Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#101 2010-01-03 22:28

Re: Traumos ir jų profilaktika

OZ rašė:

lawlis rašė:

OZ rašė:


nu tai toliau daryk tada, kai keliu nebeturesi visai, tada gal ateisi i prota... padarys invalidu tave tas dede...
ir taip, teorija yra nereikalinga...

Koks dar dede.Nu asilas tu visiskas. Dejau ant taves ir ant tavo nuomones. Vietoj to kad kazka pasiulyt jis cia tipo sustrus sakinius meto.

Tau smegenys neisnesa ka as tau siulau? tavo 90 laipsniu nera pritupimai, jei tu taip tupineji tu net nezinai kas yra pritupimas (squat)... taip tu jau kazka susivarei, dar susivarysi greit kazka ir isterijos cia nepades... dek tu ant ko nori, bet jau luzti ir greit visai sulusi, jei smegenu neperkonstrosi kardinaliai...

Tai kas td tie pritupimai ponas genialusis? Ka tu man td isvis siulai daryt? Su rimtais treneriais kalbejau ir jie man parode butent tokius kokius dabar darau... Parodyk savo protines galias ir pasakyk kas yra tobuli pritupimai.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#102 2010-01-03 22:39

Re: Traumos ir jų profilaktika

lawlis rašė:

OZ rašė:

lawlis rašė:


Koks dar dede.Nu asilas tu visiskas. Dejau ant taves ir ant tavo nuomones. Vietoj to kad kazka pasiulyt jis cia tipo sustrus sakinius meto.

Tau smegenys neisnesa ka as tau siulau? tavo 90 laipsniu nera pritupimai, jei tu taip tupineji tu net nezinai kas yra pritupimas (squat)... taip tu jau kazka susivarei, dar susivarysi greit kazka ir isterijos cia nepades... dek tu ant ko nori, bet jau luzti ir greit visai sulusi, jei smegenu neperkonstrosi kardinaliai...

Tai kas td tie pritupimai ponas genialusis? Ka tu man td isvis siulai daryt? Su rimtais treneriais kalbejau ir jie man parode butent tokius kokius dabar darau... Parodyk savo protines galias ir pasakyk kas yra tobuli pritupimai.

Ir dabar sedi su suvarytais keliais ir gini tuos rimtus trenerius? per kuria vieta jie rimti?
Squat ATG... use google... pasikonsultuoji su chemijos mokytoja, tai cia pasikonsultuok ir su anglu... wink

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#103 2010-01-03 22:41

Re: Traumos ir jų profilaktika

OZ rašė:

lawlis rašė:

OZ rašė:


Tau smegenys neisnesa ka as tau siulau? tavo 90 laipsniu nera pritupimai, jei tu taip tupineji tu net nezinai kas yra pritupimas (squat)... taip tu jau kazka susivarei, dar susivarysi greit kazka ir isterijos cia nepades... dek tu ant ko nori, bet jau luzti ir greit visai sulusi, jei smegenu neperkonstrosi kardinaliai...

Tai kas td tie pritupimai ponas genialusis? Ka tu man td isvis siulai daryt? Su rimtais treneriais kalbejau ir jie man parode butent tokius kokius dabar darau... Parodyk savo protines galias ir pasakyk kas yra tobuli pritupimai.

Ir dabar sedi su suvarytais keliais ir gini tuos rimtus trenerius? per kuria vieta jie rimti?
Squat ATG... use google... pasikonsultuoji su chemijos mokytoja, tai cia pasikonsultuok ir su anglu... wink

Kelmas klausyk, akinukus nusipirk. 'gilius pritupimus darau'. Pasiziurek keliais postais auksciau.Paskui stumk.Kurmis

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#104 2010-01-03 22:43

Re: Traumos ir jų profilaktika

lawlis rašė:

OZ rašė:

lawlis rašė:


Tai kas td tie pritupimai ponas genialusis? Ka tu man td isvis siulai daryt? Su rimtais treneriais kalbejau ir jie man parode butent tokius kokius dabar darau... Parodyk savo protines galias ir pasakyk kas yra tobuli pritupimai.

