Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#126 2015-07-22 12:59

Re: DNP Survivor

nu utiutiu nėr pas mane to mobility.. ir utiutiu jis mane žiauriai.. Nėr kitų būdų? Reiks pamėgint kada olimpiniu paimt.. Bet čiuju lengviau būtų iš vis štangos nelaikant patūpt nei kad išlaužus riešus laikyt..

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#127 2015-07-22 13:03

Re: DNP Survivor

igndnp rašė:

nu utiutiu nėr pas mane to mobility.. ir utiutiu jis mane žiauriai.. Nėr kitų būdų? Reiks pamėgint kada olimpiniu paimt.. Bet čiuju lengviau būtų iš vis štangos nelaikant patūpt nei kad išlaužus riešus laikyt..

Su laiku. Tvarkyk mobility, tempimai ir t.t. Kaip sakant...nado, Fedia, nado.

Man irgi pradzioj tai toks utiutiu, kad utiutiu. O tas kaciokiskas grip'as vps man utiutiu. Ta stanga tabaluoja, suktis pradeda...krc

Paskutinį kartą taisė BloodyZero (2015-07-22 13:06)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#128 2015-07-22 13:07

Re: DNP Survivor

igndnp rašė:

nu utiutiu nėr pas mane to mobility.. ir utiutiu jis mane žiauriai.. Nėr kitų būdų? Reiks pamėgint kada olimpiniu paimt.. Bet čiuju lengviau būtų iš vis štangos nelaikant patūpt nei kad išlaužus riešus laikyt..

tai tam ir skirtas visas papildomas darbas su savo kunu, kad butu ne "islauzus", o paemus be jokio diskomforto

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#129 2015-07-22 14:14

Re: DNP Survivor

utiutiu medziai. Mobility tai nera tempimai. utiutiu tie tempimai.. Paslankuma reikia gerint. Ka daryt? Pirmiausiai Kelly Staret'o visus video perziuret reiketu.

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#130 2015-07-22 14:15

Re: DNP Survivor

Zinau ne viena, kuris db dirba daugiausiai vien ant paslankumo gerinimo, jegos trenkiu beveik isvis nedaro, tik minimaliai, o rezai kyla.

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#131 2015-07-22 14:39

Re: DNP Survivor

Zinoma, nes keiciasi kampai

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#132 2015-07-22 15:03

Re: DNP Survivor

Gaila nelabai kur yra fsq baru gymuos, butu ramybe, o jei cia kiekvienam zmogui dar mobility dar tempimus dar kokius hujinus pastoviai daryt cia nax dienos neuztektu viskam, Nebent i top lifterius ruosies?

Paskutinį kartą taisė Vegitas (2015-07-22 15:04)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#133 2015-07-22 15:07

Re: DNP Survivor

Vegitas rašė:

Gaila nelabai kur yra fsq baru gymuos, butu ramybe, o jei cia kiekvienam zmogui dar mobility dar tempimus dar kokius hujinus pastoviai daryt cia nax dienos neuztektu viskam, Nebent i top lifterius ruosies?

taip, mobility, flexibility, stability, visi sitie reikalai bilekiek laiko atima jeigu ne bilekaip ir neatmestinai juos darai. gali ir 2val drasiai prasivartyt jei visu kunu uzsiemi
arba gali kolukietiskai tart pooh-uyyyy ir daryt kaip nori
beto, cia varzybos ir visokie top lifteriai ne prie ko. cia kiekvienam zmoguj reiktu uzsiimt profilaktiskai save prajudint-pralauzyt, nes pas daugeli dienos rutina yra miegas-lova, darbas-kede, o paskui ir seka ivairus skausmai ir negalavimai, nes pas 90% zmoniu judesio amplitude yra nenormali-nepilna-kreiva, kitaip tariant fucked-up

Paskutinį kartą taisė smekla (2015-07-22 15:11)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#134 2015-07-22 15:15

Re: DNP Survivor

Vysne rašė:

utiutiu medziai. Mobility tai nera tempimai. utiutiu tie tempimai.. Paslankuma reikia gerint. Ka daryt? Pirmiausiai Kelly Staret'o visus video perziuret reiketu.

taip mob pagrindas, bet nereiktu ir tempimu pamirst. nors jei stareto prisiziurejas, tai "Stretching is dead" ?big_smile
nes tapati lankstuma (ne paslankuma) galima pagerint ir be tempimo pratimu

