Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#76 2015-03-14 17:17

Re: BloodyZero logas

kitas klausimas, kurio geresne savijauta bus, kas itakot gali ir atkeliama svori principe

Paskutinį kartą taisė smekla (2015-03-14 17:17)

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#77 2015-03-14 17:18

Re: BloodyZero logas

Okey, geras atsakymas, einam toliau

Identiška situacija, tik pakeičiam vieną dalyką - ryžius valgau su kaip nors "panaikintais" mineralais, o grikius - su visais juose natūraliai esančiais mineralais.

Jei atmetus mineralus, manai, kad nepriklausomai ką valgyčiau, vis tiek bus treniruotė identiška, kol kcal vienodos, tai dabar klausiu, kad ir 0.0001proc, juk daugiau šansų, kad treniruotė geriau eisis su grikius variantu, t.y. grikiai+ mineralai, nei ryžiai-mineralai? T.y. kad ir begalo mažu procentu, bet grikiai>ryžiai dabar?
Taip/ne


Šmėkla, jei moki skaityt, tai VISKAS IDENTIŠKA, APART MAISTO.

Paskutinį kartą taisė Omni2 (2015-03-14 17:18)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#78 2015-03-14 17:20

Re: BloodyZero logas

smekla rašė:

kitas klausimas, kurio geresne savijauta bus, kas itakot gali ir atkeliama svori principe

Jo. Nusiteikimas labai daug ka reiskia. Prastoje dienoje gali ir 20% maziau daryti nuo savo realiu max'u...

Tame paciame Jaunimo cempionate man principe lieva diena buvo kazka per daug max'int. Akys merkesi, sunkios jautesi, amoniakas vos ne i nosi susikisus ne velnio netrauke...Sunkiai man ta diena buvo kazkaip...

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#79 2015-03-14 17:21

Re: BloodyZero logas

Omni2 rašė:

Okey, geras atsakymas, einam toliau

Identiška situacija, tik pakeičiam vieną dalyką - ryžius valgau su kaip nors "panaikintais" mineralais, o grikius - su visais juose natūraliai esančiais mineralais.

Jei atmetus mineralus, manai, kad nepriklausomai ką valgyčiau, vis tiek bus treniruotė identiška, kol kcal vienodos, tai dabar klausiu, kad ir 0.0001proc, juk daugiau šansų, kad treniruotė geriau eisis su grikius variantu, t.y. grikiai+ mineralai, nei ryžiai-mineralai? T.y. kad ir begalo mažu procentu, bet grikiai>ryžiai dabar?
Taip/ne


Šmėkla, jei moki skaityt, tai VISKAS IDENTIŠKA, APART MAISTO.

Tokiu atveju sutinku, TAIP. Aisku man asmeniskai, tai grikiai...na negaliu as ju valgyt, ne velnio nelenda ir as tikrai geriau jausiuosi treniruoteje prikirtes ryziu, nei grikiu big_smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#80 2015-03-14 17:22

Re: BloodyZero logas

ryžius suvirškinti kogero reikia būti azijiečiu, kalbu ne apie 83g porcijikes big_smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#81 2015-03-14 17:22

Re: BloodyZero logas

grikiau labiau utiutiu, girdėjau. naturalas sakė. Bet ryžiai man skaniau.
P.S. dabar ryžius valgau ir renkuosi ryžių planetoj gyvent, o ne grikių.

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#82 2015-03-14 17:26

Re: BloodyZero logas

Tai dabar analogiją padarom

Grikiai = mėsa
Ryžiai = bcaa (nes jos, pagal defaultą, neturi kompleksinės sudėties)

Pagal tavo atsakymus
bcaa = mesa- mineralai

Tad mėsa + mineralai > bcaa,

Tad reiškia, kad bcaa tau reikalingos tik dėl to, laiko klausimo, t.y. tam, kad greitai po treniruotės įšautum. Bet suvoki, kad naudingiau būtų višta, jei nekliūdytų patogumo klausimas.



Tai pritari, kad bcaa naudą matai TIK laiko/patogumo klausimu?
turint omeny, kad bcaa + stuff yra mėsoj.

