Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#7751 2014-03-20 21:37

Re: mano foto

O leidi negram pas tau salėj sportuot? big_smile Šiaip negrai dar didesni rasistai sakyčiau nei baltieji.

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#7752 2014-03-20 21:40

Re: mano foto

Neprivalges rašė:

O leidi negram pas tau salėj sportuot? big_smile Šiaip negrai dar didesni rasistai sakyčiau nei baltieji.

Dalis tiesos tame yra, 'stereotipiniai' negrai tik ir iesko, kas juos gali izeisti. Bet siaip tokie patys zmones, linksmesni gal kiek

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7753 2014-03-21 04:29

Re: mano foto

eNrr rašė:

Neprivalges rašė:

O leidi negram pas tau salėj sportuot? big_smile Šiaip negrai dar didesni rasistai sakyčiau nei baltieji.

Dalis tiesos tame yra, 'stereotipiniai' negrai tik ir iesko, kas juos gali izeisti. Bet siaip tokie patys zmones, linksmesni gal kiek

Esi su jais tiesiogiai susidures? T.y.ne per tv big_smile big_smile
Jeigu taip, is kokios salies?

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#7754 2014-03-21 07:40

Re: mano foto

Olandijoi jie visiskai kitokie, ten dar gal normalus big_smile Cia tai as bbd... O dar ziauriau babajai

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#7755 2014-03-21 07:53

Re: mano foto

Tie visi babajai musulmonai, slyksciausi zmones

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#7756 2014-03-21 09:41

Re: mano foto

whatever rašė:

eNrr rašė:

Neprivalges rašė:

O leidi negram pas tau salėj sportuot? big_smile Šiaip negrai dar didesni rasistai sakyčiau nei baltieji.

Dalis tiesos tame yra, 'stereotipiniai' negrai tik ir iesko, kas juos gali izeisti. Bet siaip tokie patys zmones, linksmesni gal kiek

Esi su jais tiesiogiai susidures? T.y.ne per tv big_smile big_smile
Jeigu taip, is kokios salies?

Olandija.
Nemaisykit sandniggeriu su niggeriais big_smile
Arabu tai nelabai megstu. Juodziai kaip ir netrukdo..

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7757 2014-03-21 12:24

Re: mano foto

eNrr rašė:

whatever rašė:

eNrr rašė:


Dalis tiesos tame yra, 'stereotipiniai' negrai tik ir iesko, kas juos gali izeisti. Bet siaip tokie patys zmones, linksmesni gal kiek

Esi su jais tiesiogiai susidures? T.y.ne per tv big_smile big_smile
Jeigu taip, is kokios salies?

Olandija.
Nemaisykit sandniggeriu su niggeriais big_smile
Arabu tai nelabai megstu. Juodziai kaip ir netrukdo..

Kaip lopas parasei tu cia :-) Dar karta - is kur nigeriai yra, su kuriais esi bendraves ar susidures? smile

P.S.apie babajus,tai aplamai nereiktu kalbet...

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#7758 2014-03-21 12:30

Re: mano foto

Man kiek teko susidurt su juodckiais tai normalesni tie nuo vakaru Afrikos pakrantes ir is mazesniu valstybiu. O ruberoidai is tokiu saliu kaip Nigerija, Sudanas, Kongas, tai konkretus dalbajobai.

Neprisijungęs

 
pusseh
Išmestas
Registravosi: 2014-02-12
Žinutės: 1867
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#7759 2014-03-21 12:32

Re: mano foto

whatever rašė:

eNrr rašė:

whatever rašė:


Esi su jais tiesiogiai susidures? T.y.ne per tv big_smile big_smile
Jeigu taip, is kokios salies?

Olandija.
Nemaisykit sandniggeriu su niggeriais big_smile
Arabu tai nelabai megstu. Juodziai kaip ir netrukdo..

Kaip lopas parasei tu cia :-) Dar karta - is kur nigeriai yra, su kuriais esi bendraves ar susidures? smile

P.S.apie babajus,tai aplamai nereiktu kalbet...

Egypte atostogavau, miesto centriuke, tai eina jie nah.uj, iskrypeliai, issigimeliai. Is 100 gal 1 normalus.

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#7760 2014-03-21 12:33

Re: mano foto

whatever rašė:

eNrr rašė:

whatever rašė:


Esi su jais tiesiogiai susidures? T.y.ne per tv big_smile big_smile
Jeigu taip, is kokios salies?

