Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Aguonele
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1 2015-02-21 23:32

Nuo ko pradėti?

Sveiki,pasistengsiu išdėstyti viską labai paprastai.

Pauglystėj turėjau skydliaukės bėdų,pradėjo augti svoris,žodžiu baisiausia buvo 90kg, pradėjau vasara judėt dažnai prie jūros,gydžiausi,jodu,lyg ir padėjo nukrito iki 70 ūgis 172cm. Būvau aktyvi,irklavimas,boksas,žodžiu aktyvi veikla. Svoris dažnai laikėsi arba krito iki 65. Pastojau sutriko skydliaukė again,svoris kaip ant mielių nors jų ir nevartojau. Atrodė nuo oro. Žodžiu po gimdymo praėjus pusei metų apsilankiau pas daktarę,kuri pareiškė kad skydliaukė pakitus bet nutukimas ne skydliaukės "dėka" sveriau 115kg. Galiausiai užsirašiau į sporto klubą kaip prietranka einu kekviena diena nes treneris liepė(nors abejoju ar tai gerai) Į dieną išgeriu apie 2-3l vandens,ryte valgau angliavandenius apie 100g įvairių grūdinių košių su sojos pienu. užkandis vaisius,pietūs liesa mėsa arba žuvis+daržovės(daug daržoviu) ir vėl apie 100g kruopų,užkandžiai riešutai,prieš treniruotę vištiena arba žuvis,po treniruotės baltyminis kokteilis gryžus namo 50g ryžių atstatyt raumenis. Jaučiu kad darau klaidų. Sportuoju pagal pradedančiųju programa ,kardio kekviena diena 20min slidės ir 20min dviratis(šiaip pagal programa turėčiau praleist po 10min),toliau seka treniruokliai,bet jau svoriai tokie juokingi,man kaip pirma syk esančiai sporto salej ir nieko nežinančiai,klausiu trenerio,kiek laiko aš sportuosiu pagal tokia programa,ir jis labai gražiai man atsakė jog aš nesugebėčiau eit palei kita sudaryta programa,nors jaučiu kad galiu,nesu slunkius kažkoks. Bet treniruodamasi su tokiais svoriais ten tik ora vedinu ne daugiau. Nuo ko pradėti kad viskas butu teisinga.? Esu tikrai pasimetus,treneris sako viena,o kiti kitą.


O tai jau tikrai užkniso,kad kur paliesi ten papas.....

Paskutinį kartą taisė Aguonele (2015-02-21 23:36)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#2 2015-02-22 00:38

Re: Nuo ko pradėti?

keisk treneri.susidaryk mityba normaliai.kelt svori ne kiek treneris pasake,o kiek pati gali-jauti.sakykim darai 3x8,tai terciame prieime jau kad vos vos padarytum 8 pakartojima.aisku kas nors smile ?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#3 2015-02-22 01:24

Re: Nuo ko pradėti?

HRS rašė:

keisk treneri.susidaryk
mityba normaliai.kelt svori ne kiek treneris pasake,o kiek pati
gali-jauti.sakykim darai 3x8,tai terciame prieime jau kad vos vos
padarytum 8 pakartojima.aisku kas nors smile ?

seni,nu jau panai kuri ten sveria nesvarbu,bet ne 45jg tiksliai,tai po 8 kelt tai tiesiai i trauma.po 15 kad luztu ar po 12 repo.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#4 2015-02-22 01:26

Re: Nuo ko pradėti?

autorei
temos.kad grikiu po 100g nereikia ant karto tai tiksliai.cia jei apie
sausus kalbam.virtu 100g ok.pries ten valgai pries 4 val tik kose.jokiu
vistu,varskiu.trukdo su tempu sportuot baltyminis maistas.nereik angliu
po tren tau .atsistatys is riebalo ir raumeno.po tren tik vistyte,zuvyte
varskyte.kas cia per treneris,kad duoda patarima po tren anglius atstatyt tarsi mase augintum.as 12val nevalges padarau tren ir nemirstu.ir svoris nekrenta.taip kad...

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2015-02-22 01:31)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#5 2015-02-22 01:29

Re: Nuo ko pradėti?

NATURAL1978 rašė:

HRS rašė:

keisk treneri.susidaryk
mityba normaliai.kelt svori ne kiek treneris pasake,o kiek pati
gali-jauti.sakykim darai 3x8,tai terciame prieime jau kad vos vos
padarytum 8 pakartojima.aisku kas nors smile ?

seni,nu jau panai kuri ten sveria nesvarbu,bet ne 45jg tiksliai,tai po 8 kelt tai tiesiai i trauma.po 15 kad luztu ar po 12 repo.

seni,cia tik pvaz,kaip ji raso kad net nejaucia kad kazka kelia.o turetu jaust ,ne taip?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#6 2015-02-22 01:33

Re: Nuo ko pradėti?

