Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#16926 2016-03-04 11:52

Re: Įvairūs klausimai

Pelesis rašė:

zaliasss rašė:

Ernestas rašė:

Ka ant keto planuoji sestis? smile

sedziu jau menesi smile
metus tam ruosiausi, ir dariau didele klaida kad tada jau nesedau ant jos smile

nu pasipasakok ispudzius

19.99 eur asmeniskai pasakoju
199.99 eur galiu cia visiems papasakot, tai manau susimeskit big_smile

Neprisijungęs

iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#16927 2016-03-04 11:56

zaliasss rašė:

iparado rašė:

zaliasss rašė:

ok, reikes pasiziuret. dekui

http://www.biovela.lt/lt/prekes/biovela … nos_sonine trecia fotke, yra ir kitu gamintoju maciau, bet man sita labiausiai tiko

liux nykstys
kaip paciam keto nepatiko ?

Greiciausiai neteisingus riebalus emiau, pas mane pagrinde augalines kilmes jie buvo (riesutai, aliejus, avokadas etc) o po to cia kazkas minejo kad reikejo traukti daugiau gyvulines kilmes riebalo...bet atsibodo pastoviai alkanam vaikscioti, atrodo privalgai ir mesos ir visko, bet kaip jauciasi tas alkanumo jausmas taip jauciasi, kazkas ne taip buvo, gryzus prie angliu viskas ok smile apie du menesius prasedejau, realiai mityba daznai  ta pati budavo - pusryciams kiausai su sonine, pietums kokia nors mesa su salotomis+aliejus, vakare varske/baltas suris/naturalus jogurtas/darzoves, uzkandziams riesutai...dar kcal deficite buvau tuo metu, bet apstojo man svoris kristi, kad ir kiek tas kcal buviau besukes...tiesa saleje jegu budavo pasedeti, vadinasi ir be angliu sukdavosi organizmas, bet bendra savijauta nepatiko ziauriai...

Paskutinį kartą taisė iparado (2016-03-04 12:00)

Neprisijungęs

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#16928 2016-03-04 11:57

Tipo uz tai kaip jautiesi moket litus? Cia net nepokstas..

Neprisijungęs

zaliasss
Dažnas senbūvis

#16929 2016-03-04 13:40

iparado rašė:

zaliasss rašė:

iparado rašė:

http://www.biovela.lt/lt/prekes/biovela … nos_sonine trecia fotke, yra ir kitu gamintoju maciau, bet man sita labiausiai tiko

liux nykstys

Greiciausiai neteisingus riebalus emiau, pas mane pagrinde augalines kilmes jie buvo (riesutai, aliejus, avokadas etc) o po to cia kazkas minejo kad reikejo traukti daugiau gyvulines kilmes riebalo...bet atsibodo pastoviai alkanam vaikscioti, atrodo privalgai ir mesos ir visko, bet kaip jauciasi tas alkanumo jausmas taip jauciasi, kazkas ne taip buvo, gryzus prie angliu viskas ok smile apie du menesius prasedejau, realiai mityba daznai  ta pati budavo - pusryciams kiausai su sonine, pietums kokia nors mesa su salotomis+aliejus, vakare varske/baltas suris/naturalus jogurtas/darzoves, uzkandziams riesutai...dar kcal deficite buvau tuo metu, bet apstojo man svoris kristi, kad ir kiek tas kcal buviau besukes...tiesa saleje jegu budavo pasedeti, vadinasi ir be angliu sukdavosi organizmas, bet bendra savijauta nepatiko ziauriai...

man kaip tik patynka, kad negalvoju kiaura diena apie maista. Neima miegas, tuo paciu ir darbingumas pagerejas
skaiciavau kad iseina apie 3k kcal
tai maistas eina is kiausiniu visi pilni, suris bet koks tik kad butu 0 angliu, vista, riesutai migdolai, zemes riesutu sviestas, lasisa, biski zaliu lapu su aliejum, omega 3, proteinas whey apie 100g
http://gymblog.co.uk/diet-and-nutrition … keto-diet/ tai realiai valgau beveik pagal sita 250+ lbs

tik jis cia raso kad reikia uzkrova daryt paskutini valgi vakare, uzkrauti normaliai angliu. as dar kitur info rades buvau kad galima visa diena krauti, bet kita diena riebalus tada dar prisukti.
tai paskutini sekmadieni suejo 5 bandeles, 7 ledai, 5 sureliai, pica 30cm, burgeris. nu ir biski baltymo parinkau is kiausiniu ryte ir proteino per diena

