Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#426 2016-05-09 21:02

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Robšė rašė:

Sakytum reikia, tai ir parašytų big_smile

Tai jo, jei privačiai tai be problemų, ką pasakysi tą išrašys.. bet man įdomu, kaip interpretuot tyrimus, nes pvz visad dariausi SOS diagnostikoj ir pagal savijauta maždaug spėju kada kas bus pakilę / nukritę ir jau daug maž į tą pusę ir būna rezultatai, bet jei pvz dabar varau AI, SOS rodo 140pmol/l,  MP rodytų kokių 60pmol/l, tai jau kaip ir nereiktų varyt ,nes nukris iki kokių 5 - 10pmol/l ir jau sąnarius galiu pajaust, o jei pvz imant SOS, tai kristų iki kokių 60pmol/l, tai tas norma vyrui..

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#427 2016-05-09 22:07

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Tai užtat, kad nebeaišku visiškai

Neprisijungęs

 
mauglis
Chemikas teoretikas
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 889
Atsiliepimai: 11

#428 2016-05-10 14:18

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nenugalimas rašė:

mauglis rašė:

nenugalimas rašė:


Pvz: SOS rodo 200pmol/l, o MP 110pmol/l, noriu prevencijai nuo kruties vėžio varto AI, pagal SOS diagnostika reikia, pagal MP toli gražu ne, kaip priimt sprendimą?

Prevencijai? Turi omeny adjuvantinį gydymą? Jei vėžys ER (+), tai AI eina nepriklausomai nuo E2 skaičiaus.
O šiaip, jeigu situacija su vėžio gydymu, tai sprendžia multidisciplininė komanda - onkologai, chirurgai ir t.t.. kiekvienas atvejis atskirai aptariamas ir tada sprendžiama dėl gydymo. Tokiu atveju turbūt nesitirsi nei SOS, nei MP, nes tirsiesi pas savo onkologą ir jis pasakys valgyti AI ar ne.

Imam tokį pvz: pas mane nėra ir nebuvo vėžio, bet yra E2 padidėjęs, tad noriu sumažint jį(nes didelis E2 padidina krūties vėžio riziką). Einu pas endokrinologą, sakau pas mane padidėjęs E2, parodau sos diagnostikos tyrimą, ten rodo 250pmol/l(virš normų), parodau MP tyrimą ten rodo 130pmol/l(norma), tai jis man išrašytų Aromatazės inhibitorių ar ne?

Čia dar situacija su vyru?? yikes
Neparašytų. Tik padidėjęs E2 nepriskiria prie padidintos rizikos, BRCA1/2 mutacijos arba buvęs vėžys būtų indikacija profilaktikai AI, su sąlyga, kad esi moteris. Visa kita yra svaičiojimai, vyrams krūties vėžys toks retas, kad naudos/žalos santykis yra neparankus. Parašytu siuntimą psichiatro konsultacijai dėl hipochondrijos manau.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#429 2016-05-10 14:55

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

mauglis rašė:

nenugalimas rašė:

mauglis rašė:


Prevencijai? Turi omeny adjuvantinį gydymą? Jei vėžys ER (+), tai AI eina nepriklausomai nuo E2 skaičiaus.
O šiaip, jeigu situacija su vėžio gydymu, tai sprendžia multidisciplininė komanda - onkologai, chirurgai ir t.t.. kiekvienas atvejis atskirai aptariamas ir tada sprendžiama dėl gydymo. Tokiu atveju turbūt nesitirsi nei SOS, nei MP, nes tirsiesi pas savo onkologą ir jis pasakys valgyti AI ar ne.

Imam tokį pvz: pas mane nėra ir nebuvo vėžio, bet yra E2 padidėjęs, tad noriu sumažint jį(nes didelis E2 padidina krūties vėžio riziką). Einu pas endokrinologą, sakau pas mane padidėjęs E2, parodau sos diagnostikos tyrimą, ten rodo 250pmol/l(virš normų), parodau MP tyrimą ten rodo 130pmol/l(norma), tai jis man išrašytų Aromatazės inhibitorių ar ne?

