Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 510
Atsiliepimai: 0

#17326 2017-10-07 22:31

Re: Įvairūs klausimai

Chebra gal kas bandę yra HMG vietoj HCG? Įdomu kaip ten tas HMG Lh ir Fsh stimuliuoja, būtų žiauriai įdomu kokius tyrimus kraujo pamatyti ką rodo ant jo sėdint, tarkim tiltuojant jei pašaudžius HMG ar įmanoma vaiką įšaut būtų big_smile

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4755
Atsiliepimai: 32

#17327 2017-10-07 22:48

MrGain rašė:

Chebra gal kas bandę yra HMG vietoj HCG? Įdomu kaip ten tas HMG Lh ir Fsh stimuliuoja, būtų žiauriai įdomu kokius tyrimus kraujo pamatyti ką rodo ant jo sėdint, tarkim tiltuojant jei pašaudžius HMG ar įmanoma vaiką įšaut būtų big_smile

Nebus cia bandziusiu nes kaikas net nera girdeje apie ji, gauti lietuvoje sunkiai, o ir kaina nemaza.
Ziurekis uzsienio forumuose apie hmg.

Neprisijungęs

LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 340
Atsiliepimai: 1

#17328 2017-10-07 22:52

Dalykeliai PCT, ka galvojat? Sako labai gerai atstato po kurso, kas bande, kas zino?
https://s1.postimg.org/57m6ofkk2z/IMG_0514.jpg

Neprisijungęs

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 5872
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 36

#17329 2017-10-07 23:01

MrGain rašė:

Jau enchancedathlete prisizejai

Neprisijungęs

nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 5498
Atsiliepimai: 19

#17330 2017-10-07 23:26

MrGain rašė:

imonoma hmg yra lh ir fsh.viskas ko reik normaliai  spermos produkcijai. bandziusi tj jo nlb bus nes net deaeriai jo neturi lt kiek ieskojau .bakas sake rusijoi kaina ne super didele  jo tai zadejau pabandyt uz kokiu 4 ar 5 men jei iseis gaut  .jei nuo aisku  dnp nemirsiu pries tai

nu bus matyt.

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-10-07 23:27)

Neprisijungęs

Bornas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-03-02
Žinutės: 262

#17331 2017-10-08 09:50

bender rašė:

Bornas rašė:

Zdarova alaus kaip gyvuojat? big_smile
Vaziuosiu kursiuka, visko pasiemes, tik dabar galvoju kaip prami varyt kai papukai prades dygt ir piena duot  big_smile gal kas su tyrimais jau bandes?
negavau nei bromo nei caberio, tai teko sita naujiena pasiimti, blin dar 50 europiniu vaistinej sumokejau yikes 2.1mg... nezinau net kaip reiks skaldyt tabsa.. sikna cia jauciu bus.. smile Duokit vyrai patarimu big_smile
Gryztam i sportus, pradziai 400mg dekos/sav smile

p.s deca ne solo, tad nepradekit rekt. big_smile

Labai dideles prami pasiemei.
Doze eina nuo pacios maziausios 0.125 iki 0.5mg kasdien pries miega. Bet kuriuo atveju reiktu pradeti nuo kuo maziau ir kas 4 dienas galima padidint doze jei reikia ir jei salutiniu nera, per greit uzsisokes ant dozes oj bus nemalonu labai smile

Nebuvo kitokio ant greicio, tai nieko trupinsiu i miltukus tabsus ir sulaizysiu big_smileD

Neprisijungęs

Bornas
Dažnas dalyvis

#17332 2017-10-08 10:00

GeorgeSoros rašė:

Bornai, o kokz tikslas kalejime uzsiauginti raumenu ?  Kad neprimustu ? Ar nori grazus vyrukam but ?

