Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#76 2016-01-05 22:12

Re: Next step

as manau, kad svarbiausia moket kelt. Su gera atlikimo technika galima naturalui tikrai gan normaliai atrodyt (tai nebus tas steroidinis sausas vaizdas, bet stiprus tikrai gali atrodyt), nesigilinant ar ten 1-3 ar 3- 8 ar 12-15 pakartojimu darant, ir aisku visus itraukiant i treniruotes. Toliau sektu, pakankamas gero maisto kiekis, didelis kiekis gero maisto. Sterai, cia kai jau nori lygintis su semi-pro/pro sportininkais, kurie kelia varzybose.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#77 2016-01-05 22:42

Re: Next step

Galima atrodyti, tik kur tie "galėtojai".
Kadangi bloodis turi, tik 2.9 mol testo, tai jo prašau neminėti, nes čia kalba eina apie natūralus, o ne hipogondistus smile

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#78 2016-01-05 22:54

Re: Next step

Zuikis13 rašė:

Galima atrodyti, tik kur tie "galėtojai".
Kadangi bloodis turi, tik 2.9 mol testo, tai jo prašau neminėti, nes čia kalba eina apie natūralus, o ne hipogondistus smile

Tu cia savo demagogiju neskleisk, Zuiki...

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#79 2016-01-05 23:06

Re: Next step

Nemanyk, kad aš šaipausi ar ką. Užsimetei daug raumenų, nors testo nėra. Čia reikia tik džiaugtis. Jei būtų tavo savijauta bloga - suprasčiau net jeigu sėstum ant TRT ir niekad chemiku nevadinčiau, nes manau tai yra nesąžininga. Čia gi medikamentas nuo ligos. Lygiai tiap pat, kaip astmatikai vartoja albuterolį ir pan. Realiai aš tavo vietoje taip ir padaryčiau, nes tik įsivaizduok ko pasiektum užkėlęs savo testą bent iki eilinio žmogaus lygio (nekalbu apie genetiškai apdovanotus). Tarkim kokius 8 kart pakėlus nuo 2.9 nmol/l iki ~24nmol/l.
https://i.imgflip.com/wvfng.jpg

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#80 2016-01-05 23:12

Re: Next step

Zuikis13 rašė:

Nemanyk, kad aš šaipausi ar ką. Užsimetei daug raumenų, nors testo nėra. Čia reikia tik džiaugtis. Jei būtų tavo savijauta bloga - suprasčiau net jeigu sėstum ant TRT ir niekad chemiku nevadinčiau, nes manau tai yra nesąžininga. Čia gi medikamentas nuo ligos. Lygiai tiap pat, kaip astmatikai vartoja albuterolį ir pan. Realiai aš tavo vietoje taip ir padaryčiau, nes tik įsivaizduok ko pasiektum užkėlęs savo testą bent iki eilinio žmogaus lygio (nekalbu apie genetiškai apdovanotus). Tarkim kokius 8 kart pakėlus nuo 2.9 nmol/l iki ~24nmol/l.
https://i.imgflip.com/wvfng.jpg

Tai utiutiu, o kad suknistas pats testas tos seseles, tai ne variantas big_smile Cia matai, kad toliau sekmingai tuo metu svoris augo, savijauta zajibis ir pan tai apskritai gali but testas pakrites? Nu cia kaip is taves eksperto klausiu.

Ejau gi tada realiai del saves pasitikrint. Po ligos buvau poliklinikoj, prie pat buvo tiks atsidares tas punktas kraujo. Uzlekiau pasidaryt. Po keliu dienu atejau pasiimt ir bybovus skaicius paduota. Savijauta zashibis, jegu utiutiu, svorisnekrites. Tai, kad ir butu tas realiai testas nukrites, taip gali buti ar ne su tokia savijauta. Man taip tik idomu.

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#81 2016-01-06 00:11

Re: Next step

Bloodzio neminint, vegita irgi atmetu, nes tavo pozicija zinoma (as galvoju kitaip). tai grifas, lolardas nors ir dabar palyses truputi, bet kai rimciau sportavo, tai neblogai buvo

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#82 2016-01-06 07:45

Re: Next step

Grifas nuo kada naturalas?

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#83 2016-01-06 08:18

Re: Next step

Ernestas rašė:

Trumpas reziume sios temos.
Prasau pagalbos, kai man ja bando suteikti siunciu visus utiutiu, apvadinu durniais ir vistiek darau savo big_smile jo bleeee ximke pati viska daro big_smile as ne ximarius, bet mates uztektinai pavyzdziu, kad ximke nera stebuklas kuri pati viska daro. smile o seip woody patarciau paklausyti daugumos-atjr, bloody, fluzy wink

Ka tu cia sneki?

