Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#101 2013-05-23 23:50

Re: apsileidimo progresas

whatever rašė:

waifajus rašė:

whatever rašė:


Tai koks pagal tave yra geras brandas? smile

Soul project, eurosup, amix, big man,o is labiau reklaminiu tai butu sci tec, gaspari

nu ir utiutiu smile Kuo tie pirmi geri? (net vardo nesugebejo gero sukurt big_smile )

Sci Tec geras brandas? big_smile

Tiesa, kaip tu nusprendi kuris geras brandas, kuris blogas? + pardavineji pats kazka? smile

Kaip sakoma nespresk knygos is virselio, Ne varde ir ne etiketei esme. Is reklaminiu tai jo gan geras palyginus su kitais. Dar ne, bet greitu metu pradesiu, sia savaite uzpildziau del firmos atidarymo, tai 6-8 savaites reikes palaukt kol gausiu visus popierius, ir tada klibinsiu kazka smile

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#102 2013-05-23 23:52

Re: apsileidimo progresas

VarztaZz rašė:

ramli rašė:

geriau turet mases,nei buti stuburu.
p.s imeskit savo gero sudejimo nuotraukas,bus bent ka palygint,bus i ka lygiuotis gal,nes speju,kad dauguma(ne visi) cia komentuojantys yra stuburai,arba laido riteriai,kurie bijo save parodyt,o mokinantys kitus kaip reikia auginti svori.

Cia matyti buvo man skirta tai as atsiliepsiu.
Kalbant apie foto - visu pirma, as ju cia ne viesinu, nes man to nereikia. Nereikia kodel? As neturiu kazkuo ispudingo pasidalint su cia esanciais, as zinau savo silpnas vietas, ir nesu pasiekes kolkas to, ko noreciau. Tai kam man cia viesintis? Visu antra, cia forume yra labai didelis vaiku darzelis, nes noredamas tu kazka pasakyt, tu turi idet foto, nes kazkoks atsilupes metus du pasportaves prades stumt, o ir visas forumas paskui, kad tu esi loxas nes tu neidedi foto, tai ir nekomentuok. Cia kazkokia piderastija, as jum atsakau smile
Dabar vel griztant prie tave - tu nebejuokink istikruju visu aplinkui. Idedi foto - gauni biski kritikos, nesvarbu kokia jinai, tai ko tu dabar pyksti del to? Ko tu iskarto pradedi save su kazkuom lygint ir kvieti nuotraukas idet? Man reikia postint save tam, kad as pasakyciau tau tai, kas mano nuomone, pas tave yra problematiska? Atsigauk tu.

Del tavo tikslo - as dar karta pasikartosiu - tu net nezinai koks tavo tikslas. Iki 85kg tu gali nueit labai greitai, bet ar tau to reikia? Tu sugebejai virs 10kg per viena menesi uzsiaugint vardan ko? Sakai mases? Kadangi tu taip greit uzplaukei, tai mes visi ir stebejomes, kodel tu ta padarei, juk visi aplinkui, bulkingo metu stengiesi valgyt kuo svariau ir laikyt pertekliu kuo mazesni, kad greit neuzplaukt, ir pasistengt iki ryskinimo sezono uzsidet kuo didesni santyki raumens prie bendro uzauginto svorio. Kadangi tu uzplaukei labai greit, pas tave ijungta ginyba - man nesvarbu kaip as atrodau, man svarbu mase. Tai pusk tu i mc ar i kfc, pries miega isgerk aliejaus ar majonezo saukstais pakabink, ir pas tave tie 85kg labai greit ateis. O kai ateis, tu tada vel svori mesi, ir mesi ilgai (arba ne, nes tu nemoki jo mest taip kaip priklauso). Tokia ta tiesa, mases augintojau, kurios tu nuo manes nenuslepsi smile

