Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1751 2012-09-03 23:42

Re: Vartojimas ir pasekmės

Didelio zmogaus big_smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1752 2012-09-03 23:49

Re: Vartojimas ir pasekmės

Loading rašė:

Didelio zmogaus big_smile

Nu n.a cia pisinetis? smile esme esu didesnis nei vidutinis zmogus ir sako automatiskai jei zmogus didesnis tai ir jo sirdis ir kiti organaia turi but proporcingai didesni.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1753 2012-09-03 23:53

Re: Vartojimas ir pasekmės

Nesipisineju, tiesiog idomiai skamba.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#1754 2012-09-04 07:38

Re: Vartojimas ir pasekmės

Gero zmogaus, didele sirdis! lol

Neprisijungęs

 
Rlyeh
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-08-26
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#1755 2012-09-04 17:32

Re: Vartojimas ir pasekmės

raumeningo zmogaus mazi kiausiukai big_smile

Neprisijungęs

 
Antsnukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-20
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1756 2012-09-04 17:51

Re: Vartojimas ir pasekmės

Knoxville rašė:

Antsnukis rašė:

pirmas kursas buvo metanas+deka+susta.  po kokiu dvieju savaiciu pasijaute. pasimate rezultatas. Atsirado didelis noras sportuoti, sustambejo visas kunas, atsirado raumenu ten kur niekada nebuvo, aplinkiniai iskart visa tai pastebejo. Mityboje buvau nepatyres, bet anglis ir baltymus rinkti sekesi neblogai. Kursas buvo gan sudinas nes tuo metu ir gerdavau ir rukydavau ir leisdavausi nereguliariai, bet net visa tai sudejus priaugau 10kg nuo kuriu po kurso liko 5kg, jautesi kad po kurso suliekniejui prieaugi, nes isbego vanduo ir panasiai. Dingo noras sportuoti smile jei sita kursa tvarkingai buciau padares dabar kai nerukau, negeriu tai +15kg bendros mases buciau tikrai padares smile bet  dabar atsirado skirtingi tikslai ryskumas+jega+istverme+reakcija ir lieknas kunas. Uzsiimineju fitnesu ir esu patenkintas. Siuo metu mano kursas sustanonas kas 5 dienas.

Dar vienas savamokslis endokrinologas hmm

dar vienas ale protinguolis, niekada nevartojantis ir neklystantis kulturistas smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#1757 2012-09-04 18:25

Re: Vartojimas ir pasekmės

Antsnukis rašė:

Knoxville rašė:

Antsnukis rašė:

pirmas kursas buvo metanas+deka+susta.  po kokiu dvieju savaiciu pasijaute. pasimate rezultatas. Atsirado didelis noras sportuoti, sustambejo visas kunas, atsirado raumenu ten kur niekada nebuvo, aplinkiniai iskart visa tai pastebejo. Mityboje buvau nepatyres, bet anglis ir baltymus rinkti sekesi neblogai. Kursas buvo gan sudinas nes tuo metu ir gerdavau ir rukydavau ir leisdavausi nereguliariai, bet net visa tai sudejus priaugau 10kg nuo kuriu po kurso liko 5kg, jautesi kad po kurso suliekniejui prieaugi, nes isbego vanduo ir panasiai. Dingo noras sportuoti smile jei sita kursa tvarkingai buciau padares dabar kai nerukau, negeriu tai +15kg bendros mases buciau tikrai padares smile bet  dabar atsirado skirtingi tikslai ryskumas+jega+istverme+reakcija ir lieknas kunas. Uzsiimineju fitnesu ir esu patenkintas. Siuo metu mano kursas sustanonas kas 5 dienas.

Dar vienas savamokslis endokrinologas hmm

dar vienas ale protinguolis, niekada nevartojantis ir neklystantis kulturistas smile

Tie kurie nevartoja, neklysta niekad, tie kurie vartoja kartais klysta.  Ir tie ir anie pasirenka patys.

Neprisijungęs

 
Antsnukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-20
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1758 2012-09-04 22:31

Re: Vartojimas ir pasekmės

kiekvienas pasirenka skirtingai, vieni ruko, kiti geria, kiti vartoja steroidus, kiti pavydi kad to negali sau leisti, svarbiausia nepisti proto nes tai gero neatnesa smile

Neprisijungęs

 
Knoxville
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 517
Atsiliepimai: 1

#1759 2012-09-04 22:35

Re: Vartojimas ir pasekmės

Antsnukis rašė:

Knoxville rašė:

Antsnukis rašė:

pirmas kursas buvo metanas+deka+susta.  po kokiu dvieju savaiciu pasijaute. pasimate rezultatas. Atsirado didelis noras sportuoti, sustambejo visas kunas, atsirado raumenu ten kur niekada nebuvo, aplinkiniai iskart visa tai pastebejo. Mityboje buvau nepatyres, bet anglis ir baltymus rinkti sekesi neblogai. Kursas buvo gan sudinas nes tuo metu ir gerdavau ir rukydavau ir leisdavausi nereguliariai, bet net visa tai sudejus priaugau 10kg nuo kuriu po kurso liko 5kg, jautesi kad po kurso suliekniejui prieaugi, nes isbego vanduo ir panasiai. Dingo noras sportuoti smile jei sita kursa tvarkingai buciau padares dabar kai nerukau, negeriu tai +15kg bendros mases buciau tikrai padares smile bet  dabar atsirado skirtingi tikslai ryskumas+jega+istverme+reakcija ir lieknas kunas. Uzsiimineju fitnesu ir esu patenkintas. Siuo metu mano kursas sustanonas kas 5 dienas.