Čia dar situacija su vyru?? yikes
Neparašytų. Tik padidėjęs E2 nepriskiria prie padidintos rizikos, BRCA1/2 mutacijos arba buvęs vėžys būtų indikacija profilaktikai AI, su sąlyga, kad esi moteris. Visa kita yra svaičiojimai, vyrams krūties vėžys toks retas, kad naudos/žalos santykis yra neparankus. Parašytu siuntimą psichiatro konsultacijai dėl hipochondrijos manau.

big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#430 2016-05-10 14:58

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

big_smile big_smile big_smile  geras

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#431 2016-05-10 15:36

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nelabai cia gilinuosi, bet kai kurie cia isproteje su tais tyrimais, gyveni ir gyveni, o cia sukat galva del visko kaip isproteje. suktumete tiek galvas, kad gyvenime kazka pasiekt daugiau, daug maziau laiko liktu pergyvent del keliu estrogenu virsaus ar testo biski maziau smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#432 2016-05-10 17:30

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

SenasSportas rašė:

nelabai cia gilinuosi, bet kai kurie cia isproteje su tais tyrimais, gyveni ir gyveni, o cia sukat galva del visko kaip isproteje. suktumete tiek galvas, kad gyvenime kazka pasiekt daugiau, daug maziau laiko liktu pergyvent del keliu estrogenu virsaus ar testo biski maziau smile

Atsirado gyvenimo pasiekėjas.. Kas iš to, jei neturi normalios bickės? Paaiškink man logiškai

Neprisijungęs

 
Taburete
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-03-06
Žinutės: 133
Atsiliepimai: 1

#433 2016-05-10 17:57

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Vyru kulturizmo cempionatai yra ne kas kita kaip vyru grozio konkursai. Is to gyvena vienetai. Viskas yra tam, kad patenkinti savo ego, savo puikybe.
EGO yra ir varomoji jega, ir zlugdanti jega.
Del ego vyksta ir progresas, ir karai.
Mano puikybe man sako, reikia bico tokio ar didesnio nei kazkas kitas saleje turi.
As galvoju, kad tada as busiu kietesnis, kazkas mane labiau vertins.
Nors is tikruju visiems pofig kokia pas mane bica smile
Mano ego mane vercia galvoti, kad as esu demesio centre ir man svarbu kas ir ka apie mane galvoja. Nors is tiesu niekas apie mane negalvoja, zmones apie pamirsta jau praejus 3 sekundems po pokalbio.
Kai ego labai isbujoja - blogas krastutinumas. Susireiksminimas. Ziurejimas is aukstai.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#434 2016-05-10 18:41

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zodziu maugli. Taip ir nepaaiskinai klausimo. Pakliedejai ir tiek. Jauciu tau moka tos gydyklos

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#435 2016-05-10 18:58

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

mauglis rašė:

nenugalimas rašė:

mauglis rašė:


Prevencijai? Turi omeny adjuvantinį gydymą? Jei vėžys ER (+), tai AI eina nepriklausomai nuo E2 skaičiaus.
O šiaip, jeigu situacija su vėžio gydymu, tai sprendžia multidisciplininė komanda - onkologai, chirurgai ir t.t.. kiekvienas atvejis atskirai aptariamas ir tada sprendžiama dėl gydymo. Tokiu atveju turbūt nesitirsi nei SOS, nei MP, nes tirsiesi pas savo onkologą ir jis pasakys valgyti AI ar ne.

Imam tokį pvz: pas mane nėra ir nebuvo vėžio, bet yra E2 padidėjęs, tad noriu sumažint jį(nes didelis E2 padidina krūties vėžio riziką). Einu pas endokrinologą, sakau pas mane padidėjęs E2, parodau sos diagnostikos tyrimą, ten rodo 250pmol/l(virš normų), parodau MP tyrimą ten rodo 130pmol/l(norma), tai jis man išrašytų Aromatazės inhibitorių ar ne?

