Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3101 2015-04-17 23:12

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

iparado rašė:

nenugalimas rašė:

iparado rašė:


O tai shgb tiesiog su mityba ir virsvorio numetimu uzkelti eina kiek domejausi, nesiimant krastutinimu? ismesti lauk anglis beveik visas, cukrus, imti daugiau riebalo? daktaras pas mane urologas buvo tik, pas endokrinologa nejau, nes skydliaukes tyrimai viskas normos viduriuke sedi smile

Tai urologas irgi turejo tikrint LH ir FSH cia hipofizio hormonai. Jo, mityba labai pataiso reikalus, per ~3menesius uzkele gerokai man shbg, jau su +21 shbg galima ir gyvent.

ai panasu kad jam nelabai idomu buvo, jei iskarto trt siule big_smile nors ir ejau privaciai, bet prostatoj bedu nerado ir tuo baigesi jo domejimasis smile utiutiu, 21 tai cia jau visai utiutiu, na man dar du menesiai kazkur liko mano riebalu ir baltymu dietos, zesim kas gausis big_smile

TRT lengviausias kelias, tyngi matyt dirbt ir ieskot bedu, tai gydit nori tik pasekmes. Gausis gerai, o jei ne tai dar labia ugrieztint mityba ir tada gausis gerai wink

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3102 2015-04-17 23:25

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

nenugalimas rašė:

iparado rašė:

nenugalimas rašė:

Nu idomiai cia.. gal tam panasiam boosteryj buvo daug ribulus teresterio? Jis lyg mazina shbg tai gali but kad gavosi atvirkstinis variantas..

kad lyg nebuvo jo ten, na net nzn, gal sutapo kad kelemes I naujus namus gyventi, vasara, dar kas nors smile nzn, reikes pazeti sudeti...kazkaip neesu girdejes kad tribulsas mazintu shgb, bent jau ne tokie kiekiai, kokie yra tuose papilduose...

Tiksliai nepamenu bet man atrodo mazina, nes didina jis laisvo testo kieki. Man tribulusas isvis neveike, nemazais kiekiais vartojau bet taip ir nekabino.

As tribestana bandes esu (aka tribulso koncentratas), del libido atrodo kilo kazkas, bet del tyrimu nzn, nedarysiu kas savaite gi ju, kainuoja biski tie tyrimai big_smile

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-04-17 23:26)

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3103 2015-04-17 23:29

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

nenugalimas rašė:

iparado rašė:

nenugalimas rašė:

Tai urologas irgi turejo tikrint LH ir FSH cia hipofizio hormonai. Jo, mityba labai pataiso reikalus, per ~3menesius uzkele gerokai man shbg, jau su +21 shbg galima ir gyvent.

ai panasu kad jam nelabai idomu buvo, jei iskarto trt siule big_smile nors ir ejau privaciai, bet prostatoj bedu nerado ir tuo baigesi jo domejimasis smile utiutiu, 21 tai cia jau visai utiutiu, na man dar du menesiai kazkur liko mano riebalu ir baltymu dietos, zesim kas gausis big_smile

TRT lengviausias kelias, tyngi matyt dirbt ir ieskot bedu, tai gydit nori tik pasekmes. Gausis gerai, o jei ne tai dar labia ugrieztint mityba ir tada gausis gerai wink

na as kalorijas biski prisukes, bet buna kad virsiju daznai vistiek, kai valgyt nori, bandysiu isvis sedeti ant 1800 kazkur ir viska paimti is baltymo/riebalo....ko pasekoje iskrenta visi ryziai, koses, avizos, bulves, makaronai ir pan...jau nekalbant apie duonas ir batonus smile nes dabar tris menesius toks idomus dalykas eina, svoris pakrito 4kg ir stovi kaip prikaltas, bet apimtys mazeja, jauciu pagal visus drabuzius, pagal kelniu dirza ir pan big_smile prisedau cia prie kaloriju skaiciuokles, ziurau kad vistiek lipu virs 2k, tai nuo kitos savaites isvis mazinsiu...svarbiausia kad netruktu energijos ir nereiketu pre workout jokiu imti...o testas sako irgi myli tokia dieta, kai angliu mazai, tai gal kazka isspausiu smile ir leksiu vidury savaites tuos tyrimus darytis, paciam idomu pasidare smile o seip tai kaip kolega mano yra pasakes vienas - nori auksto testo, turi kaip tarzanas gyventi dziunglese, kur kas diena turi kovoti uz buvi, lakstyti medziais ir pan, vot td ir bus didelis testas, o jei sedi ant kedes visa diena darbe, tai ka noreti kad viskas ten susispaudzia ir uzmiega big_smile

