Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 700
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 2

#6426 2016-04-16 23:03

Re: Įvairūs klausimai

Zuikis13 rašė:

azuolyno bicas rašė:

Shabba rašė:

Zuiki,
galvoju TARKIM daryt metus blast cruise. 3mėn blast, 3 mėn cruise, 3mėn blast, PCT. Ką reikia tikrint viso reikalo metu? Kokie "pavojai"? Naturalus testas 11nmol, kokie šansai būtų, kad aš fuc.ked up po visko?

Teoriškai.

vaiku turi? Ar planuoji?

Kaip man sakė per bažnyčios vestuviu parengiamuosius kursus, tai vyras iš principo negali būti nevaisingas. Nebent jam realiai ten viską išpjovė, nurovė. Viskas susiveda į tikimybę. O ant Pregnylo ar ten HCG + FSH blendo (nepamenu pavadinimo) tai 90metis diedukas vaikų susilauktų. Ta prasme viskas įmanoma.

big_smile big_smile big_smile

Ažuolynai, geras klausimas, norėčiau, kad kažkas man jį atsakytų. Bet su 11nmol jaunam pacanui gyvent linksmumo maža. big_smile Realiai nesuku pautų, jei reiks 20-ies sėsčiau ant TRT drąsiai, idgaf.

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 6033
Atsiliepimai: 96

#6427 2016-04-16 23:07

Shabba rašė:

Zuikis13 rašė:

azuolyno bicas rašė:

vaiku turi? Ar planuoji?

Kaip man sakė per bažnyčios vestuviu parengiamuosius kursus, tai vyras iš principo negali būti nevaisingas. Nebent jam realiai ten viską išpjovė, nurovė. Viskas susiveda į tikimybę. O ant Pregnylo ar ten HCG + FSH blendo (nepamenu pavadinimo) tai 90metis diedukas vaikų susilauktų. Ta prasme viskas įmanoma.

Ažuolynai, geras klausimas, norėčiau, kad kažkas man jį atsakytų. Bet su 11nmol jaunam pacanui gyvent linksmumo maža. big_smile Realiai nesuku pautų, jei reiks 20-ies sėsčiau ant TRT drąsiai, idgaf.

Grįžtam prie prieš tai užduoto klauimo: tau pirminis ar antrinis hipogonodizmas. Ta prasme dareisi hormonų tyrimus? Aš alaus išgėręs greit diagnozę pastatysiu smile

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 988
Atsiliepimai: 11

#6428 2016-04-16 23:07

Shabba rašė:

Zuikis13 rašė:

azuolyno bicas rašė:

vaiku turi? Ar planuoji?

O švirkštais ant TRT gyvent linksma būtų... likusį gyvenimą, ta prasme dar kokius ~40 ateinančių metų... Ir turbūt be palikuonių.. nu ir pensijos turbūt nesulauktum. Bet bitkę galėtum nevaikiškai pakočiot hmm

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas

#6429 2016-04-16 23:13

mauglis rašė:

Shabba rašė:

Zuikis13 rašė:

O švirkštais ant TRT gyvent linksma būtų... likusį gyvenimą, ta prasme dar kokius ~40 ateinančių metų... Ir turbūt be palikuonių.. nu ir pensijos turbūt nesulauktum. Bet bitkę galėtum nevaikiškai pakočiot hmm

Bet gyvenčiau kaip karalius! Karalius su didele bitka.

Zuiki, LH ir FSH nesidariau, nežinau kuris iš tų dviejų čia panašiau... Bet labai abejoju ar ką pataisysi, kaip čia forume turim pora bachuriukų(nepamenu nickų) kurie jau ilgą laiką bando pasikelt testą clomidais ir t.t.., panašu viskas kaip per niek taip per niek. Demotyvavo. Tai varau #yolo.

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas

#6430 2016-04-16 23:16

Shabba rašė:

mauglis rašė:

Shabba rašė:

Zuiki, LH ir FSH nesidariau, nežinau kuris iš tų dviejų čia panašiau... Bet labai abejoju ar ką pataisysi, kaip čia forume turim pora bachuriukų(nepamenu nickų) kurie jau ilgą laiką bando pasikelt testą clomidais ir t.t.., panašu viskas kaip per niek taip per niek. Demotyvavo. Tai varau #yolo.

