Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#301 2015-08-23 23:06

Re: Mieli chemikai

Ernestas rašė:

baikit motyvuoti jobinti metano ... hmm

testą šauk, ko čia myži

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#302 2015-08-23 23:09

Re: Mieli chemikai

As irgi nesuprantu. YOLO.
"Givenimas mazitis nera ko varzitis"

Neprisijungęs

 
NedarauKoju
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#303 2015-08-23 23:10

Re: Mieli chemikai

Visi, kurie chemino, gailisi, kad anksčiau nepradėjo. Ir po to juokiasi iš debilų naturalų. Pasieki 8% bf naturaliai ir atrodai kaip anoreksinė mergaitė. Geriau šauti anksčiau negu vėliau gailėtis. No regrets. Niekada nesuprasiu naturalų, kurie smaukosi salėj ir nemato progreso.

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#304 2015-08-23 23:14

Re: Mieli chemikai

Bbd tokie jus man atause

Neprisijungęs

 
NedarauKoju
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#305 2015-08-23 23:18

Re: Mieli chemikai

Kad tu piziau duchas esi net juokų nesupranti. Nebūtų pizius šlepa

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#306 2015-08-23 23:23

Re: Mieli chemikai

as tikiu i naturalu kulturizma ! big_smile lol va mano etalonas  alahalahalahalah

http://s16.postimg.org/5ss12jnup/klokov_bodybuilding_workout_dmitry_aesthetics_ru.jpg

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#307 2015-08-23 23:25

Re: Mieli chemikai

NedarauKoju rašė:

Kad tu piziau duchas esi net juokų nesupranti. Nebūtų pizius šlepa

Pasiziurek tu i save, urode:) nepanasus, kad gyvenime laikes gelezi butum, gautum vliuliu ir uztiltum

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#308 2015-08-23 23:27

Re: Mieli chemikai

Zuikis13 rašė:

Tai aš dabar ir nesuprantu: Chemint yra gerai ar blogai?

Nematau nieko blogo, kad šaudais smile save šaudais gi, ne kitus smile blogai yra chemint ir sakyt, kad į salę net neik jei nežadi badytis smile šitą forumą paskaitęs pradedantysis, po dviejų sav gyme pradės šaudytis arba abonementą metams išmes nach.. smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#309 2015-08-23 23:32

Re: Mieli chemikai

pauliakas88 rašė:

Zuikis13 rašė:

Tai aš dabar ir nesuprantu: Chemint yra gerai ar blogai?

Nematau nieko blogo, kad šaudais smile save šaudais gi, ne kitus smile blogai yra chemint ir sakyt, kad į salę net neik jei nežadi badytis smile šitą forumą paskaitęs pradedantysis, po dviejų sav gyme pradės šaudytis arba abonementą metams išmes nach.. smile

pirmu atveju viskas ok, tik tegul dar pusė metų pasportuoja natūraliai, išmoksta pratimus daryt ir pan., o antru atveju tai sutaupėm žmogui laiko. Viskas čia labai teisingai.

O tu ką siūlai? Siūlai meluot žmonėm? Tau pačiam nejuokinga, kai ateina, rodo lazarą ir sako, kad jis natūralus, va aš sportuosiu 10 metų, valgysiu papildus - ir aš toks būsiu.... ?

Neprisijungęs

 
NedarauKoju
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#310 2015-08-23 23:32

Re: Mieli chemikai

AVlB rašė:

NedarauKoju rašė:

Kad tu piziau duchas esi net juokų nesupranti. Nebūtų pizius šlepa

Pasiziurek tu i save, urode:) nepanasus, kad gyvenime laikes gelezi butum, gautum vliuliu ir uztiltum

Jau įsivaizduoju. Guliu lovoj ir kratausi iš baimės. Pizius mane supyzdins. Nėr gyvenimo.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#311 2015-08-23 23:35

Re: Mieli chemikai

Neprivalges rašė:

pauliakas88 rašė:

Zuikis13 rašė:

Tai aš dabar ir nesuprantu: Chemint yra gerai ar blogai?

Nematau nieko blogo, kad šaudais smile save šaudais gi, ne kitus smile blogai yra chemint ir sakyt, kad į salę net neik jei nežadi badytis smile šitą forumą paskaitęs pradedantysis, po dviejų sav gyme pradės šaudytis arba abonementą metams išmes nach.. smile

pirmu atveju viskas ok, tik tegul dar pusė metų pasportuoja natūraliai, išmoksta pratimus daryt ir pan., o antru atveju tai sutaupėm žmogui laiko. Viskas čia labai teisingai.