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#84 2016-01-06 10:30

Re: Next step

Bloodi, aš jau nesuprantu kada tu trollini.
Jeigu tau būtų parodę 3 molius ir būtum naturalas, tai bėgiotum pas andorinologus ar bent padarytum pakartotinius testus, o tai, kad dabar tau žemai kabo, rodo, kad toks tyrimas nebuvo labai netikėtas.
Testas tiek pakritęs būti negali.
Dabar man dar įdomiai atrodo psichologiniai motyvai: tiek tu, tiek vegeta, kai kas nors pradeda kvestionuoti jūsų natūralumą, tai jūs pradedat menkinti savo pasiekimus. Aceit "čia apšvietimas, čia aš ant pumpo, čia realiai tik taip atrodo ir svoris nebuvo toks jau didelis..". Natūralas savo pasiekimus iškeltų, o ne slėptų po pernykščiais lapais. Čia taip sakau, kad ateityje galėtum gerinti savo aktorinius sugebėjimus.

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#85 2016-01-06 10:52

Re: Next step

Zuikis13 rašė:

Bloodi, aš jau nesuprantu kada tu trollini.
Jeigu tau būtų parodę 3 molius ir būtum naturalas, tai bėgiotum pas andorinologus ar bent padarytum pakartotinius testus, o tai, kad dabar tau žemai kabo, rodo, kad toks tyrimas nebuvo labai netikėtas.
Testas tiek pakritęs būti negali.
Dabar man dar įdomiai atrodo psichologiniai motyvai: tiek tu, tiek vegeta, kai kas nors pradeda kvestionuoti jūsų natūralumą, tai jūs pradedat menkinti savo pasiekimus. Aceit "čia apšvietimas, čia aš ant pumpo, čia realiai tik taip atrodo ir svoris nebuvo toks jau didelis..". Natūralas savo pasiekimus iškeltų, o ne slėptų po pernykščiais lapais. Čia taip sakau, kad ateityje galėtum gerinti savo aktorinius sugebėjimus.

http://s7.postimg.org/ud7p001uf/clapping_hands_copy.jpg

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#86 2016-01-06 10:58

Re: Next step

Zuikis13 rašė:

Bloodi, aš jau nesuprantu kada tu trollini.
Jeigu tau būtų parodę 3 molius ir būtum naturalas, tai bėgiotum pas andorinologus ar bent padarytum pakartotinius testus, o tai, kad dabar tau žemai kabo, rodo, kad toks tyrimas nebuvo labai netikėtas.
Testas tiek pakritęs būti negali.
Dabar man dar įdomiai atrodo psichologiniai motyvai: tiek tu, tiek vegeta, kai kas nors pradeda kvestionuoti jūsų natūralumą, tai jūs pradedat menkinti savo pasiekimus. Aceit "čia apšvietimas, čia aš ant pumpo, čia realiai tik taip atrodo ir svoris nebuvo toks jau didelis..". Natūralas savo pasiekimus iškeltų, o ne slėptų po pernykščiais lapais. Čia taip sakau, kad ateityje galėtum gerinti savo aktorinius sugebėjimus.

Nieks, nieko nemenkina zuiki big_smile O trolint netrolinu. As antra kart testuotis neejau del to, nes jau sakiau, savijauta axujitelna, rezai toliau kaip judejo, taip juda, svoris nekrito, su pimpalo reikalais irgi viskas zashibis big_smile Jau rasiau berods, ejau taip sau, nes tada buvo lysni 9 eur(ten 8 gal su centais kainavo). Antra karta varyt i ta pacia klinika ir vel moket saibas, kad man ta testa vel supistu tikrai nesiruosiau smile Del to psichologinio motyvo gal ir geras pastebejimas dabar geriau pagalvojus. Is esmes gal del to jeigu taip is salies paziurejus yra todel, nes ir taip uz didziaja dauguma naturalu kietesni esam, neminint, kad ir eilinius sales kursantus pralenkiam.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#87 2016-01-06 11:08