Kad neprimustu, kad pazintyse mergaitem grazesnis atrodyciau ir kursiuka dar viena paimtu.. wink ir cia gal yra berniuku kuriem esu grazus tai tegul grozisi man negaila.. ;D
As atsakiau, o db Tu.. ant tiek lochas esi savim nepasitikintis jog del isvaizdos sportuoji?  koks tikslas tau sportuot, su tokia galva kaip buvai lochas taip ir busi.. o protingos bobos bus pas mane, nes jom iuhcop beach boy, jom reikia vyru smile)

Matai as tai varau visa gyvenima del saves, jog buciau stipresnis, greitesnis, didesnis. Nedave man tevai genu but dideliam ir stioriam is saves tai varau vaistus..  nes vyras pirmiausia turi but vyriskas. Man iuhcop ant sortiniu ir sceniniu.

Neprisijungęs

ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7406
Atsiliepimai: 21

#17333 2017-10-08 10:49

Bornai, kaip jega pakilo po 531?

Neprisijungęs

Bornas
Dažnas dalyvis

#17334 2017-10-08 11:00

ATjr rašė:

Bornai, kaip jega pakilo po 531?

Super!! Puse lokalkes vare po to 531 ;D. Turejau totale 619kg, bet issilauziau riesa. Db jau vel tvarka, eisiu kita savaite prasimaxint ir vel lipsiu i kalna smile

Neprisijungęs

GeorgeSoros
Išmestas
Registravosi: 2017-09-21
Žinutės: 123

#17335 2017-10-08 11:09

Bornas rašė:

GeorgeSoros rašė:

Bornai, o kokz tikslas kalejime uzsiauginti raumenu ?  Kad neprimustu ? Ar nori grazus vyrukam but ?

Kad neprimustu, kad pazintyse mergaitem grazesnis atrodyciau ir kursiuka dar viena paimtu.. wink ir cia gal yra berniuku kuriem esu grazus tai tegul grozisi man negaila.. ;D
As atsakiau, o db Tu.. ant tiek lochas esi savim nepasitikintis jog del isvaizdos sportuoji?  koks tikslas tau sportuot, su tokia galva kaip buvai lochas taip ir busi.. o protingos bobos bus pas mane, nes jom iuhcop beach boy, jom reikia vyru smile)

Matai as tai varau visa gyvenima del saves, jog buciau stipresnis, greitesnis, didesnis. Nedave man tevai genu but dideliam ir stioriam is saves tai varau vaistus..  nes vyras pirmiausia turi but vyriskas. Man iuhcop ant sortiniu ir sceniniu.

Is kur bobos kalejime ? Per TV ?

Neprisijungęs

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 5872
Atsiliepimai: 36

#17336 2017-10-08 11:18

GeorgeSoros rašė:

Bornas rašė:

GeorgeSoros rašė:

draugas lt

Neprisijungęs

GeorgeSoros
Išmestas
Registravosi: 2017-09-21
Žinutės: 123

#17337 2017-10-08 11:31

Garmus rašė:

GeorgeSoros rašė:

Bornas rašė:

draugas lt

Bet kalejime suformuoja ziauria Pasauleziura. Ten ismokstama buti skustagalviu, piktu, nelopu, "tikru vyru". Poto tokie iseina ir kenkia visuomenei. Grynai kaip  Buildingo mastymas, pas tave Bornai.

Neprisijungęs

Bornas
Dažnas dalyvis

#17338 2017-10-08 12:43

GeorgeSoros rašė:

Garmus rašė:

GeorgeSoros rašė:

draugas lt

Bet kalejime suformuoja ziauria Pasauleziura. Ten ismokstama buti skustagalviu, piktu, nelopu, "tikru vyru". Poto tokie iseina ir kenkia visuomenei. Grynai kaip  Buildingo mastymas, pas tave Bornai.

