Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lapinas
buvęs lapesnape
Registravosi: 2014-10-22
Žinutės: 764
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#1651 2015-02-26 14:27

Re: Per kancias i zvaigzdes

Zuikis13 rašė:

Man įdomu iš psichologinės pusės, koks turi būti psichologinis žmogaus profilis, kad tokį briedą stumtų. Nes gerai pastebėta, kad 66 psl trolinti negalima. Pajuokavai ir viskas smile Gal pats įtikėjo?
Šiaip esu skaitęs, kad labai dideliam procentui vyrų nepavyksta iš*isti bobos pirmą kartą dėl psichologinio susijaudinimo. Nesu tikras kiek tai rimta bėda, bet tarkim bachūriukas pašaudo chimės nuo 15 metų, vėliau aparatas nesuveikia ir gauna psichologinę traumą visam gyvenimui, nes neaišku ką gydyti: ar hormonus ar galvą. P.s. berods šiame forume ir skaičiau panašią temą, kai kažkas paauglystėje metankės užvalgė..
Čia aš tirai niekam netaikau ir nieko įžeisti nenoriu. Tiesiog pamąstymas.

dazniausiai nepavyksta is pirmo karto nes jau gali buti problemos del kuriu parinasi ir t.t. bet taip tikrai buna

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1652 2015-02-26 15:59

Re: Per kancias i zvaigzdes

Reik pripažint nemalonų faktą, kad kačialinasi pagrinde žmonės, kurie "bijo". Čia plačiąja prasme..

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1653 2015-02-26 16:01

Re: Per kancias i zvaigzdes

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Man įdomu iš psichologinės pusės, koks turi būti psichologinis žmogaus profilis, kad tokį briedą stumtų. Nes gerai pastebėta, kad 66 psl trolinti negalima. Pajuokavai ir viskas smile Gal pats įtikėjo?
Šiaip esu skaitęs, kad labai dideliam procentui vyrų nepavyksta iš*isti bobos pirmą kartą dėl psichologinio susijaudinimo. Nesu tikras kiek tai rimta bėda, bet tarkim bachūriukas pašaudo chimės nuo 15 metų, vėliau aparatas nesuveikia ir gauna psichologinę traumą visam gyvenimui, nes neaišku ką gydyti: ar hormonus ar galvą. P.s. berods šiame forume ir skaičiau panašią temą, kai kažkas paauglystėje metankės užvalgė..
Čia aš tirai niekam netaikau ir nieko įžeisti nenoriu. Tiesiog pamąstymas.

Irgi toki pamastyma duosiu. Neapsvarstet tokios galimybes, kad as gal tiesiog esu naturalas su gerais genais, daug ideto sunkaus darbo ir gera mityba? Ar too ignorant to even consider that?

Neapsvarstei tokios galimybės, kad aš turiu x-meno genus ir moku skaityti kitų mintis? Aš jaučiu tavo aurą ir ji spinduliuoja winiu big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1654 2015-02-26 16:02

Re: Per kancias i zvaigzdes

Zuikis13 rašė:

Reik pripažint nemalonų faktą, kad kačialinasi pagrinde žmonės, kurie "bijo". Čia plačiąja prasme..

Principe apie insecurities(lietuviskai graziai nesivercia, „nesaugumo jausmas“) kalbi?

Neprisijungęs

 
KempiniukasZyzzakelnis
Išmestas
Registravosi: 2015-01-28
Žinutės: 519
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#1655 2015-02-26 16:03

Re: Per kancias i zvaigzdes

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Reik pripažint nemalonų faktą, kad kačialinasi pagrinde žmonės, kurie "bijo". Čia plačiąja prasme..

Principe apie insecurities(lietuviskai graziai nesivercia, „nesaugumo jausmas“) kalbi?

Tai vadinama nepasitikejimu savim.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1656 2015-02-26 16:04

Re: Per kancias i zvaigzdes

KempiniukasZyzzakelnis rašė:

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Reik pripažint nemalonų faktą, kad kačialinasi pagrinde žmonės, kurie "bijo". Čia plačiąja prasme..

Principe apie insecurities(lietuviskai graziai nesivercia, „nesaugumo jausmas“) kalbi?

Tai vadinama nepasitikejimu savim.

