Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3501 2019-12-03 12:40

Re: Trenbolone Acetate

Garmus man parodyk 😁 man labai idomus forumo dalyviai  kaip atrodo,dauguma zinau bet ne visus. Please 😁

Neprisijungęs

 
Hardware
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2018-01-11
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#3502 2019-12-03 12:57

Re: Trenbolone Acetate

Lukasb94 rašė:

intuziastas rašė:

Nu ir zlobiaros jus 😁 as vapse tik 93kg prie 178cm.
Butu idomu suzinot jusu maxus prie tokiu kuno svoriu 😐

19 kai buvau prie 95kg ant antro kurselio BP 185kg Sq 240kg DL 200
Dar prie tokiu svoriu nepriejas kolkas,per ilga pertrauka nuo sporto buvo,bet arteju

Nas daug nesistengiu ant maxo daryt bet dabar panadus kaip ir pas tabe. DL 230 tik. SQ ir BP panasiai. 38 metai beje. Normaliai sportuoju apie 2 metus.... kazkaip taip....😎

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#3503 2019-12-03 13:02

Re: Trenbolone Acetate

Garmus rašė:

bender rašė:

Garmus rašė:


170 stanga paspausdavau simta tris sveriant kitu nebandes,neidomu

Joo toks stereotipinis kaciokas, idomu kiek paspaudi, nors ant pritupkiu gal 100 daryt tik sugeba big_smile Ne tau skirta garmusai.

Susirask fb yra kazkur video,utiutiu.man tie pritupimai tu vps i save pazek ar man tavo ft ikelt cia?
Ps kaciokai kacioka as virs metu i sale neini,taip kad vps maziau cia kazka heitink ant manes

Galiu atlekt pasportuosim kartu i kauna, paziuresi gyvai kaip atrodau:)

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#3504 2019-12-03 13:31

Re: Trenbolone Acetate

Dviguba zinute

Paskutinį kartą taisė Lukasb94 (2019-12-03 13:32)

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#3505 2019-12-03 13:32

Re: Trenbolone Acetate

Lukasb94 rašė:

Normaliai cia viskas,ateina tie svoriai su laiku
As isvis dar bandau surast kas gi pagaliau man tinka,tai vynioju dbr po 15-20 repsu
Kazkaip ar del boldos ar ko,bet gerokai sunkiau raumeni nuvargint, tai menesuka vienu principu sportuoju,kita kitu. , O dl aplamai mano silpnoji vieta,bet daug core dabar darau zesim

Neprisijungęs

 
Hardware
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2018-01-11
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#3506 2019-12-03 13:47

Re: Trenbolone Acetate

Reik patarimo hebra. Taigi baigiasi kursiukas mano test-deka-mecka. Isviso 16 savaiciu. +16  kg. Dabar bus 2 menesiai test 250 week. Sekanti mastau test en-tren en- mast en. Klausymas butu kokios doze laikyt? Trenas bus pirma karta. Iskart sakau kad greitu efiru nesiulyt nes netinka, tiesiog darbas neleidzia. 250 test- 400 tren- 400 masteron? Dabartinis svoris 128. Vandenuku aisq yra. Beje nejauciu jokiu saidu prie 350 estradiolio. Bet kurso metu nuo 6 savaites laikiau prolaktina ir estro normoj. Dekui. Rekompozitiona bandysiu daryt.

Paskutinį kartą taisė Hardware (2019-12-03 13:48)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#3507 2019-12-03 14:01

Re: Trenbolone Acetate

bender rašė:

Garmus rašė:

bender rašė:


Joo toks stereotipinis kaciokas, idomu kiek paspaudi, nors ant pritupkiu gal 100 daryt tik sugeba big_smile Ne tau skirta garmusai.

Susirask fb yra kazkur video,utiutiu.man tie pritupimai tu vps i save pazek ar man tavo ft ikelt cia?
Ps kaciokai kacioka as virs metu i sale neini,taip kad vps maziau cia kazka heitink ant manes

Galiu atlekt pasportuosim kartu i kauna, paziuresi gyvai kaip atrodau:)

Atlek

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3508 2019-12-03 14:04

Re: Trenbolone Acetate

Hardware rašė:

Reik patarimo hebra. Taigi baigiasi kursiukas mano test-deka-mecka. Isviso 16 savaiciu. +16  kg. Dabar bus 2 menesiai test 250 week. Sekanti mastau test en-tren en- mast en. Klausymas butu kokios doze laikyt? Trenas bus pirma karta. Iskart sakau kad greitu efiru nesiulyt nes netinka, tiesiog darbas neleidzia. 250 test- 400 tren- 400 masteron? Dabartinis svoris 128. Vandenuku aisq yra. Beje nejauciu jokiu saidu prie 350 estradiolio. Bet kurso metu nuo 6 savaites laikiau prolaktina ir estro normoj. Dekui. Rekompozitiona bandysiu daryt.

