Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

dragosa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-01-17
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#32201 2021-01-07 22:24

Re: Įvairūs klausimai

Sveiki liaudis busu ant test e 200mg/ml per sav.8 sav. Koki ptc reikia padaryti cia kaip ne didelis lengvas tes terapija bet noretusi kiausiukus grazinti. Kiek iu reiktu pregnilio ir clomid ?

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 5060
Atsiliepimai: 34

#32202 2021-01-07 22:30

dragosa rašė:

Sveiki liaudis busu ant test e 200mg/ml per sav.8 sav. Koki ptc reikia padaryti cia kaip ne didelis lengvas tes terapija bet noretusi kiausiukus grazinti. Kiek iu reiktu pregnilio ir clomid ?

Hcg terapijos metu 500iu x 2 per sav.
Clomid po po kokiu 14d nuo pask injekcijos. 30d po 50mg , 15d po 25mg.

Prisijungęs

dragosa
Naujas dalyvis

#32203 2021-01-07 22:43

Tai cia iseis 1000iu per sav. Neperdaug biski. Kaip ant tokio mazo testos kiekio. Ir kiek laiko reiktu pasisauditi jį?

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis

#32204 2021-01-07 22:55

dragosa rašė:

Tai cia iseis 1000iu per sav. Neperdaug biski. Kaip ant tokio mazo testos kiekio. Ir kiek laiko reiktu pasisauditi jį?

O koks skirtumas koks testo kiekis? Tavo naturali gamyba bus uzdaryta su pirma injekcija.
O saudyk tiek kol liks savaite iki pct pradzios.

Prisijungęs

dragosa
Naujas dalyvis

#32205 2021-01-07 23:02

Matai as jau testa imu dabar nulipsiu ir ptc galvoju reikia po 2 sav pradeti kai iseis is organizmo sintetinis. Tai domiuosi kokiais kiekiais ryti ir kaip smile

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis

#32206 2021-01-07 23:44

dragosa rašė:

Matai as jau testa imu dabar nulipsiu ir ptc galvoju reikia po 2 sav pradeti kai iseis is organizmo sintetinis. Tai domiuosi kokiais kiekiais ryti ir kaip smile

Tai cia jau pirma klaida, kad pirma darai, o tada tik renkiesi informacija. Reikejo pries viska pradedant susirinkt ir susizinoti ir tureti plana, o ne eigoje. Kaip zmones nepaskaito istoriju, kokiu zmones problemu prisidaro per tingejima savaite ilgiau paskaitinet ir susirinkt daugiau ziniu.
Na bet tavo kunas, tavo sveikata tavo reikalas:)

Prisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 1537
Atsiliepimai: 8

#32207 2021-01-07 23:45

Per 2 savaites neiseis sintetika dar. Teks laukti 4 savaites bent kol clomida pradesi naudoti.
O hcg dabar gali pradeti saudyti 10000iu per 2 savaites sunaudoti. Pasiskaiciok taip, kad hcg baigtusi kaip ir sake 1 savaite iki clomido pradzios. Bet turek omenyje kad po paskutinio testo suvio 4 sav iseidines. Sekmes

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis

#32208 2021-01-08 00:00

intuziastas rašė:

Per 2 savaites neiseis sintetika dar. Teks laukti 4 savaites bent kol clomida pradesi naudoti.
O hcg dabar gali pradeti saudyti 10000iu per 2 savaites sunaudoti. Pasiskaiciok taip, kad hcg baigtusi kaip ir sake 1 savaite iki clomido pradzios. Bet turek omenyje kad po paskutinio testo suvio 4 sav iseidines. Sekmes

200mg/week nereiks 4sav iseidineti. Jei imam kad test e half life yra apie 9 dienos, tai po tiek bus like 100mg, dar po tiek bus tik 50mg, bet kol clomidas isivaziuos gali naudoti ir nereikia butinai laukt kol testas sukris i visiskas zemumas:)

Prisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32209 2021-01-08 00:14

Tai jis su mazdaug 25nmol clomida prades vartoti, tai kaip taip? As suprantu kad kol issivaziuos clomidas, bet as niekur nesu mates tokio dalyko. Visad maniau kaip 6-9 nmol pats tas ir kazkaip nei kart neprasovoiau...
mano paties pirmas pct greiciausiai buvo su tiek testo nes sintetika neisejo ir visas pct i uzpakali... (ir dar provirono 25 ejo 🤦♂  )

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-01-08 00:17)

Neprisijungęs

dragosa
Naujas dalyvis

#32210 2021-01-08 01:07

As kiek skaiciau ir domejaus. Tai planavau po 2 sav pradeti po kokius 700iu i sav po kokiu 2 sav ijunkti clomid sokti ant 50mg ir po savaites sumazinti i 25mg.

Neprisijungęs

dragosa
Naujas dalyvis

#32211 2021-01-08 01:09

Ir to dar as 2 sav. busiu ant to pacio kiekio testos tik poto nulipinesiu. Todel kaip ir nevelu dar tikslintis dometis bus 8 sav test.

Neprisijungęs

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 6296
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 38

#32212 2021-01-08 02:59

dragosa rašė:

As kiek skaiciau ir domejaus. Tai planavau po 2 sav pradeti po kokius 700iu i sav po kokiu 2 sav ijunkti clomid sokti ant 50mg ir po savaites sumazinti i 25mg.

Mazai naudos,hcg isvis pries pct reikia saudyt 2000iu kas dvi dienas 2-3sav taip

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis

#32213 2021-01-08 09:15

intuziastas rašė:

Tai jis su mazdaug 25nmol clomida prades vartoti, tai kaip taip? As suprantu kad kol issivaziuos clomidas, bet as niekur nesu mates tokio dalyko. Visad maniau kaip 6-9 nmol pats tas ir kazkaip nei kart neprasovoiau...
mano paties pirmas pct greiciausiai buvo su tiek testo nes sintetika neisejo ir visas pct i uzpakali... (ir dar provirono 25 ejo 🤦♂  )

15-20nmol kai jau yra galima pradeti pct, nereikia i dugna nuvaryti:)

Prisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32214 2021-01-08 11:29

bender rašė:

intuziastas rašė:

Dekui, kita siki turesiu omenyje.
Ok jei tada eina pirma savaite clomido po 100mg kaip manai per kiek jis issibeges?

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32215 2021-01-08 11:33

dragosa rašė:

Tavo atveju kaip ir bender pasake po 2000iu kas antra diena. Ir tau teiks 10000iu isviso. Po paskutinio durio testo palauk 1 savaite tada pradek hcg, per tas 2 savaites hcg suvartosi ir gali pradet clomida. Dozem kaip is anksciau bender minejo.

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis

#32216 2021-01-08 11:47

intuziastas rašė:

bender rašė:

intuziastas rašė:

Dekui, kita siki turesiu omenyje.
Ok jei tada eina pirma savaite clomido po 100mg kaip manai per kiek jis issibeges?

Veikt tai prades iskart, o 100mg per diena doze stabilia koncentracija kraujyje pasieks po 20-25 dienu.

Prisijungęs

airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 349

#32217 2021-01-10 10:38

pavarčiau puslapius matau apie tamoxa kalbėjot, pasidalinsiu ir aš savo patirtim.
daugelis minėjo apie jos lyginima su clomu, bet niekas nekalbėjot apie jų vartojima kartu. kalbu apie pct. Iš mano praktikos visad darau power pct, kaip naudojama 100 clomo ir 40 tamoxifeno ed. Tyrimai po pct mane tenkina ir net labai. pfu pfu kol kas testas visad iki 25mol atšokdavo smile kiti tyrimai irgi gražūs. kas lečia erekcija ar libido man visada nebuvo bėdų, būna , kad ir tris kart per diena pagali tvirta padarau jei reikia big_smile tačiau  matau daug kas kalba apie jos toksiskuma, hmm gal kas plačiau papasakos, nes pats side nepajaučiau, realiai pagalvojus po kokių 15-20d galima būtų pamažint iki 20mg ir palikt toliau clomo 100