Čia dar situacija su vyru?? yikes
Neparašytų. Tik padidėjęs E2 nepriskiria prie padidintos rizikos, BRCA1/2 mutacijos arba buvęs vėžys būtų indikacija profilaktikai AI, su sąlyga, kad esi moteris. Visa kita yra svaičiojimai, vyrams krūties vėžys toks retas, kad naudos/žalos santykis yra neparankus. Parašytu siuntimą psichiatro konsultacijai dėl hipochondrijos manau.

Iš skaičių ir forumo turėtum suprast apie ką šneka eina. Padidėjęs E2 nepadidina rizikos krūties vėžiui? "Men with the highest levels of estrogen in their blood were about 2.5 times more likely to develop breast cancer than men with the lowest estrogen levels. " http://www.breastcancer.org/research-ne … high-risk, šiaip čia buvo paimta tik kaip pvz, nes didelis E2 ir turi kitų šalutinių. Tarkim E2 neindukuoja jokios rizikos vyrui, tai kam tada išvis tos tyrimų normos? Pvz man rodo 300pmol/l E2, endokrinologas sako, kad viskas ok pas tave ir siunčia pas psichiatrą dėl hipochondrijos?  O gal reiktų endokrinologui dėl demencijos pasitikrint? Nes vėliau užaugęs gal nebūtinai vėžys, bet gyno daugiau problemų sudarys, nei AI vartojimas.

Neprisijungęs

 
mauglis
Chemikas teoretikas
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 889
Atsiliepimai: 11

#436 2016-05-10 19:40

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nenugalimas rašė:

mauglis rašė:

nenugalimas rašė:


Imam tokį pvz: pas mane nėra ir nebuvo vėžio, bet yra E2 padidėjęs, tad noriu sumažint jį(nes didelis E2 padidina krūties vėžio riziką). Einu pas endokrinologą, sakau pas mane padidėjęs E2, parodau sos diagnostikos tyrimą, ten rodo 250pmol/l(virš normų), parodau MP tyrimą ten rodo 130pmol/l(norma), tai jis man išrašytų Aromatazės inhibitorių ar ne?

Čia dar situacija su vyru?? yikes
Neparašytų. Tik padidėjęs E2 nepriskiria prie padidintos rizikos, BRCA1/2 mutacijos arba buvęs vėžys būtų indikacija profilaktikai AI, su sąlyga, kad esi moteris. Visa kita yra svaičiojimai, vyrams krūties vėžys toks retas, kad naudos/žalos santykis yra neparankus. Parašytu siuntimą psichiatro konsultacijai dėl hipochondrijos manau.

Iš skaičių ir forumo turėtum suprast apie ką šneka eina. Padidėjęs E2 nepadidina rizikos krūties vėžiui? "Men with the highest levels of estrogen in their blood were about 2.5 times more likely to develop breast cancer than men with the lowest estrogen levels. " http://www.breastcancer.org/research-ne … high-risk, šiaip čia buvo paimta tik kaip pvz, nes didelis E2 ir turi kitų šalutinių. Tarkim E2 neindukuoja jokios rizikos vyrui, tai kam tada išvis tos tyrimų normos? Pvz man rodo 300pmol/l E2, endokrinologas sako, kad viskas ok pas tave ir siunčia pas psichiatrą dėl hipochondrijos?  O gal reiktų endokrinologui dėl demencijos pasitikrint? Nes vėliau užaugęs gal nebūtinai vėžys, bet gyno daugiau problemų sudarys, nei AI vartojimas.

Kokį tu man čia šūdą rašai?
Parodyk nors vieną rekomendacija AI skirt vyrams vėžio profilaktikai, arba ginekomastijos profilaktikai, jeigu ne rekomendacija tai AI indikaciją bent. Kosmosus šneki su savo šūdinais pavyzdžiais.

