Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#976 2013-11-12 11:22

Re: Vokietes "progresas"

eNrr rašė:

Vokiete rašė:

P0werman rašė:

Uztekto merso ir buto smile)

automobiliu markiu neskiriu
butas? buta turi visi big_smile aš taipogi big_smileD
sakau,turek tu mersa,džipa,ferari ,bmw,opel  ar ka ten dar ,buta,buk užkačialintas ,bet jei charakteris kaip avino ir šiaip su daug bjauriu savybiu,sazines nulis tai drasiai velniop galim siust toki:DD geriau gyvensiu mazam bute is nuosavu lešu negu "laizysiu subine" to nevertam pusgalviui kuris panas keičia kaip kojines

O tau neatrodo, kad tau galioja tas pats?

kas tas pats? aš automobilio neturiu big_smile
be to,tu manęs nepažįsti nei velnio taigi negali net įtart kokia esu realiam gyvenime. smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#977 2013-11-12 11:24

Re: Vokietes "progresas"

P0werman rašė:

Vokiete rašė:

Staffordshire rašė:


jei ka tu didesniu gali paklausti patarimo manau tikrai pades ar paziures

aš nedrasi esu big_smile nesmerkit už tai. big_smile

klausdama letai lupas apsilaizyk, manau suveiks

:DDDDD nera ko zmogui leist tuščias viltis puoselet big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#978 2013-11-12 11:29

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Staffordshire rašė:

tai jei eini ilgesni laika ir visada pasisveikini su kitais ir esi draugiska tai nieko blogo jei paprasysi kad padetu, bet jei ten vaikstai nosi uzrietusi tada nzn smile

cia komentavo kažkas kad sales vietiniai mane mate ale vaikščiojančia anoreksike. as aišku turiu įtarima kas čia mane man už nugaros apkalba,bet ne esu įsitikinus,tai prikin...prieisiu prie kokio čiuvo o tas pasirodys esas koks nors trolis kuris cia prisiregistravęs

gal kai pradejai eiti atrodei pasikelusi ar pan del to taip ir pasake, nu nzn jei prie manes prieitu kas paklausti tai padeciau big_smile geriau kai daro kazka normaliai nei is saves dergiasi

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#979 2013-11-12 11:34

Re: Vokietes "progresas"

tie nauji grybukai retas kuris supranta, kad paklausus daugeliu atvejų gaus tuos atsakymus smile o patys nieks ten neis ir nepatarinės neprašyti

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#980 2013-11-12 11:35

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

eNrr rašė:

Vokiete rašė:


automobiliu markiu neskiriu
butas? buta turi visi big_smile aš taipogi big_smileD
sakau,turek tu mersa,džipa,ferari ,bmw,opel  ar ka ten dar ,buta,buk užkačialintas ,bet jei charakteris kaip avino ir šiaip su daug bjauriu savybiu,sazines nulis tai drasiai velniop galim siust toki:DD geriau gyvensiu mazam bute is nuosavu lešu negu "laizysiu subine" to nevertam pusgalviui kuris panas keičia kaip kojines

O tau neatrodo, kad tau galioja tas pats?

kas tas pats? aš automobilio neturiu big_smile
be to,tu manęs nepažįsti nei velnio taigi negali net įtart kokia esu realiam gyvenime. smile

Rimtaii? Bet ziurek, galbut ir cia forume tie patys kuriuos taip keiki, realiam gyvenime yra labai geri ir silti zmones?

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#981 2013-11-12 11:39

Re: Vokietes "progresas"

Staffordshire rašė:

Vokiete rašė:

Staffordshire rašė:

tai jei eini ilgesni laika ir visada pasisveikini su kitais ir esi draugiska tai nieko blogo jei paprasysi kad padetu, bet jei ten vaikstai nosi uzrietusi tada nzn smile

cia komentavo kažkas kad sales vietiniai mane mate ale vaikščiojančia anoreksike. as aišku turiu įtarima kas čia mane man už nugaros apkalba,bet ne esu įsitikinus,tai prikin...prieisiu prie kokio čiuvo o tas pasirodys esas koks nors trolis kuris cia prisiregistravęs

gal kai pradejai eiti atrodei pasikelusi ar pan del to taip ir pasake, nu nzn jei prie manes prieitu kas paklausti tai padeciau big_smile geriau kai daro kazka normaliai nei is saves dergiasi

geras požiuris. aš pati negerai jaučiuos kai darau ir nežinau ar teisingai darau.
o del to pasikelimo tai gali but,nes visu pirma kai i mane ziuri kaip i pisama mesa tai tikrai nejaukiai jaučiuos ir man tas pasipiktinima kelia,kitas dalykas - stengiuosi uzsidet toki svori kad butu sunku,po pritupimu tai isvis suprakaitavus bunu kaip višta :DDD be to,as ateinu pasportuot o ne kaip kai kurie pamaigyt rageli ar siaip po sale pavaiksčiot.

