Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#326 2013-03-22 02:04

Re: Malevskio

jutas rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:


ne visiems, mažiukams ištikrųjų sunku traukt, nėr lengva smile aukšti daug traukia, man chujova traukt, rankos trumpos užtad spaudžiu gerai

Lengviau traukt ir neknisk proto,kad ne. Sitam psl pats parasei,kad daugiau taip patrauki big_smile

Artiste tu :-) Su tokiom ataugom aka rankom, kaip pas tave is viso nera ka ten spaust big_smile Jis gerai spaudzia big_smile

As jau pries tai ne karta rases buvau - jeigu nuo 5 pakartojimu bile kaip uzsipumpuoji (ka pats rasei), tai tavo treniruotumas ant tiek varganas,kad net zodziu nera.

o tai kartais jusu ugiai ne 5cm tik skiriasi?

159159 rašė:

mano ūgis 169-170 kažkas.

jutas, malevka jau atrase tau del ugio. Kaip tai susije su ranku ilgiu dabar isvesk wink

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#327 2013-03-22 02:17

Re: Malevskio

159159 rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:

bet sumo ir klasika tikrai ne dėl amplitudės. gal dėl jos tik minimaliai. kiti raumenys pasijungia

Amplitude trumpesne. Faktas.
Darai 1/4 pritupimo su stanga rankose. Faktas.

big_smilebig_smilebig_smile

Aplamai, koks vyras pries traukiant issiskecia, kai bbz kas?... big_smilebig_smile

malaničevas, yarimbashas, solodovas antonas, svistunovas vladimiras, viktoras testsovas ir begalė kitų. čia tik keletas sunkiasvorių.

aš vėl nesupratau, iš kur pas tave pritūpimai kai kalbam apie trauką? big_smile vėl tu neadekvatas pradedi nesamones kažkokias kaip sumo traukikas turi kalades klasika traukt? big_smile nieko nesupratau tų tavo FAKTAS big_smile


mano ūgis 169-170 kažkas.

Savickas, Magnusonas, Boltas, Konstantinovas, Lalas ir kt. traukia kaip vyrai. Shut the f.u.c.k.up! big_smile

Taip, tu nesupratai. Tu esi tas neadekvatas tada wink Tu ten sakinio risliai sudeliot nesugebi big_smile

Dar tau karta rasau ir su paaiskinimu: sumo trauka nuo kaladziu 250kg yra kakutis ir tiek. Kalades kaladem nelygu, bet turbut apie sprindi traukei, ane? Ja tu cia is viso be reikalo paminejai. Gal tau kazkokios iliuzijos, kad cia daug ar pan.bb galvoj smile
Toliau , del 1/4 pritupimo. Sumo trauka as pavadinau kaip 1/4'ini pritupima su stanga rankose smile Arkliui aisku, kad apie atsistojimo faze pritupime eina. Asilui tikriausiai tas neaisku. Tau aisku ar neaisku? big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#328 2013-03-22 13:17

Re: Malevskio

whatever rašė:

159159 rašė:

whatever rašė:


Prie ko neprisipisiu? big_smile Kad tik su malalietkom sugebi pasitrint? big_smilebig_smile
As jau sakiau pries tai: tu maziau rasyk - maziau gedos sau pasidarysi wink

taigi tiek provokavai, o dabar jau nori kad užsičiaupčiau? big_smile gėda tu gėda, tu žiūrėk kad tau negėda būtų, aptraukt beliko, dar meteliai ir jau apėjęs per visus galus būsiu big_smile negėda, metanščike, kaip natūralūs pieniai, CNS'o tratintojai apeina tave? big_smile

Tau nemokama mokykla cia ziuriu big_smile
Paryskinau dvieju sakiniu dalis. Surask skirtuma. big_smilebig_smile

Kur tu mane apejes? Jau klausiu kuris laikas? Kaip nera atsakyma taip nera big_smile Ir kodel tu nori vis su manim lygintis, suski? big_smile  Ir kodel jau pasidare JUSU DAUG - tau drasiau, kai save apibudini kaip keletas ar kas cia yra? smile

