Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

intuziastas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 1380
Atsiliepimai: 7

#32601 2021-03-03 20:47

Re: Įvairūs klausimai

NNaujokas rašė:

Sveiki , turiu klausima, ar verta kartoti pct ir koki daryti ? metus buvau on , padariau pct tai buvo paprastas pct tamoxa ir clomidas pries situos ejo pregnyl ,pct truko apie 2,5men ir pakilo testas iki ~ 20 nmol,baigiau pct  jauciausi tikrai gerai  visa laika sportavau , (turiu savo sale) , po gero men. sumazinau kolorijas ir labai graziai pradejau maitintis per du men nusimeciau 6kg liko 95kg , bet jauciu kad jegu mazai darbinis pritupimu nuo 95kg sumazejo iki 80kg ir visu kitu raumenu jega ryskiai nukrito jauciu sudukas su testu, darysiuos tyrimus.

Iseitis yra, sauk kita kursa 😉 ypac jei pct pavyko,ir juolab turi savo sale.

Neprisijungęs

NNaujokas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2019-06-14
Žinutės: 120
Atsiliepimai: 0

#32602 2021-03-03 21:04

Taip ir as suprantu , kad raumens nuejo akivaizdu , bet jauciusi ant kokiu 7nmol testo kaip buciau , dabar nueiciau tyrima padaryt bet nedirba.... ir jei tie 7nmol tikrai sedi tai manau gal bandyt tik clomido pavartot 25mg ed , nu aisku ir ziuresiu ka lh ir fsh rodys. Nes pats gerai kad jausciaus 14 nmol man pakanka testo.

Neprisijungęs

NNaujokas
Atkaklus dalyvis

#32603 2021-03-03 21:08

intuziastas rašė:

NNaujokas rašė:

Sveiki , turiu klausima, ar verta kartoti pct ir koki daryti ? metus buvau on , padariau pct tai buvo paprastas pct tamoxa ir clomidas pries situos ejo pregnyl ,pct truko apie 2,5men ir pakilo testas iki ~ 20 nmol,baigiau pct  jauciausi tikrai gerai  visa laika sportavau , (turiu savo sale) , po gero men. sumazinau kolorijas ir labai graziai pradejau maitintis per du men nusimeciau 6kg liko 95kg , bet jauciu kad jegu mazai darbinis pritupimu nuo 95kg sumazejo iki 80kg ir visu kitu raumenu jega ryskiai nukrito jauciu sudukas su testu, darysiuos tyrimus.

Iseitis yra, sauk kita kursa 😉 ypac jei pct pavyko,ir juolab turi savo sale.

Kazkaip planai butu saut tik po metu ant kitos vasaros dabar tik laju numest ,aisku kuzda kruva anavaro is sono i ausi kad va pasiimk testo biskiuka ir pakramtyk mane😁😁😁

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32604 2021-03-03 21:14

Uiii testas su varu butu yammy kursiukas toks pries vasarele 🙂 visi isdrybe,o tu ryskus,sausas su kraujagyslem issokusiom 😀as  tai jamciau 😃
Neklausyk manes, brieda rasau...

Neprisijungęs

NNaujokas
Atkaklus dalyvis

#32605 2021-03-03 21:20

Teisybe tu rasai , zinau kad smagumelis butu , bet kazkaip idomu kas cia gausis jei neatsistatysiu tai bus kaip bus😁😁

Neprisijungęs

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 6074
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 38

#32606 2021-03-03 21:40

Vistiek sausi kursa,tai ar verta kartot pct?manau ne

Prisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32607 2021-03-03 21:48

Savage rašė:

Vistiek sausi kursa,tai ar verta kartot pct?manau ne

Neistvers jis, tikrai kursa saus 🙂 dar menesiuka pasilauzys, ir dregstels. As tai gerai pasiskaiciuociau laika, kad tikrai vasarai ipusejus kursas baigtusi. Nors iki to laiko dar toli, tai net 2 lengvi blastai tilptu 😃
Cruise & blast NNaujokas, tik taip ir nekitaip 🤦♂

Neprisijungęs

Bune
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 860
Atsiliepimai: 9

#32608 2021-03-03 22:05

intuziastas rašė:

Uiii testas su varu butu yammy kursiukas toks pries vasarele 🙂 visi isdrybe,o tu ryskus,sausas su kraujagyslem issokusiom 😀as  tai jamciau 😃

Geras varas ten pas tave buvo geriau nei dnp nutaskydavo ir venos lysdavo... tai gal ten koks vinniukas buvo tau pakistas wink

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32609 2021-03-03 22:20

Bune rašė:

intuziastas rašė:

Geras varas ten pas tave buvo geriau nei dnp nutaskydavo ir venos lysdavo... tai gal ten koks vinniukas buvo tau pakistas wink