HRS rašė:

NATURAL1978 rašė:

HRS rašė:

keisk
treneri.susidaryk
mityba normaliai.kelt svori ne kiek treneris pasake,o kiek pati
gali-jauti.sakykim darai 3x8,tai terciame prieime jau kad vos vos
padarytum 8 pakartojima.aisku kas nors smile ?

seni,nu jau panai kuri ten sveria nesvarbu,bet ne 45jg tiksliai,tai po 8
kelt tai tiesiai i trauma.po 15 kad luztu ar po 12 repo.

seni,cia tik pvaz,kaip ji raso kad net nejaucia kad kazka kelia.o turetu
jaust ,ne taip?

pavyzdys ok.bet jai parasei 8.tai ir ims tiek kad iseitu 8.nekontroliuoja dar judesiu.kris tehnika.lengvesniu paprasciau pumpuot

Neprisijungęs

 
Aguonele
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#7 2015-02-22 09:14

Re: Nuo ko pradėti?

Esmė kad dėl mitybos jis man pasakė,nesuvartok daugiau nei 1200kcal per dieną,ir nurodė kad valgyk 6-8k per dieną. Deja bet šiuo metu neturiu galimybės keisti sporto kluba ir abonimenta 3men nusipirkau,man idomu kada reiketu keisti svorius kas kiek laiko? Dabar dažniausiai darau 3x20,su 3 svoriu ar kg(net nežinau kaip skaitos) o pilvo presui skirtuose treniruokliuose darau su 5-4 po 3x25.

Neprisijungęs

 
Aguonele
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#8 2015-02-22 09:16

Re: Nuo ko pradėti?

NATURAL1978 rašė:

autorei
temos.kad grikiu po 100g nereikia ant karto tai tiksliai.cia jei apie
sausus kalbam.virtu 100g ok.pries ten valgai pries 4 val tik kose.jokiu
vistu,varskiu.trukdo su tempu sportuot baltyminis maistas.nereik angliu
po tren tau .atsistatys is riebalo ir raumeno.po tren tik vistyte,zuvyte
varskyte.kas cia per treneris,kad duoda patarima po tren anglius atstatyt tarsi mase augintum.as 12val nevalges padarau tren ir nemirstu.ir svoris nekrenta.taip kad...

Čia šlapių kiekis,sausų apie 50g,o galiu po treniruotes baltymini kokteili?

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#9 2015-02-22 10:27

Re: Nuo ko pradėti?

Aguonele rašė:

NATURAL1978 rašė:

autorei
temos.kad grikiu po 100g nereikia ant karto tai tiksliai.cia jei apie
sausus kalbam.virtu 100g ok.pries ten valgai pries 4 val tik kose.jokiu
vistu,varskiu.trukdo su tempu sportuot baltyminis maistas.nereik angliu
po tren tau .atsistatys is riebalo ir raumeno.po tren tik vistyte,zuvyte
varskyte.kas cia per treneris,kad duoda patarima po tren anglius atstatyt tarsi mase augintum.as 12val nevalges padarau tren ir nemirstu.ir svoris nekrenta.taip kad...

Čia šlapių kiekis,sausų apie 50g,o galiu po treniruotes baltymini kokteili?

Gali. Treneris, gal neduoda didelio kruvio todel, kad dauguma naujoku i sporto sale atejusiu, griebia svorius ir eina vos ne kasdien i ta sale, galiausiai perdega ir po 1-2men baigiasi sportas.
Beje neminejai, dabar svoris stovi vietoje ar krenta?

Neprisijungęs

 
Aguonele
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#10 2015-02-22 13:21

Re: Nuo ko pradėti?

Svoris vietoj stovi,aš suprantu kad man neduos tokių svorių kaip čempionei kokiai big_smile  bet aš jau 3 savaitė pagal ta pati varau,kai paklausiau ar duos man kita programa pasakė tu tikrai nesugebėtum padaryt nei pritūpimo su štanga,tai man dabar pagal ta programa varyt visus 3mėn,aš noriu bent kokius rezultatus pamatys,ne tik paremt kluba. smile Su mityba kiek galiu tiek. Tikrai būna paslystu vakare pora bananų. į maistą kaip į maistą nebežiūriu,man kekvienas produktas arba baltymai arba angliavandeniai arba riebalai big_smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#11 2015-02-22 13:25

Re: Nuo ko pradėti?

imesk savo programa,sudaryta trenerio

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4101
Atsiliepimai: 37

#12 2015-02-22 13:26

Re: Nuo ko pradėti?

