Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#5501 2016-03-17 12:31

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

iparado rašė:

4Fun rašė:

iparado rašė:


Tai suma per karta gaunasi didele, bet man rodos paskaiciavus bendra kaina, gautusi pigiau, turint omenyje kad lygini tas normalaus dydzio porcijas...nes db PWO gaunasi pigiau, kadangi ten daug maziau veikliuju medziagu kiekiu, negu kad kai pats daraisi...tik sakau, ya kazkas minejes cia, kad tie mixai kartais geriau jauciasi, negu pacio daryti kazkodel...gal dar koki slapta ingridienta ivynioja ten big_smile

Dabar primeciau man gaunasi apie 1000kr viska uzsipirkti, bet porciju skaicius ~100+ smile o del to veikimo,neveikimo manau priklauso ir nuo isitikinimo big_smile atsimenu pirmaji pwo pabandziau hot blood, tai atrodo padebesiuose buvau, ypac koks beta alaninas priduoda efekto, kad produktas veikia, nes jauti ta adatu efekta big_smile

Na, seip alanine poveikis pasireiskia ne tuo adatu badymu pagrinde, ta prasme, tai tiesiog jo vienas is veikimo budu, tik ka isgerus, kai stimuliuojami nervai, bet pagrindine alanino uzduotis yra ne badyti adatelemis, cia tiesiog zinai, kad isgerei ne kokia soda ar tuscius miltelius (man cia greiciau side, nes kai gera doze ikali, net nemalonus tas badymas buna), o poveikis jo kaupiamasis yra, kuo lilgiau geri, tuo geriau smile o del pirkimo tai kas ten pas tave per kainos? sakyciau daugoka, paprasyk cia dealeriu, ides tau siuntinuka ir issius, manau pigiau gausis viskas smile

Tokios tos kainos... Del siuntimo, tai susimokesiu muita, ismuitinimo mokesti ir bus tas pats ar net daugiau big_smile o ir siaip neperku niekada is "bagazines" smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#5502 2016-03-17 14:10

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

4Fun rašė:

iparado rašė:

4Fun rašė:

As taip pat galvojau maisyt pats, bet viska uzsipirkti is vieno karto susideda suma, tai isimetu i krepseli tada jau mix'a big_smile

Tai suma per karta gaunasi didele, bet man rodos paskaiciavus bendra kaina, gautusi pigiau, turint omenyje kad lygini tas normalaus dydzio porcijas...nes db PWO gaunasi pigiau, kadangi ten daug maziau veikliuju medziagu kiekiu, negu kad kai pats daraisi...tik sakau, ya kazkas minejes cia, kad tie mixai kartais geriau jauciasi, negu pacio daryti kazkodel...gal dar koki slapta ingridienta ivynioja ten big_smile

Dabar primeciau man gaunasi apie 1000kr viska uzsipirkti, bet porciju skaicius ~100+ smile o del to veikimo,neveikimo manau priklauso ir nuo isitikinimo big_smile atsimenu pirmaji pwo pabandziau hot blood, tai atrodo padebesiuose buvau, ypac koks beta alaninas priduoda efekto, kad produktas veikia, nes jauti ta adatu efekta big_smile

galim pagelbeti, LT susipirkti viska bus pigiau smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#5503 2016-03-17 14:11

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

4Fun rašė:

iparado rašė:

4Fun rašė:


Dabar primeciau man gaunasi apie 1000kr viska uzsipirkti, bet porciju skaicius ~100+ smile o del to veikimo,neveikimo manau priklauso ir nuo isitikinimo big_smile atsimenu pirmaji pwo pabandziau hot blood, tai atrodo padebesiuose buvau, ypac koks beta alaninas priduoda efekto, kad produktas veikia, nes jauti ta adatu efekta big_smile

Na, seip alanine poveikis pasireiskia ne tuo adatu badymu pagrinde, ta prasme, tai tiesiog jo vienas is veikimo budu, tik ka isgerus, kai stimuliuojami nervai, bet pagrindine alanino uzduotis yra ne badyti adatelemis, cia tiesiog zinai, kad isgerei ne kokia soda ar tuscius miltelius (man cia greiciau side, nes kai gera doze ikali, net nemalonus tas badymas buna), o poveikis jo kaupiamasis yra, kuo lilgiau geri, tuo geriau smile o del pirkimo tai kas ten pas tave per kainos? sakyciau daugoka, paprasyk cia dealeriu, ides tau siuntinuka ir issius, manau pigiau gausis viskas smile