Ne apie mane dabar kalba eina jaunuoli 🙂 pas tave visi komentarai tik apie feikinius produktus ane? Anavaras=winnis, trenas=propas, npp=propas, masteris =propas ir pasaka begalo 🙂 tik pas viena bune produkcijos garantija  100%
Cheap commercial offer just for you today bune, don’t miss your chance 😉
P.s. ant buteliuko buvo parasyta Anavar 😃 but who cares,kai rezultatas buvo puikus. Juk to ir siekiame is kursu,pakeisti savo formas. O ne zaisti su hormonais,juos sujaukti, padaryti pct ir sakyti kos as utiutiu veikejas, moku pct prasukt kaip kazkas daro-vardu neminesiu. Geros dienos 😉

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-03-03 22:23)

Neprisijungęs

Bune
Dažnas senbūvis

#32610 2021-03-03 22:33

intuziastas rašė:

Bune rašė:

intuziastas rašė:

Ne apie mane dabar kalba eina jaunuoli 🙂 pas tave visi komentarai tik apie feikinius produktus ane? Anavaras=winnis, trenas=propas, npp=propas, masteris =propas ir pasaka begalo 🙂 tik pas viena bune produkcijos garantija  100%
Cheap commercial offer just for you today bune, don’t miss your chance 😉
P.s. ant buteliuko buvo parasyta Anavar 😃 but who cares,kai rezultatas buvo puikus. Juk to ir siekiame is kursu,pakeisti savo formas. O ne zaisti su hormonais,juos sujaukti, padaryti pct ir sakyti kos as utiutiu veikejas, moku pct prasukt kaip kazkas daro-vardu neminesiu. Geros dienos 😉

Tu trenktas zinok.... kaip leleputas taip utiutiu.... kas cia ka kalba apie kokybias ar dar kazka? Gydykis tu savo isterijos priepuolius nes jau atsibosti snekuti tu su savo sporto patirtim 3 blastai nes juokini kartais smile as draugiskai uzkalbinu bet tau ziuriu senos problemos kazkokios lenda su ta kokybia ir pardavimais... gal depresija tau... na reiktu pasitikrinti wink

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32611 2021-03-03 22:39

Apairamink, nesiputok 🙂 tai pats parasei,kad pakiso man fake vel. Tai ko stebies? As ir nepiktybiskai viska turejau omeny,sarkazmo nesupranti,jautrus kazkoks... estrogenai? Sporto patirtis 3 blastai? Cia tavo matavimo vienetai kazkokie, idomu 🙂 7 bune pas mane sporto blastai kaip kad tu sakai 😀

Neprisijungęs

enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 2272
Atsiliepimai: 5

#32612 2021-03-03 22:40

Vardų neminėsiu, bet kažkam reikia sumažinti treno A dozę arba nulipti nuo kurso ir pabūti su natty testu bei atsistatyti CNS big_smile

Prisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32613 2021-03-03 22:42

enox rašė:

Vardų neminėsiu, bet kažkam reikia sumažinti treno A dozę arba nulipti nuo kurso ir pabūti su natty testu bei atsistatyti CNS big_smile

O stai ir visu galu meistras su dviracio forma, ar tai kursas ar tai pct same shiit 😉

Neprisijungęs

Bune
Dažnas senbūvis

#32614 2021-03-03 22:45

intuziastas rašė:

Apairamink, nesiputok 🙂 tai pats parasei,kad pakiso man fake vel. Tai ko stebies? As ir nepiktybiskai viska turejau omeny,sarkazmo nesupranti,jautrus kazkoks... estrogenai? Sporto patirtis 3 blastai? Cia tavo matavimo vienetai kazkokie, idomu 🙂 7 bune pas mane sporto blastai kaip kad tu sakai 😀

neperrasinek savo psichologiniu problemu ant manes wink 7 kursai joooo.... gi nepasakysi ir pats nesuprasi kad kazkas neto o as pastebiu tai wink

Neprisijungęs

Bune
Dažnas senbūvis

#32615 2021-03-03 22:47

intuziastas rašė:

enox rašė:

O stai ir visu galu meistras su dviracio forma, ar tai kursas ar tai pct same shiit 😉

Ei ir nekeik tu enox jis daug geriau supranta apie visokius susiktus vitaminus negu tu tai cia nera del ko parintis kad yra protingesniu zmoniu 😂

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32616 2021-03-03 22:48

Bune rašė:

intuziastas rašė:

neperrasinek savo psichologiniu problemu ant manes wink 7 kursai joooo.... gi nepasakysi ir pats nesuprasi kad kazkas neto o as pastebiu tai wink

Speju Enox messenger neduoda ramybes tau,isizeide mergaite. Nori kad koks dede uzsistotu uz ji 🙂
Aciu kad pastebejai, nepasakusiu kad labai ramus esu kursas issibegejo tai ir rauna biski. Kam nebuna... 😃

Neprisijungęs

Bune
Dažnas senbūvis

#32617 2021-03-03 22:50

Bet tau tai ziauriai as tavo tuos svyravimus jauciu kaip saviskes pms big_smile

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32618 2021-03-03 22:51

Bune rašė:

intuziastas rašė:

enox rašė:

Ei ir nekeik tu enox jis daug geriau supranta apie visokius susiktus vitaminus negu tu tai cia nera del ko parintis kad yra protingesniu zmoniu 😂

Vapse pxx man jo tie vitaminai, kad jis bent tiek pastangu idetu i sporta kursuojant, tai butu kitas reikalas. O kai matau zmogus zaidzia su aas tik tam kad paissssipisinet su hormanai, tai ka as zinau... ir dar  cia as kazkoks netoks? Bent jau nauda is kursu pasidariau,kordinaliai forma pakeiciau., o ne dviraciu tapau.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-03-03 22:56)

Neprisijungęs

enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 2272
Atsiliepimai: 5

#32619 2021-03-03 22:52

Oi tu išdykėli,-prie ko čia aš? big_smile

Prisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32620 2021-03-03 22:53

Bune rašė:

Bet tau tai ziauriai as tavo tuos svyravimus jauciu kaip saviskes pms big_smile

Vasara baigsis visi kursai 🙂 gal cns atsistos i vezias, dabar tai sutinku, nesa nesveikai. Sprogstu is nieko, gal ir per ziauriai as cia sprogau soriukas 😀

P.s.  negalima man boldos dekos ir testo mixo 😃 blogiau nei trenas.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2021-03-03 22:54)

Neprisijungęs

Bune
Dažnas senbūvis

#32621 2021-03-03 23:00

Gerai viskas varau ilsetis nes va kaip sausiu decos su bolda tai cia visiem bus blogai 😂 saldziu sapnu visiems wink

Neprisijungęs

Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 446
Atsiliepimai: 1

#32622 2021-03-04 06:38

intuziastas rašė:

Bune rašė:

intuziastas rašė:

Vapse pxx man jo tie vitaminai, kad jis bent tiek pastangu idetu i sporta kursuojant, tai butu kitas reikalas. O kai matau zmogus zaidzia su aas tik tam kad paissssipisinet su hormanai, tai ka as zinau... ir dar  cia as kazkoks netoks? Bent jau nauda is kursu pasidariau,kordinaliai forma pakeiciau., o ne dviraciu tapau.

Intai,tau atrodo,jog visi vienidai respondina i aas? Tau atrodo,jog tik hard training nulemia viska? Genetika cia kurioje eileje? Turbut per mazai pavyzdziu bb turi,kad remiesi tik sunkiomis treniruotemis 😉
Kaip mityba,disciplina? Sutinku su tavim kad prie viso sito IR sunkios treniruote (kiekvienam pagal sugebejimus) turi buti 😉

Paskutinį kartą taisė Anapa (2021-03-04 06:53)

Neprisijungęs

intuziastas
Dažnas senbūvis

#32623 2021-03-04 07:21

Tikrai ne tik drocinimasis saleje raumenys augina. Disciplina,mityba,rutina ir tt. Siaurai mastai apie mane biskeli,  daug kartu apie tai apkalbeta buvo anapas. Pavyzdziu as turiu pakankamai, keisti tavo klausymai kazkokie. Dar klausymu bus? As pats kaip sakalys buvau, bet uzsispirima turiu ir siekiu, ir mano genetika nemanau kad kazkuom ypatinga nei kitu. Jei badaus tai isnaudoju ta galimybe maksimaliai kiek iseina.

Neprisijungęs

NNaujokas
Atkaklus dalyvis

#32624 2021-03-04 07:30

Nu seniau tokiu pjovyniu cia nepastebejau ,
eikit jus kazka uzsiimkit ar jum tas forumas kaip gyvenimas, malat viens ant kito kaip bobos kuri grazesne irr protingesne 😀

Neprisijungęs

Anapa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Testland'as
Registravosi: 2010-10-05
Žinutės: 446
Atsiliepimai: 1

#32625 2021-03-04 07:34

intuziastas rašė:

Tikrai ne tik drocinimasis saleje raumenys augina. Disciplina,mityba,rutina ir tt. Siaurai mastai apie mane biskeli,  daug kartu apie tai apkalbeta buvo anapas. Pavyzdziu as turiu pakankamai, keisti tavo klausymai kazkokie. Dar klausymu bus? As pats kaip sakalys buvau, bet uzsispirima turiu ir siekiu, ir mano genetika nemanau kad kazkuom ypatinga nei kitu. Jei badaus tai isnaudoju ta galimybe maksimaliai kiek iseina.

Supranti,kad yra dalyku,kuriu tu nepakeisi? Pavyzdziui respondinimas i aas (nors jau yra kalbu,kad tai galima isdalies pakeisti),genetika. Turiu pavyzdziui,kurie gyvena unhealthy life,mityba nera prioritetas. Bet aas ir genetika padaro savo.Sportuoja be jokios sudarytos programos. Nekalbu,apie tyrimus,ai ar caber vartojima.  Bet pamatytum kaip jie atrodo. Ir yra priesingas variantas.
Is taves,pagal metus,turetu buti brandesni pasisakymai 😉

Neprisijungęs

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net