O tu ką siūlai? Siūlai meluot žmonėm? Tau pačiam nejuokinga, kai ateina, rodo lazarą ir sako, kad jis natūralus, va aš sportuosiu 10 metų, valgysiu papildus - ir aš toks būsiu.... ?

Ne meluot smile gali apšviest žmogų ir pasakyt, kad xuy tu taip atrodysi smile bet gali neblogai atrodyt jei daug įdėsi darbo ir t.t. O ne sakyt kad po 10 metų tu net neatrodysi sportuojantis jei ximkes nešausi smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#312 2015-08-23 23:37

Re: Mieli chemikai

pauliakas88 rašė:

Neprivalges rašė:

pauliakas88 rašė:


Nematau nieko blogo, kad šaudais smile save šaudais gi, ne kitus smile blogai yra chemint ir sakyt, kad į salę net neik jei nežadi badytis smile šitą forumą paskaitęs pradedantysis, po dviejų sav gyme pradės šaudytis arba abonementą metams išmes nach.. smile

pirmu atveju viskas ok, tik tegul dar pusė metų pasportuoja natūraliai, išmoksta pratimus daryt ir pan., o antru atveju tai sutaupėm žmogui laiko. Viskas čia labai teisingai.

O tu ką siūlai? Siūlai meluot žmonėm? Tau pačiam nejuokinga, kai ateina, rodo lazarą ir sako, kad jis natūralus, va aš sportuosiu 10 metų, valgysiu papildus - ir aš toks būsiu.... ?

Ne meluot smile gali apšviest žmogų ir pasakyt, kad xuy tu taip atrodysi smile bet gali neblogai atrodyt jei daug įdėsi darbo ir t.t. O ne sakyt kad po 10 metų tu net neatrodysi sportuojantis jei ximkes nešausi smile

po 10 metų atrodys kaip chemikas po pirmo kurso smile Nu gerai, po antro.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#313 2015-08-23 23:43

Re: Mieli chemikai

Neprivalges rašė:

pauliakas88 rašė:

Neprivalges rašė:


pirmu atveju viskas ok, tik tegul dar pusė metų pasportuoja natūraliai, išmoksta pratimus daryt ir pan., o antru atveju tai sutaupėm žmogui laiko. Viskas čia labai teisingai.

O tu ką siūlai? Siūlai meluot žmonėm? Tau pačiam nejuokinga, kai ateina, rodo lazarą ir sako, kad jis natūralus, va aš sportuosiu 10 metų, valgysiu papildus - ir aš toks būsiu.... ?

Ne meluot smile gali apšviest žmogų ir pasakyt, kad xuy tu taip atrodysi smile bet gali neblogai atrodyt jei daug įdėsi darbo ir t.t. O ne sakyt kad po 10 metų tu net neatrodysi sportuojantis jei ximkes nešausi smile

po 10 metų atrodys kaip chemikas po pirmo kurso smile Nu gerai, po antro.

O kiek tokių xemintojų su superinėm kaip daugumos lietuvių žiniom po kelių kursų atrodo kaip nesportavę, vaikšto su nulinkusiais šlepais ir kaltina dylerius, kad lieva xymke įkišo ir sveikatą sup-iso? smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#314 2015-08-23 23:49

Re: Mieli chemikai

pauliakas88 rašė:

Neprivalges rašė:

pauliakas88 rašė:


Ne meluot smile gali apšviest žmogų ir pasakyt, kad xuy tu taip atrodysi smile bet gali neblogai atrodyt jei daug įdėsi darbo ir t.t. O ne sakyt kad po 10 metų tu net neatrodysi sportuojantis jei ximkes nešausi smile

po 10 metų atrodys kaip chemikas po pirmo kurso smile Nu gerai, po antro.

O kiek tokių xemintojų su superinėm kaip daugumos lietuvių žiniom po kelių kursų atrodo kaip nesportavę, vaikšto su nulinkusiais šlepais ir kaltina dylerius, kad lieva xymke įkišo ir sveikatą sup-iso? smile

Nežinau kiek tokių. Bet vartoti steroidus yra pačio žmogaus atsakomybė. Nieko nebūna "už dyką", deal with it. Nenori šaudytis, nenori žalot savo hormonų - nešaudyk. Bet ir negalvok, kad būsi kaip lazaras.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#315 2015-08-23 23:53

Re: Mieli chemikai

Neprivalges rašė:

pauliakas88 rašė:

Neprivalges rašė:


po 10 metų atrodys kaip chemikas po pirmo kurso smile Nu gerai, po antro.