Jo, aciu, kad pataisei.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1657 2015-02-26 16:05

Re: Per kancias i zvaigzdes

Zuikis13 rašė:

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Man įdomu iš psichologinės pusės, koks turi būti psichologinis žmogaus profilis, kad tokį briedą stumtų. Nes gerai pastebėta, kad 66 psl trolinti negalima. Pajuokavai ir viskas smile Gal pats įtikėjo?
Šiaip esu skaitęs, kad labai dideliam procentui vyrų nepavyksta iš*isti bobos pirmą kartą dėl psichologinio susijaudinimo. Nesu tikras kiek tai rimta bėda, bet tarkim bachūriukas pašaudo chimės nuo 15 metų, vėliau aparatas nesuveikia ir gauna psichologinę traumą visam gyvenimui, nes neaišku ką gydyti: ar hormonus ar galvą. P.s. berods šiame forume ir skaičiau panašią temą, kai kažkas paauglystėje metankės užvalgė..
Čia aš tirai niekam netaikau ir nieko įžeisti nenoriu. Tiesiog pamąstymas.

Irgi toki pamastyma duosiu. Neapsvarstet tokios galimybes, kad as gal tiesiog esu naturalas su gerais genais, daug ideto sunkaus darbo ir gera mityba? Ar too ignorant to even consider that?

Neapsvarstei tokios galimybės, kad aš turiu x-meno genus ir moku skaityti kitų mintis? Aš jaučiu tavo aurą ir ji spinduliuoja winiu big_smile

Bandai su jumis rimtai sneket, o jus toliau „ja dibil“ moda isijungiat ir leidziat savo nesamoninga bazara...

Neprisijungęs

 
KempiniukasZyzzakelnis
Išmestas
Registravosi: 2015-01-28
Žinutės: 519
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#1658 2015-02-26 16:06

Re: Per kancias i zvaigzdes

BloodyZero rašė:

KempiniukasZyzzakelnis rašė:

BloodyZero rašė:


Principe apie insecurities(lietuviskai graziai nesivercia, „nesaugumo jausmas“) kalbi?

Tai vadinama nepasitikejimu savim.

Jo, aciu, kad pataisei.

Nera uz ka, pasidalink preparatais

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1659 2015-02-26 16:06

Re: Per kancias i zvaigzdes

tai tu mus debilais laikai.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#1660 2015-02-26 16:07

Re: Per kancias i zvaigzdes

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/283/235/7e3.jpg

Neprisijungęs

 
KempiniukasZyzzakelnis
Išmestas
Registravosi: 2015-01-28
Žinutės: 519
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#1661 2015-02-26 16:09

Re: Per kancias i zvaigzdes

Kad chimina tai faktas, bet ar jums kas pasikeis nors ir prisipazins jis? big_smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1662 2015-02-26 16:10

Re: Per kancias i zvaigzdes

MrBurbulas rašė:

tai tu mus debilais laikai.

Debilais tikrai nelaikau, sitam sporte esat tikrai daugiau metu, nei as, tiesiog realiai as nesuprantu fakto kodel yra taip nusistoveje, kad niekas nebetiki, kad realiai yra naturalu su geresniais genais...

Tipo neimanoma pasiekti geru rezu, geros isvaizdos naturaliai?

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#1663 2015-02-26 16:20

Re: Per kancias i zvaigzdes

BloodyZero rašė:

MrBurbulas rašė:

tai tu mus debilais laikai.

Debilais tikrai nelaikau, sitam sporte esat tikrai daugiau metu, nei as, tiesiog realiai as nesuprantu fakto kodel yra taip nusistoveje, kad niekas nebetiki, kad realiai yra naturalu su geresniais genais...

Tipo neimanoma pasiekti geru rezu, geros isvaizdos naturaliai?

Nu blet, BliudiZyro, nebūk mažvaikis. Tavo žodis yra nulis, nieko tu čia niekam neįrodysi savo postringavimais ir pasiteisinimais, greičiau atvirkščio efekto sulauksi. Jei esi naturalas, tai zajabys, jei chemikas, tai meluojantis lochas esi. Bet kuris variantas tu esi, bus aišku tik pamačius tyrimus, o ne perskaičius tavo 500-tai kažkelinta tavo žinutę - "aš natūralas".

Nesiparink ir nesiteisink, nieko vis tiek nepasieksi. Aš tai asmeniškai tikiu, kad tu esi natūralas.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1664 2015-02-26 16:20

Re: Per kancias i zvaigzdes

BloodyZero rašė:

MrBurbulas rašė:

tai tu mus debilais laikai.