Dar vienas savamokslis endokrinologas hmm

dar vienas ale protinguolis, niekada nevartojantis ir neklystantis kulturistas smile

Nenorejau izeist, bet speju ta susta kas 5d eis ilga laika, o ne normalus kursas su normaliu PCT? nepamokslauju bet jau buvo tokie kurie saudesi susta kaip TRT ir nieko gero jiem nesigavo smile

Neprisijungęs

 
Antsnukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-20
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1760 2012-09-05 17:26

Re: Vartojimas ir pasekmės

bet kada galima gi prijungti koki winstroli ar kazkas panasaus prie sustos smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#1761 2012-09-05 18:12

Re: Vartojimas ir pasekmės

Antsnukis rašė:

kiekvienas pasirenka skirtingai, vieni ruko, kiti geria, kiti vartoja steroidus, kiti pavydi kad to negali sau leisti, svarbiausia nepisti proto nes tai gero neatnesa smile

Nuo klaidu ant pavydo ir proto pisimo persokai? big_smile

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#1762 2012-09-05 20:35

Re: Vartojimas ir pasekmės

zyzz rašė:

Ką aš jai susivariau? big_smile utiutiu pamokslininkai smile sterai pagreitina raumens augima, sirdis taip pat turi raumensm todel tipo biski padidejo augimas. bet taip pogi didelio zmogaussirdis visada didesne

sirdis ne biski turi raumens, o sirdis ir yra raumuo daugiau ten nieko smile o siaip jei padidejus sirdis tai nereiskia kad tavo visa sirdis padidejo kaip koks bicas  big_smile dideda atskiros dalys...o kuri puse yra padidejus tada galima spresti nuo ko..

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1763 2012-09-05 21:19

Re: Vartojimas ir pasekmės

Antsnukis rašė:

kiekvienas pasirenka skirtingai, vieni ruko, kiti geria, kiti vartoja steroidus, kiti pavydi kad to negali sau leisti, svarbiausia nepisti proto nes tai gero neatnesa smile

Mes čia nelabai toleruojama keiksmažodžius.Ar tu to nepastebėjai?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1764 2012-09-05 21:21

Re: Vartojimas ir pasekmės

Squat

: kaip pačiam einasi?

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#1765 2012-09-05 22:20

Re: Vartojimas ir pasekmės

rolka78 rašė:

Squat

: kaip pačiam einasi?

sportuoju kaip sportaves, valgau, miegu smile chemijos vis dar nepradejau.. galvoju gal vel sugryzt prie senojo sporto cia  anglijoj, nes eit i rimta kulturizma gaila sveikatos, o siaip del saves sportuot jau nebeidomu smile tai va, zesim kaip cia kas iseis man..kaip tu ?

Neprisijungęs

 
Vitalijus85
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-07
Žinutės: 361
Atsiliepimai: 1

#1766 2012-09-05 22:31

Re: Vartojimas ir pasekmės

squat rašė:

rolka78 rašė:

Squat

: kaip pačiam einasi?

sportuoju kaip sportaves, valgau, miegu smile chemijos vis dar nepradejau.. galvoju gal vel sugryzt prie senojo sporto cia  anglijoj, nes eit i rimta kulturizma gaila sveikatos, o siaip del saves sportuot jau nebeidomu smile tai va, zesim kaip cia kas iseis man..kaip tu ?

Tai vis mastai apie kursa , bet neapsisprendei ? smile

Neprisijungęs

 
Antsnukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-20
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1767 2012-09-06 07:14

Re: Vartojimas ir pasekmės

rolka78 rašė:

Antsnukis rašė:

kiekvienas pasirenka skirtingai, vieni ruko, kiti geria, kiti vartoja steroidus, kiti pavydi kad to negali sau leisti, svarbiausia nepisti proto nes tai gero neatnesa smile

Mes čia nelabai toleruojama keiksmažodžius.Ar tu to nepastebėjai?

keiksmazodziai? ne nepastebejau ;/

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1768 2012-09-06 11:51

Re: Vartojimas ir pasekmės

Antsnukis rašė:

rolka78 rašė:

Antsnukis rašė:

kiekvienas pasirenka skirtingai, vieni ruko, kiti geria, kiti vartoja steroidus, kiti pavydi kad to negali sau leisti, svarbiausia nepisti proto nes tai gero neatnesa smile

Mes čia nelabai toleruojama keiksmažodžius.Ar tu to nepastebėjai?

keiksmazodziai? ne nepastebejau ;/

Neapsimesk kad nesupratai ka aš turiu omeny.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1769 2012-09-06 11:53

Re: Vartojimas ir pasekmės

squat rašė:

rolka78 rašė:

Squat

: kaip pačiam einasi?

sportuoju kaip sportaves, valgau, miegu smile chemijos vis dar nepradejau.. galvoju gal vel sugryzt prie senojo sporto cia  anglijoj, nes eit i rimta kulturizma gaila sveikatos, o siaip del saves sportuot jau nebeidomu smile tai va, zesim kaip cia kas iseis man..kaip tu ?