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-04-17 23:31)

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3104 2015-04-18 00:00

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

iparado rašė:

nenugalimas rašė:

iparado rašė:


ai panasu kad jam nelabai idomu buvo, jei iskarto trt siule big_smile nors ir ejau privaciai, bet prostatoj bedu nerado ir tuo baigesi jo domejimasis smile utiutiu, 21 tai cia jau visai utiutiu, na man dar du menesiai kazkur liko mano riebalu ir baltymu dietos, zesim kas gausis big_smile

TRT lengviausias kelias, tyngi matyt dirbt ir ieskot bedu, tai gydit nori tik pasekmes. Gausis gerai, o jei ne tai dar labia ugrieztint mityba ir tada gausis gerai wink

na as kalorijas biski prisukes, bet buna kad virsiju daznai vistiek, kai valgyt nori, bandysiu isvis sedeti ant 1800 kazkur ir viska paimti is baltymo/riebalo....ko pasekoje iskrenta visi ryziai, koses, avizos, bulves, makaronai ir pan...jau nekalbant apie duonas ir batonus smile nes dabar tris menesius toks idomus dalykas eina, svoris pakrito 4kg ir stovi kaip prikaltas, bet apimtys mazeja, jauciu pagal visus drabuzius, pagal kelniu dirza ir pan big_smile prisedau cia prie kaloriju skaiciuokles, ziurau kad vistiek lipu virs 2k, tai nuo kitos savaites isvis mazinsiu...svarbiausia kad netruktu energijos ir nereiketu pre workout jokiu imti...o testas sako irgi myli tokia dieta, kai angliu mazai, tai gal kazka isspausiu smile ir leksiu vidury savaites tuos tyrimus darytis, paciam idomu pasidare smile o seip tai kaip kolega mano yra pasakes vienas - nori auksto testo, turi kaip tarzanas gyventi dziunglese, kur kas diena turi kovoti uz buvi, lakstyti medziais ir pan, vot td ir bus didelis testas, o jei sedi ant kedes visa diena darbe, tai ka noreti kad viskas ten susispaudzia ir uzmiega big_smile

Nu is dalies ir teisingai pasake big_smile seniau buvo pas zmones didesnis testas, kai dirbo ne prie pc, o fizini darba ir mityba buvo kitokia. Anglys gali is kokiu grikiu palikt 1x per diena, o jei truks energijos pakelk riebalo. Pramus pramus, svarbu shbg uzkilt ir tada stebet, laukt.. kai prades viskas judet gera linkme galima bus megint ir anglis sugrazint low GI.

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#3105 2015-04-18 00:18

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

Nu laikyk kardana, nenugalimai. Bent jau del odos problemu padejau smile sakiau nuo pat pradziu, kad mityba yra viskas. Ir 99% kalti angliavandeniai. As vis dar neatsisakau savo teorijos, kad cia zarnyno mikrofloros problema ir is jos isplaukia hormonu svyravimai. SIBO/candida/leaky gut kazkas i ta puse. Tokios problemos greit nesisprendzia, laikyk mityba tvarkinga, imesk probiotiku i dieta. Pagalvok, koki gyvenimo tarpsni buvo valgoma betkas.
Savijauta, minties aiskumas, energingumas, odos bukle sedint ketozej man ahujena. Minusas, kad intensyvias treniruotes reikia padet i sali.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3106 2015-04-18 09:40

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

FLUzY rašė:

Nu laikyk kardana, nenugalimai. Bent jau del odos problemu padejau smile sakiau nuo pat pradziu, kad mityba yra viskas. Ir 99% kalti angliavandeniai. As vis dar neatsisakau savo teorijos, kad cia zarnyno mikrofloros problema ir is jos isplaukia hormonu svyravimai. SIBO/candida/leaky gut kazkas i ta puse. Tokios problemos greit nesisprendzia, laikyk mityba tvarkinga, imesk probiotiku i dieta. Pagalvok, koki gyvenimo tarpsni buvo valgoma betkas.
Savijauta, minties aiskumas, energingumas, odos bukle sedint ketozej man ahujena. Minusas, kad intensyvias treniruotes reikia padet i sali.

hmm, o del ko treniruotes reik padeti I sali?energijos neuztenka ar dar kas? as po kolkas nesakau kad man trenkes intensyvios, sedziu ant full body, kur per diena max 4 pratimai, su maksimaliais svoriais po 5 pakartojimus, tai po kolkas energijos pakanka, aisku mano svoriai turbot juokingi dar yra palyginus, bet vistiek smile prie angliavandeniu bedu dar galeciau prideti psioarize, arba zvyneline, ta zaraza irgi nuo maisto daug priklausoma yra, pats isitikinau, nebutina ten visokiu hormoniniu tepalu jai gydyti, galima bandyti su maistu reguliuoti, ji viena is tokiu ligu, kuri sedi pastoviai pas zmogu, ir islenda menkiausiai progai pasitaikius smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3107 2015-04-18 09:42

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

nenugalimas rašė:

iparado rašė:

nenugalimas rašė:

TRT lengviausias kelias, tyngi matyt dirbt ir ieskot bedu, tai gydit nori tik pasekmes. Gausis gerai, o jei ne tai dar labia ugrieztint mityba ir tada gausis gerai wink

na as kalorijas biski prisukes, bet buna kad virsiju daznai vistiek, kai valgyt nori, bandysiu isvis sedeti ant 1800 kazkur ir viska paimti is baltymo/riebalo....ko pasekoje iskrenta visi ryziai, koses, avizos, bulves, makaronai ir pan...jau nekalbant apie duonas ir batonus smile nes dabar tris menesius toks idomus dalykas eina, svoris pakrito 4kg ir stovi kaip prikaltas, bet apimtys mazeja, jauciu pagal visus drabuzius, pagal kelniu dirza ir pan big_smile prisedau cia prie kaloriju skaiciuokles, ziurau kad vistiek lipu virs 2k, tai nuo kitos savaites isvis mazinsiu...svarbiausia kad netruktu energijos ir nereiketu pre workout jokiu imti...o testas sako irgi myli tokia dieta, kai angliu mazai, tai gal kazka isspausiu smile ir leksiu vidury savaites tuos tyrimus darytis, paciam idomu pasidare smile o seip tai kaip kolega mano yra pasakes vienas - nori auksto testo, turi kaip tarzanas gyventi dziunglese, kur kas diena turi kovoti uz buvi, lakstyti medziais ir pan, vot td ir bus didelis testas, o jei sedi ant kedes visa diena darbe, tai ka noreti kad viskas ten susispaudzia ir uzmiega big_smile

Nu is dalies ir teisingai pasake big_smile seniau buvo pas zmones didesnis testas, kai dirbo ne prie pc, o fizini darba ir mityba buvo kitokia. Anglys gali is kokiu grikiu palikt 1x per diena, o jei truks energijos pakelk riebalo. Pramus pramus, svarbu shbg uzkilt ir tada stebet, laukt.. kai prades viskas judet gera linkme galima bus megint ir anglis sugrazint low GI.

as jei matau kad truksta riebalo diena, ikalu aliejaus moliugu seklu arba alyvuogiu, visai nieko, aisku jeigu ne stiklinem geri big_smile po sitos dietos reikes pasidaryti cholesterolio testa idomumui, pazeti ar ten viskas tvarkoj smile aisku didele dali pas mane sudaro mono ir poli riebalai, ne sotieji, bet vistiek smile is esmes darau taip http://www.artofmanliness.com/2013/01/1 … naturally/ pas ji panasios bedos, finale pakele testa neblogai vien su maistu...dar reiktu gal pasibandyti http://stronglifts.com/5x5/ labia nemazai esu teigiamu atsiliepimu apie sita dalyka girdejes smile

