Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#626 2016-10-05 22:17

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Ką pasiimt, kad per daug nereiktų bijot skutant? Ty kad ir pažastis nusiskustum ir galvą reikalui esant? Ar geriau pažastim palikt paprastą plastmasę ar dwpiliuot, o su skustuvais žaist tik ant snukio?

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#627 2016-10-05 22:21

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Aizen rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=48IznM5CEYs

"Siek tiek" darbo ir ziniu ideta... big_smile pasiziuri ir nebekyla klausimai - o ko jis toks brangus big_smile gaila tik, tie visokie monkey tail'ai ziauriai nepatogus smile (ne visiems turbut)
O plienas skustuvo puikus smile turiu folderi is instrumentinio O1 - kapoju viska is eiles, metai laiko negalandau - tik i oda paglostau - vis dar skuta plaukus smile tiesa - obuoli nulupi, iskart patinuoja, poliruot reikia (nors taip pat, kaip ir video nujuodintas)
https://instagram.com/p/BHTzOZ-B22t/

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#628 2016-10-05 23:24

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

Aizen rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=48IznM5CEYs

"Siek tiek" darbo ir ziniu ideta... big_smile pasiziuri ir nebekyla klausimai - o ko jis toks brangus big_smile gaila tik, tie visokie monkey tail'ai ziauriai nepatogus smile (ne visiems turbut)
O plienas skustuvo puikus smile turiu folderi is instrumentinio O1 - kapoju viska is eiles, metai laiko negalandau - tik i oda paglostau - vis dar skuta plaukus smile tiesa - obuoli nulupi, iskart patinuoja, poliruot reikia (nors taip pat, kaip ir video nujuodintas)
https://instagram.com/p/BHTzOZ-B22t/

Komentaruose sakė,kad vidutiniškai 5 dienas daro vieną. Tai kelis šimtus eurų už kelių dienų žmogaus darbą sumokėt yra adekvatu sakyčiau. Čia dar su stylingu daug nežaidė. smile

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#629 2016-10-06 08:11

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

igndnp rašė:

Ką pasiimt, kad per daug nereiktų bijot skutant? Ty kad ir pažastis nusiskustum ir galvą reikalui esant? Ar geriau pažastim palikt paprastą plastmasę ar dwpiliuot, o su skustuvais žaist tik ant snukio?

bet kam, ką skuti nereguliariai geriausia "atviros šukos" - neužsikemša skutant bet kokį ilgį, eina kiaurai + jei galvą skuti iki 0, nenudrožia odos daug kartų einant per tą pačią vietą.
merkur atviras šukas rinkčiaus.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#630 2016-10-06 20:21

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Šiandien parėjo, bet būsiu kvapą sumaišęs su kažkuriuo kitu smile Pasitaisysim kitą kart...
http://i64.tinypic.com/2e3pult.jpg

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#631 2016-10-06 20:33

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

igndnp rašė:

Ką pasiimt, kad per daug nereiktų bijot skutant? Ty kad ir pažastis nusiskustum ir galvą reikalui esant? Ar geriau pažastim palikt paprastą plastmasę ar dwpiliuot, o su skustuvais žaist tik ant snukio?

bet kam, ką skuti nereguliariai geriausia "atviros šukos" - neužsikemša skutant bet kokį ilgį, eina kiaurai + jei galvą skuti iki 0, nenudrožia odos daug kartų einant per tą pačią vietą.
merkur atviras šukas rinkčiaus.

Į PM kurį konkrečiai siūlai +viso reikalingo rinkinuko kainą
Greičiausiai -2kompl ne 1

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#632 2016-10-07 09:38

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Pauliakas rašė:

Šiandien parėjo, bet būsiu kvapą sumaišęs su kažkuriuo kitu smile Pasitaisysim kitą kart...
http://i64.tinypic.com/2e3pult.jpg

SV muilui pabandyk bloominimą (užpilk šiek tiek vandens ant muilo paviršiaus kol šepetys mirksta ir palaikyk) su drungnu (ne karštu) vandeniu - šepetį įkrausi per 10 sekundžių. su karštu vandeniu bandžiau - putą šepetys tarp pasų suvalgo smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#633 2016-10-07 09:45

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Is tokiu pasakojimu galima suprast kad kiekviena diena  skutimui aukojat po puse valandos..