Aguonele rašė:

Svoris vietoj stovi,aš suprantu kad man neduos tokių svorių kaip čempionei kokiai big_smile  bet aš jau 3 savaitė pagal ta pati varau,kai paklausiau ar duos man kita programa pasakė tu tikrai nesugebėtum padaryt nei pritūpimo su štanga,tai man dabar pagal ta programa varyt visus 3mėn,aš noriu bent kokius rezultatus pamatys,ne tik paremt kluba. smile Su mityba kiek galiu tiek. Tikrai būna paslystu vakare pora bananų. į maistą kaip į maistą nebežiūriu,man kekvienas produktas arba baltymai arba angliavandeniai arba riebalai big_smile

3sav tai cia dar nieko isvis. Bet jei teigia, kad nepadarytum pritupimu, tai ta pradzia jis turetu skirti tave ismokyti technikos ant sudetingesniu, bet labai veiksmingu pratimu.
O mityba susistatyk ir laikyk rezima. Nera rezimo, nera rezultato smile

Neprisijungęs

 
Aguonele
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#13 2015-02-22 14:00

Re: Nuo ko pradėti?

HRS rašė:

imesk savo programa,sudaryta trenerio

1.Slidės arba Dviratis 10min
2.Leg press 3x12(be svoriu)
3.Leg curl 3x12(ant kurio gulies) kištukas ant 2 padalos
4.Kojų suvedimas 3x12 ant 2
5.Kojų išskėtimas 3x12 ant2
6.Rankų tiesimas su viršutiniu lynu 3x12 ant 2
7.Butterfly(nežinau kaip pavadint) 3x12 ant 2
8.Juosmens raumenims 3x12 ant 2
9.Susirietimai treniruoklyje 3x15 ant 2
10.slidės arba dviratis 10 min.

Neprisijungęs

 
Aguonele
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#14 2015-02-22 14:02

Re: Nuo ko pradėti?

bender rašė:

Aguonele rašė:

Svoris vietoj stovi,aš suprantu kad man neduos tokių svorių kaip čempionei kokiai big_smile  bet aš jau 3 savaitė pagal ta pati varau,kai paklausiau ar duos man kita programa pasakė tu tikrai nesugebėtum padaryt nei pritūpimo su štanga,tai man dabar pagal ta programa varyt visus 3mėn,aš noriu bent kokius rezultatus pamatys,ne tik paremt kluba. smile Su mityba kiek galiu tiek. Tikrai būna paslystu vakare pora bananų. į maistą kaip į maistą nebežiūriu,man kekvienas produktas arba baltymai arba angliavandeniai arba riebalai big_smile

3sav tai cia dar nieko isvis. Bet jei teigia, kad nepadarytum pritupimu, tai ta pradzia jis turetu skirti tave ismokyti technikos ant sudetingesniu, bet labai veiksmingu pratimu.
O mityba susistatyk ir laikyk rezima. Nera rezimo, nera rezultato smile

Rėžima plius minus jau turiu kuris dažnai svyruoja 30min,arba ankščiau arba vėliau.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#15 2015-02-22 16:20

Re: Nuo ko pradėti?

Aguonele rašė:

HRS rašė:

imesk savo programa,sudaryta trenerio

1.Slidės arba Dviratis 10min
2.Leg press 3x12(be svoriu)
3.Leg curl 3x12(ant kurio gulies) kištukas ant 2 padalos
4.Kojų suvedimas 3x12 ant 2
5.Kojų išskėtimas 3x12 ant2
6.Rankų tiesimas su viršutiniu lynu 3x12 ant 2
7.Butterfly(nežinau kaip pavadint) 3x12 ant 2
8.Juosmens raumenims 3x12 ant 2
9.Susirietimai treniruoklyje 3x15 ant 2
10.slidės arba dviratis 10 min.

Tu gal paprasyk jo kad sudarytu tau viso kuno triju d. programa.paaiskink kad nori mokytis baziniu pratimu technikos,o ne grozetis atejusiu vaikinu.kad nori sportuot ip t.t.nes tox waizdas kad jis tik bando tavim atsikratyt ir tiek.
Jei nesikeicia,atsiemi lt,ir eini i kita kluba

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net