Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

unique
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-06-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#1 2014-06-20 12:41

Laba diena

Sveiki, pagaliau prisiruošiau prisijungti į gretas man 23 metai , sportuoju jau apie  2 ,5 metų , pirmieji metai buvo sunkūs, sportavau ant "sauso" būdavau iš tų noobu kur manydavo kad raumuo išaugs vien tik sportuojant. Per kitus pastaruosius metus susigriebiau, pradėjau domėtis kultūrizmu daugiau, mityba ir pagaliau  mane aplankė pirmieji kuklūs rezultatai.  Nieko įspūdingo nesiekiu, stengiuosiu išgauti tik vyrišką gražią formą,  iki jos dar tolokai, tai stengsiuos tobulėti, bendrauti su išmanančiais žmonėm, semtis žinių. Kol kas vartoju nebrangius papildus, man jie gana neblogai papildo mano mitybą, man to užtenka smile, pagrinde valgau močiutės kaimišką varškę, pieną, kiaušinius, kaimišką vištieną. Kardio treniruotes pasidarau savaitgaliais kaime prie ūkio darbų.

Dirbantis
Nevedęs ir neturiu vaikų
Papildai: Kreatino monohidratas, proteinas.
Steroidai: prieš steroidus
Hobis: Kultūrizmas, motociklai, skaitmeninis menas.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#2 2014-06-20 13:14

Re: Laba diena

unique rašė:

Sveiki, pagaliau prisiruošiau prisijungti į gretas man 23 metai , sportuoju jau apie  2 ,5 metų , pirmieji metai buvo sunkūs, sportavau ant "sauso" būdavau iš tų noobu kur manydavo kad raumuo išaugs vien tik sportuojant. Per kitus pastaruosius metus susigriebiau, pradėjau domėtis kultūrizmu daugiau, mityba ir pagaliau  mane aplankė pirmieji kuklūs rezultatai.  Nieko įspūdingo nesiekiu, stengiuosiu išgauti tik vyrišką gražią formą,  iki jos dar tolokai, tai stengsiuos tobulėti, bendrauti su išmanančiais žmonėm, semtis žinių. Kol kas vartoju nebrangius papildus, man jie gana neblogai papildo mano mitybą, man to užtenka smile, pagrinde valgau močiutės kaimišką varškę, pieną, kiaušinius, kaimišką vištieną. Kardio treniruotes pasidarau savaitgaliais kaime prie ūkio darbų.

Dirbantis
Nevedęs ir neturiu vaikų
Papildai: Kreatino monohidratas, proteinas.
Steroidai: prieš steroidus
Hobis: Kultūrizmas, motociklai, skaitmeninis menas.

Turi kokių darbų pademonstuoti?

Neprisijungęs

 
unique
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-06-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#3 2014-06-20 13:23

Re: Laba diena

Volframas rašė:

unique rašė:

Sveiki, pagaliau prisiruošiau prisijungti į gretas man 23 metai , sportuoju jau apie  2 ,5 metų , pirmieji metai buvo sunkūs, sportavau ant "sauso" būdavau iš tų noobu kur manydavo kad raumuo išaugs vien tik sportuojant. Per kitus pastaruosius metus susigriebiau, pradėjau domėtis kultūrizmu daugiau, mityba ir pagaliau  mane aplankė pirmieji kuklūs rezultatai.  Nieko įspūdingo nesiekiu, stengiuosiu išgauti tik vyrišką gražią formą,  iki jos dar tolokai, tai stengsiuos tobulėti, bendrauti su išmanančiais žmonėm, semtis žinių. Kol kas vartoju nebrangius papildus, man jie gana neblogai papildo mano mitybą, man to užtenka smile, pagrinde valgau močiutės kaimišką varškę, pieną, kiaušinius, kaimišką vištieną. Kardio treniruotes pasidarau savaitgaliais kaime prie ūkio darbų.

Dirbantis
Nevedęs ir neturiu vaikų
Papildai: Kreatino monohidratas, proteinas.
Steroidai: prieš steroidus
Hobis: Kultūrizmas, motociklai, skaitmeninis menas.

Turi kokių darbų pademonstuoti?

Turiu, pagrinde darau video. www.robiworks.lt

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#4 2014-06-20 13:27

Re: Laba diena

sveikas, va tavo mociutes varske ir kaimiska vistiena 10 kartu galingiau uz papildus smile vitaminu nebent pagerk nieko daugiau nereikia

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#5 2014-06-20 17:52

Re: Laba diena

Sveikas,
Gal parduodi varškę, kiaušinius ir vištą?