+

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#103 2013-05-23 23:53

Re: apsileidimo progresas

Profesionalai del produktu susigincijo.
Nei vienas gamybos procese nedalyvavot, tai kaip jus gali sakyt kuris papildas yra geresnis kokybes atzvilgiu. Naujos firmeles ant to ir zaidzia, kad graziai pateikt jum viska ant etiketes, nes jus matot tik procentus, daugiau nieko.
O kas yra kokybe? Skonis, tirpumas cia ne prie ko. Kocentracijos jus tikros ant etiketes niekada nepamatysit. O jeigu labai norit suzinot ar tikrai ten yra visko tiek, kiek reikia - turesit biski pinigeliu isleist.
O vat kokybe ir yra tai, ko jus tikrai niekada nesuzinosit, taip kaip baikit jus del tu procentu gincytis. Aisku, reikia rinktis geresni procenta kainos atzvilgiu, bet tai yra tik 1 is 50 faktoriu, kurie nulemia papildo kokybe. Kiek kenksmingu metalu, kiek sudinu nusleptu dazikliu ir konservantu, kiek dar visokios xujnios atsiprasant ten yra "ikritusios" jus nezinot, tai apie kokia cia jus kokybe snekat, papildu ekspertai, papasakokit?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#104 2013-05-23 23:54

Re: apsileidimo progresas

waifajus rašė:

whatever rašė:

waifajus rašė:


Soul project, eurosup, amix, big man,o is labiau reklaminiu tai butu sci tec, gaspari

nu ir utiutiu smile Kuo tie pirmi geri? (net vardo nesugebejo gero sukurt big_smile )

Sci Tec geras brandas? big_smile

Tiesa, kaip tu nusprendi kuris geras brandas, kuris blogas? + pardavineji pats kazka? smile

Kaip sakoma nespresk knygos is virselio, Ne varde ir ne etiketei esme. Is reklaminiu tai jo gan geras palyginus su kitais. Dar ne, bet greitu metu pradesiu, sia savaite uzpildziau del firmos atidarymo, tai 6-8 savaites reikes palaukt kol gausiu visus popierius, ir tada klibinsiu kazka smile

Tai as taves ir klausiu - kaip butent tu sprendi kuris geras brandas, kuris ne? smile Ka tu cia man patarlem runkelinem atsakineji? smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#105 2013-05-23 23:56

Re: apsileidimo progresas

VarztaZz rašė:

Profesionalai del produktu susigincijo.
Nei vienas gamybos procese nedalyvavot, tai kaip jus gali sakyt kuris papildas yra geresnis kokybes atzvilgiu. Naujos firmeles ant to ir zaidzia, kad graziai pateikt jum viska ant etiketes, nes jus matot tik procentus, daugiau nieko.
O kas yra kokybe? Skonis, tirpumas cia ne prie ko. Kocentracijos jus tikros ant etiketes niekada nepamatysit. O jeigu labai norit suzinot ar tikrai ten yra visko tiek, kiek reikia - turesit biski pinigeliu isleist.
O vat kokybe ir yra tai, ko jus tikrai niekada nesuzinosit, taip kaip baikit jus del tu procentu gincytis. Aisku, reikia rinktis geresni procenta kainos atzvilgiu, bet tai yra tik 1 is 50 faktoriu, kurie nulemia papildo kokybe. Kiek kenksmingu metalu, kiek sudinu nusleptu dazikliu ir konservantu, kiek dar visokios xujnios atsiprasant ten yra "ikritusios" jus nezinot, tai apie kokia cia jus kokybe snekat, papildu ekspertai, papasakokit?

Greiciausiai cia manes neliecia, nes dar gince nedalyvavau, bet is tavo parasymo, tai tik noras tau sokt nuo tilto yra, ir daugiau nieko smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#106 2013-05-23 23:58

Re: apsileidimo progresas

VarztaZz rašė:

ramli rašė:

geriau turet mases,nei buti stuburu.
p.s imeskit savo gero sudejimo nuotraukas,bus bent ka palygint,bus i ka lygiuotis gal,nes speju,kad dauguma(ne visi) cia komentuojantys yra stuburai,arba laido riteriai,kurie bijo save parodyt,o mokinantys kitus kaip reikia auginti svori.

Cia matyti buvo man skirta tai as atsiliepsiu.
Kalbant apie foto - visu pirma, as ju cia ne viesinu, nes man to nereikia. Nereikia kodel? As neturiu kazkuo ispudingo pasidalint su cia esanciais, as zinau savo silpnas vietas, ir nesu pasiekes kolkas to, ko noreciau. Tai kam man cia viesintis? Visu antra, cia forume yra labai didelis vaiku darzelis, nes noredamas tu kazka pasakyt, tu turi idet foto, nes kazkoks atsilupes metus du pasportaves prades stumt, o ir visas forumas paskui, kad tu esi loxas nes tu neidedi foto, tai ir nekomentuok. Cia kazkokia piderastija, as jum atsakau smile
Dabar vel griztant prie tave - tu nebejuokink istikruju visu aplinkui. Idedi foto - gauni biski kritikos, nesvarbu kokia jinai, tai ko tu dabar pyksti del to? Ko tu iskarto pradedi save su kazkuom lygint ir kvieti nuotraukas idet? Man reikia postint save tam, kad as pasakyciau tau tai, kas mano nuomone, pas tave yra problematiska? Atsigauk tu.

