Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#1476 2014-01-30 19:17

Re: apsileidimo progresas

Ne vienas cia jo atrinktas postas su elementaria logika nesiremia smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1477 2014-01-30 19:45

Re: apsileidimo progresas

whatever rašė:

Kazkaip yyyyypac bukai mastai, jeigu is to sakinio apie 6 nuomavimo metus taip sprendi smile Buvo rasyta, kad pirkes buvo ir pardave po to, ir nuomojasi. + 100%, kad neatvaziavo i UK su tokiais pinigais, kad galejo ten nama paimt is karto, tai minimum dar 5-6 metai ten turejo but.

Man Vaidai apskritai utiutiu ka jis veikia,tik seip su logika prasilenkia tokie dalykai kaip turejo NUSIPIRKES. Gal jei ir turejo,tai buvo mortgage,bet jei ant nuomos isejo gyvent,tai greiciausiai nesugebejo ismoketi chatos,del to teko atsisveikint,nes iskeldino. Nes paprasciausias dalykas yra toks,utiutiu moket nuoma jei gali moket bankui,o issimokejes turi nama,jau nekalbu apie tai,kad mortgage uz kukla chata moki maziau nei uz nuoma+remortgage. Uz nuoma pinigai atitenka kazkam,kaip sakant pinigai i bala. Nors aplamai netikiu,kad jis turejo(cia tik mano tokia nuomone susidarius)
Na o kiek jis ten laiko sedi istikro tai bbz big_smile ir seip neesminis dalykas. Man labiau uzkliuvo tas variantas,kad bando save iskelt ale jis kazkoks direktorius ir jam muzikai uzdirba pinigus,nors kaip ir pats jau rase restauruoja pastatus t.y spakliuoja ir dazo big_smile
Bet cia velgi,ateis rolka ir pasakys,kad tai dare jo firma.nors pasigilinus,nesunkiai butu atkast kokia ten firma atliko darbus ir kas jos vadovas big_smile
Kaip sakant is mano puses tiek. Tegu jis gyvena laimingai tik palinkesiu buti siek tiek paprastesniam.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#1478 2014-01-30 20:47

Re: apsileidimo progresas

whatever rašė:

Vegitas rašė:

direktoriu ir milijonieriu forumas, nekitaip... big_smile

O tu vis nori per viduri isokt big_smilebig_smile

but gerai big_smile nors puse tu bapkiu uzdirbinet... big_smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#1479 2014-01-30 21:25

Re: apsileidimo progresas

Vegitas rašė:

whatever rašė:

Vegitas rašė:

direktoriu ir milijonieriu forumas, nekitaip... big_smile

O tu vis nori per viduri isokt big_smilebig_smile

but gerai big_smile nors puse tu bapkiu uzdirbinet... big_smile

kaip tau sportai einasi? noriu normaliai paklaust, kol nepradejai vel su visais pjautis big_smile

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#1480 2014-01-30 21:49

Re: apsileidimo progresas

eNrr rašė:

Vegitas rašė:

whatever rašė:


O tu vis nori per viduri isokt big_smilebig_smile

but gerai big_smile nors puse tu bapkiu uzdirbinet... big_smile

kaip tau sportai einasi? noriu normaliai paklaust, kol nepradejai vel su visais pjautis big_smile

O su kuom as pjoviaus isskyrus vaida? big_smile  as dirbu kai arklys uzdirbu centus tai man cia zinai... big_smile kraunu konteinerius uoste tai man sporto per akis big_smile
Nesportuoju jau gal kokius 8~ menesius svori pameciau nuo 85~ iki 73~ , 10kg savo noru, o toliau krenta del darbo nes kardio praktiskai po 4-6h i diena smile pries pora menesiu va bendradarbiai kazka apie jegas snekejo, tai sakau as nesportaves jau daugiau nei pusmeti jauciu galeciau paspaust 120, tai zvenge visa diena is manes, susporijom susirinko visi i sale, paspaudziau visi asaras nusibrauke ir baiges big_smile kuris sporijo ugis 2metrai 120+ sveria kitas irgi apie 190~ 100kg+ big_smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#1481 2014-01-30 22:29

Re: apsileidimo progresas

Vegitas rašė:

eNrr rašė:

Vegitas rašė:


but gerai big_smile nors puse tu bapkiu uzdirbinet... big_smile

kaip tau sportai einasi? noriu normaliai paklaust, kol nepradejai vel su visais pjautis big_smile

O su kuom as pjoviaus isskyrus vaida? big_smile  as dirbu kai arklys uzdirbu centus tai man cia zinai... big_smile kraunu konteinerius uoste tai man sporto per akis big_smile
Nesportuoju jau gal kokius 8~ menesius svori pameciau nuo 85~ iki 73~ , 10kg savo noru, o toliau krenta del darbo nes kardio praktiskai po 4-6h i diena smile pries pora menesiu va bendradarbiai kazka apie jegas snekejo, tai sakau as nesportaves jau daugiau nei pusmeti jauciu galeciau paspaust 120, tai zvenge visa diena is manes, susporijom susirinko visi i sale, paspaudziau visi asaras nusibrauke ir baiges big_smile kuris sporijo ugis 2metrai 120+ sveria kitas irgi apie 190~ 100kg+ big_smile

Now that's what I call cool story bro big_smile

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#1482 2014-01-30 22:36

Re: apsileidimo progresas

laukiam kas bbiu zarijas zarsto.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#1483 2014-01-30 22:41

Re: apsileidimo progresas

Praeita sav shashlus kepiau, minimaliai apsideginau, net normaliai neskaudejo.

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#1484 2014-01-30 22:56

Re: apsileidimo progresas

:d :d :d :d

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1485 2014-01-30 23:27

Re: apsileidimo progresas

ramli rašė:

Oi tu rolka rolka,pisi prota net nemirksedamas big_smile
Sakei vaikas gime uk,o pats rasei,kad uk esi 6 metai,tai kaip vaikui 11 metu jau?

rolka78 rašė:

mano vaikas nuo gimimo uk tai manęs tai neliečia.

rolka78 rašė:

Jo nuomuojuos jau 6 metai

Butum didis Direktorius,tai kaip ir rasai tampytum desra,o dabar pora dar citatu is tavo puses big_smile

rolka78 rašė:

Eisiu gal pastaliauti,ar santehnika kokia pavedzioti.Norisi daugiau yvairoves

O is sitos citatos sprendziu,kad esi paprasciausiai teplius kaip sakant big_smile

rolka78 rašė:

Šiuo metu restauruojame dominykos respublikos ambasada

Balvoneli,as tau visa savo istorija susijusia su uk papasakociau tai tu pasikartum .
Parodyk kur rasiau kad 6 metai,nepamenu.Negalejau taip rasyt nes tikrai daugiau zymiai esu cia.
Taip 2003.03 vaikas gime.
Nu  ok su tuo gimimu perdejau truputi,jie gryzo i uk kai vaikui buvo 9 men.(nu suapvalinau nu)Pripazystu .O tu pripazinsi ar ne kad triohala esi?
Kvaileli dominykos ambasada atnese didziausius pinigus man,tepliau tu tepliau.Cia tau ne konculiniose butuose vonias keist.Cia truputi kita sfera,bet kai tu per bukas tai ir nesuprasi.
Paieskok gal dar rasi kokiu iskasenu.
Eik geriau pasportuot nevala.big_smile
Ner cia daugiau ka su tavim sneket.Verge.

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2014-01-30 23:30)

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1486 2014-01-30 23:33

Re: apsileidimo progresas

ramli rašė:

whatever rašė:

Kazkaip yyyyypac bukai mastai, jeigu is to sakinio apie 6 nuomavimo metus taip sprendi smile Buvo rasyta, kad pirkes buvo ir pardave po to, ir nuomojasi. + 100%, kad neatvaziavo i UK su tokiais pinigais, kad galejo ten nama paimt is karto, tai minimum dar 5-6 metai ten turejo but.

