Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Dinqs
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-09-06
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#1 2016-03-03 19:26

Nėra motyvacijos sportuot

Žodžiu miestas mažas, salė tik 1 ir maža, salėje dauguma reikalingų treniruoklių yra, bet viskas po 1, štangos spaudimas tik 1, kampu spaudimas irgi ir visi kiti treniruokliai. Žodžiu prie štangos spaudimo reik laukt, prisijungt negaliu, nes pats stumiu nedaug, o ten dauguma sportuoja su didesniais svoriais, dėl to daug blynų dėl manęs nenuėminės. Kai ateina mano eilė, pats norėčiau užsimest 35kg tik, kad išstumčiau bent po 8-10, bet visgi užsimetu daugiau, kad nebūtų gėdos. Visgi ir ne kaip vaikas atrodau, kad kitiems atrodytų nesvarbu, kad tiek stumiu. Paprašyt kad pažiūrėtų irgi nekažką, nes kelsiu tik juoka kitiems, jog dar reikia padėt su tiek kg. Žodžiu kiek atsisuksi kiti spokso į tavę, net ir nejauku paskui pratimą daryt. Na žodžiu labai kreipiu į tai dėmesį. Nežinau kodėl rašau, bet kaip atsikratyt tos gėdos jausmo...

Neprisijungęs

 
Rudiarius
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2014-07-06
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#2 2016-03-03 19:36

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Dinqs rašė:

Žodžiu miestas mažas, salė tik 1 ir maža, salėje dauguma reikalingų treniruoklių yra, bet viskas po 1, štangos spaudimas tik 1, kampu spaudimas irgi ir visi kiti treniruokliai. Žodžiu prie štangos spaudimo reik laukt, prisijungt negaliu, nes pats stumiu nedaug, o ten dauguma sportuoja su didesniais svoriais, dėl to daug blynų dėl manęs nenuėminės. Kai ateina mano eilė, pats norėčiau užsimest 35kg tik, kad išstumčiau bent po 8-10, bet visgi užsimetu daugiau, kad nebūtų gėdos. Visgi ir ne kaip vaikas atrodau, kad kitiems atrodytų nesvarbu, kad tiek stumiu. Paprašyt kad pažiūrėtų irgi nekažką, nes kelsiu tik juoka kitiems, jog dar reikia padėt su tiek kg. Žodžiu kiek atsisuksi kiti spokso į tavę, net ir nejauku paskui pratimą daryt. Na žodžiu labai kreipiu į tai dėmesį. Nežinau kodėl rašau, bet kaip atsikratyt tos gėdos jausmo...

utiutiu vopse, darai ka tau reikia ir nekreipi demesio i kitus, tik laiko klausimas kada prisivysi tuos kitus ir aplenksi jei tikrai to nori, taip kad laikina cia viskas, bandyk eit gal kai maziau zmoniu toj tavo salej jei yra ta problema su eilem prie stangu.

Neprisijungęs

 
Kasparys
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-04-01
Žinutės: 172
Atsiliepimai: 0

#3 2016-03-03 20:14

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Tai eik su draugu ar dar kuo į salę, kad pažiūrėtu, jei neišeina, mėgink su kuo nors kalbėt, vis tiek atsiras koks normalesnis ir pagelbės, jei patirties turi sporte, tai dar ir patars. O tuos mažus svorius perėjo visi, nėra dėl ko gėdytis.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#4 2016-03-03 20:19

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Man kazkaip giliai p.. kai matau kazka dirbanti uzsimetus 5kg blynus ant stangos. Svarbu nedrozia ranku 3 valandas salej ar neisranda savo pratimu. Kas sportuoja tie sportuoja ir niekam nemaiso

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#5 2016-03-03 20:22

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Tik daunai gali svengt ar saipytis, kad vienas kitas maziau kelia. Nu ta prasme as pats jegistas, keliu tikrai nemazai lyginant su iprastiniais saliniais...nu ir ka, saipytis dabar is silpnesniu? Mldc, kad tobulet nori, tik bagirtina. Kaip as sakau jei mazai spaudi reiskia gerai, yra labaaaai daug kur progresuot big_smile

Neprisijungęs

 
aFo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-10-02
Žinutės: 136
Atsiliepimai: 0

#6 2016-03-03 20:25

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Kalk metano 100 ir busi savas

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#7 2016-03-03 20:28

Re: Nėra motyvacijos sportuot

50 užteks metano ! O jeigu rimtai tai juokingai atrodo tie, kurie užsimeta belekiek svorio ir vos ne vos daro. Šian mačiau salėj, ranka 25 cm, vaikui 14 metų, prisikrovęs blynų belekiek ir daro tipo lygiagretes aparate invalidam kur. Nu ok, nejuokinga. Graudu. O būtų su mažai daręs ir normaliai, nieks ir dėmesio nekreiptų.

