Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Makintoss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-01-27
Žinutės: 269
Atsiliepimai: 0

#1426 2019-12-23 15:27

Re: PCT

enox rašė:

Va dabar mastau,-praėjo 14 dienų jau kai eina papildai+ clomidas 100 mg. ir tamoksifenas 40 mg. Vat  palikti clomido 100 dar porai sav. o tamoksifeno 20 mg. ar pasilikti prie klasikinio PCT 100/40/100/40/50/20/50/20. Jokio aromazino negėriau dar...

Padaryk tyrimus ir jei kas koreguok dozes

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1427 2019-12-23 15:29

Re: PCT

enox rašė:

Kada daryti tarpinius tyrimus per PCT, na, kad pažiūrėti kuria linkme viskas eina ir kokius hormonus tirti?

Nesamone daryt tyrimus per pct man atrodo vapse, nebent e2 patikrinti.

Paskutinį kartą taisė intuziastas (2019-12-23 15:30)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1428 2019-12-23 17:25

Re: PCT

Lh fsh butina

Neprisijungęs

 
Makintoss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-01-27
Žinutės: 269
Atsiliepimai: 0

#1429 2019-12-23 18:13

Re: PCT

Tai kaip zinosi juda reikalai ar ne be tyrimu no sense...

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 438
Atsiliepimai: 9

#1430 2019-12-23 20:48

Re: PCT

Man asmeniskai jau 2tra karta per pct dariausi tyrimus tai kas is ju negerai tai e2 kyla bent 2 3 sav po kurso. Uztekdavo 12.5mg eksemestane.
Tai neverta svaistyti pinigu. Geriau pharmos dasipirkti uz juos big_smile

Paskutinį kartą taisė Bune (2019-12-23 20:48)

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1431 2019-12-23 20:53

Re: PCT

Bune rašė:

Man asmeniskai jau 2tra karta per pct dariausi tyrimus tai kas is ju negerai tai e2 kyla bent 2 3 sav po kurso. Uztekdavo 12.5mg eksemestane.
Tai neverta svaistyti pinigu. Geriau pharmos dasipirkti uz juos big_smile

Nafik farmą bent jau iki pavasario/vasaros nors sakiau, kad nebeimsiu big_smile Bune, aš su klasikiniu pwo (c.malatas+aakg+b.alaninas+kofeinas atskirai) skraidau salėje, o nuo farmos, nu blin savijauta pastoviai šudina,- nėra jokio draivo, prakaituoju kaip paršas, nuotaikų svyravimai, toks jausmas, kad trenktas su šlapiu skuduru, visada prislopsta noras ką nors veikti. Ir galiu pasakyti, kad libido kažkoks netoks pasidaro, svyruojantis...

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1432 2019-12-23 20:59

Re: PCT

O kaip zinot kiek lh yra?ir ar mazint jau tamoxa si clomke ar dar laikyt didesne doze?

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#1433 2019-12-23 22:11

Re: PCT

enox rašė:

Bune rašė:

Man asmeniskai jau 2tra karta per pct dariausi tyrimus tai kas is ju negerai tai e2 kyla bent 2 3 sav po kurso. Uztekdavo 12.5mg eksemestane.
Tai neverta svaistyti pinigu. Geriau pharmos dasipirkti uz juos big_smile

Nafik farmą bent jau iki pavasario/vasaros nors sakiau, kad nebeimsiu big_smile Bune, aš su klasikiniu pwo (c.malatas+aakg+b.alaninas+kofeinas atskirai) skraidau salėje, o nuo farmos, nu blin savijauta pastoviai šudina,- nėra jokio draivo, prakaituoju kaip paršas, nuotaikų svyravimai, toks jausmas, kad trenktas su šlapiu skuduru, visada prislopsta noras ką nors veikti. Ir galiu pasakyti, kad libido kažkoks netoks pasidaro, svyruojantis...

Tai su e2 nesusitvarkei?