O kiek tokių xemintojų su superinėm kaip daugumos lietuvių žiniom po kelių kursų atrodo kaip nesportavę, vaikšto su nulinkusiais šlepais ir kaltina dylerius, kad lieva xymke įkišo ir sveikatą sup-iso? smile

Nežinau kiek tokių. Bet vartoti steroidus yra pačio žmogaus atsakomybė. Nieko nebūna "už dyką", deal with it. Nenori šaudytis, nenori žalot savo hormonų - nešaudyk. Bet ir negalvok, kad būsi kaip lazaras.

O tu šaudais ir atrodai kaip lazaras? smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#316 2015-08-23 23:55

Re: Mieli chemikai

pauliakas88 rašė:

Neprivalges rašė:

pauliakas88 rašė:


O kiek tokių xemintojų su superinėm kaip daugumos lietuvių žiniom po kelių kursų atrodo kaip nesportavę, vaikšto su nulinkusiais šlepais ir kaltina dylerius, kad lieva xymke įkišo ir sveikatą sup-iso? smile

Nežinau kiek tokių. Bet vartoti steroidus yra pačio žmogaus atsakomybė. Nieko nebūna "už dyką", deal with it. Nenori šaudytis, nenori žalot savo hormonų - nešaudyk. Bet ir negalvok, kad būsi kaip lazaras.

O tu šaudais ir atrodai kaip lazaras? smile

Plot twist - aš nesišaudau dar. O kai prišaudysiu pakankamai - atrodysiu smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#317 2015-08-23 23:58

Re: Mieli chemikai

Neprivalges rašė:

pauliakas88 rašė:

Neprivalges rašė:


Nežinau kiek tokių. Bet vartoti steroidus yra pačio žmogaus atsakomybė. Nieko nebūna "už dyką", deal with it. Nenori šaudytis, nenori žalot savo hormonų - nešaudyk. Bet ir negalvok, kad būsi kaip lazaras.

O tu šaudais ir atrodai kaip lazaras? smile

Plot twist - aš nesišaudau dar. O kai prišaudysiu pakankamai - atrodysiu smile

Tai ką tu veiki salėj nesišaudydamas? Kiek metų stažas (aka iššvaistytas laikas)? smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#318 2015-08-24 00:03

Re: Mieli chemikai

pauliakas88 rašė:

Neprivalges rašė:

pauliakas88 rašė:


O tu šaudais ir atrodai kaip lazaras? smile

Plot twist - aš nesišaudau dar. O kai prišaudysiu pakankamai - atrodysiu smile

Tai ką tu veiki salėj nesišaudydamas? Kiek metų stažas (aka iššvaistytas laikas)? smile

O kaip tai susiję su šita tema? Laiko neiššvaisčiau nei kiek, nes nuo pat pradžių žinojau, jog šaudysiu. Per tą laiką išmokau "žaist" su maistu, kažkiek išmokau pajaust savo kūną, pasidariau kažkokią bent minimalią bazę žinių, kurios toliau ves mane į priekį. Bet čia jau ne ta tema.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#319 2015-08-24 00:22

Re: Mieli chemikai

Neprivalges rašė:

pauliakas88 rašė:

Neprivalges rašė:

Plot twist - aš nesišaudau dar. O kai prišaudysiu pakankamai - atrodysiu smile

Tai ką tu veiki salėj nesišaudydamas? Kiek metų stažas (aka iššvaistytas laikas)? smile

O kaip tai susiję su šita tema? Laiko neiššvaisčiau nei kiek, nes nuo pat pradžių žinojau, jog šaudysiu. Per tą laiką išmokau "žaist" su maistu, kažkiek išmokau pajaust savo kūną, pasidariau kažkokią bent minimalią bazę žinių, kurios toliau ves mane į priekį. Bet čia jau ne ta tema.