Olandija.
Nemaisykit sandniggeriu su niggeriais big_smile
Arabu tai nelabai megstu. Juodziai kaip ir netrukdo..

Kaip lopas parasei tu cia :-) Dar karta - is kur nigeriai yra, su kuriais esi bendraves ar susidures? smile

P.S.apie babajus,tai aplamai nereiktu kalbet...

Su tais, su kuriais as susidures ir bendraves, ir bendrauju, tai vienas is tevu is afrikos, kitas europinis. Tai tokie maisyti, cilivizuotesni taip sakant big_smile
Apie grynus afrikiecius, kurie is siaudiniu nameliu atvyke turbut kalbeti net neverta..smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7761 2014-03-21 12:37

Re: mano foto

eNrr rašė:

whatever rašė:

eNrr rašė:


Olandija.
Nemaisykit sandniggeriu su niggeriais big_smile
Arabu tai nelabai megstu. Juodziai kaip ir netrukdo..

Kaip lopas parasei tu cia :-) Dar karta - is kur nigeriai yra, su kuriais esi bendraves ar susidures? smile

P.S.apie babajus,tai aplamai nereiktu kalbet...

Su tais, su kuriais as susidures ir bendraves, ir bendrauju, tai vienas is tevu is afrikos, kitas europinis. Tai tokie maisyti, cilivizuotesni taip sakant big_smile
Apie grynus afrikiecius, kurie is siaudiniu nameliu atvyke turbut kalbeti net neverta..smile

Siaudiniu? O gal moliniu? O gal aplamai ne is nameliu? smile

Krc, nera ka kalbet jeigu maisyti.

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#7762 2014-03-21 12:41

Re: mano foto

Vis tiek negrai, ir kol nepazisti, tol nezinai, kuris maisytas kuris ne. Aisku jeigu juodas kaip anglis, tai gali but ramus, kad grynaveislis:D

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7763 2014-03-21 12:42

Re: mano foto

eNrr rašė:

Vis tiek negrai, ir kol nepazisti, tol nezinai, kuris maisytas kuris ne. Aisku jeigu juodas kaip anglis, tai gali but ramus, kad grynaveislis:D

Tai uztenka,kad issizioja ir pora sakiniu pasako smile

+ smirda sukos jie visi. Per atstuma :-)

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#7764 2014-03-21 12:42

Re: mano foto

whatever rašė:

eNrr rašė:

Vis tiek negrai, ir kol nepazisti, tol nezinai, kuris maisytas kuris ne. Aisku jeigu juodas kaip anglis, tai gali but ramus, kad grynaveislis:D

Tai uztenka,kad issizioja ir pora sakiniu pasako smile

+ smirda sukos jie visi. Per atstuma :-)

Babajai ir indai ziauriau dar..

Neprisijungęs

 
kernkraft
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 501
Atsiliepimai: 1

#7765 2014-03-21 18:41

Re: mano foto

Esu bendraves su Kanadieciu nigeriu, gyvenanciu skotijoj treneris buvo salej. tikrai mldc tiek sporte tiek kaip zmogus.

Neprisijungęs

 
Rego
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Northampton
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 1

#7766 2014-03-21 20:36

Re: mano foto

I kitas rases visa gyvenima zejau tolerantiskai ir vis laikiausi nuomones,ne rase,ne tautybe nustato stereotipus,o zmogus.Pradejau gyvent UK pakeiciau savo nuomone greitai:Juodaodziai,kad ir koks jo issilavinimo lygis butu ar maisytas ar ne,visi iki paskutinio paskutiniai tinginiai.Prasilenkia su loginiu mastymu,blondines uz juos 100 syk protingesnes is tu anekdotu.Na ju daug sutikau savo keli,ne vienas pylos zodines gaves darbe,ne viens per mane atleistas buvo,bet su priezastim....Aiskini ruberoidui pirma syki,ketvirta,niolikta,o is jo tegirdi ok ok boss ir apsisukes ta pati sh daro,net nespeji zingsnio padet.Isju te girdi kaip jiems sunku,kaip jiems negerai tai grysta tegul atgalios i afrika ir gales lijanom su bezdzionem varinet sau lopu pimpy prisidengia.Mane tokiu zmoniu zemo lygio mastysena tai zudo;atvaziuoja i kita saly ir savo salygas kelia,o anglai gi civilizuoti soka pagal ju dudeles,ypac pagal musulmonu.Krc ner cia apie ka diskutuot,kas uz juos tai galiu tik tiek pasakyt nesusiduret su tikrais juodaodziais,o tik su baltaodziu apsimetanciu juodu,nes jau nioliktos kartos vietinis.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#7767 2014-03-22 00:19