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#1434 2019-12-23 22:24

Re: PCT

O kodel tiesiog nenorit 1 men pageriat ta kursa ir tada darotes tyrimus? Kazkaip nematau prasmes, 2 kartus moket uz ta pati.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1435 2019-12-23 22:46

Re: PCT

Ptycka rašė:

enox rašė:

Bune rašė:

Man asmeniskai jau 2tra karta per pct dariausi tyrimus tai kas is ju negerai tai e2 kyla bent 2 3 sav po kurso. Uztekdavo 12.5mg eksemestane.
Tai neverta svaistyti pinigu. Geriau pharmos dasipirkti uz juos big_smile

Nafik farmą bent jau iki pavasario/vasaros nors sakiau, kad nebeimsiu big_smile Bune, aš su klasikiniu pwo (c.malatas+aakg+b.alaninas+kofeinas atskirai) skraidau salėje, o nuo farmos, nu blin savijauta pastoviai šudina,- nėra jokio draivo, prakaituoju kaip paršas, nuotaikų svyravimai, toks jausmas, kad trenktas su šlapiu skuduru, visada prislopsta noras ką nors veikti. Ir galiu pasakyti, kad libido kažkoks netoks pasidaro, svyruojantis...

Tai su e2 nesusitvarkei?

Nemanau, čia greičiau reikalas tas, kad trenas E visiškai netinkamas prepas man jeigu visą kursą jautiesi be energijos ir draivo. Taip, pumpas yra, jėgų yra, ryškėji akyse nuo anglių. Bet jokio draivo sportuoti, letargas, dingsta motyvacija. Taip  buvo per paskutinius du kursus. Nesuprantu, kiek pamenu the best drivas sportuoti, veikti kažką buvo būtent tik su deka+testas

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#1436 2019-12-23 23:56

Re: PCT

enox rašė:

Ptycka rašė:

enox rašė:


Nafik farmą bent jau iki pavasario/vasaros nors sakiau, kad nebeimsiu big_smile Bune, aš su klasikiniu pwo (c.malatas+aakg+b.alaninas+kofeinas atskirai) skraidau salėje, o nuo farmos, nu blin savijauta pastoviai šudina,- nėra jokio draivo, prakaituoju kaip paršas, nuotaikų svyravimai, toks jausmas, kad trenktas su šlapiu skuduru, visada prislopsta noras ką nors veikti. Ir galiu pasakyti, kad libido kažkoks netoks pasidaro, svyruojantis...

Tai su e2 nesusitvarkei?

Nemanau, čia greičiau reikalas tas, kad trenas E visiškai netinkamas prepas man jeigu visą kursą jautiesi be energijos ir draivo. Taip, pumpas yra, jėgų yra, ryškėji akyse nuo anglių. Bet jokio draivo sportuoti, letargas, dingsta motyvacija. Taip  buvo per paskutinius du kursus. Nesuprantu, kiek pamenu the best drivas sportuoti, veikti kažką buvo būtent tik su deka+testas

Taspats su tren man,gerai jam isivaziavus pavargsti nuo jo.. o su npp kaip ant sparnu. Tai nebeauginsiu su tren tik cuttinsiu ir tik su a ir max 8wk

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1437 2019-12-24 08:47

Re: PCT

enox rašė:

Ptycka rašė:

enox rašė:


Nafik farmą bent jau iki pavasario/vasaros nors sakiau, kad nebeimsiu big_smile Bune, aš su klasikiniu pwo (c.malatas+aakg+b.alaninas+kofeinas atskirai) skraidau salėje, o nuo farmos, nu blin savijauta pastoviai šudina,- nėra jokio draivo, prakaituoju kaip paršas, nuotaikų svyravimai, toks jausmas, kad trenktas su šlapiu skuduru, visada prislopsta noras ką nors veikti. Ir galiu pasakyti, kad libido kažkoks netoks pasidaro, svyruojantis...

Tai su e2 nesusitvarkei?