Nope, gyventum kaip ligonis. Kaip diabetikas, nors labiau kaip koks kastratas.
p.s. chebra, nemėginkit atvedinėt jo į protą, bus geriau, jeigu jis nesidaugins hmm

Paskutinį kartą taisė mauglis (2016-04-16 23:18)

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#6431 2016-04-16 23:18

Shabba rašė:

mauglis rašė:

Shabba rašė:

Jei žemas LH ir FSH - galima bandyt gydyt. Jei kiaušiukai neviekia - liūdniau. Tik tiek.
Maugli, su TRT galima sulaukti ir 90 metų. Jei ką.

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas

#6432 2016-04-16 23:22

mauglis rašė:

Shabba rašė:

mauglis rašė:

Neturiu ką su tavim diskutuot.
Pagalvok. Jei yra substances pagerinantys tavo gyvenimo kokybę, kodėl atmest galimybę tai išnaudot? TRT - low testui, Adderall - ADHD sutrikimams, tie kas turi rimtesnes ligas ir t.t.. Turiu draugą epilepsiką irgi visą laik sėdi ant tablečių, tie patys diabetikai kaip pavyzdis. Do what you gotta do.

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas

#6433 2016-04-16 23:24

Zuikis13 rašė:

Shabba rašė:

mauglis rašė:

Jei žemas LH ir FSH - galima bandyt gydyt. Jei kiaušiukai neviekia - liūdniau. Tik tiek.
Maugli, su TRT galima sulaukti ir 90 metų. Jei ką.

Iš kur žinai? Kol kas US andrologai, kardiologai, urologai tebėra diskusijoj sveriant už ir prieš.
O šiaip kaip ir sakei, visur tikimybės, tai be TRT jos didesnės.

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas

#6434 2016-04-16 23:25

Shabba rašė:

mauglis rašė:

Shabba rašė:

.

Niekas su tavim ir nediskutuoja, nes tu esi idiotas.

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas

#6435 2016-04-16 23:25

mauglis rašė:

Shabba rašė:

mauglis rašė:

.

Niekas su tavim ir nediskutuoja, nes tu esi idiotas.

O tu esi vienintelis šitam pasauly su teisinga nuomone.:-)

Neprisijungęs

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3602
Atsiliepimai: 23

#6436 2016-04-16 23:38

Sikart Turiu sutikti su maugliu del pasekmiu, pirmiausia reikia iskast beda kodel nedirba kiausai arba hpta

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#6437 2016-04-17 00:06

http://38.media.tumblr.com/83ca37724c05abd5a03142dac3152b7a/tumblr_inline_nd599h91VU1rorrtw.jpg

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas

#6438 2016-04-17 00:36

Reiktų grįžt prie klausimo apie Farmos skilties rakinimą, kitaip vaikai spaudžiantis šimtą nuo grudako su KMI 23 pradeda svaigt, koks geras dalykas yra TRT.

Palyginimai apie medžiagas gerinančias gyvenimo kokybę topiniai. Adderal... big_smile  Palyginimui opioidai yra iš vis super - pagerina gyvenimo kokybę, visada jautiesi gerai. Taip gerai, kad net nereikia bitkės kočiot, apie TRT iš vis pamiršti, tiesiog gera ir tiek. Net gulint baloj žvarbų rudenį.

Paskutinį kartą taisė mauglis (2016-04-17 00:37)

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#6439 2016-04-17 01:09

Maugli, pats mąstai dabar, kaip "bro science". Kaip stumiamo ant krūtinės svorio vertė ar KMI koreliuoja su apsisprendimu sėst ant TRT? Dabar gal kam atskleisiu naujieną, tai neišsigaskit. Realiai visi jib.ašina farmą tiek, kiek leidžia finansai ir drąsa. Tada naturaliai susidaro kažkoks pasiskirstymas. Vieni ten tipo šaudo daug, kiti mažai... Aceit turim normalųji skirstinį, kur didžioji krūva balvonų patenka į viduriuką. Jie tada visi sulenda į forumą ir pradeda bendrauti, Dalinasi kursais, komentuoja.Balvonams peršasi išvada, kad tai, ką daro daugumas - yra teisinga, o visi kiti yra lopai ir išvis juos banint reikia. Nu logiška, juk daugumas negali sklysti? Beto, tokiu principu ir demokratija veikia, tai reiškia toks mąstymas negali būti labai blogas. Pasirodo karts nuo karto forume koks veikėjas, kur sako, kad per pirmą kursą nori treno paragaut, tai išvadiną jį visi debilu, natūralaus potencialo gadintoju, uždeda baną ir sėdi toliau ramūs, nes tikėjimo ir vertybių sistema liko nepažeista. Čia primena nacių logiką "jei pakankamai ilgai kartosi melą - jis taps tiesa".
Dabar nesupraskit manęs neteisingai. Aš nesakau, kad pizius čia gerai viską mąsto. Bet kad mąstančių ir taip daug nėra.
https://www.mathsisfun.com/data/images/normal-distrubution-large.gif

