Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9076 2016-06-13 23:41

Re: Kreatinas

Red Dragon rašė:

Na jai tu nori būti užplaukęs tavo reikalas aš renkuosi alkalina , man vandens po oda nereikia.
Daryti pertraukas ar ne, tai atsakymas paprastas,kuo ilgiau vartosi tuo mažiau naudos iš jo bus , organizmas pripras ir tiek, pertraukos metu pavartok daugiau jautienos, ji naturaliai turi daug kreatino.

Po oda? big_smile Visa kreatino esme apart TPA yra uzkrovimas raumens lasteles vandeniu, hidruoti ja...

Neprisijungęs

 
Red Dragon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-31
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#9077 2016-06-14 18:21

Re: Kreatinas

na jai tau norisi atrodytii uztinusiam tai prasau, man nereikia vandens pertekliaus raumenyse ir aplamai..

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9078 2016-06-14 18:29

Re: Kreatinas

Red Dragon rašė:

na jai tau norisi atrodytii uztinusiam tai prasau, man nereikia vandens pertekliaus raumenyse ir aplamai..

Juokingai atrodo zmogus, kai elementarios informacijos nezino apie kreatina ir senom bobuciu pasakom piktu dedziu pripasakotom tiki hmm

Neprisijungęs

 
RobertasDainys
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2016-04-30
Žinutės: 74
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#9079 2016-06-15 07:57

Re: Kreatinas

Galit kas smulkiau paaiškint apie tuos vandenis?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9080 2016-06-15 08:21

Re: Kreatinas

RobertasDainys rašė:

Galit kas smulkiau paaiškint apie tuos vandenis?

Tau apie juos nieko nereikia zinot. Nori suzinot, imi straiipsniuka ir skaitai.

Neprisijungęs

 
RobertasDainys
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2016-04-30
Žinutės: 74
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#9081 2016-06-15 09:36

Re: Kreatinas

Jie tik į naudą ar nelabai?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9082 2016-06-15 09:41

Re: Kreatinas

RobertasDainys rašė:

Jie tik į naudą ar nelabai?

Aisku, kad i nauda.

Neprisijungęs

 
Red Dragon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-31
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#9083 2016-06-16 20:35

Re: Kreatinas

Nezinau, kas tau pasakoja ir ka bet as pats asmeniskai nuo kreatino jauciu vandens pertekliu, inkstu skausmus ir cia nereikia vien is savo asmenynes patirties ar paskaicius protingu bobuciu vaidinti stiprei isprususi.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#9084 2016-06-17 03:33

Re: Kreatinas

Red Dragon rašė:

Nezinau, kas tau pasakoja ir ka bet as pats asmeniskai nuo kreatino jauciu vandens pertekliu, inkstu skausmus ir cia nereikia vien is savo asmenynes patirties ar paskaicius protingu bobuciu vaidinti stiprei isprususi.

Taip atrodo , kad prisiskaites tik esi. Cia is tos serijos kai zmones prisiskaito ligu internete o veliau bando patys sau jas prirasyti big_smile blin 21 amzius o kreatinas kaip buvo baubas taip ir liko...graudu

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#9085 2016-06-17 07:58

Re: Kreatinas

RobertasDainys rašė:

Vienur skaitai rašo vartot 6-8sav. ir daryt 4sav. pertrauką, kitur 3sav. vartot ir 1pertrauką, o kitur išvis nepataria..Tai pasikliausiu tavim.

Pertrauka daroma tam, kad galetum po to is naujo uzkraudineti organizma kreatinu...jo efektas yra kaupiamasis, t.y. tu vartodamas ji kasdiena, kaupi organizme jo atsargas, ir yra riba kai sukaupi maximum jo organizme, visas perteklius tada eina I kreatinina, kuris pasisalina is organizmo...tai vat vienienm buna smagesnis efektas, kai pasedeje ciklo virsuneje, nustoja vartoti ir po pertraukos gryzta, tai jauciasi tas jegu bangavimas, kuris buna kad patinka zmonems, kiti tuo tarpu sedi pastoviai, bet tokiu atveju kartais pradedama manyti, kad kreatinas nebeveikia, nes pastoviai sedi pike...as asmeniskai renkuosi du menesiai on, vienas menesis off, bet cia ne taisykle, pabandyk ir taip ir anaip ir zek kaip labiau patiks...is esmes tai yra vienas labiausiai nekaltu papildu, kurio nauda yra kaip ir irodyta tyrimais...jo veikimas paprastas (galima aiskinti sudetingai, apie ATP, fosfokreatina ir pan, bet ner prasmes) - jis susirisa su vandeniu ir yra absorbuojamas I raumens lastele, ko pasekoje raumuo atrodo vizualiai didesnis (kazkiek) ir atsiranda daugiau jegos, nes pati lastele susideda is mazdaug 75% vandens, tai vat is cia ir gali atsirasti tas vadinamas paplaukimas, kitiem buna veidas paburksta (tame tarpe man), del sito as naudojau paskutiniais kartais kreatino esterio malata (patogu nes tabletese, reikia maziau) ir jo poveikis man realiai jausdavosi smagiau negu paprasto mono ir nebudavo jokio paburkimo...ten kam skauda inkstus, tai nzn, arba arkliskas dozes jo varo, ir perteklius metamas lauk (yra riba kiek per karta tu jo gali pasisavinti), arba inkstai jau ir taip pareje, neteko girdeti kad sveikam zmogui, rpadejus vartoti kreatina, kazkas panasaus butu...