Del tavo tikslo - as dar karta pasikartosiu - tu net nezinai koks tavo tikslas. Iki 85kg tu gali nueit labai greitai, bet ar tau to reikia? Tu sugebejai virs 10kg per viena menesi uzsiaugint vardan ko? Sakai mases? Kadangi tu taip greit uzplaukei, tai mes visi ir stebejomes, kodel tu ta padarei, juk visi aplinkui, bulkingo metu stengiesi valgyt kuo svariau ir laikyt pertekliu kuo mazesni, kad greit neuzplaukt, ir pasistengt iki ryskinimo sezono uzsidet kuo didesni santyki raumens prie bendro uzauginto svorio. Kadangi tu uzplaukei labai greit, pas tave ijungta ginyba - man nesvarbu kaip as atrodau, man svarbu mase. Tai pusk tu i mc ar i kfc, pries miega isgerk aliejaus ar majonezo saukstais pakabink, ir pas tave tie 85kg labai greit ateis. O kai ateis, tu tada vel svori mesi, ir mesi ilgai (arba ne, nes tu nemoki jo mest taip kaip priklauso). Tokia ta tiesa, mases augintojau, kurios tu nuo manes nenuslepsi smile

Kulturizmo forume pasakymas "idek foto" yra piderastijos apraiska?... smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#107 2013-05-23 23:59

Re: apsileidimo progresas

.

Paskutinį kartą taisė ramli (2013-12-16 22:11)

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#108 2013-05-24 00:01

Re: apsileidimo progresas

VarztaZz rašė:

Profesionalai del produktu susigincijo.
Nei vienas gamybos procese nedalyvavot, tai kaip jus gali sakyt kuris papildas yra geresnis kokybes atzvilgiu. Naujos firmeles ant to ir zaidzia, kad graziai pateikt jum viska ant etiketes, nes jus matot tik procentus, daugiau nieko.
O kas yra kokybe? Skonis, tirpumas cia ne prie ko. Kocentracijos jus tikros ant etiketes niekada nepamatysit. O jeigu labai norit suzinot ar tikrai ten yra visko tiek, kiek reikia - turesit biski pinigeliu isleist.
O vat kokybe ir yra tai, ko jus tikrai niekada nesuzinosit, taip kaip baikit jus del tu procentu gincytis. Aisku, reikia rinktis geresni procenta kainos atzvilgiu, bet tai yra tik 1 is 50 faktoriu, kurie nulemia papildo kokybe. Kiek kenksmingu metalu, kiek sudinu nusleptu dazikliu ir konservantu, kiek dar visokios xujnios atsiprasant ten yra "ikritusios" jus nezinot, tai apie kokia cia jus kokybe snekat, papildu ekspertai, papasakokit?

Va cia tai tu nusisnekejai,nepyk nesivelsiu su tavim cia...
Whatever- sprendziu is kainos/skonio/tirpumo/sudeties. Cia pagrindiniai faktoriai yra, kurie mus domina, ar ne?
Beto, per body power expo, buvo seminaras ir ta diena kai as buvau ten, kalbejo apie proteina, po ju kalbos galima buvo su jais pasisneket dominanciais klausimais, tai buvau priejas su draugu, ir papasakojo mum, kad didzioji dalis visu brandu gauna ta proteina is vieno ir to pacio tiekejo, o poto jau ten daro savo...

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#109 2013-05-24 00:04

Re: apsileidimo progresas

whatever rašė:

VarztaZz rašė:

Profesionalai del produktu susigincijo.
Nei vienas gamybos procese nedalyvavot, tai kaip jus gali sakyt kuris papildas yra geresnis kokybes atzvilgiu. Naujos firmeles ant to ir zaidzia, kad graziai pateikt jum viska ant etiketes, nes jus matot tik procentus, daugiau nieko.
O kas yra kokybe? Skonis, tirpumas cia ne prie ko. Kocentracijos jus tikros ant etiketes niekada nepamatysit. O jeigu labai norit suzinot ar tikrai ten yra visko tiek, kiek reikia - turesit biski pinigeliu isleist.
O vat kokybe ir yra tai, ko jus tikrai niekada nesuzinosit, taip kaip baikit jus del tu procentu gincytis. Aisku, reikia rinktis geresni procenta kainos atzvilgiu, bet tai yra tik 1 is 50 faktoriu, kurie nulemia papildo kokybe. Kiek kenksmingu metalu, kiek sudinu nusleptu dazikliu ir konservantu, kiek dar visokios xujnios atsiprasant ten yra "ikritusios" jus nezinot, tai apie kokia cia jus kokybe snekat, papildu ekspertai, papasakokit?

