Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Advoco
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-07-12
Žinutės: 372
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#926 2014-08-10 15:24

Re: Olego mityba

olegaskimanas rašė:

Robšė rašė:

As ir negeriu. Paskutini karta per zmonos jubilieju, pernai spali, ir? Nebesinori tos busenos ir tiek. Alaus vasara kartais atsigeriu, bet bealkoholinio, nepatinka tas mieguistumas po keliu bokalu
Buvo laikas, kai tikrai daug vartojau

Jo, man irgi ta busena... apkausti, apspangsti, pagirios man aplamai nezmoniskai sunkios, fermentu skaidanciu alko jauciu pas mane kepenys mazai gamina. Vienu zodziu bbd tokia busena. Nieko ner geriau uz sviezia galva, skaidrias mintis.
Bet matai, siais laikais negert alko, jau nenormalu. big_smile Chebrautojai utiutiu... alah

+1 aišku "draugų pamažėjo", pakvietimų į svečius taip pat big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#927 2014-08-10 18:50

Re: Olego mityba

Advoco rašė:

olegaskimanas rašė:

Robšė rašė:

As ir negeriu. Paskutini karta per zmonos jubilieju, pernai spali, ir? Nebesinori tos busenos ir tiek. Alaus vasara kartais atsigeriu, bet bealkoholinio, nepatinka tas mieguistumas po keliu bokalu
Buvo laikas, kai tikrai daug vartojau

Jo, man irgi ta busena... apkausti, apspangsti, pagirios man aplamai nezmoniskai sunkios, fermentu skaidanciu alko jauciu pas mane kepenys mazai gamina. Vienu zodziu bbd tokia busena. Nieko ner geriau uz sviezia galva, skaidrias mintis.
Bet matai, siais laikais negert alko, jau nenormalu. big_smile Chebrautojai utiutiu... alah

+1 aišku "draugų pamažėjo", pakvietimų į svečius taip pat big_smile

Draugu gal ne, ne mazi vaikai esam, zinom del ko kas su kuo bendraujam. Aisku kazkokiu alko vakareliu, faktas kad atkrito.

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#928 2014-08-11 11:36

Re: Olego mityba

olegaskimanas rašė:

Robšė rašė:

As ir negeriu. Paskutini karta per zmonos jubilieju, pernai spali, ir? Nebesinori tos busenos ir tiek. Alaus vasara kartais atsigeriu, bet bealkoholinio, nepatinka tas mieguistumas po keliu bokalu
Buvo laikas, kai tikrai daug vartojau

Jo, man irgi ta busena... apkausti, apspangsti, pagirios man aplamai nezmoniskai sunkios, fermentu skaidanciu alko jauciu pas mane kepenys mazai gamina. Vienu zodziu bbd tokia busena. Nieko ner geriau uz sviezia galva, skaidrias mintis.
Bet matai, siais laikais negert alko, jau nenormalu. big_smile Chebrautojai utiutiu... alah

normalu normalu. Gal tik man rodosi, bet ir rukanciu mazeja.

Neprisijungęs

 
Nesamone
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-10-21
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 1

#929 2014-08-11 13:02

Re: Olego mityba

Mindaugas rašė:

olegaskimanas rašė:

Robšė rašė:

As ir negeriu. Paskutini karta per zmonos jubilieju, pernai spali, ir? Nebesinori tos busenos ir tiek. Alaus vasara kartais atsigeriu, bet bealkoholinio, nepatinka tas mieguistumas po keliu bokalu
Buvo laikas, kai tikrai daug vartojau

Jo, man irgi ta busena... apkausti, apspangsti, pagirios man aplamai nezmoniskai sunkios, fermentu skaidanciu alko jauciu pas mane kepenys mazai gamina. Vienu zodziu bbd tokia busena. Nieko ner geriau uz sviezia galva, skaidrias mintis.
Bet matai, siais laikais negert alko, jau nenormalu. big_smile Chebrautojai utiutiu... alah

normalu normalu. Gal tik man rodosi, bet ir rukanciu mazeja.

Gal ir mazeja, bet tik ne paaugliu tarpe...

Neprisijungęs

 
Nesamone
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-10-21
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 1

#930 2014-08-11 15:35

Re: Olego mityba

Olegai, o kaip migdolu piena pasidarai?

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#931 2014-08-11 15:40

Re: Olego mityba

Nesamone rašė:

Olegai, o kaip migdolu piena pasidarai?

migdolu karve numelzia big_smile

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#932 2014-08-11 16:42

Re: Olego mityba

Nesamone rašė:

Olegai, o kaip migdolu piena pasidarai?

https://www.google.lt/search?q=home+mad … t:official

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#933 2014-08-11 17:00

Re: Olego mityba

Nesamone rašė:

Olegai, o kaip migdolu piena pasidarai?

