Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#551 2009-12-18 14:53

Re: Vartojimas ir pasekmės

kiek baltymu suedi per diena? jauciu bent 3g/kg, ne?

Neprisijungęs

 
200gTauku
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#552 2009-12-18 20:01

Re: Vartojimas ir pasekmės

lexusrx rašė:

200gTauku rašė:

lexusrx rašė:


pabandyk Monohydrata pakeisti i CEE ar KRE-ALKALYN ir negerk skysciu bent valanda priesh miega

man monohydratas tas pats kas nieko nekabina visai, as krealkalina ir naudoju su l-gliutaminu , bcaa ir proteinu kurso ir nekurso metu bet jau cia man perziauriai biski su ta pusle, negert tokiu papildu nesamone pradedu gert varo myst..,,

Jei kursuoji tai Prostatitas visad padideja ir naktiniai vizitai i tualeta praktishkai neishvengiami, jau nekalbant jog vandens daug daugiau geri.
Prostatitui siek tiek padeda - saw palmetto.

dekui ryt nusipirksiu pabandymui ,..

Neprisijungęs

 
200gTauku
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#553 2009-12-18 20:08

Re: Vartojimas ir pasekmės

Phobos rašė:

kiek baltymu suedi per diena? jauciu bent 3g/kg, ne?

valgau kaip iseina 5-6 kart per diena stengiuosi ruosta baltimini maista valgyt, seip niekados neskaiciavau, bet reiks pradet , o cia turi ytakos maistas ar kaip nesupratau?

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#554 2009-12-18 20:13

Re: Vartojimas ir pasekmės

200gTauku rašė:

Phobos rašė:

kiek baltymu suedi per diena? jauciu bent 3g/kg, ne?

valgau kaip iseina 5-6 kart per diena stengiuosi ruosta baltimini maista valgyt, seip niekados neskaiciavau, bet reiks pradet , o cia turi ytakos maistas ar kaip nesupratau?

visi baltymai kuriu organizmas nepanaudoja vienokiem ar kitokiem tikslam pasalinami is organizmo su slapalu. kazkada balytmu buvau uzkeles belenkiek tai nebuvo nakties, kad bent 3 kart nesikelciau pasvilpt smile nu ir geriau vandens aisku daug, nes visdelto geriau isplauti viska kol neprasidejo problemos su akmenligem ir t.t.

Neprisijungęs

 
200gTauku
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#555 2009-12-18 21:13

Re: Vartojimas ir pasekmės

Phobos rašė:

200gTauku rašė:

Phobos rašė:

kiek baltymu suedi per diena? jauciu bent 3g/kg, ne?

valgau kaip iseina 5-6 kart per diena stengiuosi ruosta baltimini maista valgyt, seip niekados neskaiciavau, bet reiks pradet , o cia turi ytakos maistas ar kaip nesupratau?

visi baltymai kuriu organizmas nepanaudoja vienokiem ar kitokiem tikslam pasalinami is organizmo su slapalu. kazkada balytmu buvau uzkeles belenkiek tai nebuvo nakties, kad bent 3 kart nesikelciau pasvilpt smile nu ir geriau vandens aisku daug, nes visdelto geriau isplauti viska kol neprasidejo problemos su akmenligem ir t.t.

gali but kad ir maistas turi ytakos, bet as pastebejau kad mane pradeda varyt i tuoleta kaip isgeriu proteino-cretino-gliutamino ar bcaa , angsciau buvau ikales PhD firmos wired kazkoki kokteili ten mixas visu papildu su coffeinu pries treniruote tai nuo to vapse per valanda treniruotes laiko reguliarei kas 5 minutes aidavau i tuoleta .. tai jau to nebegiu , pabandysiu dar saw palmetto pazesiu gal pamacins jai ne tai nzn slangute su maiseliu reiks pirktis lol

Paskutinį kartą taisė 200gTauku (2009-12-18 21:14)

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#556 2009-12-18 21:22

Re: Vartojimas ir pasekmės

200gTauku rašė:

Phobos rašė:

200gTauku rašė:


valgau kaip iseina 5-6 kart per diena stengiuosi ruosta baltimini maista valgyt, seip niekados neskaiciavau, bet reiks pradet , o cia turi ytakos maistas ar kaip nesupratau?

