Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#3751 2012-07-20 14:03

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Buldozerisss rašė:

Sveiki, kaip butu galima pasidaryt hantelius?

izsidrozti is medzio;)

Neprisijungęs

 
Buldozerisss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-16
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3752 2012-07-20 14:26

Re: Bendro pobūdžio pagalba

O jej rimciau?

Neprisijungęs

 
NafNafas
Išmestas
Registravosi: 2011-09-29
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#3753 2012-07-22 11:51

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sveiki , norejau paklaustu gal kas zinot kur klp butu galima rasit pirkit wrist straps ?

Neprisijungęs

 
Ucme
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-04
Žinutės: 316
Atsiliepimai: 0

#3754 2012-07-24 16:51

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Buldozerisss rašė:

O jej rimciau?

paimi majonezo kibiriuką, užmaisai cemento, supili į kibiriuką įkiši kokį nors strypą kad būtu rankena, sustengsta ir dar vieną kibiriuką pasidarai ir įkiši strypą su jau užstengusiu vienu galu į jį, valio! Turi hantelį. big_smile

Neprisijungęs

 
Gentleman
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-13
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3755 2012-07-25 21:08

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki,esu 17 metų,180cm ugio vaikinas sveriantis 69kg.Stangine lankiau apie 1 metus su pertraukom ir turiu jums keletą klausimų.
Likus maždaug mėnesiui iki vasaros pabaigos ruošiuosi atgauti formą ir rimtai imtis masės auginimo pagrindų,todėl prieš pradedant kilo klausimas:turiu susikaupusį riebalinį sluoksnį pilvo srityje kurį mąstau numesti per šį mėnesį tuo pačiu iš įvairių atsispaudimų,prisitraukimų ir atsilenkimų susidėti vieną programą su kuria bandysiu per mėnesį pasiekti savo tikslus,taip susigrąžinant pradinę formą po 1,5 mėn poilsio (atsispaudimų vienu priėjimu nuo 30 dabar iki ~75,prisitraukimai nuo 3 iki bent 10).Ką apie tai manot?Ar verta numetinėti tuos riebalus?

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#3756 2012-07-25 21:15

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Gentleman rašė:

Sveiki,esu 17 metų,180cm ugio vaikinas sveriantis 69kg.Stangine lankiau apie 1 metus su pertraukom ir turiu jums keletą klausimų.
Likus maždaug mėnesiui iki vasaros pabaigos ruošiuosi atgauti formą ir rimtai imtis masės auginimo pagrindų,todėl prieš pradedant kilo klausimas:turiu susikaupusį riebalinį sluoksnį pilvo srityje kurį mąstau numesti per šį mėnesį tuo pačiu iš įvairių atsispaudimų,prisitraukimų ir atsilenkimų susidėti vieną programą su kuria bandysiu per mėnesį pasiekti savo tikslus,taip susigrąžinant pradinę formą po 1,5 mėn poilsio (atsispaudimų vienu priėjimu nuo 30 dabar iki ~75,prisitraukimai nuo 3 iki bent 10).Ką apie tai manot?Ar verta numetinėti tuos riebalus?

Sportuok ir tiek,nieko baisaus tas pilvas bisky...180 ant 70kg tai nedaug..

Neprisijungęs

 
Gentleman
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-13
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#3757 2012-07-25 23:52

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Gal zinot kokia programa is atsispaudimu kuri padetu padidinti atsispaudimu kieki?

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#3758 2012-07-26 00:40

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Gentleman rašė:

Gal zinot kokia programa is atsispaudimu kuri padetu padidinti atsispaudimu kieki?

Kas tau is to kiekio?

Neprisijungęs

 
Deguar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#3759 2012-07-26 02:59

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, kiek pastebiu dauguma zmoniu teiraujasi pagalbos cia, todel pabandysiu ir as savo laime.

