Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

pikis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-22
Žinutės: 100
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2016-01-27 22:07

Bėrimas

Sveiki. Turiu problemų su bėrimu. Pas mane beria tik veidas ir tik ties žandais. Patys spuogai ne paaugliniai, nėra tos baltos galvutės. Bet ir ne akne čia pas mane. Buvau pas daktarą, išrašė antibiotikų, tik va dabar tik susimąsčiau gal čia nuo maisto? Per daug baltymų ar kokių angliavandenių? Ar tiesiog kokia odos infekcija čia bus pas mane?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#2 2016-01-27 22:10

Re: Bėrimas

Daktarai nezino, o mes zinosim net nematydami, nezinodami ka tu valgai, tavo veido higienos ir panasiu dalyku. Nu tu utiutiu galva biski galvok big_smile

Neprisijungęs

 
pikis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-12-22
Žinutės: 100
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3 2016-01-28 00:04

Re: Bėrimas

Tai aš nesakau kad jūs man liga turit diagnozuoti ar pan. Reikės eiti vėl daktarui pasirodyti, tik tiesiog sakau gal kas yra susiduria su panašia problema ir galėtų pasidalinti info.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#4 2016-02-04 22:24

Re: Bėrimas

Ziurint kokie spuogai, jei akne tai daktarai neisgydis, jei kokia alergija tai gal ir pagyditu. Kokiom porai savaiciu isvis atsisakyk angliavandeniu, jokiu kruopu, jokiu miltu, jokiu cukru.

Neprisijungęs

 
automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#5 2018-04-28 15:13

Re: Bėrimas

Beria veida, ypac sriti kur auga barzda (o man ji neauga jau rasiau temoj vienoj big_smile) lyg tyciotus gamta ir darytu zapadlo, dariau eksperimentus ir 100% isitikinau jog nuo per didelio baltymu kiekio, bet kaip sportuoti jei negali baltymu surinkt tada normaliai? smile pieno atsisakes, vandens daug geriu, bet tiesiog kalu 1g/1kg baltymo ir beria, bet tada rezultatas kazkoks matosi progresuoja.

Sesti ant keto dietos ir 80% laikyti ant sveikuju riebalu? big_smile

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#6 2018-04-28 15:31

Re: Bėrimas

Iš ko baltymą renki?

Neprisijungęs

 
automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#7 2018-04-28 15:39

Re: Bėrimas

Pauliakas rašė:

Iš ko baltymą renki?

kaip ir dauguma ko gero.. mesa, proteinas, zuvis, kiausiniai, varske

galvojau varske nebent nuimt vakare pries miega ir stebet, bet ar nuo pacioko per diena taip gali..

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#8 2018-04-28 15:39

Re: Bėrimas

automatas rašė:

Beria veida, ypac sriti kur auga barzda (o man ji neauga jau rasiau temoj vienoj big_smile) lyg tyciotus gamta ir darytu zapadlo, dariau eksperimentus ir 100% isitikinau jog nuo per didelio baltymu kiekio, bet kaip sportuoti jei negali baltymu surinkt tada normaliai? smile pieno atsisakes, vandens daug geriu, bet tiesiog kalu 1g/1kg baltymo ir beria, bet tada rezultatas kazkoks matosi progresuoja.

Sesti ant keto dietos ir 80% laikyti ant sveikuju riebalu? big_smile

Priežasčių kodėl beria gali būti įvairių. Maisto netolerancija viena iš jų. Berti taip pat gali dėl kontakto su įvairiais dirgikliais ( kontaktinis dermatitas): tai gali būti nuo trynimosi į pagalvę,kurios užvalkalas išskalbtas su netinkamais milteliais iki tavo telefono. Be to jei nebuvai alergiškas iki šiol,tai nereiškia,kad nesi alergiškas dabar. Dar priklauso koks tas bėrimas. Kaip aknė atrodo? Yra sąlyginai jauna teorija dėl demodex erkučių poveikio antro subtipo rožinės spuogams.  Oda yra sudėtingas reikalas,paieškos gali trukti metų metus.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#9 2018-04-28 17:20

Re: Bėrimas

pikis rašė:

Sveiki. Turiu problemų su bėrimu. Pas mane beria tik veidas ir tik ties žandais. Patys spuogai ne paaugliniai, nėra tos baltos galvutės. Bet ir ne akne čia pas mane. Buvau pas daktarą, išrašė antibiotikų, tik va dabar tik susimąsčiau gal čia nuo maisto? Per daug baltymų ar kokių angliavandenių? Ar tiesiog kokia odos infekcija čia bus pas mane?

kiek tau metu? nuo 13 iki 18 buvo spuogu? gal testosterona koki vartoji?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#10 2018-04-28 21:48

Re: Bėrimas

automatas rašė:

Pauliakas rašė:

Iš ko baltymą renki?

kaip ir dauguma ko gero.. mesa, proteinas, zuvis, kiausiniai, varske

galvojau varske nebent nuimt vakare pries miega ir stebet, bet ar nuo pacioko per diena taip gali..

Išimi proteiną ir varškę. Nustoja bert- proteiną perki tik gryną izoliatą jei jo reikia, varškę pamiršti.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net