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#634 2016-10-07 10:04

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

Pauliakas rašė:

Šiandien parėjo, bet būsiu kvapą sumaišęs su kažkuriuo kitu smile Pasitaisysim kitą kart...
http://i64.tinypic.com/2e3pult.jpg

SV muilui pabandyk bloominimą (užpilk šiek tiek vandens ant muilo paviršiaus kol šepetys mirksta ir palaikyk) su drungnu (ne karštu) vandeniu - šepetį įkrausi per 10 sekundžių. su karštu vandeniu bandžiau - putą šepetys tarp pasų suvalgo smile

Kad ir taip jis puikiai užsikrauna, bet esu bandęs su jubiliejiniu tai išvis sprogsta puta, tik sakau kvapą sumaišiau, pas tave uosčiau kažkurį, labai patiko. Galvojau, kad būtent tundra buvo smile

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#635 2016-10-07 10:06

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

10 minučių max.
prieš dušą šepetį užmerki, muilą užbloomini, 3 pasai - 5-7 minutės.
teoriškai prieš ir po gali smaukytis kiek nori - sėdėt duše, įkraudinėt šepetį, žaist su puta, malt šepetį ant veido. nuo pirmo braukimo pirmam pase iki paskutinio reikia varyt kaip įmanoma greičiau - 2am-3iam pasams veidą masažuot nebėra prasmės, putą tik užsitepi. nes kad ir ką naudotum oda vistiek patirs stresą - kuo greičiau ją nuraminsi tuo geresnis galutinis rezultatas bus. jei pirmam pase jauti skustuvo deginimą, o skuties pusvalandį, priemonės po skutimosi gali jo ir nenugesint.

Paskutinį kartą taisė kentacmis (2016-10-07 10:07)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8710
Atsiliepimai: 25

#636 2016-10-07 23:18

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

Pauliakas rašė:

Šiandien parėjo, bet būsiu kvapą sumaišęs su kažkuriuo kitu smile Pasitaisysim kitą kart...
http://i64.tinypic.com/2e3pult.jpg

SV muilui pabandyk bloominimą (užpilk šiek tiek vandens ant muilo paviršiaus kol šepetys mirksta ir palaikyk) su drungnu (ne karštu) vandeniu - šepetį įkrausi per 10 sekundžių. su karštu vandeniu bandžiau - putą šepetys tarp pasų suvalgo smile

baisiai valio bloomint sv muila. baisiai greit ir svarbiausia GAUSIAI barsukas pasikrauna, lb gera puta gaunas.. bet muilas tai irgi - ore suejo smile

https://s11.postimg.org/uhmdg38pv/14571909_1306369756064680_1934131251_o.jpg

kentacmi, daryk ka nors..... ;D

burbule... jo, uztrunku lygiai 30 min...nes baaaisiai neskubu, daug zaidziu, ir daug meeegaujuos ;D

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8710
Atsiliepimai: 25

#637 2016-10-07 23:21

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

aisku 2 passus darant, kas atitinka i zmones isejimo kriteriju, bei naudojant cream, o ne muila, tai galima ir i kokias 7 min ttilpt big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#638 2016-10-07 23:39

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

smekla rašė:

kentacmis rašė:

Pauliakas rašė:

Šiandien parėjo, bet būsiu kvapą sumaišęs su kažkuriuo kitu smile Pasitaisysim kitą kart...
http://i64.tinypic.com/2e3pult.jpg

SV muilui pabandyk bloominimą (užpilk šiek tiek vandens ant muilo paviršiaus kol šepetys mirksta ir palaikyk) su drungnu (ne karštu) vandeniu - šepetį įkrausi per 10 sekundžių. su karštu vandeniu bandžiau - putą šepetys tarp pasų suvalgo smile

baisiai valio bloomint sv muila. baisiai greit ir svarbiausia GAUSIAI barsukas pasikrauna, lb gera puta gaunas.. bet muilas tai irgi - ore suejo smile

https://s11.postimg.org/uhmdg38pv/14571 … 1251_o.jpg

kentacmi, daryk ka nors..... ;D

burbule... jo, uztrunku lygiai 30 min...nes baaaisiai neskubu, daug zaidziu, ir daug meeegaujuos ;D

wtf? Mano jubiliejiniam jau tubūt metai greit bus, naudoju jį jaučiu 70proc laiko tarp kitų, nei kiek netaupant, bet dar likę minimum 120g turbūt.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#639 2016-10-08 08:52

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Ar verta prie šerno nusipirkti ir barsuko šepeti? Patinka šerno grubumas bet norisi ir barsuka pabandyti, bet pamačius kainas suabejojau big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8710
Atsiliepimai: 25

#640 2016-10-08 15:38

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

nu man po serno, tai palaima barsukas... big_smile ir siaip mano veidui labiau barsukas tinka. nes sernas subraizydavo tai p.z kaip smile
tarkim lyginant semogue 620, ir zenito silvertip'a barsuka, tai vandens ir putos laikymo atzvilgiu net ner ka lyginti... barsuka pilnai uzkroves, tai nzn, puse kuno issitept galetum big_smile