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-06-17 08:06)

Neprisijungęs

 
Red Dragon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-31
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#9086 2016-06-18 11:19

Re: Kreatinas

Vat as apier ka ir sakau, o jie man aiskina, kad as vienas matai istinstu nuo kreatino:D
pasirodo ne mane vienam

iparado rašė:

RobertasDainys rašė:

Vienur skaitai rašo vartot 6-8sav. ir daryt 4sav. pertrauką, kitur 3sav. vartot ir 1pertrauką, o kitur išvis nepataria..Tai pasikliausiu tavim.

Pertrauka daroma tam, kad galetum po to is naujo uzkraudineti organizma kreatinu...jo efektas yra kaupiamasis, t.y. tu vartodamas ji kasdiena, kaupi organizme jo atsargas, ir yra riba kai sukaupi maximum jo organizme, visas perteklius tada eina I kreatinina, kuris pasisalina is organizmo...tai vat vienienm buna smagesnis efektas, kai pasedeje ciklo virsuneje, nustoja vartoti ir po pertraukos gryzta, tai jauciasi tas jegu bangavimas, kuris buna kad patinka zmonems, kiti tuo tarpu sedi pastoviai, bet tokiu atveju kartais pradedama manyti, kad kreatinas nebeveikia, nes pastoviai sedi pike...as asmeniskai renkuosi du menesiai on, vienas menesis off, bet cia ne taisykle, pabandyk ir taip ir anaip ir zek kaip labiau patiks...is esmes tai yra vienas labiausiai nekaltu papildu, kurio nauda yra kaip ir irodyta tyrimais...jo veikimas paprastas (galima aiskinti sudetingai, apie ATP, fosfokreatina ir pan, bet ner prasmes) - jis susirisa su vandeniu ir yra absorbuojamas I raumens lastele, ko pasekoje raumuo atrodo vizualiai didesnis (kazkiek) ir atsiranda daugiau jegos, nes pati lastele susideda is mazdaug 75% vandens, tai vat is cia ir gali atsirasti tas vadinamas paplaukimas, kitiem buna veidas paburksta (tame tarpe man), del sito as naudojau paskutiniais kartais kreatino esterio malata (patogu nes tabletese, reikia maziau) ir jo poveikis man realiai jausdavosi smagiau negu paprasto mono ir nebudavo jokio paburkimo...ten kam skauda inkstus, tai nzn, arba arkliskas dozes jo varo, ir perteklius metamas lauk (yra riba kiek per karta tu jo gali pasisavinti), arba inkstai jau ir taip pareje, neteko girdeti kad sveikam zmogui, rpadejus vartoti kreatina, kazkas panasaus butu...

Neprisijungęs

 
y0y0
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-08
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#9087 2016-06-19 13:58

Re: Kreatinas

nuo kreatino nuslenka plaukai. cool

Neprisijungęs

 
Red Dragon
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-31
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#9088 2016-06-19 14:43

Re: Kreatinas

Kreatinas padidina DHT, didelis DHT  lemia plauku slinkima, todel imanoma.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19741313

Neprisijungęs

 
RobertasDainys
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2016-04-30
Žinutės: 74
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#9089 2016-06-20 09:36

Re: Kreatinas

Tai jei vartosiu plikas būsiu big_smile pom daug plaukų turiu big_smile o su kokiom sultim vartot kreatiną?

Neprisijungęs

 
Grikis
Kalbus dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2015-05-20
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#9090 2016-06-20 12:26

Re: Kreatinas

RobertasDainys rašė:

Tai jei vartosiu plikas būsiu big_smile pom daug plaukų turiu big_smile o su kokiom sultim vartot kreatiną?