Ir dabar sedi su suvarytais keliais ir gini tuos rimtus trenerius? per kuria vieta jie rimti?
Squat ATG... use google... pasikonsultuoji su chemijos mokytoja, tai cia pasikonsultuok ir su anglu... wink

Kelmas klausyk, akinukus nusipirk. 'gilius pritupimus darau'. Pasiziurek keliais postais auksciau.Paskui stumk.Kurmis

Va uz tai tave ir nukirs vistiek kasnors smile pirma suzinok kas yra gilus pritupimai big_smile 90 laipsniu cia gilus? big_smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#105 2010-01-03 22:44

Re: Traumos ir jų profilaktika

OZ rašė:

lawlis rašė:

OZ rašė:


Ir dabar sedi su suvarytais keliais ir gini tuos rimtus trenerius? per kuria vieta jie rimti?
Squat ATG... use google... pasikonsultuoji su chemijos mokytoja, tai cia pasikonsultuok ir su anglu... wink

Kelmas klausyk, akinukus nusipirk. 'gilius pritupimus darau'. Pasiziurek keliais postais auksciau.Paskui stumk.Kurmis

Va uz tai tave ir nukirs vistiek kasnors smile pirma suzinok kas yra gilus pritupimai big_smile 90 laipsniu cia gilus? big_smile

90 Eina nebent paskutinis pritupimas. ir nera draugelio salia, tai jau geriau toks nei praleist isvis... Susivartei.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#106 2010-01-03 22:47

Re: Traumos ir jų profilaktika

as gal kazka praleidau, nes skaiciau tik pykcius, pirmiausia OZAI kokia argumentacija kad ATG pritupimai maziau kenkia keliams nei tarkim 90 ar dar maziau laipsniu? straipsniu nereikia, bent logiskai paaiskink, nes as lyg esu girdejas kitaip (bet nesakau, kad tiesa girdejau, uz tai ir klausiu). as taip isivaizdavau, kad tarkim kuo giliau, tuo daugiau raumenu ir stipriau apsikrauna, bet tuo paciu ir keliai labiau vargsta, nei tupinejant.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#107 2010-01-03 22:53

Re: Traumos ir jų profilaktika

SenasSportas rašė:

as gal kazka praleidau, nes skaiciau tik pykcius, pirmiausia OZAI kokia argumentacija kad ATG pritupimai maziau kenkia keliams nei tarkim 90 ar dar maziau laipsniu? straipsniu nereikia, bent logiskai paaiskink, nes as lyg esu girdejas kitaip (bet nesakau, kad tiesa girdejau, uz tai ir klausiu). as taip isivaizdavau, kad tarkim kuo giliau, tuo daugiau raumenu ir stipriau apsikrauna, bet tuo paciu ir keliai labiau vargsta, nei tupinejant.

Jei rupi konkreciai tai konkretaus straipsnio reikia su konkreciais paaiskinimais, nes paaiskinimai kosminiai eina... man uztenka, kad rimtas treneris siulo daryt tik ATG ir man to uztenka... beje pritupimas ATG kaip diena ir naktis skiriasi nuo tokiu kokius daro tokie kai Lawlis, pasekmes matomos ryskiai... beje klausineji dalyko, kuri jau rodziau, turbut to video ir neziurejai kur buvau numetes? Su Dan John kur 50min mokino tupt?

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#108 2010-01-03 22:54

Re: Traumos ir jų profilaktika

lawlis rašė:

OZ rašė:

lawlis rašė:


Kelmas klausyk, akinukus nusipirk. 'gilius pritupimus darau'. Pasiziurek keliais postais auksciau.Paskui stumk.Kurmis

Va uz tai tave ir nukirs vistiek kasnors smile pirma suzinok kas yra gilus pritupimai big_smile 90 laipsniu cia gilus? big_smile

90 Eina nebent paskutinis pritupimas. ir nera draugelio salia, tai jau geriau toks nei praleist isvis... Susivartei.

Bet daunas esi vistiek, as tau padet bandau invalidu netapt, tu savo suda mali... sekmes sportuosi su rimtais treneriais...

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#109 2010-01-03 22:58

Re: Traumos ir jų profilaktika

OZ rašė:

SenasSportas rašė:

as gal kazka praleidau, nes skaiciau tik pykcius, pirmiausia OZAI kokia argumentacija kad ATG pritupimai maziau kenkia keliams nei tarkim 90 ar dar maziau laipsniu? straipsniu nereikia, bent logiskai paaiskink, nes as lyg esu girdejas kitaip (bet nesakau, kad tiesa girdejau, uz tai ir klausiu). as taip isivaizdavau, kad tarkim kuo giliau, tuo daugiau raumenu ir stipriau apsikrauna, bet tuo paciu ir keliai labiau vargsta, nei tupinejant.