Re: Next step

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Bloodi, aš jau nesuprantu kada tu trollini.
Jeigu tau būtų parodę 3 molius ir būtum naturalas, tai bėgiotum pas andorinologus ar bent padarytum pakartotinius testus, o tai, kad dabar tau žemai kabo, rodo, kad toks tyrimas nebuvo labai netikėtas.
Testas tiek pakritęs būti negali.
Dabar man dar įdomiai atrodo psichologiniai motyvai: tiek tu, tiek vegeta, kai kas nors pradeda kvestionuoti jūsų natūralumą, tai jūs pradedat menkinti savo pasiekimus. Aceit "čia apšvietimas, čia aš ant pumpo, čia realiai tik taip atrodo ir svoris nebuvo toks jau didelis..". Natūralas savo pasiekimus iškeltų, o ne slėptų po pernykščiais lapais. Čia taip sakau, kad ateityje galėtum gerinti savo aktorinius sugebėjimus.

Nieks, nieko nemenkina zuiki big_smile O trolint netrolinu. As antra kart testuotis neejau del to, nes jau sakiau, savijauta axujitelna, rezai toliau kaip judejo, taip juda, svoris nekrito, su pimpalo reikalais irgi viskas zashibis big_smile Jau rasiau berods, ejau taip sau, nes tada buvo lysni 9 eur(ten 8 gal su centais kainavo). Antra karta varyt i ta pacia klinika ir vel moket saibas, kad man ta testa vel supistu tikrai nesiruosiau smile Del to psichologinio motyvo gal ir geras pastebejimas dabar geriau pagalvojus. Is esmes gal del to jeigu taip is salies paziurejus yra todel, nes ir taip uz didziaja dauguma naturalu kietesni esam, neminint, kad ir eilinius sales kursantus pralenkiam.

Tai dabar kaune gyveni, ten manau rasi ne vieną kliniką, kur tau testą ištirtų. Ar tau sveikata nerūpi? Čia gi riekia pažiūrėti, kas blogai. Ar LH ir FSH nesigamina ar pirminis hipogonodizmas. Gi kalba eina ir apie tavo reprodukcinius sugebėjimus, kaulus, kraujo tyrimus. Žmogaus organizme viskas susiję ir nors dabar jautiesi gerai, bet neaišku, kaip bus ateityje. Smagu, kad tu kursantus apstatai ant rezultatų. Dabar nepamenu, bet atrodo ir Frank Zane savo raumenų mase lenki. Aš tik džiaugiuosi.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#88 2016-01-06 11:13

Re: Next step

Zuikis13 rašė:

BloodyZero rašė:

Zuikis13 rašė:

Bloodi, aš jau nesuprantu kada tu trollini.
Jeigu tau būtų parodę 3 molius ir būtum naturalas, tai bėgiotum pas andorinologus ar bent padarytum pakartotinius testus, o tai, kad dabar tau žemai kabo, rodo, kad toks tyrimas nebuvo labai netikėtas.
Testas tiek pakritęs būti negali.
Dabar man dar įdomiai atrodo psichologiniai motyvai: tiek tu, tiek vegeta, kai kas nors pradeda kvestionuoti jūsų natūralumą, tai jūs pradedat menkinti savo pasiekimus. Aceit "čia apšvietimas, čia aš ant pumpo, čia realiai tik taip atrodo ir svoris nebuvo toks jau didelis..". Natūralas savo pasiekimus iškeltų, o ne slėptų po pernykščiais lapais. Čia taip sakau, kad ateityje galėtum gerinti savo aktorinius sugebėjimus.

Nieks, nieko nemenkina zuiki big_smile O trolint netrolinu. As antra kart testuotis neejau del to, nes jau sakiau, savijauta axujitelna, rezai toliau kaip judejo, taip juda, svoris nekrito, su pimpalo reikalais irgi viskas zashibis big_smile Jau rasiau berods, ejau taip sau, nes tada buvo lysni 9 eur(ten 8 gal su centais kainavo). Antra karta varyt i ta pacia klinika ir vel moket saibas, kad man ta testa vel supistu tikrai nesiruosiau smile Del to psichologinio motyvo gal ir geras pastebejimas dabar geriau pagalvojus. Is esmes gal del to jeigu taip is salies paziurejus yra todel, nes ir taip uz didziaja dauguma naturalu kietesni esam, neminint, kad ir eilinius sales kursantus pralenkiam.