Tokios tos kainos... Del siuntimo, tai susimokesiu muita, ismuitinimo mokesti ir bus tas pats ar net daugiau big_smile o ir siaip neperku niekada is "bagazines" smile

eina ir be muitu atsiusti smile

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#5504 2016-03-17 14:44

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Jeigu pirkti is parduotuves LT, ne ka ten ir pigiau gaunasi, turiu kuponu is preito pirkimo, minus kokie 300 kr nuo pirkinio, plius pirkdamas kartu baltymus, bcaa, kreatina, gaunu dar dovanu extra uz ~300kr pasirinktinai is produkcijos.... Ir aisku kupona dar sekanciam pirkimui...

O kas del muito tai nzn kaip tu ten siunti, tai laimes dalykas kimba ar ne... Nebent tu pervezes ir siunti is vietos...

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5505 2016-03-18 07:49

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

4Fun rašė:

iparado rašė:

4Fun rašė:

Dabar primeciau man gaunasi apie 1000kr viska uzsipirkti, bet porciju skaicius ~100+ smile o del to veikimo,neveikimo manau priklauso ir nuo isitikinimo big_smile atsimenu pirmaji pwo pabandziau hot blood, tai atrodo padebesiuose buvau, ypac koks beta alaninas priduoda efekto, kad produktas veikia, nes jauti ta adatu efekta big_smile

Na, seip alanine poveikis pasireiskia ne tuo adatu badymu pagrinde, ta prasme, tai tiesiog jo vienas is veikimo budu, tik ka isgerus, kai stimuliuojami nervai, bet pagrindine alanino uzduotis yra ne badyti adatelemis, cia tiesiog zinai, kad isgerei ne kokia soda ar tuscius miltelius (man cia greiciau side, nes kai gera doze ikali, net nemalonus tas badymas buna), o poveikis jo kaupiamasis yra, kuo lilgiau geri, tuo geriau smile o del pirkimo tai kas ten pas tave per kainos? sakyciau daugoka, paprasyk cia dealeriu, ides tau siuntinuka ir issius, manau pigiau gausis viskas smile

Tokios tos kainos... Del siuntimo, tai susimokesiu muita, ismuitinimo mokesti ir bus tas pats ar net daugiau big_smile o ir siaip neperku niekada is "bagazines" smile

Muitus galima apeiti wink manai tu vienas perki is uzsienio cia? o del "bagazines", na jeigu svarbiau kad grazi bonkute bus, o ne pilkas uzlituotas ipakavimas, tai td taip, bet del kokybes, tai kiek imta is cia, ir ne as vienas gi perku, jokiu nusiskundimu, apart sutaupytu pinigum, o kai paskaiciuoji kiek, tai lieki pamalonintas, bet kiekvieno teise rinktis smile as realiai pvz kai pirkau visa NO komplekta, skaiciavau kad apie 30% susitaupe, lyginant su parduotuves kainom...

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-03-18 07:51)

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#5506 2016-03-18 11:13

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Idomu pasidare, kaip tuos muitus 100% galima apeit smile nes yra siunte ir su fake saskaitom ir t.t O del dezuciu, tai mano nuomone, kad ir graziuose gali nusipirkt nekokybiska... smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5507 2016-03-18 12:16

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

4Fun rašė:

Idomu pasidare, kaip tuos muitus 100% galima apeit smile nes yra siunte ir su fake saskaitom ir t.t O del dezuciu, tai mano nuomone, kad ir graziuose gali nusipirkt nekokybiska... smile

Na visu pirma reikia pasiziureti kokia yra neapmokestinama suma, siunciant dovana pas tave salyje...pas mus pvz 75 eurai, jei asmeniskai...kitas dalykas...jei ES salis, tai muitai ten turetu buti skaiciuojami nuo didesniu sumu, bet kai prekes vaiksto is ES i ES, tai teoriskai jau ir pvm ir visa kita yra sumoketa, tai isvis nieko muitinti nereikia...jei tu norgej sedi (nzn kuria krona turejai omenyje), tai ten yra 350 kronu, iki tokios sumos neapmokestina, tai realiai gautus cia bene 3 papildai po 12 euru smile bet cia kai siuntiesi is shopu, o jei kaip is fizinio asmens fiziniam asmeniui + gift, ir jei pakuote nedidele, tai paprastai muitine nepleso ju ir nesigilina kas ten yra...