Greiciausiai cia manes neliecia, nes dar gince nedalyvavau, bet is tavo parasymo, tai tik noras tau sokt nuo tilto yra, ir daugiau nieko smile

Neliecia, o sokt neplanuoju

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#110 2013-05-24 00:05

Re: apsileidimo progresas

whatever rašė:

VarztaZz rašė:

ramli rašė:

geriau turet mases,nei buti stuburu.
p.s imeskit savo gero sudejimo nuotraukas,bus bent ka palygint,bus i ka lygiuotis gal,nes speju,kad dauguma(ne visi) cia komentuojantys yra stuburai,arba laido riteriai,kurie bijo save parodyt,o mokinantys kitus kaip reikia auginti svori.

Cia matyti buvo man skirta tai as atsiliepsiu.
Kalbant apie foto - visu pirma, as ju cia ne viesinu, nes man to nereikia. Nereikia kodel? As neturiu kazkuo ispudingo pasidalint su cia esanciais, as zinau savo silpnas vietas, ir nesu pasiekes kolkas to, ko noreciau. Tai kam man cia viesintis? Visu antra, cia forume yra labai didelis vaiku darzelis, nes noredamas tu kazka pasakyt, tu turi idet foto, nes kazkoks atsilupes metus du pasportaves prades stumt, o ir visas forumas paskui, kad tu esi loxas nes tu neidedi foto, tai ir nekomentuok. Cia kazkokia piderastija, as jum atsakau smile
Dabar vel griztant prie tave - tu nebejuokink istikruju visu aplinkui. Idedi foto - gauni biski kritikos, nesvarbu kokia jinai, tai ko tu dabar pyksti del to? Ko tu iskarto pradedi save su kazkuom lygint ir kvieti nuotraukas idet? Man reikia postint save tam, kad as pasakyciau tau tai, kas mano nuomone, pas tave yra problematiska? Atsigauk tu.

Del tavo tikslo - as dar karta pasikartosiu - tu net nezinai koks tavo tikslas. Iki 85kg tu gali nueit labai greitai, bet ar tau to reikia? Tu sugebejai virs 10kg per viena menesi uzsiaugint vardan ko? Sakai mases? Kadangi tu taip greit uzplaukei, tai mes visi ir stebejomes, kodel tu ta padarei, juk visi aplinkui, bulkingo metu stengiesi valgyt kuo svariau ir laikyt pertekliu kuo mazesni, kad greit neuzplaukt, ir pasistengt iki ryskinimo sezono uzsidet kuo didesni santyki raumens prie bendro uzauginto svorio. Kadangi tu uzplaukei labai greit, pas tave ijungta ginyba - man nesvarbu kaip as atrodau, man svarbu mase. Tai pusk tu i mc ar i kfc, pries miega isgerk aliejaus ar majonezo saukstais pakabink, ir pas tave tie 85kg labai greit ateis. O kai ateis, tu tada vel svori mesi, ir mesi ilgai (arba ne, nes tu nemoki jo mest taip kaip priklauso). Tokia ta tiesa, mases augintojau, kurios tu nuo manes nenuslepsi smile

Kulturizmo forume pasakymas "idek foto" yra piderastijos apraiska?... smile

O kaip reiktu suprast kas antro besireiskiancio cia pasakyma po pasisakymo "Idek foto" ??
Mazai internete visokio tipo vyru nuotrauku ? smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#111 2013-05-24 00:10

Re: apsileidimo progresas

ramli rašė:

nebusi rasytojas psichologas? big_smile
noriu tave is karto nuvilti,apie tave tikrai nepagalvojau ir tai nebuvo tau skirta.
kur tu matai,kad as putas leidziu jei mane ir kritikuoja? zjb kuo daugiau kritikos tuo geriau,as patenkintas tuom ka zmones pastebi,pataria,tik labai utiutiu kai kaulas atejes pradeda aiskynt,kad oi kaip tu utiutiu kukareku augini svori,nors utiutiu pats sedi minuse kokia 10 kg big_smile
dabar kas liecia mityba-viskas yra skaiciuojama,tiek kcal,tiek baltymai,tiek anglys,gali buti ramus wink
dar vienas dalykas-forumas tam ir reikalingas,kad galetu pasidalint info. kas liecia skilti dalyviu foto-tai ji irgi yra sukurta,kad nuotraukas mest ir galetu aptart,kas,kur,kaip ir pan.