visi baltymai kuriu organizmas nepanaudoja vienokiem ar kitokiem tikslam pasalinami is organizmo su slapalu. kazkada balytmu buvau uzkeles belenkiek tai nebuvo nakties, kad bent 3 kart nesikelciau pasvilpt smile nu ir geriau vandens aisku daug, nes visdelto geriau isplauti viska kol neprasidejo problemos su akmenligem ir t.t.

gali but kad ir maistas turi ytakos, bet as pastebejau kad mane pradeda varyt i tuoleta kaip isgeriu proteino-cretino-gliutamino ar bcaa , angsciau buvau ikales PhD firmos wired kazkoki kokteili ten mixas visu papildu su coffeinu pries treniruote tai nuo to vapse per valanda treniruotes laiko reguliarei kas 5 minutes aidavau i tuoleta .. tai jau to nebegiu , pabandysiu dar saw palmetto pazesiu gal pamacins jai ne tai nzn slangute su maiseliu reiks pirktis lol

nu bet ir įdomiai cia su tavim big_smile nors keikvienam savos bėdos smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#557 2009-12-18 21:42

Re: Vartojimas ir pasekmės

200gTauku rašė:

Phobos rašė:

200gTauku rašė:


valgau kaip iseina 5-6 kart per diena stengiuosi ruosta baltimini maista valgyt, seip niekados neskaiciavau, bet reiks pradet , o cia turi ytakos maistas ar kaip nesupratau?

visi baltymai kuriu organizmas nepanaudoja vienokiem ar kitokiem tikslam pasalinami is organizmo su slapalu. kazkada balytmu buvau uzkeles belenkiek tai nebuvo nakties, kad bent 3 kart nesikelciau pasvilpt smile nu ir geriau vandens aisku daug, nes visdelto geriau isplauti viska kol neprasidejo problemos su akmenligem ir t.t.

gali but kad ir maistas turi ytakos, bet as pastebejau kad mane pradeda varyt i tuoleta kaip isgeriu proteino-cretino-gliutamino ar bcaa , angsciau buvau ikales PhD firmos wired kazkoki kokteili ten mixas visu papildu su coffeinu pries treniruote tai nuo to vapse per valanda treniruotes laiko reguliarei kas 5 minutes aidavau i tuoleta .. tai jau to nebegiu , pabandysiu dar saw palmetto pazesiu gal pamacins jai ne tai nzn slangute su maiseliu reiks pirktis lol

caffeinas juk yra diuaretikas, tai aishku dazhniau shlapinies.
Visgi SAW PALMETTO paziurek.Kaip jau minejau prostata kursuojant padideja tai steroidu pashalinis, siaip ji atsistato, taciau SAW PALMETTO tikrai blogiau nepadarys, vyresni vyrai gali ir profilaktishkai kart nuo karto pagerti.

Neprisijungęs

 
Justas..07
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 333
Atsiliepimai: 0

#558 2010-01-05 14:04

Re: Vartojimas ir pasekmės

iskilo toks klausimas, vienas mano draugas suvartojo 200 tableciu metano ir gan gerai issipute. kiek zinau jeigu jis mes sporta bus nekokios pasekmes. o jeigu jis sportuos toliau bet nebevartos daugiau to metano ar kasnors pasikeis?

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#559 2010-01-05 14:07

Re: Vartojimas ir pasekmės

Justas..07 rašė:

iskilo toks klausimas, vienas mano draugas suvartojo 200 tableciu metano ir gan gerai issipute. kiek zinau jeigu jis mes sporta bus nekokios pasekmes. o jeigu jis sportuos toliau bet nebevartos daugiau to metano ar kasnors pasikeis?

jej nebevartos metano isbegs oras is jo ir jis liks toks koks buvo dumbom

Neprisijungęs

 
Stangperis
buvęs Algimantas
Registravosi: 2008-08-19
Žinutės: 543
Atsiliepimai: 0

#560 2010-01-05 14:07

Re: Vartojimas ir pasekmės

Justas..07 rašė:

iskilo toks klausimas, vienas mano draugas suvartojo 200 tableciu metano ir gan gerai issipute. kiek zinau jeigu jis mes sporta bus nekokios pasekmes. o jeigu jis sportuos toliau bet nebevartos daugiau to metano ar kasnors pasikeis?

