Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 793
Atsiliepimai: 11

#1401 2011-04-06 22:45

Re: Vartojimas ir pasekmės

Taip gali jei neteisingas vartojimas

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1402 2011-04-07 01:39

Re: Vartojimas ir pasekmės

Na kalbant apie tas impotencijas ir potencijas man asmeniskai nuo to metano tas stajakas buwo kak nada, ir seip asmeniskai as manau kam dave diewas tam dave ta "dzigita" ir tie sterai nk jie neblogina (na jei newarai ju arkliskom dozem), kaip sakant suo ir kariamas pripranta, taip kad nuo keliu simtuku tab nenusiwiniosi tdl kalk ir nesijaudink ;-)

Neprisijungęs

 
tomass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#1403 2011-04-07 07:41

Re: Vartojimas ir pasekmės

ATP rašė:

tomass rašė:

cloudmaker rašė:

ziaurus tie daktarai smile))) gali pasirinkti kur kraujo daugiau susivaryt i smegenis, bica ar i ausi smile nu cia ish serijos kaip kurcnebylys aklam kelia rode smile teoretikai blyn, 2 metu darbas per 2 menesius!! ir nuo papildu auga ne menesiais o dienom tongue nera nervu ziuret toliau profesoriu situ dumbom

jei bica pumpuoji,tai i ji ir priplusta daugiau kraujo,kad aprupint visom reikiamom medziagom taip pat liecia visus raumenis kurie gauna kruvio.Dirbdamas protini darba turi aprupint smegenis.O kas atnes visas reikalingas medziagas:D turbut guliasas kuris vaiksto tarp bambos ir subunes.Nesakau,kad jie  buvo paruose namu darbus pries laida,bet patis ir nesuprantat kokia zala gali atnest steroidoj ypac kaip nesupranti ka darai.

rekomenduoju nueit karts nuo karto i biologijos pamokas smile

zmogaus anatomija tikrai ne mano arkliukas.Taip ,kad galiu klyst nes galvoju,kad i raumeni kuris gauna daugiau kruvio, priplusta ir daugiau kraujo.Gali mane pataisyt?

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#1404 2011-04-07 10:42

Re: Vartojimas ir pasekmės

onegms rašė:

Na kalbant apie tas impotencijas ir potencijas man asmeniskai nuo to metano tas stajakas buwo kak nada, ir seip asmeniskai as manau kam dave diewas tam dave ta "dzigita" ir tie sterai nk jie neblogina (na jei newarai ju arkliskom dozem), kaip sakant suo ir kariamas pripranta, taip kad nuo keliu simtuku tab nenusiwiniosi tdl kalk ir nesijaudink ;-)

Gal tu geriau daugiau nepatarinek, nes klaidini zmones su savo nulinem ziniom.

1. Metanas vienas nevartojamas, betkokiam kurse reik testosterono.
2. Metanas dalinaii atjungia naturalaus testosterono gamyba ~40% , kada naturalus testas, po kurso sugris i pradine padeti, atskaymo nera, kazkam greitai, kazkam po 6 menesiu, o kazkam niekada, todel tam ir yra daroma PCT (pokursine terapija)

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#1405 2011-04-07 12:34

Re: Vartojimas ir pasekmės

tomass rašė:

ATP rašė:

tomass rašė:


jei bica pumpuoji,tai i ji ir priplusta daugiau kraujo,kad aprupint visom reikiamom medziagom taip pat liecia visus raumenis kurie gauna kruvio.Dirbdamas protini darba turi aprupint smegenis.O kas atnes visas reikalingas medziagas:D turbut guliasas kuris vaiksto tarp bambos ir subunes.Nesakau,kad jie  buvo paruose namu darbus pries laida,bet patis ir nesuprantat kokia zala gali atnest steroidoj ypac kaip nesupranti ka darai.

rekomenduoju nueit karts nuo karto i biologijos pamokas smile

zmogaus anatomija tikrai ne mano arkliukas.Taip ,kad galiu klyst nes galvoju,kad i raumeni kuris gauna daugiau kruvio, priplusta ir daugiau kraujo.Gali mane pataisyt?

pala primink man jeigu gali kuo blogai kad i dirbanti raumeni priteka daugiau kraujo? ir prie ko cia steroidai? tipo nevartojant steroidu i dirbanti raumeni kraujas neteka?