250/400/400 pats tas!!! Pirmam kartui bus ok su trenu prie tiek testo. Bet deje Treno saidu neisvengsi...

Neprisijungęs

 
bumeriss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 198
Atsiliepimai: 0

#3509 2019-12-03 14:36

Re: Trenbolone Acetate

intuziastas rašė:

Hardware rašė:

Reik patarimo hebra. Taigi baigiasi kursiukas mano test-deka-mecka. Isviso 16 savaiciu. +16  kg. Dabar bus 2 menesiai test 250 week. Sekanti mastau test en-tren en- mast en. Klausymas butu kokios doze laikyt? Trenas bus pirma karta. Iskart sakau kad greitu efiru nesiulyt nes netinka, tiesiog darbas neleidzia. 250 test- 400 tren- 400 masteron? Dabartinis svoris 128. Vandenuku aisq yra. Beje nejauciu jokiu saidu prie 350 estradiolio. Bet kurso metu nuo 6 savaites laikiau prolaktina ir estro normoj. Dekui. Rekompozitiona bandysiu daryt.

250/400/400 pats tas!!! Pirmam kartui bus ok su trenu prie tiek testo. Bet deje Treno saidu neisvengsi...

Tau nereiktu apie trena dar isvis kalbeti. Tau buvo patarta ka daryt kad isvengt treno saidu tu nei testo sumazinai nei t3 vartojai. Tai ir nuomone apie trena dar pasilaikyk sau...

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3510 2019-12-03 15:00

Re: Trenbolone Acetate

bumeriss rašė:

intuziastas rašė:

Hardware rašė:

Reik patarimo hebra. Taigi baigiasi kursiukas mano test-deka-mecka. Isviso 16 savaiciu. +16  kg. Dabar bus 2 menesiai test 250 week. Sekanti mastau test en-tren en- mast en. Klausymas butu kokios doze laikyt? Trenas bus pirma karta. Iskart sakau kad greitu efiru nesiulyt nes netinka, tiesiog darbas neleidzia. 250 test- 400 tren- 400 masteron? Dabartinis svoris 128. Vandenuku aisq yra. Beje nejauciu jokiu saidu prie 350 estradiolio. Bet kurso metu nuo 6 savaites laikiau prolaktina ir estro normoj. Dekui. Rekompozitiona bandysiu daryt.

250/400/400 pats tas!!! Pirmam kartui bus ok su trenu prie tiek testo. Bet deje Treno saidu neisvengsi...

Tau nereiktu apie trena dar isvis kalbeti. Tau buvo patarta ka daryt kad isvengt treno saidu tu nei testo sumazinai nei t3 vartojai. Tai ir nuomone apie trena dar pasilaikyk sau...

Ka tu cia  mane gydai vaikeli utiutiu! As su trenu puikiai susitvarkiau ereli  tu,ir su saidais susitvarkiau kiek buvo imanoma. Balvoneli kiekvienam skirtingai jis veikia,jei tavo organizmas ji lengviau prieme tai pasilayk savo nuomone del t3 sau, utiutiu saidus tvarkyt su kitais vaistas nekazka irgi zinok,as dziaugiuosi kad t3 nepajungiau lapuxas tu. Isdygo bliaca pilipukas kazkoks is kanapiu,mokinsi tu cia mane 😁

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2019-12-03 15:06)

Neprisijungęs

 
bumeriss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 198
Atsiliepimai: 0

#3511 2019-12-03 15:07

Re: Trenbolone Acetate

intuziastas rašė:

bumeriss rašė:

intuziastas rašė:


250/400/400 pats tas!!! Pirmam kartui bus ok su trenu prie tiek testo. Bet deje Treno saidu neisvengsi...

Tau nereiktu apie trena dar isvis kalbeti. Tau buvo patarta ka daryt kad isvengt treno saidu tu nei testo sumazinai nei t3 vartojai. Tai ir nuomone apie trena dar pasilaikyk sau...