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas

#6440 2016-04-17 05:35

Na su laiku pamatysim kaip kas, o maugli, sorry, bet tau galiu tik 2 žodžius pasakyt.:-)

Neprisijungęs

zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8190
Atsiliepimai: 54

#6441 2016-04-17 10:17

mauglis rašė:

Shabba rašė:

Zuikis13 rašė:

kiek vyru aplamai sulaukia tos pencijos? ... smile

Neprisijungęs

Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 13718
Atsiliepimai: 91

#6442 2016-04-17 10:21

Tuoj jus rusai puls tai pencininku procentas zenkliai kris big_smile

Neprisijungęs

Bornas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-03-02
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#6443 2016-04-17 10:21

Shabba rašė:

Na su laiku pamatysim kaip kas, o maugli, sorry, bet tau galiu tik 2 žodžius pasakyt.:-)

big_smile shabba, bet tu lochas...

Paskutinį kartą taisė Bornas (2016-04-17 10:22)

Neprisijungęs

nutriton
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-08-23
Žinutės: 187
Atsiliepimai: 0

#6444 2016-04-17 10:21

Deleted

Paskutinį kartą taisė nutriton (2016-04-17 18:26)

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas

#6445 2016-04-17 11:53

Zuiki, kiek leidžia drąsa ir finansai varo tik idiotai, visi kiti pasveria už ir prieš. Kas liečia normalųjį skirstinį, tai dauguma "balvonų" remiasi tam tikrais dėsniais, patirtimi savo, perskaityta literatūra ir t.t. Dėsniais nesiremia vėl gi idiotai, galima sakyti, kad jie yra mąstantys, turintys kitokią nuomonę, bet realybė kitokia. Beje drąsa nėra kažkoks tai privalumas, atsargumas susiformavo evoliucijos eigoje, naturali savisauga. Kas liečia kmi ir bp korealiacija su ass ar trt varymu, tai galim pakalbėti apie asmenybės formavimąsi, valios turėjimą. Jeigu žmogus neturi valios sportuoti ir laukt rezultatų natūraliai, ar jam valia atsiras pradėjus varyt aas? Ar jis tvarkingai tirsis hormonus, užsiiminės mitybom ir t.t. galiausiai pamatęs, kad aas neveikia taip kaip norėtų, mes sportą. Kas liečia valios trūkumą tai įrodyta, kad vartojantys aas turi polinkį ir kitoms priklausomybėms, t.y. tendencija. Bet juk tendencijomis remiasi dauguma balvonų, todėl šis teiginys turbūt bus niekinis.
Gražiai čia su gauso kreivėm pabūrei, esu tikras, kad palikai kažkam įspūdį, gali atsidaryti temą "egzistencializmas ir aas vartojimas" manau sulauksi daug dėmesio.
P.s. va nutrition puikus komorbidiškumo pavyzdys
p.p.s. jei ilgai kartosi, kad TRT jėga, tai gal taps tiesa

Paskutinį kartą taisė mauglis (2016-04-17 11:58)

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas

#6446 2016-04-17 11:59

O tu, išvis turi kažką bendro su sportu? + tas požiūris kas bus senatvėj žiauriai depresuojantis asmeniškai. Koks tau skirtumas kas tau bus senatvėj, tu niekam nerupėsi, niekas tavęs apart anukų tikriausiai nemylės, kurie užaugę pamirš ir tavę. Busi smirdantis, sukriošęs diedas su neveikiančiu baklažanu. Koks skirtumas, forfu.cksake.

