Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Spygoris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2020-10-09
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#31251 2020-10-12 12:51

Re: Įvairūs klausimai

bender rašė:

Spygoris rašė:

Tai va kita savaitę turėsiu 30ml profo 30ml nnp ir būsiu jau ivares 10ml profo kai pradėsiu nnp +70tab proviron ir 3 pakius clomid sveriu 85 priestai esu daręs profiko 30ml kursą ir 20ml profiko ir 20ml tren a, kaip toliau elgtis? Dabar varau profika eod 100mg kaip toliau varyt ?

Tu beleka darai isvis, pasimetes nezinai net ka darai. Net pavadinimo neparasai normalei, tai dar ir dozes ml skaiciuoji. Gal kuris paaiskins tau nuosekliai kaip elgtis:)

Sveikas jei būčiau nepasimetes tai ir neklausineciau o čia normalu aš ir prašau pagalbos ir patarimų kazkada ir jums jos reikėjo nepakelkit tiap plunksnų aukštai smile

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 5384
Atsiliepimai: 36

#31252 2020-10-12 12:54

Spygoris rašė:

bender rašė:

Spygoris rašė:

Tai va kita savaitę turėsiu 30ml profo 30ml nnp ir būsiu jau ivares 10ml profo kai pradėsiu nnp +70tab proviron ir 3 pakius clomid sveriu 85 priestai esu daręs profiko 30ml kursą ir 20ml profiko ir 20ml tren a, kaip toliau elgtis? Dabar varau profika eod 100mg kaip toliau varyt ?

Tu beleka darai isvis, pasimetes nezinai net ka darai. Net pavadinimo neparasai normalei, tai dar ir dozes ml skaiciuoji. Gal kuris paaiskins tau nuosekliai kaip elgtis:)

Sveikas jei būčiau nepasimetes tai ir neklausineciau o čia normalu aš ir prašau pagalbos ir patarimų kazkada ir jums jos reikėjo nepakelkit tiap plunksnų aukštai smile

Kai pradedi i save pumpuot chemija tai reiktu siek tiek daugiau pries tai pasidometi ir susirinkti info, o ne dometis tada kai jau saudai ir klaust ka dabar daryti.
Lukas tau praeitam puslapyje atsake ka daryti. Vadovaukis tuo patarimu ir susitvarkyk savo kursa:)

Neprisijungęs

Spygoris
Kalbus dalyvis

#31253 2020-10-12 12:55

Jums žiūriu labai juokinga kai ateina koks naujokas paklausinet sumaišo žodį kokį ar nežino kaip jūs čia savo kalbą ką kaip vadinasi kokį preparatą tai žinoma smagu numesti paciepiansius komentarus man tai negaila juokas sveika smile

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 5384
Atsiliepimai: 36

#31254 2020-10-12 13:04

Tu supranti kad tu per savo tinguma susirinkti informacija pries viska pradedant pats tik sau daugiau problemu prisidarai:) butum skyres savaite paskaityt pradziamoksli, paklausinejes pirma kas neaisku ir susideliojes tvarkingai kursa, o dabar.. dabar nieko gero:)
O tavo kursas toks:
Test p 1-9sav eod 100mg
Npp 1-8sav eod 100mg
Provironas 50mg
Adex/aromasin ir caber pagal tyrimus.
Clomidas pct

Neprisijungęs

Spygoris
Kalbus dalyvis

#31255 2020-10-12 13:21

Lukasb94 rašė:

Susta rašė:

Kas tas “profikas” ?

Gal sakau sito ikales “profiko” iskart pro card gauni?
Profiko autoriui - 
Test prop 100mg/eod
Npp - 100mg/eod
Provironas - 1tab per diena jei 25mg
O kol viska sukalsi eik pct skilti pastudijuot ir tikrai nebeturetu kilt klausimu kaip ir kada clomida kramtyt;)

Gerai paskaitysiu būtinai ačiū, dar vienas klausimas ar yra skirtumas test prop nutraukiau kartu su nnp kai baigsis ar prop dar reikėtų ilgiau palaikyt? Nepykite jei mano klausimai lempiniai ir ant kažko stipraus sededami nervojates 🙈

Neprisijungęs

Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 782

#31256 2020-10-12 13:27

Spygoris rašė:

Lukasb94 rašė:

Susta rašė:

Kas tas “profikas” ?