Man Vaidai apskritai utiutiu ka jis veikia,tik seip su logika prasilenkia tokie dalykai kaip turejo NUSIPIRKES. Gal jei ir turejo,tai buvo mortgage,bet jei ant nuomos isejo gyvent,tai greiciausiai nesugebejo ismoketi chatos,del to teko atsisveikint,nes iskeldino. Nes paprasciausias dalykas yra toks,utiutiu moket nuoma jei gali moket bankui,o issimokejes turi nama,jau nekalbu apie tai,kad mortgage uz kukla chata moki maziau nei uz nuoma+remortgage. Uz nuoma pinigai atitenka kazkam,kaip sakant pinigai i bala. Nors aplamai netikiu,kad jis turejo(cia tik mano tokia nuomone susidarius)
Na o kiek jis ten laiko sedi istikro tai bbz big_smile ir seip neesminis dalykas. Man labiau uzkliuvo tas variantas,kad bando save iskelt ale jis kazkoks direktorius ir jam muzikai uzdirba pinigus,nors kaip ir pats jau rase restauruoja pastatus t.y spakliuoja ir dazo big_smile
Bet cia velgi,ateis rolka ir pasakys,kad tai dare jo firma.nors pasigilinus,nesunkiai butu atkast kokia ten firma atliko darbus ir kas jos vadovas big_smile
Kaip sakant is mano puses tiek. Tegu jis gyvena laimingai tik palinkesiu buti siek tiek paprastesniam.

Paskutini karta pakartosiu,as saves auksciau kitu nekeliu.Tiesiog nemekstu triohalu tokiu kaip tu.
Byyybis su tavim skirstomes.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1487 2014-01-30 23:39

Re: apsileidimo progresas

rolka78 rašė:

ramli rašė:

Oi tu rolka rolka,pisi prota net nemirksedamas big_smile
Sakei vaikas gime uk,o pats rasei,kad uk esi 6 metai,tai kaip vaikui 11 metu jau?

rolka78 rašė:

mano vaikas nuo gimimo uk tai manęs tai neliečia.

rolka78 rašė:

Jo nuomuojuos jau 6 metai

Butum didis Direktorius,tai kaip ir rasai tampytum desra,o dabar pora dar citatu is tavo puses big_smile

rolka78 rašė:

Eisiu gal pastaliauti,ar santehnika kokia pavedzioti.Norisi daugiau yvairoves

O is sitos citatos sprendziu,kad esi paprasciausiai teplius kaip sakant big_smile

rolka78 rašė:

Šiuo metu restauruojame dominykos respublikos ambasada

Balvoneli,as tau visa savo istorija susijusia su uk papasakociau tai tu pasikartum .
Parodyk kur rasiau kad 6 metai,nepamenu.Negalejau taip rasyt nes tikrai daugiau zymiai esu cia.
Taip 2003.03 vaikas gime.
Nu  ok su tuo gimimu perdejau truputi,jie gryzo i uk kai vaikui buvo 9 men.(nu suapvalinau nu)Pripazystu .O tu pripazinsi ar ne kad triohala esi?
Kvaileli dominykos ambasada atnese didziausius pinigus man,tepliau tu tepliau.Cia tau ne konculiniose butuose vonias keist.Cia truputi kita sfera,bet kai tu per bukas tai ir nesuprasi.
Paieskok gal dar rasi kokiu iskasenu.
Eik geriau pasportuot nevala.big_smile
Ner cia daugiau ka su tavim sneket.Verge.

lol

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1488 2014-01-30 23:49

Re: apsileidimo progresas

rolka78 rašė:

Balvoneli,as tau visa savo istorija susijusia su uk papasakociau tai tu pasikartum .
Parodyk kur rasiau kad 6 metai,nepamenu.Negalejau taip rasyt nes tikrai daugiau zymiai esu cia.
Taip 2003.03 vaikas gime.
Nu  ok su tuo gimimu perdejau truputi,jie gryzo i uk kai vaikui buvo 9 men.(nu suapvalinau nu)Pripazystu .O tu pripazinsi ar ne kad triohala esi?
Kvaileli dominykos ambasada atnese didziausius pinigus man,tepliau tu tepliau.Cia tau ne konculiniose butuose vonias keist.Cia truputi kita sfera,bet kai tu per bukas tai ir nesuprasi.
Paieskok gal dar rasi kokiu iskasenu.
Eik geriau pasportuot nevala.big_smile
Ner cia daugiau ka su tavim sneket.Verge.