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#8 2016-03-03 20:30

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Realiai daug juokingiau matyt kažką darant bicą su neadekvačiu svoriu ir siūbuojant visu kūnu, negu žmogų tvarkingai darant pratimą su normaliu jam svoriu. Tiksliau, pastarasis dalykas iš vis nejuokinga, o normalu. Visi juk pradėjo nuo to paties, niekas negimė stiprus. Šiaip jeigu tokia situacija, tai dar patarčiau (jei įmanoma) eit tokiu laiku, kada nebūna žmonių arba būna kuo mažiau. smile Greičiausiai, tai būtų ryte iš kart po atsidarymo. wink

Neprisijungęs

 
Brink
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Uostamiestis
Registravosi: 2015-02-01
Žinutės: 159
Atsiliepimai: 0

#9 2016-03-03 20:35

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Dinqs rašė:

Žodžiu miestas mažas, salė tik 1 ir maža, salėje dauguma reikalingų treniruoklių yra, bet viskas po 1, štangos spaudimas tik 1, kampu spaudimas irgi ir visi kiti treniruokliai. Žodžiu prie štangos spaudimo reik laukt, prisijungt negaliu, nes pats stumiu nedaug, o ten dauguma sportuoja su didesniais svoriais, dėl to daug blynų dėl manęs nenuėminės. Kai ateina mano eilė, pats norėčiau užsimest 35kg tik, kad išstumčiau bent po 8-10, bet visgi užsimetu daugiau, kad nebūtų gėdos. Visgi ir ne kaip vaikas atrodau, kad kitiems atrodytų nesvarbu, kad tiek stumiu. Paprašyt kad pažiūrėtų irgi nekažką, nes kelsiu tik juoka kitiems, jog dar reikia padėt su tiek kg. Žodžiu kiek atsisuksi kiti spokso į tavę, net ir nejauku paskui pratimą daryt. Na žodžiu labai kreipiu į tai dėmesį. Nežinau kodėl rašau, bet kaip atsikratyt tos gėdos jausmo...

Paranoja ?
Daryk krūtinę antradieniais ar ketvirtadieniais, tom dienom visur mažiau žmonių. Esant galimybėm eik sportuoti ryte arba vėliau vakare, nes dažniausiai irgi po darbų visi sueina.
Realiai tai visiem giliai utiutiu su kiek tu stumi, ne visas pasaulis apie tave sukasi. Na nebent tau 15 ir tokių pat ten prisirinkę, tada aišku reikia pimpalais pasimatuot. O iškitos pusės tai džiaukis, esi gražiausias salėj, kad visi spokso ir akim nurenginėja.

Išsprendžiau dižiausią šių metų forumo problemą, rakinkit temą.

Paskutinį kartą taisė Brink (2016-03-03 20:35)

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2826
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#10 2016-03-03 20:49

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Neprivalges rašė:

50 užteks metano ! O jeigu rimtai tai juokingai atrodo tie, kurie užsimeta belekiek svorio ir vos ne vos daro. Šian mačiau salėj, ranka 25 cm, vaikui 14 metų, prisikrovęs blynų belekiek ir daro tipo lygiagretes aparate invalidam kur. Nu ok, nejuokinga. Graudu. O būtų su mažai daręs ir normaliai, nieks ir dėmesio nekreiptų.

Keistai čia pasakei, jei darai 3x3 tai aišku, kad vos ne vos ir stumsi, ar ne?

Neprisijungęs

 
Dinqs
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-09-06
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#11 2016-03-03 21:04

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Man 18, tai kai koks 15-metis, daro su didesniais svoriais, tai tarkim po jo užsimetu dar mažiau, tai tam 15-mečiui geras jausmas, o man nekoks. Be to, pagal svori mano su kuriuo sportuoju, pasirodė kad man 15 ? Vat dėl to ir gėda. O salėj yra visokių, dauguma vyresniai už mane.

Dar vienas dalykas, tai dar gerai kol šaltoki orai, tai neatrodau kaip utiutiu su megztiniu. Nes turbut pritraukciau dar daugiau akių į mano rankas...