Ka tu cia  mane gydai vaikeli utiutiu! As su trenu puikiai susidraugavau ereli  tu,ir su saidais susitvarkiau kiek buvo imanoma. Ereli kiekvienam skirtingai jis veikia,jei tavo organizmas ji lengviau prieme tai pasilayk savo nuomone del t3 sau, utiutiu saidus tvarkyt su kitais vaistas nekazka irgi zinok,as dziaugiuis kad t3 nepajungiau lapuxas tu.

Nesiputok tu cia tiek pats nuomone keiti kaip malalietka. Nesenai tik verkiai kad blogai ant treno buvo, dbr jau rasai, kad puikiai susitvarkiai tai apsipresk gal...

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3512 2019-12-03 15:20

Re: Trenbolone Acetate

Taip kai buvo pats pikas buvo sunku,poto suvaldziau! Nuomoniu nekeitaliojau o klausynejau kas ir kaip utiutiu tu! Is to ka pats zinau ir is kitu patirties galiu spresti kiek zmogui laikyt treno,kad saidai nors normos ribuose butu. berods aiskiai ir patariau low test, beto zmogus naudos letus esterius kas ir bus svelniau su saidais. utiutiu nekenciu tokiu issisokeliu ereliu,Lysk i savo urva is kur ir islindai utiutiu

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2019-12-03 15:23)

Neprisijungęs

 
bumeriss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 198
Atsiliepimai: 0

#3513 2019-12-03 15:24

Re: Trenbolone Acetate

intuziastas rašė:

Taip kai buvo pats pikas buvo sunku,poto suvaldziau! Nuomoniu nekeitaliojau o klausynejau kas ir kaip utiutiu tu! Is to ka pats zinau ir is kitu patirties galiu spresti kiek zmogui laikyt treno,kad saidai nors normos ribuose butu. berods aiskiai ir patariau low test, beto zmogus naudos letus esterius kas ir bus svelniau su saidais. utiutiu nekenciu tokiu issisokeliu ereliu,utiutiu i savo urva is kur ir islindai utiutiu

As tau normaliai parasiau kad ne viska padariai kad suvaldyt trena ir kad gal dar laikas sau pasilaikyti nuomone. O tu cia pradejai visokiais zodzias ant manes. Nezinau auklejimo trukumas ar seip dar trenas neisejo is taves. Bet nusiramink nieko as blogi neturiu pries tave pasakiau nuomine ir tiek...

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3514 2019-12-03 15:25

Re: Trenbolone Acetate

bumeriss rašė:

intuziastas rašė:

Taip kai buvo pats pikas buvo sunku,poto suvaldziau! Nuomoniu nekeitaliojau o klausynejau kas ir kaip utiutiu tu! Is to ka pats zinau ir is kitu patirties galiu spresti kiek zmogui laikyt treno,kad saidai nors normos ribuose butu. berods aiskiai ir patariau low test, beto zmogus naudos letus esterius kas ir bus svelniau su saidais. utiutiu nekenciu tokiu issisokeliu ereliu,utiutiu i savo urva is kur ir islindai utiutiu

As tau normaliai parasiau kad ne viska padariai kad suvaldyt trena ir kad gal dar laikas sau pasilaikyti nuomone. O tu cia pradejai visokiais zodzias ant manes. Nezinau auklejimo trukumas ar seip dar trenas neisejo is taves. Bet nusiramink nieko as blogi neturiu pries tave pasakiau nuomine ir tiek...

Ok sorry pasikarsciavau ar ne taip supratau. Trenas dar eina,bet viskas normuose. Norejau patarti tik is savo puses ka pats zinau ir kaip kitiems.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4116
Atsiliepimai: 37

#3515 2019-12-03 15:26

Re: Trenbolone Acetate

intuziastas rašė:

bumeriss rašė:

intuziastas rašė:

Taip kai buvo pats pikas buvo sunku,poto suvaldziau! Nuomoniu nekeitaliojau o klausynejau kas ir kaip utiutiu tu! Is to ka pats zinau ir is kitu patirties galiu spresti kiek zmogui laikyt treno,kad saidai nors normos ribuose butu. berods aiskiai ir patariau low test, beto zmogus naudos letus esterius kas ir bus svelniau su saidais. utiutiu nekenciu tokiu issisokeliu ereliu,utiutiu i savo urva is kur ir islindai utiutiu

As tau normaliai parasiau kad ne viska padariai kad suvaldyt trena ir kad gal dar laikas sau pasilaikyti nuomone. O tu cia pradejai visokiais zodzias ant manes. Nezinau auklejimo trukumas ar seip dar trenas neisejo is taves. Bet nusiramink nieko as blogi neturiu pries tave pasakiau nuomine ir tiek...