Paskutinį kartą taisė smekla (2015-07-22 15:16)

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#135 2015-07-22 15:17

Re: DNP Survivor

smekla rašė:

Vegitas rašė:

Gaila nelabai kur yra fsq baru gymuos, butu ramybe, o jei cia kiekvienam zmogui dar mobility dar tempimus dar kokius hujinus pastoviai daryt cia nax dienos neuztektu viskam, Nebent i top lifterius ruosies?

taip, mobility, flexibility, stability, visi sitie reikalai bilekiek laiko atima jeigu ne bilekaip ir neatmestinai juos darai. gali ir 2val drasiai prasivartyt jei visu kunu uzsiemi
arba gali kolukietiskai tart pooh-uyyyy ir daryt kaip nori
beto, cia varzybos ir visokie top lifteriai ne prie ko. cia kiekvienam zmoguj reiktu uzsiimt profilaktiskai save prajudint-pralauzyt, nes pas daugeli dienos rutina yra miegas-lova, darbas-kede, o paskui ir seka ivairus skausmai ir negalavimai, nes pas 90% zmoniu judesio amplitude yra nenormali-nepilna-kreiva, kitaip tariant fucked-up

Reikia, bet sugryzkim i realybe, zmones yra tinginiai arba neturi tiek laiko viskam, uztektu nors kazka viena is situ reikalu judint.

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#136 2015-07-22 15:19

Re: DNP Survivor

Vegitas rašė:

smekla rašė:

Vegitas rašė:

Gaila nelabai kur yra fsq baru gymuos, butu ramybe, o jei cia kiekvienam zmogui dar mobility dar tempimus dar kokius hujinus pastoviai daryt cia nax dienos neuztektu viskam, Nebent i top lifterius ruosies?

taip, mobility, flexibility, stability, visi sitie reikalai bilekiek laiko atima jeigu ne bilekaip ir neatmestinai juos darai. gali ir 2val drasiai prasivartyt jei visu kunu uzsiemi
arba gali kolukietiskai tart pooh-uyyyy ir daryt kaip nori
beto, cia varzybos ir visokie top lifteriai ne prie ko. cia kiekvienam zmoguj reiktu uzsiimt profilaktiskai save prajudint-pralauzyt, nes pas daugeli dienos rutina yra miegas-lova, darbas-kede, o paskui ir seka ivairus skausmai ir negalavimai, nes pas 90% zmoniu judesio amplitude yra nenormali-nepilna-kreiva, kitaip tariant fucked-up

Reikia, bet sugryzkim i realybe, zmones yra tinginiai arba neturi tiek laiko viskam, uztektu nors kazka viena is situ reikalu judint.

taip, tinginiai, neturi laiko ir t.t.
bet kai pradeda lyst poto visi "galai" tai ir netinginiai, ir laiko yra
tai visi mano auksciau pamineti dalykai, yra prevencija galimiem padariniam
o prevencijai gali skirt laiko arba neskirt.
paprastas igno pavyzdys: arba skiri laiko, ir darai fsq normaliu paemimo be jokiu skausmu, arba darai atvirksciai
taigi: arba darai, arba ne, tavo valia rinktis. bet kai normaliai tuo uzsiemi, pradedi jaust skirtumus, tai poto nebesinori is tos komforto zonos iseit, arba isejus - kuo greiciau grizt. tai ir darai visada poto big_smile

Paskutinį kartą taisė smekla (2015-07-22 15:22)

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#137 2015-07-22 15:22

Re: DNP Survivor

Vegitas rašė:

smekla rašė:

Vegitas rašė:

Gaila nelabai kur yra fsq baru gymuos, butu ramybe, o jei cia kiekvienam zmogui dar mobility dar tempimus dar kokius hujinus pastoviai daryt cia nax dienos neuztektu viskam, Nebent i top lifterius ruosies?

taip, mobility, flexibility, stability, visi sitie reikalai bilekiek laiko atima jeigu ne bilekaip ir neatmestinai juos darai. gali ir 2val drasiai prasivartyt jei visu kunu uzsiemi
arba gali kolukietiskai tart pooh-uyyyy ir daryt kaip nori
beto, cia varzybos ir visokie top lifteriai ne prie ko. cia kiekvienam zmoguj reiktu uzsiimt profilaktiskai save prajudint-pralauzyt, nes pas daugeli dienos rutina yra miegas-lova, darbas-kede, o paskui ir seka ivairus skausmai ir negalavimai, nes pas 90% zmoniu judesio amplitude yra nenormali-nepilna-kreiva, kitaip tariant fucked-up

Reikia, bet sugryzkim i realybe, zmones yra tinginiai arba neturi tiek laiko viskam, uztektu nors kazka viena is situ reikalu judint.