15m

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#561 2010-01-05 14:07

Re: Vartojimas ir pasekmės

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:03)

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#562 2010-01-05 17:16

Re: Vartojimas ir pasekmės

lolardas rašė:

Justas..07 rašė:

iskilo toks klausimas, vienas mano draugas suvartojo 200 tableciu metano ir gan gerai issipute. kiek zinau jeigu jis mes sporta bus nekokios pasekmes. o jeigu jis sportuos toliau bet nebevartos daugiau to metano ar kasnors pasikeis?

Kai baigs vartot ar sportuos ar ne vistiek liks toks pats nusmurgėlis kaip iki tol smile

Nevisiems taip...

Neprisijungęs

 
airidas77
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-04
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#563 2010-01-05 19:56

Re: Vartojimas ir pasekmės

shiauryz rašė:

Elonas rašė:

Niu radau sau idomu skyriu.As esu isbandes tikrai daug steroidu leidziamu ,tableciu,leidau ir i pecius ir i sparnus,bet lengviausia i sedmenis.Man 26 bent jau dabar jokiu problemu neturiu,as negeriu ir nerukau,baiges kursa visados valau organizma,plius sekrecijai ir vaisingumui atstattomi vaistai.Manau su protu vartojant gal ir gadini sveikata ,bet netaip,kaip kiti ryja kibirais ir paskui kepenu nevalo.Ilgiausiai be steroidu esu isbuves 4 menesius numeciau 6 kg,bet jokio pilvo nebuvo,gal tik todel,kad pries pradedant sportuoti as buvau labai plonas ir siaip esu smulkiu kaulu.O beto manau ,jai ir meti steroidus ,bet varysi presa gal net daugiau nei per kursa,neturetu pilvo buti.Ir ,kai as bunu svarus,treniruotes tempa sumazinu,svorius taippat,tada darau labai lengvas treniruotes ,nekankinu sanariu.

aš tai stebiuosi tavim. ne be reikalo rašei pirmam savo poste kad niekas beveik neauga net ant kurso. 4mėn max pertrauka tarp kursų....tu manai nuo decos to pakanka? kursai be testo... pabūtum pusę metų švariai įdomu keik liktų. jei baigi kursą ir palengvini treniruotes tai nieko keista kad masė mažėja. krc nepamokslausiu bet pagal mane čia daug klaidų

koks geriausias variantas valyti organizma po kurso?kokiais vaistais?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#564 2010-01-05 20:13

Re: Vartojimas ir pasekmės

airidas77 rašė:

shiauryz rašė:

Elonas rašė:

Niu radau sau idomu skyriu.As esu isbandes tikrai daug steroidu leidziamu ,tableciu,leidau ir i pecius ir i sparnus,bet lengviausia i sedmenis.Man 26 bent jau dabar jokiu problemu neturiu,as negeriu ir nerukau,baiges kursa visados valau organizma,plius sekrecijai ir vaisingumui atstattomi vaistai.Manau su protu vartojant gal ir gadini sveikata ,bet netaip,kaip kiti ryja kibirais ir paskui kepenu nevalo.Ilgiausiai be steroidu esu isbuves 4 menesius numeciau 6 kg,bet jokio pilvo nebuvo,gal tik todel,kad pries pradedant sportuoti as buvau labai plonas ir siaip esu smulkiu kaulu.O beto manau ,jai ir meti steroidus ,bet varysi presa gal net daugiau nei per kursa,neturetu pilvo buti.Ir ,kai as bunu svarus,treniruotes tempa sumazinu,svorius taippat,tada darau labai lengvas treniruotes ,nekankinu sanariu.

aš tai stebiuosi tavim. ne be reikalo rašei pirmam savo poste kad niekas beveik neauga net ant kurso. 4mėn max pertrauka tarp kursų....tu manai nuo decos to pakanka? kursai be testo... pabūtum pusę metų švariai įdomu keik liktų. jei baigi kursą ir palengvini treniruotes tai nieko keista kad masė mažėja. krc nepamokslausiu bet pagal mane čia daug klaidų

koks geriausias variantas valyti organizma po kurso?kokiais vaistais?

priklauso nuo kurso koks jis buvo tada ir matai kokiais reikia atstatinet.