Nori padarom eksperimenta? smile Tu pasidarai hormonini tyrima ir imeti i cia rezultatus. As sumoku uz viska ir damesiu dar, kad suma susiapvalintu. Pasirasai? Penktadieni dirba viskas. Nueini ir yra. smile

aš galiu pasidaryt, tik mano kaime to nedaro, neabejoju, Kaune turbūt daryt turėtų kurnors aš net nelabai žinau. Kokios kainos gal kasnors galit mėstelt info? big_smile pasidarysiu big_smile pačiam įdomu būtų big_smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#329 2013-03-22 13:19

Re: Malevskio

whatever rašė:

159159 rašė:

whatever rašė:


Amplitude trumpesne. Faktas.
Darai 1/4 pritupimo su stanga rankose. Faktas.

big_smilebig_smilebig_smile

Aplamai, koks vyras pries traukiant issiskecia, kai bbz kas?... big_smilebig_smile

malaničevas, yarimbashas, solodovas antonas, svistunovas vladimiras, viktoras testsovas ir begalė kitų. čia tik keletas sunkiasvorių.

aš vėl nesupratau, iš kur pas tave pritūpimai kai kalbam apie trauką? big_smile vėl tu neadekvatas pradedi nesamones kažkokias kaip sumo traukikas turi kalades klasika traukt? big_smile nieko nesupratau tų tavo FAKTAS big_smile


mano ūgis 169-170 kažkas.

Savickas, Magnusonas, Boltas, Konstantinovas, Lalas ir kt. traukia kaip vyrai. Shut the f.u.c.k.up! big_smile

Taip, tu nesupratai. Tu esi tas neadekvatas tada wink Tu ten sakinio risliai sudeliot nesugebi big_smile

Dar tau karta rasau ir su paaiskinimu: sumo trauka nuo kaladziu 250kg yra kakutis ir tiek. Kalades kaladem nelygu, bet turbut apie sprindi traukei, ane? Ja tu cia is viso be reikalo paminejai. Gal tau kazkokios iliuzijos, kad cia daug ar pan.bb galvoj smile
Toliau , del 1/4 pritupimo. Sumo trauka as pavadinau kaip 1/4'ini pritupima su stanga rankose smile Arkliui aisku, kad apie atsistojimo faze pritupime eina. Asilui tikriausiai tas neaisku. Tau aisku ar neaisku? big_smile

bet tu ir dibilas big_smile aš tupiu daug daugiau negu traukiu, tas tavo 1/4 pritūpimo trikovėj vadinama įtupstu, taip, kad įtupstą aš galiu daryt su kokiais 280kg, o traukiu nelyginamai mažiau big_smile traukt ir tūpt ne tas pats, kad ir traukt nuo kaladžių, tu taip ir sakyk, kad nedaug traukt reikia, bet siauras mąstymas pas tave tadda pasireiškia, jeigu visą trauką sureikšmini tik su amplitude, man visa apačia lengva, virš kelienių jau prasideda problemos.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#330 2013-03-22 13:51

Re: Malevskio

o tau ne subinė pirma atkyla traukoj?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#331 2013-03-22 13:57

Re: Malevskio

159159 rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:


malaničevas, yarimbashas, solodovas antonas, svistunovas vladimiras, viktoras testsovas ir begalė kitų. čia tik keletas sunkiasvorių.

aš vėl nesupratau, iš kur pas tave pritūpimai kai kalbam apie trauką? big_smile vėl tu neadekvatas pradedi nesamones kažkokias kaip sumo traukikas turi kalades klasika traukt? big_smile nieko nesupratau tų tavo FAKTAS big_smile


mano ūgis 169-170 kažkas.