Paskutinį kartą taisė Omni2 (2015-03-14 17:26)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#83 2015-03-14 17:27

Re: BloodyZero logas

Neprivalges rašė:

grikiau labiau utiutiu, girdėjau. naturalas sakė. Bet ryžiai man skaniau.
P.S. dabar ryžius valgau ir renkuosi ryžių planetoj gyvent, o ne grikių.

+1. Panasiai ir man yra. Nelenda man tie grikiai ir tiek.

P.S. lolardai, utiutiu man asmeniskai normaliai tie ryziai virskinas. Bet valgau kazkur po 100g+ per viena didesni valgyma. Kazkaip daugiau nelenda. Geriau isskaidysiu per diena ir mazesnem porcijom sukirsiu, negul vienu kartu uzkisiu ta skrandi mirtinai.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#84 2015-03-14 17:29

Re: BloodyZero logas

po 100g tai man čia penkis kart reiktų valgyt, pyyyzdą čia kažkokia visą dieną prie lėkštės lesiot big_smile

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#85 2015-03-14 17:29

Re: BloodyZero logas

db visko neskaiciau, bet ir man amynkes jauciasi, dar ir kaip jauciasi big_smile kitas sportavimas, kai reguliariai jas geri ir kai isvis negeri. ...tie kas cia sako, kad amynkes nesijaucia ir ten tik saves itikinimas, tai man iskyla klausimas: o ka jus ten norit pajaust, kai jusu trenkes susideda is bicu/tricu ir chest day??? big_smile kai sportuoji pastoviai JEGAI, pastoviai eina baze baze ir baze, tai tikrai jauciasi tie papildai.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#86 2015-03-14 17:30

Re: BloodyZero logas

Omni2 rašė:

Tai dabar analogiją padarom

Grikiai = mėsa
Ryžiai = bcaa (nes jos, pagal defaultą, neturi kompleksinės sudėties)

Pagal tavo atsakymus
bcaa = mesa- mineralai

Tad mėsa + mineralai > bcaa,

Tad reiškia, kad bcaa tau reikalingos tik dėl to, laiko klausimo, t.y. tam, kad greitai po treniruotės įšautum. Bet suvoki, kad naudingiau būtų višta, jei nekliūdytų patogumo klausimas.



Tai pritari, kad bcaa naudą matai TIK laiko/patogumo klausimu?
turint omeny, kad bcaa + stuff yra mėsoj.

Dabar pristokim prie tu grikiu = mesa. WHAT?

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#87 2015-03-14 17:30

Re: BloodyZero logas

aš irgi nesuprantu kaip jie nejaučia big_smile kažkada turėjau gryno leucino, tai tikėk netikėk placebo gali apsimetinėt, bet atsistatymas buvo visiškai kitoks

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#88 2015-03-14 17:31

Re: BloodyZero logas

omni tai deda pastangas kažką paaiškint, kažką įrodyt. Tu gal būk paprastesnis, tiesiog pasakyk ką mum valgyt, grikius ar ryžius???

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#89 2015-03-14 17:31

Re: BloodyZero logas

BloodyZero rašė:

Omni2 rašė:

Tai dabar analogiją padarom

Grikiai = mėsa
Ryžiai = bcaa (nes jos, pagal defaultą, neturi kompleksinės sudėties)

Pagal tavo atsakymus
bcaa = mesa- mineralai

Tad mėsa + mineralai > bcaa,

Tad reiškia, kad bcaa tau reikalingos tik dėl to, laiko klausimo, t.y. tam, kad greitai po treniruotės įšautum. Bet suvoki, kad naudingiau būtų višta, jei nekliūdytų patogumo klausimas.



Tai pritari, kad bcaa naudą matai TIK laiko/patogumo klausimu?
turint omeny, kad bcaa + stuff yra mėsoj.

Dabar pristokim prie tu grikiu = mesa. WHAT?

Nu analitinio mąstymo logika nesiseka, ar kas? Negi čia bendras sportininkų bruožas.. big_smile Analogiją statau gi iš tavo atsakymų. big_smile

Neprivalgęs, tu geriau nevalgyk. Kaip biblijoj rašo, jei esi <180cm - mirk badu, nes naudos pasauliui vis tiek nebus. Amen.