Tai va nuo cia pradekim - is kur tu zinai kas "kaulas" kas ne ? Minuse 10kg tai cia ka reiskia ?

Kitas dalykas - tai va, tam forumas ir yra skirtas, kad dalintis nuotraukom, o ne po kritikos rasyt, kad kazkas foto bijo idet, ar kaip tu ten issireiskiai. As nesakau kad tu uzsiputavai, man tik idomu ka reiske tavo postas sitas.

ramli rašė:

geriau turet mases,nei buti stuburu.
p.s imeskit savo gero sudejimo nuotraukas,bus bent ka palygint,bus i ka lygiuotis gal,nes speju,kad dauguma(ne visi) cia komentuojantys yra stuburai,arba laido riteriai,kurie bijo save parodyt,o mokinantys kitus kaip reikia auginti svori.

Kodel pas tave fantazijoj yra tik MASE ir stuburas ? smile Tu save prie kurios grupes tada priskiri. 85kg nelygu 85kg, taip kad ne viskas svastyklese matosi.
Del BF - nueik i vaistine, paprasyk pratestuot BF prietaisa. Paimsi i rankas ir tau apskaiciuos, ir tu labai nustebsi. Pas tave BF toli grazu ne 10, greiciau arciau 20 smile tiek ziniu

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#112 2013-05-24 00:14

Re: apsileidimo progresas

waifajus rašė:

VarztaZz rašė:

Profesionalai del produktu susigincijo.
Nei vienas gamybos procese nedalyvavot, tai kaip jus gali sakyt kuris papildas yra geresnis kokybes atzvilgiu. Naujos firmeles ant to ir zaidzia, kad graziai pateikt jum viska ant etiketes, nes jus matot tik procentus, daugiau nieko.
O kas yra kokybe? Skonis, tirpumas cia ne prie ko. Kocentracijos jus tikros ant etiketes niekada nepamatysit. O jeigu labai norit suzinot ar tikrai ten yra visko tiek, kiek reikia - turesit biski pinigeliu isleist.
O vat kokybe ir yra tai, ko jus tikrai niekada nesuzinosit, taip kaip baikit jus del tu procentu gincytis. Aisku, reikia rinktis geresni procenta kainos atzvilgiu, bet tai yra tik 1 is 50 faktoriu, kurie nulemia papildo kokybe. Kiek kenksmingu metalu, kiek sudinu nusleptu dazikliu ir konservantu, kiek dar visokios xujnios atsiprasant ten yra "ikritusios" jus nezinot, tai apie kokia cia jus kokybe snekat, papildu ekspertai, papasakokit?

Va cia tai tu nusisnekejai,nepyk nesivelsiu su tavim cia...
Whatever- sprendziu is kainos/skonio/tirpumo/sudeties. Cia pagrindiniai faktoriai yra, kurie mus domina, ar ne?
Beto, per body power expo, buvo seminaras ir ta diena kai as buvau ten, kalbejo apie proteina, po ju kalbos galima buvo su jais pasisneket dominanciais klausimais, tai buvau priejas su draugu, ir papasakojo mum, kad didzioji dalis visu brandu gauna ta proteina is vieno ir to pacio tiekejo, o poto jau ten daro savo...