Ok sorry pasikarsciavau ar ne taip supratau. Trenas dar eina,bet viskas normuose. Norejau patarti tik is savo puses ka pats zinau ir kaip kitiems.

Tai daug ka paaiskina tavo ankstesnes zinutes big_smile

Neprisijungęs

 
Hardware
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2018-01-11
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#3516 2019-12-03 15:26

Re: Trenbolone Acetate

intuziastas rašė:

Taip kai buvo pats pikas buvo sunku,poto suvaldziau! Nuomoniu nekeitaliojau o klausynejau kas ir kaip utiutiu tu! Is to ka pats zinau ir is kitu patirties galiu spresti kiek zmogui laikyt treno,kad saidai nors normos ribuose butu. berods aiskiai ir patariau low test, beto zmogus naudos letus esterius kas ir bus svelniau su saidais. utiutiu nekenciu tokiu issisokeliu ereliu,Lysk i savo urva is kur ir islindai utiutiu

Ramiau ramiau vyrai😀 Del treno saidu man paciam bus labai idomu suzinoti kaip reagos mano organizmas. Nes pvz nuo npp ir dekos prl beveik nekyla pas man. O dekos laikiau 500mg/week. Npp 350 /week. Nuo estro per nelyg didelio tik vandenuko kaupiu daugiau. Jokio ten gino, dideles agresijos kraujo spaudimo, spuogu ar dar kazko nera....

Paskutinį kartą taisė Hardware (2019-12-03 15:28)

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3517 2019-12-03 15:27

Re: Trenbolone Acetate

😁😁😁 kaltas,kaip nepasitaiko

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3518 2019-12-03 15:28

Re: Trenbolone Acetate

Hardware rašė:

intuziastas rašė:

Taip kai buvo pats pikas buvo sunku,poto suvaldziau! Nuomoniu nekeitaliojau o klausynejau kas ir kaip utiutiu tu! Is to ka pats zinau ir is kitu patirties galiu spresti kiek zmogui laikyt treno,kad saidai nors normos ribuose butu. berods aiskiai ir patariau low test, beto zmogus naudos letus esterius kas ir bus svelniau su saidais. utiutiu nekenciu tokiu issisokeliu ereliu,Lysk i savo urva is kur ir islindai utiutiu

Ramiau ramiau vyrai😀 Del treno saidu man paciam bus labai idomu suzinoti kaip reagos mano organizmas. Nes pvz nuo npp ir dekos prl beveik nekyla pas man. O dekos laikiau 500mg/week. Npp 350 /week. Nuo estro per nelyg didelio tik vandenuko kaupiu daugiau. Jokio ten gino, kraujo spaudimo, spuogu ar dar kazko nera....

Tau pasiseke,busi is tu kuriems getai prilips farma 👍

Neprisijungęs

 
Hardware
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2018-01-11
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#3519 2019-12-03 15:40

Re: Trenbolone Acetate

intuziastas rašė:

Hardware rašė:

Reik patarimo hebra. Taigi baigiasi kursiukas mano test-deka-mecka. Isviso 16 savaiciu. +16  kg. Dabar bus 2 menesiai test 250 week. Sekanti mastau test en-tren en- mast en. Klausymas butu kokios doze laikyt? Trenas bus pirma karta. Iskart sakau kad greitu efiru nesiulyt nes netinka, tiesiog darbas neleidzia. 250 test- 400 tren- 400 masteron? Dabartinis svoris 128. Vandenuku aisq yra. Beje nejauciu jokiu saidu prie 350 estradiolio. Bet kurso metu nuo 6 savaites laikiau prolaktina ir estro normoj. Dekui. Rekompozitiona bandysiu daryt.

250/400/400 pats tas!!! Pirmam kartui bus ok su trenu prie tiek testo. Bet deje Treno saidu neisvengsi...