Situacija tokia: Siuo metu pas mane yra daug labiau isvystita apatine krutines dalys( t.y. virsutine dalys yra vos matoma, kai apatine yra tikrai daug didesne zdz labai nepraporcinga), jei bunu be maikes, tai viskas atrido normaliai taciau uzsidejus maike ne taip jau ir gerai big_smile .  Pasiskaites info kuria pavyko rasti supratau, kad tendencija raumenims augti apacioje yra uzkuodota genetikoje, nes kai sportavau tai darydavau pratimus ne tik ploksciai bet ir kampu.

Todel dabar klausimas jums, jei esate susidure su sia situacija ar imanoma isvystyti tik virsutine krutines dali, nes prisikaiciau dvejopu nuomoniu vieni sako : daryk tik pratimus kurie veikia virsutine krutines dali ir viskas bus gerai, kiti sako net ir tokiu principu apatine krutines dalis augs.

Kita alternatyva kuri persasi galvon butu ar imanoma "sudegint" raumeny t.y. ji gerai sumazinti ir kaip patartumet tai padaryti?

Geriausias atvejis zinoma butu galimybe susimazint apatine krutines daly,bei pasididinant virsutine pvz kardio pratimai su apatine krutines dalimi viena savates diena, o kita savaites diena demesys virsutinei dalei jos vystimas, beje pamirsau pamineti krutine dengia minimalus riebalu sluoksnis, todel jo nudeginimas nebutu spranimas.

Isanksto dekuj visiems atsakiusiems

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3760 2012-07-26 03:28

Re: Bendro pobūdžio pagalba

paprasciausiai didesni demesi skirk virsutinej daliai ir augink kol susivienodins.nors man atrodo kad cia kazkur kitur problema kad tas pasirodo tik uzsidejus maike

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#3761 2012-07-26 10:20

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kad kažkur problema kitur, tai faktas, negirdėjau, kad kas pergyventų, jog raumuo per didelis. Va kad  raumenys atsilieka, tai girdėjau.
Daugiau dirbk krūtinės viršui, kaip HSR ir sako ir viskas (į treniruotės pradžią gali iškelt, gal progresuos kiek greičiau).

Neprisijungęs

 
tissae
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-26
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#3762 2012-07-26 17:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki,  noreciau priaugti raumenu mases namu salygomis. Turiu 2 hantelius po 10kg. Ugis 187cm. Svoris 67kg. 15 metu.
Noreciau isgirsti kokiu nors patarimu/pratimu. Aciu

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3763 2012-07-26 17:37

Re: Bendro pobūdžio pagalba

tissae rašė:

Sveiki,  noreciau priaugti raumenu mases namu salygomis. Turiu 2 hantelius po 10kg. Ugis 187cm. Svoris 67kg. 15 metu.
Noreciau isgirsti kokiu nors patarimu/pratimu. Aciu

ka cia bepatarsi... mitybos planas geras + daugiau inventoriaus reiktu arba i norm sale

Neprisijungęs

 
markota
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lazdijiai
Registravosi: 2010-06-26
Žinutės: 924
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3764 2012-07-26 18:08

Re: Bendro pobūdžio pagalba

tissae rašė:

Sveiki,  noreciau priaugti raumenu mases namu salygomis. Turiu 2 hantelius po 10kg. Ugis 187cm. Svoris 67kg. 15 metu.
Noreciau isgirsti kokiu nors patarimu/pratimu. Aciu

stanga ysigyk.

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#3765 2012-07-26 19:45

Re: Bendro pobūdžio pagalba

tissae rašė:

Sveiki,  noreciau priaugti raumenu mases namu salygomis. Turiu 2 hantelius po 10kg. Ugis 187cm. Svoris 67kg. 15 metu.
Noreciau isgirsti kokiu nors patarimu/pratimu. Aciu

Prisitraukimai,atsispaudimai,bicepsus gali su hanteliais padaryt tricus pecius pritupimus...Ir valgyt valgyt..