Sakai as nusisnekejau, o pats po sita eilute parasei, kad sprendi apie kokybe is to kas parasyta ir kaip tirpsta. Tai cia su manim kazkas negerai, ar su tavim?smile
Taip, reikia ziuret i kainos/koncentracijos/kiekio santykius, bet tik tiek. Is kur tu zinai, kad ten tikrai 100% whey tarkim?smile Yra internete medziagos, kaip namu salygom patikrint. Pratestuok savo papildus baltyminius, manau nustebsi smile
Pats niekada nebandziau, nes nesu tas, kuriam kocentracija yra pirmoj vietoj, nes kaip ir minejau, yra n kitu faktoriu, kuriu mes paprastuciai zmones nesuzinosim, taip kad nei tau, nei man apie kokybe nereikia sneket.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#113 2013-05-24 00:20

Re: apsileidimo progresas

neturiu nervu leistis su tavimi i tuscias ir jau perkalbetas kalbas...
as tau duosiu pavyzdi kuri gavau i pm.
sako utiutiu,bet taip greit neimanona svorio priaugt,ka vartoji? kokia farma? bet sako utiutiu,ne vien raumenys juk cia,krc neturiu net ka atrasyt tokiem,tada sekanti zinute is to pacio,gal gali padet,kaip uzsimest svorio,kokia programa naudoti,kokius papildus valgyt... va ka as turiu galvoje,tokie triochalos utiutiu...
ir zinau,kad tarp komentuojanciu tokiu yra...
o minuse jei 10 kg sedi,tai reiskia,kad yra zopa...

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#114 2013-05-24 00:22

Re: apsileidimo progresas

Pirma ka noreciau tau pasakyt, kad yra toks dalykas kaip posto redagavimas, nereikia savo minciu lieti per visa tema.
Tu aklas ar durnas? Parodyk kur pas mane buvo kalbeta apie kokybe? smile
Ir vel tu ar tu durnas? Zinai kaip konkurentam butu labai lengva istirti ir sugadinti versla, jeigu nebutu tos koncentracijos kur parasyta?
Pirma sprendziu is sudeties. Antra sprendziu is kainos. Trecia is skonio. Ketvirta is tirpumo.

Ramli, jau geriau -10kg but, nei but +10kg to ko nereikia smile

Paskutinį kartą taisė waifajus (2013-05-24 00:23)

Neprisijungęs

 
kukuruziuz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-06
Žinutės: 100
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#115 2013-05-24 00:23

Re: apsileidimo progresas

Tas minus 10 priklauso nuo to, is kokios puses ziuri, jei is kulturizmo, fitneso - tai taip. Ziurint is atleto perspektyvos, fubolininkas, plaukikas ar dar kazkas, tas -10 nera kazkas blogo. Sitam forume tikrai yra kitu sporto saku atstovu, ne 1 ir ne 2.

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#116 2013-05-24 00:24

Re: apsileidimo progresas

ramli rašė:

neturiu nervu leistis su tavimi i tuscias ir jau perkalbetas kalbas...
as tau duosiu pavyzdi kuri gavau i pm.
sako utiutiu,bet taip greit neimanona svorio priaugt,ka vartoji? kokia farma? bet sako utiutiu,ne vien raumenys juk cia,krc neturiu net ka atrasyt tokiem,tada sekanti zinute is to pacio,gal gali padet,kaip uzsimest svorio,kokia programa naudoti,kokius papildus valgyt... va ka as turiu galvoje,tokie triochalos utiutiu...
ir zinau,kad tarp komentuojanciu tokiu yra...
o minuse jei 10 kg sedi,tai reiskia,kad yra zopa...

Tai visgi tu nerviniesi?! smile))

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#117 2013-05-24 00:27

Re: apsileidimo progresas

kai tokie atsilupe raso tai taip.
kukuruzius,sutinku su tavo nuomone visu 100% tik reikia neuzmirsti,kad cia yra ne sachmatininku forumas wink

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#118 2013-05-24 00:29

Re: apsileidimo progresas

waifajus rašė:

Ramli, jau geriau -10kg but, nei but +10kg to ko nereikia smile

kiekvienas turi savo tiksla,nu beveik kiekvienas,bet as savo nuomones nekeisiu...

Neprisijungęs

 
Sarun4kas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 741
Atsiliepimai: 2

#119 2013-05-24 00:30

Re: apsileidimo progresas

Zodziu uzsiauginai tu trys kart daugiau lasinio nei mesos, kai pasiegsi savo isvajotus 85 ir pradesi ryskint, nukris visas tavo svoris ir liksi kaulas kaip as. Sekmes! smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#120 2013-05-24 00:32

Re: apsileidimo progresas

waifajus rašė:

Pirma ka noreciau tau pasakyt, kad yra toks dalykas kaip posto redagavimas, nereikia savo minciu lieti per visa tema.
Tu aklas ar durnas? Parodyk kur pas mane buvo kalbeta apie kokybe? smile
Ir vel tu ar tu durnas? Zinai kaip konkurentam butu labai lengva istirti ir sugadinti versla, jeigu nebutu tos koncentracijos kur parasyta?
Pirma sprendziu is sudeties. Antra sprendziu is kainos. Trecia is skonio. Ketvirta is tirpumo.