Neprisijungęs

 
vilkas kiškis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-12
Žinutės: 106
Atsiliepimai: 0

#1406 2011-04-07 14:13

Re: Vartojimas ir pasekmės

onegms rašė:

Na kalbant apie tas impotencijas ir potencijas man asmeniskai nuo to metano tas stajakas buwo kak nada, ir seip asmeniskai as manau kam dave diewas tam dave ta "dzigita" ir tie sterai nk jie neblogina (na jei newarai ju arkliskom dozem), kaip sakant suo ir kariamas pripranta, taip kad nuo keliu simtuku tab nenusiwiniosi tdl kalk ir nesijaudink ;-)

tu pasidomek bisky daugiau pries rasydamas,pvz decos 100mg numusa testo lygi iki 0,taigi karta isoves decos daugiau kaip 2 savaitem testo gamyba uzmusi,tai stajaka gali tik sapnuot.

Neprisijungęs

 
tomass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#1407 2011-04-07 17:44

Re: Vartojimas ir pasekmės

ATP rašė:

tomass rašė:

ATP rašė:


rekomenduoju nueit karts nuo karto i biologijos pamokas smile

zmogaus anatomija tikrai ne mano arkliukas.Taip ,kad galiu klyst nes galvoju,kad i raumeni kuris gauna daugiau kruvio, priplusta ir daugiau kraujo.Gali mane pataisyt?

pala primink man jeigu gali kuo blogai kad i dirbanti raumeni priteka daugiau kraujo? ir prie ko cia steroidai? tipo nevartojant steroidu i dirbanti raumeni kraujas neteka?

iki smegenu kraujas nedaeina?ten zmogui ir buvo parasyta,kad duodant kruvio ir priplusta daugiau kraujo ir jei pratimai ant bickos ten jo daugiau ir prieina.tu man pasiulei i biologijos pamokas palankit...dali tau priminiau ,jei domina visas susirasinejimas,tai siek tiek auksciau viskas yra like.

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#1408 2011-04-07 17:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

as pagalvojau, kad tu sutinki su ta teorija, kad sportuojancio zmogaus smegenys neissivysto del to kad daugiau kraujo sportuojant i raumenis priteka.

Neprisijungęs

 
tomass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#1409 2011-04-07 20:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

ten buvo skirta forumieciui kuriam juokingai atrode apie kraujo pritekejima i raumenis.Kaip as galeciau sutikt su tokia teorija,jei pats sportuoju big_smile su ju teorija visikai nesutinku.Kaip galma teik ,kad zmogus sportuojantis jau durnas.Tu renki info stengies ,gauni rezultatus ir del to nedirba tipo smegenis,,bet kaip jos gali nedirbt ,jei tu gauni rezultatus,,be smegenu to nepadarisi.

Neprisijungęs

 
MaNiaK
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lazdiju raj.
Registravosi: 2011-01-01
Žinutės: 372
Atsiliepimai: 0

#1410 2011-04-07 21:05

Re: Vartojimas ir pasekmės

mazaididelis rašė:

onegms rašė:

Na kalbant apie tas impotencijas ir potencijas man asmeniskai nuo to metano tas stajakas buwo kak nada, ir seip asmeniskai as manau kam dave diewas tam dave ta "dzigita" ir tie sterai nk jie neblogina (na jei newarai ju arkliskom dozem), kaip sakant suo ir kariamas pripranta, taip kad nuo keliu simtuku tab nenusiwiniosi tdl kalk ir nesijaudink ;-)

Gal tu geriau daugiau nepatarinek, nes klaidini zmones su savo nulinem ziniom.

1. Metanas vienas nevartojamas, betkokiam kurse reik testosterono.
2. Metanas dalinaii atjungia naturalaus testosterono gamyba ~40% , kada naturalus testas, po kurso sugris i pradine padeti, atskaymo nera, kazkam greitai, kazkam po 6 menesiu, o kazkam niekada, todel tam ir yra daroma PCT (pokursine terapija)

Kas yra ta pokursine terapija?