Savickas, Magnusonas, Boltas, Konstantinovas, Lalas ir kt. traukia kaip vyrai. Shut the f.u.c.k.up! big_smile

Taip, tu nesupratai. Tu esi tas neadekvatas tada wink Tu ten sakinio risliai sudeliot nesugebi big_smile

Dar tau karta rasau ir su paaiskinimu: sumo trauka nuo kaladziu 250kg yra kakutis ir tiek. Kalades kaladem nelygu, bet turbut apie sprindi traukei, ane? Ja tu cia is viso be reikalo paminejai. Gal tau kazkokios iliuzijos, kad cia daug ar pan.bb galvoj smile
Toliau , del 1/4 pritupimo. Sumo trauka as pavadinau kaip 1/4'ini pritupima su stanga rankose smile Arkliui aisku, kad apie atsistojimo faze pritupime eina. Asilui tikriausiai tas neaisku. Tau aisku ar neaisku? big_smile

bet tu ir dibilas big_smile aš tupiu daug daugiau negu traukiu, tas tavo 1/4 pritūpimo trikovėj vadinama įtupstu, taip, kad įtupstą aš galiu daryt su kokiais 280kg, o traukiu nelyginamai mažiau big_smile traukt ir tūpt ne tas pats, kad ir traukt nuo kaladžių, tu taip ir sakyk, kad nedaug traukt reikia, bet siauras mąstymas pas tave tadda pasireiškia, jeigu visą trauką sureikšmini tik su amplitude, man visa apačia lengva, virš kelienių jau prasideda problemos.

Nu tai nemoki traukt ir silpna nugara. Kas cia neaiskaus, placiaproti snargliau ? big_smile

p.s. itupstas yra itupstas. pasidomek kas tas yra, tai ka tu cia pavadinai itupstu - dar karta irodu ant kiek tu snarglius esi wink smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#332 2013-03-22 14:01

Re: Malevskio


lol tas ant smito, wtf big_smile

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#333 2013-03-22 14:06

Re: Malevskio

Klausykit vyrai, o kiek patraukiat ta bobiska trauka? smile Nes paskaicius supratau, kad bobiska trauka daug lengviau turetu but...

Paskutinį kartą taisė mindaugelis (2013-03-22 14:08)

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#334 2013-03-22 14:06

Re: Malevskio

lolardas rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=PYOua058rNw
lol tas ant smito, wtf big_smile

apsilima daro smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#335 2013-03-22 14:16

Re: Malevskio

mindaugelis rašė:

Klausykit vyrai, o kiek patraukiat ta bobiska trauka? smile Nes paskaicius supratau, kad bobiska trauka daug lengviau turetu but...

O tu kiek? big_smile

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#336 2013-03-22 14:20

Re: Malevskio

whatever rašė:

mindaugelis rašė:

Klausykit vyrai, o kiek patraukiat ta bobiska trauka? smile Nes paskaicius supratau, kad bobiska trauka daug lengviau turetu but...

O tu kiek? big_smile

As tiek kiek ir klasika, nera labai didelio skirtumo, tik sumo kojom maziau darbo, nes iskart tiesiu kojas ir traukiu is nugaros.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#337 2013-03-22 14:22

Re: Malevskio

lolardas rašė:

o tau ne subinė pirma atkyla traukoj?

ji ir negali būt nutupdyta sumo truakoj, ji turi būt pakelta kažkiek, ne lygiagrečiai keliais

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#338 2013-03-22 14:23

Re: Malevskio

man klasika kokia 15kg mažiau turėtų trauktis

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#339 2013-03-22 14:23

Re: Malevskio

mindaugelis rašė:

whatever rašė:

mindaugelis rašė:

Klausykit vyrai, o kiek patraukiat ta bobiska trauka? smile Nes paskaicius supratau, kad bobiska trauka daug lengviau turetu but...

O tu kiek? big_smile

As tiek kiek ir klasika, nera labai didelio skirtumo, tik sumo kojom maziau darbo, nes iskart tiesiu kojas ir traukiu is nugaros.