Nemanau, čia greičiau reikalas tas, kad trenas E visiškai netinkamas prepas man jeigu visą kursą jautiesi be energijos ir draivo. Taip, pumpas yra, jėgų yra, ryškėji akyse nuo anglių. Bet jokio draivo sportuoti, letargas, dingsta motyvacija. Taip  buvo per paskutinius du kursus. Nesuprantu, kiek pamenu the best drivas sportuoti, veikti kažką buvo būtent tik su deka+testas

Toks vaizdas kad tik trenas yra

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1438 2019-12-24 08:50

Re: PCT

enox rašė:

Ptycka rašė:

enox rašė:


Nafik farmą bent jau iki pavasario/vasaros nors sakiau, kad nebeimsiu big_smile Bune, aš su klasikiniu pwo (c.malatas+aakg+b.alaninas+kofeinas atskirai) skraidau salėje, o nuo farmos, nu blin savijauta pastoviai šudina,- nėra jokio draivo, prakaituoju kaip paršas, nuotaikų svyravimai, toks jausmas, kad trenktas su šlapiu skuduru, visada prislopsta noras ką nors veikti. Ir galiu pasakyti, kad libido kažkoks netoks pasidaro, svyruojantis...

Tai su e2 nesusitvarkei?

Nemanau, čia greičiau reikalas tas, kad trenas E visiškai netinkamas prepas man jeigu visą kursą jautiesi be energijos ir draivo. Taip, pumpas yra, jėgų yra, ryškėji akyse nuo anglių. Bet jokio draivo sportuoti, letargas, dingsta motyvacija. Taip  buvo per paskutinius du kursus. Nesuprantu, kiek pamenu the best drivas sportuoti, veikti kažką buvo būtent tik su deka+testas

Tai gi tau buvo sakyta imk deca 😁 pats kaltas dabar 😁

Neprisijungęs

 
pastumiu
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#1439 2019-12-24 09:01

Re: PCT

enox rašė:

Va dabar mastau,-praėjo 14 dienų jau kai eina papildai+ clomidas 100 mg. ir tamoksifenas 40 mg. Vat  palikti clomido 100 dar porai sav. o tamoksifeno 20 mg. ar pasilikti prie klasikinio PCT 100/40/100/40/50/20/50/20. Jokio aromazino negėriau dar...

Clomid ir tamoxifen kartu geri dėl sinergijos ar yra kažkokių esminių veikimo skirtumų?

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1440 2019-12-24 09:23

Re: PCT

pastumiu rašė:

enox rašė:

Va dabar mastau,-praėjo 14 dienų jau kai eina papildai+ clomidas 100 mg. ir tamoksifenas 40 mg. Vat  palikti clomido 100 dar porai sav. o tamoksifeno 20 mg. ar pasilikti prie klasikinio PCT 100/40/100/40/50/20/50/20. Jokio aromazino negėriau dar...

Clomid ir tamoxifen kartu geri dėl sinergijos ar yra kažkokių esminių veikimo skirtumų?

Kartu gerai
https://www.kulturizmas.net/forumas/t27 … preparatai
Pasiskaityk

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1441 2019-12-24 09:55

Re: PCT

intuziastas rašė:

enox rašė:

Ptycka rašė:


Tai su e2 nesusitvarkei?

Nemanau, čia greičiau reikalas tas, kad trenas E visiškai netinkamas prepas man jeigu visą kursą jautiesi be energijos ir draivo. Taip, pumpas yra, jėgų yra, ryškėji akyse nuo anglių. Bet jokio draivo sportuoti, letargas, dingsta motyvacija. Taip  buvo per paskutinius du kursus. Nesuprantu, kiek pamenu the best drivas sportuoti, veikti kažką buvo būtent tik su deka+testas

Tai gi tau buvo sakyta imk deca 😁 pats kaltas dabar 😁

Statau 10ml npp kad kitas kursas enoxo bus tren a+test p

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1442 2019-12-24 11:08

Re: PCT

Garmus rašė:

intuziastas rašė:

enox rašė:


Nemanau, čia greičiau reikalas tas, kad trenas E visiškai netinkamas prepas man jeigu visą kursą jautiesi be energijos ir draivo. Taip, pumpas yra, jėgų yra, ryškėji akyse nuo anglių. Bet jokio draivo sportuoti, letargas, dingsta motyvacija. Taip  buvo per paskutinius du kursus. Nesuprantu, kiek pamenu the best drivas sportuoti, veikti kažką buvo būtent tik su deka+testas

Tai gi tau buvo sakyta imk deca 😁 pats kaltas dabar 😁

Statau 10ml npp kad kitas kursas enoxo bus tren a+test p

Taigi sakiau, kad nekursuosiu jau big_smile sėkmingai pct vyksta ir kažko nesinoris. Bet mintys buvo tik deka+testas arba testas+bolda. Beišdirbu aš tos farmos per darbus, bereikalingai badausi ir tiek smile

Neprisijungęs

 
Ekstrasensaslt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-07-31
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#1443 2019-12-25 09:39

Re: PCT

Kiek laiko tren e? Tasko po paskutines inj?