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#1411 2011-04-07 21:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

MaNiaK rašė:

mazaididelis rašė:

onegms rašė:

Na kalbant apie tas impotencijas ir potencijas man asmeniskai nuo to metano tas stajakas buwo kak nada, ir seip asmeniskai as manau kam dave diewas tam dave ta "dzigita" ir tie sterai nk jie neblogina (na jei newarai ju arkliskom dozem), kaip sakant suo ir kariamas pripranta, taip kad nuo keliu simtuku tab nenusiwiniosi tdl kalk ir nesijaudink ;-)

Gal tu geriau daugiau nepatarinek, nes klaidini zmones su savo nulinem ziniom.

1. Metanas vienas nevartojamas, betkokiam kurse reik testosterono.
2. Metanas dalinaii atjungia naturalaus testosterono gamyba ~40% , kada naturalus testas, po kurso sugris i pradine padeti, atskaymo nera, kazkam greitai, kazkam po 6 menesiu, o kazkam niekada, todel tam ir yra daroma PCT (pokursine terapija)

Kas yra ta pokursine terapija?

PCT = pokursine terapija, yra tema 26psl. ilgumo apie tai, vadinasi ''PCT preparatai''- nesikuklink paskaityt.

Neprisijungęs

 
MaNiaK
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lazdiju raj.
Registravosi: 2011-01-01
Žinutės: 372
Atsiliepimai: 0

#1412 2011-04-08 19:55

Re: Vartojimas ir pasekmės

Paskaiciau:) aciū tau

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1413 2011-04-14 14:24

Re: Vartojimas ir pasekmės

Patarinejau ir patarinesiu cia ziuriu dauguma prisiskaite kas ant lapelio rasoma ir panasiai, jei gimei impotentu tai ir liksi impotentu aisku medikamentai numusa testo gamyba cia kas be ko bet jei pas tawe ir taip skystai su ta potencija tai is wiso tada gerk proteina ir pamirsk adata, nes nueik ir paklausk bet kokio rimtesnio daktaro  kuris yra susidures su genu inzinerija ir tau patwirtins kad kiekwiena is musu tas meslas weikia skirtingai bet is dalies ir wienodai todel del keliu metankes tableciu nereikia triesti britwom o kulnis nusipjaustysi. isemskit wiena karta laukan tas enciklopedijas pries 30 metu rasytas, kai patys paragausit tada ir komentuokit offtopic

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#1414 2011-04-14 15:24

Re: Vartojimas ir pasekmės

onegms rašė:

Patarinejau ir patarinesiu cia ziuriu dauguma prisiskaite kas ant lapelio rasoma ir panasiai, jei gimei impotentu tai ir liksi impotentu aisku medikamentai numusa testo gamyba cia kas be ko bet jei pas tawe ir taip skystai su ta potencija tai is wiso tada gerk proteina ir pamirsk adata, nes nueik ir paklausk bet kokio rimtesnio daktaro  kuris yra susidures su genu inzinerija ir tau patwirtins kad kiekwiena is musu tas meslas weikia skirtingai bet is dalies ir wienodai todel del keliu metankes tableciu nereikia triesti britwom o kulnis nusipjaustysi. isemskit wiena karta laukan tas enciklopedijas pries 30 metu rasytas, kai patys paragausit tada ir komentuokit offtopic

Tavo paskutiniai du postai nemazai pasako apie tavo zinias gautas is asmenines patirties smile kiek pats kursu esi padares, su kokiais prepais ir kaip rezultatai? Kadangi su potencija sakei problemu neturi, ir jei vadovautis tavo logika, tai speju PCT niekada nebuvo?