Gal sakau sito ikales “profiko” iskart pro card gauni?
Profiko autoriui - 
Test prop 100mg/eod
Npp - 100mg/eod
Provironas - 1tab per diena jei 25mg
O kol viska sukalsi eik pct skilti pastudijuot ir tikrai nebeturetu kilt klausimu kaip ir kada clomida kramtyt;)

Gerai paskaitysiu būtinai ačiū, dar vienas klausimas ar yra skirtumas test prop nutraukiau kartu su nnp kai baigsis ar prop dar reikėtų ilgiau palaikyt? Nepykite jei mano klausimai lempiniai ir ant kažko stipraus sededami nervojates 🙈

Test prop savaite ilgiau laikai nei npp,bender savo poste ta ir parases irgi smile

Neprisijungęs

Spygoris
Kalbus dalyvis

#31257 2020-10-12 13:30

Thx fellas pas mane prop OD Pharma žinomas kamnors?

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 1710
Atsiliepimai: 8

#31258 2020-10-12 13:52

Spygoris rašė:

2 metai tik OD 😉

Gal sakau turi kokiu geru ar blogu pastabu del OD? Butu idomu  isgirsti tavo nuomone.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2020-10-12 13:53)

Neprisijungęs

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 8836
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 20

#31259 2020-10-12 13:55

bender rašė:

Spygoris rašė:

Jam jau sake juk kad savaites skaiciuot reikia o ne ml 😂

Neprisijungęs

Susta
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1841
Atsiliepimai: 4

#31260 2020-10-12 14:01

bender rašė:

Tu supranti kad tu per savo tinguma susirinkti informacija pries viska pradedant pats tik sau daugiau problemu prisidaraismile butum skyres savaite paskaityt pradziamoksli, paklausinejes pirma kas neaisku ir susideliojes tvarkingai kursa, o dabar.. dabar nieko gero:)
O tavo kursas toks:
Test p 1-9sav eod 100mg
Npp 1-8sav eod 100mg
Provironas 50mg
Adex/aromasin ir caber pagal tyrimus.
Clomidas pct

+1

Neprisijungęs

Spygoris
Kalbus dalyvis

#31261 2020-10-12 14:09

intuziastas rašė:

Spygoris rašė:

2 metai tik OD 😉

Gal sakau turi kokiu geru ar blogu pastabu del OD? Butu idomu  isgirsti tavo nuomone.

Su mano patirtimi nelabai ką galiu pasakyti kabina gerai nuotaika svoris pumpas jėga viskas super smile nieko blogo negaliu pasakyt kai baigsiu kursą imesiu rezultatus smile

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#31262 2020-10-12 14:27

Butinai taip ir padaryk, nes  cia yra skeptiku kas liecia OD pharma 😂
I siaip jei turesi klausymu gali drasiai man i pm, kad cia kvailai neatrodyti.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2020-10-12 14:29)

Neprisijungęs

Bune
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 968
Atsiliepimai: 9

#31263 2020-10-12 14:31

😂

Neprisijungęs

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 8836
Atsiliepimai: 20

#31264 2020-10-12 14:32

intuziastas rašė:

As tai manau jie tiesiog nemoka norm dirbt. Keleto didziuju cia patareju tai formos ft nepriprasysi,o kursuoja ne pirmi metai.

Neprisijungęs

Bune
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 968
Atsiliepimai: 9

#31265 2020-10-12 14:37

As bllet skaiciuoju savaitias kiek reikia tiek is saunu nors ir lieka ant bonkes 5ml man dzin dedu i sona. Ka fitnesai tau svarbu visus likucius damusti?
Ar tu ieskai prie ko prisipi? 
O tau spygori skaiciuok eurus i bala ismestus... nei kurso nei raumens nei nieko ir dar gausi sveremo clomo galesi pasidalinti sauksteliu dozyte ed wink

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#31266 2020-10-12 14:50

fitnesas rašė:

intuziastas rašė:

As tai manau jie tiesiog nemoka norm dirbt. Keleto didziuju cia patareju tai formos ft nepriprasysi,o kursuoja ne pirmi metai.

Tai vat as jau nekarta esu tuo isitikines,kad teoretiku cia dideliu daug, o kaip ten su praktine puse hmm... kas liecia formas kalbu. Nieko izeisti nenoriu, bet sprendziant is kaikuriu zmoniu ziniu  bagazo tai turetu but APOLONAIS jopta mat 🙂

Neprisijungęs

lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3764
Atsiliepimai: 15

#31267 2020-10-12 15:03

intuziastas rašė:

fitnesas rašė:

intuziastas rašė:

Tai vat as jau nekarta esu tuo isitikines,kad teoretiku cia dideliu daug, o kaip ten su praktine puse hmm... kas liecia formas kalbu. Nieko izeisti nenoriu, bet sprendziant is kaikuriu zmoniu ziniu  bagazo tai turetu but APOLONAIS jopta mat 🙂