Joo. Ir man iuhcop. Jei esi utiutiu tai ir kenksiu, jei pacanas tai is manes tiek pagalbos gausi kad nei is vieno laisvo zmogaus negausi wink

Neprisijungęs

MrGain
Dažnas dalyvis

#17339 2017-10-09 12:42

Keistas atvėjis baiginėju PCT, sumažinau dozę clomido nuo 100 iki 50, tamox nuo 40 iki 20 ir pradėjo maust kiaušinius jaučiasi atrofuoja minimaliai, tai čia kaip suprantu buvo Overstimulated ir grįžta į dydį normalų ar kaip big_smile Kažkaip pirmą kartą toks atvėjis. PCT Atrodė Taip Clomid 150 pirmas 4 dienas, 100 3sav ir 50 va trečia sav eina, Tamox ėjo 40 3sav ir dabar pamažinau iki 20 ir prasidėjo atrofija. Tamox pajungiau po 2 sav geriant clomidą. EOD dar įmetu arimidex 0,5, kai pamažinau dozę metu E3D big_smile Reikia važiuot kraują darytis, kas ten daros big_smile

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis

#17340 2017-10-09 12:45

MrGain rašė:

Keistas atvėjis baiginėju PCT, sumažinau dozę clomido nuo 100 iki 50, tamox nuo 40 iki 20 ir pradėjo maust kiaušinius jaučiasi atrofuoja minimaliai, tai čia kaip suprantu buvo Overstimulated ir grįžta į dydį normalų ar kaip big_smile Kažkaip pirmą kartą toks atvėjis. PCT Atrodė Taip Clomid 150 pirmas 4 dienas, 100 3sav ir 50 va trečia sav eina, Tamox ėjo 40 3sav ir dabar pamažinau iki 20 ir prasidėjo atrofija. Tamox pajungiau po 2 sav geriant clomidą. EOD dar įmetu arimidex 0,5, kai pamažinau dozę metu E3D big_smile Reikia važiuot kraują darytis, kas ten daros big_smile

Imesk foto pries atrofija ir po.
Jei rimtai tai kaip tu nusprendei kad joe atrofuoja? Joe atrofuoja kai negamina testo, jei stimuliuoji tai negali atrofuot. Turi lubas kiek gali pagamint testo jie, taigi didesnes dozes nereiskia daugiau testo, lh bus tik virs lubu pakiles.

Neprisijungęs

MrGain
Dažnas dalyvis

#17341 2017-10-09 12:51

bender rašė:

MrGain rašė:

Jei rimtai tai kaip tu nusprendei kad joe atrofuoja? Joe atrofuoja kai negamina testo, jei stimuliuoji tai negali atrofuot. Turi lubas kiek gali pagamint testo jie, taigi didesnes dozes nereiskia daugiau testo, lh bus tik virs lubu pakiles.

Tai į ranką paėmi ir jaučiasi duobelės big_smile Šiaip savijauta gera, pumpas geras gyme, svoriai kyla ir vėl, bet vistiek reikia pažiūrėt kraują kas gero. Man labai daug stimuliacijos nereikia pamenu praeitą kursą po 1,5sav PCT LH buvo 3, o testas jau 22.

Neprisijungęs

makintos
Išmestas
Registravosi: 2017-04-02
Žinutės: 423

#17342 2017-10-09 13:13

MrGain rašė:

bender rašė:

MrGain rašė:

Tai į ranką paėmi ir jaučiasi duobelės big_smile Šiaip savijauta gera, pumpas geras gyme, svoriai kyla ir vėl, bet vistiek reikia pažiūrėt kraują kas gero. Man labai daug stimuliacijos nereikia pamenu praeitą kursą po 1,5sav PCT LH buvo 3, o testas jau 22.

tai pasidaryk tyrima ir bus viskas aisku. o kiek laiko tawo visas pct truks ? pusantro men ?

Neprisijungęs

MrGain
Dažnas dalyvis

#17343 2017-10-09 13:15

makintos rašė:

MrGain rašė:

bender rašė:

tai pasidaryk tyrima ir bus viskas aisku. o kiek laiko tawo visas pct truks ? pusantro men ?