Tai dabar kaune gyveni, ten manau rasi ne vieną kliniką, kur tau testą ištirtų. Ar tau sveikata nerūpi? Čia gi riekia pažiūrėti, kas blogai. Ar LH ir FSH nesigamina ar pirminis hipogonodizmas. Gi kalba eina ir apie tavo reprodukcinius sugebėjimus, kaulus, kraujo tyrimus. Žmogaus organizme viskas susiję ir nors dabar jautiesi gerai, bet neaišku, kaip bus ateityje. Smagu, kad tu kursantus apstatai ant rezultatų. Dabar nepamenu, bet atrodo ir Frank Zane savo raumenų mase lenki. Aš tik džiaugiuosi.

Per kuria vieta lenkiu? Su savo 17%bf? big_smile Pasiknisk gal su paieskai kaip rasi, buvau imetes normalia analize univere daryt. Skysciu, kaulu, raumens, riebalu svoris ir pan. Gal tie skaiciukai tau kazka pasakys big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#89 2016-01-06 11:17

Re: Next step

Supratua, tu stambių kaulų. Šito dar negirdėjau.

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#90 2016-01-06 12:26

Re: Next step

Sorry, ikisiu savo trigrasi. Dabar matau visur lavai madinga kakbet kas naturalus ir kas ne (visa youtube pilna, jau dabar ir forumas :-D ). Kaip ten bebutu, as nesuprantu to tokio vienpusio nusistatymo, kad jei kuris bent kiek didesnis, vadinasi is kart jau ant adatos.. Arba tu verkimu, kad naturaliai niekas neimanoma.. Taip, yra ta problema su fake nattys, bet visus vadint chemikais irgi krastutinumas. Skiriasi juk zmoniu genetika ir pan. O siaip mano galva lb svarbus aspektas, kad, atrodo, dauguma pasportave max 2-3m arba praktiskai meta, arba lipa ant tos adatos, taip ir nesuzinoje kiek butu galeje pasiekt. smile Forume kiek ziurejau zurnalus kas sausai sportuoja ilga laika, tai daznai buna “nu cia metus sportavau, paskui metus ne, paskui priaugau 5kg o kitais metais 12 pameciau...“, tai sitaip aisku nieko nepasieksi.. O manau per kokius 10m saziningo darbo be chemijos galima tikrai nemazai pasiekt. smile p.s. sorry uz klaidas ir kad be lt raidziu, per rageli maigiau.

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2016-01-06 12:27)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#91 2016-01-06 12:29

Re: Next step

ner laiko 10 metu pompot

Neprisijungęs

 
FLUzY
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-12-07
Žinutės: 1594
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 6

#92 2016-01-06 13:09

Re: Next step

cE ir dabar rezultatu reike

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#93 2016-01-06 13:16

Re: Next step

FLUzY rašė:

cE ir dabar rezultatu reike

Vasara arteja juk !

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2827
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#94 2016-01-06 13:23

Re: Next step

Ernestas rašė:

FLUzY rašė:

cE ir dabar rezultatu reike

Vasara arteja juk !

Užauginus raumenis su farma nėr ko galvos kelt į viršų, nes tapatį gali padaryt kiekvienas, o natūraliai sportuojančių žmonių akyse būsi kritęs. Manau sportuot eini dėl pačio proceso, veiklos, o rezultatai savaime ateis. O nustojus vartot tai tapsi vėl toks pat eilinis kaip nesportuojantys žmones kadangi raumenys labai smarkiai sumažės, čia yra skirtumas tarp natūraliai sportuojančių ir ne.

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#95 2016-01-06 13:27

Re: Next step

Kavioras rašė:

Ernestas rašė:

FLUzY rašė:

cE ir dabar rezultatu reike

Vasara arteja juk !

Užauginus raumenis su farma nėr ko galvos kelt į viršų, nes tapatį gali padaryt kiekvienas, o natūraliai sportuojančių žmonių akyse būsi kritęs. Manau sportuot eini dėl pačio proceso, veiklos, o rezultatai savaime ateis. O nustojus vartot tai tapsi vėl toks pat eilinis kaip nesportuojantys žmones kadangi raumenys labai smarkiai sumažės, čia yra skirtumas tarp natūraliai sportuojančių ir ne.

Bet yra sakoma, kad su testu linksmiau gyvenasi... roll

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#96 2016-01-06 13:32

Re: Next step

siluetaz, tu užsiregistravai forume 2011. Neįsivaizduoju, kaip tu atrodai, bet kas tau trukdė tapti dideliu? Tipo "miegi salėje"? "Mažai anglių?" "Chujоvi genai"? Sakysi, kad ten tai mokslai, tai vasara, bet žinok, jei tu augtum, kaip auga visi tie youpoop naty, tai ir per sesiją į kačialkę bėgiotum ir vasarą vietoj alaus proteino kokteilį gertum.