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-04-18 09:44)

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3108 2015-04-18 16:01

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

FLUzY rašė:

Nu laikyk kardana, nenugalimai. Bent jau del odos problemu padejau smile sakiau nuo pat pradziu, kad mityba yra viskas. Ir 99% kalti angliavandeniai. As vis dar neatsisakau savo teorijos, kad cia zarnyno mikrofloros problema ir is jos isplaukia hormonu svyravimai. SIBO/candida/leaky gut kazkas i ta puse. Tokios problemos greit nesisprendzia, laikyk mityba tvarkinga, imesk probiotiku i dieta. Pagalvok, koki gyvenimo tarpsni buvo valgoma betkas.
Savijauta, minties aiskumas, energingumas, odos bukle sedint ketozej man ahujena. Minusas, kad intensyvias treniruotes reikia padet i sali.

Jo, probiotiku pasiemiau, kazkiek milijardu ten yra tu geruju bakteriju kapsulej, vienos stipresniu tokios. Savijauta, minties aiskumas ir energingumas tai grynai pakilusio testo zenklas. Gyvenimo tarpsnis tai buvo kokiu 20 metu beleko valgymas.. big_smile ir kokie ~2 metai dideliais kiekiais beleko valgymas, kai mase auginau.. jau kokie 2~3menesiai labai grieztai dabar ir viskas good.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3109 2015-04-18 16:07

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

iparado rašė:

nenugalimas rašė:

iparado rašė:


na as kalorijas biski prisukes, bet buna kad virsiju daznai vistiek, kai valgyt nori, bandysiu isvis sedeti ant 1800 kazkur ir viska paimti is baltymo/riebalo....ko pasekoje iskrenta visi ryziai, koses, avizos, bulves, makaronai ir pan...jau nekalbant apie duonas ir batonus smile nes dabar tris menesius toks idomus dalykas eina, svoris pakrito 4kg ir stovi kaip prikaltas, bet apimtys mazeja, jauciu pagal visus drabuzius, pagal kelniu dirza ir pan big_smile prisedau cia prie kaloriju skaiciuokles, ziurau kad vistiek lipu virs 2k, tai nuo kitos savaites isvis mazinsiu...svarbiausia kad netruktu energijos ir nereiketu pre workout jokiu imti...o testas sako irgi myli tokia dieta, kai angliu mazai, tai gal kazka isspausiu smile ir leksiu vidury savaites tuos tyrimus darytis, paciam idomu pasidare smile o seip tai kaip kolega mano yra pasakes vienas - nori auksto testo, turi kaip tarzanas gyventi dziunglese, kur kas diena turi kovoti uz buvi, lakstyti medziais ir pan, vot td ir bus didelis testas, o jei sedi ant kedes visa diena darbe, tai ka noreti kad viskas ten susispaudzia ir uzmiega big_smile

Nu is dalies ir teisingai pasake big_smile seniau buvo pas zmones didesnis testas, kai dirbo ne prie pc, o fizini darba ir mityba buvo kitokia. Anglys gali is kokiu grikiu palikt 1x per diena, o jei truks energijos pakelk riebalo. Pramus pramus, svarbu shbg uzkilt ir tada stebet, laukt.. kai prades viskas judet gera linkme galima bus megint ir anglis sugrazint low GI.

as jei matau kad truksta riebalo diena, ikalu aliejaus moliugu seklu arba alyvuogiu, visai nieko, aisku jeigu ne stiklinem geri big_smile po sitos dietos reikes pasidaryti cholesterolio testa idomumui, pazeti ar ten viskas tvarkoj smile aisku didele dali pas mane sudaro mono ir poli riebalai, ne sotieji, bet vistiek smile is esmes darau taip http://www.artofmanliness.com/2013/01/1 … naturally/ pas ji panasios bedos, finale pakele testa neblogai vien su maistu...dar reiktu gal pasibandyti http://stronglifts.com/5x5/ labia nemazai esu teigiamu atsiliepimu apie sita dalyka girdejes smile