Na ok kaip ir galvojau liksiu prie situ doziu:
250 test
400 tren
400 mast
Dabar kiek laiko patartumet laikyt. 14 savaiciu pats galvuoju jei aisq susitvarkysiu su saidais treno. Siaip as ramus toks zmogelis. Tikuosi viskas bus gerai😎💪💪

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#3520 2019-12-03 15:50

Re: Trenbolone Acetate

As irgi tykejaus 😁😁😁 bet sprogau 9ta savaite,nutraukiau tada vel sokau dabaigti iki 12 sav,kolkas viskas ok. Tu didelis dede,turetum linksmai pernesti. Mano pazystami,draugai ir po 20 sav laiko.

Neprisijungęs

 
oculiar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-05-20
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#3521 2019-12-04 00:12

Re: Trenbolone Acetate

Hardware rašė:

intuziastas rašė:

Hardware rašė:

Reik patarimo hebra. Taigi baigiasi kursiukas mano test-deka-mecka. Isviso 16 savaiciu. +16  kg. Dabar bus 2 menesiai test 250 week. Sekanti mastau test en-tren en- mast en. Klausymas butu kokios doze laikyt? Trenas bus pirma karta. Iskart sakau kad greitu efiru nesiulyt nes netinka, tiesiog darbas neleidzia. 250 test- 400 tren- 400 masteron? Dabartinis svoris 128. Vandenuku aisq yra. Beje nejauciu jokiu saidu prie 350 estradiolio. Bet kurso metu nuo 6 savaites laikiau prolaktina ir estro normoj. Dekui. Rekompozitiona bandysiu daryt.

250/400/400 pats tas!!! Pirmam kartui bus ok su trenu prie tiek testo. Bet deje Treno saidu neisvengsi...

Na ok kaip ir galvojau liksiu prie situ doziu:
250 test
400 tren
400 mast
Dabar kiek laiko patartumet laikyt. 14 savaiciu pats galvuoju jei aisq susitvarkysiu su saidais treno. Siaip as ramus toks zmogelis. Tikuosi viskas bus gerai😎💪💪

Prie tokios mases atlaikysi..smile Pats beje 35 kg lengvesnis,ir 14 savaiciu neseniai atlaikiau prie tokiu doziu, tik vietoj masterio vinis ejo.

Neprisijungęs

 
Hardware
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2018-01-11
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#3522 2019-12-06 07:24

Re: Trenbolone Acetate

oculiar rašė:

Hardware rašė:

intuziastas rašė:


250/400/400 pats tas!!! Pirmam kartui bus ok su trenu prie tiek testo. Bet deje Treno saidu neisvengsi...

Na ok kaip ir galvojau liksiu prie situ doziu:
250 test
400 tren
400 mast
Dabar kiek laiko patartumet laikyt. 14 savaiciu pats galvuoju jei aisq susitvarkysiu su saidais treno. Siaip as ramus toks zmogelis. Tikuosi viskas bus gerai😎💪💪

Prie tokios mases atlaikysi..smile Pats beje 35 kg lengvesnis,ir 14 savaiciu neseniai atlaikiau prie tokiu doziu, tik vietoj masterio vinis ejo.

O beje kaip su viniu ejo vietoj masterio? Vinis 3 pakelaiai guli, bet galvojau su masteriu saut...😎

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#3523 2019-12-06 08:15

Re: Trenbolone Acetate

Nu mast daug svelnesnis side effectais. 
Jei vinio tai gale kurso 4sav pajunk ir tiek

Neprisijungęs

 
oculiar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-05-20
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#3524 2019-12-06 13:30

Re: Trenbolone Acetate

Vini jungiau kurso gale,laikiau 8 sav.Siaip maniau,kad trenas velokai taskyt pradejo,praktiskai tik po antro bambalio,ir kaip tik mazdaug tuo metu pridejau vini..Tai sunku pasakyt,ar trenas isivaziavo,ar vinis labai susidraugavo su trenu,bet tuo metu butent ir pasijuto gainsai

Neprisijungęs

 
Hardware
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2018-01-11
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#3525 2019-12-06 16:29

Re: Trenbolone Acetate

Lukasb94 rašė:

Nu mast daug svelnesnis side effectais. 
Jei vinio tai gale kurso 4sav pajunk ir tiek

Vini 8 savaites kazkada laikaiu jokiu saidu nebuvo. Ast 90, ast 75 buvo tik pakyle. Tudca ejo visa kursa, zuvu taukai ir vitaminai ivairus😎

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net