1 litrui. Is vakaro uzpili vandeniu 200 gr. migdolu. Isbrinkus nupili vandeni, praskalauji, sumeti juos i blenderi+jei nori kad butu salstelejes imeti kokia 10 dziovintu datuliu, uzpili litra vandens(jei blenderis mazas, gali pilt maziau, po to dasipilsi) ir gerai pablendini. Pili i marle, ta ka nusunksi-bus pienas. Laikai saldytuve. Pastovejus atsiskiria riebesnioji dalis nuo vandes(pirktiniame tam reikalui naudojami priedai), tai pries vartojant pasimaisyk.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#934 2014-08-11 18:43

Re: Olego mityba

Olegai, tai tarkim grudines. grikius, ryzius ir panasiai kaip tu juos ruosi.
as tarkim grikius ar baltus ryzius 10min paverdu ir viskas, nevalytus kiek ilgiau

tai jei juos mirkyt per nakti vandenyje? i salta vandeni pamerkti? kiek laiko paskui virti ?

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#935 2014-08-11 19:15

Re: Olego mityba

per nakti palieki, ir poto uzvirus isjungi

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#936 2014-08-11 19:43

Re: Olego mityba

zaliasss rašė:

Olegai, tai tarkim grudines. grikius, ryzius ir panasiai kaip tu juos ruosi.
as tarkim grikius ar baltus ryzius 10min paverdu ir viskas, nevalytus kiek ilgiau

tai jei juos mirkyt per nakti vandenyje? i salta vandeni pamerkti? kiek laiko paskui virti ?

Nu tai sutrupeja tas virimo laikas, pasiragauji ir ziuri kada tinkami. Cia siais laikais...trumpieji, ilgieji, basmati...rusiu dachuja, virimo laikas irgi gali skirtis. Grikius jei nekepinti, isvis pamirkius galima valgyt, avinzirnius irgi, nu cia turi pats ziuretis tokias smulkmenas.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#937 2014-08-11 21:53

Re: Olego mityba

olegaskimanas rašė:

zaliasss rašė:

Olegai, tai tarkim grudines. grikius, ryzius ir panasiai kaip tu juos ruosi.
as tarkim grikius ar baltus ryzius 10min paverdu ir viskas, nevalytus kiek ilgiau

tai jei juos mirkyt per nakti vandenyje? i salta vandeni pamerkti? kiek laiko paskui virti ?

Nu tai sutrupeja tas virimo laikas, pasiragauji ir ziuri kada tinkami. Cia siais laikais...trumpieji, ilgieji, basmati...rusiu dachuja, virimo laikas irgi gali skirtis. Grikius jei nekepinti, isvis pamirkius galima valgyt, avinzirnius irgi, nu cia turi pats ziuretis tokias smulkmenas.

pas mane pakeliuose viska tai nepriragausi, is naujo virti reikes big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#938 2014-08-11 21:56

Re: Olego mityba

zaliasss rašė:

olegaskimanas rašė:

zaliasss rašė:

Olegai, tai tarkim grudines. grikius, ryzius ir panasiai kaip tu juos ruosi.
as tarkim grikius ar baltus ryzius 10min paverdu ir viskas, nevalytus kiek ilgiau

tai jei juos mirkyt per nakti vandenyje? i salta vandeni pamerkti? kiek laiko paskui virti ?

Nu tai sutrupeja tas virimo laikas, pasiragauji ir ziuri kada tinkami. Cia siais laikais...trumpieji, ilgieji, basmati...rusiu dachuja, virimo laikas irgi gali skirtis. Grikius jei nekepinti, isvis pamirkius galima valgyt, avinzirnius irgi, nu cia turi pats ziuretis tokias smulkmenas.

pas mane pakeliuose viska tai nepriragausi, is naujo virti reikes big_smile

O tai kas trukdo pakeli prapjovus supilt palaidus? Ar jau tingi net vandeni isvirus nusipylinet? big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#939 2014-08-11 21:59

Re: Olego mityba

olegaskimanas rašė:

zaliasss rašė:

olegaskimanas rašė:


Nu tai sutrupeja tas virimo laikas, pasiragauji ir ziuri kada tinkami. Cia siais laikais...trumpieji, ilgieji, basmati...rusiu dachuja, virimo laikas irgi gali skirtis. Grikius jei nekepinti, isvis pamirkius galima valgyt, avinzirnius irgi, nu cia turi pats ziuretis tokias smulkmenas.