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#12 2016-03-03 21:09

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Kavioras rašė:

Neprivalges rašė:

50 užteks metano ! O jeigu rimtai tai juokingai atrodo tie, kurie užsimeta belekiek svorio ir vos ne vos daro. Šian mačiau salėj, ranka 25 cm, vaikui 14 metų, prisikrovęs blynų belekiek ir daro tipo lygiagretes aparate invalidam kur. Nu ok, nejuokinga. Graudu. O būtų su mažai daręs ir normaliai, nieks ir dėmesio nekreiptų.

Keistai čia pasakei, jei darai 3x3 tai aišku, kad vos ne vos ir stumsi, ar ne?

Vos ne vos mano supratimu, tai kai atmusinedamas i krutine stanga pasoka puse kelio atgal, visas kreivas, sleivas, sikna i padebesius pakeles...

Temos autoriui, siulyciau nekreipti demesio, kaip ir minejo niekam neidomu su kiek tu darai, svarbu kaip darai... O jei darysi teisingai, ir darbiniai kils taip kaip priklauso, ir atsiras motyvacija sportuoti.

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#13 2016-03-03 21:11

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Dinqs rašė:

Man 18, tai kai koks 15-metis, daro su didesniais svoriais, tai tarkim po jo užsimetu dar mažiau, tai tam 15-mečiui geras jausmas, o man nekoks. Be to, pagal svori mano su kuriuo sportuoju, pasirodė kad man 15 ? Vat dėl to ir gėda. O salėj yra visokių, dauguma vyresniai už mane.

Dar vienas dalykas, tai dar gerai kol šaltoki orai, tai neatrodau kaip utiutiu su megztiniu. Nes turbut pritraukciau dar daugiau akių į mano rankas...

Kad tu pisi protą kažką su tuo amžium savo, 2015-03-06 rašei kad 15m tau,  2016-02-26 jau buvo 17, o dabar 2016-03-03 pasidarė 18. big_smile O realiai, kiek tau ten bebūtų parašyta pase tų metų, išeitys yra dvi: arba eini, sportuoji, valgai ir stiprėji bei augi ir jau po kokio gero pusmečio turi šiokius tokius rezultatus ir palieki nemažą dalį sau už nugaros (nes realiai tokiose salėse mažai kas rimtai sportuoja ir kažką supranta kaip ką daryt, ištisus metus taip pat ir atrodo, nei sustiprėja nei priauga labai). Nu arba verkšleni čia, nesportuoji, ir toliau būni kūdas ir silpnas. smile Rinktis tau. big_smile

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#14 2016-03-03 21:12

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Man atrodo čia tik ieškomi pasiteisinimai kaip nesportuoti..

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#15 2016-03-03 21:15

Re: Nėra motyvacijos sportuot

siluetaz rašė:

Dinqs rašė:

Man 18, tai kai koks 15-metis, daro su didesniais svoriais, tai tarkim po jo užsimetu dar mažiau, tai tam 15-mečiui geras jausmas, o man nekoks. Be to, pagal svori mano su kuriuo sportuoju, pasirodė kad man 15 ? Vat dėl to ir gėda. O salėj yra visokių, dauguma vyresniai už mane.

Dar vienas dalykas, tai dar gerai kol šaltoki orai, tai neatrodau kaip utiutiu su megztiniu. Nes turbut pritraukciau dar daugiau akių į mano rankas...

Kad tu pisi protą kažką su tuo amžium savo, 2015-03-06 rašei kad 15m tau,  2016-02-26 jau buvo 17, o dabar 2016-03-03 pasidarė 18. big_smile O realiai, kiek tau ten bebūtų parašyta pase tų metų, išeitys yra dvi: arba eini, sportuoji, valgai ir stiprėji bei augi ir jau po kokio gero pusmečio turi šiokius tokius rezultatus ir palieki nemažą dalį sau už nugaros (nes realiai tokiose salėse mažai kas rimtai sportuoja ir kažką supranta kaip ką daryt, ištisus metus taip pat ir atrodo, nei sustiprėja nei priauga labai). Nu arba verkšleni čia, nesportuoji, ir toliau būni kūdas ir silpnas. smile Rinktis tau. big_smile

Visiskai pritariu, viskas tuom ir pasakyta....

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#16 2016-03-03 21:16

Re: Nėra motyvacijos sportuot

psichologines problemos pas tave

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#17 2016-03-03 21:26

Re: Nėra motyvacijos sportuot

4Fun rašė:

Kavioras rašė:

Neprivalges rašė:

50 užteks metano ! O jeigu rimtai tai juokingai atrodo tie, kurie užsimeta belekiek svorio ir vos ne vos daro. Šian mačiau salėj, ranka 25 cm, vaikui 14 metų, prisikrovęs blynų belekiek ir daro tipo lygiagretes aparate invalidam kur. Nu ok, nejuokinga. Graudu. O būtų su mažai daręs ir normaliai, nieks ir dėmesio nekreiptų.

