2016-04-27 13:08

Re: Griztu i jaunyste

Motor rašė:

Zuikis13 rašė:

Aš sąmoningai daugiau neliesiu bloodžio klausimo. Manau, sveikai mąstantys individai turėjo susidėlioti taškus ant "i". Jeigu ne - reiškia jie yra labai trapios sielos ir gali palūžti išgirdę karčią tiesą... Palikim, kaip yra.
http://in1.ccio.co/47/j7/5A/16255186777 … 9BwuTc.jpg

nykstys

Tai gi padarykit ten koki norit man testa ir susideliosi tuos taskus sau ir kitiems big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#350 2016-04-27 13:21

Re: Griztu i jaunyste

smekla rašė:

Zuiki, o tas serioga taip pat ir didelis dede megstantis gelezi ir tikrai nebloga forma padares? Plikas toks?

Kad visi jie pikti, pliki ir pasidarę formą smile
Bet atitinka. Prieš kelis metus mačiau, tai baikeris buvo. Buvo kažkada rimčiau užsikačialinęs ir pasakojo, kad pozavo sportinių drabužių linijai. Gal ~185, 110kg... +/-

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net