Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#76 2012-10-02 10:25

Re: Griztu i jaunyste

uzsivedes rašė:

Pelesis rašė:

uzsivedes rašė:

nu speju jis tu ambaloidu tikrai nekalbina - e, tai kaip cia uzsivaret taip? ir pan big_smile

nera ten ka kalbint kai man pradejo siulyt kreatina gryna bet 10x stipresni big_smile suprask jis su juo uzsiambalino, arba vieni apie mityba diskutavo tai paklausiau... tokias pievas snekejo bande man aiskint bet kai pamate kad nesu visai zalias ir galiu pasigincyt tai ir baiges patarimai big_smile

papasakok placiau, nes as pas save nieko negirdziu ir su niekuo nebendrauju - ateinu, athujarinu programa ir einu praustis, tai idomu smile

ka cia pripasakosi gali gi cia forume tu paciu veju prisiskaityt, vienas aiskino man kaip nusiryskint vien su darzovem tipo jei mesa valgai tai jau masei varai o jei darzoves tai riskinies big_smile o jei bulkini tai valgai kebabus, kai pradejau apie baltymus anglis klaust tai kosmosas jam pasirode ir baiges diskusijos smile kitam pasakiau ka valgiau kai meciau svori tai vos ne debilu isvadino ir pasake kad neimanoma nieko numest taip valgant, tada pasakiau kad as jau 35 numeciau big_smile ir baiges kalbos

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#77 2012-10-02 10:26

Re: Griztu i jaunyste

Staffordshire rašė:

athletic rašė:

Staffordshire rašė:

gerai kad pas tave aplamai yra uzvariusiu salej as manau pas save didziausias big_smile kas ateina vaikiukai visokie biciuka padaryti arba trapecija 60-70kg arba lenkai krutine arba bica.. ai o lietuviai dazniausiai krutine/peciai gal. nu dar bico biski. kojas isvis retai kas daro nebent koks sveikuolis senis ateina viena karta pasitampyti tai patupineja su 50kg stanga. tai nera su kuo nei pakalbeti nei ziniu pasisemti smile

Va, tokie kaip tu -.- Dedes stovi ir ziuri kaip as pritupimus darau su 50kg big_smile

as labiau ziuriu i tuos kur bica daro ilgiau nei as kojas big_smile o kas tupineja ar ka normaliau daro tai viskas gerai. o tokiu daunu kai ateina daro 30-ta priejima bicui squat racke ir klykia keldamas 15kg stanga tai jau erzdina.

Is manes vienas dede juokesi kad as bica dariau su 30kg, ir 8 pakartojimas buvo toks kad galva sukasi. O pats jis storaj bet jegos turi big_smile
Nors bica darau normaliai, ne per daug.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#78 2012-10-02 10:28

Re: Griztu i jaunyste

athletic rašė:

Staffordshire rašė:

athletic rašė:


Va, tokie kaip tu -.- Dedes stovi ir ziuri kaip as pritupimus darau su 50kg big_smile

as labiau ziuriu i tuos kur bica daro ilgiau nei as kojas big_smile o kas tupineja ar ka normaliau daro tai viskas gerai. o tokiu daunu kai ateina daro 30-ta priejima bicui squat racke ir klykia keldamas 15kg stanga tai jau erzdina.

Is manes vienas dede juokesi kad as bica dariau su 30kg, ir 8 pakartojimas buvo toks kad galva sukasi. O pats jis storaj bet jegos turi big_smile
Nors bica darau normaliai, ne per daug.

manau man ir 30-40kg uztenka bicui stangos smile tai jei tupi su labai mazai o spaudi ir bica darai vos ne su panasiu svoriu tai matai kur rodiklis rodo ka treniruoti labiau smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#79 2012-10-02 10:31

Re: Griztu i jaunyste

Staffordshire rašė:

athletic rašė:

Staffordshire rašė:


as labiau ziuriu i tuos kur bica daro ilgiau nei as kojas big_smile o kas tupineja ar ka normaliau daro tai viskas gerai. o tokiu daunu kai ateina daro 30-ta priejima bicui squat racke ir klykia keldamas 15kg stanga tai jau erzdina.