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-03-18 12:17)

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#5508 2016-03-18 12:56

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Norgei esu smile dar ir kaip pleso ir ziuri, ypac didesnius pakus, sakau nesvarbu kokia suma nurodai, kad ir su fake saskaitom, uzraso tikraja verte apskaiciave, ne durniai dirba, jei dar ten pakimba, skambink aiskinkis, lauk kelias savaites...  siuntiniu daug gaunam, nes zmona turi salona atsidarius cia, tai siunciam ir privaciai ir t.t. 50 ant 50 kimba arba ne... Seniau vargdavom zaizdavom, dabar perkam vietoje, viskas paprasciau, greiciau, dazniausiai kokybe kur kas geresne, o dar siuo metu paziurejus i kainas tevyneje, tai graudu darosi.... smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5509 2016-03-18 13:58

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

4Fun rašė:

Norgei esu smile dar ir kaip pleso ir ziuri, ypac didesnius pakus, sakau nesvarbu kokia suma nurodai, kad ir su fake saskaitom, uzraso tikraja verte apskaiciave, ne durniai dirba, jei dar ten pakimba, skambink aiskinkis, lauk kelias savaites...  siuntiniu daug gaunam, nes zmona turi salona atsidarius cia, tai siunciam ir privaciai ir t.t. 50 ant 50 kimba arba ne... Seniau vargdavom zaizdavom, dabar perkam vietoje, viskas paprasciau, greiciau, dazniausiai kokybe kur kas geresne, o dar siuo metu paziurejus i kainas tevyneje, tai graudu darosi.... smile

Na nzn, kiek esu siuntes I Norge vitaminu ir panasiu dalyku, jei private to private, ne karto nebuvo prikibe, normaliai ateidavo, cia pries kokius 3 metus, db gal ten griezsciau pradejo tikrinti, bet tai vistiek, jei nevirsiji 350 kronu,gi negali nei muito, nei pvm ideti...del kokybes ir kainu...visko yra visur, galima taip issireiksti smile

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-03-18 13:58)

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#5510 2016-03-18 14:24

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Nu jo, bet sakykim, kad as nesutaupau tiek, kad man ASMENISKAI apsimoketu zaisti smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5511 2016-03-18 14:29

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

4Fun rašė:

Nu jo, bet sakykim, kad as nesutaupau tiek, kad man ASMENISKAI apsimoketu zaisti smile

Tai jo, ir dar laukti reiketu kol atsius, bet jei vaziuoji pats, ar kas nors vazineja, ir gali paimti, tai apsimoka smile kad jau buvai parases, jog daug gaunasi per karta pirkti, tai ir pasiuliau is cia paimti smile

Neprisijungęs

 
kesats
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-20
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#5512 2016-03-26 14:34

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Sveiki

Planuoju pats gamintis preworkouta tad noriu paklausti gal kokį išmėgintą rezeptą turit? Pats planuoju imti kofeina, arginina akg, alanina, kreatina hcl . Esu matęs kad dar tuariną jungia. Jei galit pasidalinkit proporcijom. Svoris ~80 kg. Dėkui už info.

Neprisijungęs

 
Taburete
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-03-06
Žinutės: 133
Atsiliepimai: 1

#5513 2016-03-26 18:12

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Bandziau kazkada skaiciuoti, tai gerokai pigiau gaunasi imti gatava misini.