Ai nu vopšim, traukiuosi, pralaimėjau, nusišnekėjau, ką padarysi. big_smile Reiks kada nors pabandyt bazinius pratimus padaryt... gal tikrai bcaa padeda atsistatymui.

Paskutinį kartą taisė Omni2 (2015-03-14 17:33)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#90 2015-03-14 17:31

Re: BloodyZero logas

Vysne rašė:

db visko neskaiciau, bet ir man amynkes jauciasi, dar ir kaip jauciasi big_smile kitas sportavimas, kai reguliariai jas geri ir kai isvis negeri. ...tie kas cia sako, kad amynkes nesijaucia ir ten tik saves itikinimas, tai man iskyla klausimas: o ka jus ten norit pajaust, kai jusu trenkes susideda is bicu/tricu ir chest day??? big_smile kai sportuoji pastoviai JEGAI, pastoviai eina baze baze ir baze, tai tikrai jauciasi tie papildai.

Pagaliau bent vienas normaliai suprantantis zmogus...

Kai praktiskai diena is dienos dirbi su dideliais svoriais jegai, tas tikrai GERAS atsistatymas yra butinas mano manymu.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#91 2015-03-14 17:34

Re: BloodyZero logas

lolardas rašė:

aš irgi nesuprantu kaip jie nejaučia big_smile kažkada turėjau gryno leucino, tai tikėk netikėk placebo gali apsimetinėt, bet atsistatymas buvo visiškai kitoks

Buna panasiu pirkt kur santykis didesnis i leucino puse. Ne iprastas 5:1:1, o 8:1:1 ir kartais net daugiau buna.

Reiks pasieskot gal pigesnio varianto pabandyti  bent(nes apart to bcaa xtra kaip ir neesu bandes nieko kito is tirpiu aminkiu.)

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#92 2015-03-14 17:35

Re: BloodyZero logas

Omni2 rašė:

BloodyZero rašė:

Omni2 rašė:

Tai dabar analogiją padarom

Grikiai = mėsa
Ryžiai = bcaa (nes jos, pagal defaultą, neturi kompleksinės sudėties)

Pagal tavo atsakymus
bcaa = mesa- mineralai

Tad mėsa + mineralai > bcaa,

Tad reiškia, kad bcaa tau reikalingos tik dėl to, laiko klausimo, t.y. tam, kad greitai po treniruotės įšautum. Bet suvoki, kad naudingiau būtų višta, jei nekliūdytų patogumo klausimas.



Tai pritari, kad bcaa naudą matai TIK laiko/patogumo klausimu?
turint omeny, kad bcaa + stuff yra mėsoj.

Dabar pristokim prie tu grikiu = mesa. WHAT?

Nu analitinio mąstymo logika nesiseka, ar kas? Negi čia bendras sportininkų bruožas.. big_smile Analogiją statau gi iš tavo atsakymų. big_smile

Neprivalgęs, tu geriau nevalgyk. Kaip biblijoj rašo, jei esi <180cm - mirk badu, nes naudos pasauliui vis tiek nebus. Amen.

reikia valgyt. Man nušvitimas buvo, kai svėriau 45kg prie 174. Ateiviai buvo atkeliavę pas mane, keliavau į jų planetą, ten buvo dvasinis nušvitimas, ir man liepė valgyt daugiau. Kažkokią svarbią misją turėsiu vėliau atlikt sakė, todėl reikia būti stipriam ir ištvėrmingam. Ir dar kažką apie paskutiniojo teismo dieną sakė, bet negaliu pasakot.

Čia su Kunigu Bronislovu Paltanavičium buvom.

Paskutinį kartą taisė Neprivalges (2015-03-14 17:37)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#93 2015-03-14 17:36

Re: BloodyZero logas

aš kaip suprantu tai tas leucinas ten ir daro viską, kitos ten pooohui
tas pats kaip monohudratą ten su vynuogių sultim užgerinėt ar su gliukoze, poooohui, jis betkokiu atveju veikia taip pat

Neprisijungęs

 
Omni2
Nacis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 373
Atsiliepimai: 2

#94 2015-03-14 17:37

Re: BloodyZero logas

Neprivalges rašė:

Omni2 rašė:

BloodyZero rašė:


Dabar pristokim prie tu grikiu = mesa. WHAT?