Keistai čia pasakei, jei darai 3x3 tai aišku, kad vos ne vos ir stumsi, ar ne?

Vos ne vos mano supratimu, tai kai atmusinedamas i krutine stanga pasoka puse kelio atgal, visas kreivas, sleivas, sikna i padebesius pakeles...

Temos autoriui, siulyciau nekreipti demesio, kaip ir minejo niekam neidomu su kiek tu darai, svarbu kaip darai... O jei darysi teisingai, ir darbiniai kils taip kaip priklauso, ir atsiras motyvacija sportuoti.

+

Neprisijungęs

 
Brink
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Uostamiestis
Registravosi: 2015-02-01
Žinutės: 159
Atsiliepimai: 0

#18 2016-03-03 22:35

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Dinqs rašė:

Man 18, tai kai koks 15-metis, daro su didesniais svoriais, tai tarkim po jo užsimetu dar mažiau, tai tam 15-mečiui geras jausmas, o man nekoks. Be to, pagal svori mano su kuriuo sportuoju, pasirodė kad man 15 ? Vat dėl to ir gėda. O salėj yra visokių, dauguma vyresniai už mane.

Dar vienas dalykas, tai dar gerai kol šaltoki orai, tai neatrodau kaip utiutiu su megztiniu. Nes turbut pritraukciau dar daugiau akių į mano rankas...

Ne iš svorių, o iš mastymo. Kaip galima iš svorių nustaty amžių išvis big_smile
Verki čia dėlto, kad kažkam "rūpi", kad tu išvis į salę eini ar ten su kokiais svoriais dirbi. Dar kart pasikartosiu, visiem giliai utiutiu su kokiais ten svoriais dirbi ir kokios tavo rankos, nebent ten žydroji austrė ta salė, kad ten tiek dėmesio sulauki.
Ir aplamai, koks tau skirtumas ką kiti galvoja. Dėl savęs sportuoji ne dėl jų. Jei ir gyvenime viską darysi su tokiu mastymu, pražūsi.

Aš į salę tik atėjęs būdamas 17 išvis su 30 kilų spaudžiau, kampu su tuščiu grifu ir ką ?

Paskutinį kartą taisė Brink (2016-03-03 22:47)

Neprisijungęs

 
Dinqs
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-09-06
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#19 2016-03-03 23:23

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Brink rašė:

Dinqs rašė:

Man 18, tai kai koks 15-metis, daro su didesniais svoriais, tai tarkim po jo užsimetu dar mažiau, tai tam 15-mečiui geras jausmas, o man nekoks. Be to, pagal svori mano su kuriuo sportuoju, pasirodė kad man 15 ? Vat dėl to ir gėda. O salėj yra visokių, dauguma vyresniai už mane.

Dar vienas dalykas, tai dar gerai kol šaltoki orai, tai neatrodau kaip utiutiu su megztiniu. Nes turbut pritraukciau dar daugiau akių į mano rankas...

Ne iš svorių, o iš mastymo. Kaip galima iš svorių nustaty amžių išvis big_smile
Verki čia dėlto, kad kažkam "rūpi", kad tu išvis į salę eini ar ten su kokiais svoriais dirbi. Dar kart pasikartosiu, visiem giliai utiutiu su kokiais ten svoriais dirbi ir kokios tavo rankos, nebent ten žydroji austrė ta salė, kad ten tiek dėmesio sulauki.
Ir aplamai, koks tau skirtumas ką kiti galvoja. Dėl savęs sportuoji ne dėl jų. Jei ir gyvenime viską darysi su tokiu mastymu, pražūsi.

Aš į salę tik atėjęs būdamas 17 išvis su 30 kilų spaudžiau, kampu su tuščiu grifu ir ką ?

Aš pamenu kampu spaudimą savo, tai ten nedaug tų svorio buvau užsidėjęs, atrodo lengvai darėsi, tik vienu momentu atrodo vos ne jegas praradau sunkiai spaudžiau į viršų ir nėjo, tai visas barškėdamas kol apsukau štanga ir padėjau, tai ir gėdos buvo,nes visgi ten tas svoris tai ant tiek vaikiškas buvo. Tai nuo to karto, nebenoriu pažiūrėt į spaudimą kampu.