Neprisijungęs

 
onegms
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-23
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1415 2011-04-15 01:39

Re: Vartojimas ir pasekmės

PTC wisados darau neswarbu kad tas dzigitas laikosi gerai, o kad is asmenines patirties sakau tai cia faktas nes daugelis tik cituoja literatura ka perskaito ir nesupranta kad kiekwiena indiwida chemija weikia skirtingai, bet kaip minejau pries tai Topic'e kartu ir wienodai. Kursu gausa negaliu pasigirti wos 3 kurseliai, bet skaityti tokius issireiskimus kaip "kas man bus jei suwalgysiu 40 metano tableciu ar as nupliksiu ar tapsiu impotentu" ir pan nuz zinai jau atsiprasant dapi... smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1416 2011-04-16 17:23

Re: Vartojimas ir pasekmės

onegms rašė:

PTC wisados darau neswarbu kad tas dzigitas laikosi gerai, o kad is asmenines patirties sakau tai cia faktas nes daugelis tik cituoja literatura ka perskaito ir nesupranta kad kiekwiena indiwida chemija weikia skirtingai, bet kaip minejau pries tai Topic'e kartu ir wienodai. Kursu gausa negaliu pasigirti wos 3 kurseliai, bet skaityti tokius issireiskimus kaip "kas man bus jei suwalgysiu 40 metano tableciu ar as nupliksiu ar tapsiu impotentu" ir pan nuz zinai jau atsiprasant dapi... smile

Vienaip ar kitaip sie musu pokalbiai besiremiantys asmenine praktika ar perskaityta info,turi atlikti svietimo funkcija.Todel nereikia pykti ant kitu ,kad jiems nestovi del suvartoto metano ,o kitiem stovi nors irgi mate metana is arti.Kas liecia mano patirti ,tai seniai ,seniai teko padatyti 5 metano kurselius .I metus po viena.Tokia veikla uzsiiminejau kai man buvo 18 -23.Tada buvau pametes teisinga sveikos gyvensenos kelia ir kaip dauguma jusu buvau zenges steroidinio kulturizmo klystkeliu.23-24 metai tai laikotarpis kada standartinio vyro testo gamyba pasiekia pika ,taciau kurso metu jausdavau ,kad jei paprastai dzigitas lengvai saudavo 2 kart iseiles ,kitaip tariant neistraukus,tai ant kurso po pirmo suvio game over .ir nesvarbu koki zveri esi uzgaudes.Paskutini kart steru bandziau 2001 m. aisku jokiu po kurso atstatymu nedarydavau.Bet galiu konstatuoti kad neigiama itaka testo gamyklai buvo padaryta .Todel niekada steru nebandziusiam jaunimui sakau:NEBANDYKIT.O tiems kas varo tai linkiu sveikatos ir kuo greiciau mesti ta reikala.

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#1417 2011-04-16 17:31

Re: Vartojimas ir pasekmės

gal kunigelis koks busi tamsta?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1418 2011-04-16 17:52

Re: Vartojimas ir pasekmės

ATP rašė:

gal kunigelis koks busi tamsta?

Na ne,ne as greiciau anti kunigas .Jokiai religijai saves nepriskiriu.Nors nematau nieko blogo jei ten kas nors moko teisingai elgtis.Paprasciausiai remdamasis savo 19 metu sportavimo praktika,stengiuosi viena kita apsaugot nuo klaidu.PEACE.Nesuprask blogai.

Neprisijungęs

 
dapullupsmaster
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#1419 2011-04-16 19:46

Re: Vartojimas ir pasekmės

bender rašė:

ATP rašė:

http://www.pukas.lt/pukas-tv/laidos/pasirinkimai/403-pasirinkimai-20100409.html nzn buvo cia ar ne bet negalejau neprikelt sito video ji pamates big_smile 40min zvengiau be sustojimo.
"be steroidu dar yra meginama pumpuoti tuos raumenis sporto saleje visokiom mašinom dirbtinaj" big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

blm gal 10min tepaziurejau neistveriau nu tokios nesamones klausyti tai o daktaru supratimas dar geresnis big_smile

Kaip nusišneka bobikė:DDD  kurmi šneka gamta gamta, o paskui sako papildai negerai tai utiutiu tribulus ir raguoto ožio žolė yra iš gamtos, bet kadangi papildas tai yra beveik taip pat blogai kaip sterodai:DDDDDDDDD  Ką ten apie smegenis šnekėjo vopšie nesupratau, tai taip išeina, kad Švarcas utiutiu Flex Wheeler irgi kaušai paskutiniai, nes sterus varė.