Jei rupi konkreciai tai konkretaus straipsnio reikia su konkreciais paaiskinimais, nes paaiskinimai kosminiai eina... man uztenka, kad rimtas treneris siulo daryt tik ATG ir man to uztenka... beje pritupimas ATG kaip diena ir naktis skiriasi nuo tokiu kokius daro tokie kai Lawlis, pasekmes matomos ryskiai... beje klausineji dalyko, kuri jau rodziau, turbut to video ir neziurejai kur buvau numetes? Su Dan John kur 50min mokino tupt?

nu kazko konretaus labai nereikia, tiesiog bent aplamai, nes kaip minejau tai prasilenkia su mano logika, uztai ir idomu...
o del to video tai kaltas sad

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#110 2010-01-03 23:10

Re: Traumos ir jų profilaktika

SenasSportas rašė:

OZ rašė:

SenasSportas rašė:

as gal kazka praleidau, nes skaiciau tik pykcius, pirmiausia OZAI kokia argumentacija kad ATG pritupimai maziau kenkia keliams nei tarkim 90 ar dar maziau laipsniu? straipsniu nereikia, bent logiskai paaiskink, nes as lyg esu girdejas kitaip (bet nesakau, kad tiesa girdejau, uz tai ir klausiu). as taip isivaizdavau, kad tarkim kuo giliau, tuo daugiau raumenu ir stipriau apsikrauna, bet tuo paciu ir keliai labiau vargsta, nei tupinejant.

Jei rupi konkreciai tai konkretaus straipsnio reikia su konkreciais paaiskinimais, nes paaiskinimai kosminiai eina... man uztenka, kad rimtas treneris siulo daryt tik ATG ir man to uztenka... beje pritupimas ATG kaip diena ir naktis skiriasi nuo tokiu kokius daro tokie kai Lawlis, pasekmes matomos ryskiai... beje klausineji dalyko, kuri jau rodziau, turbut to video ir neziurejai kur buvau numetes? Su Dan John kur 50min mokino tupt?

nu kazko konretaus labai nereikia, tiesiog bent aplamai, nes kaip minejau tai prasilenkia su mano logika, uztai ir idomu...
o del to video tai kaltas sad

nu matai smile cia daug kas sitam visam reikale su elementaria logika prasilenkia, delto jus cia visi ir pykstat ant manes big_smile
Paprasciausias paaiskinimas butu, kad tikras SQUAT yra naturalus judesys ir visi raumenys, sanariai veikia taip kaip ir buvo sukurta nuo pradziu... kai tupia tas kas nemoka, tada jau gaunasi nebenaturalus judesys, keliai eina i prieki, nugaros linksta ir t.t. ir pns... va cia ir prasideda traumos... aisku iki ju irgi reikia dasportuot, to paties kelio per viena ar 2 trenkes nesudrosi...
Siulau tau pradet skaityt ir ziuret video arba aisku gera ir brangu treneri susirast, nes kai uz dyka mokina, tai ir ismokina kaip uz dyka... big_smile

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#111 2010-01-04 00:17

Re: Traumos ir jų profilaktika

Kas yra ATG? Niekur neradau sito trumpinio tongue

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#112 2010-01-04 00:27

Re: Traumos ir jų profilaktika

Boomshaker rašė:

Kas yra ATG? Niekur neradau sito trumpinio tongue

Ass To The Grass big_smile vesk youtube, vesk google ir ras... tik rasyk Squat ATG...

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#113 2010-01-04 01:30

Re: Traumos ir jų profilaktika

OZ rašė:

Boomshaker rašė:

Kas yra ATG? Niekur neradau sito trumpinio tongue

Ass To The Grass big_smile vesk youtube, vesk google ir ras... tik rasyk Squat ATG...

Tai turi sikna prispaust blauzda taip? Youtubej pilna video, parasyta, kad ATG bet viens nuo kito skirias hmm

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#114 2010-01-04 01:52

Re: Traumos ir jų profilaktika

Boomshaker rašė:

OZ rašė:

Boomshaker rašė:

Kas yra ATG? Niekur neradau sito trumpinio tongue

Ass To The Grass big_smile vesk youtube, vesk google ir ras... tik rasyk Squat ATG...

Tai turi sikna prispaust blauzda taip? Youtubej pilna video, parasyta, kad ATG bet viens nuo kito skirias hmm

dvigalvis susiliest su blauzda... krc visa atlikimo technika kitokia, kuo svoris didesnis to sunkiau ja idealia palaikyt... esme, kad tupt reikia taip, o ne belekaip...