"Apolonas – saulės šviesos dievas, muzikos, poezijos globėjas, mūzų choro vadovas ir pats įžymus muzikantas. Žinomas kaip dievas pranašautojas ir gydytojas" lollollol

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#31268 2020-10-12 15:07

Taip as zinau kas jis 😂 todel ir sakau kad jie apolonai, apsisviete kaip dieviskos butybes 😂
Bet reikia but visiskai durnam,kad nesuprasti ka as turejau omeny lorenzo

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2020-10-12 15:08)

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#31269 2020-10-12 15:13

O kas liecia tave Bune gai gal tau pats laikas prasukti koki ziurkeno kursa su OD , gal tada isitikinsi 😉 na ir aisku nesismaukyti saleje,o  rimtai uzsiimti 🙂

Neprisijungęs

lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3764
Atsiliepimai: 15

#31270 2020-10-12 15:25

intuziastas rašė:

Taip as zinau kas jis 😂 todel ir sakau kad jie apolonai, apsisviete kaip dieviskos butybes 😂
Bet reikia but visiskai durnam,kad nesuprasti ka as turejau omeny lorenzo

gi zinau ka toj galvoj turejai, nestresuok

Neprisijungęs

Spygoris
Kalbus dalyvis

#31271 2020-10-12 16:18

Bune rašė:

As bllet skaiciuoju savaitias kiek reikia tiek is saunu nors ir lieka ant bonkes 5ml man dzin dedu i sona. Ka fitnesai tau svarbu visus likucius damusti?
Ar tu ieskai prie ko prisipi? 
O tau spygori skaiciuok eurus i bala ismestus... nei kurso nei raumens nei nieko ir dar gausi sveremo clomo galesi pasidalinti sauksteliu dozyte ed wink

Turiu aš tabletės yra ne milteliai, o dėl formos nieko negaliu sakyt paziuresim imesiu rezultatą ir matysime ar bus ar ne smile

Neprisijungęs

airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 360

#31272 2020-10-12 17:40

marketingas gerai dirba big_smile

Neprisijungęs

mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 5939
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#31273 2020-10-13 07:19

intuziastas rašė:

fitnesas rašė:

intuziastas rašė:

Stipriai nesutinku, tavo teiginiai yra nusistovejusi forumo stereotipai.
Jeigu blaiviu protu sestum ir paziuretum su google pagalba, kaip atrodo stipriausiu pasaulio cempionu treneriai (ir nekalbu vien apie bb), tai suprastum, kad kas karta klysti.
Ziniu ir supratimo turejimas neturi nieko bendro su isvazda. Kaip ir ne visi geriausi sportininkai yra geri treneriai, buti profiku = daryti ka sako treneris ir viskas.

Ir jeigu nesi profas (snekam dabar apie BB), tai aplamai xujaarint farma ir visur girtis savo 50cm bicke ar 6pack yra biski malalietku pafosas.
Suaugusiam vyrui yra kiti gyvenimo prioritetai. Sveikata pirmoje eileje, bet farma cia nieko nedeta.

Neprisijungęs

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 6444
Atsiliepimai: 39

#31274 2020-10-13 07:24

mzslave rašė:

intuziastas rašė:

fitnesas rašė:

Jeigu blaiviu protu sestum ir paziuretum su google pagalba, kaip atrodo stipriausiu pasaulio cempionu treneriai (ir nekalbu vien apie bb), tai suprastum, kad kas karta klysti.
Ziniu ir supratimo turejimas neturi nieko bendro su isvazda. Kaip ir ne visi geriausi sportininkai yra geri treneriai, buti profiku = daryti ka sako treneris ir viskas.

Ir jeigu nesi profas (snekam dabar apie BB), tai aplamai xujaarint farma ir visur girtis savo 50cm bicke ar 6pack yra biski malalietku pafosas.
Suaugusiam vyrui yra kiti gyvenimo prioritetai. Sveikata pirmoje eileje, bet farma cia nieko nedeta.

Labai teisingai

Neprisijungęs

Spygoris
Kalbus dalyvis

#31275 2020-10-13 09:14

mzslave rašė:

intuziastas rašė:

fitnesas rašė:

Kiekvienam savas gyvenimas kiekvienas kitaip masto vienam reikia vaikų bobos kitam nereikia vienam  reikia didelios byckes kitam gero tonuso  geriau leisios farma ir valgysiu sveikai nei visą gyvenimą niekados nebūsiu labai geroje formoj sedesiu ant sofkutes ir gersiu ar valgysiu blogai turim tik vieną gyvenimą ir kiekvieną valandą vis vertingesnes ir esmė ne 100metu nugyventi nelaimingai smile

Neprisijungęs

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2022 Kulturizmas.net