Neprisijungęs

 
Prabas
Išmestas
Registravosi: 2012-04-06
Žinutės: 967
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3766 2012-07-28 10:48

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Dabar pradedu sportuoti pora jau treniruociu buvau.Taigi problema kad esu toks nelankstus zinot sedjimas prie pc nieko neveikimas mazas lankstymasis tai esu surambejas:D Taigi ar uztenka vien kokiu nors prasitampimu kad buciau lankstesnis?smile Tarkim kaikuriuos pratimus kaip stangos trauka,hanteliu trauka ir t.t Kad nejauciau diskomforto kur reik isitiesti zinau yra nugara tiesi bet vistiek nejaukus jausmas toks kaip visam kune suvarzimai:D

Neprisijungęs

 
markota
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lazdijiai
Registravosi: 2010-06-26
Žinutės: 924
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3767 2012-07-28 11:13

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Prabas rašė:

Dabar pradedu sportuoti pora jau treniruociu buvau.Taigi problema kad esu toks nelankstus zinot sedjimas prie pc nieko neveikimas mazas lankstymasis tai esu surambejas:D Taigi ar uztenka vien kokiu nors prasitampimu kad buciau lankstesnis?smile Tarkim kaikuriuos pratimus kaip stangos trauka,hanteliu trauka ir t.t Kad nejauciau diskomforto kur reik isitiesti zinau yra nugara tiesi bet vistiek nejaukus jausmas toks kaip visam kune suvarzimai:D

nemoki daryt, paprasyk kad mokantis parodyt, kaip taisiklingai atlikt.

Neprisijungęs

 
Dzinas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-20
Žinutės: 1753
Atsiliepimai: 0

#3768 2012-07-28 13:36

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Prabas rašė:

Dabar pradedu sportuoti pora jau treniruociu buvau.Taigi problema kad esu toks nelankstus zinot sedjimas prie pc nieko neveikimas mazas lankstymasis tai esu surambejas:D Taigi ar uztenka vien kokiu nors prasitampimu kad buciau lankstesnis?smile Tarkim kaikuriuos pratimus kaip stangos trauka,hanteliu trauka ir t.t Kad nejauciau diskomforto kur reik isitiesti zinau yra nugara tiesi bet vistiek nejaukus jausmas toks kaip visam kune suvarzimai:D

Man ir taspats buvo po nolininimo pc..Priprasi tiesiog stenkis visus pratimus atlikt su tiesia nugara

Neprisijungęs

 
Prabas
Išmestas
Registravosi: 2012-04-06
Žinutės: 967
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3769 2012-07-28 15:31

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Dzinas rašė:

Prabas rašė:

Dabar pradedu sportuoti pora jau treniruociu buvau.Taigi problema kad esu toks nelankstus zinot sedjimas prie pc nieko neveikimas mazas lankstymasis tai esu surambejas:D Taigi ar uztenka vien kokiu nors prasitampimu kad buciau lankstesnis?smile Tarkim kaikuriuos pratimus kaip stangos trauka,hanteliu trauka ir t.t Kad nejauciau diskomforto kur reik isitiesti zinau yra nugara tiesi bet vistiek nejaukus jausmas toks kaip visam kune suvarzimai:D

Man ir taspats buvo po nolininimo pc..Priprasi tiesiog stenkis visus pratimus atlikt su tiesia nugara

Taippat prisipazinsiu mokinantis plaukt nes nemoku skauda stubura apacia.big_smile na bet prasitampysiu,salej pritupimus,labas rytas padarysiu ir gerai:D

Neprisijungęs

 
Ailan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-26
Žinutės: 1479
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 5

#3770 2012-07-28 17:28

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Prabas rašė:

Dzinas rašė:

Prabas rašė:

Dabar pradedu sportuoti pora jau treniruociu buvau.Taigi problema kad esu toks nelankstus zinot sedjimas prie pc nieko neveikimas mazas lankstymasis tai esu surambejas:D Taigi ar uztenka vien kokiu nors prasitampimu kad buciau lankstesnis?smile Tarkim kaikuriuos pratimus kaip stangos trauka,hanteliu trauka ir t.t Kad nejauciau diskomforto kur reik isitiesti zinau yra nugara tiesi bet vistiek nejaukus jausmas toks kaip visam kune suvarzimai:D

Man ir taspats buvo po nolininimo pc..Priprasi tiesiog stenkis visus pratimus atlikt su tiesia nugara