Neprisijungęs

markota
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lazdijiai
Registravosi: 2010-06-26
Žinutės: 924
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#16930 2016-03-04 14:10

Ernestas rašė:

markota rašė:

Sveiki jaunimėlis. Turiu klausimą gal kam kvailas pasirodys bet ne man big_smile reikia daržoves paįvarinti, tai klausimas kaip konservuoti šparagai, žirneliai, kukurūzai? Ar konservuoti blogai? Ar jokio skirtumo ar kinservuoti ar ne? Ačiū už atsakymą jaunimas big_smile

Viskas ok smile

Aišku, dėkui. O kai skardinė pradaryta tai kiek laiko maždaug gali išbūti nepagedę?

Neprisijungęs

Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#16931 2016-03-04 14:48

zaliasss rašė:

iparado rašė:

zaliasss rašė:

liux nykstys

man kaip tik patynka, kad negalvoju kiaura diena apie maista. Neima miegas, tuo paciu ir darbingumas pagerejas
tai maistas eina is kiausiniu visi pilni, suris bet koks tik kad butu 0 angliu, vista, riesutai migdolai, zemes riesutu sviestas, lasisa, biski zaliu lapu su aliejum, omega 3, proteinas whey apie 100g
http://gymblog.co.uk/diet-and-nutrition … keto-diet/ tai realiai valgau beveik pagal sita 250+ lbs

tik jis cia raso kad reikia uzkrova daryt paskutini valgi vakare, uzkrauti normaliai angliu. as dar kitur info rades buvau kad galima visa diena krauti, bet kita diena riebalus tada dar prisukti.
tai paskutini sekmadieni suejo 5 bandeles, 7 ledai, 5 sureliai, pica 30cm, burgeris. nu ir biski baltymo parinkau is kiausiniu ryte ir proteino per diena

man tai nepatiko keto del to,kad nuolat esi plokscias big_smile pliusai kad esi sotus ir atejus laikui valgyti galvoji ''wtf, gal perebora renku, as juk valgyt nenoriu ''  bet seip man nelabai patiko be angliu sedeti, draivo kas liecia merginas tai nebuvo arba labai silpnai... geriausiai man asmeniskai limpa tai low carb tiesiog. smile

Neprisijungęs

zaliasss
Dažnas senbūvis

#16932 2016-03-04 14:53

Ernestas rašė:

zaliasss rašė:

iparado rašė:

man tai nepatiko keto del to,kad nuolat esi plokscias big_smile pliusai kad esi sotus ir atejus laikui valgyti galvoji ''wtf, gal perebora renku, as juk valgyt nenoriu ''  bet seip man nelabai patiko be angliu sedeti, draivo kas liecia merginas tai nebuvo arba labai silpnai... geriausiai man asmeniskai limpa tai low carb tiesiog. smile

del pumpo jauciasi. sekmadieni iki 15val kroviau, paskui 17val trenke ir nuo 19vel pakroviau lengvai. tai per trenke panesioja gerai, ir pirmadieni dar gerai nesioja big_smile i savaites gala vis maziau.... big_smile

Neprisijungęs

zaliasss
Dažnas senbūvis

#16933 2016-03-04 14:54

zaliasss rašė:

Ernestas rašė:

zaliasss rašė:

del pumpo jauciasi. sekmadieni iki 15val kroviau, paskui 17val trenke ir nuo 19vel pakroviau lengvai. tai per trenke panesioja gerai, ir pirmadieni dar gerai nesioja big_smile i savaites gala vis maziau.... big_smile

o sokau as nuo angliu, nes nebegalejau ju valgyt. paskutiniu metu tik pradedavau valgyt anglis ikart zaksulys ima, tai dedavau jas uzgerdamas vandeniu, viskas kyla i virsu.. nu krc... galvoju nieko neprarasiu smile

Neprisijungęs

iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#16934 2016-03-04 16:48

O tai keto dieta ne tokia, kad isvis nuimi anglis, one tai valgai tai ne? nzn, as pastoviai sedejau alkanas, bet pilnai gali buti del kcal deficit, berods su 1800 sedejau, nors pvz idejus anglis su tiek kcal nesijauciu toks alkanas kaip su keto...