Krč kokia kaušė ta boba taip išeina, kad papildai = blogis, įdomu kiek bcaa turėčiau suvalgyti per dieną, kad numirčiau:D

Nevartokit papildų kepenim, nes kenks kepenim - pagal bobikės logikąbig_smile
Video būtų juokingas, jei nebūtų graudu.
haha 21 minutė, boba davė suprast, kad tik LT ir Afrikoij galima nusipirkt sterų, o amerikoij ir kitur neina gaut:D Fsio išjungiau, nebelaiko jau kantrybė kai taip nusipeza:D

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1420 2011-04-16 21:13

Re: Vartojimas ir pasekmės

NATURAL1978 rašė:

ATP rašė:

gal kunigelis koks busi tamsta?

Na ne,ne as greiciau anti kunigas .Jokiai religijai saves nepriskiriu.Nors nematau nieko blogo jei ten kas nors moko teisingai elgtis.Paprasciausiai remdamasis savo 19 metu sportavimo praktika,stengiuosi viena kita apsaugot nuo klaidu.PEACE.Nesuprask blogai.

Kokioi cia sakoi toks stazas? Jei body buildinge tai nemazas,bet jei tie skaiciai 1978 reiskia gimimo metus tavo tai netikiu kad stazas 19 metu sakyk ka nori smile

Neprisijungęs

 
zyrtecs
Dažnas senbūvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2009-05-17
Žinutės: 1237
Atsiliepimai: 13

#1421 2011-04-16 21:19

Re: Vartojimas ir pasekmės

rolka78 rašė:

NATURAL1978 rašė:

ATP rašė:

gal kunigelis koks busi tamsta?

Na ne,ne as greiciau anti kunigas .Jokiai religijai saves nepriskiriu.Nors nematau nieko blogo jei ten kas nors moko teisingai elgtis.Paprasciausiai remdamasis savo 19 metu sportavimo praktika,stengiuosi viena kita apsaugot nuo klaidu.PEACE.Nesuprask blogai.

Kokioi cia sakoi toks stazas? Jei body buildinge tai nemazas,bet jei tie skaiciai 1978 reiskia gimimo metus tavo tai netikiu kad stazas 19 metu sakyk ka nori smile

gimimo metai smile kazkur rase., kad 33 smile

Paskutinį kartą taisė zyrtecs (2011-04-16 21:21)

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1422 2011-04-16 21:22

Re: Vartojimas ir pasekmės

Na jei nuo 14 sportuoja body buildinga tai ugis turetu but 1m60cm su kepure smile

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1423 2011-04-16 21:44

Re: Vartojimas ir pasekmės

NATURAL1978 rašė:

onegms rašė:

PTC wisados darau neswarbu kad tas dzigitas laikosi gerai, o kad is asmenines patirties sakau tai cia faktas nes daugelis tik cituoja literatura ka perskaito ir nesupranta kad kiekwiena indiwida chemija weikia skirtingai, bet kaip minejau pries tai Topic'e kartu ir wienodai. Kursu gausa negaliu pasigirti wos 3 kurseliai, bet skaityti tokius issireiskimus kaip "kas man bus jei suwalgysiu 40 metano tableciu ar as nupliksiu ar tapsiu impotentu" ir pan nuz zinai jau atsiprasant dapi... smile

Vienaip ar kitaip sie musu pokalbiai besiremiantys asmenine praktika ar perskaityta info,turi atlikti svietimo funkcija.Todel nereikia pykti ant kitu ,kad jiems nestovi del suvartoto metano ,o kitiem stovi nors irgi mate metana is arti.Kas liecia mano patirti ,tai seniai ,seniai teko padatyti 5 metano kurselius .I metus po viena.Tokia veikla uzsiiminejau kai man buvo 18 -23.Tada buvau pametes teisinga sveikos gyvensenos kelia ir kaip dauguma jusu buvau zenges steroidinio kulturizmo klystkeliu.23-24 metai tai laikotarpis kada standartinio vyro testo gamyba pasiekia pika ,taciau kurso metu jausdavau ,kad jei paprastai dzigitas lengvai saudavo 2 kart iseiles ,kitaip tariant neistraukus,tai ant kurso po pirmo suvio game over .ir nesvarbu koki zveri esi uzgaudes.Paskutini kart steru bandziau 2001 m. aisku jokiu po kurso atstatymu nedarydavau.Bet galiu konstatuoti kad neigiama itaka testo gamyklai buvo padaryta .Todel niekada steru nebandziusiam jaunimui sakau:NEBANDYKIT.O tiems kas varo tai linkiu sveikatos ir kuo greiciau mesti ta reikala.