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#982 2013-11-12 11:40

Re: Vokietes "progresas"

Toks vaizdas, kad vaikysteje prievarta kentejus, kad kiekvienas zvilgnis, tarsi i pisama mesa. Jeigu nori, kad zmones graziau elgtusi su tavim, visu pirma pradek nuo saves.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#983 2013-11-12 11:41

Re: Vokietes "progresas"

eNrr rašė:

Toks vaizdas, kad vaikysteje prievarta kentejus, kad kiekvienas zvilgnis, tarsi i pisama mesa. Jeigu nori, kad zmones graziau elgtusi su tavim, visu pirma pradek nuo saves.

alausnykstysalah

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#984 2013-11-12 11:42

Re: Vokietes "progresas"

Volframas rašė:

Vokiete rašė:

eNrr rašė:


O tau neatrodo, kad tau galioja tas pats?

kas tas pats? aš automobilio neturiu big_smile
be to,tu manęs nepažįsti nei velnio taigi negali net įtart kokia esu realiam gyvenime. smile

Rimtaii? Bet ziurek, galbut ir cia forume tie patys kuriuos taip keiki, realiam gyvenime yra labai geri ir silti zmones?

iš kai kuriu personažu postu to nesimato deja.
jeigu mane žemina,trolint bando tai aš stovesiu uz save. kaip jus su manim - taip aš su jumis. turetumet kazkiek ir supratimo turet kad tikrai nezinau daug dalyku ir galbut darau kazka neteisingai,o ne isvadint anoreksike ir vos ne pasiust utiutiu

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#985 2013-11-12 11:45

Re: Vokietes "progresas"

eNrr rašė:

Toks vaizdas, kad vaikysteje prievarta kentejus, kad kiekvienas zvilgnis, tarsi i pisama mesa. Jeigu nori, kad zmones graziau elgtusi su tavim, visu pirma pradek nuo saves.

tu manęs net realybei nematei tai kaip tu gali čia išvadas kazkokias daryt? zinok,silpni nervai pas mane taip kad nepradek...

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#986 2013-11-12 11:46

Re: Vokietes "progresas"

Niekam neidomu ar silpni ar stiprus tavo nervai, cia bijot del to turim ar uzjaust kad tokia. . ? big_smile

http://static.fjcdn.com/gifs/Angry_7c0934_660289.gif

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#987 2013-11-12 11:46

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Volframas rašė:

Vokiete rašė:

kas tas pats? aš automobilio neturiu big_smile
be to,tu manęs nepažįsti nei velnio taigi negali net įtart kokia esu realiam gyvenime. smile

Rimtaii? Bet ziurek, galbut ir cia forume tie patys kuriuos taip keiki, realiam gyvenime yra labai geri ir silti zmones?

iš kai kuriu personažu postu to nesimato deja.
jeigu mane žemina,trolint bando tai aš stovesiu uz save. kaip jus su manim - taip aš su jumis. turetumet kazkiek ir supratimo turet kad tikrai nezinau daug dalyku ir galbut darau kazka neteisingai,o ne isvadint anoreksike ir vos ne pasiust utiutiu

is personazu postu vertini zmones kokie jie realybej , bet pati sakai tu visiskai skirtinga nuo forumo zinuciu. tia kaip sita suprast? smile

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2013-11-12 11:47)

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#988 2013-11-12 11:48

Re: Vokietes "progresas"

Human rašė:

Niekam neidomu ar silpni ar stiprus tavo nervai, cia bijot del to turim ar uzjaust kad tokia. . ? big_smile

http://static.fjcdn.com/gifs/Angry_7c0934_660289.gif

Prabas aka Strazdas irgi pranešimo gale dėjo "." ir tada dar "?", kam taip?

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#989 2013-11-12 11:51

Re: Vokietes "progresas"

athletic nemoku rasyt, berastis esu big_smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#990 2013-11-12 11:52

Re: Vokietes "progresas"

MrBurbulas rašė:

Vokiete rašė:

Volframas rašė:


Rimtaii? Bet ziurek, galbut ir cia forume tie patys kuriuos taip keiki, realiam gyvenime yra labai geri ir silti zmones?

iš kai kuriu personažu postu to nesimato deja.
jeigu mane žemina,trolint bando tai aš stovesiu uz save. kaip jus su manim - taip aš su jumis. turetumet kazkiek ir supratimo turet kad tikrai nezinau daug dalyku ir galbut darau kazka neteisingai,o ne isvadint anoreksike ir vos ne pasiust utiutiu

is personazu postu vertini zmones kokie jie realybej , bet pati sakai tu visiskai skirtinga nuo forumo zinuciu. tia kaip sita suprast? smile

situcija gaunasi tokia kad ikeliau fotkes - prasidejo zeminimas,trolinimas kad as ale anoreksike - aš giniausi - jus dar labiau užsipuolet ir del to kad giniausi tai ale likau durna blondine. nebutumet uzsipuole - nebutu ko gintis ir butu taika ir ramybe. viskas paprasta. šiaip esu nuoširdus žmogus,jei su manim mandagiai - tai aš irgi mandagiai. smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#991 2013-11-12 11:53