Nu tai cia jau zmoniu beda yra, kad jie tinginiai big_smile Kaip sakant nori rezo - darai ka reik ir netingi.

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#138 2015-07-22 15:36

Re: DNP Survivor

paziurejau video. nu normaliai islaikai upper back'a, bet kad ten tupi 60kg. tai cia reikia but nesportavusiu, kad toks svoris sulenktu

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#139 2015-07-22 23:27

Re: DNP Survivor

O prie ko čia mano pavyzdys? Man kai paimu kryžminiu neskauda nieko ir viskas normaliai.. Ir šiaip nesiruošiu lankstytis ir tą mobility gerint pagal visus tuos video kur sakei pažiūrėt.. Vieniem gal tai reikalinga, man tai iš šono išsipisinėjimas kai neturi ką veikt.. Kiekvienam savo. Ir ne 60kg čia, ir backas visada taip vietoj lieka nei jis lenkias nei nematau kodėl jis turėtų lenktis.. utiutiu a tu kryžmai ar olimpiniu imsi ar dar kaip nors.

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#140 2015-07-23 06:53

Re: DNP Survivor

igndnp rašė:

O prie ko čia mano pavyzdys? Man kai paimu kryžminiu neskauda nieko ir viskas normaliai.. Ir šiaip nesiruošiu lankstytis ir tą mobility gerint pagal visus tuos video kur sakei pažiūrėt.. Vieniem gal tai reikalinga, man tai iš šono išsipisinėjimas kai neturi ką veikt.. Kiekvienam savo. Ir ne 60kg čia, ir backas visada taip vietoj lieka nei jis lenkias nei nematau kodėl jis turėtų lenktis.. utiutiu a tu kryžmai ar olimpiniu imsi ar dar kaip nors.

Tu nesuprasi big_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#141 2015-07-23 08:53

Re: DNP Survivor

Nieko ir nesakau.. Tiesiog čia beprasmis dalykas, kiekvienas savo tiesą nori įrodyt, bet svarbu jam pačiam gerai ir viskas.. Plaukikas sakys, kad reik plaukiot, bėgikas, kad bėgiot. Bodybuilderiai niekada nedirbs kaip crossfitiniai ir atvirkščiai. Svarbu rast kas tau pačiam patinka ir tiek.. Bet olimpinį vis tiek pabandysiu kada

Bet tokie pasakymai kad užsidėsi daguiau svorio - tai ir nelaikys tai irgi.. Čia betkokiam pratimui tą galima pasakyt, ir jau utiutiu koks paėmimas bus tavo. Arba tu nepakelsi, arba xujova technika bus.. Visada galima pasakyt - užsidėk daugiau svorio.. man 100 kol kas normaliai front, bet iki 130-40 manau kils 2-3mėn

Paskutinį kartą taisė igndnp (2015-07-23 08:57)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#142 2015-07-23 09:49

Re: DNP Survivor

deduos reminderi po 2-3 men. ir lauksiu video FSQ su 140 smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#143 2015-07-23 10:08

Re: DNP Survivor

uzsivedes rašė:

deduos reminderi po 2-3 men. ir lauksiu video FSQ su 140 smile

nykstys

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#144 2015-07-23 11:56

Re: DNP Survivor

igndnp rašė:

Nieko ir nesakau.. Tiesiog čia beprasmis dalykas, kiekvienas savo tiesą nori įrodyt, bet svarbu jam pačiam gerai ir viskas.. Plaukikas sakys, kad reik plaukiot, bėgikas, kad bėgiot. Bodybuilderiai niekada nedirbs kaip crossfitiniai ir atvirkščiai. Svarbu rast kas tau pačiam patinka ir tiek.. Bet olimpinį vis tiek pabandysiu kada

Bet tokie pasakymai kad užsidėsi daguiau svorio - tai ir nelaikys tai irgi.. Čia betkokiam pratimui tą galima pasakyt, ir jau utiutiu koks paėmimas bus tavo. Arba tu nepakelsi, arba xujova technika bus.. Visada galima pasakyt - užsidėk daugiau svorio.. man 100 kol kas normaliai front, bet iki 130-40 manau kils 2-3mėn