Is manes vienas dede juokesi kad as bica dariau su 30kg, ir 8 pakartojimas buvo toks kad galva sukasi. O pats jis storaj bet jegos turi big_smile
Nors bica darau normaliai, ne per daug.

manau man ir 30-40kg uztenka bicui stangos smile tai jei tupi su labai mazai o spaudi ir bica darai vos ne su panasiu svoriu tai matai kur rodiklis rodo ka treniruoti labiau smile

Taip ir yra, tik as ju nesuprantu... nors savo amziui as gerai atrodau, ten yra 16-18 metu, ir as geriau uz juos atrodau, nors kai kurie spaudzia daugiau...
Kojom dabar skiriu atskira diena, tai manau pavysiu.smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#80 2012-10-02 10:34

Re: Griztu i jaunyste

Staffordshire rašė:

athletic rašė:

Staffordshire rašė:


as labiau ziuriu i tuos kur bica daro ilgiau nei as kojas big_smile o kas tupineja ar ka normaliau daro tai viskas gerai. o tokiu daunu kai ateina daro 30-ta priejima bicui squat racke ir klykia keldamas 15kg stanga tai jau erzdina.

Is manes vienas dede juokesi kad as bica dariau su 30kg, ir 8 pakartojimas buvo toks kad galva sukasi. O pats jis storaj bet jegos turi big_smile
Nors bica darau normaliai, ne per daug.

manau man ir 30-40kg uztenka bicui stangos smile tai jei tupi su labai mazai o spaudi ir bica darai vos ne su panasiu svoriu tai matai kur rodiklis rodo ka treniruoti labiau smile

na as is nieko nesijuokiu nes galima sakyt pats zalias esu ir jauciu kiti ir i mane skersai ziuri kai kanors darau big_smile bus idomu paziuret kaip reguos kai desiuos bintus keliams o tupsiu su kokiu 120 big_smile visi jau tikesis kad dafiga susikrausiu o taip nebus tai liksiu nesuprastas del bintu. kiti maciau pleso traukas be dirzo tipo kam reik o po to ziurek vaiksto susisuke. na tokiu gerai pasportavusiu mano akim yra keletas 100+ sverenciu ir ugio 180+ bet tokie ibega viena grupe greit padaro ir isbega. gal kas ir tupia su daug ir pan. ne viska pamatai per pusantros valandos, reik klaust tu kurie jau buna salej kai ateini ir dar tebebuna kai iseinam big_smile o tokiu spoteriu yra keletas

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#81 2012-10-02 10:40

Re: Griztu i jaunyste

as manau bintus jau nuo 100drasiai gali ristis. as dabar visus priejimus su bintais darau visai kitas jausmas. o jei sakai kad niekas netupineja ten tai jei imsi 100 tai i tave ziures kreivai ne del to kad su mazai tupi o del to kad tupi su daugiau nei jie patys smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#82 2012-10-02 10:44

Re: Griztu i jaunyste

ar darant legpressa reiketu dirza det nuo kazkokiu svoriu?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#83 2012-10-02 10:44

Re: Griztu i jaunyste

Staffordshire rašė:

as manau bintus jau nuo 100drasiai gali ristis. as dabar visus priejimus su bintais darau visai kitas jausmas. o jei sakai kad niekas netupineja ten tai jei imsi 100 tai i tave ziures kreivai ne del to kad su mazai tupi o del to kad tupi su daugiau nei jie patys smile

o del tu kur fiksuotame tupia? del ko jie tupia ~15cm ir kelis kart. maciau kiti net patupia 3-4 kartus pats o po to jam dar padeda kokis 4 patupt, ar ne geriau su mazesniu svoriu ir pilnai tupt su laisva stanga?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#84 2012-10-02 10:48

Re: Griztu i jaunyste

Pelesis rašė:

Staffordshire rašė:

as manau bintus jau nuo 100drasiai gali ristis. as dabar visus priejimus su bintais darau visai kitas jausmas. o jei sakai kad niekas netupineja ten tai jei imsi 100 tai i tave ziures kreivai ne del to kad su mazai tupi o del to kad tupi su daugiau nei jie patys smile

o del tu kur fiksuotame tupia? del ko jie tupia ~15cm ir kelis kart. maciau kiti net patupia 3-4 kartus pats o po to jam dar padeda kokis 4 patupt, ar ne geriau su mazesniu svoriu ir pilnai tupt su laisva stanga?

esme deti svori px kaip tupi big_smile

del leg preso tai as jauciau kad nuo 5blynu(ant puses) man jau traska keliai biski tai cia gal 200kg bet visi leg presai skirtingi. as jy darau su dirzu ir bintais.

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2012-10-02 10:48)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#85 2012-10-02 10:51

Re: Griztu i jaunyste

man ne keliai, bet utiutiu nugaros vienoj pusej skausmas prasidejo (lyg juosmens sonas kazkur) nuo 200kg kazkur jau. nors bandau sikna ispaust i kampa ant sedejimo/nugaros dalies kiek imanoma, bet vistiek kazkaip apkrova gauna nugara hmm

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#86 2012-10-02 11:16

Re: Griztu i jaunyste

uzsivedes rašė:

man ne keliai, bet utiutiu nugaros vienoj pusej skausmas prasidejo (lyg juosmens sonas kazkur) nuo 200kg kazkur jau. nors bandau sikna ispaust i kampa ant sedejimo/nugaros dalies kiek imanoma, bet vistiek kazkaip apkrova gauna nugara hmm

ant legpreso as tai daug nesidedu big_smile buvau prigazdintas kaip keletas dare su juo per daug uzsideje ir kazkas galvoj ar tai kakle trakstelejo - spragtelejo tai ir nebedaro, gal del spaudimo ar ko nzn tai atsargiai su juo as big_smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#87 2012-10-02 11:17

Re: Griztu i jaunyste

Pelesis rašė:

uzsivedes rašė:

man ne keliai, bet utiutiu nugaros vienoj pusej skausmas prasidejo (lyg juosmens sonas kazkur) nuo 200kg kazkur jau. nors bandau sikna ispaust i kampa ant sedejimo/nugaros dalies kiek imanoma, bet vistiek kazkaip apkrova gauna nugara hmm

ant legpreso as tai daug nesidedu big_smile buvau prigazdintas kaip keletas dare su juo per daug uzsideje ir kazkas galvoj ar tai kakle trakstelejo - spragtelejo tai ir nebedaro, gal del spaudimo ar ko nzn tai atsargiai su juo as big_smile

taij kelius i vidu lenkia prisideja per daug sworio ir viskas... big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#88 2012-10-02 11:21

Re: Griztu i jaunyste

GediminasJ rašė:

Pelesis rašė:

uzsivedes rašė:

man ne keliai, bet utiutiu nugaros vienoj pusej skausmas prasidejo (lyg juosmens sonas kazkur) nuo 200kg kazkur jau. nors bandau sikna ispaust i kampa ant sedejimo/nugaros dalies kiek imanoma, bet vistiek kazkaip apkrova gauna nugara hmm

ant legpreso as tai daug nesidedu big_smile buvau prigazdintas kaip keletas dare su juo per daug uzsideje ir kazkas galvoj ar tai kakle trakstelejo - spragtelejo tai ir nebedaro, gal del spaudimo ar ko nzn tai atsargiai su juo as big_smile

taij kelius i vidu lenkia prisideja per daug sworio ir viskas... big_smile

tame ir beda tame padvale kad nera kas parodytu kaip tiksliai daryt, tai ir daro kas kaip nori