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32218 2021-01-10 10:58

airbee rašė:

pavarčiau puslapius matau apie tamoxa kalbėjot, pasidalinsiu ir aš savo patirtim.
daugelis minėjo apie jos lyginima su clomu, bet niekas nekalbėjot apie jų vartojima kartu. kalbu apie pct. Iš mano praktikos visad darau power pct, kaip naudojama 100 clomo ir 40 tamoxifeno ed. Tyrimai po pct mane tenkina ir net labai. pfu pfu kol kas testas visad iki 25mol atšokdavo smile kiti tyrimai irgi gražūs. kas lečia erekcija ar libido man visada nebuvo bėdų, būna , kad ir tris kart per diena pagali tvirta padarau jei reikia big_smile tačiau  matau daug kas kalba apie jos toksiskuma, hmm gal kas plačiau papasakos, nes pats side nepajaučiau, realiai pagalvojus po kokių 15-20d galima būtų pamažint iki 20mg ir palikt toliau clomo 100

Pasidalink savo power pct cia, dozes, kas eina, kiek laiko ir kiek.
O dar geriau sia tema perkelk i pct skyriu manau dar vienas pct pavyzdziu nepamaisys kitiems.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-01-10 10:59)

Neprisijungęs

airbee
Dažnas dalyvis

#32219 2021-01-10 11:14

intuziastas rašė:

airbee rašė:

O dar geriau sia tema perkelk i pct skyriu manau dar vienas pct pavyzdziu nepamaisys kitiems.

Dabar kaip tik esu ant pct tai protokolas toks. p.s dalinuosi info už kurią mokėti pinigai ir mano kūnui tai labai tiko.
20k hcg, eod 2k iu. ( realiai vistiek kažkiek per šona jo išeina ) .
clomidas 100mg ed 30 dienų
tamoxifenas 40mg ed  30 dienų ir poto 15d 20mg
+ tribulsas  ir daa, bet šį kart tiesiog black devils papildomai geriu. ten apie vit ir pnš nekalbu, nes jie visad šalia eina ar pct ar ne.
Jei įdomu galiu prisekt paskutinio tyrmo rezultatus po pct. o šiuo metu dar tik ipusėjau tai nėr ką rodyt.
ai side kurį pastebiu, tai paberia nugara šiek tiek per pct. poto susitvarko.
kas liečia savijauta tai viskas super, realiai per sav pradėjus pct, akivaizdžiai ant savijautos jaučiasi, kaip viskas atšoka ir motyvacija grįžta.

Paskutinį kartą taisė airbee (2021-01-10 11:21)

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32220 2021-01-10 11:24

airbee rašė:

intuziastas rašė:

airbee rašė:

Dabar kaip tik esu ant pct tai protokolas toks. p.s dalinuosi info už kurią mokėti pinigai ir mano kūnui tai labai tiko.
+ tribulsas  ir daa, bet šį kart tiesiog black devils papildomai geriu. ten apie vit ir pnš nekalbu, nes jie visad šalia eina ar pct ar ne.
Jei įdomu galiu prisekt paskutinio tyrmo rezultatus po pct. o šiuo metu dar tik ipusėjau tai nėr ką rodyt.
kas liečia savijauta tai viskas super, realiai per sav pradėjus pct, akivaizdžiai ant savijautos jaučiasi, kaip viskas atšoka ir motyvacija grįžta.

Nemazai hcg... cia per  kuri laika tiek susileidai ir ar ji tik laikei pries klomido pradzia?

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-01-10 11:27)

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32221 2021-01-10 11:25

Ir kokios sultys ejo pies pradedant pct beje?