Nu analitinio mąstymo logika nesiseka, ar kas? Negi čia bendras sportininkų bruožas.. big_smile Analogiją statau gi iš tavo atsakymų. big_smile

Neprivalgęs, tu geriau nevalgyk. Kaip biblijoj rašo, jei esi <180cm - mirk badu, nes naudos pasauliui vis tiek nebus. Amen.

reikia valgyt. Man nušvitimas buvo, kai svėriau 45kg prie 174. Ateiviai buvo atkeliavę pas mane, keliavau į jų planetą, ten buvo dvasinis nušvitimas, ir man liepė valgyt daugiau. Kažkokią svarbią misją turėsiu vėliau atlikt sakė, todėl reikia būti stipriam ir ištvėrmingam. Ir dar kažką apie paskutiniojo teismo dieną sakė, bet negaliu pasakot.

Kažką mačiau per žinias.
http://www.imdb.com/title/tt3339966/
Šitas reportažas apie tave, mr(s) shmidt?

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#95 2015-03-14 17:39

Re: BloodyZero logas

Omni2 rašė:

Neprivalges rašė:

Omni2 rašė:


Nu analitinio mąstymo logika nesiseka, ar kas? Negi čia bendras sportininkų bruožas.. big_smile Analogiją statau gi iš tavo atsakymų. big_smile

Neprivalgęs, tu geriau nevalgyk. Kaip biblijoj rašo, jei esi <180cm - mirk badu, nes naudos pasauliui vis tiek nebus. Amen.

reikia valgyt. Man nušvitimas buvo, kai svėriau 45kg prie 174. Ateiviai buvo atkeliavę pas mane, keliavau į jų planetą, ten buvo dvasinis nušvitimas, ir man liepė valgyt daugiau. Kažkokią svarbią misją turėsiu vėliau atlikt sakė, todėl reikia būti stipriam ir ištvėrmingam. Ir dar kažką apie paskutiniojo teismo dieną sakė, bet negaliu pasakot.

Kažką mačiau per žinias.
http://www.imdb.com/title/tt3339966/
Šitas reportažas apie tave, mr(s) shmidt?

ne, čia su šituo.

Neprisijungęs

 
21.30 PM
Piktas
Vietovė: London
Registravosi: 2012-01-18
Žinutės: 1562
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#96 2015-03-14 17:52

Re: BloodyZero logas

eNrr rašė:

Siuo atveju tu esi bukagalvis, nes NIEKO KA TU ISMANAI SAU NEPRITAIKAI, kitu atveju nesismaukytum treti metai is eiles ant tu paciu svoriu wink

Parasei uz mane. Aciu. Senai juokina mane tas "ekspertas".

Neprisijungęs

 
tumuxas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-06-02
Žinutės: 1189
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#97 2015-03-14 18:03

Re: BloodyZero logas

Jei reikėtų rinktis į ką tikėti, ar į bcaą atsistatymą? Ar į Ernesto progresą?


Tai kokių galit pigių variantų bcaa parekomenduot?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#98 2015-03-14 18:49

Re: BloodyZero logas

tumuxas rašė:

Jei reikėtų rinktis į ką tikėti, ar į bcaą atsistatymą? Ar į Ernesto progresą?


Tai kokių galit pigių variantų bcaa parekomenduot?

ActivLab BCAA Xtra. Is pigesniu daugiau nelabai zinau ka pasiulyt. Forumas help us.

Neprisijungęs

 
grifas00000
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-10
Žinutės: 4617
Atsiliepimai: 1

#99 2015-03-14 19:08

Re: BloodyZero logas

Dafiga angliu. Tai cia kiek?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#100 2015-03-15 21:44

Re: BloodyZero logas

I treniruotes itrauksiu rack pull'us, extention'us, leg curl'us, galbut net Hip thrust'us...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net