Bet pripazysti, kad nera ka ten traukt ? Sprindis geras ir visas traukimas smile Net ir tau smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#340 2013-03-22 14:26

Re: Malevskio

whatever rašė:

159159 rašė:

whatever rašė:


Savickas, Magnusonas, Boltas, Konstantinovas, Lalas ir kt. traukia kaip vyrai. Shut the f.u.c.k.up! big_smile

Taip, tu nesupratai. Tu esi tas neadekvatas tada wink Tu ten sakinio risliai sudeliot nesugebi big_smile

Dar tau karta rasau ir su paaiskinimu: sumo trauka nuo kaladziu 250kg yra kakutis ir tiek. Kalades kaladem nelygu, bet turbut apie sprindi traukei, ane? Ja tu cia is viso be reikalo paminejai. Gal tau kazkokios iliuzijos, kad cia daug ar pan.bb galvoj smile
Toliau , del 1/4 pritupimo. Sumo trauka as pavadinau kaip 1/4'ini pritupima su stanga rankose smile Arkliui aisku, kad apie atsistojimo faze pritupime eina. Asilui tikriausiai tas neaisku. Tau aisku ar neaisku? big_smile

bet tu ir dibilas big_smile aš tupiu daug daugiau negu traukiu, tas tavo 1/4 pritūpimo trikovėj vadinama įtupstu, taip, kad įtupstą aš galiu daryt su kokiais 280kg, o traukiu nelyginamai mažiau big_smile traukt ir tūpt ne tas pats, kad ir traukt nuo kaladžių, tu taip ir sakyk, kad nedaug traukt reikia, bet siauras mąstymas pas tave tadda pasireiškia, jeigu visą trauką sureikšmini tik su amplitude, man visa apačia lengva, virš kelienių jau prasideda problemos.

Nu tai nemoki traukt ir silpna nugara. Kas cia neaiskaus, placiaproti snargliau ? big_smile

p.s. itupstas yra itupstas. pasidomek kas tas yra, tai ka tu cia pavadinai itupstu - dar karta irodu ant kiek tu snarglius esi wink smile

ar nemoku traukt? big_smile nemokyk tėvo utiutiu gal geriau, pasižiūrėk kaip tu trauki big_smile


tu trikovės nelietęs tai išvis tik tylėk, tokį dalyką kaip įtupstą kiekvienas trikovininkas žino, čia elementari sąvoka kaip ir PRAĖIMAI iš rusų kalbos prahodka. ir tu net neįsivaizduoji nei kaip tas ĮTUPSTAS atrodo nei kaip atrodė mano TRAUKA NUO KALADŽIŲ, taip kad gali man pabučiuot į mano aną galvą

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#341 2013-03-22 14:27

Re: Malevskio

whatever rašė:

mindaugelis rašė:

whatever rašė:


O tu kiek? big_smile

As tiek kiek ir klasika, nera labai didelio skirtumo, tik sumo kojom maziau darbo, nes iskart tiesiu kojas ir traukiu is nugaros.

Bet pripazysti, kad nera ka ten traukt ? Sprindis geras ir visas traukimas smile Net ir tau smile

kur tau utiutiu sprindis, atsistoju tiesiai 170, atsistoju išsiskėtęs 160.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#342 2013-03-22 14:28

Re: Malevskio

ir dar kart aiškinu ne amplitudėj esmė, kaip ir spaudime siaurai spaust ir plačiai, amplitudė mažėja bet pasijungia visai kiti raumenys. sumo kenčia pusiausvyra, jeigu tu dabar traukt sumo pradėtum, neabejoju, kad neišsilaikytum paprasčiausiai, nuvirstum

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#343 2013-03-22 14:28

Re: Malevskio

159159 rašė:

lolardas rašė:

o tau ne subinė pirma atkyla traukoj?

ji ir negali būt nutupdyta sumo truakoj, ji turi būt pakelta kažkiek, ne lygiagrečiai keliais

Skaityk tu iiiiiideeeeeeeeeeemiai big_smile SUBINE PIRMA ATKYLA!!! big_smile

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#344 2013-03-22 14:29

Re: Malevskio

whatever rašė:

mindaugelis rašė:

whatever rašė:


O tu kiek? big_smile

As tiek kiek ir klasika, nera labai didelio skirtumo, tik sumo kojom maziau darbo, nes iskart tiesiu kojas ir traukiu is nugaros.