As neseniai tikrinausi cholesteroli, trigliceridus ir t.t. tai viskas kuo puikiausiai, visas kraujo tyrimas idealus tik kad lymfocitai pakile, bet cia jie bbzn jau kiek laiko taip. Tie straipsniai tai geri, nemazai naudingu patarimu, o baze su sunkiais svoriais skatina testoterono issiskyrima.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3110 2015-04-18 16:44

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

Nu limfocitai rodo uzdegimai
.
O ka fluzy minty rase.
Ketozej sedint. Man irgi savijauta puiki. Nebuma jokiu dideliu apetito suoliu. Tik kaip or minejo high intensity .. jau sunkoka.  Tikrai.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3111 2015-04-18 18:15

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

MrBurbulas rašė:

Nu limfocitai rodo uzdegimai
.
O ka fluzy minty rase.
Ketozej sedint. Man irgi savijauta puiki. Nebuma jokiu dideliu apetito suoliu. Tik kaip or minejo high intensity .. jau sunkoka.  Tikrai.

Reiks issiaiskint kur ten tas uzdegimas.. Kiek laiko laikei keto? Gal ir tau pajudintu reikalus, jei savijauta gereja.

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#3112 2015-04-18 20:51

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

Man neina stipriai sportuot sedint vien ant riebalu is dalies del saves paties. 3x savaitej tupt, traukt, stumt 5x5 viskas sunkiai. Sunku pakankamai suvalgyt, tiesiog nesinori tiek valgyt. Reik prisiverst ir lengvu dienu padaryt, o ne kiek ta diena kyla. Progresuot irgi speju padetu labiau big_smile

P.S. nenugalimai, zvyneline turi?

Paskutinį kartą taisė FLUzY (2015-04-18 20:53)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3113 2015-04-18 21:08

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

nenugalimas rašė:

MrBurbulas rašė:

Nu limfocitai rodo uzdegimai
.
O ka fluzy minty rase.
Ketozej sedint. Man irgi savijauta puiki. Nebuma jokiu dideliu apetito suoliu. Tik kaip or minejo high intensity .. jau sunkoka.  Tikrai.

Reiks issiaiskint kur ten tas uzdegimas.. Kiek laiko laikei keto? Gal ir tau pajudintu reikalus, jei savijauta gereja.

Max menesi istveriau. Mano minusas -  priklausomas saldainiams...

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#3114 2015-04-18 21:11

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

yra maxej skyrius diabetikams big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3115 2015-04-18 21:18

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

Polioliu pilna  ir t.t
Same utiutiu..

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3116 2015-04-18 21:38

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

FLUzY rašė:

Man neina stipriai sportuot sedint vien ant riebalu is dalies del saves paties. 3x savaitej tupt, traukt, stumt 5x5 viskas sunkiai. Sunku pakankamai suvalgyt, tiesiog nesinori tiek valgyt. Reik prisiverst ir lengvu dienu padaryt, o ne kiek ta diena kyla. Progresuot irgi speju padetu labiau big_smile

P.S. nenugalimai, zvyneline turi?

Ne, zvynelines neturiu..

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3117 2015-04-18 21:43

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

MrBurbulas rašė:

nenugalimas rašė:

MrBurbulas rašė:

Nu limfocitai rodo uzdegimai
.
O ka fluzy minty rase.
Ketozej sedint. Man irgi savijauta puiki. Nebuma jokiu dideliu apetito suoliu. Tik kaip or minejo high intensity .. jau sunkoka.  Tikrai.

Reiks issiaiskint kur ten tas uzdegimas.. Kiek laiko laikei keto? Gal ir tau pajudintu reikalus, jei savijauta gereja.

Max menesi istveriau. Mano minusas -  priklausomas saldainiams...