pas mane pakeliuose viska tai nepriragausi, is naujo virti reikes big_smile

O tai kas trukdo pakeli prapjovus supilt palaidus? Ar jau tingi net vandeni isvirus nusipylinet? big_smile

pakeliais sumatuotas svoris big_smile tai issiverdu visai dienai ir ok, tiksliai zinau kiek suvalgau smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#940 2014-08-11 22:05

Re: Olego mityba

blee.. toj plastmasej nekazka virt. oksiduojasi vistiek ji, nori nenori
zaliass, turi juk svarstykles, pasisverk tas krupas:D gali va 117gr isimest jei truksta 100 big_smile

Paskutinį kartą taisė smekla (2014-08-11 22:06)

Neprisijungęs

 
vienasdutrys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-07-03
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 1

#941 2014-08-11 22:45

Re: Olego mityba

Siaip del smalsumo klausiu taves Olegai, kokia tavo kraujo grupe? big_smile Nes cia pilna internete informacijos, kur raso kam kokia mityba pagal kraujo grupe. Tavo gal antra (A) ? smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#942 2014-08-11 22:53

Re: Olego mityba

pagal mano kraujo grupe tai tik mesa valgyt big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#943 2014-08-11 23:04

Re: Olego mityba

zaliasss rašė:

pagal mano kraujo grupe tai tik mesa valgyt big_smile

kokia pas tave yra? protein B? big_smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#944 2014-08-11 23:31

Re: Olego mityba

Pelesis rašė:

zaliasss rašė:

pagal mano kraujo grupe tai tik mesa valgyt big_smile

kokia pas tave yra? protein B? big_smile

protein A big_smile siaip db nepasakysiu, bet kazkada labai susidomejas ta kraujo grupe buvau. tai domejausi, bet per daug butu teke visko atsisakyt ... hmm

Neprisijungęs

 
sakirre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-07-13
Žinutės: 144
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#945 2014-08-12 06:55

Re: Olego mityba

Pagaliau perskaiciau visa tema, buvo idomiau nei kinijos studija skaityt big_smile

Neprisijungęs

 
arnoldasz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-01-16
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#946 2014-08-12 07:40

Re: Olego mityba

zaliasss rašė:

olegaskimanas rašė:

zaliasss rašė:


pas mane pakeliuose viska tai nepriragausi, is naujo virti reikes big_smile

O tai kas trukdo pakeli prapjovus supilt palaidus? Ar jau tingi net vandeni isvirus nusipylinet? big_smile

pakeliais sumatuotas svoris big_smile tai issiverdu visai dienai ir ok, tiksliai zinau kiek suvalgau smile

į puodelį susiberiu 100g ir maždaug matau kiek užima, nereik virt pakeliuose, ir svert kas kart, susipilu į tą patį puodelį ir turiu 100g

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#947 2014-08-12 08:18

Re: Olego mityba

vienasdutrys rašė:

Siaip del smalsumo klausiu taves Olegai, kokia tavo kraujo grupe? big_smile Nes cia pilna internete informacijos, kur raso kam kokia mityba pagal kraujo grupe. Tavo gal antra (A) ? smile

Aha, dar kokiu donoru mane, pries mano valia padarysi ir pasisavinsu mano stebuklinga krauja. big_smilebig_smile
Jei rimtai tai mityba pagal kraujo grupe visiska nesamone, dar vienas zmoniu maudymas. Tiesiog isivesk i google "blood type diet myth" ar kazka panasaus. wink (gal ir lietuviu kalba kazka rastum)

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#948 2014-08-12 08:22

Re: Olego mityba

sakirre rašė:

Pagaliau perskaiciau visa tema, buvo idomiau nei kinijos studija skaityt big_smile

"Kinijos studija" skaitant super vyrai neisiterpia. big_smile
Ar supratai bent ka nors?

Neprisijungęs

 
sakirre
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-07-13
Žinutės: 144
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#949 2014-08-12 11:48

Re: Olego mityba

olegaskimanas rašė:

sakirre rašė:

Pagaliau perskaiciau visa tema, buvo idomiau nei kinijos studija skaityt big_smile

"Kinijos studija" skaitant super vyrai neisiterpia. big_smile
Ar supratai bent ka nors?

Valgantis daugiau angliavandeniu ir maziau baltymu serga maziau veziu big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#950 2014-08-12 14:50

Re: Olego mityba

Nu ka blee...~14 kg big_smile
[img]http://s26.postimg.org/c5qwn90o9/image.jpg image ru[/img]

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net