Neprisijungęs

mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 5939
Atsiliepimai: 50

#6447 2016-04-17 12:01

@mauglis

maladiec

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#6448 2016-04-17 13:12

mauglis rašė:

Zuiki, kiek leidžia drąsa ir finansai varo tik idiotai, visi kiti pasveria už ir prieš. Kas liečia normalųjį skirstinį, tai dauguma "balvonų" remiasi tam tikrais dėsniais, patirtimi savo, perskaityta literatūra ir t.t. Dėsniais nesiremia vėl gi idiotai, galima sakyti, kad jie yra mąstantys, turintys kitokią nuomonę, bet realybė kitokia. Beje drąsa nėra kažkoks tai privalumas, atsargumas susiformavo evoliucijos eigoje, naturali savisauga. Kas liečia kmi ir bp korealiacija su ass ar trt varymu, tai galim pakalbėti apie asmenybės formavimąsi, valios turėjimą. Jeigu žmogus neturi valios sportuoti ir laukt rezultatų natūraliai, ar jam valia atsiras pradėjus varyt aas? Ar jis tvarkingai tirsis hormonus, užsiiminės mitybom ir t.t. galiausiai pamatęs, kad aas neveikia taip kaip norėtų, mes sportą. Kas liečia valios trūkumą tai įrodyta, kad vartojantys aas turi polinkį ir kitoms priklausomybėms, t.y. tendencija. Bet juk tendencijomis remiasi dauguma balvonų, todėl šis teiginys turbūt bus niekinis.
Gražiai čia su gauso kreivėm pabūrei, esu tikras, kad palikai kažkam įspūdį, gali atsidaryti temą "egzistencializmas ir aas vartojimas" manau sulauksi daug dėmesio.
P.s. va nutrition puikus komorbidiškumo pavyzdys
p.p.s. jei ilgai kartosi, kad TRT jėga, tai gal taps tiesa

Aišku aš visiems darau įspūdį. Aš tryliktas zuikis šeimoje (pagrandukas) ir vienintelis visoje giminėje moku rašyti, turiu kompą miške ir internetą. Man vietiniai vilkai leteną spaudžia ir net meškos priešais mane šliapą nusiima.

Atsakingumas susiformavo evoliucijoje, lygiai taip pat, kaip ir drąsa. Dabar teigti, kad tu kažko negalėsi, nes niekad nedarei - iš principo yra nesąmonė. Tarkim aš fizikas ir niekad nedirbau su investicijom ir pardavimais (kaip mano žmona), bet aš matau ką ji daro ir žinau, kad jeigu man reiktų tai dirbti aš tikrai būčiau vienas prie geresnių. Ne dėl to, kad aš vienintelis pasaulyje raštingas zuikis, bet dėl to, kad kažkiek susiformavo charakteris ir jeigu kažką pradėti mano amžaus (30), tai jau reikia kabinti iš peties, o ne smaukytis, kaip paauglys. Tas pats ir su chemija. Jeigu turi RIMTĄ priežastį tapti kulturisu. Pajutai ir viskas. Tai sėdi ant tilto, 3 kursai ir eini ant scenos ir pirma vieta tavo, o ne 3 metus sieki savo "natūralaus" maksimumo, tada farmini su test+deca, tada test+deca+EQ, ir galop test+mast+tren+gak EQ.
Visiem tiem, kurie sako, kad ant chemijos lipti galima, tik jeigu BP ~130, QD ~200 reikia su grifu gerai pertrenkti galvą, nors ne faktas, kad padės.

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas

#6449 2016-04-17 13:28

Bp 130 ir sq 200 tai čia vaikai nepilnamečiai kelia tiek.

Kaip fizikas turbūt gliaudai ir tikimybių teorijas ir t.t. tai jo viską galima daryti, nes yra galimybė, kad viskas susitvarkys ir nereiks likusį gyvenimą nugyventi kaip kastratui, bet tam tikri dėsniai, mokslas teigia, kad didesnė galimybė likti kastratu. Galima šokt iš ketvirto aukšto ir likt sveikam, bet bandyt kažkodėl nesinori, nes dauguma nusisuka sprandą, nedidelė dalis žūva, reiktų įvertint savo šansus. Be to suplakei atsakingumą su savisaugą į tą patį. Atsakingumas labiau soc. reiškinys ir yra įgyjamas,, o savisauga ir atsargumas, drįsčiau teigti, yra genetiškai determinuota. Dėl tos priežasties tu esi tryliktas zuikis šeimoje, nes tėvas zuikis nevogė morkų iš po lapės pagalvės.

Šiaip whatever works, su savimi gali daryti ką nori, bet kai patarinėji moksleiviams, reiktų būti atsakingų. Vis gi senatvėj sideeffects jie gydysis už psdf pinigus, ko pasekoj, tavo vaikai negaus atitinkamų paslaugų.

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#6450 2016-04-17 13:29

Šitas bičas javnai nė karto nesportavęs
https://i.imgflip.com/12n0ps.jpg

Neprisijungęs