Dabar gal 7 sav, dar liko 4tab Tamox ir 4 Clomid ir bus viskas smile

Neprisijungęs

bender
Dažnas senbūvis

#17344 2017-10-09 14:38

Nesako, kadangi tu cia labiausiai tyrimais domiesi nes uzsienio forumuose ivairios nuomones vyrauja, vieni daro pertraukas, kiti naudoji istisai, dar kiti isvis blastina labiau nei pastoviai laiko, gal kaika teko skaityti apie tai kiek ilgai galima naudoti HCG jei daromas laaabai ilgas kursas arba jei zmogus blast n cruise daro? Nereikia daryti kokiu pertrauku kas kazkiek laiko, kad nebutu visisko desensitization, kai galbut nulipinesi ir bandysi pabudint savo HPTA?

Neprisijungęs

nesako
Dažnas senbūvis

#17345 2017-10-09 14:46

Skaites dr scally ar dar keliu kur turi ofiacialu issilavinima rekomendacijas as Iki 1.5 k  tipo 3xsav 500 sav iu pertrauku nereik .  Max saugumui kas 5 sav kai baigi buteliuka hcg gali 1 sav off padaryt . Bet saudant 1 k iu i sav nezinau ar to reik.  1k iu sav yra lygu 97% naturalios  stimuliacijos kiausu . Tai nlb yra apie ka kalbet kai 100 % nesiekia net teoriskai nlb tas imanoma , kad mazes jautrumas.       Ir isvis cia tas jautrumo mazejimas i mitologija panasu nemates as dar nei 1 tyrimo kur tas butu patvirtinta su tokiom niekingom dozem.     Tas pats man gi dariaus as tada tyrimus ant hcg tik 1 k iu 18,5 nmol buvo ... aisku buvo kelios d po suvio jau  tai gal bsk pakrite buvo .nu tj uzkeltu 1.5k iki kokiu 26-27 . Nematau bedu natty lygis mano kadaise buves.     Krc imat  auksini saugu vidurki 350 iu 3 x sav ir nesiparinat. 500 per mazai i sav vienareiksmiskai.     Edit. Bakas gali pasireikst sia tema . Zmogus 3x350 iu sav laike po 20 men on atsistate...tik nzn ar su pertraukom

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-10-09 15:02)

Neprisijungęs

Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5438
Atsiliepimai: 5

#17346 2017-10-09 15:23

Na man nuo 1k iu i sav po 2 bonkutes kiausai pradejo skaudeti ir kirto per inkstus kazkiek.

Neprisijungęs

bakas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-09
Žinutės: 1312
Atsiliepimai: 4

#17347 2017-10-09 15:38

Nu ir dabar atsistatineju po 20+men.HCG pajungiau gal nuo kokios 8sav,3#350,petrauku buvo,nu bet ten mizeris,sav daugiausia ir ju nebuvo dauk.Saunant 3#500 man kaip ir Jonn rase pradedavo skaudet kiausus.Jei viska apibendrinant,tai 3#350 ideali doze man ir po 20men cruise and blast trt doziu atsistaciau,16sav ant clomo.Manau ant laaabai ilgu kursu HCG 3#350iu yra geras ir saugus pasirinkimas.

Paskutinį kartą taisė bakas (2017-10-09 15:54)

Prisijungęs

VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1752

#17348 2017-10-09 17:01

ar esat kas netu pirke ta pharmacom is ju puslapio?
kaip del siuntos,  ar viskas saugu? kaip nepastringa muitinei? atsakomybe ir t.t. ??
ir kaip ten del nuolaidu, kokybes ir pan?

legit viskas?

Neprisijungęs

nesako
Dažnas senbūvis

#17349 2017-10-09 17:02

Niekad nera pastrige man . Jie pakuoja i fake pakuotes alieju visokiu gydomuju plauku ir tr

Neprisijungęs

makintos
Išmestas
Registravosi: 2017-04-02
Žinutės: 423

#17350 2017-10-09 17:07

Yra kas ime is zeus labso bac water?? Normalus jis buwo ar nelabai??

Neprisijungęs

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net