Neprisijungęs

 
Vanila
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Airija
Registravosi: 2013-06-03
Žinutės: 161
Atsiliepimai: 0

#5514 2016-03-26 22:21

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

kesats rašė:

Sveiki

Planuoju pats gamintis preworkouta tad noriu paklausti gal kokį išmėgintą rezeptą turit? Pats planuoju imti kofeina, arginina akg, alanina, kreatina hcl . Esu matęs kad dar tuariną jungia. Jei galit pasidalinkit proporcijom. Svoris ~80 kg. Dėkui už info.

As darau taip... 200mg kofeino, 5g aakg, 5g cm, 5g beta alanino, 5g glutamino ir 2g taurino... bet pradziai pamegink vietoje 5, detis po 3g

Neprisijungęs

 
kesats
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-20
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#5515 2016-03-27 12:11

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

O tai neperdaug akg ir cm? Veikimas juk jų panašus

Neprisijungęs

 
Vanila
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Airija
Registravosi: 2013-06-03
Žinutės: 161
Atsiliepimai: 0

#5516 2016-03-27 13:25

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

kesats rašė:

O tai neperdaug akg ir cm? Veikimas juk jų panašus

tai pradziai dek po 2-3g. ir ziurek ar truksta, ar gali pasikelti

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5517 2016-03-27 17:48

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Taburete rašė:

Bandziau kazkada skaiciuoti, tai gerokai pigiau gaunasi imti gatava misini.

Nepigiau, tu pazek i gatavo misinio kiekius medziagu veikliuju ir pamatysi kad gerokai brangiau iseina, jei imti toki pati kiek atskirai...kiek esu skaiciaves ir lygines dar nemaciau tokio gatavo NO, kurio viena doze pagal kaina atitiktu sumaisyto paties...

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-03-27 17:52)

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5518 2016-03-27 17:51

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

kesats rašė:

Sveiki

Planuoju pats gamintis preworkouta tad noriu paklausti gal kokį išmėgintą rezeptą turit? Pats planuoju imti kofeina, arginina akg, alanina, kreatina hcl . Esu matęs kad dar tuariną jungia. Jei galit pasidalinkit proporcijom. Svoris ~80 kg. Dėkui už info.

Nemaisyk PWO ir NO, del pwo, tai cia kiekvienam savaip, del NO tai - Kofeino 100-200mg, imk kartu su theaninu, bus svelnesnis after (jeigu toks bus), Beta Alaninas 3g, AAKG 4-5g, Citrulino malatas 3-4g, arginino as pvz nededu, jei desi, tai 3g, kreatinas nebutinas NO, nes ji kas diena reikia vartoti, tai naudok atskirai. Taurinas irgi nera butinas...
Is tu visu ingridientu, B. Alaninas gali buti imamas kas diena, nes jo efektas kaupiamasis, CM is esmes irgi yra kas ima kiekviena diena, as juos abu imdavau tik pries trenke...

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-03-27 17:53)

Neprisijungęs

 
zenklas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-12-11
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 1

#5519 2016-03-27 18:00

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Esu PWO fanatikas, bet jau gerus puse metu geriu papildomai CM+AAKG pries treniruote, nezinau kiek dedu, bet po arbatini sauksteli. Efektas tikrai pasijaute, pumpas man zveriskas, kartais dar Agmatino idedu. O jeigu reik energetiko tai Kofeina naudoju, zinau savo riba, kad ant sunkios treniruotes iki 500mg gali eit ir tiek

Neprisijungęs

 
Taburete
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-03-06
Žinutės: 133
Atsiliepimai: 1

#5520 2016-03-27 18:39

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

iparado rašė:

Taburete rašė:

Bandziau kazkada skaiciuoti, tai gerokai pigiau gaunasi imti gatava misini.

Nepigiau, tu pazek i gatavo misinio kiekius medziagu veikliuju ir pamatysi kad gerokai brangiau iseina, jei imti toki pati kiek atskirai...kiek esu skaiciaves ir lygines dar nemaciau tokio gatavo NO, kurio viena doze pagal kaina atitiktu sumaisyto paties...

http://maistassportui.lt/katalogas/univ … cation=523

0,8 eur uz porcija. Ar cia blogai kazkas?

