Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#876 2016-10-19 15:46

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Ooo as buvau apsigydes,kad nesaudai... tai klausyk kas ten su tuo oral rytais mazom dozem papasakok tu man,nes as kiek skaiciau tai saika daro taip kitur.bet cia paklauses buvau isvadintas debilu..

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#877 2016-10-19 15:55

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Aceit žmonės tiltuoja su 10mg metano ryte, HCG, clomidu ir tamoxa. Vėliau HCG išimamas. 10mg metano ryte reiškia, kad prieš naktį jis pasišalins iš organizmo. Naktį nesant metano ir veikiant clomidui/tamoxa - kažkiek stimuliuojamas testas, todėl ryte turi šiek tiek testo ir + dar ir metano. Vienas stabdo kitas stumia naturalią gamybą, bet esant tokiom dozėm, žmonės kalba, kad galima testą užkelt iki kokiu ten.. ~13 nmol. Gal 17. Priklauso nuo organizo. O nauda, kad realiai sėdi ant 70mg/w metano ir nesubliūktši.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#878 2016-10-19 17:04

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

<3 fitness rašė:

Ooo as buvau apsigydes,kad nesaudai... tai klausyk kas ten su tuo oral rytais mazom dozem papasakok tu man,nes as kiek skaiciau tai saika daro taip kitur.bet cia paklauses buvau isvadintas debilu..

Tu perdaug klausai kitu kiek ziuriu. Parasai savo nuomone jei kas nesutinka iskarto atsiprasineji. Manau geriau tureti savo nuomone, bet tuo paciu isklausyti ir kitu. Tu parasai pavyzdziui, kad tau patinka Test E, koks bender parasys Test E lievas, sakysi nu jo lievas big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#879 2016-10-19 17:31

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

BritainFirst rašė:

<3 fitness rašė:

Ooo as buvau apsigydes,kad nesaudai... tai klausyk kas ten su tuo oral rytais mazom dozem papasakok tu man,nes as kiek skaiciau tai saika daro taip kitur.bet cia paklauses buvau isvadintas debilu..

Tu perdaug klausai kitu kiek ziuriu. Parasai savo nuomone jei kas nesutinka iskarto atsiprasineji. Manau geriau tureti savo nuomone, bet tuo paciu isklausyti ir kitu. Tu parasai pavyzdziui, kad tau patinka Test E, koks bender parasys Test E lievas, sakysi nu jo lievas big_smile

Ka tu cia pjauni. B-l kartais tai p-x atrodo normalus,bet kartais kai parasysi vapse kazka i pievas,tai nei cia juoktis nei cia verkt

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#880 2016-10-19 18:03

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

BritainFirst rašė:

<3 fitness rašė:

Ooo as buvau apsigydes,kad nesaudai... tai klausyk kas ten su tuo oral rytais mazom dozem papasakok tu man,nes as kiek skaiciau tai saika daro taip kitur.bet cia paklauses buvau isvadintas debilu..

Tu perdaug klausai kitu kiek ziuriu. Parasai savo nuomone jei kas nesutinka iskarto atsiprasineji.

tiesa. daznai buna sorry pasikarsciavau, gal nuo steru cia, nu gal tu ir teisus 😂

Neprisijungęs

 
zenklas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-12-11
Žinutės: 317
Atsiliepimai: 1

#881 2016-10-19 18:05

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Tai ir gerai, kad atsipraso. Kiti pasiuncia utiutiu ir eina vistiek savo super treneriu su deca solo klausyt.

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#882 2016-10-19 18:12

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Jo, gal per ilgai į trolinimą buvau įjungęs, bet realiai tai neturėtų turėti įtakos kitų žmonių atsakymams, nes klausimas nuo to nesikeičia. Šiaip keista, kad nuo 3g varo (2g pradžioj, 1 gale) kepenų fermentai nesukilo arba spėjo jau ir nukrist.. arba varas kiauras. va šito aš nežinau.
Ir dar tik įdomu, ką rodys po 2 sav. HCG  pakelsiu. Įdomu ar Lh kils.