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Vysne rašė:

Praeita trenke, moteris, kuri gyvenime nesportavus, pseme is lempos ir patrauke 80kg lengviausiai, mano drauge pasportavus kelias savaites atkele 75kg, pamenu klasioke pirma karta psemus stanga i rankas, ant peciu uzsikele 50kg... Tai kokius cia atmazus rasineji, ypac, kai jau pusantru metu sportuoji big_smilebig_smile

tavo bandymai patrolint neišdegs žinok smile pas mane salei gal tik viena taip sunkiai kilnoja kuria maciau kelis kartus.

nieko as nebandau trolint, tiesiog parasiau, kas yra normalu pakelt zmogui, turinciam pyyyyzda. O jau nenormalu yra tai, kad tau 20kg jau ten utiutiu... Tau ne i treniruotes reikia vaiksciot, o i rebilitacija, zinoma pirmiau butu gerai issigydyt nuo anoreksijos. O pvz kai eini i maxima apsipirkt ir perki pvz pieno, ryziu, batona ir mesos, viska parsinesi iskart ar eini keturis kart?

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#992 2013-11-12 11:54

Re: Vokietes "progresas"

Vysne gal parnesa jai koks Igoris big_smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#993 2013-11-12 11:57

Re: Vokietes "progresas"

prasideda vel ... ai nafig,neturiu kantrybes nei noro i nesamones atrašinet

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#994 2013-11-12 11:57

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

MrBurbulas rašė:

Vokiete rašė:


iš kai kuriu personažu postu to nesimato deja.
jeigu mane žemina,trolint bando tai aš stovesiu uz save. kaip jus su manim - taip aš su jumis. turetumet kazkiek ir supratimo turet kad tikrai nezinau daug dalyku ir galbut darau kazka neteisingai,o ne isvadint anoreksike ir vos ne pasiust utiutiu

is personazu postu vertini zmones kokie jie realybej , bet pati sakai tu visiskai skirtinga nuo forumo zinuciu. tia kaip sita suprast? smile

situcija gaunasi tokia kad ikeliau fotkes - prasidejo zeminimas,trolinimas kad as ale anoreksike - aš giniausi - jus dar labiau užsipuolet ir del to kad giniausi tai ale likau durna blondine. nebutumet uzsipuole - nebutu ko gintis ir butu taika ir ramybe. viskas paprasta. šiaip esu nuoširdus žmogus,jei su manim mandagiai - tai aš irgi mandagiai. smile

ne tai man idomu ko tu tikejaisi  is tu foto ? nes tikrai atrodei kaip anoreksike.  konkreciai per kuda smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#995 2013-11-12 11:58

Re: Vokietes "progresas"

taigi anoreksike esu,nieko nevalgau.
maistas? ne,neteko apie toki girdet.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#996 2013-11-12 12:01

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

taigi anoreksike esu,nieko nevalgau.
maistas? ne,neteko apie toki girdet.

Hahaha pagaliau pripazinai... Mes laimejom!!!!!!!! PERGALE!!!!!

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#997 2013-11-12 12:05

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

taigi anoreksike esu,nieko nevalgau.
maistas? ne,neteko apie toki girdet.

as tau pvz pateiksiu.
tarkim as imetu foto ( tarkim atrodau x.uj.ov.ai, bet isivaizduoju kad esu vos ne  varyzbinis kaciokas)  visi sako tu atrodai kaip  kakutis. Bet as tuo netikiu ir laikau   visus . du.xa.is.  nes jie neteisus o as  pats graziausias  , stipriausias ir t.t..

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2013-11-12 12:05)

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#998 2013-11-12 12:08

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

eNrr rašė:

Toks vaizdas, kad vaikysteje prievarta kentejus, kad kiekvienas zvilgnis, tarsi i pisama mesa. Jeigu nori, kad zmones graziau elgtusi su tavim, visu pirma pradek nuo saves.

tu manęs net realybei nematei tai kaip tu gali čia išvadas kazkokias daryt? zinok,silpni nervai pas mane taip kad nepradek...

o kiek tu forumieciu esi macius realiai? Kiek? Speju nuli. Nors ne karta ne viena cia bbz kaip isvadinai. Bandai radyt graziai, tvarkingai, bet karts nuo karto islenda tavo tas muzikiskumas, realiai jauciu daug keikiesi, spjaudaisi, rukai ir dediesi praeiviu arba benamiu varpas i burna. Man taip atrodo. Susidariau tokia nuomone.

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#999 2013-11-12 12:11

Re: Vokietes "progresas"

Todel ir 20lbs jau didelis belekaip svoris

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#1000 2013-11-12 12:12

Re: Vokietes "progresas"

..........

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net