Nu as irgi visa gyvenima valgiau saldziai, bet atejo tas laikas, kad reikejo viska nutraukt ir nutraukiau.. Priklausomas neriklausomas nevalgai ir viskas, sunku belekaip, bet kai supranti kad tas jo/banas cukrus sup/isa visus reikalus, tai istempi.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3118 2015-04-18 21:47

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

Siaip jei turetum akne butu gera motyvacija atsikratyt cukraus.. big_smile o koks pas tave shbg kadanors ziurejai? Ir koks gliukozes kiekis kraujyj?

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3119 2015-04-18 21:49

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

nenugalimas rašė:

MrBurbulas rašė:

nenugalimas rašė:


Reiks issiaiskint kur ten tas uzdegimas.. Kiek laiko laikei keto? Gal ir tau pajudintu reikalus, jei savijauta gereja.

Max menesi istveriau. Mano minusas -  priklausomas saldainiams...

Nu as irgi visa gyvenima valgiau saldziai, bet atejo tas laikas, kad reikejo viska nutraukt ir nutraukiau.. Priklausomas neriklausomas nevalgai ir viskas, sunku belekaip, bet kai supranti kad tas jo/banas cukrus sup/isa visus reikalus, tai istempi.

Butent. Del cukraso as ir storas big_smile
Man nera "lomkiu" suvalgyt 1 kg saldainiu per karta. ( ir daugiau)
Shiat .

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3120 2015-04-18 22:01

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

MrBurbulas rašė:

nenugalimas rašė:

MrBurbulas rašė:


Max menesi istveriau. Mano minusas -  priklausomas saldainiams...

Nu as irgi visa gyvenima valgiau saldziai, bet atejo tas laikas, kad reikejo viska nutraukt ir nutraukiau.. Priklausomas neriklausomas nevalgai ir viskas, sunku belekaip, bet kai supranti kad tas jo/banas cukrus sup/isa visus reikalus, tai istempi.

Butent. Del cukraso as ir storas big_smile
Man nera "lomkiu" suvalgyt 1 kg saldainiu per karta. ( ir daugiau)
Shiat .

Jei zelinius saldainius, tai kilograma ir as suvalgydavau.. pyraga su maskarpones suriu koki kilograma laisvai.. big_smile dabar sunku kai namie atidarai saldytuva ten pyragas guli, o tu imi vistiena... big_smile nu bet kai pamatai rezultatus tada utiutiu tie saldumynai buna.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3121 2015-04-18 22:19

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

C4ndy nuts ma feivorit

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#3122 2015-04-19 00:28

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

MrBurbulas rašė:

C4ndy nuts ma feivorit

Susiimk burbulai, ispradziu sunku, paskui pripranti ir ok buna, svarbu parduotuvej neit i saldumynu skyrius.. big_smile Geriau anksciau sustabdyt pacaim, kol koks diabetas nesustabde.

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3123 2015-04-19 09:53

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

Pas mane kita problema yra, as be mesos negaliu big_smile diena nepaedu mesos ir lomkes...ypac rukyto lasinio, kumpio ar seip kokios desros...aisku dabar jau bandau keisti visa tai I vytinta/kepta/troskinta mesa, bet sunkiai sekasi smile o saldumynai del manes isvis galetu neegzistuoti, jei uzeina, tai vieno Aguonos saldainio uztenka, kad nebesinoretu savaite vel ko nors salduas, blogiausiu atveju jogurto pageriu smile

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#3124 2015-04-19 17:02

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

Tai ir valgyk mesa. Tik butinai savo pagaminta

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#3125 2015-04-19 23:37

Re: Nenugalimas gryzta i sporta

FLUzY rašė:

Tai ir valgyk mesa. Tik butinai savo pagaminta

Na butent kad kasdienine pabosta greit, aisku vytinu karts nuo karto pats mesa ant radiatoriaus, darau beef jerky snackus, bet issirukinti neiseina deja, tai tenka ieskoti pakaitalu, nes ta namine virtuvine mesa turi ribas, kad ir kiek bedetum prieskonio, vistiek patampa ta pati ir norisi kazko stipresnio smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net