Vynuogiu
Nezinau kokiom dozem ta kreatina varyt reikia , kad plaukai nuo jo slinkt pradetu , jeigu esi i tai linkes , tai ir be kreatino jie slinks .

Paskutinį kartą taisė Grikis (2016-06-20 12:27)

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#9091 2016-06-20 12:58

Re: Kreatinas

RobertasDainys rašė:

Tai jei vartosiu plikas būsiu big_smile pom daug plaukų turiu big_smile o su kokiom sultim vartot kreatiną?

Nereik sulciu jokiu, ale naudoja su vynuogiu sultimis, bet mano galva cia pinigu svaistymas, imti vynuogiu sultis tik del gliukozes, geriau nusipirkti paprastos gliukozes, ir imesti sauksta I vandeni kartu su kreatinu...

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#9092 2016-06-20 13:21

Re: Kreatinas

Arba gerti be nieko, ir neieskoti siknoj smegenu.

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#9093 2016-06-20 14:27

Re: Kreatinas

Rimtai, čia iš to kreatino kažin ką daro, dar reikia jį stebuklingu metu ir stebuklingu būdu išgerti, o paskui žiūrėt kad neištintum ar nenupliktum. lol Geri kada patogu, iš vis įsimaišai į protein shake'ą prie progos, kad nereiktų 100 papildų atskirai gėrinėt, vartoji po kiek jau ten nori (realiai 5g / dienai turi būt gana, bet daug kas ginčysis, nu tai imkit daugiau, jei jum tikrai jaučiasi geriau), geriausia mažesnėm porcijom per kartą (iki 5g), kad išvengt galimo skrandžio diskomforto - viskas.

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2016-06-20 14:28)

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#9094 2016-06-20 16:26

Re: Kreatinas

siluetaz rašė:

Rimtai, čia iš to kreatino kažin ką daro, dar reikia jį stebuklingu metu ir stebuklingu būdu išgerti, o paskui žiūrėt kad neištintum ar nenupliktum. lol Geri kada patogu, iš vis įsimaišai į protein shake'ą prie progos, kad nereiktų 100 papildų atskirai gėrinėt, vartoji po kiek jau ten nori (realiai 5g / dienai turi būt gana, bet daug kas ginčysis, nu tai imkit daugiau, jei jum tikrai jaučiasi geriau), geriausia mažesnėm porcijom per kartą (iki 5g), kad išvengt galimo skrandžio diskomforto - viskas.

Kreatiną siūlo gert priklausomai nuo kūno svorio... aš maišydavau su avižom/proteinu tai netikdavo skrandžiui, dabar išgeriu tik atsikėlęs ant tuščio, o tada 30min po geri shake - jokių parkių skrandžiui, nors geriu 7,5+7,5 dienai. Tas pats ir grįžus po darbo išgeri ir eini į trefkę, po trefkės shake.

Vieni sako, kad jei paleidžia apačioj ''žiedinį'' tai reikia mažint dozę, bet iš mano patirties tai geriau išgert ant tuščio smile

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#9095 2016-06-20 16:37

Re: Kreatinas

Peltor rašė:

siluetaz rašė:

Rimtai, čia iš to kreatino kažin ką daro, dar reikia jį stebuklingu metu ir stebuklingu būdu išgerti, o paskui žiūrėt kad neištintum ar nenupliktum. lol Geri kada patogu, iš vis įsimaišai į protein shake'ą prie progos, kad nereiktų 100 papildų atskirai gėrinėt, vartoji po kiek jau ten nori (realiai 5g / dienai turi būt gana, bet daug kas ginčysis, nu tai imkit daugiau, jei jum tikrai jaučiasi geriau), geriausia mažesnėm porcijom per kartą (iki 5g), kad išvengt galimo skrandžio diskomforto - viskas.

Kreatiną siūlo gert priklausomai nuo kūno svorio... aš maišydavau su avižom/proteinu tai netikdavo skrandžiui, dabar išgeriu tik atsikėlęs ant tuščio, o tada 30min po geri shake - jokių parkių skrandžiui, nors geriu 7,5+7,5 dienai. Tas pats ir grįžus po darbo išgeri ir eini į trefkę, po trefkės shake.