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#89 2012-10-02 11:32

Re: Griztu i jaunyste

kiek girdejau kad jei keldamas isitempi pvz rankom suspaudi rankenas ir su kojom spaudi tada spaudimas sukyla ir galvoj ar kakle gali sprogti kraujagysle ar kazkas panasaus. cia is mike metzer filmuko kur jis treniravo viena ir sake. tai as visada stengiuosi tik su kojom spausti o kuna atpalaiduoti. nu neysitempti. leg presui manau butina deti dideli svori.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#90 2012-10-02 11:37

Re: Griztu i jaunyste

Staffordshire rašė:

kiek girdejau kad jei keldamas isitempi pvz rankom suspaudi rankenas ir su kojom spaudi tada spaudimas sukyla ir galvoj ar kakle gali sprogti kraujagysle ar kazkas panasaus. cia is mike metzer filmuko kur jis treniravo viena ir sake. tai as visada stengiuosi tik su kojom spausti o kuna atpalaiduoti. nu neysitempti. leg presui manau butina deti dideli svori.

na as su nedideliu svoriu ivairiom koju padetim letai pasidarau ir tiek smile net neskaiciavau kiek ten uzsidedu svarbu kad normaliai pasidarytu. kolkas nesu nusistates vieno kazkokio konkretaus tikslo ar tai mases ar tai dar dziut tai einu kaip i koki bureli big_smile

Paskutinį kartą taisė Pelesis (2012-10-02 11:38)

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#91 2012-10-02 12:53

Re: Griztu i jaunyste

Pelesis rašė:

Staffordshire rašė:

as manau bintus jau nuo 100drasiai gali ristis. as dabar visus priejimus su bintais darau visai kitas jausmas. o jei sakai kad niekas netupineja ten tai jei imsi 100 tai i tave ziures kreivai ne del to kad su mazai tupi o del to kad tupi su daugiau nei jie patys smile

o del tu kur fiksuotame tupia? del ko jie tupia ~15cm ir kelis kart. maciau kiti net patupia 3-4 kartus pats o po to jam dar padeda kokis 4 patupt, ar ne geriau su mazesniu svoriu ir pilnai tupt su laisva stanga?

Cia, sunau, yra vadinamieji sporto sales Klaunai...

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#92 2012-10-02 12:59

Re: Griztu i jaunyste

Tai reikia tupt su laisva stanga, ane?big_smile
nes man treneris sake iskart su fiksuojama reikia....

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#93 2012-10-02 13:20

Re: Griztu i jaunyste

athletic rašė:

Tai reikia tupt su laisva stanga, ane?big_smile
nes man treneris sake iskart su fiksuojama reikia....

visiem pradziai pataria su itvirtinta

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#94 2012-10-02 13:21

Re: Griztu i jaunyste

athletic rašė:

Tai reikia tupt su laisva stanga, ane?big_smile
nes man treneris sake iskart su fiksuojama reikia....

Galetu treneris siuo atveju nors viena pliusa fiksuojamos paminet.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#95 2012-10-02 13:28

Re: Griztu i jaunyste

va kokie pas mane salej.....

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#96 2012-10-02 13:29

Re: Griztu i jaunyste

Nemegino jo niekas ant kelio uzvest? big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#97 2012-10-02 13:32

Re: Griztu i jaunyste

jis ta diena dare atsisedes ant lygaus suoliuko hanteliu spaudima daryti as jam sakau gal tu kampa pasistatyk su nugara atsiremsi gal but geriau. jis sako gerai. ir toliau dare kaip dares. tai nufilmavau sita jo pratima. dar kada prie progos jy reiks pafilmuoti nes viska daro kaip perpistas.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#98 2012-10-02 13:33

Re: Griztu i jaunyste

Staffordshire rašė:

va kokie pas mane salej.....

nu normaliai big_smile jis ten gal gugciojima naujoviska atlieka big_smile

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#99 2012-10-02 13:34

Re: Griztu i jaunyste

Staffordshire rašė:

va kokie pas mane salej.....

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#100 2012-10-02 13:36

Re: Griztu i jaunyste

nesimato kaip jo veidas tamposi bedarant su tuo 15kg hanteliu.. ir dar i laikrodi ziuri seka laika smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net