Db trumpam: Tu nesupranti judesio mechanikos ir isvis nieko nesigaudai apie biomechanika, todel ir sakai "utiutiu kokiu paemimu tupsi" ...ne utiutiu, ne tas pats. Na bet cia viskas ok. Ir neturetum suprast.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#145 2015-07-23 14:11

Re: DNP Survivor

Bodybuilderiai irgi sako kad crossfitas utiutiu yra. Tai jie teisūs, ar crossfiteriai kurie sako, kad bodybuilderiai be mobility ?.. Čia nereik atsakinėt. Visi iš savo varpinės žiūri.

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#146 2015-07-23 14:36

Re: DNP Survivor

igndnp rašė:

Bodybuilderiai irgi sako kad crossfitas utiutiu yra. Tai jie teisūs, ar crossfiteriai kurie sako, kad bodybuilderiai be mobility ?.. Čia nereik atsakinėt. Visi iš savo varpinės žiūri.

Crossfitaw, jo, raumenu statymui nekas, smagiam laiko praleidimui, paivairinimui - ok. Bet Vysne juk ne apie tai raso, kad geriau, o apie bendra forma, mobility, lankstuma.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#147 2015-07-23 14:54

Re: DNP Survivor

Vėl tas pats.. mobility, lankstumas.. Tipo jei to nebus, tai jau fsq nepadarysi?.. Taip nesuprantu ir nenoriu suprast nei apie biomechanikas nei judesio mechanikas. Jei kažką neteisingai darau, tai tegu pasako, kad tas ir anas negerai, o dabar.. Čia kaip patarinėtojai, kurie pataria tau kaip sukurt gerą verslą.. Ne idiotiška? Patarinėja, kaip sukurt, bet pats nieko nesukuria.. Ir paskui sako, jis nieko nesupranta apie verslą, nežino kaip kas veikia.. Bet aš geriau klausyčiau kuris jau padarė kažką ir sukūrė ir utiutiu, kad "nesupranta", nei to, kuris viską supranta bet nieko nepadaro.

Nesakau, kad vyšnė nesupranta, mldc jis šiaip, bet nereik aiškint kad tu nieko nesupranti ir nieko nepadarysi.. Ir šiaip į varžybas aš neinu jokias, taip kad utiutiu man visiškai. Parodžiau, ką ir sakiau, kad upper backą išlaikau su kryžminiu paėmimu.. O kiek svorio, ką daryt kada ir kaip tai man nereik aiškint. Taip ir sakykit, užsidėk 200 ir fsq nepadarysi kryžminiu teisingai. Bet klausimas ar ir olimpiniu ir su visais mobility padarysi..

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#148 2015-07-23 17:52

Re: DNP Survivor

igndnp rašė:

Bodybuilderiai irgi sako kad crossfitas utiutiu yra. Tai jie teisūs, ar crossfiteriai kurie sako, kad bodybuilderiai be mobility ?.. Čia nereik atsakinėt. Visi iš savo varpinės žiūri.

ne nu utiutiu, Ignai, as db tik pasakiau, kad kryzminis ir olimpinis paemimas nera tas pats, olimpiniu i darba isijungia daugiau raumenu kuno, nei kryzminiu, nekisu as cia jokio crofito.

Neprisijungęs

 
boohas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-12-12
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#149 2015-07-30 20:55

Re: DNP Survivor

Ar negeriau ignui butu nevalgyti kotletu ir maziau stangas kelnoti,o paprasciausiai palosti futbola,tenisa,skvosa,regbi ar beleka kas tau duos ta mobility ir numesi tuos lasinius,tada galesi auginti raumenis,o dbr tai nzn dnp kotletai ir stangos hmm is tavo sudejimo matos,kad sedima darba dirbai ir laisvalaiki su alum leidai smile

Neprisijungęs

 
Diky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-03-27
Žinutės: 1855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#150 2015-07-30 21:18

Re: DNP Survivor

Kodėl jūs rūpinatės? Taigi ne jums kažkas nutiks, jei nutiks ple big_smile big_smile Jo reikalas čia. Rolka irgi ėmė tą dnp - abu gyvi, abiejų atsiliepimai geri, o jūs čia pergyvenat dėl kitų.. big_smile big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net