Na jeigu dideliam mieste, kur ateini į salę ir nei vieno nepažysti, tai dar niekis būtų. O ten pažystų arba iš matymo, tai kas antrą.

Na žodžiu bandysiu eit kitomis dienomis, žiūrėt kuo mažiau būtų žmonių tada ir tiesiog bandysiu nekreipt dėmesio.

Truputi pakėlėt motyvacijos. wink

Neprisijungęs

 
LinkolnLT
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-10-09
Žinutės: 439
Atsiliepimai: 3

#20 2016-03-03 23:54

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Jei ten taip spitrina i tave, tai atsisukes su gresminga morda siusk n.axui visus big_smile O siaip, tiesiog pats esi taip nusiteikes, kad visi i tave ziuri + kompleksas del sudejimo. Gal keleta kartu akiu kontakta pagavai ir dabar gliukini visad ;D Niekam tu ten neidomus ir niekas neziuri tik sportuok ramia galva smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#21 2016-03-04 10:06

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Aš čia neskaičiau visko, bet kas nors pagaliau jam jau pasiūlėt šokt ant kurso, kad motyvacija atsirastu? O tai čia kažką pilstot, kad aceit niekam neįdomu su kokiu svoriu dirbi ir t.t. bla bla bla. Ką aš žinau..

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#22 2016-03-04 11:11

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Zuikis13 rašė:

Aš čia neskaičiau visko, bet kas nors pagaliau jam jau pasiūlėt šokt ant kurso, kad motyvacija atsirastu? O tai čia kažką pilstot, kad aceit niekam neįdomu su kokiu svoriu dirbi ir t.t. bla bla bla. Ką aš žinau..

nieks čia nevartoja chemijos šitam forume ir nesiūlo niekam

Neprisijungęs

 
MaxPayne
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-08-04
Žinutės: 506
Atsiliepimai: 1

#23 2016-03-04 11:25

Re: Nėra motyvacijos sportuot

Dinqs rašė:

Žodžiu miestas mažas, salė tik 1 ir maža, salėje dauguma reikalingų treniruoklių yra, bet viskas po 1, štangos spaudimas tik 1, kampu spaudimas irgi ir visi kiti treniruokliai. Žodžiu prie štangos spaudimo reik laukt, prisijungt negaliu, nes pats stumiu nedaug, o ten dauguma sportuoja su didesniais svoriais, dėl to daug blynų dėl manęs nenuėminės. Kai ateina mano eilė, pats norėčiau užsimest 35kg tik, kad išstumčiau bent po 8-10, bet visgi užsimetu daugiau, kad nebūtų gėdos. Visgi ir ne kaip vaikas atrodau, kad kitiems atrodytų nesvarbu, kad tiek stumiu. Paprašyt kad pažiūrėtų irgi nekažką, nes kelsiu tik juoka kitiems, jog dar reikia padėt su tiek kg. Žodžiu kiek atsisuksi kiti spokso į tavę, net ir nejauku paskui pratimą daryt. Na žodžiu labai kreipiu į tai dėmesį. Nežinau kodėl rašau, bet kaip atsikratyt tos gėdos jausmo...

Padarai bent dešimt prisitraukimų, kojomis nesiūbuojant?

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#24 2016-03-04 11:35

Re: Nėra motyvacijos sportuot

O tai hantelių nėra? Su jais juk gali dirbt ne tik su štanga.. Ir dėl prisijungimo tada klausimo nekiltų, nes su hant utiutiu ant kokio suolo gali atsigult ir daryt. Ir šiaip utiutiu turėtų būt kas žiūri, kas nežiūri. Aš kad ir tuščią štangą galėčiau kilnot utiutiu yra. Iš kur žinai gal žmogus po traumos, gal dar kas, gal jau da*uja repsų darė ir tiesiog galutinai užmušt raumenį nori su mažu svoriu... O po treniruotės eik alaus nusipirk ir pasijuoksi iš mažiukų visų, kad jiem neparduoda (tas pats utiutiu būtų).

Tik šiaip bendrai paėmus jei nuo tada, kai užsireginai forume pradėjai sportuot ir neturi jokių traumų ar dar ko ir stumi 35.. Kai amžius toks, kai testas turėtų būt aukštas.. Va tas keista tik, bet vis tiek utiutiu.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#25 2016-03-04 11:43

Re: Nėra motyvacijos sportuot

vargsiukas
tai blamba kaiptik sportuok labiau, kad geda nebebutu

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net