Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#26 2016-08-09 15:33

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

~10 metų kaip rimtai neberūkau. Retkarčiais prie kompanijos pasivaišindavau. Dabar nebent cigaras ar kartais cigarilė sueina prie progos smile

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#27 2016-08-09 15:43

Re: Metusiūjų rūkyti klubas!

Papildysiu metusių/metančių gretas. Realiai rūkiau kokius gerus 10 metų, buvo bandyta mest, bet niekad rimtai. Praėjo Nauji metai, kažkaip galvojau gal mesiu gal ne, bet datos nesureikšminau (čia daugumai būna tas periodas kai pirma mėnesio, pirma metų, pirmadienis ir panašiai).

Po Naujų, pradėjau gerti Champix (Champix) + Allen Carr  knyga.

Ši preparatą išbandė mano sesuo, kuri sėkmingai neberūko beveik metus, po 15 metų intensyvaus rūkymo, padėjo ir man. Vartojant jį kaip nurodyta, galite rūkyti, tačiau ilgaainiui pradedi mažėti poreikis, cigaretes darosi gan šlykščios ir potraukis jom mažėja. Tai nėra kažkoks neatrastas deimantas, bet pridėjus knygos mintis ir norą mesti, tai tikria tampa įmanoma.

Taip žinau, kad dauguma skaitė, daugumai nepadėjo ir panašiai. Aš pats ją skaičiau antrą kartą ir tai ne visą, bet ten sudėliotos mintys tikrai privertė persvarstyt kam to reikia, ypač kai savyje pradedi atrast požymius, kurie tikrai nebeskamba juokinga.

Mane patį privertė labiausiai susimąstyti dažnai skaudanti galva ir perdėtas stresavimas nuo darbo iki važiavimo mašina, kai negali parūkyti. Nors dar laisk nuo laiko, užtraukiu vieną kitą, bet svarbiausia to atsisakiau visiškai darbe ir apskritai darbo savaitės bėgyje. Žiauriai sumažėjo streso, visas situacijas sprendi kur kas ramiau, na o savaitgalį kur betūsinant, dar užsirūkau. Aišku sportas irgi davė savo, bet visumoj tu esi kaip buvęs alkoholikas, kuris negali gert.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net