Neturi tu ka veikt, cia taip prasiskaidrini diena... tik paskiau-chebra taigi stumiu...😂🙈

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#883 2016-10-19 18:51

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Įkyrusis mažylis rašė:

BritainFirst rašė:

<3 fitness rašė:

Ooo as buvau apsigydes,kad nesaudai... tai klausyk kas ten su tuo oral rytais mazom dozem papasakok tu man,nes as kiek skaiciau tai saika daro taip kitur.bet cia paklauses buvau isvadintas debilu..

Tu perdaug klausai kitu kiek ziuriu. Parasai savo nuomone jei kas nesutinka iskarto atsiprasineji.

tiesa. daznai buna sorry pasikarsciavau, gal nuo steru cia, nu gal tu ir teisus 😂

Grybai esat ir tiek. Tu kitaicas isvis neturi cia ka sitoj temoj veikt, tai bent sudu nerasinek...

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2016-10-19 19:45)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#884 2016-10-19 19:06

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Taskentas rašė:

Zuikis13 rašė:

Jo, gal per ilgai į trolinimą buvau įjungęs, bet realiai tai neturėtų turėti įtakos kitų žmonių atsakymams, nes klausimas nuo to nesikeičia. Šiaip keista, kad nuo 3g varo (2g pradžioj, 1 gale) kepenų fermentai nesukilo arba spėjo jau ir nukrist.. arba varas kiauras. va šito aš nežinau.
Ir dar tik įdomu, ką rodys po 2 sav. HCG  pakelsiu. Įdomu ar Lh kils.

Neturi tu ka veikt, cia taip prasiskaidrini diena... tik paskiau-chebra taigi stumiu...😂🙈

Buna kitiem nuo perdaug informacijos pasisuka sratai. Pazek visokie profesoriai irgi keisti atrodo big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#885 2016-10-19 21:23

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Faktas, kad pajuda. Bet dėl farmos tai aš rimtai. Žadu trauktis iš šito forumo, nes nelabai čia jau info randu. Jei ko reikia, tai užsienio puslapiuose ar pub. med. straipsniuose kapstytis reikia. Tik dar audžiu mintį kokią vieną gera temą suruošti, kurioje būtų glaustai viskas apie farmą, o tada jau ate. Galėsiu prieš išeidamas durim stuktelt, nuotraukų savo parodysiu. Adresą galėsiu užrašyt, kad koks heiteris atvaręs į akį duotu. Žodžiu tokia situacija. Reik raukti su laiko aikvojimu.

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#886 2016-10-19 21:31

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Faktas, kad pajuda. Bet dėl farmos tai aš rimtai. Žadu trauktis iš šito forumo, nes nelabai čia jau info randu. Jei ko reikia, tai užsienio puslapiuose ar pub. med. straipsniuose kapstytis reikia. Tik dar audžiu mintį kokią vieną gera temą suruošti, kurioje būtų glaustai viskas apie farmą, o tada jau ate. Galėsiu prieš išeidamas durim stuktelt, nuotraukų savo parodysiu. Adresą galėsiu užrašyt, kad koks heiteris atvaręs į akį duotu. Žodžiu tokia situacija. Reik raukti su laiko aikvojimu.

kelk dabar foto davai big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#887 2016-10-19 21:34

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Šiaip tokį atsisveikinimą reiks padaryt. O dabar tai tingiu veltis į diskusijas. Ir laiko nėra. Tipo žinai, striomna iš undergroundo lysti ir legalizuotis big_smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#888 2016-10-19 21:40

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Šiaip tokį atsisveikinimą reiks padaryt. O dabar tai tingiu veltis į diskusijas. Ir laiko nėra. Tipo žinai, striomna iš undergroundo lysti ir legalizuotis big_smile

bet į meetą pasikviesim tave būtinai ant švenčių kur bus. Ir jokių NE negali būti.

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#889 2016-10-19 21:46

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Tipo kalėdinis k.net party? Jei maskaradas tai ateisiu su zuikio kauke smile

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#890 2016-10-20 10:35

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Aceit žmonės tiltuoja su 10mg metano ryte, HCG, clomidu ir tamoxa. Vėliau HCG išimamas. 10mg metano ryte reiškia, kad prieš naktį jis pasišalins iš organizmo. Naktį nesant metano ir veikiant clomidui/tamoxa - kažkiek stimuliuojamas testas, todėl ryte turi šiek tiek testo ir + dar ir metano. Vienas stabdo kitas stumia naturalią gamybą, bet esant tokiom dozėm, žmonės kalba, kad galima testą užkelt iki kokiu ten.. ~13 nmol. Gal 17. Priklauso nuo organizo. O nauda, kad realiai sėdi ant 70mg/w metano ir nesubliūktši.

tu vel trolini?