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1444 2019-12-25 10:06

Re: PCT

Ekstrasensaslt rašė:

Kiek laiko tren e? Tasko po paskutines inj?

200mg susisovus po kazkur 10dienu liks kraujy apie 100mg dar po 10dienu liks apie 50mg ur t.t.

Neprisijungęs

 
Ekstrasensaslt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-07-31
Žinutės: 48
Atsiliepimai: 0

#1445 2019-12-25 10:20

Re: PCT

Garmus rašė:

Ekstrasensaslt rašė:

Kiek laiko tren e? Tasko po paskutines inj?

200mg susisovus po kazkur 10dienu liks kraujy apie 100mg dar po 10dienu liks apie 50mg ur t.t.

O pct po tren - E... Po kiek laiko protingiasia pradeti pct jeigu paskutine sav buvo 400mg inj.

Paskutinį kartą taisė Ekstrasensaslt (2019-12-25 10:21)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1446 2019-12-25 10:27

Re: PCT

Po 3-4sav pradet vartot clomida,asmeniskai pradeciau po 3 sav,clomas irgi uztrunka kol kickina

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#1447 2019-12-25 15:06

Re: PCT

Ekstrasensaslt rašė:

Garmus rašė:

Ekstrasensaslt rašė:

Kiek laiko tren e? Tasko po paskutines inj?

200mg susisovus po kazkur 10dienu liks kraujy apie 100mg dar po 10dienu liks apie 50mg ur t.t.

O pct po tren - E... Po kiek laiko protingiasia pradeti pct jeigu paskutine sav buvo 400mg inj.

Kam tau tas PCT ? Zadi dar kursuot, jei taip tai po kiek laiko?

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#1448 2019-12-27 17:30

Re: PCT

Ar gali būtent per PCT dingti Libido ir kotas kažko silnai kilnotis, toks kažkoks minkštas labai smile 19 dienų kai pradėjau PCT. Beveik visi papildai ON: Multivitaminai, mineralai (cinkas ir magnis), ZMA su tribulusu, Omega 3, vit. D, Sanoprost (prostatai), citrulino malatas, AAKG.Žinoma clomas ir tamoksifenas ON. Miegui pagerinti naudoju 3 mg. melatonino ir 100 mg. 5 HTP. Kokios to  priežastys gali būti? Man ir per kursą yra buvę: testo pilna, kotas nelabai stojasi, Libido nėra. Čia kokia psichosomatika? Lyg darbą turiu, rimtos problemos nekamuoja, jokių paskolų ir t.t. Ar aš tiesiog pervargęs esu? Depresijos lyg jokios nėra, niekas neknisa proto, E2 per daug numušas? Nes kažkaip norėtusi geresnės erekcijos ir Libido. Nekalbu aš apie cialį. išgėrus jo, stovi kaip kuolas, vadinasi jraujagyslių sistema pakankamai sveika, bet gal su  kraujotaka problemos? Pradėjus PCT, testas buvo 8,6., E2-62, PRL 56. Aromazinas: 12.5 mg. – 2019.12.23 įkaliau nes pradėjo papus niežėti šiek tiek, jautrūs buvo.