Taippat prisipazinsiu mokinantis plaukt nes nemoku skauda stubura apacia.big_smile na bet prasitampysiu,salej pritupimus,labas rytas padarysiu ir gerai:D

nu tu nevykes esi tolkatak ... as jau pradedu isivaizduot tave... plaukt nemoki sveri 55 , klausineji pratimu presui , bijai,kad nuo kreatino isipusi ir paskui vel suglebsi... nu tak.. ir is kur pas tave tie 150 postu?smile

Neprisijungęs

 
Prabas
Išmestas
Registravosi: 2012-04-06
Žinutės: 967
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3771 2012-07-28 20:19

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Ailan rašė:

Prabas rašė:

Dzinas rašė:


Man ir taspats buvo po nolininimo pc..Priprasi tiesiog stenkis visus pratimus atlikt su tiesia nugara

Taippat prisipazinsiu mokinantis plaukt nes nemoku skauda stubura apacia.big_smile na bet prasitampysiu,salej pritupimus,labas rytas padarysiu ir gerai:D

nu tu nevykes esi tolkatak ... as jau pradedu isivaizduot tave... plaukt nemoki sveri 55 , klausineji pratimu presui , bijai,kad nuo kreatino isipusi ir paskui vel suglebsi... nu tak.. ir is kur pas tave tie 150 postu?smile

Mielas aukseli Raudanskiautereli pirma yra tam aplinkybes kodel nemoku o antra niekas nebijo nes nemanau kad vartosiu:) Deja sveriu 66kg-67kg ugis 175.smile kulturizme esu naujokas skaityk ir pamatysi ka prirasiau.smile Bybnosi nelaimingas ziuriu megsti kabinetis kas taves cia gaidzio klauso:) pusk is cia nes dar pergiliai inersi kraujais man is siknos islysi.
P.s yra dauguma zmoniu kurie nemoka.smile o as stengiuosi wisad mokintis bet daznai kai tiesiai bandau isitiesti lauzo nugaros apacia bet gal prob del stubaro ar baimes.Preso ner ir  nereik ant podiumo nelipsiu.
Taigi tave cia wapshe reik ismest pats verki kad kitus draustu o cia zapadlo darai.smile nebestumdyk siknos stotelei kad turetum ant neto tau tai kenkia.

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#3772 2012-08-03 21:51

Re: Bendro pobūdžio pagalba

kaip daryt mirties trauka kad kojas jaust?

Neprisijungęs

 
zyrtecs
Dažnas senbūvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2009-05-17
Žinutės: 1237
Atsiliepimai: 13

#3773 2012-08-04 19:34

Re: Bendro pobūdžio pagalba

pampersas rašė:

kaip daryt mirties trauka kad kojas jaust?

Mirties trauka

Paskutinį kartą taisė zyrtecs (2012-08-04 19:36)

Neprisijungęs

 
Neblo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-16
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#3774 2012-08-05 22:06

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kasnors  pasakykit kas su mano ranka desine daros, visad darant spaudima gulint kaire ranka nesunkei kyla ir pakyla, o vat su desine sunkiau, pirmiausia kaire ranka pakyla, o tik paskui desine.  Vat ir siandien bandziau spaudimo max, tai su kaire ranka isspaudziau iki galo, o su desine ne daugiau kaip puse ir baronka.. Ka patarsit? hmm.

Paskutinį kartą taisė Neblo (2012-08-05 22:08)

Neprisijungęs

 
markota
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lazdijiai
Registravosi: 2010-06-26
Žinutės: 924
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3775 2012-08-05 22:27

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Neblo rašė:

Kasnors  pasakykit kas su mano ranka desine daros, visad darant spaudima gulint kaire ranka nesunkei kyla ir pakyla, o vat su desine sunkiau, pirmiausia kaire ranka pakyla, o tik paskui desine.  Vat ir siandien bandziau spaudimo max, tai su kaire ranka isspaudziau iki galo, o su desine ne daugiau kaip puse ir baronka.. Ka patarsit? hmm.

gal vienoi pusei didesnis svoris big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net