Debilais tikrai nelaikau, sitam sporte esat tikrai daugiau metu, nei as, tiesiog realiai as nesuprantu fakto kodel yra taip nusistoveje, kad niekas nebetiki, kad realiai yra naturalu su geresniais genais...

Tipo neimanoma pasiekti geru rezu, geros isvaizdos naturaliai?

as salej viena pavyzdy turejau.
bahuras per pora metu pasikeite kardinaliai... na sedi ant farmos . jo reikalas. neteisiu, nesmerkiu.
paklausi i akis .  Jas tik ispucia ir sako , kokia  farma.  Genetika . mityba ir t.t.
paklausi zmogaus  is kurio ima ximke.. nu jo "ta ir ta" vartoja.
bet akis i aki nu negali to pripazint

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#1665 2015-02-26 16:50

Re: Per kancias i zvaigzdes

KempiniukasZyzzakelnis rašė:

BloodyZero rašė:

KempiniukasZyzzakelnis rašė:


Tai vadinama nepasitikejimu savim.

Jo, aciu, kad pataisei.

Nera uz ka, pasidalink preparatais

tu bent sportuot reguliariai pradek! ok? mad

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#1666 2015-02-26 16:50

Re: Per kancias i zvaigzdes

MrBurbulas rašė:

BloodyZero rašė:

MrBurbulas rašė:

tai tu mus debilais laikai.

Debilais tikrai nelaikau, sitam sporte esat tikrai daugiau metu, nei as, tiesiog realiai as nesuprantu fakto kodel yra taip nusistoveje, kad niekas nebetiki, kad realiai yra naturalu su geresniais genais...

Tipo neimanoma pasiekti geru rezu, geros isvaizdos naturaliai?

as salej viena pavyzdy turejau.
bahuras per pora metu pasikeite kardinaliai... na sedi ant farmos . jo reikalas. neteisiu, nesmerkiu.
paklausi i akis .  Jas tik ispucia ir sako , kokia  farma.  Genetika . mityba ir t.t.
paklausi zmogaus  is kurio ima ximke.. nu jo "ta ir ta" vartoja.
bet akis i aki nu negali to pripazint

va cia jau su pardaveju problemos, realiai jis tokiu dalyku neturetu sakyt niekam smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1667 2015-02-26 16:53

Re: Per kancias i zvaigzdes

Volframas rašė:

BloodyZero rašė:

MrBurbulas rašė:

tai tu mus debilais laikai.

Debilais tikrai nelaikau, sitam sporte esat tikrai daugiau metu, nei as, tiesiog realiai as nesuprantu fakto kodel yra taip nusistoveje, kad niekas nebetiki, kad realiai yra naturalu su geresniais genais...

Tipo neimanoma pasiekti geru rezu, geros isvaizdos naturaliai?

Nu blet, BliudiZyro, nebūk mažvaikis. Tavo žodis yra nulis, nieko tu čia niekam neįrodysi savo postringavimais ir pasiteisinimais, greičiau atvirkščio efekto sulauksi. Jei esi naturalas, tai zajabys, jei chemikas, tai meluojantis lochas esi. Bet kuris variantas tu esi, bus aišku tik pamačius tyrimus, o ne perskaičius tavo 500-tai kažkelinta tavo žinutę - "aš natūralas".

Nesiparink ir nesiteisink, nieko vis tiek nepasieksi. Aš tai asmeniškai tikiu, kad tu esi natūralas.

Volframai, tu gal dar ir ufologas?  smile čia trolių malūnas

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2015-02-26 16:57)

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#1668 2015-02-26 16:54

Re: Per kancias i zvaigzdes

BloodyZero rašė:

MrBurbulas rašė:

tai tu mus debilais laikai.

Debilais tikrai nelaikau, sitam sporte esat tikrai daugiau metu, nei as, tiesiog realiai as nesuprantu fakto kodel yra taip nusistoveje, kad niekas nebetiki, kad realiai yra naturalu su geresniais genais...

Tipo neimanoma pasiekti geru rezu, geros isvaizdos naturaliai?

gal galetum savo dienos mityba surasyt? produktai, papildai, ju kiekiai smile daug gal kam fantazija tada atsoktu... o gal dar labiau suintriguotum big_smile

Neprisijungęs

 
m@karonas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-05-21
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#1669 2015-02-26 16:54

Re: Per kancias i zvaigzdes

naturalei tokeis tempais augti kosmosas. suvalgyt 6k kaloriju tokiam kaip tu big_smile ai ir but liesam nu tu pirmas toks variantas is visu mano matytu. tiesiog bendras isprusimas tame reikale neleidzia tikieti tokiom istoriom.