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#891 2016-10-20 11:01

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

mzslave rašė:

Zuikis13 rašė:

Aceit žmonės tiltuoja su 10mg metano ryte, HCG, clomidu ir tamoxa. Vėliau HCG išimamas. 10mg metano ryte reiškia, kad prieš naktį jis pasišalins iš organizmo. Naktį nesant metano ir veikiant clomidui/tamoxa - kažkiek stimuliuojamas testas, todėl ryte turi šiek tiek testo ir + dar ir metano. Vienas stabdo kitas stumia naturalią gamybą, bet esant tokiom dozėm, žmonės kalba, kad galima testą užkelt iki kokiu ten.. ~13 nmol. Gal 17. Priklauso nuo organizo. O nauda, kad realiai sėdi ant 70mg/w metano ir nesubliūktši.

tu vel trolini?

As jo isvis nesuprantu, jam fazes pasikeicia ir nesuprasi jo... tai jis naturalas, tai ziurek kursa suka 30sav, tai tyrimai draugo, tai jau jo...😂😂😂

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#892 2016-10-20 12:31

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Mzlsave, ne. Čia toks variantas žmonėms, kurie bijo sėst ant tikro tilto ir nori save raminti. Realiai suveikti gali. Pats nebandžiau, bet logikos yra.
Taškentai, mano trolinimas, paprastai, turi tam tikrą mintį. Norėjau rezultatus užkelti "naturaliai" ir pažiūrėt, kiek balvonų tiki, kad galima tiek kelti naturaliai. Realiai nepavyko, nes į JAV reikėjo važiuot ir šeimoje buvo problemų, todėl niekaip negalėjau eit į salę tiek, kiek norėčiau. Taip, pasportuot galima ir per val, bet aplinkybės tikrai neleido.

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#893 2016-10-20 12:39

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nu mano galva durnas variantas.  nejaugi galima tiketis kad kazka uzmesi/nepamesi su 1 tabsu metano???  taip is ryto isgerus nakciai jau nebebus beveik nieko. BET..... i save varyt ne vitaminus o visa kompleksa vaistu tokiu kaip nuo vezio ir nevaisingumo vien del 11-17mol????    kvailiau negalima sugalvot. 

arba Kursas-PCT-Poilsis-Kursas arba Amzinas Kursas.  visos kitos tokios drocinimo schemos yra maziausiai juokingos

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#894 2016-10-20 18:36

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

Zuikis13 rašė:

Aceit žmonės tiltuoja su 10mg metano ryte, HCG, clomidu ir tamoxa. Vėliau HCG išimamas. 10mg metano ryte reiškia, kad prieš naktį jis pasišalins iš organizmo. Naktį nesant metano ir veikiant clomidui/tamoxa - kažkiek stimuliuojamas testas, todėl ryte turi šiek tiek testo ir + dar ir metano. Vienas stabdo kitas stumia naturalią gamybą, bet esant tokiom dozėm, žmonės kalba, kad galima testą užkelt iki kokiu ten.. ~13 nmol. Gal 17. Priklauso nuo organizo. O nauda, kad realiai sėdi ant 70mg/w metano ir nesubliūktši.

O kodėl neimi testas+tamoxifen / toremifene? Judėtų hipofizis, kepenis ne taip kentėtų, savo testo pagamintų, jaustumeis kaip žmogus, sėklidės neužmigtų +sintetinis palaikytų kažkiek formą iki sekančio kurso, tada per kursą atjungt tamoxą pajungt HCG ir vėl iki sekančio tilto. Nors šiaip aš rinkčiausi geriau patausot kepenis ir varyt HCG 2x week 250iu pastoviai, o per tiltą testą mažom dozėm, kai norėsi nulipt visiškai -> tamoxą+clomidas.