Tai pala kur as cia apsitriochinau balvone? Tu cia triedi ant kiekvieno kampo big_smile
Tai papasakok ka toj ambasadoj darei,kokia ten sfera kitokia? Triedi tu cia nesamones kaip reikiant big_smile

Paskutinį kartą taisė ramli (2014-01-31 00:16)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1489 2014-01-30 23:57

Re: apsileidimo progresas

Loading rašė:

rolka78 rašė:

vonias keist.Cia truputi kita sfera,bet kai tu per bukas tai ir nesuprasi.
Paieskok gal dar rasi kokiu iskasenu.
Eik geriau pasportuot nevala.big_smile
Ner cia daugiau ka su tavim sneket.Verge.

lol

Jis nekelia saves auksciau kitu lol

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#1490 2014-01-31 00:21

Re: apsileidimo progresas

Vergove, ne nu cia tai linksmybes big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1491 2014-01-31 00:35

Re: apsileidimo progresas

Kas kaip moka,tas taip linksminasi big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1492 2014-01-31 01:37

Re: apsileidimo progresas

P406 rašė:

laukiam kas bbiu zarijas zarsto.

Uzskaitytas sitas big_smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#1493 2014-01-31 02:39

Re: apsileidimo progresas

ramli rašė:

Loading rašė:

rolka78 rašė:

vonias keist.Cia truputi kita sfera,bet kai tu per bukas tai ir nesuprasi.
Paieskok gal dar rasi kokiu iskasenu.
Eik geriau pasportuot nevala.big_smile
Ner cia daugiau ka su tavim sneket.Verge.

lol

Jis nekelia saves auksciau kitu lol

as nekeliu saves auksciau kitu, bet vergausit jus man big_smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1494 2014-01-31 03:08

Re: apsileidimo progresas

Bendravimo kulturos pas rolka 0...

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1495 2014-01-31 09:48

Re: apsileidimo progresas

Katukas rašė:

Bendravimo kulturos pas rolka 0...

Rolkai pochhui tavo nuomone smile

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1496 2014-01-31 09:49

Re: apsileidimo progresas

https://31.media.tumblr.com/23902b30756be7ad5609db9bfbe4ba28/tumblr_myqjabuiAM1t0cscho1_250.gif

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1497 2014-01-31 09:52

Re: apsileidimo progresas

ramli rašė:

Loading rašė:

rolka78 rašė:

vonias keist.Cia truputi kita sfera,bet kai tu per bukas tai ir nesuprasi.
Paieskok gal dar rasi kokiu iskasenu.
Eik geriau pasportuot nevala.big_smile
Ner cia daugiau ka su tavim sneket.Verge.

lol

Jis nekelia saves auksciau kitu lol

Cia tik mano nuomone apie tave smile.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1498 2014-01-31 09:55

Re: apsileidimo progresas

ramli rašė:

rolka78 rašė:

Balvoneli,as tau visa savo istorija susijusia su uk papasakociau tai tu pasikartum .
Parodyk kur rasiau kad 6 metai,nepamenu.Negalejau taip rasyt nes tikrai daugiau zymiai esu cia.
Taip 2003.03 vaikas gime.
Nu  ok su tuo gimimu perdejau truputi,jie gryzo i uk kai vaikui buvo 9 men.(nu suapvalinau nu)Pripazystu .O tu pripazinsi ar ne kad triohala esi?
Kvaileli dominykos ambasada atnese didziausius pinigus man,tepliau tu tepliau.Cia tau ne konculiniose butuose vonias keist.Cia truputi kita sfera,bet kai tu per bukas tai ir nesuprasi.
Paieskok gal dar rasi kokiu iskasenu.
Eik geriau pasportuot nevala.big_smile
Ner cia daugiau ka su tavim sneket.Verge.

Tai pala kur as cia apsitriochinau balvone? Tu cia triedi ant kiekvieno kampo big_smile
Tai papasakok ka toj ambasadoj darei,kokia ten sfera kitokia? Triedi tu cia nesamones kaip reikiant big_smile

Taigi sakiau restauravom.O tavo galva restauracija tai dazymas is isores big_smile.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#1499 2014-01-31 10:15

Re: apsileidimo progresas

rolka78 rašė:

Katukas rašė:

Bendravimo kulturos pas rolka 0...

Rolkai pochhui tavo nuomone smile

ne nuomone, o faktas, muzikas big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#1500 2014-01-31 10:15

Re: apsileidimo progresas

Tai triochinies pasakyt ka darei? Na jei tik is lauko restauravot,tai praktiskai taip,tik dazei ir spakliavai. Tai ten tavo firma dare,ar pats rabocinai?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net