Neprisijungęs

 
mauglis
Chemikas teoretikas
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 889
Atsiliepimai: 11

#437 2016-05-10 19:49

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Tu bent įsivaizduoji, koks krūties vėžio paplitimas vyrų tarpe? Įsivaizduoji kiek vyrų reiktų apšert AI, kad išvengt bent vieno susirgimo ir kiek, kad išvengt bent vienos mirties? O kaip su vyrų liaukinio audinio dydžiu ir estrogenu kiekiu ir visu vėžio formavimusi. Tai gal visiems, kam KMI virš 25 perrišam skrandžius, nes išauga krūties, storžarnės vėžių rizika ir dar daug didesnė tikimybė sirgt diabetu? Lygiai toks pats lempinis pasiūlymas remiantis tavo logika .

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#438 2016-05-10 19:57

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

mauglis rašė:

nenugalimas rašė:

mauglis rašė:


Čia dar situacija su vyru?? yikes
Neparašytų. Tik padidėjęs E2 nepriskiria prie padidintos rizikos, BRCA1/2 mutacijos arba buvęs vėžys būtų indikacija profilaktikai AI, su sąlyga, kad esi moteris. Visa kita yra svaičiojimai, vyrams krūties vėžys toks retas, kad naudos/žalos santykis yra neparankus. Parašytu siuntimą psichiatro konsultacijai dėl hipochondrijos manau.

Iš skaičių ir forumo turėtum suprast apie ką šneka eina. Padidėjęs E2 nepadidina rizikos krūties vėžiui? "Men with the highest levels of estrogen in their blood were about 2.5 times more likely to develop breast cancer than men with the lowest estrogen levels. " http://www.breastcancer.org/research-ne … high-risk, šiaip čia buvo paimta tik kaip pvz, nes didelis E2 ir turi kitų šalutinių. Tarkim E2 neindukuoja jokios rizikos vyrui, tai kam tada išvis tos tyrimų normos? Pvz man rodo 300pmol/l E2, endokrinologas sako, kad viskas ok pas tave ir siunčia pas psichiatrą dėl hipochondrijos?  O gal reiktų endokrinologui dėl demencijos pasitikrint? Nes vėliau užaugęs gal nebūtinai vėžys, bet gyno daugiau problemų sudarys, nei AI vartojimas.

Kokį tu man čia šūdą rašai?
Parodyk nors vieną rekomendacija AI skirt vyrams vėžio profilaktikai, arba ginekomastijos profilaktikai, jeigu ne rekomendacija tai AI indikaciją bent. Kosmosus šneki su savo šūdinais pavyzdžiais.

AI padės vyrui kuris gavo gyno nuo per didelio E2? Tai kodėl nevartot AI, kai dar neturi gyno? O gal nuo didelio E2 neatsiranda gyno?  Kažkokias pievas rašai.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#439 2016-05-10 20:06

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

mauglis rašė:

Tu bent įsivaizduoji, koks krūties vėžio paplitimas vyrų tarpe? Įsivaizduoji kiek vyrų reiktų apšert AI, kad išvengt bent vieno susirgimo ir kiek, kad išvengt bent vienos mirties? O kaip su vyrų liaukinio audinio dydžiu ir estrogenu kiekiu ir visu vėžio formavimusi. Tai gal visiems, kam KMI virš 25 perrišam skrandžius, nes išauga krūties, storžarnės vėžių rizika ir dar daug didesnė tikimybė sirgt diabetu? Lygiai toks pats lempinis pasiūlymas remiantis tavo logika .

O pagauni esmę klausimo ar nelabai? Aš suprantu, kad pagal tave utiutiu tas didelis E2, kol neturi vėžio, tol gyditis nereikia. utiutiu kad pas vyrus papai nukare kaip pas bobas, viskas čia ok, kai vėžys bus tada bus ir AI.