Kad jau 13psl šitoj temoj ir gal tik vienas ir yra į temą, šitos temos smile kad ir kaip bebūtų, betkas turėtų suprast, kad be ximkes nebūsi toks kaip 99% youtubinių natty body builderių, bet ir pradėjęs šaudytis 95% kad tikrai netapsi Lazaru. Ir išvis kažin ar vėliau nesigailėsi jog pradėjai šaudytis. Suprantu kol sportas ale visas gyvenimas, bet po kažkiek laiko 90% jog tai pasikeis ir gal būt nustosi sportuot, sėdėsi ant trt ir sakysi- jaunas buvau ir t.t. Tik aš sakau, ne kažkam kitam kenki kai šaudais, bet gali tikrai pakenkt sakydamas, jog būsi šoodas, jei nesišaudysi.
Mes abu manau suprantam vienas kitą, kaip ir dauguma supranta skaitydami mūsų diskusiją. Tik sakau- ir be ximkes gali atrodyt padoriai, žmonės matys kad sportuoji jei viską gerai darysi. O tie kas mano jog bus lazarai vien ant papildų atsimerks akys besidomint sportu daugiau ir taip smile bet nereikia tik atėjusiam naujokui kišt ximkės ir sakyt jei šaudysies atrodysi kaip lazaras, o jei ne- kaip ignas ar pan... (Nieko asmeniško, Ignai)

Paskutinį kartą taisė pauliakas88 (2015-08-24 00:24)

Neprisijungęs

 
Ramzis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-06-25
Žinutės: 141
Atsiliepimai: 0

#320 2015-08-24 08:06

Re: Mieli chemikai

Tas ir man nepatinka. Kad antanas pasakoja jonui ka jis gali ar ko negali. O jai tau neiseina augt naturaliai tai gal kazka netaip darai? Ieskok peoblemos savyje, kazkoks jonas kuris ten kursu pasukes bbz kiek pasake kad neimanoma ir tu tiki, nes juk lengviau yra pasakyt kad ai neimanoma negu paprakaotuot salej...

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#321 2015-08-24 08:17

Re: Mieli chemikai

Ramzi sekmes tau sporte, tikiuosi greit mesi sita sporta. Nes tau ir kulturizmui ne pakeliui.

Neprisijungęs

 
Ramzis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-06-25
Žinutės: 141
Atsiliepimai: 0

#322 2015-08-24 08:30

Re: Mieli chemikai

Ne kulturizmu uzsiimineju. As tiesiog zinau kad pasieksiu ko uzsibreziau smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#323 2015-08-24 08:39

Re: Mieli chemikai

NedarauKoju čia arba neprivalges arba bloody.
Ernestuk, krc tau tai tikrai laikas kursuot, 100%. Dėk į šalį tas savo bananų dietas, cosmopolitan žurnalą ir naktinius įklotus ir imk test e+ deca. Čia pradžiai. Vėliau konsultuokis su rimtesniais ekspertais, kaip mzslave, staffas ar bloody.
Po mirties krikščionys keliauja į rojų, vikingai į valhala, o chemikai į salę arba vaistinę. Naturalai, savo ruožtu, keliauja į anoreksikių stovyklą, kur su instruktorėmis-feministėmis daro plakatus ir protestuoja prie rojaus vartų dėl lygių teisių ar netaisingų kūno standartų.

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#324 2015-08-24 09:10

Re: Mieli chemikai

Zuikis13 rašė:

NedarauKoju čia arba neprivalges arba bloody.
Ernestuk, krc tau tai tikrai laikas kursuot, 100%. Dėk į šalį tas savo bananų dietas, cosmopolitan žurnalą ir naktinius įklotus ir imk test e+ deca. Čia pradžiai. Vėliau konsultuokis su rimtesniais ekspertais, kaip mzslave, staffas ar bloody.
Po mirties krikščionys keliauja į rojų, vikingai į valhala, o chemikai į salę arba vaistinę. Naturalai, savo ruožtu, keliauja į anoreksikių stovyklą, kur su instruktorėmis-feministėmis daro plakatus ir protestuoja prie rojaus vartų dėl lygių teisių ar netaisingų kūno standartų.

big_smile
šiaip mačiau kažkurioj temoj, kad ernestukas jaunpradės valgyt rimčiau, turbūt pasiruošimas prasidėjo smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#325 2015-08-24 10:00

Re: Mieli chemikai

Ernestas rašė:

as tikiu i naturalu kulturizma ! big_smile lol va mano etalonas  alahalahalahalah

http://s16.postimg.org/5ss12jnup/klokov … ics_ru.jpg

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net