Dabar sveriu apie 114-115 kg. BF na koks 15-17 proc. Ūgis - 194 cm. Kokios galimos priežastys šių nelabai man gerų procesų? Galiu pasakyti, kad su miegu problemos, nedaug išeina pamiegoti, ilgos darbo pamainos. Gal mityba netinkama, pervargimas ir neatsistatymas. Nes blin pamenu kai nesportavau iš viso prieš 9 metus, buvau riebus meitėlis, apie 120 svėriau  ir vienas lašiakas buvo, stovėjo ir pistis norėjau kaip dabar ant kurso smile Bejė  gal melatoninas ir 5 HTP per daug ir jie slopina kokį dopaminą? Nes skaičiau, kad 5 HTP gali sutrikdyti ar tai erekciją ar Libido

Paskutinį kartą taisė enox (2019-12-27 17:41)

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#1449 2019-12-27 17:37

Re: PCT

enox rašė:

Ar gali būtent per PCT dingti Libido ir kotas kažko silnai kilnotis, toks kažkoks minkštas labai smile 19 dienų kai pradėjau PCT. Beveik visi papildai ON: Multivitaminai, mineralai (cinkas ir magnis), ZMA su tribulusu, Omega 3, vit. D, Sanoprost (prostatai), citrulino malatas, AAKG.Žinoma clomas ir tamoksifenas ON. Kokios to  priežastys gali būti? Man ir per kursą yra buvę: testo pilna, kotas nelabai stojasi, Libido nėra. Čia kokia psichosomatika? Lyg darbą turiu, rimtos problemos nekamuoja, jokių paskolų ir t.t. Ar aš tiesiog pervargęs esu? Depresijos lyg jokios nėra, niekas neknisa proto, E2 per daug numušas? Nes kažkaip norėtusi geresnės erekcijos ir Libido. Nekalbu aš apie cialį. išgėrus jo, stovi kaip kuolas, vadinasi jraujagyslių sistema pakankamai sveika, bet gal su  kraujotaka problemos? Pradėjus PCT, testas buvo 8,6., E2-62, PRL 56. Aromazinas: 12.5 mg. – 2019.12.23 įkaliau nes pradėjo papus niežėti šiek tiek, jautrūs buvo.

Del.tamoxos gali dingt

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#1450 2019-12-27 18:02

Re: PCT

enox rašė:

Ar gali būtent per PCT dingti Libido ir kotas kažko silnai kilnotis, toks kažkoks minkštas labai smile 19 dienų kai pradėjau PCT. Beveik visi papildai ON: Multivitaminai, mineralai (cinkas ir magnis), ZMA su tribulusu, Omega 3, vit. D, Sanoprost (prostatai), citrulino malatas, AAKG.Žinoma clomas ir tamoksifenas ON. Miegui pagerinti naudoju 3 mg. melatonino ir 100 mg. 5 HTP. Kokios to  priežastys gali būti? Man ir per kursą yra buvę: testo pilna, kotas nelabai stojasi, Libido nėra. Čia kokia psichosomatika? Lyg darbą turiu, rimtos problemos nekamuoja, jokių paskolų ir t.t. Ar aš tiesiog pervargęs esu? Depresijos lyg jokios nėra, niekas neknisa proto, E2 per daug numušas? Nes kažkaip norėtusi geresnės erekcijos ir Libido. Nekalbu aš apie cialį. išgėrus jo, stovi kaip kuolas, vadinasi jraujagyslių sistema pakankamai sveika, bet gal su  kraujotaka problemos? Pradėjus PCT, testas buvo 8,6., E2-62, PRL 56. Aromazinas: 12.5 mg. – 2019.12.23 įkaliau nes pradėjo papus niežėti šiek tiek, jautrūs buvo.

Dabar sveriu apie 114-115 kg. BF na koks 15-17 proc. Ūgis - 194 cm. Kokios galimos priežastys šių nelabai man gerų procesų? Galiu pasakyti, kad su miegu problemos, nedaug išeina pamiegoti, ilgos darbo pamainos. Gal mityba netinkama, pervargimas ir neatsistatymas. Nes blin pamenu kai nesportavau iš viso prieš 9 metus, buvau riebus meitėlis, apie 120 svėriau  ir vienas lašiakas buvo, stovėjo ir pistis norėjau kaip dabar ant kurso smile Bejė  gal melatoninas ir 5 HTP per daug ir jie slopina kokį dopaminą? Nes skaičiau, kad 5 HTP gali sutrikdyti ar tai erekciją ar Libido

mano pazistamas irgi nutukes,virs 120kg sveria,lasininis,o erekcija yra big_smile nors tipo visi daktarai trimituoja,kad jeigu turi antsvorio,tai vsio erekcijos ner ir tavo drauguzis sumazeja labai big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net