Vieni sako, kad jei paleidžia apačioj ''žiedinį'' tai reikia mažint dozę, bet iš mano patirties tai geriau išgert ant tuščio smile

Kiekvienam kitaip dėl skrandžio, man blogiau būna jei ant tuščio visai išgeriu, kitu metu viskas ok. Taip pat po pertraukos pradėjus vėl vartot gali kelias dienas pagurguliuot pilvas. Individualu. Dėl tų siūlymų tai šiai dienai tikrai populiariausias ir pakankamai ištirtas būdas yra 5g / dienai, na nebent esi kokių 100kg+ tada turbūt reiktų daugiau. Loading'as šiaip nebūtinas, bet man visai patiko kai pabandžiau pirmas 10d po 15-20g - efektas tas pats, tik daug greičiau jis pasijaučia, dėl to ryškiau ir stipriau pajunti kiek realiai tau tas kreatinas duoda naudos. O daugiau tai manau kiekvienas laisvas pasieksperimentuot ir rast kas kam veikia ir kuo tikėt, tik svarbiausia nereikia tų senų mitų apie vynuogių sultis, kavas ir pan. alaus

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9096 2016-06-20 18:48

Re: Kreatinas

Bandes ir su uzkrovimo faze ir tiesiog. Man kazkaip visiskai vienodai. Jegos atzvilgiu negaliu lygint, bet man aiskiau buna pagal svori kaip uzkyla. Vienodai 10d periodu uzsikaupia tas extra vandens svori.

As asmeniskai geriu su gliukoze/cukrum ar tiesiog saldziu gerimu kokiu, kad ir tuo paciu kompotu. Skrandziui pz buna asmeniskai ir nuo tu paciu 5g. Siaip man ji gert pykina realiai, nepernesu as to skonio keisto...tiesiog vemimo refleksas iskart big_smile O skrandziui vps off buna, ypac jei ant tuscio.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#9097 2016-06-20 18:58

Re: Kreatinas

BloodyZero rašė:

Bandes ir su uzkrovimo faze ir tiesiog. Man kazkaip visiskai vienodai. Jegos atzvilgiu negaliu lygint, bet man aiskiau buna pagal svori kaip uzkyla. Vienodai 10d periodu uzsikaupia tas extra vandens svori.

As asmeniskai geriu su gliukoze/cukrum ar tiesiog saldziu gerimu kokiu, kad ir tuo paciu kompotu. Skrandziui pz buna asmeniskai ir nuo tu paciu 5g. Siaip man ji gert pykina realiai, nepernesu as to skonio keisto...tiesiog vemimo refleksas iskart big_smile O skrandziui vps off buna, ypac jei ant tuscio.

Galvojau as cia vienas toks. Seniau gerdavau, kazkaip nieko budavo. Dabar tai jei ne su amynkem ar kuo nors uzgeriu, tai sikna.
Koki pats geri?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#9098 2016-06-20 19:03

Re: Kreatinas

ATjr rašė:

BloodyZero rašė:

Bandes ir su uzkrovimo faze ir tiesiog. Man kazkaip visiskai vienodai. Jegos atzvilgiu negaliu lygint, bet man aiskiau buna pagal svori kaip uzkyla. Vienodai 10d periodu uzsikaupia tas extra vandens svori.

As asmeniskai geriu su gliukoze/cukrum ar tiesiog saldziu gerimu kokiu, kad ir tuo paciu kompotu. Skrandziui pz buna asmeniskai ir nuo tu paciu 5g. Siaip man ji gert pykina realiai, nepernesu as to skonio keisto...tiesiog vemimo refleksas iskart big_smile O skrandziui vps off buna, ypac jei ant tuscio.

Galvojau as cia vienas toks. Seniau gerdavau, kazkaip nieko budavo. Dabar tai jei ne su amynkem ar kuo nors uzgeriu, tai sikna.
Koki pats geri?

Belekoks paprastas be nieko monohidratas man taip. utiutiu vos ne vemdamas hmm Kazkada su kosejimais vos neatpyliau big_smile Baisiau nei vit B gert...

Dabar turiu Grenade'o Creatine Engage. Ten ne mono, bet veikia asmeniskai ziauriai kukareku. Vandens uzkaupe nevaikiskai + jegom tikrai nesiskundziu. O utiutiu tuom, kad skanus ir tikrai nepykina gert big_smile Mono paprasto tiesiog negaliu gert...

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#9099 2016-06-20 19:12

Re: Kreatinas

Jo, tas pigumas monohidrato duoda savo smile

Neprisijungęs

 
RobertasDainys
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2016-04-30
Žinutės: 74
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#9100 2016-06-20 21:59

Re: Kreatinas

O klausykit, aš turiu geinerį, bet skonis vanilės, tai pora kartu gėriau tai tuos du kartus vos neapsivėmiau jau kilo viršun viskas, bandyt gert ar nerizikuot?big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net