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#97 2016-01-06 14:15

Re: Next step

Zuikis13 rašė:

siluetaz, tu užsiregistravai forume 2011. Neįsivaizduoju, kaip tu atrodai, bet kas tau trukdė tapti dideliu? Tipo "miegi salėje"? "Mažai anglių?" "Chujоvi genai"? Sakysi, kad ten tai mokslai, tai vasara, bet žinok, jei tu augtum, kaip auga visi tie youpoop naty, tai ir per sesiją į kačialkę bėgiotum ir vasarą vietoj alaus proteino kokteilį gertum.

Aš savęs pavyzdžiu nestatau. Taip, užsiregistravau 2011, bet pasportavau tada kelis mėn ir mečiau iš vis. Bulkindamas užsiauginau pilvą, perėjau ant per žiaurios dietos, nebebuvo jėgų liftint... Žodžiu. Užkniso. Bet dabar vėl sportuoju jau kuris laikas reguliariai, treniruočių nepraleidinėju ir pavalgyt nepamirštu, progresas yra neblogas ir juo esu patenkintas.Taip ir judu kol kas. O apie dydį tai po kelių metų galima bus kalbėt realiau. Matai, ta užsiregistravimo data nevisada viską pasako. Jei būčiau bent +- visą tą laiką sportavęs, tai tikrai atrodyčiau daug geriau nei dabar.

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2016-01-06 14:50)

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#98 2016-01-06 14:24

Re: Next step

Kavioras rašė:

Ernestas rašė:

FLUzY rašė:

cE ir dabar rezultatu reike

Vasara arteja juk !

Užauginus raumenis su farma nėr ko galvos kelt į viršų, nes tapatį gali padaryt kiekvienas, o natūraliai sportuojančių žmonių akyse būsi kritęs. Manau sportuot eini dėl pačio proceso, veiklos, o rezultatai savaime ateis. O nustojus vartot tai tapsi vėl toks pat eilinis kaip nesportuojantys žmones kadangi raumenys labai smarkiai sumažės, čia yra skirtumas tarp natūraliai sportuojančių ir ne.

Tai kur tie kiekvienas? Naturaliai sportuodamas toks nebusi koks ant chimkes.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2827
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#99 2016-01-06 14:27

Re: Next step

Woody rašė:

Kavioras rašė:

Ernestas rašė:


Vasara arteja juk !

Užauginus raumenis su farma nėr ko galvos kelt į viršų, nes tapatį gali padaryt kiekvienas, o natūraliai sportuojančių žmonių akyse būsi kritęs. Manau sportuot eini dėl pačio proceso, veiklos, o rezultatai savaime ateis. O nustojus vartot tai tapsi vėl toks pat eilinis kaip nesportuojantys žmones kadangi raumenys labai smarkiai sumažės, čia yra skirtumas tarp natūraliai sportuojančių ir ne.

Tai kur tie kiekvienas? Naturaliai sportuodamas toks nebusi koks ant chimkes.

Kievienas gali, bet ne kiekvienam to reikia, ir ne kiekvienas nori toks būt - (kaip balionas - privartoji ir išsiputi, nevartoji - išsileidi)

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#100 2016-01-06 15:42

Re: Next step

Kavioras rašė:

Woody rašė:

Kavioras rašė:


Užauginus raumenis su farma nėr ko galvos kelt į viršų, nes tapatį gali padaryt kiekvienas, o natūraliai sportuojančių žmonių akyse būsi kritęs. Manau sportuot eini dėl pačio proceso, veiklos, o rezultatai savaime ateis. O nustojus vartot tai tapsi vėl toks pat eilinis kaip nesportuojantys žmones kadangi raumenys labai smarkiai sumažės, čia yra skirtumas tarp natūraliai sportuojančių ir ne.

Tai kur tie kiekvienas? Naturaliai sportuodamas toks nebusi koks ant chimkes.

Kievienas gali, bet ne kiekvienam to reikia, ir ne kiekvienas nori toks būt - (kaip balionas - privartoji ir išsiputi, nevartoji - išsileidi)

Pavartoji prisiputi, nustoji išsiputi, o jei esi natūralas - visada vaikštai išsipūtęs.


Siluete, gerai, aš palauksiu. Įmesk savo nuotrauką po metų ar 2. Aš čia būsiu. Kitaip, manau, tau nieko neįrodysiu.
p.s. džiugu, kad patenkintas savo rezultatais.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net