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-01-10 11:27)

Neprisijungęs

airbee
Dažnas dalyvis

#32222 2021-01-10 11:29

intuziastas rašė:

airbee rašė:

intuziastas rašė:

Nemazai hcg... cia per  kuri laika tiek susileidai ir ar ji tik laikei pries klomido pradzia?
Klomida ir tamoxa laikysi tokiom dozem visa pct laika? Kiek dienu?

na čia pct ne tiem kas perka kursą iš paskutinių ir pct su clomo dežute daro..
šį kart 15k hcg ėjo. ( pagal plana buvo vėl 20k, bet per tilta 5k sunaudojau po 500iu eod. tai ant pct pasilikau 15k ) nežinau man niekaip nesigauna tu 5k suvaryt, tai laša praleidžiu kur, tai insulinkei kažkiek lieka.. )
power pct yra kaip viskas eina vienu metu. Skaičiau čia daug nuomoniu kiti sako hcg tik prieš pct  ... o aš kalbu iš savo praktikos . smile kaip viskas eina vienu metu.
sumoj pct trunka 45d.

Neprisijungęs

airbee
Dažnas dalyvis

#32223 2021-01-10 11:34

intuziastas rašė:

Ir kokios sultys ejo pies pradedant pct beje?

jei kalbi būtent apie paskutini dbr kursą
tai test e 500 npp 400 ir poto npp pakeičiau i tren a 400 ( pradėjau biški nuo mažiau, baigiau su 100eod ) .  tada tiltas ir tada vėl test e 500 npp 400 ( npp kitos firmos pasiemiau, nes su praeita man buvo neaišku ar ten npp.. ) ir turiko 100 tabsu suvalgiau. Dabar pct įpusėjau.
kiek laiko čia man tiksliai gavosi nepasakysiu.. rašiausi  kompe viską, bet užlužo turėjo viską perašyt tai dingo viskas ...
bet apie 7mėn~ +-
p.s ankščiau kursai be tiltu būdavo šis pirmas su tiltu, bet nežinau man labiau patiko be tilto, per daug man kažkaip laiko su tuo tiltu, ant galo pametu kažkaip jau tą motyvacija valgyt ir drožt 110proc.. kažkaip per ilgai man.. mieliau rinkčiausi stipresnį ilgesnį blastą ir tada pct, negu tilta. aišku kiekvienam savo, pabandžiau - pamačiau smile

Paskutinį kartą taisė airbee (2021-01-10 11:36)

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32224 2021-01-10 11:40

Tai zinoma nereik skaiciuot kapeikas ant pct ar siaip ant kurso...
Zodziu hcg pradejai kartu su clomu ir  tamoxu.
Kiek laiko test e iseidinejo, dareis tyrimus del testo kiekio pries kloma pradedant? Kaip suprantu proes pct tiltas buvo tai nedaug testo ejo.

Neprisijungęs

airbee
Dažnas dalyvis

#32225 2021-01-10 11:48

intuziastas rašė:

Tai zinoma nereik skaiciuot kapeikas ant pct ar siaip ant kurso...
Zodziu hcg pradejai kartu su clomu ir  tamoxu.
Kiek laiko test e iseidinejo, dareis tyrimus del testo kiekio pries kloma pradedant? Kaip suprantu proes pct tiltas buvo tai nedaug testo ejo.

yep viską kartu pradėjau.
buvo blastas tiltas blastas . per blastus visad 500 test e ėjo. pct pradėjau po 3sav nepilnų. tyrimo nesidariau, gal ir būčiau pasidaręs, bet kur gyvenu nėr labso, čia lietuvoj dabar lempos su tais karantinais ir užkardom. bet šiaip. prieš praeitus kursus darydavau be tyrimo pct po 2sav ir viskas budavo gerai. dabar ilgiau pasedėjau, tai po 20d pradėjau.

Paskutinį kartą taisė airbee (2021-01-10 11:50)

Neprisijungęs

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net