Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

trenbolonas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-04-30
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#426 2014-06-02 20:18

Re: Natūralus sportas

Ernestas rašė:

geras nickas ir ft big_smile

Dabar gal geresnė fotkė?

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#427 2014-06-02 21:28

Re: Natūralus sportas

Ernestas rašė:

Ignas87 rašė:

Nelabai skaičiau temą, bet jei apie natūralų sportą aš esu natūralus big_smile Yra mano foto man atrodo ne viena forume, tai pasižiūri ir viskas aišku su tuo natūraliu sportu (čia be genų, sėkmės ir kitų atsitiktinių veiksmų ) wink

tu tai tikrai ne geriausias pavyzdys. ir neversk visos kaltes ant ''naturalaus sporto''. toks vaizdas del tavo gyvenimo budo - alkoholiko ir tinginio. wink

Aš ant nieko kaltės neverčiu big_smile Čia ironija buvo tokia iš visos tos temos "natūralus sportas"

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net