Irgi tas pats nieko naujo.Dabar ilsiuosi šią savaite,nuo pirmadienio vėl Grydiu prie sporto.

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#1770 2012-09-06 19:00

Re: Vartojimas ir pasekmės

Vitalijus85 rašė:

squat rašė:

rolka78 rašė:

Squat

: kaip pačiam einasi?

sportuoju kaip sportaves, valgau, miegu smile chemijos vis dar nepradejau.. galvoju gal vel sugryzt prie senojo sporto cia  anglijoj, nes eit i rimta kulturizma gaila sveikatos, o siaip del saves sportuot jau nebeidomu smile tai va, zesim kaip cia kas iseis man..kaip tu ?

Tai vis mastai apie kursa , bet neapsisprendei ? smile

tai jo per skystas esu bijau smile

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#1771 2012-09-06 19:01

Re: Vartojimas ir pasekmės

rolka78 rašė:

squat rašė:

rolka78 rašė:

Squat

: kaip pačiam einasi?

sportuoju kaip sportaves, valgau, miegu smile chemijos vis dar nepradejau.. galvoju gal vel sugryzt prie senojo sporto cia  anglijoj, nes eit i rimta kulturizma gaila sveikatos, o siaip del saves sportuot jau nebeidomu smile tai va, zesim kaip cia kas iseis man..kaip tu ?

Irgi tas pats nieko naujo.Dabar ilsiuosi šią savaite,nuo pirmadienio vėl Grydiu prie sporto.

ir as kaip tik sia savaite ilsiuosi smile ir tada nuo dietos pereisim vel ant augimo smile

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#1772 2012-09-06 19:03

Re: Vartojimas ir pasekmės

cia ne i tema bet gal kas zinot kiek laiko HGH aptinkamas organizme nustojus ji vartot?

Paskutinį kartą taisė squat (2012-09-06 19:03)

Neprisijungęs

 
Vitalijus85
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-07
Žinutės: 361
Atsiliepimai: 1

#1773 2012-09-06 19:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

squat rašė:

Vitalijus85 rašė:

squat rašė:


sportuoju kaip sportaves, valgau, miegu smile chemijos vis dar nepradejau.. galvoju gal vel sugryzt prie senojo sporto cia  anglijoj, nes eit i rimta kulturizma gaila sveikatos, o siaip del saves sportuot jau nebeidomu smile tai va, zesim kaip cia kas iseis man..kaip tu ?

Tai vis mastai apie kursa , bet neapsisprendei ? smile

tai jo per skystas esu bijau smile

Kuo tiksliai bijai ? smile Juk buvai jau apsisprendes del tren - a ir sustos , kiek pamenu ? P.S del HGH : The challenge and invasiveness of obtaining and handling samples is vastly greater for blood than for urine testing, which is the athletic commission standard. More problematic is the very short half-life of HGH in the body: about 2.5 hours. A day after injecting HGH, serum levels are 0.1 percent of the injection dose, and a week after using HGH, the drug is completely gone from the system.

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#1774 2012-09-06 21:02

Re: Vartojimas ir pasekmės

squat rašė:

cia ne i tema bet gal kas zinot kiek laiko HGH aptinkamas organizme nustojus ji vartot?

neaptiks.

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#1775 2012-09-06 21:56

Re: Vartojimas ir pasekmės

Vitalijus85 rašė:

squat rašė:

Vitalijus85 rašė:


Tai vis mastai apie kursa , bet neapsisprendei ? smile

tai jo per skystas esu bijau smile

Kuo tiksliai bijai ? smile Juk buvai jau apsisprendes del tren - a ir sustos , kiek pamenu ? P.S del HGH : The challenge and invasiveness of obtaining and handling samples is vastly greater for blood than for urine testing, which is the athletic commission standard. More problematic is the very short half-life of HGH in the body: about 2.5 hours. A day after injecting HGH, serum levels are 0.1 percent of the injection dose, and a week after using HGH, the drug is completely gone from the system.

kokio senumo ta pastraipa? nes girdejau londono2012 turejo testa HGH bet kiek girdejau(ta pati ir cia raso)kad iki savaites aptinka, bet gali tipo net ir dar ilgesni laika, bet kaip ten yra istikruju:/
jo buvau bet per ziaurus man toks pirmas kursas pasirode smileo bijau, net nzn ko, atchodu turbut bijau:)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net