Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Peach
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-03-30
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1 2015-03-30 20:58

Anliavandeniai ir riebalai

Šiandien pažiūrėjau šitą Andriaus video https://www.facebook.com/video.php?v=10206489527862806
jame pasakojama apie riebalų svarbą moterims.
Riebalų pati nelabai skaičiuoju, na dažniausiai neviršyju 60g per dieną, sveriu 50kg ir angliavandenių stengiuosi pastaruoju metu suvartoti iki 140-150g per dieną, baltymų iki 100g, nes nuo daugiau mane beria. Esmė tame, kad galvoju, ar būtų gerai susidėti naują meniu planą iš kažkiek padidinto riebalų skaičiaus ir numažinto angliavandenių? Ką manote apie tokius meniu, pokyčius? Ar būtų geras toks meniu? Ar nenutukintų? Ar nieko neatsitiktų, ar vis dar mažėtų riebalinis sluoksnis, nes šiuo metu mano toks tikslas? Stengiuosi per dieną suvartoti iki 1650 kcal.
Esu skaičiusi ir apie kažkokią dietą, kurios tik 5% tesudaro angliavandeniai ir viskas ten pagrįsta riebalais.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4109
Atsiliepimai: 37

#2 2015-03-30 21:24

Re: Anliavandeniai ir riebalai

Peach rašė:

Šiandien pažiūrėjau šitą Andriaus video https://www.facebook.com/video.php?v=10206489527862806
jame pasakojama apie riebalų svarbą moterims.
Riebalų pati nelabai skaičiuoju, na dažniausiai neviršyju 60g per dieną, sveriu 50kg ir angliavandenių stengiuosi pastaruoju metu suvartoti iki 140-150g per dieną, baltymų iki 100g, nes nuo daugiau mane beria. Esmė tame, kad galvoju, ar būtų gerai susidėti naują meniu planą iš kažkiek padidinto riebalų skaičiaus ir numažinto angliavandenių? Ką manote apie tokius meniu, pokyčius? Ar būtų geras toks meniu? Ar nenutukintų? Ar nieko neatsitiktų, ar vis dar mažėtų riebalinis sluoksnis, nes šiuo metu mano toks tikslas? Stengiuosi per dieną suvartoti iki 1650 kcal.
Esu skaičiusi ir apie kažkokią dietą, kurios tik 5% tesudaro angliavandeniai ir viskas ten pagrįsta riebalais.

Tukina kcal perteklius, o ne kazkuris is macros. Gali drasiai jei nori keisti tas proporcijas ir ziureti kaip jautiesi. Bet kaip tavo svoriui apie 50-60 jei surenki tai uztenka.

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 883
Atsiliepimai: 2

#3 2015-03-30 21:28

Re: Anliavandeniai ir riebalai

Šarūnas Navickis, kiek teko skaityti, irgi metancioms svori moterims daro dieta kur anglis keicia riebalais.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net