Ramli, jau geriau -10kg but, nei but +10kg to ko nereikia smile

Aciu kad priminei, bet buvo 4 postai adresuoti man, i visus keturis ir atsakiau skirtinguose postuose smile
Whatever taves klause is ko tu sprendi kad brandas geras (geras manau reiskia kokybe, kokybiskus papildus gamina)
Tavo einantis atsakymas:
Whatever- sprendziu is kainos/skonio/tirpumo/sudeties. Cia pagrindiniai faktoriai yra, kurie mus domina, ar ne?

Tai va, as tau ir pasakiau, kad kaina, skoni, tirpuma tu gali ivertint. Sudeties tu neivertinsi, nes tu tiesios nezinai, tai kaip tu sneki apie kokybe? Cia ne farma, kad susileidi, ir matai, kad pucia. Cia baltymas. Sojos va irgi visi vengia, bet jeigu tau sojos pripilt i kokios nors brando kibira ir parasyt kad ten whey ir pasistengt ant tirpumo, kaip tu ivertinsi sito papildo kokybe? Tu net nezinosi kaip ten kas, as ta noriu pasakyt.

Pasiguglink, jei prisiminsiu rytoj, parodysiu tau viena nepriklausoma tyrima, tai buvo atrinkta 10 zymiu baltyminiu papildu, ir tirtos baltymu kocentracijos. Galiu pasakyt tiek, kad auksciausia reali kocentracija kiek pamenu buvo iki 71%. Tarp situ visu papildeliu buvo ir goldas, ir myofusionas ir kt.
Ka tu i tai?
Kiek metu golda gamina? Kiek metu myofusionas rinkoj?
Kodel dar sitie verslai nesugadinti? Todel kad visur bapkes per dideles, ir nieko mes mazi sudeliai nepadarysim.
Cia kaip su nafta smile)) Seniai yra kitu energijos saltiniu, kuriais butu galima pakeist sita nesamone, taciau cia per dideli pinigai sukasi, ir tu nieko nepadarysi. Kazkur skaiciau, kad kazkoki tai energijos saltini sukure jau gan seniai, su kuriuo sukonstravus automobilius, galima butu vaazineti belenkiek kartu pigiau nei su nafta - taciau didziausia problema, kad jo patenta issipirkusi kazkokia didele naftos perdirbimoo imone. Va tau ir realybe. ... Sorry uz off topica, bet nebezinojau su kuo palyginti, kai tau nedaeina:)

Paskutinį kartą taisė VarztaZz (2013-05-24 00:35)

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#121 2013-05-24 00:32

Re: apsileidimo progresas

ramli rašė:

waifajus rašė:

Ramli, jau geriau -10kg but, nei but +10kg to ko nereikia smile

kiekvienas turi savo tiksla,nu beveik kiekvienas,bet as savo nuomones nekeisiu...

Speju nesupratai tu manes arba as taves.

As manau, kad geriau but -10 kaip tu vadini "kaulu", "stuburu" ir visa kita, nei buti +10 storo, riebalo. Va kas mano manymu yra zopa, o ne stuburas....

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#122 2013-05-24 00:32

Re: apsileidimo progresas

o kas sake,kad as zadu tiek ryskint,kad atsidurziau zemiau 70? net minciu tokiu nebuvo smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#123 2013-05-24 00:33

Re: apsileidimo progresas

ramli rašė:

kai tokie atsilupe raso tai taip.
kukuruzius,sutinku su tavo nuomone visu 100% tik reikia neuzmirsti,kad cia yra ne sachmatininku forumas wink

Tu man atsilupes nuo pirmo savo posto, bet nervu tai man tas negadina:))

P.s. tu kazkaip nesuregavai, tai dabar paklausiu. Jei tavo tikslas butent tik mase, ko tu majonezo pries miega nevalgai, ar kokio aliejaus stiklines neisgeri. I mc pora kartu per diena. Pramush greitai.