Re: mano foto

Jobtvajumat.. Lyginat juodaodžio civilizuotumą ,kuris gyvena kokios nors Roterdamo centre su juoduku,kuris savo rutulius kaime naudoja žvejyboje. Didžiuosiuose miestuose didžioji dalis jų ten išvis nematę tos savo afrikos ir jiem ji dapyzdy. Su vietiniais  uostamiesčiuose kiek matęs,tai labai įžeidūs, nagli. Nu bando suktis.  Ypač kreipia dėmesį į atvykusių laivų veiklą, neduok dieve įkris kas nors į vandenį, tai šoks su telefonu fotkint,kad tik  pinigą ištraukt, kur tuo tarpu ne trečiose šalyse įkris  koks plastmasinis maišelis ir nei šuo nesulos. Reziumuojant - dalbajobų yra visur ir daug, turėtumėt žinot, juk Lietuvoje gyvenat. Ir šiaip, atsipiskit nuo juodukų, tegul ir toliau kuria gerą repą big_smile Na , o tie vietiniai, kurių vistiek nematot - lai ir toliau žvejoja su savo kiaušiniais

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7768 2014-03-22 22:30

Re: mano foto

Stop this nigga talk! big_smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#7769 2014-03-23 14:22

Re: mano foto

as siandien kavinej kelis kartus garsiai pasakiau 'nigeris' .. buvo kas atsisuko ir paziurejo kaip i koki debila ar pan... bet as kalbejau apie upe smile ko tie negrai pyksta as nesuprantu, net valstybes pavadinimas yra Nigerija big_smile ok, db risam sita tema:D

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7770 2014-03-23 15:53

Re: mano foto

eee... varykit naxer su savo klausimais tam pm'e ! big_smile

Paskutinį kartą taisė whatever (2014-03-23 16:05)

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#7771 2014-03-28 11:02

Re: mano foto

Vaidai, kaip smarkiai buvai sutraumaves rotatoriu, kaip gydei ir kiek laiko atsistatinejai?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7772 2014-03-31 14:06

Re: mano foto

Deimos rašė:

Vaidai, kaip smarkiai buvai sutraumaves rotatoriu, kaip gydei ir kiek laiko atsistatinejai?

MRI nebuvo darytas, tai apie "kaip smarkiai" galima tik speliot.

Dazniausiai, tai su rotator'ium paprasta problema - kruvio PEREBORAS smile Nuo to uzdegimas. Ir labanakt.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#7773 2014-03-31 14:17

Re: mano foto

whatever rašė:

Deimos rašė:

Vaidai, kaip smarkiai buvai sutraumaves rotatoriu, kaip gydei ir kiek laiko atsistatinejai?

MRI nebuvo darytas, tai apie "kaip smarkiai" galima tik speliot.

Dazniausiai, tai su rotator'ium paprasta problema - kruvio PEREBORAS smile Nuo to uzdegimas. Ir labanakt.

tai uzdegimas jau paskutine stadija? ar dar kas nors gali blogiau jam but (nutrukt pvz?;D) ? ir tas uzdegimas ilgai laikosi ?ar cia jau daug niuansu sitoj vvietoj?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#7774 2014-03-31 17:38

Re: mano foto

smekla rašė:

whatever rašė:

Deimos rašė:

Vaidai, kaip smarkiai buvai sutraumaves rotatoriu, kaip gydei ir kiek laiko atsistatinejai?

MRI nebuvo darytas, tai apie "kaip smarkiai" galima tik speliot.

Dazniausiai, tai su rotator'ium paprasta problema - kruvio PEREBORAS smile Nuo to uzdegimas. Ir labanakt.

tai uzdegimas jau paskutine stadija? ar dar kas nors gali blogiau jam but (nutrukt pvz?;D) ? ir tas uzdegimas ilgai laikosi ?ar cia jau daug niuansu sitoj vvietoj?

Nu kaip manai, kas blogiau: uzdegimas ir nutraukimas? big_smilebig_smile


p.s. dazniausia problema, kad zmones smeigia koki dicalca, kuris nuima skausma ir toliau sportuoja...

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#7775 2014-03-31 18:57

Re: mano foto

tai manau, kad nutraukimas xu-joviau, bet tai ar buna tokiu atveju, kad nusitrauktu naxren ta rotatoriu ?big_smile
nu aisku

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net