Hobis irgi su perspektyvom smile

Sėkmės

Neprisijungęs

 
unique
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-06-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#6 2014-06-20 18:56

Re: Laba diena

Vitaminai nepamaišytų smile, kaimiškus produktus parduoti galiu kartą savaitei, bet jie bus brangiau nei iš maximos.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#7 2014-06-20 23:04

Re: Laba diena

I'll take this one - kiek bicas?

Neprisijungęs

 
IronFreak
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2013-09-29
Žinutės: 1060
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#8 2014-06-20 23:19

Re: Laba diena

Sveikas, atrodai visai neblogai, tik bicas uzgozia pecius kazkaip, gal apsvietimas taip atrodo. pavydziu labai kaimisko maisto! nieko nera geriau nei i kaima pas mociute nuvaziavus kiausiniu naturaliu sulest su naminem darzovem..

Neprisijungęs

 
Kolibris
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius-kaunas
Registravosi: 2008-07-24
Žinutės: 689
Atsiliepimai: 2

#9 2014-06-20 23:27

Re: Laba diena

Nevedęs ir neturiu vaikų maladiec nykstys

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#10 2014-06-20 23:44

Re: Laba diena

Kolibris rašė:

Nevedęs ir neturiu vaikų maladiec nykstys

No homo?

Neprisijungęs

 
Kolibris
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius-kaunas
Registravosi: 2008-07-24
Žinutės: 689
Atsiliepimai: 2

#11 2014-06-20 23:47

Re: Laba diena

Volframas rašė:

Kolibris rašė:

Nevedęs ir neturiu vaikų maladiec nykstys

No homo?

ka yrrrr ?big_smile

Neprisijungęs

 
Pingvinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 1

#12 2014-06-20 23:48

Re: Laba diena

unique rašė:

......
Hobis: Kultūrizmas, motociklai, skaitmeninis menas.

Sveikas, prisijungęs.
Ką per žvėrį vairuoji? smile
Surašyk kada darbinius svorius, būtų įdomu palyginti wink

Neprisijungęs

 
AVD
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-12-03
Žinutės: 697
Atsiliepimai: 1

#13 2014-06-21 00:04

Re: Laba diena

Sveikas atvykęs smile

Neprisijungęs

 
unique
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-06-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#14 2014-06-21 10:20

Re: Laba diena

Kad apimčių nematuoju, rezultatus skaičiuoju ant svarstyklių smile svoris man daug ką reiškia, nes jį man labai sunku priaugti, jis greit krenta esu labai greitos apykaitos big_smile ką suvalgau tuoj išsilaksto. Atrodau neblogai nes apšvietimas geras, kitą kart imesiu kokybiškesnių foto, norėtūsi didesnės nugaros, riešo.

Ne homo big_smile turiu dvi drauges,  viena Honda kita žmogus.
Apie darbinius svorius. Kai bus laiko paskaičiuosiu ir parašysiu smile,  šiaip nesilaikau kažkokios dietos ar sporto ypatingos sistemos, darau pratimus teisingai, nevartoju svaigalų svoris gal ir lėtai bet auga..

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#15 2014-06-21 10:55

Re: Laba diena

teisingai, pirma reikia nugaros, tada koju o paskui visa kita. foto daryta su tel tai jei realiai esi ryskus- tel to neparodys, turi su normalesniu aparatu pasifotkinti. nu vel jei kuno dali paveiksluosi tai gal kas ir matysis bet visumos normaliai nelabai paimsi.

kokia honda? cbr? big_smile beja koks ugis svoris

Neprisijungęs

 
unique
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-06-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#16 2014-06-21 12:08

Re: Laba diena

175cm, 77kg. Svarbu kad atrodau nebe šakalis kaip būdavau big_smile man to užtenka.  Honda CBF 500 motociklas smile klasikinis.

Neprisijungęs

 
neon999
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2012-12-27
Žinutės: 39
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#17 2014-06-21 21:32

Re: Laba diena

Opaa, sportuojantis ir dar važiuojantis su Honda (Like me). Sveikas atvykęs big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#18 2014-06-21 23:55

Re: Laba diena

unique rašė:

175cm, 77kg. Svarbu kad atrodau nebe šakalis kaip būdavau big_smile man to užtenka.  Honda CBF 500 motociklas smile klasikinis.

tai kiek bycke? kitos apimtys?

Neprisijungęs

 
unique
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-06-20
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#19 2014-06-22 20:24

Re: Laba diena

Neturiu su kuo išsimatuot big_smile, salėj mačiau mėtėsi kažkur metras, bandysiu išsimatuot.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net