Neprisijungęs

zaliasss
Dažnas senbūvis

#16935 2016-03-04 17:21

iparado rašė:

O tai keto dieta ne tokia, kad isvis nuimi anglis, one tai valgai tai ne? nzn, as pastoviai sedejau alkanas, bet pilnai gali buti del kcal deficit, berods su 1800 sedejau, nors pvz idejus anglis su tiek kcal nesijauciu toks alkanas kaip su keto...

kas 7-10d uzkrauti angliu iki 6gr ant 1kg. jei as gerai suprates smile na mazolis biski aptirpo per ta menesi big_smile
siaip kas patinka kad savijauta man tikrai gera, mazesnis mieguistumas.
O ten del rkejimo ziuresiu kaip toliau, laiko dar yra. Bet panasu kad man tokiam linkusiam pakaupti, kolkas tynka sitas reikalas.
Tai pastebejimu tiek... smile

Neprisijungęs

Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253

#16936 2016-03-05 08:20

Gal kas gaminates ar žinot iš ko pasigaminti namu salygom geinerį? Problema su ilgais nevalgymo tarpais tarp pietų ir vakaro,tad užpildyt spragas yra būtina.reikia,kad būtų pakankamai pigu(tokie finansai),o skonis nesvarbu.turit receptų? smile

Neprisijungęs

uk
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 1

#16937 2016-03-05 09:59

Uzsispyres16 rašė:

Gal kas gaminates ar žinot iš ko pasigaminti namu salygom geinerį? Problema su ilgais nevalgymo tarpais tarp pietų ir vakaro,tad užpildyt spragas yra būtina.reikia,kad būtų pakankamai pigu(tokie finansai),o skonis nesvarbu.turit receptų? smile

As darausi kokteili kuris gan koloringas gaunasi :
Whey protein 50g
Avizos 125g
Riesutu sviestas 50g
Bananas
Pienas 250-300ml

Neprisijungęs

Rojus
Netamsinti langai
Registravosi: 2011-02-12
Žinutės: 1003
Atsiliepimai: 4

#16938 2016-03-05 23:04

Chiebra. Labai blogai pusryciu nevalgyti? Tipo cia paremta mokslu, kad tai kenkia organizmui ar kazkas panasaus?

Neprisijungęs

Ernestas
Dietologas

#16939 2016-03-05 23:07

Rojus rašė:

Chiebra. Labai blogai pusryciu nevalgyti? Tipo cia paremta mokslu, kad tai kenkia organizmui ar kazkas panasaus?

man tai atrodo dzin realiai ,vistiek i paros kcal viskas susiveda. o jei ryte nesinori valgyti, reiskias organizmas dar nera pasiruoses maistui ir kvaila per prievarta grusti i save ta maista, nebent renki labai daug kaloriju ir po to tiesiog neuzteks laiko susimesti. smile

Neprisijungęs

osva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-04-19
Žinutės: 13

#16940 2016-03-06 10:57

sveiki, jau visa savaite sportuoju, laikausi kcal deficito. is pradziu svarstykles rode -2kg , po to pradejo po kelis simtus g augti. cia turbut raumenys auga?big_smile jeigu taip tai po kiek mazdaug laiko pradeda tirpti patys riebalai?

Neprisijungęs

Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Atsiliepimai: 9

#16941 2016-03-06 10:58

osva rašė:

sveiki, jau visa savaite sportuoju, laikausi kcal deficito. is pradziu svarstykles rode -2kg , po to pradejo po kelis simtus g augti. cia turbut raumenys auga?big_smile jeigu taip tai po kiek mazdaug laiko pradeda tirpti patys riebalai?

daug variantu gali buti gali buti kad ir riebalas auga big_smile jeigu papjovei apykaita su savo kcal -

Neprisijungęs

osva
Naujas dalyvis

#16942 2016-03-06 11:04

Tiomis rašė:

osva rašė:

daug variantu gali buti gali buti kad ir riebalas auga big_smile jeigu papjovei apykaita su savo kcal -

kuria prasme papjoviau apykaita? tai kaip reiketu atsistatyt, kad pradetu riebalai tirpt? big_smile

Paskutinį kartą taisė osva (2016-03-06 11:17)