Paskutinį kartą taisė VarztaZz (2013-05-24 00:38)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#124 2013-05-24 00:44

Re: apsileidimo progresas

VarztaZz rašė:

P.s. tu kazkaip nesuregavai, tai dabar paklausiu. Jei tavo tikslas butent tik mase, ko tu majonezo pries miega nevalgai, ar kokio aliejaus stiklines neisgeri. I mc pora kartu per diena. Pramush greitai.

tu matau rasyt moki,bet skaityt nelabai.
jei mano tikslas butu tik mase,butent paklausyciau tavo protingo patarimo isminciau,nesportuociau ir pan.
tais tavo protingais zodziais ir pabaikime diskusija.
p.s galesime pratesti kai busi uzauges.

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#125 2013-05-24 00:45

Re: apsileidimo progresas

VarztaZz rašė:

waifajus rašė:

Pirma ka noreciau tau pasakyt, kad yra toks dalykas kaip posto redagavimas, nereikia savo minciu lieti per visa tema.
Tu aklas ar durnas? Parodyk kur pas mane buvo kalbeta apie kokybe? smile
Ir vel tu ar tu durnas? Zinai kaip konkurentam butu labai lengva istirti ir sugadinti versla, jeigu nebutu tos koncentracijos kur parasyta?
Pirma sprendziu is sudeties. Antra sprendziu is kainos. Trecia is skonio. Ketvirta is tirpumo.

Ramli, jau geriau -10kg but, nei but +10kg to ko nereikia smile

Aciu kad priminei, bet buvo 4 postai adresuoti man, i visus keturis ir atsakiau skirtinguose postuose smile
Whatever taves klause is ko tu sprendi kad brandas geras (geras manau reiskia kokybe, kokybiskus papildus gamina)
Tavo einantis atsakymas:
Whatever- sprendziu is kainos/skonio/tirpumo/sudeties. Cia pagrindiniai faktoriai yra, kurie mus domina, ar ne?

Tai va, as tau ir pasakiau, kad kaina, skoni, tirpuma tu gali ivertint. Sudeties tu neivertinsi, nes tu tiesios nezinai, tai kaip tu sneki apie kokybe? Cia ne farma, kad susileidi, ir matai, kad pucia. Cia baltymas. Sojos va irgi visi vengia, bet jeigu tau sojos pripilt i kokios nors brando kibira ir parasyt kad ten whey ir pasistengt ant tirpumo, kaip tu ivertinsi sito papildo kokybe? Tu net nezinosi kaip ten kas, as ta noriu pasakyt.

Pasiguglink, jei prisiminsiu rytoj, parodysiu tau viena nepriklausoma tyrima, tai buvo atrinkta 10 zymiu baltyminiu papildu, ir tirtos baltymu kocentracijos. Galiu pasakyt tiek, kad auksciausia reali kocentracija kiek pamenu buvo iki 71%. Tarp situ visu papildeliu buvo ir goldas, ir myofusionas ir kt.
Ka tu i tai?
Kiek metu golda gamina? Kiek metu myofusionas rinkoj?
Kodel dar sitie verslai nesugadinti? Todel kad visur bapkes per dideles, ir nieko mes mazi sudeliai nepadarysim.

Jis paklause kas yra geras brandas kaip ji vertini, o ne kas yra kokybe ir kaip ja vertini. Tai as ir parasiau kaina, skonis,tirpumas, konc, svarbiausi ir pagal juos viskas vertinima. Pats i ka atzvelgi pirkdamas baltyma? Atsakyk i sita klausima pats sau Sia tema baigiam tuo nes tuoj vel parasysi kas yra kokybe.
Tu snekek uz save, tu gal ir sudelis, bet as ne. Reiskias tavo tam tyrime kazkas netaip buvo, nes konkurentam tai tik nauda tai padaryt ar ne?
Ir dar karta rasau, kad didzioji dalis is baltymu eina is to pacio gamintojo, tik firmos juos perdirba. Sneketa apie tai per body power expo seminara apie proteina, jokiu garso irasu neturiu, moksliniu tyrimu nebus, ar dar kokiu lempu kurias sugalvosi, neprasyk.
Vsio manes nekabink cia, nerasi. Turesi kokiu neaiskumu, rasyk i privata.
Ramli patarimas is sirdies, nebepirk goldu, usn,phd ir viso kito sudo. Parasyk i privata, padesiu, paasikinsiu, duosiu linku,duosiu geru non-brandiniu proteinu jei reikes. Pades sutaupyt pinigelio, ir gal dar ka ismoksi, tai draugam galesi patart.

Paskutinį kartą taisė waifajus (2013-05-24 00:48)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net