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#5521 2016-03-27 18:56

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

As darau 100-200mg kofeino + 200mg l-theanine arba 100mg l-tyrosine. Tyrozinas labiau prides papildomo nusiteikimo, theaninas nuims crash ir nerima toki nuo kofeino, cia ziurint ko labiau norisi. Ten tos visos kitos medziagos grynai del NO butu. Bet siaip brandiniu produktu nereikia peikt, kita kart kad ir mazom porcijom bet tos egzotiskesnes sudedamosios dalys patasko smagiai, ko vien kofeinu neisgausi. Bet jei norint pigiai ir paprastai tai geras variantas, koki aprasiau.

Neprisijungęs

 
kesats
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-20
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#5522 2016-03-28 13:39

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Dėkui visiems už atsakymus:)

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#5523 2016-03-29 08:15

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Taburete rašė:

iparado rašė:

Taburete rašė:

Bandziau kazkada skaiciuoti, tai gerokai pigiau gaunasi imti gatava misini.

Nepigiau, tu pazek i gatavo misinio kiekius medziagu veikliuju ir pamatysi kad gerokai brangiau iseina, jei imti toki pati kiek atskirai...kiek esu skaiciaves ir lygines dar nemaciau tokio gatavo NO, kurio viena doze pagal kaina atitiktu sumaisyto paties...

http://maistassportui.lt/katalogas/univ … cation=523

0,8 eur uz porcija. Ar cia blogai kazkas?

Ok, pasakyk man tiksliai kiek ten yra g B. Alanino, CM, AAKG ir kokiomis proporcijomis BCAA sudetas? Vienas kauselis 20g bet kokiu atveju jau yra per mazai, pagal bendra sudet, nes prikista nereikalingu ingridientu bala zino kokiais kiekiais, reikia dvieju kauseliu bent jau td kad kaip speju surinktum pagrindinius NO komponentus normaliai, tai jau gauni 1.8 euro uz porcija...dekui bet as ir toliau naudosiu tai ka naudojau, zinodamas tikslius medziagu kiekius, nes nereikia man nei "ANGLIAVANDENIŲ IR ELEKTROLITO MIŠINIO " nei "ANTIOKSIDANTŲ MIŠINIO " isskyrus kofeina smile bet kiekvienam savo, zmones buna tingi zaisti su tais pilstymais ir matavimais, tai renkasi tokius...is esmes sakau - vienintelis pliusas, kaip ir siluetaz paminejo, kad tie gatavi misiniai buna geriau patasko kartais, nes prikista bala zino ko...jeigu zmogui tik to ir tereikia, tai pirmyn, o jei reikia normalios naudos is papildu, kad butu naudojami pagal paskirti, tai vien taskymo tuetu nepakakti, reiktu ir normalias proporcijas paderinti...pvz nusipirkau as B.A, CM, AAKG, uz tris maisus po 500g gavosi 30 euru, dar kofeinas+theaninas 6 eurai, ir jau puse metu kazkur naudoju, I savaite po 3 kartus, tai grubiai 70 kartu normaliais kiekiais, savikaina apie 0.5euro, bet zinau ka naudoju smile

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-03-29 08:21)

Neprisijungęs

 
kesats
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-20
Žinutės: 73
Atsiliepimai: 0

#5524 2016-03-29 20:49

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Daug pigiau gaunasi pirkti atskirai. Va galiu pasidalinti savo pirkiniu : Aakg 500g, b.a-500g,cm-500g, creatinas hcl -500g, glutaminas -1kg, kofeinas -200x200mg tabletem, taurinas -250g ir dar dovanų už 15 eu. Viso galutinė kaina 70 eu. Klausimas dar būtų ką dėl skonio vartojat ar tiesiog gryną mišinį geriat?

Neprisijungęs

 
zenklas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-12-11
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 1

#5525 2016-03-29 21:35

Re: Azoto oksido (NO) skatintojai ir energetikai

Pas ka tu cia tokia kaina paemei? Kad sudejus AAKG, CM, B. alanina virs 70 gaunasi?
As geriu grynus CM+aakg, tai del tiesiog kartu su bcaa maisau pries treniruote(bcaa su skoniu)

Paskutinį kartą taisė zenklas123 (2016-03-29 21:36)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net