Paskutinį kartą taisė smekla (2016-10-08 15:39)

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#641 2016-10-08 16:11

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

smekla rašė:

nu man po serno, tai palaima barsukas... big_smile ir siaip mano veidui labiau barsukas tinka. nes sernas subraizydavo tai p.z kaip smile
tarkim lyginant semogue 620, ir zenito silvertip'a barsuka, tai vandens ir putos laikymo atzvilgiu net ner ka lyginti... barsuka pilnai uzkroves, tai nzn, puse kuno issitept galetum big_smile

Aš irgi jau noriu pirkt barsuką pabandyt, reikia ir arklio ir gero sintetionio į kolekciją smile

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6560
Atsiliepimai: 6

#642 2016-10-08 17:05

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

utiutiu skutau galva skustuku susipjausciau kaip supyzdintas db big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8710
Atsiliepimai: 25

#643 2016-10-08 17:42

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

gi turi drauge tam big_smile

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6560
Atsiliepimai: 6

#644 2016-10-08 17:51

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

nebuvo, galvojau pats nusirėšiu, aha pavyko big_smile

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#645 2016-10-08 18:11

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Building rašė:

utiutiu skutau galva skustuku susipjausciau kaip supyzdintas db big_smile

Neisivaizduoju kaip imanoma susipjaustyt galva big_smile ka naudojai?

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6560
Atsiliepimai: 6

#646 2016-10-08 18:38

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kentacmis rašė:

Building rašė:

utiutiu skutau galva skustuku susipjausciau kaip supyzdintas db big_smile

Neisivaizduoju kaip imanoma susipjaustyt galva big_smile ka naudojai?

nu blem, uzsitepia putos ant galvos, ir su gilletu ar koks ten tas nepigus parduotuvėse skutau big_smile bet pradėjau greičiau daryt ir žiūriu jau bėga kraujai big_smile big_smile bet utiutiu. man kai barzda apacioj tik auga tokia mini tai uztenka tokio, pavydas tiem kam normaliai auga

Neprisijungęs

 
kentacmis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-29
Žinutės: 565
Atsiliepimai: 7

#647 2016-10-08 21:58

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

kiek kartu bandes - 3 dienu ant galvos net naujas kartridzas nepaima. pirmas braukimas ir pavirsta i edzias.

http://s9.postimg.org/ce7p8uca3/ateinichia.jpg

o jei skuti retai ir/arba tik galva - tai is tikruju virsta bakteriju kaupykla. skutant bet kuo kraujo neisvengiamai bus, klausimas tik ar gausi infekcija - 40 metu, dar jaunesni duobeti vaiksto.
su dvipusiu nusiskuti galva iki ledo per 2 pasus - paplaukiui ir pries. jei nori ir stengies - be pasekmiu. jei uzmigsi ir gausi cut'a - uzgis i mikroskopini siula, nupjausi pispuogi, uztrinsi kuom nors - ne problema smile nebus razor burn'o, plaukai neiaugines, nebers.

smekla - per kiek laiko cia susprogdinai ta muila? nykstys manau atgnybai kazkam, ar rimtai cia vienas suvarei?

Paskutinį kartą taisė kentacmis (2016-10-08 22:00)

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8710
Atsiliepimai: 25

#648 2016-10-08 22:28

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

niekam negnybiau, pats viska naudojau big_smile TOBSO grapefruit irgi neber... ;D cia taip atrodo, nes va buvo per visa indeli like tik krastai, va kaip kad dabar - per puse indelio tik, nes kai suki puta, tai pagrinde is vidurio muilas srebiasi. bet pradejo poto jau luzinet, kai nebedaug like buvo, tai va taip ir atrodo dabar kad atgnybta, nes jau nuo elementariai mazo kiekio pradejo luzinet smile

tai va, praktiskai tuscias esu. kita saw planuoju vizita i vilnia, daug pinigu isleist pas tave big_smile

Paskutinį kartą taisė smekla (2016-10-08 22:38)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#649 2016-10-09 23:16

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Chebra, iki šiol naudojau pigų Omega šerną. Galvoju pereit ant barsuko. Verta?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#650 2016-10-09 23:25

Re: Skutimasis, barzda, depiliacija

Aizen rašė:

Chebra, iki šiol naudojau pigų Omega šerną. Galvoju pereit ant barsuko. Verta?

Užlaiko vandenį daug geriau, daug lengviau užsikrauna, lengviau putą daryt, švelnesni plaukai. Pats irgi su omega skutuos, bet lapkritį kai būsiu LT, tikrai lankysiuos pas kentacmį tuo klausimu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2026 Kulturizmas.net