Neprisijungęs

 
atletas525
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-26
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#115 2010-01-04 10:56

Re: Traumos ir jų profilaktika

OZ rašė:

Boomshaker rašė:

OZ rašė:


Ass To The Grass big_smile vesk youtube, vesk google ir ras... tik rasyk Squat ATG...

Tai turi sikna prispaust blauzda taip? Youtubej pilna video, parasyta, kad ATG bet viens nuo kito skirias hmm

dvigalvis susiliest su blauzda... krc visa atlikimo technika kitokia, kuo svoris didesnis to sunkiau ja idealia palaikyt... esme, kad tupt reikia taip, o ne belekaip...

o sakei kazkur buvai linka numetes i video kur tiksliai mokina kaip daryt, tai kurioj cia temoj? ar gal cia parasyk tongue

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#116 2010-01-04 13:00

Re: Traumos ir jų profilaktika

Tai  dabar ir man įdomu kaip teisingai tūpt? Aš tūpt mokiausi pagal Stuart McRobert knygą "думай" kurioje rašo, kad reikia tūpt ne iki pat galo. Kas supranta rusiškai prikabinau nuskenuota iš knygos
http://img85.imageshack.us/img85/5636/image0004w.jpg

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#117 2010-01-04 13:20

Re: Traumos ir jų profilaktika

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:03)

Neprisijungęs

 
atletas525
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-26
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#118 2010-01-04 13:21

Re: Traumos ir jų profilaktika

[)esperado rašė:

Tai  dabar ir man įdomu kaip teisingai tūpt? Aš tūpt mokiausi pagal Stuart McRobert knygą "думай" kurioje rašo, kad reikia tūpt ne iki pat galo. Kas supranta rusiškai prikabinau nuskenuota iš knygos
http://img85.imageshack.us/img85/5636/image0004w.jpg

nu cia visiskai priestarauja OZ teorijai, rusu moku nepergeriausiai bet kaip supratau reikia tupt iki tiek kad kojos butu lygios su zeme tai ir gaunasi kazkur 90 laipsniu o kaip ten is tikruju neaisku

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#119 2010-01-04 13:50

Re: Traumos ir jų profilaktika

atletas525 rašė:

[)esperado rašė:

Tai  dabar ir man įdomu kaip teisingai tūpt? Aš tūpt mokiausi pagal Stuart McRobert knygą "думай" kurioje rašo, kad reikia tūpt ne iki pat galo. Kas supranta rusiškai prikabinau nuskenuota iš knygos
http://img85.imageshack.us/img85/5636/image0004w.jpg

nu cia visiskai priestarauja OZ teorijai, rusu moku nepergeriausiai bet kaip supratau reikia tupt iki tiek kad kojos butu lygios su zeme tai ir gaunasi kazkur 90 laipsniu o kaip ten is tikruju neaisku

nu jo cia raso, kad kojos turi but lygegreciai su zeme

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#120 2010-01-04 16:09

Re: Traumos ir jų profilaktika

lolardas rašė:

Jei klubuose lankstumo nulis tai tas atg tiesus kelias į išvaržą smile

Sugebesi tu cia jiem paaiskint? gal turi uzsislepes kanors naujesnio as neberandu linko i ta psl...
O video yra pas Lolarda temoj man atrodo... NU vadinas ar pns...

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#121 2010-01-04 16:49

Re: Traumos ir jų profilaktika

http://video.google.com/videoplay?docid … =dan+john#

linkas, pagal mane Stuart McRobert knyga ar kas ten sena kaip ir jis pats... kuom tiket teks patiem rinktis... video siulau visiem paziuret...

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#122 2010-01-04 17:05

Re: Traumos ir jų profilaktika

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:03)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#123 2010-01-04 17:08

Re: Traumos ir jų profilaktika

lolardas rašė:

Pilna tos info, kam rūpi ir raides pažįsta, tai susiranda, domisi, tobulėja

uch kaip grieztai... big_smile

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#124 2010-01-04 22:35

Re: Traumos ir jų profilaktika

http://stronglifts.com/squats-knee-pain/ sitam geram saite radau dar viena gera straipsni nykstys

Neprisijungęs

 
atletas525
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-26
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#125 2010-01-04 23:20

Re: Traumos ir jų profilaktika

nu cia geras straipsnis ir visgi OZ buvo teisus geriau daryti ATG nei paprastus squat.Pradesiu ir as nuo kitos savaites daryt squat atg bet man labai traska keliai ir paskui skauda virsutine dali tai nzn gal uzsirist tuos raiscius nzn kaip jie vadinas ar daryt taip?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net