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#895 2016-10-20 18:39

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

nenugalimas rašė:

Zuikis13 rašė:

Aceit žmonės tiltuoja su 10mg metano ryte, HCG, clomidu ir tamoxa. Vėliau HCG išimamas. 10mg metano ryte reiškia, kad prieš naktį jis pasišalins iš organizmo. Naktį nesant metano ir veikiant clomidui/tamoxa - kažkiek stimuliuojamas testas, todėl ryte turi šiek tiek testo ir + dar ir metano. Vienas stabdo kitas stumia naturalią gamybą, bet esant tokiom dozėm, žmonės kalba, kad galima testą užkelt iki kokiu ten.. ~13 nmol. Gal 17. Priklauso nuo organizo. O nauda, kad realiai sėdi ant 70mg/w metano ir nesubliūktši.

O kodėl neimi testas+tamoxifen / toremifene? Judėtų hipofizis, kepenis ne taip kentėtų, savo testo pagamintų, jaustumeis kaip žmogus, sėklidės neužmigtų +sintetinis palaikytų kažkiek formą iki sekančio kurso, tada per kursą atjungt tamoxą pajungt HCG ir vėl iki sekančio tilto. Nors šiaip aš rinkčiausi geriau patausot kepenis ir varyt HCG 2x week 250iu pastoviai, o per tiltą testą mažom dozėm, kai norėsi nulipt visiškai -> tamoxą+clomidas.

placiau galima kas judetu pagal tave???

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#896 2016-10-20 19:18

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

mzslave rašė:

nenugalimas rašė:

Zuikis13 rašė:

Aceit žmonės tiltuoja su 10mg metano ryte, HCG, clomidu ir tamoxa. Vėliau HCG išimamas. 10mg metano ryte reiškia, kad prieš naktį jis pasišalins iš organizmo. Naktį nesant metano ir veikiant clomidui/tamoxa - kažkiek stimuliuojamas testas, todėl ryte turi šiek tiek testo ir + dar ir metano. Vienas stabdo kitas stumia naturalią gamybą, bet esant tokiom dozėm, žmonės kalba, kad galima testą užkelt iki kokiu ten.. ~13 nmol. Gal 17. Priklauso nuo organizo. O nauda, kad realiai sėdi ant 70mg/w metano ir nesubliūktši.

O kodėl neimi testas+tamoxifen / toremifene? Judėtų hipofizis, kepenis ne taip kentėtų, savo testo pagamintų, jaustumeis kaip žmogus, sėklidės neužmigtų +sintetinis palaikytų kažkiek formą iki sekančio kurso, tada per kursą atjungt tamoxą pajungt HCG ir vėl iki sekančio tilto. Nors šiaip aš rinkčiausi geriau patausot kepenis ir varyt HCG 2x week 250iu pastoviai, o per tiltą testą mažom dozėm, kai norėsi nulipt visiškai -> tamoxą+clomidas.

placiau galima kas judetu pagal tave???

Sėdint ant TRT kartais vartoja tamoxa atstatyt sėklidžių dydį, yra tyrimų kur testas+tamoxa pagerina vaisingumą. Kaip(ar) veiks po kurso čia jau kitas klausimas.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#897 2016-10-20 20:16

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

http://m.imgur.com/ai6EZhu kas man blogai? testo nepasidariau, bet kita sav pasidarysiu. siaip ant clomido po kurso jau 10 diena. del ko tada libido visiskas nulis?

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#898 2016-10-20 20:20

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

jeigu taupai tai reikia priduoti tai kas aktualiau : test, lh, fsh (optional)


tai yra norma ant PCT low libido, daug kam antiestrogenai slopina libido

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#899 2016-10-20 20:22

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

mzslave rašė:

jeigu taupai tai reikia priduoti tai kas aktualiau : test, lh, fsh (optional)


tai yra norma ant PCT low libido, daug kam antiestrogenai slopina libido

Prl per zemas nieko tokio tipo ?

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#900 2016-10-20 20:23

Re: Kraujo tyrimai ir nuolaidos (medicinapractica.lt)

galvojau kad test e2 ir prl yra pagrindiniai. kas yra lh ir fsh? bet prie to mazo libido prisideda ir potencijos problemos. kita sav pasidarysiu ir test

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net