Bet pripazysti, kad nera ka ten traukt ? Sprindis geras ir visas traukimas smile Net ir tau smile

Nzn, man yra ka traukt big_smile Sunku man su gandro kojom, o ir rankos nera labai ilgos

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#345 2013-03-22 14:29

Re: Malevskio

whatever rašė:

159159 rašė:

lolardas rašė:

o tau ne subinė pirma atkyla traukoj?

ji ir negali būt nutupdyta sumo truakoj, ji turi būt pakelta kažkiek, ne lygiagrečiai keliais

Skaityk tu iiiiiideeeeeeeeeeemiai big_smile SUBINE PIRMA ATKYLA!!! big_smile

gausiu turbūt vaizdo įrašus šeštadienį o tada ir matysim, nors realiai, ji pirma ir turi pakilt

idealus traukikas mano nuomone

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#346 2013-03-22 14:30

Re: Malevskio

159159 rašė:

ir dar kart aiškinu ne amplitudėj esmė, kaip ir spaudime siaurai spaust ir plačiai, amplitudė mažėja bet pasijungia visai kiti raumenys. sumo kenčia pusiausvyra, jeigu tu dabar traukt sumo pradėtum, neabejoju, kad neišsilaikytum paprasčiausiai, nuvirstum

Nenusikalbek tu smile Be koordinacijos esi, snargliau smile

Sumo - maziau ir lengviau traukt. Taskas.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#347 2013-03-22 14:31

Re: Malevskio

mindaugelis rašė:

whatever rašė:

mindaugelis rašė:


As tiek kiek ir klasika, nera labai didelio skirtumo, tik sumo kojom maziau darbo, nes iskart tiesiu kojas ir traukiu is nugaros.

Bet pripazysti, kad nera ka ten traukt ? Sprindis geras ir visas traukimas smile Net ir tau smile

Nzn, man yra ka traukt big_smile Sunku man su gandro kojom, o ir rankos nera labai ilgos

paprastai mažiukai niekad gerai netraukia, tupia ir spaudžia, o traukia aukšti geriausiai. pas mus dabar atsirado kažkoks 16 metų gal, 77 sveria nematydavau niekad sportuojant, 215 vos vos vos trūko, tik ištiest nugarą, be jokio triko tik diržas

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#348 2013-03-22 14:31

Re: Malevskio

159159 rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:


ji ir negali būt nutupdyta sumo truakoj, ji turi būt pakelta kažkiek, ne lygiagrečiai keliais

Skaityk tu iiiiiideeeeeeeeeeemiai big_smile SUBINE PIRMA ATKYLA!!! big_smile

gausiu turbūt vaizdo įrašus šeštadienį o tada ir matysim, nors realiai, ji pirma ir turi pakilt

idealus traukikas mano nuomone

Nu jam kyla sikna ar ne? smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#349 2013-03-22 14:32

Re: Malevskio

whatever rašė:

159159 rašė:

ir dar kart aiškinu ne amplitudėj esmė, kaip ir spaudime siaurai spaust ir plačiai, amplitudė mažėja bet pasijungia visai kiti raumenys. sumo kenčia pusiausvyra, jeigu tu dabar traukt sumo pradėtum, neabejoju, kad neišsilaikytum paprasčiausiai, nuvirstum

Nenusikalbek tu smile Be koordinacijos esi, snargliau smile

Sumo - maziau ir lengviau traukt. Taskas.

tai ir trauk tu ja, davai prasitrauk sekančią traukos treniruotę max sumo, pažiūrėsim kiek patrauksi, dabar jei kokius 270 trauki, tai guldau galvą, kad 260 nepatrauksi sumo, kojos prie pat blynų

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#350 2013-03-22 14:32

Re: Malevskio

whatever rašė:

159159 rašė:

whatever rašė:


Skaityk tu iiiiiideeeeeeeeeeemiai big_smile SUBINE PIRMA ATKYLA!!! big_smile

gausiu turbūt vaizdo įrašus šeštadienį o tada ir matysim, nors realiai, ji pirma ir turi pakilt

idealus traukikas mano nuomone

Nu jam kyla sikna ar ne? smile

jo šikna jau aukštai. nekyla

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net