Neprisijungęs

 
mauglis
Chemikas teoretikas
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 889
Atsiliepimai: 11

#440 2016-05-10 20:18

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Pagaliau viską supratai teisingai.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#441 2016-05-10 20:57

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Pizdiec, buvo tyrimų mada, dabar krūties vėžio, o po savaitės eisim pas ginekologą pasitikrinti gimdą?
#vyruforumas

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#442 2016-05-10 20:59

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Pizdiec, buvo tyrimų mada, dabar krūties vėžio, o po savaitės eisim pas ginekologą pasitikrinti gimdą?
#vyruforumas

Taikliai,labai taikliai smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#443 2016-05-10 21:03

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Po metu bus tema: niekaip negaliu pastoti,kas negerai?

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#444 2016-05-10 21:33

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Čia buvo pvz, kaip ir gyno. Esmė aiški, didelis E2 utiutiu. Aišku čia kiekvieno asmeninis reikalas, ar jam ok yra vaikščiot su gyno, serialus žiūrint šluostytis ašaras ir t.t. Bet bent gerai, kad ne visų nuomonė vienoda ir koks vienas iš 20 daktarų išlenda už vadovėlio ribų.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#445 2016-05-10 21:35

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

SenasSportas rašė:

Po metu bus tema: niekaip negaliu pastoti,kas negerai?

O gal bus tema: "ar nieko tokio, kad mano krūtinė didesnė, nei mano žmonos?" wink

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#446 2016-05-10 22:35

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

o padidejus prolaktinoma gali spaust pituitary gland ir taip blokuot lh ir fsh production?

http://www.yourhormones.info/endocrine_ … inoma.aspx

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#447 2016-05-10 23:24

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

azuolyno bicas rašė:

o padidejus prolaktinoma gali spaust pituitary gland ir taip blokuot lh ir fsh production?

http://www.yourhormones.info/endocrine_ … inoma.aspx

atvriksciai, kazkada jau cia buvo zmogus su dideliu prolaktinu ir dideliais LH, FSH.

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#448 2016-05-10 23:30

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nenugalimas rašė:

Čia buvo pvz, kaip ir gyno. Esmė aiški, didelis E2 utiutiu. Aišku čia kiekvieno asmeninis reikalas, ar jam ok yra vaikščiot su gyno, serialus žiūrint šluostytis ašaras ir t.t. Bet bent gerai, kad ne visų nuomonė vienoda ir koks vienas iš 20 daktarų išlenda už vadovėlio ribų.

matai, cia yra bro science, kaip su porankiniais prepais naikint salutnius. todel kad tu zinai tai ir ateini pas daktara o jis tau nepasiulo cia ne jo problema. cia tu per daug zinai wink

daktaras vyrui gali nustatyt : nutukima - israsyt pabandyt numest svorio, mityba perziuret.  arba jau gautnis - operacija.  viskas

cia is tu paciu istoriju kurias suzinom is tu kas laneksi:  testas zemas - israso pabandyt pakelt : HCG 5000 kas diena, 30 d.   arba  saut sustos  ir pns big_smile

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#449 2016-05-10 23:40

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

mauglis rašė:

Pagaliau viską supratai teisingai.

Maugli,o ka tu apskritai  veiki bro science forume ? As aisku tik uz,bet kokia tau cia prasme su bro science atstovais diskutuot

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#450 2016-05-10 23:47

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

mzslave rašė:

azuolyno bicas rašė:

o padidejus prolaktinoma gali spaust pituitary gland ir taip blokuot lh ir fsh production?

http://www.yourhormones.info/endocrine_ … inoma.aspx

atvriksciai, kazkada jau cia buvo zmogus su dideliu prolaktinu ir dideliais LH, FSH.

pas mane buvo pvz

http://postimg.org/image/l0fqyndtz/

Paskutinį kartą taisė Tiomis (2016-05-10 23:48)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net