Prisijungęs

 
airidas77
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-04
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#565 2010-01-05 20:26

Re: Vartojimas ir pasekmės

bender rašė:

airidas77 rašė:

shiauryz rašė:


aš tai stebiuosi tavim. ne be reikalo rašei pirmam savo poste kad niekas beveik neauga net ant kurso. 4mėn max pertrauka tarp kursų....tu manai nuo decos to pakanka? kursai be testo... pabūtum pusę metų švariai įdomu keik liktų. jei baigi kursą ir palengvini treniruotes tai nieko keista kad masė mažėja. krc nepamokslausiu bet pagal mane čia daug klaidų

koks geriausias variantas valyti organizma po kurso?kokiais vaistais?

priklauso nuo kurso koks jis buvo tada ir matai kokiais reikia atstatinet.

is po dekos su susta plius metana

Neprisijungęs

 
airidas77
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-04
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#566 2010-01-05 20:30

Re: Vartojimas ir pasekmės

kas pasakytu kaip geriausia valyti organizma is kurso,kokiais vaistais?

Neprisijungęs

 
edu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-08
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#567 2010-01-05 20:41

Re: Vartojimas ir pasekmės

airidas77 rašė:

kas pasakytu kaip geriausia valyti organizma is kurso,kokiais vaistais?

hcg tamoxa provironas po dumblo

Neprisijungęs

 
airidas77
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-04
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#568 2010-01-07 16:49

Re: Vartojimas ir pasekmės

sveiki,is kur gaut provirona,po kursa valymui,vaistinesi keik klausiu nezina tokui vaistu

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#569 2010-01-07 16:53

Re: Vartojimas ir pasekmės

airidas77 rašė:

sveiki,is kur gaut provirona,po kursa valymui,vaistinesi keik klausiu nezina tokui vaistu

vaistinese nera jo. klausk to zmogaus is kurio pirkai farma.

Prisijungęs

 
airidas77
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-04
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#570 2010-01-07 17:02

Re: Vartojimas ir pasekmės

bender rašė:

airidas77 rašė:

sveiki,is kur gaut provirona,po kursa valymui,vaistinesi keik klausiu nezina tokui vaistu

vaistinese nera jo. klausk to zmogaus is kurio pirkai farma.

o vaistinese kitokiu kokiu vaistu nera valymui?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#571 2010-01-07 17:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

airidas77 rašė:

bender rašė:

airidas77 rašė:

sveiki,is kur gaut provirona,po kursa valymui,vaistinesi keik klausiu nezina tokui vaistu

vaistinese nera jo. klausk to zmogaus is kurio pirkai farma.

o vaistinese kitokiu kokiu vaistu nera valymui?

hcg(pregnyl), tamoxifenas kitokiu dar neteko ieskot tai nzn smile

Prisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#572 2010-01-07 19:26

Re: Vartojimas ir pasekmės

Kur moderatoriai kai ju reikia? Tokiek dundukam kur 7 temose ta pati klausima uzdavineja ir foruma tersia bent ispejima galetumet numesti, jei ne bana...

Neprisijungęs

 
vErner
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-08-30
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#573 2010-01-07 21:45

Re: Vartojimas ir pasekmės

Sveiki, suvartojus 100metano, reikia valyt organizma? Testostreno atsistatymui manau reiktu, kad liktu kuo imanoma didesnis rezultatas?

Neprisijungęs

 
Ketler
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 568
Atsiliepimai: 0

#574 2010-01-07 21:47

Re: Vartojimas ir pasekmės

vErner rašė:

Sveiki, suvartojus 100metano, reikia valyt organizma? Testostreno atsistatymui manau reiktu, kad liktu kuo imanoma didesnis rezultatas?

O koks tas rezultatas jaj ne paslaptis big_smile

Neprisijungęs

 
Justas..07
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 333
Atsiliepimai: 0

#575 2010-01-07 22:26

Re: Vartojimas ir pasekmės

b***s nebestovi:Dalah

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net