dzidai senas nuperdes jau esi taip kad nevaryk cia nesamoniu,jei pats nemokejai naudotis preparatais tai nereiski kad visi tokie:)

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#1424 2011-04-17 08:58

Re: Vartojimas ir pasekmės

natural1978 aka dzidas ramiai, nes vel iseisi uztarnauto poilsio

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#1425 2011-04-17 13:59

Re: Vartojimas ir pasekmės

vinstrolis rašė:

NATURAL1978 rašė:

onegms rašė:

PTC wisados darau neswarbu kad tas dzigitas laikosi gerai, o kad is asmenines patirties sakau tai cia faktas nes daugelis tik cituoja literatura ka perskaito ir nesupranta kad kiekwiena indiwida chemija weikia skirtingai, bet kaip minejau pries tai Topic'e kartu ir wienodai. Kursu gausa negaliu pasigirti wos 3 kurseliai, bet skaityti tokius issireiskimus kaip "kas man bus jei suwalgysiu 40 metano tableciu ar as nupliksiu ar tapsiu impotentu" ir pan nuz zinai jau atsiprasant dapi... smile

Vienaip ar kitaip sie musu pokalbiai besiremiantys asmenine praktika ar perskaityta info,turi atlikti svietimo funkcija.Todel nereikia pykti ant kitu ,kad jiems nestovi del suvartoto metano ,o kitiem stovi nors irgi mate metana is arti.Kas liecia mano patirti ,tai seniai ,seniai teko padatyti 5 metano kurselius .I metus po viena.Tokia veikla uzsiiminejau kai man buvo 18 -23.Tada buvau pametes teisinga sveikos gyvensenos kelia ir kaip dauguma jusu buvau zenges steroidinio kulturizmo klystkeliu.23-24 metai tai laikotarpis kada standartinio vyro testo gamyba pasiekia pika ,taciau kurso metu jausdavau ,kad jei paprastai dzigitas lengvai saudavo 2 kart iseiles ,kitaip tariant neistraukus,tai ant kurso po pirmo suvio game over .ir nesvarbu koki zveri esi uzgaudes.Paskutini kart steru bandziau 2001 m. aisku jokiu po kurso atstatymu nedarydavau.Bet galiu konstatuoti kad neigiama itaka testo gamyklai buvo padaryta .Todel niekada steru nebandziusiam jaunimui sakau:NEBANDYKIT.O tiems kas varo tai linkiu sveikatos ir kuo greiciau mesti ta reikala.

dzidai senas nuperdes jau esi taip kad nevaryk cia nesamoniu,jei pats nemokejai naudotis preparatais tai nereiski kad visi tokie:)

WINSTROLI nesupyk smarkiai pries tave nieko neturiu. zinute buvo adresuota jaunimui kuris dar nepriprato reguliariai normalaus maisto valgyti o jau prigrudo skrandelius kreatinu ir noxu,ir pamazu sau masto apie metana.tai as ir pasakoju apie tai kaip man buvo.aisku neteisingai vartojau be atstatymu ir palaikymu,nors OLIMPE hebra sake kalk provirono ,nolvadexo,bet tada buvau pats gudriausias .tu kaip matau is nuotrauku kur idetos nuotrauku skyriuje varzybinis kulturistas ,forma nebloga.tu jusu aukstuju tehnologiju net nedrystu aptarineti,juk parasiau, tiems kas varo rimta,i sveikatos ir sekmes.bus labai po 10 m idomu pakalbeti.PEACE

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net