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#1670 2015-02-26 16:57

Re: Per kancias i zvaigzdes

m@karonas rašė:

naturalei tokeis tempais augti kosmosas. suvalgyt 6k kaloriju tokiam kaip tu big_smile ai ir but liesam nu tu pirmas toks variantas is visu mano matytu. tiesiog bendras isprusimas tame reikale neleidzia tikieti tokiom istoriom.

nu gal tikrai afigiena genetika pas ji, vienas is milijono taip sakant... supermario

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1671 2015-02-26 17:01

Re: Per kancias i zvaigzdes

giedriuvz rašė:

m@karonas rašė:

naturalei tokeis tempais augti kosmosas. suvalgyt 6k kaloriju tokiam kaip tu big_smile ai ir but liesam nu tu pirmas toks variantas is visu mano matytu. tiesiog bendras isprusimas tame reikale neleidzia tikieti tokiom istoriom.

nu gal tikrai afigiena genetika pas ji, vienas is milijardo taip sakant... supermario

Neprisijungęs

 
m@karonas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-05-21
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#1672 2015-02-26 17:01

Re: Per kancias i zvaigzdes

na jio tegul suraso savo dienos eiga viska aiskei ir tvarkingai kaip kelias eina gult valgo gamina viska kiek laiko trinke pamatysi jiog kazkoks haosas gausis matai jis dar beje daug miega tai gal ir pietu miega pieno daug geria su cukrum kazkoks briedas.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#1673 2015-02-26 17:04

Re: Per kancias i zvaigzdes

MrBurbulas rašė:

giedriuvz rašė:

m@karonas rašė:

naturalei tokeis tempais augti kosmosas. suvalgyt 6k kaloriju tokiam kaip tu big_smile ai ir but liesam nu tu pirmas toks variantas is visu mano matytu. tiesiog bendras isprusimas tame reikale neleidzia tikieti tokiom istoriom.

nu gal tikrai afigiena genetika pas ji, vienas is milijardo taip sakant... supermario

Pala pala... pagal tokią logiką tokie egzistuoja. Čia reiktų Avogadro skaičių įvesti

Neprisijungęs

 
KempiniukasZyzzakelnis
Išmestas
Registravosi: 2015-01-28
Žinutės: 519
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#1674 2015-02-26 17:05

Re: Per kancias i zvaigzdes

giedriuvz rašė:

KempiniukasZyzzakelnis rašė:

BloodyZero rašė:


Jo, aciu, kad pataisei.

Nera uz ka, pasidalink preparatais

tu bent sportuot reguliariai pradek! ok? mad

Viruk, as dabar varau ot dushe viska,

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#1675 2015-02-26 17:06

Re: Per kancias i zvaigzdes

giedriuvz rašė:

BloodyZero rašė:

MrBurbulas rašė:

tai tu mus debilais laikai.

Debilais tikrai nelaikau, sitam sporte esat tikrai daugiau metu, nei as, tiesiog realiai as nesuprantu fakto kodel yra taip nusistoveje, kad niekas nebetiki, kad realiai yra naturalu su geresniais genais...

Tipo neimanoma pasiekti geru rezu, geros isvaizdos naturaliai?

gal galetum savo dienos mityba surasyt? produktai, papildai, ju kiekiai smile daug gal kam fantazija tada atsoktu... o gal dar labiau suintriguotum big_smile

Mitybos dabar iki varzybu tiksliai neskaiciuoju, tiesiog bandau kuo didesniais kiekiais valgyt(na konkreciai tikrai dabar nepriziuriu as jos, tikslas priaugt svorio siuo metu, o ten riebalas ar kas nelabai rupi). Taciau pagrindas kiausiniai(visada su suriu), pienas, avizos, makaronai/ryziai, kiauliena/vistiena, cukraus nemazai tikrai gaunu per diena(ypac iki/per/pries trefkes), varske.

Is papildu dabar:
BCAA(Activ lab xtra ir 6400 tabletem)
Geineris (FA Mass Core)
Proteinas (My Protein Impact Whey)
Beta Alaninas grynas
Kofeinas kapsulem
Amix Cellex
Vitaminas C
Kreatinas Ethyl Ester + Monohidratas
DAA grynas

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net