Neprisijungęs

Ernestas
Dietologas

#16943 2016-03-06 11:18

Tiomis rašė:

osva rašė:

per savaite papjove apykaita ? smile))))))))

Neprisijungęs

osva
Naujas dalyvis

#16944 2016-03-06 11:21

Ernestas rašė:

Tiomis rašė:

osva rašė:

tai gal pasakysit , kas cia darosi? as jau einu is proto big_smile ar nekreipt demesio toliau sportuot , laikytis dietos ir viskas bus gerai ? smile

Neprisijungęs

Tiomis
Dažnas senbūvis

#16945 2016-03-06 11:24

osva rašė:

Ernestas rašė:

Tiomis rašė:

tai gal pasakysit , kas cia darosi? as jau einu is proto big_smile ar nekreipt demesio toliau sportuot , laikytis dietos ir viskas bus gerai ? smile

ar esi isvis kada sportaves ankciau kiek laiko deficite sedi. Jeigu tik pradedi sportuoti tai viskas imanoma ir kur zinai kad kcal sedi?

Neprisijungęs

Tiomis
Dažnas senbūvis

#16946 2016-03-06 11:24

Ernestas rašė:

Tiomis rašė:

osva rašė:

magic things big_smile

organizma sustresini ko  pasekoje turi  + svarstyklese

Paskutinį kartą taisė Tiomis (2016-03-06 11:26)

Neprisijungęs

osva
Naujas dalyvis

#16947 2016-03-06 11:28

Tiomis rašė:

osva rašė:

Ernestas rašė:

ar esi isvis kada sportaves ankciau kiek laiko deficite sedi. Jeigu tik pradedi sportuoti tai viskas imanoma ir kur zinai kad kcal sedi?

pries pora metu sportavau , buvau numetes virs 20kg , dabar puse metu nelabai daug judejau, valgiau viska, tai vel reikia pradet is naujo.. kolkas tai visa savaite deficite.

Neprisijungęs

Ernestas
Dietologas

#16948 2016-03-06 11:31

mano pasiulymas butu toks, kad laikai toki pat kieki maisto ir toki pati kruvi ir stebi kas vyks po savaites.
jeigu svoris nekris ar net priaugs tai yra 2 budai - arba mazini maista arba padidini aktyvuma. o kad nei tei nei ten nedaryti drastisku pakitimu, tai minimaliai pamazini maisto kieki ir siek tiek padidini aktyvuma ir toliau stebi, stebi,
P.S. ne kiekviena diena o tai uzparanojinsi kai organizmas viena diena vandens pakaups ar zarnyne maistas uzsilaikys big_smile stebek progresa po savaites, ryte ant tuscio skrandzio issitustines, svarstykles stenkis statyti toi pacioi vietoi smile

Neprisijungęs

osva
Naujas dalyvis

#16949 2016-03-06 11:33

Ernestas rašė:

mano pasiulymas butu toks, kad laikai toki pat kieki maisto ir toki pati kruvi ir stebi kas vyks po savaites.
jeigu svoris nekris ar net priaugs tai yra 2 budai - arba mazini maista arba padidini aktyvuma. o kad nei tei nei ten nedaryti drastisku pakitimu, tai minimaliai pamazini maisto kieki ir siek tiek padidini aktyvuma ir toliau stebi, stebi,
P.S. ne kiekviena diena o tai uzparanojinsi kai organizmas viena diena vandens pakaups ar zarnyne maistas uzsilaikys big_smile stebek progresa po savaites, ryte ant tuscio skrandzio issitustines, svarstykles stenkis statyti toi pacioi vietoi smile

ok, dekui uz patarimus. smile

Neprisijungęs

Tiomis
Dažnas senbūvis

#16950 2016-03-06 11:34

osva rašė:

Tiomis rašė:

osva rašė:

pries pora metu sportavau , buvau numetes virs 20kg , dabar puse metu nelabai daug judejau, valgiau viska, tai vel reikia pradet is naujo.. kolkas tai visa savaite deficite.

jeigu po petraukos sportuoji tai nekreipk demesio didelio i svarstykles bent jau viena men. Nes gali riebalas ir pakristi pradzioje ir tonusas pagereti, visgi raumeniui stresas. Rezultate +kg gali buti . Taip kad viskas gerai judek toliau

Neprisijungęs

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net